O

Michael Jackson Hoax Smrť bola vytvorená pre tých z nás, kto to prvá myšlienka, keď sme počuli správu, že Michael Jackson zomrel bol 'Nie, je to určite Hoax'. Naším cieľom je preskúmať a pokúsiť sa odpovedať na niektoré z mnohých otázok, ktoré obklopujú 'smrť' na kráľa Pop v júni 2009.

Chceli by sme zistiť, že sme Nezemřeš tvrdej Michael Jackson ventilátory, dúfali, že on 'sfalšoval jeho smrti' tak bude vracať lepšie ako kedykoľvek predtým. Ani sme ', ktorí nie sú schopní prijať pravdu' o jeho smrti. Viac na mieste, to je to, čo sa snaží odhaliť pravdu ... tady. Existuje príliš veľa okolností, ktoré nepridávajú a príliš veľa premenných, v príbehoch, ktoré bolo povedané o nás v médiách o dianí v deň, keď Michael Jackson zomrel.

Chápeme, že niektorí naši zmeny môže znieť rozpornej čase, však zďaleka nie všetky sú z miest na týchto stránkach vlastný názor. Jednoducho chcú, aby vám, čitateľom, všetky informácie si môžete nájsť, ak ide o podozrivé okolnosti 'smrť' z Michael Jackson a možnosť jeho stále nažive. Či ste presvedčení, že naše úrady, ktoré majú byť realistické alebo fantastická Dúfame, že v ich prečítaní budete pridajte si vlastný názor na to, čo sa naozaj stalo 25. júna 2009.

Radi by sme povedať všetkým ľuďom, ktorí odchádzajú Komentáre vyjadrujú, že naša obsah 'znervózňující' a 'bolestivý', že bola vaša voľba na návštevu našich stránok. Máte samozrejme prísť na našu stránku, pretože niekde vo vnútri seba si myslíte, že 'niečo prostě není sčítavať' ... rovnako ako my ostatní.

Radi by sme tiež chceli vyjadriť k Michael Jackson ventilátory, ktoré sú nám zašlite nám pripomienky žobranie odstrániť naše stránky a 'ide o mŕtvy' a 'či Michael Jackson RIP', že ak zistíte, že obsah ruąivých alebo urážlivé, že by ste mali opustiť naše stránky. Možno, že vaše myšlienky a poznámky by bolo lepšie zdieľané na Michael Jackson fansite o nejaké, kde sa môžete družit s ostatnými, ako ste vy, kto sa domnievajú, že váš idol prostě 'spadol mŕtvy' od infarktu jeden deň.

Všetci chceme urobiť, je skúmať skutočnú udalostí okolo 'smrť' tejto pestrej a talentovaný herec.

Žiadame vás, ktorá má byť poskytnutá na slobodu myslenia a prejavu.

MJHD správy