Майкл Джексон обман смерті

Чи є король поп-музика дійсно мертвий?

Червень-26-09

Новини

Написав Admin

Майкл Джексон, прийняті фельдш

25 червня 2009

Історія часто оновлюються з докладною інформацією про терміни проведення 9-11 виклику, а також картини вважають, що Джексон, що прибувають в лікарню швидкої допомоги.

4:30 PM EST - TMZ.com посадах: "Ми тільки що дізналися Майкл Джексон було розглянуто на машині швидкої допомоги до лікарні в Лос-Анджелесі ... і ми розповіли їй було серцевого нападу і що фельдш управлінням КНР в машині швидкої допомоги ... і це пошук погано. Він взяв у нього вдома близько 20 хвилин назад (4:10 PM EST) - ми сказали його матері по дорозі на побачення з ним ".

5:06 PM EST - "Лос-Анджелес таймс посади короткий розповідь повідомили, що Джексон був доставлений в лікарню. Приблизно в цей же час, ТМЗ вже говорив Джексон членів родини, включаючи його батька, Джо Джексон, який сказав їм, "він не дуже добре".

5:20 PM EST - ТМЗ доповіді на своєму веб-сайті, що Майкл Джексон помер у 50, джерела повідомляють про те, що розповів їм Джексон був мертвий, коли фельдш прибув на своєму ч width=300 OMe, і про те, що сцена в лікарні було "абсолютного хаосу", коли Джексон прибув, і люди кричали "у вас є, щоб зберегти його!"

6:15 PM EST - У Лос-Анджелесі раз оновлює свій онлайн видання повідомляє, що співак був оголошений мертвим в медичному центрі UCLA. П'ятнадцять хвилин потому, ТМЗ говорив на горе постраждалих Тіто Джексон, який розповів про веб-сайті він висловлює жаль з приводу не розмовляв з його братом "в какое-то время".

6:30 PM EST - ТМЗ посади фотографію матері Кетрін Джексон, що прибувають до лікарні.

7:49 PM EST - "Лос-Анджелес таймс посади прес Джексон розповідь про його смерть, яка містить витримки з людей, що зібралися за межами лікарні, жодна з яких були членами співачка прямий сім'ї.

26 червня 2009

Поліція почала розслідування Майкл Джексон смерті наступні повідомлення про те, що співачка, можливо, померли від передозування наркотиків.

Оголошення на те, що після трупа повинно бути проведено, щоб визначити причину смерті Джексона, хоча вона може бути тижнів до токсикології доповіді свідчать Чи є у нього які-небудь ліки в його тілі.

У Лос-Анджелесі поліція Департамент розраховує знайти доктора Майкла Джексона, який, здавалося б, залишив сцену Майкл Джексон після collpased. Поліція дуже прагне на запитання д-р Конрад Мюррей після вилучення його з автомобіля Джексона додому четвер вночі.

Інформація про те, що д-р Мюррей може веденні ін'єкції в Demerol, наркотичного знеболюючих ліків, які використовуються для лікування від помірної до сильної болі, Майкла Джексона тільки до того, як він помер, іскрообразованія чутки про те, що лікар дав Джексона в передозуванні.

27 червня 2009

Поліція нарешті виявити особистий лікар Майкл Джексон, д-р Конрад Мюррея, який сказав, що присутні на момент його смерті, і який також стверджується, під управлінням КНР, а Майкл Джексон тіла лежав на своєму ліжку. Вони починають допит лікаря в тому, що стосується відповіді на питання, які оточують Джексона смерті.

Сім'я реліз із заявою, що вони є "незадоволених" з непереконливими результатами розтин приділяється в Лос-Анджелесі коронера і оголосити про те, що вони хотіли б мати другу розтин здійснюється на Майкла Jacksons органу.

Він оголосив про те, що під Майкла Jacksons діти, швидше за все, буде йти на Кетрін Джексон, його мати, однак, Деббі Роу, дітей, матері також висловив бажання отримати під вартою.

28 червня 2009

Поліція випустити заяву, зазначивши, що вони satisifed, що д-р Конрад Мюррея, який, як стверджується, був присутнім при Майкл Джексон останнього моменту, не беруть участь у співака смерті і що він не є підозрюваним.

Майкл Джексон батька, Джо Джексон був присутній BET Awards у Лос-Анджелесі і, як на диво спокійним і прохолодним. На питання про те, як він відчував себе в світлі останніх подій він відповів, що він 'почуття добрі ". Зауваження Джо Джексон є повна протилежність до зворушливі та емоційні виступі Джанет Джексон під час нагороди в ту ніч.

Повільний рух зйомку Майкла Джексона тіло у вертольоті по дорозі в Ла повіт Морг є relesed, який показує, що, як видається, його тіло 'сидів вгору', як вертоліт піднімає у вимкненому стані і видаляється.

 1. SriMathe Саїд,

  новини, розваги, дорослі теми або просто загальні теми. Слідкуйте за хорошу роботу.

 2. Мері-Саїд,

  RIP Майкла Джексона! Можна? бути закоханим, але ви ніколи не забудеться!

 3. perfumeflower Саїд,

  Коли я побачив фотографії Михайла в машину швидкої допомоги, то перше, що вразило мене був колір його шкіри? Я також впевнений, ніс являє собою різні форми. Я також помітив, що цей чоловік був набагато більш "жиру", щоб його обличчя. Майкл був громіздкої особа. Я міг би бути просто в пошуках речей, які не існують, але нічого не додає вгору.

 4. quesarasara Саїд,

  Добре, я просто буду говорити про це, оскільки я професійний охорони здоров'я, і що всі повноваження я имею. КПП здійснюється в центральній частині грудини, це виглядає він ближче до ключиці. Коли ви робите ЦРН Ви повинні бути приблизно один дюйм за вгору від xyphoid процесу (трохи різким, коли ваші ребра прийти до хреста.) Я просто говорю, КПП не дивитися направо. Це весь шлях до коміра кістки. Крім того, якщо він 'голий', як сказав Квінсі, чому там так багато волосся? Його шкіра виглядає толще то образом сприймається в попередні картини.

  Крім того, будь-кардіолог б знати (зокрема, кардіолог, коли який-небудь лікар на всіх), що КНР може бути тільки perfomed на твердій поверхні, а не в ліжку!

  Крім того, чому, рис, не існує процедури поховання на місці? Це Майкл Джексон для плакав вголос!

  Лу Ferrigno сказав він кращий в своєму інтерв'ю мало що LA вранці шоу.

  Мені також подобається, як згідно з деякими дітьми є "великим, ігри і отримувати задоволення в Катерининському домі". Що з цього? Чому хтось оголосив, що ці діти мають 'задоволення'?

  Крім того, де Маколея Culkin? Чому він не зробив заяву, ще? Він був дуже близько до Майклу, навіть показав на нього в суді растления. Що сталося?

 5. Мімі-Саїд,

  OK говорити, якщо він був би йому йти загальним він хотів відома по всій планеті, був би він пішов

 6. wishful09 Саїд,

  У Парадоксально те, що Майкл Джексон настільки унікальним нетерпінням, що будь-хто може претендувати на нього.

 7. Cutiesinger1976 Саїд,

  Чи складно це чи isn't Майкл, справу про його особою у повніше, які могли б бути просто тому, що це дихальні маски над його особою натискання будь-якої жир він має в його особі до дати ілюзію, що його обличчя виглядає повніше можливо? Що стосується КПП, я не можу коментувати, що я нічого не знаєте про це. Я був на цьому сайті, і дала навантажень містифікація розповіді про це, і я просто не знаю, що вірити! Я б так любити за Майкл, як і раніше, жили, і спостерігаючи все це відбувається, хоча я б так роздратований, що він зробив це для нас вболівальників, але я розумію, чому йому довелося б зробити це також. Відео тіло у вертольоті, який явно кто-то на вертольоті корректировке тіла наскільки я можу бачити.

  Все це обман драма сталася, коли Елвіс і Джим Моррисон померли тому вона неминуче буде відбуватися на Майкла, оскільки він був ключовою фігурою у так багато життів протягом багатьох років.

  Мені просто хотілося б знати, де, чорт його прихильники були, коли він був живий! Вона приймає його до смерті (приблизно), перш ніж взяти його назад у наших серцях! Там немає ні слова справедливо кажуть, що "ви не знаєте, які у вас до тих пір, поки ви його втратив"!

  Михайло, якщо ви мертві Бог благословить вас мої солодкі, ніжні душі, і якщо ви живі, я розумію, що ви повинні були зробити це, і я сподіваюся, що Ви знайдете час миру, тому що ви заслуговують перерву.

  Я люблю тебе Майкл завжди і нескінченно.

  Маріанна xoxoxoxoxo

 8. Мімі-Саїд,

  Майкл Джексон свідоцтво про смерть, будь ласка, подивіться на неї, і скажіть мені, що ви думаєте АСАП

  http://www.tmz.com/2009/07/07/jackson-death-certificate/

 9. Cutiesinger1976 Саїд,

  Привіт,

  Я дивився на смерть Cert, що сталося з ним? Причина смерті, Відкладений? Що це значить? Я сильно плутати!

  Меморіальний розбив моє серце вчора, але я до сих пір зберігається в виду він був ще в тому, що Ларец? Він ймовірно, дивитись по телевізору сам, по крайней мере, я сподіваюся, що він був! Я хочу йому все ще живий, я не хочу, щоб він помер, вона надто сумно!

  А якщо він ще живий, ви думаєте, його родина знає і всі ті виконавці, і люди, які будуть читати віддав йому знати, і вони всі на нього чи ви думаєте, тільки його близьких сім'ї знаєте? Я сумніваюся, всі люди, які сприяли меморіалу будуть знати, наприклад, давай! Дальний взяли багато!

 10. Baldrick Саїд,

  Слово "defeered" означає затримки. Так що я думаю про так звану КПП повинен був зберігатися він жив, поки він не досяг в лікарню

 11. Мімі-Саїд,

  Його родина знала, але одне знаю ще, для прикладу, якщо Hea дійсно мертвий ви думаєте, його родина буде приносити труну і тіло ініціалізації в інтересах вболівальників або художник, що деякі з них werent там для нього Відні він потребував ім. але він буде йти і як, коли і чому його діти взяли маски відключена, плюс там ENT ніяких доказів його тіла по всій видимості, вони поховали його, перш ніж вони навіть пішли на меморіал.

 12. Ким-Саїд,

  На багато речей вказують на той факт, дуже велика містифікація, а Майкл Джексон, як і раніше, живі,
  Ще одне питання, я, чому ніхто не використання автоматизованих зовнішніх дефібриляторів (AED) дозволяють практично будь-якої залежить спасителя довести новітні технології жертвам серця. Ці пристрої доставити досить енергії для скидання в тремтіння серця і щоб він міг побити нормально. Використовується з КПП, один AED може стати поштовх дійсно необхідно для збереження життя.
  Також, якщо ви подивитеся на картини Майкла Джексона отримання КПП, то чому це не більше ніж маска його рот і ніс.
  Ще я хотів би зазначити, я побачив кліп новина, я не знаю, з ТБ-новини станції було близько Майкл Джексон переказу в лікарню на вертольоті, і форми тіла під білого аркуша подивився абсолютно різних за носилках, так як тіло пришестя вертольота були переведені в кутах ван. Я намагався знайти кліп, але не пощастило до сих пор.
  Крім того, коли була Ліза Марія Преслі, я думав, вона б до меморіальної службі.

 13. Квітка-Саїд,

  Ні, я також вірю робити МЮ помер на багато речей просто не право, а не Thats його на 02, а не його в машину швидкої допомоги нема ні ні і ще кілька PPL в даний обман, все, що я сподіваюся, що він може отримати покінчити з цим і жити в світі, але її так шкода, що він повинен зробити це, останнім часом я думаю, що громадськість дійсно бачили МЮ це кадри з скоб центрі MJ ми любимо вас так багато, і ми розуміємо, але його розірвати моє серце більше і більше ECH день

 14. Квітка-Саїд,

  Вибачте, що має бути сказано, не мертвий

 15. ejay5131 Саїд,

  Чому були Jacksons повністю займаються TMZ.com цей день? І як би ТМЗ бути першим дізнатися за кого-небудь ще, вони повідомили їй, що, як друга. Я вважаю, що було Jermaine, хто говорить, що він почув Майкл помер на радіо, а потім викликати його мати, щоб підтвердити його. COME ON ... ти чув це по радіо? Ніхто з МЮ MANSION CALLED Джексона сім'ї? Щось пахне "помилкової тривоги" Y

 16. supermom75 Саїд,

  Я згоден з ejay

 17. bexuk Саїд,

  Не тільки tmz.com перший розірвати історію, ще до Jermiane опублікував заяву, сказав МЮ був мертвий, але з тих пор у цей день вони взяли на себе провідну роль у цій історії, розміщення регулярних оновлень розповідь про смерть МДж сага, які потім приймаються і знову розміщені у Великобританії, засоби масової інформації.

 18. Juicypefkos Саїд,

  досить цікаві теорії там ... дуже таємницю,,,

 19. bghoppy Саїд,

  На Ларрі Кінг всередині Neverland, Jermain сказав Ларрі Кінга він чув про МЮ, коли репортер CNN покликав його.
  І я прочитала, що ТМЗ прийняв свою історію з доповіді увійшли на двадцять хвилин, перш ніж на один сайт, який ім'я я не можу згадати (це був номер seventeeen на назву). Скільки часу вони по телефону з 911? Крім того, я читати люди в Європі були слухання доповідей про його смерть, навіть раніше, до 911 дзвінків.

 20. nyla Саїд,

  OK JUS сказати МЮ не вмерла, не померла, і все це обман з якої причини, це означає, що в родині на ньому теж?? навіть після того, емоційне заяву Jermain і Джанет? Крім того, дочка МЮ? Є діти, не скорбящих як такий, оскільки вони знають, що їх батько не є мертвим. Хоча є деякі докази того, що МЮ живі, Є також деякі фактори, які свідчать про його мертвим. На даний момент його сестра Ла тоя стверджує він murderd і говорить на момент його смерті він був самотній. Те, що я не в тому, що якщо ви знаєте, що хто-то, як брат чи сестра або друг, хто вам дійсно хвилює це боляче то чому б вам не бути там на них і залишатися вірними ім. Як добре, як знаменитості, як Mariah Carey, які перетворили до меморіалу вони wern't тільки підробки, деякі з членів його родини Wer теж. Єдиний рідний брат, який я думаю, залишився вірним МЮ був jermain.
  Крім того, може я просто говорю, что если МЮ зробив вмирають то чому wouldnt Jermain робити все від нього залежне все можливе, щоб переконатися, що він ісламської могилі?? цьому не має сенсу. ви могли б зробити все, що ви, можливо, можуть переконатися, що хто-то був похований на правильний шлях в іслам, навіть якщо ви не знаєте, як такої.
  Що стосується МЮ тіло?? Хто це бачив?? Чи можуть діти говорять про те, як він подивився на той час, як він вже давно і з плеча lenght волосся, тон шкіри, жиру на обличчі Гус. Чи може хто-небудь нагадати про те, що правдиво і дати відповідь, що буде мати сенс. Вони кажуть, що кадри репетиції був не в тому, що від кількох годин до того, як він помер, але був кілька років тому. МДж волосся відрізняється. Так кто-то бреше

 21. Саманта Саїд,

  Що одержує мене найбільше, що, чому вони показують на новини Кетрін Міхаеля мати збирається до лікарні?

 22. Dragon-Саїд,

  зробив усе помітили, як добре, що картина, в машині швидкої допомоги каравану .... Theres що ще дивно thig?

  Я, що рис у мене в великих розмірів.
  на лбу у див. за ніс наприкінці великий артерії .... навіть якщо someones майже мертвий, це wouldnt бути настільки великим, якщо б Майкл.

  і коли у беруть смотреть на Майкла в дію, він doesn't мають навіть такий atery ... ...

 23. LadyVain Саїд,

  Я вважаю, що носити, що багато людей бачать, як різні викликає в тіні, які опинилися у фотографії, а також той факт, що він всі ці машини, пов'язані з його уст.
  Наприклад, я бачу його обличчя все висловлюючи гнів у тому, що фото в машині швидкої допомоги, але я думаю, кожен з нас має власну точку зору.
  На жаль, є не один, щоб підтвердити, якщо ми не праві або вправо ...

 24. Еммі Саїд,

  усім їм говорять, що я сподіваюся, що він живий і добре, і я сподіваюся, що вузи resting.i Dont думаю, що він хоче, щоб люди, щоб спробувати знайти його, якщо він alive.i думаю, що він повернеться, коли він добре, і готова .. я думаю, він повинен просто насолоджуватися своєю музикою і зберігати його пам'ять жива

 25. Еммі Саїд,

  IM підтримання його пам'яті живі bygoin на 02 арені і просто пам'ятаю його з багатьма іншими ... 22 липня я wud було бачити його в концертному
  loveu Майкл

 26. mjfan Саїд,

  Добре я тільки хочу сказати, я думаю, це дійсно дивно, що Кетрін Джексон був покупками на цілі купу кемпінгів обладнання на наступний день після її син помер. Я бачив відео з нею. Зараз я "Я не кажу, що означає, МДж жив. Я просто говорю, яка мати plunks вниз купу готівки на цільові день після того, як її дитина вмирає, щоб купити букет з кемпінгу обладнання.

  У те, що Всесвіт складається в тому, що нормальне поведінку?

 27. Еммі Саїд,

  mayb вона просто хоче тримати вважає нормальним для дітей ради її не збираюся бути гарною для any1, якщо вона просто сидить близько плакала весь день. люди мають багато способів 2 mourn.she тепер про те, що вона відповідає за дітей вона має 2 скорбим різному. нормальних умовах.
  навіть якщо michale жив він зробив це тому, що він хоче щоб їх залишили в спокої, але люди все ще намагаємося побачити, якщо він живий, і спробувати знайти його нехай інші

 28. Джессі Дай-Саїд,

  Я вважаю, Майкл жив!

 29. artisticflare Саїд,

  Я дійсно сподіваюся, Майкл Jacksoni жива і щаслива! Любові Вам soooo багато! 1

 30. Shauna Саїд,

  Хочеться вірити, Майкл жив, але іноді у мене сумніви. Я згоден з PPL сказав, що меморіал подивився підроблена. Я плачу більше, ніж його родина, і я навіть не знаю його. Існує занадто багато відбувається і розповіді зберегти зміни. Цей хлопець на o2 прес-конференції не було Михайла. Він був не дуже переконливим. Майкл прогулянки з витонченістю та роду ковзає по кімнаті, що хлопець stomped і штучні нерівності знову і подивився плутають все время. Майкл був застенчивая, і що хлопець діяв нахабним. Я не знаю, що думати. Може бути, він у раю, і дивлячись на нас прямо зараз.
  Якщо Майкл все ще живий, він не хоче, щоб його знайти. Подивіться на все, що він зробив тільки для того, щоб отримати нормальне життя. Я сподіваюся, що він все ще живий і, нарешті, отримувати деякі світу. Я завжди любив Майкла, і завжди буде.

 31. MjFerdina22 Саїд,

  Перш за все, я поняття не маю, що вірити чи ні. Але одне я знаю напевно, цей мертвий цілому річ дуже дивно. Що я помічаю, і я не знаю, якщо є більше, але, чому засоби масової інформації так хоче confince все, що він мертвий? Тоді я хотів би зробити заяву про свою швидкої малюнок, і шахрай в Лондоні, якщо ви подивіться уважно на шахрая з'явиться вени на лобі, якщо ви виглядаєте краще ви побачите, що ж на особу, в машині швидкої допомоги, що припустимо для МЮ, і від того, що я бачив з МЮ він не мав зв'язку з цим, що ви думаєте?

 32. Як це Feel Саїд,

  hhmmm

 33. Як це Feel Саїд,

  Отже, що нового? Має хто чув яких-небудь ще новини, що й я маю на увазі будь-які нові новини?

Додати коментар

Ви повинні увійти в систему, щоб залишити коментар.

Тема надана: Wordpress тема - Перший Готівковий