Novinky

26. jún 2009
admin

Michael Jackson prijatých paramedicínski

25. júna 2009

Ten príbeh bol často aktualizované podrobné informácie o časovom rozvrhu 9-11 hovoru, rovnako ako obraz, že je ten, Jackson přijíždí v nemocnici cez záchranku.

4:30 pm EST - TMZ.com miest: "Práve sme sa naučil Michael Jackson bola prijatá ambulanci do nemocnice v Los Angeles ... a sme oznámili, že bola srdcová zástava a že zdravotnícki CPR podávaný v ambulancii ... a je to Hľadám zle. Bol vyzdvihnúť u svojho domova približne 20 minút (4:10 pm EST) - sme oznámili jeho matka je na ceste k návšteve ho. "

5:06 pm EST - V Los Angeles Times miest stručný príbeh hlásenie, že Jackson bola prijatá do nemocnice. Okolo tejto doby, TMZ už hovoril Jackson členmi rodiny, vrátane jeho otca, Joe Jackson, ktorý im povedal, "to nie je robí dobre."

5:20 pm EST - TMZ správy na svojich internetových stránkach, že Michael Jackson bol mŕtvy na 50, spravodajské zdroje, ktoré im povedal Jackson bol mŕtvy, keď zdravotníci dorazili na jeho h Niektoré, a že scéna v nemocnici je "absolútny chaos", keď dorazil Jackson, s křiku ľudí ", ktoré ste dostali a zachráni ho!"

6:15 pm EST - V Los Angeles Times aktualizuje svoj on-line vydanie oznamuje, že spevák bol vyhlásený mŕtvych na UCLA Zdravotnícke centrum. Pätnásť minút neskôr, TMZ mluvil na žal-zasiahnutý Títo Jackson, ktorý povedal, že webové stránky mal ľutuje asi nemajú prehovoril na svojho brata, "vo chvíli".

6:30 pm EST - TMZ miest fotografie matka Katherine Jackson přijíždí v nemocnici.

7:49 pm EST - V Los Angeles Times miest tlačovej Jackson príbeh o smrti, ktorá obsahuje cituje z ľudu mimo nemocnice, žiadna z nich boli členmi speváka priame rodiny.

26. jún 2009

Polícia začala vyšetrovanie Michael Jackson smrti po správach, že spevák by mohol uhynulo z predávkovania drogami.

V oznámení je, že po vyšetrení sa má vykonať určiť príčinu smrti Jackson, aj keď by to mohlo byť týždne pred toxikológiou správy odhaliť, či bol nejaký drogy v jeho tele.

V Los Angeles Polícia hľadá nájsť lekár Michael Jackson, ktorý zrejme utiekol scénu po Michael Jackson collpased. Polícia bola veľmi želá otázku Dr Conrad Murray po zabavenie auta z Jackson domovskú štvrtok večer.

Informácie o tom, že Dr Murray môže byť podávaný v injekcii Demerol, omamné bolesť liek používaný na liečbu miernej až ťažkej bolesti, Michael Jackson, aby tesne pred smrťou, neiskrivej fámy, že doktor dal Jackson predávkovania.

27. jún 2009

Polícia nakoniec nájsť osobný lekár Michael Jackson, Dr Conrad Murray, ktorý bol povedal, že by sa vyskytoval v čase jeho smrti a ktorý je tiež uvedené, že podávať CPR kým Michael Jackson tela ležal na svojej posteli. Začínajú výsluchu lekár so zreteľom na nastolené otázky, ktoré obklopujú Jackson smrti.

Rodina vydať vyhlásenie, že sú 'nespokojný' s jednoznačným výsledkom z Pitevné dán Los Angeles Koroner a oznámiť, že chcú mať druhá pitva vykonaná na Jacksons Michael orgánu.

Je oznámil, že Michael Jacksons starostlivosti o deti by sa s najväčšou pravdepodobnosťou bude Katherine Jackson, jeho matka však Debbie Rowe, detský matka mala tiež vyjadrili želanie získať väzbe.

28. jún 2009

Policajná správa vyhlásenie, že sú satisifed, že Dr Conrad Murray, ktorý je údajne boli prítomné počas Michael Jackson poslednej chvíle nebol zapojený do spevák smrti a že nie je podozrivý.

Michael Jackson otca, Joe Jackson, sa zúčastnilo BET cien v Los Angeles a objavil prekvapivo v pokoji a pohode. Na otázku, ako bol pocit, s ohľadom na nedávne udalosti mu odpovedal, že to bol 'dobrý pocit'. Pripomienky Joe Jackson sú kompletné kontraste k dotýkání a emotivní prejav danej Janet Jackson ocenení, ktoré počas noci.

Spomalenie záberov Michael Jackson tela vo vrtuľníku na ceste do LA County márnici je relesed, ktorá ukazuje, čo sa zdá byť jeho telo 'posedenie až' ako vrtuľníku lanovky vypnúť a vzďaľuje sa.

Komentáre (16)

16 Reakcie na "News"

 1. SriMathe hovorí:

  spravodajstvo, zábava, pre dospelých tém alebo len všeobecné témy. Pokračujte v dobrej práci.

 2. Marie hovorí:

  RIP Michael Jackson! Možná? byť preč, ale nikdy nebude zabudnutí!

 3. perfumeflower hovorí:

  Keď som videl fotografie Michala v ambulancii, prvá vec, ktorá ma bola farba jeho kože? Som tiež určite nose je iný tvar. Tiež som spoznal, že táto osoba mala oveľa 'tuk' na jeho tvár. Michael mal štíhlejšiu tváre. Já bych jen hľadať veci, ktoré nie sú, ale nič sa pripočíta.

 4. quesarasara hovorí:

  Dobře, já jsem jenom chtěl říct, protože jsem lekára a to všetko poverenia mám. CPR sa vykonáva v strednej časti hrudníka, to vyzerá, že je bližšie k kosť. Ak tak urobíte CPR musíte byť asi palca nahor preč od xyphoid procesu (trochu ostrý bod, kde sa vaše rebrá prísť na kríž.) Já jsem jen říkal, CPR nehľadá pravdu. Je to celú cestu až do fazetky kosti. Aj v prípade, že bol 'bald' ako Quincy povedal, prečo je tam toľko vlasov? A jeho koža vyzerá cesta hrubšie potom vnímaná v predchádzajúcich snímok.

  Tiež každý kardiolog by vedieť (predovšetkým kardiolog prípadné lekára vôbec), že CPR môže byť iba perfomed na tvrdý povrch, nie je posteľ!

  Tiež, prečo sa sakra nie sú tam zakopaním konania na mieste? To je Michael Jackson k hnevu!

  Lou Ferrigno povedal, že najlepší v jeho malý rozhovor o tejto LA rannej show.

  Tiež som rád, ako na niektoré deti sa 'skvelé, hranie a zábava v Katherine domu'. Čo sa deje s tým? Prečo je niekto oznámi, že tieto deti majú 'zábava'?

  Tiež Kde je Macaulay Culkin? Prečo nebol urobil vyhlásenie ešte? Bol veľmi blízko Michael, dokonca poukazoval na neho v obťažovania hodnotenie. Čo sa deje?

 5. Mimi, hovorí:

  ok říct jestli to bolo by išiel rád, že spoločná známa po celej planéte bolo by to ísť

 6. wishful09 hovorí:

  V ironické je, že Michael Jackson je natoľko unikátny, že hľadajú niekoho mohol predstierať, že sa mu.

 7. Cutiesinger1976 hovorí:
  hod

  Je ťažké zistiť, či to je alebo isnt Michael, čo o jeho tvár je plnšia, ktoré by mohli byť práve preto, že je dýchacia maska nad jeho tvár tlačenie žiadne tuku má v jeho tvári až k ilúziu, že jeho tvár vyzerá úplnejšieho možná? Pokiaľ ide o CPR, nemůžu komentovat, že jak jsem dont nič známe. Bol som na tomto mieste a vymlete záťaže hoax príbehy o tejto a já prostě neví, co veriť! I tak by sa láska k Michael sa stále nažive, a pozerať sa na to všetko, aj keď by som bol rovnako naštvaný, že sa to na nás fanúšikovia, ale chápu, prečo by to robiť tiež. Video z tela vo vrtuľníku, ktorý je zjavne niekto vo vrtuľníku úprave tela čo vidím.

  Všechno tohle hoax dráma sa stalo, keď Elvis a Jim Morrison zomreli tak to bolo nevyhnutné, že by sa stalo Michaelovi, pretože on bol taký kľúčový údaj v toľkých životov v priebehu rokov.

  Já bych jenom chcel vedieť, kde je sakra jeho fanúšikov bolo, keď bol nažive! Berie ho na smrť (vraj), ako sme si ho vziať späť do našich sŕdc! Neexistuje pravdivější ako hovorené slovo, "dont by ste vedieť, čo máte, kým ste ho stratil!"

  Michael keď ste mŕtvy boh vám žehnaj moje sladká, jemné duše, a ak ste nažive Chápem, že ste mali to urobiť a ja dúfam, že vás teraz pokoj, pretože ste si zaslúži prestávku.

  Miluju tě Michael vždy a večne.

  Marianne xoxoxoxoxo

 8. Mimi, hovorí:

  Michael Jackson úmrtný list, prosím, prosím pozrite sa na to a povedz mi, čo si myslíte ASAP

  http://www.tmz.com/2009/07/07/jackson-death-certificate/

 9. Cutiesinger1976 hovorí:

  Nazdar,

  Som sa pozrel na smrť Cert, čo je zlé na to? Príčina smrti, OdloĎená? Čo to znamená? Já jsem nádherně zmatená!

  Pamätník včera zlomila mi srdce, ale já stále uchovávajú myslenia bol ešte v tomto rakev? Bol problém pozerať sa na televíziu sám, aspoň dúfam, že to bolo! Chcem, aby stále nažive, nechcem, aby bol mŕtvy, je to moc smutné!

  I keď je stále nažive, si myslíte, že jeho rodine a všetkým, ktorí umelci a ľuďmi, ktorí čítaj pocty sa mu, a všetci sú na to, alebo si myslíte, že len jeho najbližšej rodinou vedieť? Pochybuji, všetkých ľudí, ktorí prispeli k pamätníka by vedieť, rád, dělej! Ďaleko přehnanější much!

 10. Bandelír hovorí:
  hod

  Slovo "defeered" znamená oddialenej. Takže myslím, tzv CPR mala zostať nažive, kým ho dospel k nemocnici

 11. Mimi, hovorí:

  Jeho rodina vedela, ale nikto vedieť, pre príklad, ak hea bolo naozaj mŕtve Naozaj si myslíte, že jeho rodina bude mať rakvy a jeho telo init kvôli ventilátorov alebo umelca, ktorý niektoré z nich werent tam boule ho potřeboval im. ale bolo by to ísť a ako, kedy a prečo má svoje deti vziať masiek off, plus tam ent žiaden dôkaz o jeho telo zrejme pochoval ho ešte pred tým, ako išiel do pamätníka.

 12. Kim Říká:
  hod

  Pre veľa vecí, poukazujú na skutočnosť, je veľký veľký hoax, a Michael Jackson je stále nažive,
  Ďalšou otázkou, prečo som nebola nikomu použitie, Automatické externé defibrilátory (AED) umožňujú takmer žiadne ležal záchranca, aby rezanie-hrana technológie obetí srdcová zástava. Tieto prístroje dodať dostatok energie na obnoviť chvějící sa srdce a nechá sa biť normálne. Použité s CPR je AED môže poskytnúť kodrcat potrebné naozaj zachrániť život.
  I keď sa pozriete na fotku Michael Jackson CPR dostať, prečo sa maska nie je nad jeho nos a ústa.
  Iná vec by som chcel poukázať na to, videl som klip novinky, nevím s TV spravodajstva stanice bolo asi Michael Jackson prevodu v nemocnici vo vrtuľníku, a tvar tela pod biely list vyzeral úplne odlišné na nosidlá, pretože telo prichádza o Helicopter prevedená do kútov van. Som sa pokúšala nájsť klip, ale nemal šťastie tak ďaleko.
  I, kde bola Liza Marie Presley, já myslel, že by sa obrátil až do pamätné Service.

 13. flower hovorí:

  Nie, ja sa tiež domnievať IU je mŕtvy pre mnohé veci sú jednoducho nie je v poriadku, to je a nie je s ním na 02 a nie ho do sanitky, nie nie nie a je niekoľko PPL na tento hoax, všetci dúfajú, že aj on sa môže dostať Preč s týmto a žiť v mieri, ale tak smutný, že sa to tak, že v poslednej dobe myslím, že verejnosť je naozaj vidieť MJ záberov z centra skobky mj sme ťa rád tak moc, a chápeme, ale ich prekonanie môjho srdca viac etkých a viac dní

 14. flower hovorí:

  Ľutujem, že by už bolo povedané nie je mŕtvy

 15. ejay5131 hovorí:

  Prečo boli Jacksons úplne zapojené s TMZ.com ten deň? A ako by mohla byť prvá TMZ vedieť viac ako ktokoľvek iný, ktoré oznámili, že takhle druhej. Verím, že to bolo Jermaine, ktorý povedal, že počul Michael zomrel v rádiu a potom musel zavolať svojej matke, aby ju potvrdiť. No tak ... ste počuli v rádiu? Nikto z MJ Mansion nazýva JACKSON RODINA? Niečo smrdí "hoax" y

 16. supermom75 hovorí:

  Súhlasím s ejay

Nechaj Odpoveď

Musíte byť prihlásený, aby ste mohli písať komentár.
Kopírovať chránené Chetan 's WP-CopyProtect.