Jaunumi

June 26th, 2009
admin

Michael Jackson, ko Paramedics

June 25 2009

Sižets bija bieži atjauno ar sīku informāciju par laiku, 9-11 zvanu, kā arī attēlu uzskata, ka no Jackson ierodas slimnīcā ar ātro palīdzību.

4:30 EST - TMZ.com amatu: "Mēs esam tikai uzzināja Michael Jackson veic ātrās palīdzības uz slimnīcu Losandželosā ... un mēs esam teikuši tā bija sirdsdarbības apstāšanās, un ka paramedics ievadīts CPR, kas ambulance ... un tas meklēju slikti. Viņš bija palielinājies pie savas mājas ap 20 minūtēm (4:10 pm EST) - mēs esam teikuši viņa māte ir par to, kādā veidā, lai apmeklētu viņu. "

5:06 EST - Los Angeles Times amatu īss stāsts pārskatus Jackson tika veikti, lai slimnīcā. Aptuveni šajā laikā, TMZ jau runā locekļiem Jackson ģimenei, tostarp viņa tēvs, Joe Jackson, kas viņiem teicu: "viņš nav dara labi."

5:20 EST - TMZ pārskatus savā interneta vietnē, ka Michael Jackson bija miruši 50, ziņojot, ka avotiem, viņiem teicu Jackson bija miris, kad paramedics ieradās viņa h ome, un ka ainas pie slimnīcas bija "absolūtais haoss", kad Jackson pienākušas, ar cilvēkiem screaming "jums, lai saglabātu viņu!"

6:15 EST - Los Angeles Times atjaunina savu tiešsaistes izdevums paziņot, ka dziedātājs bija izteiktāka nedzīvi, UCLA Medical Centre. Piecpadsmit minūtes vēlāk, TMZ bija runā uz skumjas piemeklētas Tito Jackson, kurš teicis mājas lapā viņš nožēlo, par kuriem nav runā viņa brālis "in brītiņa."

6:30 EST - TMZ amatu fotogrāfiju mātes Katherine Jackson atved uz slimnīcu.

7:49 EST - Los Angeles Times amatu ziņu stāsts par Jackson nāves, kas satur citātus no cilvēkiem, kas iegūta ārpus slimnīcas, neviens no viņiem bija no dziedātājs tieši ģimenē.

June 26 2009

Policijas sākt izmeklēšanu Michael Jackson nāves pēc ziņojumiem, ka dziedātājs varētu būt miris no narkotiku pārdozēšanas.

Paziņojumu dara ka pēcnāves pārbaudē ir paredzēts veikt, lai noteiktu cēloni Jackson nāves, lai gan tas varētu būt nedēļas pirms toksikoloģija ziņojumus atklāt, vai viņš bija narkotikas viņa organismā.

Los Angeles Police Department meklē, lai atrastu ārsts Michael Jackson, kas šķietami aizbēga uz skatuves pēc Michael Jackson collpased. Policijas bija ļoti norūpējušies par jautājumu, Dr Conrad Murray pēc impounding viņa automašīnu no Jackson piederības ceturtdiena naktī.

Informācija, Dr Murray var ievadīt kā injekciju Demerol, narkotisko sāpes zāles lieto, lai ārstētu mērena līdz smaga sāpes, lai Michael Jackson tieši pirms viņš miris, neizplatot baumas, ka ārstam deva Jackson pārdozēšanas.

June 27th 2009

Policija beidzot atrast personas ārstam par Michael Jackson, Dr Conrad Murray kurš teica būt klāt laikā, kad viņa nāvi un kurš ir arī apgalvojums, ka ir ievadīts CPR kamēr Michael Jackson ķermeņa paredzēt viņa gulta. Tās sākas Neapšaubot ārsta vērā neatbildēti jautājumi, kas apņem Jackson nāvi.

Ģimenes atbrīvot paziņojumu par to, ka tie ir "neapmierināts" ar nepārliecinošs rezultātus, Autopsijas, ko sniedz Los Angeles izmeklētājs un paziņot, ka viņi vēlas, lai būtu otrajā autopsijas veiktas Michael Jacksons institūcija.

Tas ir paziņojusi, ka apcietinājumā Michael Jacksons bērni, visticamāk, gatavojas Katherine Jackson, viņa māte, tomēr, Debbie Rowe, bērnu māte bija arī izteica vēlēšanos, lai iegūtu aizbildnības.

June 28th 2009

Policijas izlaišanas paziņojumu, norādot, ka tie ir satisifed ka Dr Conrad Murray, kas tiek apgalvots, ka ir klāt laikā Michael Jackson pēdējā momentus, nebija iesaistīta dziedātāja nāves un ka viņam nav aizdomās turamais.

Michael Jackson tēvam, Joe Jackson, piedalījās BET balvas Losandželosā un šķita pārsteidzoši mierīga un atdzesē. Kad jautāja, kā viņš bija sajūta, ņemot vērā nesenos notikumus viņš atbildēja, ka viņš bija "sajūta labas". Komentāriem Joe Jackson ir pilnīgi pretēji aizkustinošs un emocionālo runu, ko Janet Jackson laikā apbalvojumus, ka nakts.

Lēna kustība metrāžas of Michael Jackson's iestāde helihopters ceļā uz LA County Morgue ir relesed, kas liecina par to, kas šķiet, ka viņa organizācija "sēdus uz augšu", kā helikoptera liftiem izslēgts un dodas prom.

Komentāri (27)

27 Atbildes uz "News"

 1. SriMathe saka:

  ziņas, izklaide, pieaugušo tēmas vai vienkārši vispārējā tēmām. Keep up labu darbu.

 2. Mary says:

  RIP Michael Jackson! Jums varētu? ir aizgājusi, bet jums nekad nebūs aizmirst!

 3. perfumeflower saka:

  Kad es redzēja fotogrāfija Michael ar ātro palīdzību, tā ir pirmā lieta, kas mani bija krāsu viņa āda? Es esmu arī pārliecināts, ka viņa deguns ir dažādas formas. Tāpat es pamanīju, ka šī persona bija daudz "tauku", lai viņa seju. Michael bija slimmer seju. Es varētu tikai izskata lietas, kas nav, bet nekas piebilst augšu.

 4. quesarasara saka:

  Labi, es esmu tikai gatavojas teikt tāpēc, ka esmu veselības aprūpes profesionālo un tas ir visas credentials I have. CPR veic vidū krūškaula, šis ārējais izskats ir pietuvinājušies collarbone. Kad jums CPR jums būs aptuveni collas prom augšupvērsta no xyphoid process (nedaudz asa vietas, kur jūsu ribām pienācis krustiņu.) Es esmu tikai sakot, ka REC nav izskatās labi. Tas ir visu ceļu līdz apkakle kaulu. Arī tad, ja viņš bija "kails", kā Quincy teica, kāpēc ir tik daudz mati? Un viņa āda izskatās, kā fatter tad uztverti pirms attēli.

  Arī jebkurš kardiologs zinātu (jo īpaši kardiologs ja ārsts visos), kas CPR var būt tikai perfomed uz cietas virsmas, bet ne gulta!

  Tāpat, kāpēc ellē nav tur apbedījumu procesu vietā? Tas ir Michael Jackson par saucošs ārpus skaļi!

  Lou Ferrigno, ka tā labākajiem viņa maz intervijā, ka LA no rīta parādīt.

  Es arī tāpat kā saskaņā ar dažiem no bērniem ir "liels, sporta un ņemot fun pie Katherine māja". Kas ar to? Kāpēc ir kāds, kas paziņojušas, ka šie bērni ir ar "fun"?

  Tāpat, ja ir Macaulay Culkin? Kāpēc ne viņš sniedza paziņojumu yet? Viņš bija ļoti tuvu Michael, pat liecina viņam ir uzbāšanās tiesu. What's up?

 5. Mimi saka:

  ok teikt, ja viņš bija tas viņš aiziet kopējā viņš, piemēram, zināms, visas planētas bija būtu viņš aiziet

 6. wishful09 saka:

  Par ironiski ir tas, ka Michael Jackson ir tik unikāls meklē, ka kāds varētu izlikties, kas viņam.

 7. Cutiesinger1976 saka:

  Ir grūti iedomāties, ja tas ir vai isn't Michael, ka lieta, par viņa sejas ir pilnīgāka, kas varētu tikai tāpēc, ka ir gāzmaska virs viņa sejas stumšanas jebkuru tauku viņš ir viņa sejas līdz dod ilūzija, ka viņa sejas izskatās pilnīgākiem iespējams? Attiecībā uz CPR, es nevaru komentēt par to, ka I dont zināt kaut ko par to. Man ir bijis par šo vietu un scoured slodzes mānīšana stāstus par šo un es nezinu, ko domāt! Es tā mīlestība uz Michael lai joprojām būtu dzīvs, un, skatoties tas viss notiek, kaut gan es būtu labi annoyed, ka viņš par to mums ventilatori bet es saprotu, kāpēc viņš būtu to darīt arī. Video no ķermeņa ar helikopteru, kas ir skaidri kāds helikoptera pielāgo ķermeņa, cik es varu redzēt.

  Visi šī mānīšana drāma notika, kad Elvis un Jim Morrison nomira, lai tā bija neizbēgama tas varētu notikt, Michael, jo viņš ir tik ļoti svarīga skaitlis tik daudz dzīves gadu gaitā.

  Man, tāpat kā uzzināt, kur ellē viņa fani bija, kad viņš bija dzīvs! Tā ņem viņam nomirt (iespējamās) pirms mēs viņam atpakaļ mūsu sirdīs! Nepastāv truer vārdu runā par "jūs dont zināt, kas jums ir līdz brīdim, kad pazaudēju to"!

  Michael, ja Jums ir nedzīvi god aplaimot jūs manu salds, maigu dvēseli, un, ja jums ir dzīvi Es saprotu, ka jums bija to darīt, un es ceru, ka jūs atradīsiet mieru tagad, jo jums ir pelnījuši pārtraukuma.

  I love you Michael vienmēr un uz visiem laikiem.

  Marianne xoxoxoxoxo

 8. Mimi saka:

  Michael Jackson death certificate lūdzu, lūdzu, apskatiet to un man pateikt, ko tu domā ASAP

  http://www.tmz.com/2009/07/07/jackson-death-certificate/

 9. Cutiesinger1976 saka:

  Čau,

  Esmu iepazinusies ar Death Cert, kas noticis ar to? Nāves cēlonis, Atlikta? Ko tas nozīmē? Es esmu royally sajaukt!

  Piemiņas lauza manu sirds vakar, bet es vēl tur domāšana bija viņš pat šādā zārks? Viņš bija iespējams, to skatīties TV sevi, vismaz es ceru, ka viņš bija! Es vēlos, lai viņš joprojām būtu dzīvs, es nevēlos, lai viņš ir miris, tas ir pārāk skumjš!

  Un ja viņš vēl ir dzīvs, vai Jūs domājat, ka viņa ģimenei un visiem tiem izpildītājiem un cilvēkiem, kas lasīt tributes viņam zināt, un tās ir visiem, uz to vai jūs domājat, ka tikai ar viņa tuvu ģimenes vienība know? Es šaubos visus cilvēkus, kuri veicinājuši piemiņas varētu zināt, kā, piemēram, ir par! Far fetched much!

 10. Baldrick saka:

  Vārdu "defeered" ir aizkavējusies. Tāpēc es uzminēt, tā saucamā CPR vajadzētu būt tur viņam dzīva līdz brīdim, kad viņš nonāca slimnīcā

 11. Mimi saka:

  Viņa ģimenes varētu zināt, bet zināt, viens cits, par piemēram, ja hea bija tiešām miris jūs tiešām domājat, ka viņa ģimenes sniegs zārku un viņa ķermeņa init nolūkā ventilatorus vai mākslinieks, kas dažus no tiem werent tur viņam wen viņš vajadzīgi viņiem. , taču tie būtu viņš iet, un kā, kad un kāpēc viņa bērni veikusi maskas off, plus tur ent neviens pierādījums viņa ķermeņa acīmredzot tie aprakti viņam pirms tie pat devās uz memoriāls.

 12. Kim saka:

  Lai daudzas lietas norāda uz to, ir ļoti liels mānīšana, un Michael Jackson joprojām ir dzīvs,
  Vēl viens jautājums man, kāpēc nebija kāds izmantošanu, Automatizēti ārējo defibrilatoriem (AED) ļauj gandrīz jebkuru izstrādā glābējam, lai nodrošinātu progresīvu tehnoloģiju upuriem sirds aresta. Šīs ierīces pietiekami daudz enerģijas, lai atjaunotu ar quivering sirds un ļauj to beat parasti. Lietotie ar CPR, ir AED var sniegt sitiens nepieciešams, lai patiesi saglabātu dzīvību.
  Tāpat, ja jūs iepazīties ar to priekšstatu par Michael Jackson kļūst CPR, kāpēc ir maska ne vairāk viņa mutes un deguna.
  Vēl viena lieta, ko es gribētu norādīt, es ieraudzīju jaunumi klipu, es nezinu ar TV ziņu kanālā tas bija, par Michael Jackson nodošanu slimnīcā ar Helicopter un ķermeņa formas saskaņā ar balta lapa izskatījās, kas pilnībā atšķiras no nestuvēm, kā struktūru, kas nāk no Helicopter ir pārnes stūriem van. Man ir mēģina atrast klipu, bet nebija luck šim.
  Arī tad, ja bija Liza Marie Presley, es domāju, viņa būtu pagriezt līdz memoriāls Service.

 13. puķu saka:

  nē es arī do belive mj ir miris, lai daudzas lietas vienkārši nav labi, un tas ir ne viņam ir 02 un nav viņam iepazīties ambulance nē nē nē, un to ir maz ppl, kas par šo mānīšana, visi i ceram, ka viņš var saņemt prom ar šo un dzīvot mierā, bet tā tik bēdīgs, ka viņš to darīt, pēdējā laikā es domāju, ka valsts patiesi redzējis MJ ir metrāžas no skavas centrs mj mēs love you so much, un mēs saprotam, bet tās pārkāpj mana sirds vairāk un vairāk ech dienā

 14. puķu saka:

  žēl, ka gadījumā, ja ir teikuši nav miris

 15. ejay5131 saka:

  Kāpēc bija Jacksons pilnīgi ir saistītas ar TMZ.com, ka dienā? Un kā varētu TMZ būt pirmais zināt vairāk nekā kāds cits, tie reported to kā šī otra. Es uzskatu, ka tā bija Jermaine kurš teica viņš uzklausīja Michael miris par radio un pēc tam bija, lai izsauktu savu māti, lai apstiprinātu to. COME ON ... jūs uzklausītu to radio? Neviens no MJ savrupmāju saukta par JACKSON ĢIMENES? Kaut kas smaržo "piemānīt" y

 16. supermom75 saka:

  i vienoties ar ejay

 17. bexuk saka:

  Ne tikai bija tmz.com pirmo ielauzties stāsts, pat pirms Jermiane bija izdevusi paziņojumu, sakot, MJ bija miruši, bet kopš šīs dienas tās ir veikušas, vadību, stāsts, ievietošanas regulāri stāsts atjauninājumus par MJ nāves sāga, kas ir tad tiek atbalstīts un atkārtoti norīkojušas šajā uk plašsaziņas līdzekļiem.

 18. Juicypefkos saka:

  diezgan interesanta teorija tur ... ļoti mystery,,,

 19. bghoppy saka:

  Par Larry King's Inside Neverland, Jermain teicis Larry King viņš dzirdējis par MJ, kad CNN reportieris sauc viņu.
  Un es esmu izlasījis, ka TMZ ņēma to stāsts no ziņojuma ir pieteicies divdesmit minūtes pirms uz saita kurš vārds es nevaru atcerēties (tas bija skaits seventeeen ar nosaukumu). Cikos ir tie pa tālruni ar 911? Man ir arī lasīt cilvēku Eiropā tika dzirdes ziņojumi par viņa nāves pat agrāk, pirms 911 zvanu.

 20. nyla saka:

  ok jus teiktu MJ nav miris nav gājuši bojā, un visa lieta ir mānīšana par kura dēļ, vai tas nozīmē, ka ģimene ir uz to pārāk? pat pēc tam, kad emocionālā paziņojums Jermain un Janet? arī meita MJ? Vai bērniem nav grieving, kā, piemēram, jo viņi zina, ka viņu tēvs nav īsti miruši. Lai gan ir apstiprinājums tam, ka MJ ir dzīvs, ir arī daži faktori, kas liecina, viņš ir miris. Pašlaik viņa māsa La Toya prasījumu viņš bija murderd un saka laikā, kad viņa nāves "viņš bija vientuļi. Kas i nav iegūt, ir tas, ka, ja jūs zināt, ka kāds, piemēram, sibling vai draugs, kādu jūs patiešām rūp nodara kaitējumu, tad kāpēc ne Jūs tur tos un palieciet uzticīgi tiem. Kā arī slavenības, piemēram, Mariah Carey, kas pagriezts līdz memoriāls tie wern't vienīgā viltojumu, daži no viņa ģimenes locekļiem Wer too. Vienīgais sibling, kas es domāju, ka palika uzticīgi MJ bija jermain.
  Arī es varu tikai teikt, ka, ja MJ did die tad kāpēc wouldnt Jermain do viņa ārkārtīgi vislabāk pārliecināties, viņš bija Islāma apbedījumu?? šis nav jēgas. Jūs darīt kaut ko jums, iespējams, var pārliecināties, kāds bija aprakti pareizo veidu, islams pat ja jūs nezināt, ka tie ir šādi.
  Attiecībā uz MJ ķermeņa?? ir ikviens, redzams, ka?? Vai bērni, saka, kā viņš izskatījās tajā laikā, vai viņš bija garās vai pleca lenght matu, viņa ādas toni, tauku uz hus seju. Can anyone atgādināt, ka un godīgi dod atbildi, kas būtu jēgas. Viņi saka, ka repetīcija metrāžas nebija, ka no pāris stundām, pirms viņš ir miris, bet bija no vairākus gadus atpakaļ. MJ mati bija atšķirīgi. Tātad, kāds ir meli

 21. Samantha saka:

  Kas izpaužas man lielākā daļa ir tā, ka Kāpēc tie liecina par ziņu Katherine Michaels māte, dodoties uz slimnīcu?

 22. drakons saka:

  darīja visu ievērojuši, kā arī, ka attēls ir ambulance kulba .... ka theres citā dīvaini thig?

  i ir, ka pic priekšā man lielāku izmēru.
  viņa piere u skatīt vairāk izbīdītās beigām liela artēriju .... pat ja someones gandrīz miris, šī wouldnt būt tik liels, ja tā būtu michael.

  un tad, kad u veikt apskatīt michael darbībā, viņš doesn't pat šāda atery ... ...

 23. LadyVain saka:

  Es domāju, ka deguns, ka daudzi cilvēki uzskata par dažādām vieš ar ēnas nozvejotas foto un ar faktu, ka viņš ir visas tās iekārtas kas saistīti ar viņa muti.
  Piemēram, es redzu viņa sejas visiem paužot dusmas šajā foto šajā ambulance, bet i guess katrs no mums ir tā paša viedokļa.
  Diemžēl, nav viens, lai apstiprinātu, ja mēs nepareizi vai right ...

 24. emmie saka:

  visi im sevi saprotams ir tas, ka es ceru, ka viņš ir dzīvs un labi, un es ceru, ka AMI resting.i dont domāju, ka viņš vēlas, cilvēkiem mēģināt un atrast viņu, ja viņš ir alive.i domāju, ka viņš nāks atpakaļ, ja viņš ir labs un gatavs .. so i domāju, ka viņam ir tikai baudīt viņa mūziku un glabā viņa atmiņā dzīvs

 25. emmie saka:

  im saglabājot viņa atmiņā dzīvs bygoin līdz 02 arēnā un vienkārši atcerēties viņu ar daudzām citām ... 22. jūlijam ï WÜD ir redzēt viņu koncerts
  loveu michael

 26. mjfan saka:

  Okay es tikai gribu pateikt, es domāju, ka tas ir patiesi savāda, ka Katherine Jackson bija iepirkšanās mērķis ir ķekars no tūrisma inventārs dienu pēc viņas dēls nomira. Es redzēju video no tā. Tagad i "m nesaku tas nozīmē, ka MJ ir dzīvs. Es tikai sakot, kāda veida māte plunks nosaka ķekars naudas mērķa dienu pēc viņas mazulis nomirst nopirkt bunch of kempings iekārtas.

  Kādā Visumā ir tā, ka normāla uzvedība?

 27. emmie saka:

  mayb viņa vienkārši vēlas saglabāt domā normāls attiecīgajā kids dēļ, tās nav gonna būt labas any1 ja viņa tikai sēž ap saucošs visu dienu. cilvēki ir dažādi 2 mourn.she tagad ka viņai atbild par kazlēnu viņa ir 2 sērot atšķirīgi. tās parasti.
  pat ja michale ir dzīvs viņš, jo viņš vēlas, jāatstāj, bet cilvēki joprojām cenšamies, lai redzētu, vai viņš ir dzīvs un mēģiniet un atrast viņam ļaut viņam atpūsties

Atstāj atbildi

Jums ir jābūt pieteicies Lai ievietotu komentārus.