Michael Jackson Hoax Smrt

Je král Pop opravdu mrtvá?

Červen-26-09

Novinky

Posted by admin

Michael Jackson přijatých zdravotníci

25. června 2009

Ten příběh byl často aktualizované podrobné informace o časovém rozvrhu 9-11 hovoru, stejně jako obraz, že je ten, Jackson přijíždí v nemocnici přes záchranku.

4:30 pm EST - TMZ.com míst: "Právě jsme se naučil Michael Jackson byla přijata ambulanci do nemocnice v Los Angeles ... a jsme oznámili, že byla srdeční zástava a že zdravotníci CPR podáván v ambulanci ... a je to Hledám špatně. Byl vyzvednout u svého domova přibližně 20 minut (4:10 pm EST) - jsme oznámili jeho matka je na cestě k návštěvě ho. "

5:06 pm EST - V Los Angeles Times míst stručný příběh hlášení, že Jackson byla přijata do nemocnice. Okolo této doby, TMZ již mluvil Jackson členy rodiny, včetně jeho otce, Joe Jackson, který jim řekl, "to není dělá dobře."

5:20 pm EST - TMZ zprávy na svých internetových stránkách, že Michael Jackson byl mrtvý na 50, zpravodajské zdroje, které jim řekl Jackson byl mrtvý, když zdravotníci dorazili na jeho h width=300 Některé, a že scéna v nemocnici je "absolutní chaos", když dorazil Jackson, s křikem lidí ", které jste dostali a zachrání ho!"

6:15 pm EST - V Los Angeles Times aktualizuje svůj on-line vydání oznamuje, že zpěvák byl vyhlášen mrtvých na UCLA Zdravotnické středisko. Patnáct minut později, TMZ mluvil na žal-zasažený Tito Jackson, který řekl, že webové stránky měl lituje asi nemají promluvil na svého bratra, "ve chvíli".

6:30 pm EST - TMZ míst fotografie matka Katherine Jackson přijíždí v nemocnici.

7:49 pm EST - V Los Angeles Times míst tiskové Jackson příběh o smrti, která obsahuje cituje z lidu mimo nemocnici, žádná z nich byli členy zpěváka přímé rodiny.

26. červen 2009

Policie zahájila vyšetřování Michael Jackson smrti po zprávách, že zpěvák by mohl uhynulo z předávkování drogami.

V oznámení je, že po vyšetření má být provedeno určit příčinu smrti Jackson, i když by to mohlo být týdny před toxikologií zprávy odhalit, zda byl nějaký drogy v jeho těle.

V Los Angeles Policie hledá najít lékař Michael Jackson, který zřejmě utekl scénu po Michael Jackson collpased. Policie byla velmi přeje otázku Dr. Conrad Murray po zabavení auta z Jackson domovskou čtvrtek večer.

Informace o tom, že Dr. Murray může být podáván v injekci Demerol, omamné bolest lék používaný k léčbě mírné až těžké bolesti, Michael Jackson, aby těsně před smrtí, nejiskřící fámy, že doktor dal Jackson předávkování.

27. červen 2009

Policie nakonec najít osobní lékař Michael Jackson, Dr. Conrad Murray, který byl řekl, že by se vyskytoval v době jeho smrti a který je také uvedeno, že podáván CPR zatímco Michael Jackson těla ležel na své posteli. Začínají výslechu lékař s ohledem na nezodpovězeny otázky, které obklopují Jackson smrti.

Rodina vydat prohlášení, že jsou 'nespokojený' s nejednoznačným výsledkům z Pitevní dán Los Angeles Koroner a oznámit, že chtějí mít druhá pitva provedena na Jacksons Michael orgánu.

Je oznámil, že Michael Jacksons péče o děti by se s největší pravděpodobností bude Katherine Jackson, jeho matka však Debbie Rowe, dětský matka měla také vyjádřili přání získat vazbě.

28. červen 2009

Policejní zpráva prohlášení, že jsou satisifed, že Dr. Conrad Murray, který je údajně byly přítomny během Michael Jackson poslední chvíle nebyl zapojen do zpěvák smrti a že není podezřelý.

Michael Jackson otce, Joe Jackson, se zúčastnilo BET cen v Los Angeles a objevil překvapivě v klidu a pohodě. Na otázku, jak byl pocit, s ohledem na nedávné události mu odpověděl, že to byl 'dobrý pocit'. Připomínky Joe Jackson jsou kompletní kontrastu k dotýkání a emotivní projev dané Janet Jackson ocenění, které během noci.

Zpomaleně záběrů Michael Jackson těla ve vrtulníku na cestě do LA County márnici je relesed, která ukazuje, co se zdá být jeho tělo 'posezení až' jako vrtulníku lanovky vypnout a vzdaluje se.

 1. SriMathe Said,

  zpravodajství, zábava, pro dospělé témat nebo jen obecná témata. Pokračujte v dobré práci.

 2. Mary Said,

  RIP Michael Jackson! Možná? být pryč, ale nikdy nebude zapomenuta!

 3. perfumeflower Said,

  Když jsem viděl fotografie Michala v ambulanci, první věc, která mě byla barva jeho kůže? Jsem také určitě nose je jiný tvar. Také jsem poznal, že tato osoba měla mnohem 'tuk' na jeho tvář. Michael měl štíhlejší tváře. Já bych jen hledat věci, které nejsou, ale nic se přičte.

 4. quesarasara Said,

  Dobře, já jsem jenom chtěl říct, protože jsem lékaře a to vše pověření mám. CPR se provádí ve střední části hrudní, to vypadá, že je blíže k kost. Pokud tak učiníte CPR musíte být asi palce vzhůru pryč od xyphoid procesu (trochu ostrý bod, kde se vaše žebra přijít na kříž.) Já jsem jen říkal, CPR nehledá pravdu. Je to celou cestu až do fazetky kosti. Také v případě, že byl 'bald' jako Quincy řekl, proč je tam tolik vlasů? A jeho kůže vypadá cesta tlustší pak vnímána v předchozích snímků.

  Také každý kardiolog by vědět (především kardiolog případné lékaře vůbec), že CPR může být pouze perfomed na tvrdý povrch, není postel!

  Také, proč se sakra nejsou tam zakopáním řízení na místě? To je Michael Jackson k vzteku!

  Lou Ferrigno řekl, že nejlepší v jeho malý rozhovor o této LA ranní show.

  Také jsem rád, jak na některé děti se 'skvělé, hraní a zábava v Katherine domu'. Co se děje s tím? Proč je někdo oznámí, že tyto děti mají 'zábava'?

  Také Kde je Macaulay Culkin? Proč nebyl učinil prohlášení ještě? Byl velmi blízko Michael, dokonce svědčil na něj v obtěžování hodnocení. Co se děje?

 5. Mimi Said,

  ok říct jestli to bylo by šel rád, že společná známá po celé planetě bylo by to jít

 6. wishful09 Said,

  V ironické je, že Michael Jackson je natolik unikátní, že hledají někoho mohl předstírat, že se mu.

 7. Cutiesinger1976 Said,

  Je těžké zjistit, jestli to je nebo isnt Michael, co o jeho obličej je plnější, které by mohly být právě proto, že je dýchací maska nad jeho tvář tlačení žádné tuku má v jeho tváři až k iluzi, že jeho tvář vypadá úplnějšího možná? Pokud jde o CPR, nemůžu komentovat, že jak jsem dont nic známo. Byl jsem na tomto místě a vymleté zátěže hoax příběhy o této a já prostě neví, co věřit! I tak by se láska k Michael se stále naživu, a dívat se na to všechno, i když bych byl stejně naštvaný, že se to na nás fanoušci, ale chápu, proč by to dělat také. Video z těla ve vrtulníku, který je zjevně někdo ve vrtulníku úpravě těla co vidím.

  Všechno tohle hoax drama se stalo, když Elvis a Jim Morrison zemřeli tak to bylo nevyhnutelné, že by se stalo Michaelovi, protože on byl takový klíčový údaj v tolika životů v průběhu let.

  Já bych jenom chtěl vědět, kde je sakra jeho fanoušky bylo, když byl naživu! Bere ho na smrt (prý), než jsme si ho vzít zpět do našich srdcí! Neexistuje pravdivější než mluvené slovo, "dont byste vědět, co máte, dokud jste ho ztratil!"

  Michael když jste mrtvý bůh vám žehnej moje sladká, jemné duše, a pokud jste naživu Chápu, že jste měli to udělat a já doufám, že vás nyní klid, protože jste si zaslouží přestávku.

  Miluju tě Michael vždy a věčně.

  Marianne xoxoxoxoxo

 8. Mimi Said,

  Michael Jackson úmrtní list, prosím, prosím podívejte se na to a řekni mi, co si myslíte ASAP

  http://www.tmz.com/2009/07/07/jackson-death-certificate/

 9. Cutiesinger1976 Said,

  Nazdar,

  Jsem se podíval na smrt Cert, co je špatného na to? Příčina smrti, OdloĎená? Co to znamená? Já jsem nádherně zmatená!

  Památník včera zlomila mi srdce, ale já stále uchovávají myšlení byl ještě v tomto rakev? Byl problém dívat se na televizi sám, alespoň doufám, že to bylo! Chci, aby stále naživu, nechci, aby byl mrtvý, je to moc smutné!

  I když je stále naživu, si myslíte, že jeho rodině a všem, kteří umělci a lidmi, kteří číst pocty se mu, a všichni jsou na to, nebo si myslíte, že jen jeho nejbližší rodinou vědět? Pochybuji, všechny lidi, kteří přispěli k památníku by vědět, rád, dělej! Daleko přehnanější much!

 10. Bandelír Said,

  Slovo "defeered" znamená zpožděná. Takže myslím, tzv. CPR měla zůstat naživu, dokud ho dospěl k nemocnici

 11. Mimi Said,

  Jeho rodina věděla, ale nikdo vědět, pro příklad, pokud hea bylo opravdu mrtvé Opravdu si myslíte, že jeho rodina bude mít rakve a jeho tělo init kvůli ventilátorů nebo umělce, který některé z nich werent tam boule ho potřeboval jim. ale bylo by to jít a jak, kdy a proč má své děti vzít masek off, plus tam ent žádný důkaz o jeho tělo zřejmě pohřbili ho ještě před tím, než šel do památníku.

 12. Kim Said,

  Pro mnoho věcí, poukazují na skutečnost, je velký velký hoax, a Michael Jackson je stále naživu,
  Další otázkou, proč jsem nebyla nikomu použití, Automatické externí defibrilátory (AED) umožňují téměř žádné ležel zachránce, aby řezání-hrana technologie obětí srdeční zástava. Tyto přístroje dodat dostatek energie k obnovit chvějící se srdce a nechá se bít normálně. Použity s CPR je AED může poskytnout kodrcat nutné opravdu zachránit život.
  I když se podíváte na fotku Michael Jackson CPR dostat, proč se maska není nad jeho ústa a nos.
  Jiná věc bych chtěl poukázat na to, viděl jsem klip novinky, nevím s TV zpravodajství stanice bylo asi Michael Jackson převodu v nemocnici ve vrtulníku, a tvar těla pod bílý list vypadal úplně odlišné na nosítka, protože tělo přichází o Helicopter převedena do koutů van. Jsem se pokoušela najít klip, ale neměl štěstí tak daleko.
  I, kde byla Liza Marie Presley, já myslel, že by se obrátil až do pamětní Service.

 13. květina Said,

  Ne, já se také domnívat mj je mrtev pro mnohé věci jsou prostě není v pořádku, to je a není s ním na 02 a ne ho do sanitky ne ne ne a je několik PPL na tento hoax, všichni doufají, že i on se může dostat pryč s tímto a žít v míru, ale tak smutný, že se to tak, že v poslední době myslím, že veřejnost je opravdu vidět MJ záběrů z centra skobiček mj jsme tě rád tak moc, a chápeme, ale jejich překonání mého srdce více ech a více dnů

 14. květina Said,

  Lituji, že by již bylo řečeno není mrtvý

 15. ejay5131 Said,

  Proč byly Jacksons úplně zapojeny s TMZ.com ten den? A jak by mohla být první TMZ vědět více než kdokoli jiný, které oznámily, že takhle druhé. Věřím, že to bylo Jermaine, který řekl, že slyšel Michael zemřel v rádiu a pak musel zavolat své matce, aby ji potvrdit. No tak ... jste slyšeli v rádiu? Nikdo z MJ Mansion nazývá JACKSON RODINA? Něco smrdí "hoax" y

 16. supermom75 Said,

  Souhlasím s ejay

 17. bexuk Said,

  Nejenže byla tmz.com první přestávce příběh, dokonce i před Jermiane vydala prohlášení říká MJ byl mrtvý, ale od té doby tento den se ujala vedení v příběhu vysílání pravidelné aktualizace příběh o smrti MJ příběhem, který se pak bude přijata a re-posta ve VB médií.

 18. Juicypefkos Said,

  docela zajímavá teorie je velmi tajemství ...,,,

 19. bghoppy Said,

  Na to Larry King Uvnitř Nezemě, Jermain řekl Larry King uslyšel o MJ když reportér CNN vyzval ho.
  A já jsem četl, že TMZ vzal jejich příběh ze zprávy přihlášeni na dvacet minut, než na stránce, která se jmenovala i nemůže vzpomenout (měl počet seventeeen v názvu). Jaký čas jsou v telefonu s 911? Také jsem číst lidé v Evropě byli vyslechnutí zprávy o jeho smrti, i starší, z období před 911 volání.

 20. nyla Said,

  ok jus říct MJ není mrtev není mrtev, a celá věc je podvod na toho důvodu, to znamená, že rodiny jsou na tom taky? i po emocionální prohlášení Jermain a Janet? Také dcera MJ? Jsou děti není smutný, protože vědí, že jejich otec není mrtvý. Přestože existují důkazy o tom, že MJ je živá, tam jsou také některé faktory, které naznačují, že je mrtvý. V okamžiku, kdy jeho sestra La Toya tvrzení byl murderd a říká, v době svého 'smrt' byl osamělý. Co mám dělat, ne si je, že pokud víte, že někdo jako sourozenec nebo přítel, někdo vám opravdu záleží na poškozuje pak není důvod, proč by jste tam pro ně a pobyt pravda to je. Stejně jako celebrity, jako je Mariah Carey, který se obrátil na památku jejich wern't jediným padělků, některé z jeho rodinných příslušníků Wer taky. Jediné, sourozenci, kteří si myslím zůstal věrný MJ byl jermain.
  Také mohu jen říci, že pokud zemře MJ udělal potom, proč bych Jermain udělat maximum jeho nejlepší, aby se ujistil, měl islámského pohřbu? toto nemají smysl. budete dělat cokoli, co možná může, aby se ujistil, někdo byl pohřben správnou cestou v islám, i když nevíte, je jako takové.
  Pokud jde o MJ těla? má někdo viděl, že? Lze říci, jak děti vypadal v té době, ať už byl dlouho nebo plec-lenght vlasů, jeho kůže tón, tuk na Husa tvář. Může někdo připomene, že pravdivě a dát odpověď, která by smysl. Říká se, že zkušební záběry, které nebyly od pár hodin předtím, než zemřel, ale byl z několika lety. MJ srsti byla jiná. Takže někdo lže

 21. Samantha Said,

  Co se mi nejvíce je to, čeho se jim ukázat na novinky Katherine Michaels matky, které jdou do nemocnice?

 22. drak Said,

  Všimli jste všichni stejně, že obraz v ambulanci karavan .... že theres jiné podivné thig?

  pic jsem, že přede mnou ve větší velikosti.
  na jeho čelo a vidět přes nos konec velké tepny .... i když someones skoro mrtvý, to bych být tak velké, pokud by se Michael.

  a kdy u přijmout pohled na michael v akci, on doesnt dokonce mají takový atery ... ...

 23. LadyVain Said,

  Myslím, že se v nose, že mnozí lidé vidí, jak se různé příčiny, které stíny ulovených na fotografii, a na skutečnost, že všechny tyto stroje připojené k ústům.
  Například, vidím jeho tvář všem vyjadřující zlost v této fotografii v ambulanci, ale myslím, každý z nás má vlastní názor.
  Bohužel, není nikdo potvrdit, když se mýlíme nebo vpravo ...

 24. emmie Said,

  všechny im říct, je naděje, že i on je živý a dobře a já doufám, že VŠ resting.i dont myslím, že lidé chtějí, aby se pokusila najít ho, zda je alive.i myslím, že se bude vracet, když je dobrá a je připravena i tak .. myslím, že prostě musí líbit jeho hudba a zachovat jeho živé paměti

 25. emmie Said,

  im udržet své živé paměti bygoin do 02 arény a jen pamatováním ho s mnoha dalšími ... 22. července i WÜD byly vidět ho v koncertní
  loveu michael

 26. mjfan Said,

  Dobře Jen chci říct, myslím, že je to opravdu bizarní, že Katherine Jackson byl nakupování na cíl banda camping vybavení den po její syn zemřel. Viděl jsem to video. Nyní i "Nejsem MJ znamená, že je naživu. Já jsem chtěl říct, jaký druh matky plunks dolů banda hotovosti na Cílová den po její kluk umře koupit banda kempingové vybavení.

  V jakém vesmíru je, že normální chování?

 27. emmie Said,

  mayb ona chce jen udržet si myslí, že normální, že děti kvůli jeho nebudu mít pozitivní vliv na any1 pokud právě ona sedí kolem pláče celý den. lidé mají mnoho způsobů, jak 2 mourn.she dnes, že je responsable pro děti má 2 truchlí rozdílně. normální.
  Michale, i když je naživu, že to udělal proto, že chce být sám, ale lidé se stále snaží zjistit, jestli je naživu, a pokusit se ho najít ať odpočinek

 28. Jessie Dai Said,

  Věřím, že Michael je naživu!

 29. artisticflare Said,

  Opravdu doufáme Michael Jacksoni je naživu a šťastný! Miluju soooo much! 1

 30. Shauna Said,

  Chci věřit, Michael je naživu, ale někdy mám moje pochybnosti. Souhlasím s PPL, která uvedla, že památník vypadal falešná. Byl jsem brečela víc než jeho rodina a já jsem nebyl ani neznám ho. Existuje příliš mnoho děje a příběhy zachovat mění. Ten chlap na o2 tiskové konferenci nebyl Michael. Byl to není příliš přesvědčivé. Michael chodí s milostí a jakési glides celé místnosti, že chlap vydupávají a byl nad humped a vypadalo zaměnit celou dobu. Michael byl plachý a ten chlap se jedná nafoukaný. Nevím co si mám myslet. Možná, že je v nebi a hledá se na nás právě teď.
  Pokud Michael je stále naživu, že nechce být nalezena. Podívejte se na všechny udělal jen získat normální život. Doufám, že je stále naživu, a konečně dostat trochu klidu. Vždy jsem miloval Michael a já vždycky bude.

 31. MjFerdina22 Said,

  Za prvé, nemám ponětí, co to věřit, nebo ne. Ale jednu věc vím jistě, je to celé mrtvá věc je velmi podivné. Co jsem upozornění a já nevím, jestli tam jsou, ale proč média tak chce confince všichni, že je mrtvý? Pak chci učinit prohlášení o svém ambulance foto a podvodník v Londýně, Když se podíváte pozorně na podvodník vidíte žíly na jeho čelo, pokud si dobře vidíte, že stejné žíly na osobu v ambulanci, kteří Předpokládám k MJ, a od toho, co jsem viděl od MJ Neupustil měl žíly, co si o tom myslíte?

 32. Jaký je to pocit Said,

  hhmmm

 33. Jaký je to pocit Said,

  tak co je nového? Má někdo slyšel další novinky, a tím myslím žádné nové zprávy?

 34. shell12 Said,

  Michael je mrtvý, že se mu na gurney.I odmítnout domnívat, že by své fanoušky a děti přes všechny tyto bolesti jsou peole usmrcujících sebou proboha.

Přidat komentář

Musíte být přihlášeni, abyste mohl psát komentář.

Téma poskytl: Wordpress téma - První Cash