Michael Jackson Hoax Death

Czy King of Pop naprawdę żyje?

Cze-26-09

Aktualności

Wysłany przez admin

Michael Jackson podjęte przez paramedyczny

25 czerwca 2009

Historia była często aktualizowane, szczegółowe informacje na temat sytuacji 9-11 połączenia, jak również zdjęcie Uważa się, że z Jackson przybywających do szpitala przez karetkę pogotowia.

4:30 pm EST - TMZ.com stanowisk: "Mamy tylko uczony Michael Jackson została podjęta przez pogotowie do szpitala w Los Angeles ... i jesteśmy powiedział jej serca, że aresztowanie i paramedyczny podawać CPR w karetkę ... i to patrząc złe. Był zabierani w domu około 20 minut temu (4:10 pm EST) - we're powiedziała jego matka jest na drodze do odwiedzenia go. "

5:06 pm EST - Los Angeles Times stanowisk krótką historię sprawozdawczości, że Jackson został do szpitala. W tym czasie, TMZ już mówił Jackson do członków jej rodziny, w tym jego ojciec, Joe Jackson, który powiedział im "nie jest dobrze".

5:20 pm EST - TMZ raportów na swojej stronie internetowej, że Michael Jackson był martwy na 50, sprawozdawczość źródeł powiedział im, że Jackson był umarły, kiedy przybył na jego paramedyczny h width=300 ome, i że scena w szpitalu jest "absolutnym chaosie" kiedy Jackson przybył z ludzi krzyczeli "you've got, aby zapisać go!"

6:15 pm EST - Los Angeles Times aktualizuje online wydanie ogłasza, że piosenkarz był wyraźniejszy martwe w UCLA Medical Centre. Piętnaście minut później, TMZ mówił na pogrążony w smutku Tito Jackson, który powiedział na stronie internetowej miał ubolewa temat nie mówił do swego brata "in a while."

6:30 pm EST - TMZ stanowisk zdjęcie matki Katherine Jackson przybywających w szpitalu.

7:49 pm EST - The Los Angeles Times stanowisk wiadomości Jackson opowieść o śmierci, która zawiera cytaty ludzi zgromadzonych na zewnątrz szpitala, żadna z nich były członkami tego piosenkarka bezpośredniej rodziny.

26 cze 2009

Policja rozpocznie postępowanie wyjaśniające w Michael Jackson śmierci następujące raporty, że piosenkarz może zmarło z przedawkowania narkotyków.

Ogłoszenie jest, że pośmiertne badanie ma zostać przeprowadzone w celu określenia przyczyny śmierci Jackson, choć może być tygodni przed toksykologii raporty wykazują, czy miał żadnych narkotyków w jego organizmie.

Los Angeles Police Department szuka znaleźć lekarza Michael Jackson, który uciekł z pozoru sceny po Michael Jackson collpased. Policja była bardzo pragną pytanie Dr Conrad Murray po impounding jego samochodu z Jackson domu czwartek wieczorem.

Informacje Dr Murray może podawać zastrzyk Demerol, narkotyczne ból lek stosowany w leczeniu umiarkowanego do ciężkiego bólu, aby Michael Jackson tuż przed umarł, świece pogłoski, że doktor dał Jackson przedawkowania.

27 czerwiec, 2009

Policja wreszcie zlokalizować osobowych lekarz Michael Jackson, dr Conrad Murray, który powiedział być obecny w chwili jego śmierci, która jest także oskarżony o podawać podczas CPR Michael Jackson ciała rzucił się na jego łóżku. Zaczynają przesłuchania lekarza w odniesieniu do pytania, które otaczają Jackson śmierci.

Rodzina wyda oświadczenie, że są one "niezadowolony" z niejednoznaczne wyniki sekcji zwłok przez Los Angeles Coroner i ogłosić, że chcą mieć drugi zwłok przeprowadzone na Michael Jacksons Ciała.

Jest ogłosił areszcie Michael Jacksons dzieci byłyby najprawdopodobniej będzie Katherine Jackson, jego matka, jednak Debbie Rowe, dzieci matki również wyraziły chęć zysku areszcie.

28 czerwca 2009

Policja wyda oświadczenie wskazujące, że są one satisifed że Dr Conrad Murray, który jest rzekomo były obecne podczas Michael Jackson ostatnie chwile, nie był zaangażowany w piosenkarz śmierci i że nie jest podejrzany.

Michael Jackson ojca, Joe Jackson, uczestniczyła w BET Awards w Los Angeles i pojawiły się zaskakująco spokojny i cool. Na pytanie, jak był uczucie w związku z ostatnimi wydarzeniami on odpowiedział, że był "Feeling Good". Uwagi Joe Jackson są kompletne przeciwieństwie do dotykania i emocjonalnej wygłoszonym przez Janet Jackson podczas nagrody tej nocy.

Slow Motion footage of Michael Jackson's ciała w helikoptera na drodze do LA County kostnica jest relesed, która pokazuje, co wydaje się być jego ciało "posiedzenia up jak śmigłowiec dźwigów startu i przesuwa się.

 1. SriMathe Said,

  wiadomości, rozrywkę, czy tylko dla dorosłych tematy ogólne tematy. Keep up the good work.

 2. Mary Said,

  ODP Michael Jackson! Można? odejdziemy, ale nigdy nie zostanie zapomniany!

 3. perfumeflower Said,

  Kiedy zobaczyłem zdjęcie Michaela w karetkę, pierwszą rzeczą jaka dotknęła mnie kolor jego skóry? Jestem również pewni jego nos jest inny kształt. Zauważyłem również, że ta osoba miała dużo "tłuszczu" na twarzy. Michael miał szczuplejsze twarz. I być może po prostu patrząc na rzeczy, które nie istnieją, ale nie dodaje się.

 4. quesarasara Said,

  Okay, I'm just going to powiedzieć, ponieważ jestem medycznego i że wszystko mam poświadczenia. CPR jest wykonywana w trakcie mostkiem, to wygląda to bliżej do obojczyk. Po wykonaniu CPR musisz być o cal się w górę od xyphoid procesu (nieco ostry punkt którym żeber się do krzyża.) I'm just saying, w CPR nie wygląda prawo. To aż do kołnierza kości. Również w przypadku, gdy był "łysy", jak powiedział Quincy, dlaczego jest tam tak dużo włosów? Jego skóra wygląda sposób grubsze następnie postrzegany w poprzednich obrazów.

  Ponadto, każdy kardiolog będzie wiedzieć (zwłaszcza jeśli występuje lekarza kardiologa w ogóle), że CPR może być perfomed na twardej powierzchni, a nie w łóżku!

  Ponadto, dlaczego do cholery nie ma miejsca pochówku postępowania? To Michael Jackson na płacz głośno!

  Lou Ferrigno powiedział, że najlepsze w jego nieco w wywiadzie, że LA rano show.

  I, jak również według niektórych dzieci są wspaniałe, gry i zabawy na Katherine's House ". What's up with that? Dlaczego ktoś, zapowiadając, że te dzieci mają "zabawy"?

  Ponadto, jeżeli jest Macaulay Culkin? Dlaczego nie on złożył oświadczenie jeszcze? Był bardzo blisko Michael, nawet dla niego zeznał w naprzykrzanie procesu. What's up?

 5. Mimi Said,

  ok, czy on nie były musiałby przejść wspólne on jak wiadomo, na całej planecie były musiałby przejść

 6. wishful09 Said,

  W ironiczne jest to, że Michael Jackson jest tak unikalne się, że każdy może udawać się do niego.

 7. Cutiesinger1976 Said,

  Trudno sprawdzić, czy jest to lub isnt Michael, rzeczy na temat jego twarz jest pełniejszy, że może to być, ponieważ nie jest oddychanie przez maskę twarz jakiegokolwiek tłuszczu naciska on na jego twarzy do dać złudzenie, że jego twarz wygląda pełniejsze ewentualnie? Jeśli chodzi o CPR, nie mogę komentować, że jak ja dont know anything about it. Byłem na tej stronie i odtłuszczone wiele opowieści na ten hoax i I just don't know what to uwierzyć! Chciałbym więc miłość Michael nadal jest żywa i obserwując to wszystko się dzieje, choć chciałbym być dobrze denerwować tym, co uczynił dla nas kibiców, ale rozumiem, dlaczego miałby to zrobić również. Video ciała w helikopter, że ktoś jest wyraźnie w śmigłowca dostosowania ciała tak dalece jak mogę zobaczyć.

  Wszystko to wydarzyło się podczas hoax dramat Elvis i Jim Morrison zmarł tak było nieuniknione, to by się stało, Michaelowi, ponieważ był taki klucz postać w życiu tak wiele w ostatnich latach.

  Chciałbym tylko wiedzieć, gdzie podobnie jak w piekle Jego fani byli gdy był żywy! Przyjmuje go na śmierć (rzekomo), zanim zaczniemy go w naszych sercach! Nie dokładniejszy niż słowo mówione, "ty dont znać co masz, dopóki nie został on utracony"!

  Michael jeśli jesteś martwy God bless you mój słodki, delikatny i duszą, jeśli żyje Rozumiem, że trzeba było to zrobić i mam nadzieję, że znajdziesz się pokoju, ponieważ zasługują na przerwie.

  I love you Michael zawsze i na wieki.

  Marianne xoxoxoxoxo

 8. Mimi Said,

  Michael Jackson zgonu proszę proszę spojrzeć na to i powiedz mi co sądzisz ASAP

  http://www.tmz.com/2009/07/07/jackson-death-certificate/

 9. Cutiesinger1976 Said,

  Cześć,

  I've looked at the Death Cert, what's wrong with it? Przyczyna śmierci, Odroczone? Co to oznacza? Jestem royally mylić!

  Pamięci broke my heart wczoraj, ale nadal utrzymywane myślenia był nawet w tej kasetka? Był prawdopodobnie oglądać go w telewizji siebie, przynajmniej mam nadzieję, że był! Chcę go jeszcze przy życiu, nie chcę mu się martwe, to zbyt smutne!

  A jeśli jest on wciąż żyje, czy sądzi Pan swoją rodzinę i wszystkich tych wykonawców i osób, które czytać Tributes mu znać i wszystkie są na to, czy myślisz tylko jego najbliższej rodziny jednostki wiedzieć? Wątpię wszystkich ludzi, którzy przyczynili się do pomnika będzie wiadomo, jak spokój! Far fetched much!

 10. Baldrick Said,

  Słowo "defeered" oznacza opóźnione. So I guess tzw CPR powinna mieć przechowywać go przy życiu, aż dotarł do szpitala

 11. Mimi Said,

  Jego rodzina wie, ale wie nikt, na przykład jeśli Dobrą było naprawdę martwe Czy naprawdę myślisz, jego rodzina będzie wnieść trumny, a jego ciało init dla dobra fanów artysty lub których niektóre z nich werent tam dla niego wen on potrzebny im. ale musiałby przejść i jak, kiedy i dlaczego jego dzieci podjęły maski off, plus tam ent dowód jego ciało najwyraźniej pochowano go przed nawet poszedł do pamięci.

 12. Kim Said,

  Jak wiele rzeczy wskazuje na fakt, jest wielkim dużych hoax i Michael Jackson nadal żyje,
  Mam inne pytanie, dlaczego ktoś nie używać zautomatyzowanych defibrylatorze zewnętrznych (AED) pozwalają niemal każdego ratownika świeckich do najnowocześniejszych technologii ofiarom serca aresztowania. Urządzenia te dostarczają wystarczająco dużo energii, aby zresetować quivering serca i umożliwić mu pokonanie normalnie. Używane z CPR, jeden AED może zapewnić turkotać zapisać naprawdę niezbędne do życia.
  Również, jeśli spojrzeć na obraz Michael Jackson coraz CPR, dlaczego jest maska nie przejmuje jego usta i nos.
  Inną rzeczą, chciałbym podkreślić, widziałem wiadomości wideo, nie wiem z wiadomości telewizyjnych stacji było około Michael Jackson transferu w szpitalu do helikoptera, a ciało w kształcie białej blachy wyglądała zupełnie inaczej na noszach, jako organ przyjście Śmigłowiec został przeniesiony na rogach van. I próbuje znaleźć plik, ale nie miała szczęścia do tej pory.
  Również, gdy była Liza Marie Presley, myślałem, że będzie włączony do pomnika Service.

 13. Kwiat Said,

  no i tak samo jest martwe belive mj do wielu rzeczy nie tylko prawo, a nie thats go na 02, a nie go w karetkę nie nie nie i ich kilka ppl na ten hoax, wszystko mam nadzieję, że może on uzyskać się z tym i żyć w pokoju, ale jej tak smutno, że musi to zrobić, w ostatniej chwili myślę, że prawdziwie publicznych seen MJ jest footage z zszywki centrum mj my love you so much i rozumiemy, ale jego złamanie serca więcej ech dni i więcej

 14. Kwiat Said,

  Przepraszam, że powinien mieć powiedział not dead

 15. ejay5131 Said,

  Dlaczego były Jacksons całkowicie zaangażowany TMZ.com z tego dnia? I jak może być TMZ pierwszy wiedzieć ponad ktokolwiek inny, które zgłosiły, że tak jak druga. Wierzę, że to był Jermaine, który powiedział, że słyszał Michael zmarł w radiu, a następnie musiał połączyć swoją matkę, aby je potwierdzić. COME ON ... ty to usłyszał w radiu? NIKT Z MJ Mansion nosi nazwę JACKSON RODZINA? Coś pachnie "hoax" y

 16. supermom75 Said,

  Zgadzam się z ejay

 17. bexuk Said,

  Nie tylko był tmz.com pierwszy złamać historię, nawet przed Jermiane miał wydało oświadczenie mówiące, MJ był martwy, ale nigdy od tego dnia mają inicjowała historia, historia delegowania regularne aktualizacje na temat śmierci MJ saga, które są czym uwzględniona i ponownie wysłana w uk mediów.

 18. Juicypefkos Said,

  Teoretycznie istnieje dość ciekawe ... bardzo tajemnicy,,,

 19. bghoppy Said,

  Na Larry King's Inside NEVERLAND, Jermain powiedział Larry King usłyszał o MJ kiedy nazwał go reporter CNN.
  I mam czytać że TMZ wziął ich opowieści ze sprawozdania zalogowany na dwadzieścia minut, zanim na miejscu, którzy nazwisko nie mogę przypomnieć (miał numer seventeeen w nazwie). O której godzinie są w telefon z 911? Mam również zapoznać ludzi w Europie były rozprawy sprawozdań śmierci nawet wcześniej, jeszcze przed 911 połączenia.

 20. nyla Said,

  ok ius powiedzieć MJ nie umarła, nie żyje, a cała rzecz jest mistyfikacja, dla powodu, czy to oznacza, że rodziny są na to zbyt? nawet po emocjonalne oświadczenie Jermain i Janet? także córka MJ? Czy dzieci nie grieving jako takie, ponieważ wiedzą, że ich ojciec nie żyje. Chociaż istnieją pewne dowody na to, że MJ jest żywe, istnieją również pewne czynniki, które wskazują, że jest on martwy. Obecnie siostrą La Toya roszczeń był murderd i mówi w chwili jego śmierci "był samotny. What I don't get to, że jeśli wiesz, że ktoś jak rodzeństwo lub przyjaciel, ktoś naprawdę obchodzi boleśnie odczuwają to dlaczego nie można się tam dla nich i pozostać wiernym im. Jak również gwiazdy jak Mariah Carey, którzy się do nich pomnik wern't tylko podrobionymi, niektóre z jego członków rodziny zbyt wer. Jedynymi, którzy sibling Myślę pozostał wierny MJ był Jermain.
  Także można powiedzieć, że jeśli nie umrze MJ to dlaczego wouldnt Jermain zrobić jego ogromne najlepiej upewnij się, że miał islamskiego pochówku? tego nie sensu. należy zrobić wszystko co możliwe, aby upewnić się, kto został pochowany w prawo w drogę islamu, nawet jeśli nie znasz je jako takie.
  Jeśli chodzi o MJ ciała? zauważyć, że ktoś ma? Czy powiedzieć dzieciom, jak on wyglądał w tym czasie, czy miał długie lub ramię długość włosów, jego odcieni skóry, tłuszczu na Hus twarz. Czy ktoś może przypomnieć, że z prawdą i daje odpowiedzi, które mają sens. Mówią, że próba nie była footage, że od kilku godzin, zanim umarł, ale od kilku lat temu. MJ włosów była inna. Więc ktoś leży

 21. Samantha Said,

  Co dostaje mi się najbardziej, że Dlaczego one wyświetlane w wiadomościach Katherine michaels matki, będzie w szpitalu?

 22. Smok Said,

  nie wszyscy zauważyli również, że obraz w pogotowia karawana .... theres że innym dziwnym thig?

  Mam że pic naprzeciwko mnie w większym rozmiarze.
  na jego czole i patrz na koniec nosa wielkim tętnicy .... nawet jeśli someones niemal martwe, to wouldnt być tak duża, jeśli byłoby Michael.

  i kiedy podejmuje się u Michała w działaniu, on nie robi nawet takiego atery ... ...

 23. LadyVain Said,

  Myślę, że wielu z nosa, że ludzie widzą jak różne są przyczyny przez cienie złowionych w zdjęcie i przez fakt, że wszystkie te maszyny podłączone do jego ustach.
  Na przykład, widzę jego twarz wszystkich wyrażając gniew w tym zdjęcia w karetkę, ale Chyba każdy z nas ma własny punkt widzenia.
  Niestety, nie ma nikogo, aby potwierdzić, czy mamy złe lub w prawo ...

 24. emmie Said,

  wszystkich mówiąc im, że mam nadzieję, że on żyje i dobrze i mam nadzieję, uczelnie resting.i dont think on ma ludzi i spróbować go odnaleźć, jeśli jest on alive.i pomyśleć on wróci, kiedy jest dobry i gotowy .. i tak Uważam, że musi po prostu cieszyć się swoją muzyką i zachować jego pamięć żyje

 25. emmie Said,

  im prowadzenie jego pamięć żyje bygoin do 02 Arena i po prostu pamiętać go z wieloma innymi ... wud 22 lipca i zostały widząc go w porozumieniu
  loveu michael

 26. mjfan Said,

  Dobrze Chcę tylko powiedzieć, Myślę, że to naprawdę dziwne, że Katherine Jackson był zakupy na cel na kilka wyposażenia kempingowego dzień po jej syn zmarł. Widziałem film o tym. Now I "m nie oznacza, że MJ jest żywe. I'm just saying, jakie matka plunks dół sporej gotówki na docelowe dzień po jej dzieciak umiera kupić kilka wyposażenia kempingowego.

  W jakim jest wszechświat, że normalne zachowanie?

 27. emmie Said,

  mayb Ona po prostu chce zachować myśli normalne dla dobra dzieci, jego nie będzie dobre dla any1 jeśli tylko siedzą wokół płacze przez cały dzień. ludzie mają wiele sposobów 2 mourn.she się, że jest odpowiedzialni za dzieci ma 2 lamentuj inaczej. normalnej.
  nawet jeśli michale żyje on zrobił to, bo chce być pozostawiony samemu sobie, ale ludzie wciąż próbują sprawdzić, czy jest on żywy i spróbuj go odnaleźć i niech reszta

 28. Jessie Dai Said,

  Wierzę, że Michael żyje!

 29. artisticflare Said,

  I really hope Jacksoni Michael żyje i szczęśliwy! Love you soooo much! 1

 30. Shauna Said,

  Chcę wierzyć Michael żyje, ale czasami mam wątpliwości. Zgadzam się z ppl powiedział, że pomnik się fałszywy. Mam był płacz więcej niż jego rodzina i ja nawet nie wiedziałem niego. Istnieje zbyt dużo się dzieje i opowieści zachować zmiany. That guy o2 na konferencji prasowej nie był Michael. On nie był bardzo przekonujący. Michael spacery z gracją i rodzaj glides całym pomieszczeniu, że facet stomped i humped ponad pomylił się i cały czas. Michael był nieśmiały i że facet działał zarozumiały. Nie wiem co myśleć. Może on jest w niebie, i patrząc w dół na nas już teraz.
  Jeśli Michael nadal żyje, on nie chce się znaleźć. Spójrz na wszystkie uczynił tak, aby uzyskać normalnego życia. Mam nadzieję, że on żyje i wreszcie uzyskanie niektórych pokoju. Mam zawsze kochał Michała i zawsze będzie.

 31. MjFerdina22 Said,

  Przede wszystkim, nie mam pojęcia, co się wierzyć lub nie. Ale jedno wiem na pewno jest ten martwy jest bardzo dziwne. What I wypowiedzenia i nie wiem, czy jest więcej, ale dlaczego media tak chce confince wszystkich, że jest martwy? Potem chcę złożyć oświadczenie o swoim pogotowia Fotografia i imposter w Londynie, Jeśli spojrzysz uważnie na imposter widać żyły na jego czole, jeśli dobrze widać, że sam żył na osobę w pogotowia, którzy załó do MJ, i od tego, co widziałem z MJ nie miał, że żył, co o tym myślisz?

 32. How Does It Feel Said,

  hhmmm

 33. How Does It Feel Said,

  so what is new? Czy ktoś słyszał żadnych wiadomości i mam na myśli żadnych nowych wiadomości?

 34. shell12 Said,

  Michael jest martwe, że jest mu na gurney.I odmówić belive chciał umieścić swoje dzieci poprzez fanów i to wszystko ból, peole zabijania są sami na miłość boską.

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany, aby opublikować komentarz.

Theme Udostępnione przez: Wordpress Theme - Pierwsze Cash