Uudised

26. juuni 2009
Admin

Michael Jackson võetud parameedikud

25. juuni 2009

Lugu oli sageli ajakohastatakse andmed aja kohta 9-11 kõne, nagu ka pildil arvatakse olevat, et Jackson saabuvate haigla kaudu kiirabi.

4:30 EST - TMZ.com ametikohta: "Me oleme lihtsalt õppinud Michael Jackson tehti kiirabi on haiglas Los Angeles ... ja me ei rääkinud ta südame vahistamist ning et parameedikutele manustada CPR on kiirabi ... ja see on otsin halb. Ta oli kasvanud tema kodust umbes 20 minutit tagasi (4:10 pm EST) - me ei öelnud, tema ema on võimalus külastada teda. "

5:06 EST - Los Angeles Times ametikohad lühike lugu teatega, et Jackson oleks võetud haiglasse. Umbes seekord TMZ juba rääkinud liikmete Jackson oma pere, kaasa arvatud tema isa, Joe Jackson, kes ütlesid nad "Ta ei lähe hästi."

5:20 EST - TMZ aruandeid oma kodulehel, et Michael Jackson oli surnud 50, aruandlus, et allikate rääkis neile Jackson oli surnud, kui parameedikud jõudnud oma h Ome ja et stseen on haiglas oli absoluutne kaos "kui Jackson saabunud, et inimesed karjuvad" sul on päästa teda! "

6:15 EST - Los Angeles Times uuendab oma online-väljaanne teatada, et laulja oli väljendunud surnud on UCLA Medical Centre. Viisteist minutit hiljem, TMZ oli rääkinud, et murest murtud Tito Jackson kes ütlesid veebilehel ta kahetsust ei rääkinud ta vend ", kui samal ajal."

6:30 EST - TMZ ametikohad foto ema Katherine Jackson saabuvad haiglasse.

7:49 EST - Los Angeles Times ametikohad uudiste lugu Jackson surma mis sisaldab noteeringud inimesed kogunesid väljaspool haiglat, ükski neist kuulusid laulja otsese perekond.

26. juuni 2009

Politseiameti algatada uurimist Michael Jackson surma järgmised aruanded, et laulja võis suri uimasti üledoos.

Teadaanne, mis tapajärgse läbivaatuse on tingitud kindlakstegemiseks tehakse põhjuseks Jackson surma, kuigi see võiks nädalat enne toksikoloogia aruannetest selgub, kas ta olnud mingeid narkootikume tema keha.

Los Angelese politsei otsib leida arsti Michael Jackson, kes ilmselt põgenenud stseeni pärast Michael Jackson collpased. Politseiameti olid väga mures küsimusele Dr Conrad Murray pärast tõkestamis tema auto Jackson kodus neljapäev õhtul.

Teave, et Dr Murray võib olla manustatakse süstimisega Demerol narkootiline valu ravim, mida kasutatakse raviks mõõduka kuni tugeva valu, mis Michael Jackson just enne kui ta suri, sädemetega kuulujutud, et arstil andis Jackson üledoosi.

27. juuni 2009

Politseiameti lõpuks leida isiklik arst ja Michael Jackson, dr Conrad Murray, kes oli öelnud, et hetkel tema surma, ja kes on ka väidetavalt on manustatud CPR ajal Michael Jackson keha panna oma voodisse. Nad alustavad kaheldes arst arvesse vastuseta küsimusi, mis ümbritsevad Jackson surma.

The Family vabastamise avaldus, et nad on "rahul" koos ebaselged tulemused, Autopsy andnud Los Angeles koroner ja teatab, et nad soovivad on teine lahangu teostatud Michael Jacksons Body.

See on teatanud, et vahi Michael Jacksons lastel oleks tõenäoliselt läheb Katherine Jackson, tema ema, aga Debbie Rowe, lapsed ema oli ka avaldanud soovi saada vahi all.

28. juuni 2009

Politseiameti vabastamise avaldus näitab, et need satisifed Dr Conrad Murray, kes on väidetavalt on ajal Michael Jackson viimase hetki, ei olnud kaasatud laulja surma ning et ta ei ole kahtlustatavana.

Michael Jackson isa, Joe Jackson, osales BET auhindade Los Angeles ja esinenud üllatavalt rahulik ja jahutatakse. Kui küsiti, kuidas ta oli tunne, et hiljutised sündmused Ta vastas, et ta oli "halb hea". Märkused Joe Jackson on täielik kontrast on liigutav ja emotsionaalse kõne antud Janet Jackson ajal auhinnad, et öösel.

Slow motion footage of Michael Jackson's asutus helikopteri sellele, kuidas LA County Morgue on relesed, mis näitab, mida näib olevat tema keha "istus" kui helikopter liftide maha ja liigub kaugusel.

Kommentaarid (23)

23 Vastused "Uudised"

 1. SriMathe ütleb:

  uudised, meelelahutus, täiskasvanute teemad või lihtsalt üldine teemadel. Hoia head tööd.

 2. Mary ütleb:

  RIP Michael Jackson! Võib? on kadunud, kuid te ei saa kunagi unustada!

 3. perfumeflower ütleb:

  Kui ma nägin pilti Michael on kiirabi, mis on esimene asi, mis tabas mind oli värvi tema nahk? Ma olen ka kindel, et tema nina on erinev kuju. Olen ka märganud, et see isik oli palju rasv tema nägu. Michael oli saledamad nägu. Võin lihtsalt uurida asju, mida pole olemas, kuid midagi lisab üles.

 4. quesarasara ütleb:

  Okei, ma olen lihtsalt kavatse öelda seda, kuna olen tervishoiutöötaja ja et kõik on volikirjad olen. CPR teostatakse keskel rinnakuosast, see näeb välja nagu see on lähemal kui rangluu. Kui te seda teete CPR peate olema umbes tolli kaugusel ülespoole alates xyphoid protsessi (veidi terav punkt, kus teie ribid tulevad ristiga.) Ma lihtsalt ütlesin, CPR ei tundu õige. See kõik viis kuni kaelaetikettidel luuga. Samuti, kui ta oli "kiilas" kui Quincy öelnud, miks on seal nii palju juukseid? Ja tema nahk näeb välja nii, lihavampi siis tajutakse enne pilte.

  Ka kõik kardioloog teaks (eriti kardioloog kui mõni arst üldse), et CPR saab üles ehitatud on kõvale pinnale, mitte voodis!

  Samuti, miks kurat ei ole seal matmise menetluse kohta? See on Michael Jackson, et nutt valjusti!

  Lou Ferrigno ütles, et kõige paremini tema väike intervjuu, et La hommikul näidata.

  Ma olen ka, kuidas kohaselt mõned lapsed on "suur, mängides ja millel on lõbus Katherine maja". What's up on? Miks on keegi, milles teatatakse, et need lapsed on "nalja"?

  Samuti siis, kui on Macaulay Culkin? Miks ta ei teinud avaldust veel? Ta oli väga lähedal Michael, isegi tunnistas, et teda on Kiusa kohtuprotsessi. What's up?

 5. Mimi ütleb:

  ok öelda, kui ta ei peaks ta siis minema üldine ta sooviks teada kogu planeedi olid kas ta minema

 6. wishful09 ütleb:

  The irooniline on see, et Michael Jackson on nii unikaalne vaadates, et keegi võiks teeselda, et teda.

 7. Cutiesinger1976 ütleb:

  On raske vt kui seda või isnt Michael asja about nägu kusjuures täielikuma võiks lihtsalt sest on hingamismask over nägu tõukamiseks tahes rasva ta tema viiksid anda illusioon tema näo vaatleb Täielikum võimalik? Mis CPR, ma ei saa kommenteerida, et kui ma dont teavad midagi. Ma olen olnud selle saidi ja keedetud koormatele hoax lugusid sellest ja ma ei tea, mida uskuda! Tahaksin seda armastust Michael endiselt elus ja vaatame kõik see toimub, kuigi ma oleks ka vihane, et ta tegi seda meile fänni, kuid ma mõistan, miks ta oleks võinud seda teha ka. Video vastutava asutuse helikopter, mis on selgelt keegi helikopter kohandava keha nii palju kui ma ei näe.

  Kõik see hoax mängufilmid juhtus, kui Elvis ja Jim Morrison suri nii, et see oli vältimatu see juhtub Michael, sest ta on väga oluline näitaja nii paljudes elu aastate jooksul.

  Ma tahaksin teada, kust kurat tema fännid olid kui ta oli elus! See võtab tal die (väidetavalt) enne võtame ta tagasi meie südamed! Ei ole totuudellisempi sõnagi rääkinud kui "you dont tea, mida olete seni, kuni te olete kaotanud selle"!

  Michael, kui te olete surnud Jumal õnnistagu teid magus, õrn hing ja kui sul on elus olen aru saanud, et teil on olnud seda teha ja ma loodan, et te leiate rahu nüüd, sest sa väärid vaheaega.

  Ma armastan sind Michael alati ja igavesti.

  Marianne xoxoxoxoxo

 8. Mimi ütleb:

  Michael Jackson surmatunnistus palun palun vaadake seda ja öelge mulle, mida sa arvad ASAP

  http://www.tmz.com/2009/07/07/jackson-death-certificate/

 9. Cutiesinger1976 ütleb:

  Tere,

  Olen vaadeldi Death Cert, mis viga on? Sest surma mõistetud? Mida see tähendab? Olen kuninglikult segi!

  Memoriaali murdis mu süda eile, kuid ma siiski säilitada mõtlemise ta isegi, et puusärk? Ta oli tõenäoliselt vaatan televiisorist ise, vähemalt ma loodan, et ta oli! Ma tahan teda ikka veel elus, ma ei taha ta oleks surnud, see on liiga kurb!

  Ja kui ta on veel elus, kas te arvate, tema perekonnale ja kõik need esinejad ja inimesed kes luges tributes talle teada ja nad on kõik talle või te arvate, et ainult tema lähikondsed üksuse tead? Ma kahtlen kõik inimesed, kes aitasid kaasa memoriaali teaks nagu come on! Kaug taotletud palju!

 10. Baldrick ütleb:

  Sõna "defeered" tähendab viivitada. Nii et ma arvan, nn CPR oleks hoida teda elus, kuni ta jõudis haiglasse

 11. Mimi ütleb:

  Tema pere ei tea, kuid tean, keegi teine, mis on näiteks juhul, kui hea oli tõesti surnud sa tõesti arvad, et tema pere toob kirstule ja tema keha init jaoks huvides Ventilaatorite või kunstnik, mida mõned neist werent seal teda Wen ta vajas neid. kuid need olid kas ta minna ja kuidas, millal ja miks on tema lapsed võtnud maskid maha, pluss seal ent puuduvad tõendid selle kohta, tema keha ilmselt nad matta teda enne, kui nad isegi läks memoriaali.

 12. Kim ütleb:

  Et paljud asjad osutavad asjaolule, on väga suur hoax ja Michael Jackson on ikka veel elus,
  Omaette küsimus, miks ma ei ole kellelegi kasutamine, Automatiseeritud väliste defibrillaatorite (AED) lubada peaaegu iga panna päästetöötajale tuua tipptasemel tehnoloogiat ohvrite südame arestimist. Need seadmed pakkuda piisavalt energiat taastada a võbisev südant ja ta saaks löögisagedus tavaliselt. Kasutada CPR, mis AED võib pakkuda põruma vaja tõesti salvestada elu.
  Ka siis, kui sa vaatad pildi Michael Jackson Getting CPR, miks on mask mitte rohkem kui tema suu ja nina.
  Teine asi, mida ma tahaksin rõhutada, ma nägin uudiste klipp, ma ei tea, milles on TV uudised jaamas oli umbes Michael Jackson edasiandmist on haigla helikopter ja keha kuju alusel valge leht tundus täiesti erineva kohta kanderaamidele, mis sõltub tulek helikopter olnud üle nurkades van. Ma püüdnud leida lõikmed, kuid tal ei olnud õnneks nii kaugele.
  Ka siis, kui oli Liza Marie Presley, ma arvasin, et ta oleks pöördunud kuni memoriaali Service.

 13. flower ütleb:

  no ma ka ei belive MJ on surnud, et paljud asjad on lihtsalt ei ole õige, ja, at ei ole talle 02 ja pole tema kohta kiirabi ei ei ei ja nende mõned PPL in this hoax, kõik loodan, on see, et ta võib saada kõrvaldada selle ja elada rahus, kuid tema nii kurb, et ta seda teha, viimane kord, kui ma arvan, et avaliku sektori tõesti näinud MJ on ruutjalgades alates klambrid keskus MJ me armastan sind nii palju ja saame aru, kuid selle purustamist sydäntäni rohkem ja rohkem ech päev

 14. flower ütleb:

  Vabandust, et oleks öelnud ei ole surnud

 15. ejay5131 ütleb:

  Miks Jacksons täielikult seotud TMZ.com sel päeval? Ja kuidas saaks TMZ olla esimene teada üle keegi teine, siis teatati talle meeldib see teine. Usun, et see oli Jermaine, kes ütles, et ta kuulnud Michael suri raadio ja siis tuli kõne oma emale, et kinnitada seda. COME ON ... sa kuulnud seda raadiot?? Nobody TEATIS MJ MANSION nimetatakse JACKSON PEREKOND?? Midagi lõhnab "hoax" y

 16. supermom75 ütleb:

  Olen nõus, ejay

 17. bexuk ütleb:

  Ei olnud üksnes tmz.com esimesena murda lugu, isegi enne Jermiane tuli välja avaldusega öelda MJ oli surnud, kuid kunagi varem, sest sel päeval nad on võtnud juhtrolli lugu, postitad regulaarne lugu ajakohastatud teavet MJ surma lugu, mis on Seejärel võetakse üles ja uuesti postitatud Suurbritannias meedias.

 18. Juicypefkos ütleb:

  päris huvitav teooria seal ... väga mõistatus,,

 19. bghoppy ütleb:

  Vastupidi Larry King's Inside Neverland, Jermain rääkis Larry King ta kuulnud MJ kui CNN reporter kutsus teda.
  Ja ma olen lugenud, et TMZ võttis nende lugu on raporti logitud kakskümmend minutit enne veebisaidil, kelle nime ma ei saa tuletavad meelde (see oli mitmeid seventeeen on nimi). Mis kell nad on telefoni 911? Samuti olen lugenud inimesed Euroopas olid kohtuistungil aruandeid oma surma isegi varem, enne kui 911 kõnet.

 20. nyla ütleb:

  ok jus öelda MJ ei ole surnud ei ole surnud ja kogu asi on hoax millise põhjusel, kas see tähendab, et perekond on talle liiga? isegi pärast emotsionaalse avalduse Jermain ja Janet? ka tütar MJ? Kas lapsed ei grieving sellisena, sest nad teavad, et nende isa ei ole tegelikult surnud. Kuigi on mõningaid tõendeid selle kohta, et MJ on elus, on ka mõned tegurid, mis näitavad, ta on surnud. Praegu on tema õde La Toya väidab ta murderd ja ütleb ajal tema "surma" Ta oli üksildane. Ma ei saa on see, et kui tead, et keegi nagu vend või sõber, keegi tõesti huvitab vaid vigastamine siis miks ei ole sa seal neid ja viibimise tõsi neile. Nagu ka kuulsused nagu Mariah Carey, kes pöördus kuni memoriaali nad wern't ainus võltskaupadest mõned tema pereliikmed Wer ka. Ainuke vend, kes ma arvan, jäi truuks MJ oli Jermain.
  Samuti saab ma öelda, et kui MJ ei surevad siis miks wouldnt Jermain endast ülimalt parima kindel, et ta oli islami matmine? seda ei ole mõtet. soovid midagi teile võimaluse saab veenduda keegi maeti õige islami isegi kui te ei tea neid kui selline.
  Mis MJ keha? Kas keegi on näinud, et? Kas lapsed öelda, kuidas ta vaatas sel ajal, kas ta oli pikk või õla-lenght juuksed, tema naha toon, rasva kohta hus nägu. Kas keegi meelde tuletada, et ja tõepäraselt anna vastust, mis oleks mõtet. Nad ütlevad, et harjoituksesta footage ei olnud, et paar tundi, enne kui ta suri, kuid oli mitu aastat tagasi. MJ juuksed oli erinev. Nii et keegi valetab

 21. Samantha ütleb:

  Kuidas saab mind kõige rohkem see, et Miks nad näidata uudised Katherine Michaels ema, läheb selle haigla?

 22. draakon ütleb:

  teinud kõik märganud ka, et pilt on kiirabi haagissuvila .... et theres teise kummaline thig?

  i on see pic minu ees on suurem.
  tema otsmik u vaadake üle nina lõpuks suur arterisse .... isegi kui mitmele peaaegu surnud, see wouldnt olema nii suur, kui see oleks Michael.

  ja kui võtta ja vaadata michael huviorbiidis ta doesn't isegi selline atery ... ...

 23. LadyVain ütleb:

  Ma arvan, et nina, et paljud inimesed näevad erinevad, põhjusel varjud püütud pilt ja ka asjaolu, et ta oli kõik need masinad on seotud tema suhu.
  Näiteks, ma näen ta nägu kõigile, väljendades viha, et foto on kiirabi, kuid ma arvan iga üks meist on oma vaatenurk.
  Kahjuks ei ole ühe kinnitada, kui me oleme vale või paremale ...

Jäta vastus

Sa pead olema sisse logitud, et kommenteerida.