Michael Jackson Hoax Death

Czy King of Pop naprawdę żyje?

Lipiec-5-09

O

Wysłany przez admin

Michael Jackson Hoax śmierci został stworzony dla tych z nas, kto myśli, kiedy pierwszy usłyszeliśmy wiadomość, że Michael Jackson był umarł "Nie, to z pewnością Hoax". Naszym celem jest zbadanie i próby odpowiedzi na wiele pytań, które otaczają "Śmierć" w King of Pop w czerwcu 2009.

Chcielibyśmy, aby upewnić się, że nie jesteśmy Die Hard Michael Jackson fanów, w nadziei, że "sfabrykowany śmierci" tak będzie wracać lepiej niż kiedykolwiek. Nie jesteśmy "w stanie przyjąć prawdy" o śmierci. Bardziej na miejscu, to jest to, co staramy się odkryć tutaj ... prawdę. Istnieje zbyt wiele okoliczności, które nie dodają i zbyt wiele zmiennych w historie, które zostały powiedział o nas w mediach na temat wydarzeń w dniu Michael Jackson zmarł.

Zdajemy sobie sprawę, że niektóre z naszych Stanowiska może wydawać sprzeczne czasem jednak nie oznacza to wszystkie posty na tej stronie naszego zdania. Po prostu chcą zapewnić was, czytelnicy, wszelkie informacje można znaleźć w odniesieniu do podejrzanych okoliczności "śmierci" z Michael Jackson i możliwość jego wciąż żyje. Czy uważasz, że nasza stanowisk, które mają być realistyczne lub fantastyczne Mamy nadzieję, że czytając je będzie uzupełnić własne myśli o tym, co naprawdę wydarzyło się w dniu 25 czerwiec 2009.

Chcielibyśmy powiedzieć do wszystkich ludzi, którzy są pozostawiając komentarze wyrażające że treść jest "naruszania" i "szkodliwe", że został on dokonany wybór do odwiedzenia naszej witryny. Musisz się oczywiście na nasze strony, bo gdzieś w sobie uważa Pan, że "coś po prostu nie sumować" ... tak jak reszta z nas.

Chcielibyśmy także wyrazić na Michael Jackson Fans, które są nam komentarze prosi nas, aby usunąć naszą stronę i do "poszanowania umarłych" i "niech Michael Jackson ODP", że jeśli znajdziesz zakłócając lub treści obraźliwe, że należy pozostawić naszej stronie. Być może swoje myśli i uwagi byłoby lepiej dzielone na Michael Jackson Fansite jakiegoś rodzaju gdzie można mieszać z innymi, tak jak wy, którzy wierzycie, że twój idol po prostu "martwe spadły" z serca jeden dzień.

Wszyscy chcemy, aby zrobić to zbadać prawdziwe wydarzenia związane z "śmierci" tego kolorowe i utalentowanych wykonawcy.

Prosimy o przyznanie im wolności myśli i wypowiedzi.

MJHD Administracji

 1. heisalive Said,

  Jeszcze przed znalezieniem swojej stronie, byłem i wciąż jestem przekonany, że 100 +% Michael Jackson etapowe własną śmierć, aby uciec i przejść na stałe mieszkają w innym miejscu ... to właśnie moje wewnętrzne głosowej został opowiadać od chwili jego "śmierci" ogłoszenia i szybsza trzyma mnie w toku. Jestem także zawodu prawniczego i nie widzę w tej kwestii jako "przypadku" i wszystkie jego elementy, takie jak Discovery do nazwy tylko jeden. Michael Jackson na pewno Bleeps mosiądzu, kontakty, zasoby, loyals a przede wszystkim pieniędzy i wherewithall na duże, aby inscene takie "show" Like This! Poślubił Elvis "DNA, Lisa Marie i jednocześnie jej mężem, dostał od towarów ją jak Elvis" śmierć na scenie i "sprzedane" opinii publicznej przez media satanic powrót w 1977 roku. Jest bardzo jasne, że Elvis nie umarł w Graceland i według wszelkiego prawdopodobieństwa w USA programu ochrony świadków. Bez wątpienia w moim umyśle, że Michael Jackson, na swój własny zestaw przyczyn etapowe Jego "śmierci", ale żyje gdzieś i oglądanie tego "przypadku" jako jego największy kiedykolwiek encore z moneymill stale $ pinning i on. Jeśli Debbie Rowe nie otrzyma opiekę tych dzieci, i pozostaje z Katherine Jackson utworzone przez MJ woli, to zapewnienie łatwego dostępu do MJ jego dzieci i ich zdziwienie, gdy on wróci z "grobu", aby odwiedzić je .

  Jeśli chodzi o moje własne "przypadek": breaking news! W "Starwitness", Elizabeth Taylor, którego kocha MJ z jego serca i duszy, a także ma "spadł" na "wydaje się" na "Memorial" shindig na zszywki centrum mówiąc, że "kocha go za dużo" Pani Taylor jest jedną osobę Michael wierzy, że w domyśle i okazał jej lojalność wobec niego przez nie "przy" w nie swoje swoje sendoff które po Elvis "śmierci" i pogrzeb jest zdecydowanie największym kiedykolwiek powiedział kłamstwo, kłamstwo, że miliardy ludzi swalloed całości .. oh yea małej wiary!

  * Breaking News Update w mój "przypadek": Starwitness nr 2, Diana Ross ogłoszenia przez wydała oświadczenie nie może uczestniczyć w posiedzeniu, mówią: jest ona również w tej sprawie! Te 2 osoby, Ross i Taylora obie były i są znane jako najbliższy Michael Jackson, część jego kręgu confidantes lat. Ludzie: obudzić! dowodów prowadzi montaż i sprawa jest zdobycie stałych ziemi,

  Następna Breaking News Update w mój "przypadek": Dwa więcej importants z MJ's Inner Circle brakowało w Staples Center: Uri Geller i Deepak Chopra, dwie kolejne osoby w sprawie oraz jego etapy "uciec śmierci"?

  Po zakończeniu programu "Memorial Service, czy ktoś w ogóle patrz - na scenie backwall w Staples Center - te słowa wyświetlane na niebiesko napisem:" Jestem żywa i będzie żyć wiecznie "?? Czy Michael Jackson wydać "komunikat" tu się natomiast rosedraped, złoto trumny, prawdopodobnie puste lub z wewnątrz sobota puppet tam bez podania jakiejkolwiek pojedynczej vibe że faktycznie zawartych organu, ciała lub Michael Jackson .... kto .. dzięki za czytanie i .. co? to wszyscy o tym myśli?

 2. Andrea Said,

  I po drugie komentarz przede mną! On żyje, ludzie muszą się obudzić!

 3. elde Said,

  Nie jestem fanem diehard MJ; Kochałem niektóre z jego pieśni, nienawidzili kilka, ale zawsze respektowane go jako artysty i perfomer. Czy on żywych lub martwych, to nie jest ważne. Twoja strona ma prawo do istnienia; ludzi wprowadzić go na własnej woli ... Aż chciałbym mu się żyje (miałem bilety na drugi koncert w Londynie, który został przesunięty do marca - I was really looking forward to ów), jakby wciąż żyje będę czuć się zdradzony i disrespected ponieważ I'm really hurting empathising i jego dzieci (nie szkodzi, co kolorze są ..) i rodzeństwo. Ale hej, wszystko jest możliwe i w jego poszukiwaniu ciszy i spokoju niektórych mógłby być wciąż żyje. Ale potem znowu nigdy nie będzie w stanie wykonać ponownie podczas patrząc prosto w oczy każdemu, kto go szanować ...

 4. lorihehir Said,

  Popatrz uważnie na zdjęcia z "Konferencja prasowa". Istnieje duże naczynie krwionośne jazdy w dół pośrodku impersonator na czole. Ta sama krew statku można zobaczyć na obraz osoby w karetkę. Teraz spojrzeć na prawą rękę w impersonator, ma torbiel na górze rękę tylko ostatnich jego nadgarstek. I wyzwać kogoś na robienie zdjęć pokazano Michael Jackson jednej z tych markerów. Ponadto, nie można wykonać CPR do tego stopnia, że stworzy się statku do puchnąć w głowie, osoba pogotowia żyje z grzywny krwi. Wreszcie, wsłuchiwać się w blisko 911 taśm. Po latach w zakresie egzekwowania prawa, nigdy nie miał wysyłający nie zapytać, czy pacjent ma impulsów po niej jest poinformował pacjenta "nie jest w oddychaniu". Jest to jedna z pierwszych rzeczy, zapytał, i jeszcze tego nigdy nie jest wyznaczona w tym audio.

 5. britishjacksonfan Said,

  Hello all,
  Ja się bardzo zainteresowani tym możliwe hoax. Mam zawsze cieszył efekty specjalne makijażu np. fałszywych rany twarzy i protetyka, jak micheal wykorzystywane w celu ukrycia się. Ja zastanawiając hasn't ktoś zauważył, że w hotelu stosowany w "o2 imposter", że "imposter" jest ubrana w lateksowe strony rękawicy. można zobaczyć, które wydają się lateks hasn't były mieszane bardzo dobrze na wszystkich i obius zmiany na skórze dzwonka. również fingernails dont wyglądają prawdziwe i widać zmarszczek lateks. osób byłoby wątpliwości micheal fałszywych własnej śmierci, ale jako człowiek zawsze zainteresowany magią i Peter Pan "ucieczka do miejsca, gdzie nikt nie może znaleźć i nigdy nie rosną stare", co byłoby dla niego bardziej magiczne niż mieszka jego marzenie?

 6. Conspire2Me Said,

  Ta witryna jest niesamowity! Kto jest Twoim U pasją i enthusiam do ujawnienia prawdy jest applaudable.I jak wielu po prostu nie uważam rzeczy zsumowanie dość drogi powinny be.The Imposters stosowane od wielu lat są dość oczywiste i , które muszą być batshit niewidomych nie widzieć tego LOL.MJ mogła tylko odciąga od cleveriest magiczne sztuczki wszystkich time.I byłoby powiedzieć, że większość członków tej rodziny będą wiedzieli, z wyjątkiem tego one.I am loving this site like alot ludzi i cieszyć się czytanie aktualnych informacji na temat codziennych basis.Keep się dobra praca praca jest doceniana i szanowana do wielu.

 7. AngelW Said,

  Joe Jackson jest coraz zimnych stóp i otworzyć się na ABC Media
  istnieje Foulplay .. nagle tak po prostu .. ma on remourse? A dla wat?

  http://abcnews.go.com/Entertainment/MichaelJackson/story?id=8047192&page=1

 8. AngelW Said,

  lub wideo, aby uchwycić i zobacz więcej

  http://abcnews.go.com/Video/playerIndex?id=8031061

 9. roxana Said,

  niesamowite ... Nie mogę tego powiedzieć I supected kłamstwo od początku (i była jazdy do pracy, kiedy to usłyszał w radio), ale wyszukiwanie informacji w Internecie doprowadziły mnie do zastanawiać jak głupi prasy zdaniem nie jesteśmy? ? daj spokój, nikt nie ma w rzeczywistości postrzegane hsbody, śmierci świadectwo wydane 7 lipca (byli tak zajęci przygotowanie cyrku-pomnik-lie, że zapomniałem, że martwy człowiek jest martwy leagally jeśli istnieje zgonu?), a następnie osoba, która oświadcza mu martwych, latoya? Am I crazy lub jedyną osobą, która może decalre osoby DOCTOR jest martwy?
  i jak do trumny bout? Widziałam na tmz 2 różnych zdjęć, jedno z zewnątrz miejsca, prawdopodobnie na dachu, z czarną trumną, w którym powiedział, że 100% pewność, że Michael ciało było w niej, jak i wewnątrz zszywki centrum złota trumna pochodzi ... o? powiedzmy, że nie widziałam zdjecia dobrze, ale wszystko na temat tej historii jest pachnący jak cyrk.
  Prawdopodobnie nie jest on sfałszowany śmierci tylko dla pieniędzy, ale na swój własny pokój, ale myślę, że istnieją sposoby na to mniej obviuos.
  dobrze i nie może czekać na więcej artykułów i choć media ma własną siłę sprzedawać dobra czy zła jest, dobrze, że nigdy nie może rozbić wywiadu i logiki.
  dzięki

 10. truthseeker1002 Said,

  Jeśli chodzi o wideo w artykule "Michael Jackson na o2 koncert prób", im przekonanie, że Michael Jackson w pierwszej połowie film był rzeczywiście jego stunt podwójne (zwane Dimitrie) i że prawdziwy Michael Jackson został w drugiej połowie tego wideo wykonywania. Film wideo został definitywnie przez cięcie i wklejanie i szczelinach razem.

 11. elde Said,

  ppl plz check this out http://illuminatimatrix.wordpress.com/40-princess-diana-give-me-liberty-or-give-me-death-paris-rock-pa-rise-pa-ra-dise/ I can't believe what's on the net ... jeśli Elvis nie przeszły tak szybko, by awarii serwerów na całym świecie. MJ & AEG są na str. 40. Musisz dół aż ... ale, OMG, uwielbiam dobrą tajemnicy. CREEEEEEPY nie jest to
  Z poważaniem nadzieję, że ten ma dobre zakończenie.
  PS Admin nie jest możliwe, aby opublikować komentarz po wszystkich artykułach, coz komentarze tutaj może odnosić się także do innych artykułów. Raczej jak ogólne odpowiedzi? pozdrowienia z Belgii

 12. nyla Said,

  hi ok, przede wszystkim chciałbym powiedzieć Dziękuję Bogu istnieją ludzie tacy jak ty wciąż żywe. Mając na uwadze, co jest dalekie od anyones control.I docenić fakt, że można rozważyć wszystkie możliwości, jakie Michael Jackson fiaskiem. Jego prawdziwe większość mediów (tj. CNN FOX NEWS, itp.) należy do grupy Satanic Illuminati Niektórzy mogą nazwać to I dunno wateva. Te same grupy osób narażonych na 2pac, zanim został "zamordowany". Myślę, że to może być taka sama w przypadku MJ. I don't really care lub Jestem botherd o Elvis osobiście nie sądzę, był wszystkim, że nie mój rodzaj thats rock, ale moim zdaniem. Nie jestem taki Die Hard fanem MJ, podobnie jak i niektóre z jego muzykę i tańce, ale nie wszystko, popękany. Ale mimo to artykuły mają stymulować umysły wielu ludzi, i podał wgląd do mnie defo. Dziękuję za tę stronę i mam nadzieję, że przyniesie więcej dowodów na światło. Na początku myślałem że nie umrze, ale nie w całości, czy w jaki sposób. Jednak ze względu na wszystkie contreversy z autopsji i pogrzeb w rodzinie i nie wchodzą do umów i podobnie jak wielu innych jestem na początku mojej wątpliwości. Nie sądzę, że nie żyje, a ludzie, którzy byli bardzo blisko z nim wiedzieć to także prawda. Jej taki wstyd, że w dzisiejszych czasach człowiek musiałby fałszywych własnej śmierci tylko ukośnika mediów.

  Więc jeszcze raz dzięki, czekam na czytanie więcej artykułów. który jest także redaktorem tej strony?

 13. littlesuemj Said,

  Mam tylko obejrzeli Documentry na kanał o 4 Michael Jacksons ostatnich dni było bardzo ciężko, aby obejrzeć, ale jako kibic po prostu musiał. Wydaje się latoya jest mówienie prawdy o pewne rzeczy, cała rodzina była od michael przez ludzi wokół niego, tylko dlatego, że chcieli mu pomóc. Byli będzie próbować i dostać go z narkotykami i Michael sam zdecydował, że nadszedł czas, aby zatrzymać ich podjęcia. Ale niestety, ponieważ był detoxing sam miał wypadek podczas prób i boli sam był w wielu ból wrócił do swego la dworu i otrzymał strzał z Demerol dr conrad Murray, który do naszego wielkiego saddness zatrzymany michaels serca , powołani zostaliście do paramedyczny, ale było już zbyt późno, Michael miał zmarł. Nawet teraz i dont want to być prawdą, ale niestety jest to, ja jestem rozerwany i zdewastowane ale wiem, w moim sercu, że Michael zawsze będzie z nami. Więc ja jestem pytając wszystkich ludzi na tej stronie, aby pominąć wszystkie z teorii, które zostały opublikowane oraz MJ szacunku i pokoju on zasługuje.

 14. wilkesxgurl Said,

  jeśli może udowodnić, że żyje co ty robisz na struganie na ten temat?

 15. BeenTown Said,

  I love your website, to daje mi nadzieję. Jest coś we mnie mówi, że nie jest on martwy. Wtedy myślę sobie, Michael jest człowiekiem jak każdy inny, nie jest niezwyciężony i potem zaczynam myśleć on nie żyje.

  Kiedy myślę tak, myślę, że ostatecznie staje się prawdą-ów, ale jak twoje strony dawać mi nadzieję.

  Miałem sen w nocy, że Michael "zatwierdzono" On żyje w nim. (rodzaj niejednoznaczny był albo umiera albo po prostu bardzo żywy, albo ktoś był zagrażać jego zdrowia) Moje marzenia są czymś poważnym nie są zwykłe marzenia.

  I don't want to sound like a nut, ale mam nadzieję, że on żyje.

  Kiedy usłyszałem o Michała mijając I wylać łzy. To był mój pierwszy raz rzuca łzy w 4 lata. W ostatnim czasie I zawołał został przed 4 lat, gdy moja ciotka przeszły piękne.

  Nigdy nie spotkała Michała, ale jeśli myśli tracąc mu okazał tak wielkie dla mnie, że ja rzeczywiście krzyczeli. Nie zostały względnej na pogrzebach, że nigdy nie wołał na.

  Należy Michael żyje.

 16. MJGIRL18 Said,

  http://www.youtube.com/watch?v=hPFAEWxP1bg

  Sześć miesięcy temu A nowych stacji poinformował, że MJ umarł Z DRUG OVERDOSE.HOW ironiczny.
  Ja jednak nie wierzę, że MJ jest DEAD.BECAUSE NIC-mam na myśli nic nie jest zsumowanie.

 17. MsKadiJ Said,

  Nie wiem, czy ja wierzę mu fałszywy jego śmierci, ale nie ma miejsca na wątpliwości. Jednej rzeczy, które czyni mnie Uważam, że możliwe są zdjęcia Michaela. Każdy obraz go w ostatnich latach są różne. Niektóre podjęte kilka tygodni od siebie. I już nie ma co wierzyć. Wiem, że obraz z centrum zszywki i jeden z jego opuszczeniem urzędu lekarze są dwie różne osoby. , Jak również jeden z osoba pogotowia jest inna osoba. Zastanawiam się, czy realne Michael Jackson był w innym miejscu, gdy wszystkie te spadły na dwór, że dni i nie był w stanie powrócić.
  Byłem też trochę zakłopotany podczas Pamięci usługi. Nie przez Paryż słowa, ale patrząc na bieżąco jak była Patrząc na kogoś. Może ktoś mógłby obejrzeć jeszcze raz. Prince Michael wydawał się nieco odłączony, nie bardzo smutek strachem, że nie ma on do powiedzenia wasnn't, ponieważ dzieci nie działać nieco inaczej niż dorośli.
  Ale ze wszystkich różne historie, które zostały wyrzucone na zewnątrz tam, i zdjęcia, nie mam pomysłu, który obraz jest naprawdę Michael. Nie mam pojęcia, co. Czy on naprawdę pojawia się w każdym razie w ciągu kilku ostatnich lat? I don't know. I dowiedzieli się, że także film z 6 miesięcy temu na temat przedawkowania narkotyków został wyrzucony na zewnątrz tam, aby zobaczyć, jak fani będą reagować.

 18. BelieverAngel90 Said,

  I trzeci komentarz przede mną! On żyje, ludzie muszą się obudzić!

 19. summer_sc3nt Said,

  Hello, I've just dołączyć do tej witryny. Chociaż Nie jestem Michael Jackson's fan zrobić miłość jego piosenek. Odpowiedź na MsKadiJ, ja zauważyłem, że Prince Michael I, Paris Michael i Prince Michael II trzymane patrząc powyżej. Początkowo myślałem, że może to było świecie muszą wiszące nad Staples Centre. Następnie ponownie może to ktoś inny. Chociaż I'd think MJ będzie gdzieś indziej. I've czytać większość tego, co tu jest napisane i nie zgadzają się z niektórymi choć moje poglądy ulegają różnią ... Gotta spieszyć się i wejdzie przez jutro po moje uczucia w tej sprawie. Cokolwiek to może i być może dlatego, że jestem jego fanem MJ nigdy i nigdy nie czuć się upokarzać (chociaż wiem, czy jestem jego fanem I'd podziękować Panu on bezpieczny tak długo, jak długo on żyje ..). I'd say good for him. Facet potrzebuje jakiegoś pokoju i czasu dla siebie. Smutne jest to, że może on być zamieszkały gdzieś pod inną tożsamością. Następnie mówiąc jako nie-fan .. I'd miss mu nie jest nim też. Catch ya wszystkich później i nadzieją, aby znaleźć czas na moje stanowisko. I've visited MJ's Guestbook Pamięci miejscu i robi, że zostały już trice. ~ ~ JS PG M'sia.

 20. emmie Said,

  http://www.youtube.com/watch?v=2rQZ-L8KC_A
  słuchać

 21. Bożego pani Jones Said,

  Hi there,

  Oto teraz myśli z mojego mężulek - która nie jest podatna na myśli bardzo często - LOL

  Jak ludzie w szpitalu know it's MJ? Lekarze, pielęgniarki, personel paramedyczny i koroner tylko słowo rodziny. W atopsey mogły być przeprowadzone na każdy ... My tylko słowa.

  Gruntowna stuff oh mężulek mój ... On myśli I'm orzechów na drodze.

  Jest całkiem w prawo, w przypadku śmierci, jeżeli pozytywny ID nie jest ustanowiony następnie są one un nazwie John Doe's. Lekarz lub kto mówi do członka rodziny "Czy to jest ciało, tak i tak?" I odpowiedź "Tak", to jest jak identyfikator jest ... Muszą przejść na słowo, a nie fakt, że osoba była znana. Nawet książę Karol wyjechał do Paryża w 1997 r. formalnie zidentyfikować ciało Princess Diana.

  W koroner nie miałoby kiedykolwiek spotkał MJ, tak miałoby polegać na identyfikator, który został formalnie złożony .... O ile nie był w niej również .... Makes you think.

 22. kitkat Said,

  I love this site! u guys are zawsze dodając nowe info 4 nas! dalszej dobrej pracy! =)

 23. kitkat Said,

  lol i powiedzieć, "jak głupi dawki mediów thinlk jesteśmy" dobrze, jeśli myśli byliśmy tam głupie prawo. Wieeele ppl faktycznie belive opowieść tt hes dead, i kiedy słyszą takie rzeczy jak "hes żywe" myślą, że jesteśmy szaleni. Nawet mimo wszystkich tis evidance jest tuż tam twarz! n bez względu WAT oni nigdy nie belive on sfałszowany śmierci. Mam na myśli, nawet jeśli on sam powiedział, że nie they'd think it was imposter n, nawet jeśli jego rodziny powiedział "oh uczynił to fake n byliśmy na to" they'd powiedzieć "jego rodziny tylko powiedzenie tt, dzięki czemu mogą one uzyskać moiney poza tis fałszywych mj "im sirious! Mogę powiedzieć theyd zakład TT. Na szczęście 4 MJ ppl ARENT jak inteligentne jak mnie, Ciebie i innych ppl tis na miejscu. Przyczyna jeśli zostały one nigdy nie mają WOD zgarnięte poza tym wit =)

 24. fabii Said,

  Michael chcąc nie umiera. do niego tak ważne były jego kinder i fancy nich może on sobie około wniesione. I nadal wierzę, że będzie zabity i ten również pozostaje zawsze tak Ärtze zawsze mu wiele pillen gegben jednak, jest on wyraźnie irgenwan zależy od tego by stać się zawsze wyraźnie nie mogę po prostu fancy on jeszcze bardziej jest to nie ja zawsze pozostanie Meinung był Mord i wszyscy saq on Mord był JACKSON Michael I love you so much.
  Wszystkie legendy On sam 50 razy oparienen zostawić to jednak nie wszystko dostroić w ogóle tak wiele hollywood ilość wystawię Ci op tylko on staje się dla niego angegriefen lub co nie jest tego wszystkiego i po prostu fehr tym także Leute wszyscy mają do siebie w tej chwili wygląda wtedy rozmawiać ma dalszych znaleźć wszystko, co tylko źle think so. w meinsten tuhn mnie zresztą jego kinder Leit po prostu nie wie więcej dalsze ich stracili najlepsze Vater ściągacz i teraz müssen zarządzać tym ludzie zbierają się czasem nawet do einge nos -.- Michael Jackson THE KINQ pop I LOVE you soo MUSCH x3

 25. fabii Said,

  Mam micheal Jackson bardzo niesamowite te belovedly Mam jego muzyki belovedly po prostu wszystko, co mam w króla pop belovedly Nigdy nie zapomnę go. Ci byli i są pierwszymi czarny muzyk na świecie kocham Ciebie tak wiele muzyki tego nikt nie może fancy Pochodzę z Niemiec i tam ludzie nie są tak micheal jackson fan, to jednak nie ma znaczenia dla mnie gówno. Ja zawsze kibicuje ci i będzie to również pozostać zawsze tak jesteś po prostu wszystko, co dla mnie masz do mnie z Ciebie muzyki po prostu się tym co nie wierzą w ogóle muszę cię jeszcze raz zobaczyć i żyć w tym był już tak łatwo Nigdy nie zapomnę Ciebie I love you so much tym nie wierzę w ogóle.

  Możesz zostać na zawsze szeroko życia

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany, aby opublikować komentarz.

Theme Udostępnione przez: Wordpress Theme - Pierwsze Cash