kırmızı turuncu sarı yeşil mavi pembe

Haberler

Kolay AdSense Unreal tarafından

Michael Jackson Paramedics tarafından alınan

25. Haziran 2009

Hikaye sık 9-11 aramanın zamanlaması hakkında ayrıntılı bilgi yanı sıra bir resim güncellendi olduğuna inanılıyor bu Jackson hastanede ambulans ile gelen.

4:30 EST - TMZ.com mesaj: "Biz sadece Michael Jackson öğrendim ambulans ile Los Angeles'ta bir hastaneye götürdüler ... ve onu tutuklama kalp olduğunu söyledi olduğunuz ve ambulans olarak CPR yönetilen paramedics ... ve bu kötü arıyorum. O evde yaklaşık 20 dakika önce (4:10 am EST) - biz annesi söyledi ettiğiniz yakalandı olduğunu onu ziyaret etmek için yolda. "

5:06 EST - The Los Angeles Times mesajlar kısa bir hikaye raporlama bu Jackson hastaneye alınmıştı. Iyi değil bu sefer, TMZ zaten Jackson ailesinin bir üyesi olan onlara babası Joe Jackson, dahil konuşulan vardı "o".

50 geliştirildikten web sitesi Michael Jackson ölü tarihe 5:20 EST - TMZ raporlar, rapor bu kaynaklar olduğunu ölü zaman paramedics onun sa ulaştı Jackson onlara ve ome bu hastanede olay "mutlak kaos" zaman Jackson geldi olduğunu, insanlar çığlık ile "Onu kurtarmak için var!"

6:15 EST - online sürümü olan şarkıcı ölüler UCLA Tıp Merkezi'nde belirgin olduğunu duyurmak için Los Angeles Times güncellemeleri. Onbeş dakika sonra, TMZ bir felâkete konuşulan vardı-Tito Jackson kapılmış olan web sitesi bir süredir kardeşi "bahsetti kalmadan hakkında Pişman olduğunu söyledi."

6:30 EST - TMZ annem bir fotoğraf Katherine Jackson hastaneye gelen mesajlar.

7:49 EST - The Los Angeles Times, insanların hastane, kime şarkıcı doğrudan ailenin üyesiydi hiçbiri önünde toplanan teklif içeren Jackson ölümü ile ilgili bir haber gönderir.

26. Haziran 2009

Polis raporları bu şarkıcı uyuşturucu aşırı öldü olabilir aşağıdaki Michael Jackson ölümü hakkında soruşturma başlatılması.

Önce toksikoloji raporları ya da onun vücudunda herhangi bir ilaç olduğunu ortaya koyuyor ama bu hafta olabilir Duyuru bir sonrası yapılan inceleme nedeniyle Jackson's ölüm nedenini belirlemek için yürütülen üzere yapılır.

Los Angeles Polis Departmanı Michael Jackson olan görünüşte Michael Jackson collpased sonra sahne kaçtı ve doktor bulmak için bakıyor. Polis çok Dr Sorunuzun endişeli edildi Conrad Murray Jackson evinden Perşembe gece arabasının impounding sonra.

Bilgileri Dr Murray bu Doktor Jackson bir aşırı verdi Demerol bir enjeksiyon, narkotik ağrı tıp şiddetli ağrı için, Michael Jackson için makul hemen önce öldü tedavisinde kullanılan, dedikodular kıvılcım yönetilen olabilir.

27. Haziran 2009

Polis sonunda Michael Jackson, Dr kişisel hekim bulmak Conrad Murray kimin ölümü sırasında ve olması için süre Michael Jackson's vücudun kendi yatak koymak da CPR idare için sözde söyledi oldu. Onlar Jackson ölümü çevreleyen cevapsız sorulara ilişkin doktor sorgulama başlar.

Aile sürümü bir bildiri de 'olan' ve kesin olmayan sonuçlar memnun Otopsi Los Angeles sorgu yargıcı tarafından verilen ve bunların ikinci bir otopsi Michael Jacksons Vücut yapmak isterseniz açıklar.

Bu Michael Jacksons çocukların velayeti en olası Katherine Jackson, annesi Ancak, Debbie Rowe, çocuğun annesi de bir istek gözaltına kazanmak için ifade vardı gidiyor olacak duyurulur.

28. Haziran 2009

Polis, bu Dr Conrad Murray, kim olarak Michael Jackson son anları sırasında sahip olduğu iddia edilen satisifed ise, şarkıcının ölümle ilgili değildi ve bir bildiri belirten sürüm bir zanlı değildir.

Michael Jackson babası Joe Jackson, Los Angeles' taki BAHİS ödül katıldı ve şaşırtıcı derecede sakin ve serin çıktı. Ne zaman nasıl o o duygu olduğunu cevap son olaylar açısından duygu olduğunu sordu iyi. Joe Jackson ve yorumlar dokunaklı ve duygusal konuşma Janet Jackson tarafından ödülleri sırasında gece verilen bir kontrast vardır.

LA County morg yolunda bir helikopter de Michael Jackson's vücudun yavaş hareketli görüntüleri, olan vücut 'helikopter olarak oturan ve hamle uzaklıkta kapalı kaldırdı gibi görünüyor relesed olduğunu gösterir.