Michael Jackson Hoax Ölüm

Gerçekten ölü King of pop mu?

Temmuz-5-09

Ile ilgili

Admin Yayınlanan

Michael Jackson Hoax Ölüm bu bize olan ilk biz haber, Michael Jackson öldüğünü duydum sanılmaktadır için 'Hayır, öyle kesinlikle's oluşturulan bir Hoax'. Amacımız keşfetmeye çalışır ve bazı Haziran 2009 in the King of Pop 'Ölüm' çevreleyen pek çok soru cevap.

Biz bu zor Michael Jackson hayranları ölmek değil anlamak için, bu o kadar geri artık çok daha iyi gelecektir ölümü 'sahte umut ediyorum. Ne de biz ölümü hakkındaki gerçeği 'kabul edemiyoruz. Diğer nokta, yani burada bulmak için ... gerçeği ne çalışıyor olmasıdır. Bu ve hikayeler çok fazla değişken olduğu hakkında bize gün Michael Jackson üzerindeki olaylar hakkında medya tarafından öldü söyledi edilmiştir ekleyebilirsiniz değil sadece çok fazla sayıda koşullar vardır.

Biz, bazı çelişkili zamanlarda ses May of posts, hayır anlamına gelir Ancak tüm kendi görüşüm bu sitede yazıların are anlıyorum. Biz sadece, bu şüpheli durumlarda Michael Jackson ve 'Ölüm' çevre konusunda ve onun hala hayatta olma şansınız da bulabilirsiniz tüm bilgileri ile okuyucuları sağlamak istiyoruz. İster bizim mesajlar gerçekçi ya da fantastik inanıyoruz Biz umuyoruz ki ne gerçekten 25 Haziran 2009 tarihinde oldu hakkında kendi karar vermek onlara okumak.

Biz de bu yorumlar İçerik 've' tedirgin 'ise' yaralayıcı, bu tercih edilmiştir sitemizi ziyaret ifade ayrılmadan tüm insanlara söylemek istiyorum. Açık sayfa için, çünkü bir şeyi, içinde sadece 'eklemek değil o şey ... bize geri kalanı gibi inanıyorum geldi.

Ayrıca bize gönderdiğiniz olan Michael Jackson Hayranları için ifade etmek istiyorum ve sitemizde kaldırmak için size bırakmak gerekir 've' Michael Jackson RIP ', eğer o edici veya saldırgan içerik izin ölü saygı' için bize yalvarıyor yorumlar Sitemize. Belki de sizin düşünce ve yorumlar daha bir Michael Jackson Fansite bir tür üzerinde burada benzeri olan bu idolü sadece 'bir kalp krizi bir gün ölü düştü inanıyorum katılmak için ortak olur.

Tek yapmak istediğim gerçek olaylar bu renkli ve yetenekli sanatçı ve 'ölüm' çevreleyen keşfetmek olduğunu.

Biz düşünce ve ifade özgürlüğü hak kazanmak istiyoruz.

MJHD Yönetim

 1. heisalive Said,

  Hatta web sitenizin bulma önce, ve hala 100 eminim +% bu Michael Jackson kendi ölüm kaçmayı sahnelenen ve bir NORMAL birlikte başka bir yerde yaşamak ... bu benim iç ses an onun "ölümünden beri bana ne söylüyorsun olmasıdır" ilan ve bana sürekli quickening tutar. Ayrıca profesyonel ve yasal bu konuda bir "olgu" olarak ve Discovery gibi tüm elemanlar da sadece bir isim arıyor am. Michael Jackson kesinlikle pirinç bleeps, rehber, kaynak, loyals ve tüm para ve wherewithall büyük çoğu "Bu gibi böyle bir" show inscene için! O zamanlarda da onunla evli, Elvis' DNA, Lisa Marie evli gelen mal var onu nasıl Elvis' ölüm ve sahneye kondu "" kamu için şeytani medya tarafından 1977 yılında satılan üzerinde. Bu çok Elvis Graceland at ölmek didn't açık ve ABD Tanık koruma programı tüm olasılığı bulunuyor. Aklımdan hiç şüphesiz, Michael Jackson, nedeni kendi grubu için yaptığı "ölüm" düzenledi ancak bir yerde yaşıyor ve "moneymill ile hiç büyük tezahürat olarak sürekli on $ ve iğneleme bu" olayı izliyor. Eğer Debbie Rowe bu çocukların velayetini almak değildir, ve bu Katherine Jackson ile MJ iradesine göre ayarlamak kalır, bu ve çocuklar için MJ için kolay erişim sağlayacak bir kez de "mezar" onları ziyaret döner de şaşıracaksınız .

  Benim "kendi halinde" olarak: kırma haber! Bu "Starwitness", Elizabeth Taylor MJ kimin kalbi ve ruhu ve aynı şekilde "reddetti" ile "" bir "anma" zımba at parti kısmında görünmesi için seviyor o "çok fazla" Bayan Taylor Tek kişi MichaeI onu seviyor söyleyerek merkezi güvenir örtük ve ona değil "" kendi yaptığı uğurlama değil görünerek ona bağlılığını kanıtladı's sonra Elvis' "ölüm" ve cenaze kadar hiç yalan, insanlar milyarlarca bütün .. bu swalloed bir yalan söyledim büyük olduğunu küçük inanç Oh evet!

  * Breaking News güncelleyin "olgu" üzerine: Starwitness No 2, Diana Ross yayımlanan bildiride katılmak değil, dil: O da bu açık üzerinden duyurdu! Bu 2 kişi, Ross ve Taylor de bilinen ve edilmiştir Michael Jackson, yıllar confidantes yaptığı daire parçası için yakın olması gereklidir. İnsanlar: uyan! delil ve montaj tutar durumda sağlam zemin kazanıyor,

  Sonraki Breaking News güncelleyin "olgu" üzerine: MJ's İç çembere iki daha importants Staples Center'da eksik vardı: Uri Geller ve Deepak Chopra, iki kişi onun daha iyi sahnelenen "ölüm kaçış on"?

  Bkz: "Memorial Service sonunda, sonra herkes hiç mi - Staples Center sahne üzerinde backwall - Bu kelimeleri mavi harflerle görünen:" Ben hayatta ve sonsuza kadar "yaşayacak?? Ise rosedraped, altın tabut, belki boş bir kukla içinde burada vermeden Cumartesi olan Michael Jackson "Burada kendisi bir" mesajı vermek mi bir şey bu aslında vücudun, Michael Jackson veya vücudun içerdiği vibe tek .... kim .. ve okurken .. için teşekkürler ne? Herkes bu düşünüyor?

 2. Andrea Said,

  Bana yukarıdaki ikinci yorum! O hayatta, insanlar uyan gerekir!

 3. elde, Said

  MJ ve I'm not a diehard hayranıyım; Ben bazı şarkılar, bazı nefret seviyordum, ama her zaman bir sanatçı ve perfomer olarak saygı. Ya da canlı veya ölü, bu önemli değil. Siteniz her hakkın var sahip insanların kendi özgür irade üzerinde girmek ... kadar ben canlı olarak onu istiyorum (ben Londra olan Mart'a kadar ertelendi ikinci konseri için bilet vardı - ve ben gerçekten yönlendirmek için arıyordum o), eğer hala ben ihanet hissediyorum ve disrespected çünkü gerçekten zarar yaşıyorum ve çocuk empathising hayatta olduğunu (ne ..) ve kardeş olan renk fikrini asla. Ama, hey, her şey mümkündür ve bazı barış ve iyi hala hayatta olabilir sessiz verdiği arama. Süre düz herkesin onu saygın gözünde arıyor Ama sonra tekrar yine gerçekleştirmek şekilde asla ...

 4. lorihehir, Said

  Yakın bir fotoğraf bak olan "Basın Konferansı". Burada büyük bir kan damarı olan canlandıran's alin ortasında aşağı çalışıyor. Bu aynı kan damarı kişinin resimde ambulans görülebilir. Şimdi canlandıran sağına bak, kendi bilek sadece geçmiş elini üst bir kist var. Ben kimseye bir fotoğraf ya bu işaretleri ile Michael Jackson gösteren yakalamak için yapamamak. Ayrıca, tek başına, ambulans ve bizzat şişmeye geminin oluşturur olduğu ölçüde CPR yapamazsanız iyi bir kan akımı ile yaşıyor. Son olarak, 911 kasete yakından dinle. "Nefes eğer hastanın nabzını sonra her hastanın söyledi sahiptir soracak bir sevk memuru hiç yasa uygulama yıllarca sonra, var" dedi. Bu bir ilk şey sordum ve henüz, bu ses sorular hiç değildir.

 5. britishjacksonfan, Said

  merhaba tüm,
  Kendimi çok bu mümkün oyun ilgi haline gelmiştir. Her zaman özel efektler makyaj micheal ile kendini gizlemek için kullanılır gibi sahte yaralar ve yüz prosthetics, örneğin zevk var. Ben fark hasn't başkasının merak ediyorum bu resmi 'olarak o2 taklitçi' yani 'taklitçi bir lateks el eldiven giyiyor kullanılır. hangi çok iyi tüm cilt tonu ve obius değiştirmek at karışımlı hasn't gibi bir lateks görebilirsiniz. de tırnaklarımı dont gerçek bakın ve siz lateks kırıştırmak görebilirsiniz. insanlar micheal kendi ölüm sahte ediyorum ama şüphe gibi bir adam her zaman sihirli ilgi ve uzak bir yer için hiç kimse size bulabilirsiniz çalışan Peter Pan ve 'ne daha fazla onun için rüyasını yaşamak daha büyülü olur yaşlanmak hiç?

 6. Conspire2Me Said,

  Bu site inanılmaz! Sadece onlar imposters yıllardır üzerinden kullanılan be.The gereken çok yol kadar ekliyorsanız sanmıyorum çok gibi applaudable.I bir U için tutku ve enthusiam gerçeği ortaya çıkarmak için kim olduğunu çok açık ve sizi kör batshit için tüm time.I ve cleveriest sihirli oyun dışı olan aile bireyleri çoğu bu one.I dışında bilemez söyleyebilirim çekilmiş olabilir bu LOL.MJ görmek için bir sürü gibi bu sitede seven pm olurdu insan ve zevk okuma güncellenmiş bilgileri iş takdir ve birçok için saygı iyi iş bir günlük basis.Keep on.

 7. AngelW Said,

  Joe Jackson korkmak ve ABC Medya kadar açık olmaktadır
  Orada Foulplay .. ise aniden gibi bu .. o remourse var? Ve Wat için?

  http://abcnews.go.com/Entertainment/MichaelJackson/story?id=8047192&page=1

 8. AngelW Said,

  Video yakalama veya görmek ve daha fazla

  http://abcnews.go.com/Video/playerIndex?id=8031061

 9. Roxana, Said

  inanılmaz ... I başında (Ben radyo bulunan duydum çalışmak için kullanıyordu bu yalan supected can't say) internet üzerinden, ancak arama bilgi bana ne kadar aptal basın bu merak yol biz mi?? ? hadi, kimse gerçekten hsbody görürse, ölüm belgesi 7 Temmuz (bunu sirke hazırlanıyor meşgul arasında yayımlanan-anıt-, bu ölü bir kişi leagally varsa bir ölüm belgesi?), daha sonra öldü unuttum yalan onu, latoya öldü? ilan kişi? i, ya da bir kişi öldü decalre tek kişi deli olduğum bir doktor?
  ve ne kadar süre için tabut? I tmz üzerinde, bunları bu emin% 100 olduğu Michael gövdesi içinde, ve içinde zımba merkezi, altın tabut oldu ... gel dedi siyah tabut bir çatı 2 farklı fotoğraflar, bir açık hava alanı kimden, muhtemelen gördüm üzerine? 's Ben iyi resimler gördüm dedin, izin ancak bu hikaye HERŞEY bir sirk gibi kokulu bir.
  belki o para için, ama ölümü sahte didn't kendi barış için ama bu daha az obviuos yapmanın yolu olduğunu düşünüyorum.
  Evet makalelerinizi ve daha fazla olsa bile medya kendi gücü iyi istihbarat ve LOGIC yıkmak hiçbir zaman iyi ya da kötü bir yalan, satmak zorunda can't wait for.
  teşekkürler

 10. truthseeker1002 Said,

  O2 konser Provalar "the article" Michael Jackson, içinde video ile ilgili bu video ilk yarısında bulunan Michael Jackson aslında onun dublör çift (Dimitrie adlandırılır) olduğunu ve gerçek Michael Jackson of ikinci yarısında olduğunu ikna Sohbet Video performans. Video kesinlikle kesip yapıştırarak yapıldı ve birlikte slotted.

 11. elde, Said

  ppl plz bu kontrol http://illuminatimatrix.wordpress.com/40-princess-diana-give-me-liberty-or-give-me-death-paris-rock-pa-rise-pa-ra-dise/ I ne net ... eğer Elvis bu kadar çabuk kabul olursa, sunucular tüm dünyada kazasında da var inanamıyorum. MJ & AEG s. üzerinde 40. Tüm şekilde aşağı ilerleyin gerekiyor ... ama, OMG, İyi bir gizemi seviyorum. CREEEEEEPY değil bu
  Saygılar, bu iyi bir son vardır umuyoruz.
  PS Yönetici tüm makaleler sonra yorum gonderebilmek mümkün olmaz, coz yorumlar burada diğer makaleler ilgili olabilir. Genel bir cevap Biraz gibi? Belçika selamlar

 12. nyla, Said

  merhaba tamam, tüm i ilk söylemek istiyorum teşekkür Orada sizin gibi insanlar hala yaşayan tanrı. Bu kadar herkesin gelen control.I size Michael Jackson fiyasko tüm olasılıkları göz önünde olabilir müteşekkirim bir düşünce ile. Bunun için medyanın en doğru (yani CNN Fox News gibi) bir şeytani grup illuminati tarafından bazı Bilmiyorum wateva arama Mayıs ait. Aynı grubun 2pac insanların maruz önce o 'gibi öldürdü. Bunun MJ's durumunda aynı olabilir. Ben gerçekten veya bakım yapmak Elvis kişisel hakkında botherd ben bütün bu kaya değil benim gibi ama benim görüşüm şu olduğunu sanmıyorum. Ayrıca ben böyle bir MJ sert hayran kalıp pm, i bazı müzik ve dans değil gibi mi bu heyecanlı. Ama yine de makalelerinizi çok insanın kafasında teşvik ve yaz defo bir fikir verdi. Bu site için teşekkürler ve ışık için daha fazla kanıt getirmek umuyoruz. Önce çok ama tamamen emin değilim ölmek mi düşünce nasıl. Ancak otopsi ve cenaze ve ailesinin tüm contreversy dolayı anlaşmaları diğer pek çok şüphe benim için başlıyorum gibi i gelmiyor. Onun ve çok ona yakın olan insanlar öldü sanmıyorum bu da doğru olduğunu biliyorum. Onun böyle bir ayıp, bu gün ve yaş bir adam olarak sahte kendi ölümü için sadece medya kaçmayı denemek gerekir.

  Evet tekrar teşekkürler, ben forward makale okumak için sabırsızlanıyoruz. Ayrıca, bu sitenin editörü nedir??

 13. littlesuemj Said,

  Ben sadece, çok izlemek zordu ama Michael jacksons son gün 4 kanal üzerindeki documentry izledim göre hayranıyım Sadece gerekiyordu. Bu latoya, bütün aile uzaklıktadır Michael onu etrafındaki insanlar tarafından tutulur oldu bazı şeyler hakkındaki gerçeği söylüyor gibi görünüyor, çünkü ona yardım etmek istedi. Bu deneyin gidiyor ve uyuşturucu onu alıp kendisi Michael bu onları alarak durdurmak için zamanı geldiğine karar verdi. Ama ne yazık ki çünkü o Provalar sırasında bir kaza geçirdi ve acı bir sürü yılında tekrar onun La köşk ve gitti ki bizim büyük saddness için Michaels kalbi durdu Dr Conrad'tan Murray tarafından demerol bir vuruş verilir was kendisi zarar kendini detoxing oldu , the paramedics adlandırılan ama o zaten çok geç Michael vefat vardı. Hatta şimdi i dont ama gerçek olması için ne yazık ki o, i perişan pm bu istiyorum ve harap ama kalbim bu Michael her zaman bizimle olacak biliyorum. Ben bu sitedeki tüm teorileri göz ardı etmek herkese soruyorum ki yayınlanmıştır ve MJ saygı ve barış hak veriyorum.

 14. wilkesxgurl Said,

  Eğer o ne bu konuda işi planlama vardır hayatta kanıtlayabilirim?

 15. BeenTown Said,

  Web sitenizi seviyorum, bana umut veriyor. Benim içinde onun ölü değil diyor bir şeydir. Sonra kendimi Michael herkes gibi insan, o yenilmez ve sonra o hayatta değil düşünce başlatmak değil düşünüyorum.

  Ben böyle düşünüyorum, ben doğru olmak kadar son verecek hissediyorum ama web sitesi gibi sizin bana umuyoruz.

  Ben çok gece Michael "" o dizinde yaşıyordu geçti bir rüya gördüm. (bir çeşit belirsiz o ya ölüyor ya da çok, canlı ya da oldu) My Dreams bunlar sıradan rüyalar değildir şey ciddi Sağlığı tehlikeye atmadan oldu.

  Ben bir ceviz gibi istemiyorum ama o hayatta umut duyuyorum.

  Ben Micheal geçme ben gözyaşları döken duymadım. Bu benim ilk kez shedding 4 yılda gözyaşları oldu. Ben ağladım en son 4 yıl önce benim güzel halam geçirildi.

  Ben ancak Michael hiç karşılaşmamış olan düşünce eğer onu kaybetmek çok büyük bana, ben gerçekten ağladım kanıtlamıştır. Orda bu ağladım hiç's göreli cenazeleri edilmiştir.

  Lütfen Yaşadığın Michael.

 16. MJGIRL18, Said

  http://www.youtube.com/watch?v=hPFAEWxP1bg

  Altı ay önce YENİ STATION rapor MJ HAD A İLAÇ OVERDOSE.HOW ironik o öldü.
  However I DON'T BELIEVE THAT MJ DEAD.BECAUSE NOTHING-Yani başka bir şey değildir YUKARI katarak.

 17. MsKadiJ Said,

  Eğer kendi ölüm sahte inanıyorum, ama emin değilim bir şüphe için bir oda var. Beni mümkün olduğunu düşünüyorum yapan tek şey Michael bir resim. Son birkaç yıl içinde kendisini her resmi farklı. Bazı birkaç hafta dışında çekilmiş. Artık yok ne düşünür. Ben, zımba merkezine resim ve ona biri doktor ofisi bırakarak iki farklı insanlar biliyorum. Yanı sıra ambulans olarak kişinin biri olarak farklı bir insan. Eğer gerçek Michael Jackson diğer tüm bu köşk de gitmiş Merak ediyorum o gün ve dönüş koyamadı.
  Ben de küçük bir anıt servis sırasında anlaşılmaz oldu. Not Paris konuşması ile, ama onun gibi biri bakıyor olduğunu ararken tutulur. Belki birisi daha izlemek olabilir. Çünkü çocuklar küçük bir yetişkin farklı hareket yapmak Prens Michael biraz kesilir çok keder kapılmış, onun wasnn't anlamına gelmez, görünüyordu.
  Ancak, orada atılmış olan tüm farklı hikayeler ve resimler Gönderen, hangi resmi gerçekten Michael hiçbir fikrim yok. Hiçbir fikrim yok, ne olursa olsun. Gerçekten son birkaç yıl içinde herhangi bir olay en fazla gösterilir mi? Bilmiyorum. Ayrıca, uyuşturucu aşırı doz yaklaşık 6 ay önce gelen video ne taraftar tepki vereceğini görmek için dışarı atılmış olduğunu duydum.

 18. BelieverAngel90 Said,

  Üçüncü yaz yukarıdaki yorum! O hayatta, insanlar uyan gerekir!

 19. summer_sc3nt, Said

  Merhaba, ben bu siteye katılmak ettik. Her ne kadar ben onun şarkıları seviyorum bir Michael Jackson's hayranı değilim. MsKadiJ için Cevapla, bu Prens Michael I, Paris Michael ve Prince Michael II yukarıdaki arıyor tutulur fark var. İlk başta bu belki de onlar Staples Merkezi yukarıda asılı olmalıdır dünya olduğunu düşündüm. Sonra tekrar belki bu bir başkası. Although I MJ başka olacağını düşünüyorum ediyorum. Ben burada yazılı ve de benim kez farklı ... Gotta acele şimdi eğilimi yarın bu konuda benim duygular sonrası gelecektir bazı katılıyor musunuz çoğu okumak ettik. Eğer ben onun hayranıyım ben Lord He Long olarak güvenli teşekkür ediyorum pm neyse onu belki ve belki de, çünkü MJ's hayranı ve asla yaşıyorum hissediyorum asla hayal kırıklığına (though I know he's hayatta .. gibi). Onu iyi demek istiyorum. Adam biraz barış ve kendisi için zamana ihtiyacı vardır. Acı şey, o başka bir yerde farklı bir kimlik altında ikamet olabilir. Sonra bir sigara gibi konuşma-fan .. Ben de ona olmayan onu özlüyorum ediyorum. Tüm sonra ve umarım benim sonrası için zaman bulmak için seni yakalarım. Ve MJ's Defteri Memorial sitesini ziyaret ettiğiniz zaten o anda yapıyor. JS ~ PG ~ M'sia.

 20. emmie, Said

  http://www.youtube.com/watch?v=2rQZ-L8KC_A
  dinlemek

 21. İlahi Bayan Jones Said,

  Merhaba,

  Şimdi, burada, benim koca bir düşünce - çok sık düşünme eğilimli değildir's - LOL

  Nasıl hastanede insanlar için kolay MJ's biliyor musun? Doktorlar, hemşireler, paramedics ve sorgu yargıcı sadece aile sözcüğü var. Bu atopsey herkes gerçekleştirdiği olabilir ... Biz sadece kelime var.

  Benim Derin şeyler Oh kocacığım ... Benim bu arada deli oldum düşünüyor.

  O oldukça doğru, ölüm halinde, herhangi bir olumlu numarası sonra da un-adlandırılan kurulan değil John Doe's. Doktor veya kim aile üyesi "bu vücudun falan mı?" Der ve "Evet", o zaman, nasıl numarası yapılan bir yanıt ... Bu kelimesi değil, gerçekten gitmek zorunda olan kişi ünlü oldu. Hatta Prens Charles Paris 1997 yılında resmen Prenses Diana ve beden tanıtmak için gittik.

  Bu sorgu yargıcı hiç MJ bir araya geldi, bu nedenle kimliği üzerinde resmen yapıldı güvenmek zorunda kalacak olursa .... Sürece o de oldu .... Düşünüyorsun oluşturur.

 22. kitkat, Said

  Bu siteyi seviyorum! U çocuklar her zaman yeni bilgi bize 4 ekliyorsanız! İyi iş devam! =)

 23. kitkat, Said

  lol u "medya biz" iyi eğer oraya doğru aptal olduğunu düşünülmektedir thinlk nasıl aptal doz söylüyorlar. Soooo çok ppl aslında ölü HES ve hikaye TT inanıyoruz zaman "HES canlı gibi şeyler duydum" onlar bizim deli düşünmüyor. Tüm TIS evidance tho sağ önünde bir yüzü! n da kendi ölüm sahte inanıyoruz asla olursa olsun WAT. Ben bile kendisi de bunu n oldu taklitçi düşünüyorum ediyorum bile, onun aile söyledi "Oh o şekilde alabilirsiniz biz de" onlar "kendi familys söylemek istiyorum sadece TT söyleyerek vardı n sahte mi söyledi demek moiney kapalı TIS sahte MJ ve "sirious Sohbet! Ben TT söylüyorlar theyd bahse girebilirsiniz. Akıllı yaz olarak Luckily 4 MJ ppl öyle değil, sen ve TIS sitede diğer ppl. Eğer wod ASLA o vardı Neden uzaklıktadır zekâ kazanılmış bu =)

 24. fabii Said,

  Michael ölmek hiç istememek. Onu bu yüzden onun Kinder ve ben fantezi kendini onun için nich etrafında getirdi önemli were. Hala bu o öldürmüş olabilir ve bu da her zaman Ärtze bu yüzden her zaman onunla beraber pek çok pillen gegben sahip olacaktır, o açıkça irgenwan bu her zaman açık ben sadece fantezi değil olacak olur ama o bir daha bu ben değil bağlıdır inanıyoruz her zaman kendisi ve o mord herkes saq mord olduğunu meinung kalacak JACKSON Michael I bu kadar seviyorum oldu.
  Tüm O kendisini 50 kere oparienen, ama bu terk etti, her şey çok Hollywood yıldız sizin için angegriefen veya bu herşeyi sadece Fehr ve bu da beyaz herkes Leute kendisi yapmak zorunda değilsiniz, sadece o olur op bırakmak Dinle değildir efsaneleri Şu an bakın sonra daha fazla bulduğumu sadece kötü her ne düşünüyorsun anne konuşabilirsiniz. meinsten tuhn olarak bana ne olursa olsun onun Kinder Ara Basitce bilmiyorum artık onları en iyi şerit ve väter artık yönetmek müssen bu insanlar bazen bile einge burun için kendilerini toplamak gerekir -.- Michael Jackson BİR KINQ POP'u I LOVE kaybettim daha fazla SİZİN Soo MUSCH x3

 25. fabii Said,

  Ben belovedly onun muzik Ben Pop kralı olarak belovedly onu hiç unutmayacak var belovedly sadece herşey var micheal Jackson çok inanılmaz var. sen ve ben senin kadar bu kimse Ben Almanya ve orada insanlar böylece micheal Jackson hayranı değil gelmek için fantezi müzik aşk dünyanın ilk siyah müzisyen vardır, ancak bu benim için bok fark yapar. Ben her zaman bir hayran kalır ve bu da her zaman çok basit benim için bana senin olan herşeyi vardır olacaktır pm sadece böylece bu tüm Ben sizi bir kez görüldü ve bu kadar kolay olduğunu zaten yaşıyorum inanmıyorum yardımcı muzik Sanırım bu kadar, bu size hiç inanmıyorum seni seviyorum sizi hiç unutmayacak.

  Her zaman geniş hayat Sen olmak

 26. ishealive Said,

  Lütfen geçen gün YouTube'da Michael Jackson hakkında belgesel seyretmek. Bence bu Michael ölümünden sahte kanıtlamaktadır. Michael geri Mart yaptığı konserler itti, Kenny Ortega & Randy Philips MJ fansite etti ve dedi ki tüm bu konser öyle bir yerde çok büyük bir endişe etmenize. Çünkü tur için büyük bir üretim ve daha fazla onunla ve Kenny Ortega toime gerekli Apparantley tarihlerinizi geri itti vardı çünkü böyle büyük şeklinde olduğunu Michael ile SWIFT organları isteriz - Ben yaptım bu arada şöyle devam etti: Eğer o taraftar ya da kendisini ikna etmeye çalıştım, emin değildi bu ve satın alma, Kenny Ortega, tüm zaman ona böyle sahte bir gülümseme vardı. Eğer İngiltere onu görmek için rüzgar o şey daha sonra Michael temelde eleştirmenler ve biletler için para vardı hayranları tarafından katledildi olurdu yanlış olduğunu var başka bir adam Terry Harvey söyledi. Michael iyi ki bu 50 gösterir yapmak couldn't - Herkes kendi sınırlarını bilir farkında olduğunu, bu Michael çünkü eğer kendisine boyun daha debth kadar olacağını ve bir çok yılında 50 gösterir sonra iptal ölümünden sahte inanıyoruz lar ** t. O ve King of pop kalmasını sevilmek istiyor. Bu sadece benim görüşüm.

 27. ishealive Said,

  (Başka bir şey dışında) eğer sadece sonra AEG para kaybettim ve Michael için bir kanun uygun olurdu olasılığı daha fazla olan konserler iptal Michael AEG hala para yapmak, ölen tarafından Sol. Belki bu bana ama anlamda bir çok yapar düşünüyorum.

 28. Fabienne Andrade Said,

  Ben bu yüzden bu yüzden de daha fazla orada ben weeps herkes onun yüzünden zaten sık sık ve şimdi başka bir bok olmadan bunu yapmak mümkün değil yaşamak onu gördük karşılamak pm trauig değilim inanılmaz olan, ancak ihtiyacım micheal Jackson TR Onu çok

 29. gusgonecrazy Said,

  3 ve 35 yaşında bir baba ve bir gay şekilde ANCAK her Michael Jackson seviyorum. Onun kariyeri onun up, kötü, her şeyi takip ama LET GO Michael öğrenmek için bu dünyadan gitti, onun (bir kez) sevgili Neverland evden yeni buldum foreverland ile (benim telif hakkı) en büyük GOD Almighty kendisi. Michael artık ağrı (hissedeceksiniz ler), utanç, korku, uykusuzluk, vs, vs, vs O geri kalan ve sevgi dolu olacak her bunu milisaniye Ben eminim tek.
  Seni seviyorum Mike ve RESTINPEAC E ... ... ... .. (Michael satın aldığım LOVE HE Gösterilen ON EARTH İLE HEAVEN yaptığı merdiven)

 30. forevermine_mj Said,

  Ben de tam o hayatta's ikna oldum. çünkü ben bir aşk hayranıyım ama bu kadar çok delillerin dışında artık aile garip tepkiler bulunmaktadır. bu kadar çok deliller vardır. ama bu bir dönüş eğer günlüğü arkadaşı tarafından yapacağız Sanırım 6-8 ay zaman görünür olacaktır eminim bir gerçek olanı ise inanıyorum.

 31. Fabienne Andrade Said,

  Sevgili Michael Jackson Ben zaten sık sık uzun herşeyi denedim size istedim şöyle diyecektir gibi bilmiyor, ancak her zaman başarısız tüm iyi überhaubt ve ben uzun bile sadece 16 Bu pm yapmak için izin verilmedi tek Artık palavra kendisi duyar biliyor ki, böylece ben gerçekten ve seninle mevzilenmek duracak ve herkes ziyaret uygun hale irgenwann aşk sadece benim için her şey ve bu beyaz, ne yazık ki, hiçbiri ve bilmiyorsanız olduğunu Ayrıca, ben sadece bir kez uzun olabileceğini Seninle her ne söylemek istediğini de söylediği için. Sana Sana Sana tablet ve durdurmak gerekir böylece sana bu yaşamalarını, ancak çok daha iyi şimdi, ne yazık ki, daha fazla devam etmez Bunu yapmak demek herşeyi yapacaklarını Himmel hollen kimden Sterne olacak. Ben her gün senin yüzünden ağlamaya I çok Bunun bilmiyorum, ne yazık ki, son Zeit bu benim için çünkü seni çok seviyorum ben bu yüzden dolayı palavra gider gereken sadece daha fazla İstiyorum olamaz mıydı olması ile onu mayın, ancak, orada daha fazla yaşamak değil de yansıtacak, hem de her zamankinden daha fazla geçerli bir şey olmadan yaşamak istiyorum kalmamasıdır. Eğer olamaz sadece bana bu da olması bu nedenle açıklanacaktır. Çünkü uzun bir kez yaşıyorum 15 Jahre Ancak ben bana bile senin Konzert gehollt için oyun kartları var clapped olmamış zaten istediği var. sadece Seni çok seviyorum ve ben her zaman için bilmeli her ne bile artık orada ben seni seviyor ve sana ihtiyacı var hala bu kadar = (I LOVE YOU SO MUCH gelir aynı

  Meinsten I üzgün değilim çocuk pm çünkü artık bir daha size ve size kayıp var daha pop Remain kral = (

 32. JoyceBuckley Said,

  Ama yanlış olabilir 911 araması, eğer yardım için arayan bir ev telefonu değil, bir cep telefonu, nasıl 911 operatör adres, ne arayan sadece dedi dışarı bitirmek mi evin numaraları? Bir cep telefonu, bir 911 operatör yer söyleyebilirim GPS izleme sahiptir. Değil, cep telefonu, sadece merak GPS söyledi. Ben mantıklı pm umuyoruz.

 33. elizabethvitale Said,

  O öldü ve ben hala ikna olduğunu asla. Doğru sıkıcı elde Orada daha halka ve tüm tutarsızlıkları ve söyledim olan rakam bir roket bilim adamı çıkmaz sadece bulunmaktadır. Ben kamu Sadece ne söylenir pm veya inanmak gösterilir inanıyoruz am üyesi gibi hissediyorum. Okuma için teşekkür ederiz. Ben deneyim biraz daha Hollywood yaşayan ve bilen saat ve tarih yer eder ve Michael ile oynanır oynamak didn't birçok sanatçı. Burada kesinlikle birçok sorunun doğru cevapları ile duygu kolayca düşündüm olabilir almıyorsanız. Eğer Michael sonsuz özgürlük ve hayat ona dua ve efendisi gelen hediyeler gelen vermek öldü. Eğer Michael I son hareket iş ne kadar o seçti ve barış içinde kendisi için bulabilirsiniz canlı ve bu toprak yolda hayatının geri kalanını zevk nedenle kurtulmak için onu tebrik ölü değil.

 34. jo1971 Said,

  Ben MJ bir arama yaptığını ben yanlışlıkla bu sitede bulunan farklı bağlantılar ve i kadar hiç "" olsa da bir kaç şey olduğu didn't gibi haklıydı Michael Jackson Hoax Ölüm aramayı düşündüm hiç here.I sona erdi tıklamıştır. olarak kim rang arayan düşünüyorum da Cankurtaran ve kişi gibi Michael gibi, 911 arama gerçekten garip görülmelidir didn't it Michael Jackson olan AMBO, onun öldüğü gün gerekli de Farrah aynı gün olduğunu söyledi ediyorum Fawcett away (God Bless Her Sole) ve gerçekten çok gerçek dışı olduğunu düşündüm geçti! anıt Service I .. bu çok duygu olduğunu düşündüm, Allah onu & i karşılamak didn't kadar aşağı gün için üzgün olduğunu bir tek ben ağlıyorum gibi hissettim konuştu her zaman .... Ve hep bu yüzden biraz onun bazı şey bu şeyler olması aptal yaptın da göz önüne alınması halinde onu bu onu öldürebilir bilmeden enjekte sabit bulmak kendi çocukları istedim ve onu için dünya onun en değerli şey etrafında olmaz .... Ama zor, bazı çok kişi bu yapacağım bilinmektedir olabilir bulabilir - Nasıl bazı bu bir gizli olabilir ... .... Ne varsa Dr Conrad Murray öldürme suçlanıyor ... ama bir soru var ... .. Ben ortasında parçalanmış am - My Heart o kadar ama ne yazık ki yok kafamda bana diğer akıllıca ... Bu yaz daha iyi bilmek hissettiriyor bu sitede okuma gibi yapmak söyler bana bu MAYBE? ... .. Gerçekten ile yapmak isteyen tüm kalp ki bazı burada hayatın keyfini & BARIŞ olmak ... .. her zaman kalbim sana MJ XXX özel bir yere sahiptir Will

 35. libra_ kız, Said

  Ben sadece görünüşte Joe Jackson bu taraftar onu Michael hakkında da istendiğinde de bir göz atmak ve o hayır ... Ben de bilmiyorum dedi - reddine yılında oldu üzerindeki TV dönüş yaptı onu söylemeye rang söyledi okuyor - Yoksa bu başka bir şey, ne doğru ve ne kurgu olduğunu çalıştı değil var ...

Yorum ekle

Bir Yorum göndermek için giriş yapmış olmanız gerekir.

Theme Provided By: Wordpress Theme - First Cash