מייקל ג 'קסון מתיחה מוות

הוא המלך של אבא מת באמת?

יולי-5-09

על

פורסם על ידי Admin

מייקל ג 'קסון מתיחה מוות נוצר עבור אלה מאיתנו אשר הראשונה חשבתי כששמענו את החדשות כי היה מייקל ג' קסון היה מת 'בשום אופן לא, זה בהחלט מעשה קונדס ". מטרתנו היא לנסות לחקור ואת התשובה חלק שאלות רבות אשר תקיף את מותו של המלך של אבא ביוני 2009.

היינו רוצים לוודא כי אנו לא למות קשה מעריצים מייקל ג 'קסון, כי הוא מקווה' faked מותו 'אז הוא יחזרו יותר מאי פעם. ואין אנחנו יכולים לקבל את האמת 'אודות פטירתו. עוד על הצבע, כי זה מה שאנחנו מנסים כאן ... לגלות את האמת. יש פשוט יותר מדי בנסיבות שאינן להוסיף מעלה יותר מדי משתנים של סיפורים, כי כבר אמר לנו עוד על ידי אמצעי התקשורת על לקרוא אירועים ביום מייקל ג 'קסון מת.

אנו מבינים כי חלק שלנו הודעות נשמע לעתים סותרים, אולם לא כל האמצעים של הודעות באתר זה של דעת הקהל שלנו. אנחנו פשוט רוצים לתת לכם, הקוראים, עם כל המידע ניתן למצוא ביחס של חשוד סביב נסיבות מותו 'של מייקל ג' קסון ואת possiblity שלו הוא עדיין חי. בין אם אתה מאמין הודעות שלנו להיות מציאותיים או פנטסטי אנו מקווים כי תוכל לקרוא אותו לפצות את המוח על מה באמת קרה ב 25 ביוני 2009.

היינו רוצים לומר לכל האנשים שהם עוזבים תגובות המבטא את התוכן שלנו היא 'התערערות' ו 'מזיק', כי זה כבר הבחירה שלך לבקר באתר שלנו. אתה חייב לבוא ברור שלנו Pages, כי איפשהו בתוך עצמך אתה מאמין כי 'משהו אינו רק להוסיף למעלה' ... בדיוק כמו כולנו.

היינו גם רוצה להביע את מייקל ג 'קסון Fans כי הם שולחים לנו תגובות מתחננת לנו להסיר את האתר ל' כבד את מת 'ו' תן מייקל ג 'קסון RIP', כי אם אתה מוצא את תוכן פוגע או מפריע שאתה צריך לעזוב האתר שלנו. אולי את המחשבות והערות יהיה משותף טוב יותר על מייקל ג 'קסון Fansite של איזה שבו תוכל להתמזג עם אחרים כמוך אשר מאמינים כי את פסל פשוט' ירד מת 'מ התקף לב יום אחד.

כל מה שאנחנו רוצים לעשות זה נכון לבחון את האירועים סביב מותו של זה צבעוני ו שחקן מוכשר.

אנו מבקשים להיות העניקה את חופש המחשבה והדיבור.

מינהל MJHD

 1. heisalive סעיד,

  גם לפני למצוא את אתר האינטרנט שלך, הייתי ועדיין אני משוכנע 100 +% מבוים כי מייקל ג 'קסון עצמו למוות לברוח וללכת עם נורמלי לגור במקום אחר ... זה מה הקול הפנימי שלי הייתה אומרת לי מאז רגע שלו "מוות" היה והיא הודיעה לי שומר quickening נמשכת. אני גם משפטי מקצועי ו AM מסתכל העניין הזה בתור "מקרה" וכל האלמנטים מהם כמו הגילוי על שם אחד בלבד. מייקל ג 'קסון בהחלט את נחושת bleeps, אנשי קשר, משאבים, loyals ורוב כל הכסף wherewithall בשעה inscene גדול כזה "להציג" ככה! הוא נשוי אלביס 'DNA, ליסה מארי, וכן כל זמן נשוי לה, יש את אותה סחורה אלביס על אופן מותו היה מבוים ו "מכר" את הציבור על ידי התקשורת שוב השטני 1977. זה מאוד ברור כי אלביס לא מת ב graceland והיא בכל הסבירות בארה"ב להגנת עדים התוכנית. אין ספק כי את דעתי על מייקל ג 'קסון, עבור עצמו בחר סיבות מבויים שלו "מוות", אבל הוא חי איפשהו, והוא צופה זה "אירוע", כפי שהיה הדרן הגדולה ביותר אי פעם עם moneymill רציף $ pinning ועוד. אם דבי Rowe לא מקבל משמורת של הילדים הללו, והיא נותרה עם קתרין ג 'קסון הקים על ידי הרצון של MJ, זה יבטיח גישה נוחה עבור MJ שלו ואת הילדים הם להיות מופתע פעם הוא מחזיר את "חמור" לבקר אותם .

  באשר שלי "במקרה": חדשות חמות! את "Starwitness", אליזבת טיילור מי אוהב MJ עם ליבו ונשמה ואת דומה לו "נדחה" עד "מופיעים" בבית "Memorial" shindig לעבר מרכז staples אומרת שהיא "אוהבת אותו יותר מדי" גב 'טיילור הוא אדם אחד מיכאל Trusts במרומז והיא הוכיחה של אותה נאמנות לו על ידי כך שלא "מופיעה" את לא בבית שלו sendoff אשר לאחר אלביס ' "מוות" ו הלוויה היא רחוקה הגדול אי פעם אמר שקר, שקר, כי מיליארדי אנשים swalloed כל .. אה כן קטן של אמונה!

  * חדשות חמות העדכון שלי "מקרה": Starwitness מס '2, דיאנה רוס הודיע באמצעות השתתפות לא פרסמה הצהרה, מדבר: היא גם על זה! אלה 2 אנשים, ואת רוס טיילור שניהם היו ידועים ו הקרוב כדי להיות מייקל ג 'קסון, חלק את מעגל confidantes במשך שנים. אנשים: תתעורר! שומר על כנה את הראיות ואת מקרה היא להשיג קרקע מוצקה,

  חדשות חמות העדכון הבא שלי "במקרה": עוד שתי importants של המעגל הפנימי של MJ היו חסרים לעבר מרכז Staples: אורי Geller ו Chopra Deepak, עוד שני אנשים על מבויים היטב "מוות לברוח"??

  לאחר סיום של "הזיכרון שירות, האם מישהו בכלל לראות - על הבמה backwall של Staples מרכז - במילים אלה המופיעים Blue כתוב:" אני חי ויהיה חי לנצח "???? האם מייקל ג 'קסון לתת "הודעה" כאן את עצמו בעת rosedraped, זהב ארון מתים, כנראה ריק או עם בובה בתוך ישב שם ללא מתן יחיד כלשהו vibe שהוא מכיל למעשה הגוף, את הגוף של מייקל ג' קסון או .... כל מי ש .. תודה על קריאה .. מה? היא כל אחד אחר חושב על זה?

 2. אנדראה אמרה,

  אני את התגובה השנייה לעיל אותי! הוא חי, אנשים צריכים להתעורר!

 3. elde סעיד,

  אני לא diehard אוהד MJ; אהבתי כמה שירים שלו, כמה שנאה, אבל תמיד לכבד אותו בתור אמן וכן perfomer. בין אם הוא חי או מת, זה לא ממש משנה. האתר שלך יש כל זכות להתקיים; אנשים להקלידה שלהם יהיה חופשי ... כל מה שאני מבקש ממנו להיות בחיים (היו לי כרטיסים עבור השנייה קונצרט בלונדון אשר נדחה עד מרץ - ואני הייתי ממש מצפה ל ש), אם הוא היה עדיין בחיים, הייתי מרגיש בגידה ו מזולזל כי אני באמת מכאיב ו empathising עם ילדים (לא משנה איזה צבע הם ..) ואחים. אבל היי, הכל אפשרי וב שלו לחפש קצת שלווה ושקט, הוא יכול גם להיות עדיין בחיים. אבל מצד שני הוא לעולם לא יוכל לבצע שוב בעוד להסתכל ישר בעיניים של כל מי לכבד אותו ...

 4. lorihehir סעיד,

  תראה מקרוב על התמונות של "עיתונאים". יש כלי דם גדולים לרוץ במורד מרכז מגלם את המצח של. זה אותו כלי דם ניתן לראות בתמונה של אדם בתוך האמבולנס. עכשיו תסתכלו על יד ימין של חקין, יש לו כיס בחלק העליון של היד שלו פשוט העבר את מפרק כף היד. אני לא להכנע אף אחד ללכידת תמונה מראה מייקל ג 'קסון עם אחת משתי אלה סמנים. כמו כן, לא ניתן לבצע את היקף CPR כי היא תיצור את קשוה כדי לנפח את הראש של אדם בתוך האמבולנס הוא חי עם קנס זרימת הדם. לבסוף, אל תקשיב 911 קלטת הדוק. לאחר שנים של רשויות אכיפת החוק, אני אף פעם לא היה dispatcher לשאול את החולה אם יש דופק לאחר שהוא / היא אמרה לה את החולה "לא נושם". זהו אחד הדברים הראשונים ביקש, ובכל זאת, זה מעולם לא ביקש זה אודיו.

 5. britishjacksonfan סעיד,

  Hello all,
  הפכו את עצמי אני מאוד מעוניין זה אפשרי מתיחה. אני תמיד נהניתי אפקטים מיוחדים כגון: איפור פנים זיוף פציעות ו prosthetics, כמו בעבר micheal להסוות את עצמו עם. אני תוהה hasn't עוד מישהו שם לב כי בתמונה השתמשו ב 'O2 imposter' כי 'imposter' הוא לובש Latex היד כפפה. אתה יכול לראות את אשר hasn't Latex נראה היה טוב מאוד blended בכלל ואת obius שינוי הטון של העור. גם ציפורניים dont נראה אמיתי ואתה יכול לראות את Latex קמט. אנשים ספק micheal היה זיוף המוות שלו אבל בתור אדם תמיד מעוניינים Magic ו פיטר פן 'לברוח למקום שבו אף אחד לא יכול למצוא אותך ואתה אף פעם לא להזדקן' מה יהיה קסום יותר בשבילו מאשר לחיות את החלום?

 6. Conspire2Me סעיד,

  אתר זה מדהים! U מי הם להיט ו enthusiam כדי לחשוף את האמת היא applaudable.I כמו רבים פשוט לא חושב על דברים די להוסיף את הדרך בה הם צריכים be.The imposters בשימוש במשך שנים רבות הם די ברור ו היית batshit להיות עיוור כדי לא לראות את זה LOL.MJ יכלו רק משך את cleveriest קסם טריק של כל time.I אומר כי רוב בני משפחתו היה יודע על זה חוץ one.I אני אוהב את האתר הזה כמו הרבה אנשים לקרוא וליהנות מידע מעודכן על בסיס יומי basis.Keep את העבודה שלך עבודה טובה היא ךיתורעה ו לכבד רבות.

 7. AngelW סעיד,

  ג 'ו ג' קסון מתחיל להיות קר, לפתוח את הרגליים ל-ABC מדיה
  יש Foulplay .. פתאום סתם ככה .. הוא remourse? ובשביל wat??

  http://abcnews.go.com/Entertainment/MichaelJackson/story?id=8047192&page=1

 8. AngelW סעיד,

  וידאו לתפוס או לראות ועוד

  http://abcnews.go.com/Video/playerIndex?id=8031061

 9. roxana סעיד,

  מדהים ... אני לא יכול להגיד שאני supected זה שקר מההתחלה (אני נהג לעבוד כאשר שמעתי את זה ברדיו), אבל חיפוש מידע באינטרנט גרמו לי לתהות עד כמה פשוט טיפשי האם העיתונות חושב שאנחנו?? ? קדימה, אף אחד לא באמת יש לראות hsbody, את תעודת הפטירה, שפורסמו ב 7 ביולי (הם היו כל כך עסוק בהכנות בקרקס-Memorial-שקר, כי שכחת כי מת אדם מת leagally אם יש תעודת הפטירה?), ולאחר מכן את מי מצהיר אותו מת, latoya??? אני משוגע, או האדם היחיד שיכול decalre אדם מת הוא רופא?
  ואיך אומר את ארונות?? ראיתי tmz ב 2 תמונות שונות, אחת מ חיצונית שטח, ככל הנראה על הגג, עם ארון מתים שחור, שבה הם אמרו כי זה היה בטוח 100% כי הגוף של מייקל היה בו, ובתוך staples מרכז, זהב גלוסקמה לבוא ... ב? נניח אני לא ראיתי את התמונות טוב, אבל הכול על סיפור זה הוא מריח כמו קרקס.
  כנראה שהוא לא faked מותו רק בשביל הכסף, אלא בשביל השלום עצמו, אבל אני חושב שיש דרכים לעשות את זה פחות obviuos.
  ובכן, אני לא יכול לחכות יותר שלך מאמרים למרות התקשורת יש את הכוח שלו כדי למכור טוב או רע שקרים, גם כי אף פעם לא יכול לשבור מודיעיני ו Logic.
  תודה

 10. truthseeker1002 סעיד,

  בדבר הווידאו במאמר "מייקל ג 'קסון ב O2 קונצרט rehearsals", IM משוכנע כי מייקל ג' קסון במחצית הראשונה של הוידאו היה למעשה שלו לגמוד כפול (נקרא dimitrie) וכי האמיתי מייקל ג 'קסון היה במחצית השנייה של וידאו ביצועים. הוידאו היה בהחלט מצד לגזור ולהדביק ו slotted יחד.

 11. elde סעיד,

  ppl plz לבדוק את זה http://illuminatimatrix.wordpress.com/40-princess-diana-give-me-liberty-or-give-me-death-paris-rock-pa-rise-pa-ra-dise/ אני לא מאמינה מה ברשת ... אם אלביס לא עברו כל כך מהר, היה שרתים לקרוס בכל רחבי העולם. Mj & AEG הן על מע ' 40. אתה צריך לגלול למטה כל הדרך ... אבל, OMG, אני אוהב תעלומה טובה. CREEEEEEPY לא
  בכבוד רב מקווה שזה אחד בעל סיומת טובה.
  נ.ב. מנהל לא יהיה זה אפשרי לכתוב הערה אחרי כל הכתבות, coz התגובות כאן יכול להתייחס גם מאמרים אחרים. קצת כמו כללי תגובה? ברכות מבלגיה

 12. nyla סעיד,

  היי טוב, קודם כל אני רוצה להגיד תודה לאל שיש אנשים כמוך עדיין חי. עם המוח שנמצא רחוק anyones control.I מעריכים את העובדה שאתה יכול לשקול את כל האפשרויות על מייקל ג 'קסון כשלון. את האמיתית ביותר של המדיה (כלומר CNN Fox חדשות וכו ') היא בבעלות קבוצת השטני Illuminati ייתכן שחלק קוראים לזה אני dunno wateva. באותה קבוצת 2pac חשופים אנשים לפני שהוא היה 'רצח'. אני חושב שזה יכול להיות אותו הדבר ב-MJ של המקרה. אני לא ממש אכפת או AM botherd לגבי אלוויס אישית אני לא חושב שהוא היה כל זה, לא שלי, סוג של רוק אבל thats לדעתי. אני גם לא כל כך קשה למות מעריץ של MJ, עשיתי קצת כמו שלו מוסיקה ריקודים אבל לא כל כך crazed. אבל בכל זאת יש את המאמרים של אנשים רבים מומרץ Minds ונתן לי תובנה של defo. אנו מודים לך על אתר זה אני מקווה שאתה יותר להביא ראיות שעה. בהתחלה חשבתי שהוא עשה למות אבל לא לגמרי בטוח איך. אבל בשל כל contreversy של בדיקה לאחר המות ואת הלוויה והמשפחה לא בא הסכמים אני כמו רבים אחרים אני מתחיל יש לי את הספקות. אני לא חושב שהוא מת והאנשים שהיו מאוד קרוב אליו יודע שזה גם נכון. את כל כך חבל, כי זה יום בן אדם היה צריך זיוף המוות שלו רק כדי לנסות לברוח התקשורת.

  ובכן שוב תודה, אני מצפה לקרוא יותר את המאמרים. כמו כן, מי הוא העורך של אתר זה??

 13. littlesuemj סעיד,

  יש לי רק הסתכלו על documentry בערוץ 4 בנושא michael jacksons הימים האחרונים, זה היה מאוד קשה לצפות אבל בתור אוהד אני פשוט היה צריך. נראה latoya הוא אומר את האמת על כמה דברים, את כל המשפחה היתה במרחק המשיך מיכאל על ידי אנשים ברחבי אותו, פשוט בגלל שהם רוצים לעזור לו. הם נוסעים כדי לנסות לשכנע אותו מחוץ סמים ומיכאל עצמו החליט שזה הזמן להפסיק לקחת אותם. אבל לצערי, כי הוא עצמו היה detoxing לו תאונה במהלך rehearsals ו לפגוע בעצמו הוא היה הרבה כאב, הוא חזר La ארמון שלו והיה נתון זריקה של demerol ד"ר קונראד murray אשר שלנו נהדר saddness עצר michaels לב , את paramedics נקראו אבל זה כבר היה מאוחר מדי מייקל היה נפטרה. Dont עכשיו גם אני רוצה להיות זה נכון אבל לצערי זה, אני מפוזר ועל שמם אבל אני יודע בלב שלי כי מיכאל תמיד יהיה איתנו. אז אני שואל את כל האנשים באתר זה כדי התעלמות של כל התיאוריות כי כבר פורסם MJ ולתת את הכבוד והשלום הוא מגיע.

 14. wilkesxgurl סעיד,

  אם אתה יכול להוכיח שהוא חי על מה אתה עושה על שפעה על זה?

 15. BeenTown סעיד,

  אני אוהב את אתר האינטרנט שלך, זה נותן לי תקווה. יש משהו בתוכי שאומר שהוא לא מת. אז אני חושב לעצמי מייקל הוא כמו כל אדם אחר, הוא לא מנוצח ואז אני מתחיל לחשוב שהוא לא בחיים.

  כשאני חושבת ככה, אני מרגיש שזה יהיה בסופו של דבר, אבל זה נכון להפוך אתרים כמו שלך נותן לי תקווה.

  היה לי חלום מאוד בלילה כי מייקל "עבר", הוא היה חי בו. (סוג של ambiguous שהוא מת או חי או פשוט מאוד, או מישהו היה הסתכנות לחיים) החלומות שלי הם משהו רציני הם לא רגילים חלומות.

  אני לא רוצה נשמע כמו אדם מוזר, אבל אני מקווה שהוא חי.

  כאשר שמעתי של מייקל אני עובר לדמוע. זו היתה הפעם הראשונה שלי שפיכה דמעות ב 4 שנים. בפעם האחרונה בכיתי היה לפני 4 שנים, כאשר דודה שלי עברה יפה.

  אני מעולם לא פגש את מייקל אבל חשבתי אם הוכיח לאבד אותו כל כך נהדר לי, כי אני באמת בכיתי. כבר קרוב משפחה של להלוויות כי מעולם לא צעק לעבר.

  אנא היה בחיים מייקל.

 16. MJGIRL18 סעיד,

  http://www.youtube.com/watch?v=hPFAEWxP1bg

  לפני שישה חודשים שדח Station דיווחו כי MJ היה מת סמים OVERDOSE.HOW אירוני.
  עם זאת אני לא מאמין כי הוא MJ-DEAD.BECAUSE כלום, אני מתכוון להוסיף שום דבר לא מעלה.

 17. MsKadiJ סעיד,

  אני לא בטוח אם אני מאמין שהוא faked מותו, אבל יש מקום להטיל ספק. הדבר היחיד שגורם לי לחשוב שזה אפשרי הן התמונות של מיכאל. כל תמונה שלו בשנים האחרונות הן שונות. לקחו חלק כמה שבועות בנפרד. אני כבר לא מה לא להאמין. אני יודע כי התמונה מן staples מרכז את אחד הרופאים לו לעזוב את המשרד הם שני אנשים שונים. כמו גם של אדם אחד בתוך האמבולנס הוא אדם אחר. אני תוהה אם האמיתי מייקל ג 'קסון היה במקום אחר, כאשר כל זה ירד לעבר ארמון באותו יום והוא לא יכול לחזור.
  גם אני הייתי קצת מבולבל במהלך שירות הזיכרון. לא על ידי דיבור של פריז, אך היא המשיכה להסתכל כמו שהיא מישהו מסתכל. אולי מישהו יכול היה לצפות את זה שוב. הנסיך מייקל נראה קצת מנותק, לא ממש צער מעונה, זה לא אומר שהוא wasnn't, בגלל הילדים לעשות מעשה קצת שונה מאשר במבוגרים.
  אבל, שונה מכל הסיפורים כי כבר thrown בחוץ, וכן תמונות, אין לי מושג אילו התמונה באמת מייקל. אין לי מושג, כלשהו. האם הוא באמת מופיעים בכל מקרה בשנים האחרונות? אני לא יודע. כי גם אני שמעתי את הווידאו מ 6 חודשים לפני על סמים מנה יתרה נזרק שם כדי לראות כיצד אוהדים היה להגיב.

 18. BelieverAngel90 סעיד,

  אני השלישי את התגובה לעיל אותי! הוא חי, אנשים צריכים להתעורר!

 19. summer_sc3nt סעיד,

  שלום, אני מצטרף זה עתה לאתר. אמנם אני לא מעריץ של מייקל ג 'קסון אני אוהבת לעשות את השירים שלו. התשובה MsKadiJ, יש לי לב אני הנסיך מייקל, מייקל פריס ו הנסיך מייקל השני המשיך להסתכל למעלה. בהתחלה חשבתי שאולי זה היה כדור הארץ, הם חייבים להיות תלויים מעל Staples המרכז. אז שוב אולי זה מישהו אחר. למרות הייתי חושב MJ יהיה במקום אחר. קראתי את רוב מה שנכתב כאן, אני מסכים עם מספר צפיות למרות שלי נוטים שונה ... עכשיו צריך למהר ו יגיע מחר כדי לכתוב את הרגשות בנושא זה. אולי זה לא משנה מה, אולי כי אני לא מעריץ של MJ ו לעולם לא מרגיש לאכזב (למרות שאני יודע אם אני הייתי מעריץ שלו תודה אדוני הוא בטוח כל עוד הוא בחיים ..). הייתי אומר טוב בשבילו. הבחור לצרכים מסוימים השלום וזמן לעצמו. עצוב של דבר הוא יכול להיות שהוא מתגורר במקום אחר, תחת זהות אחרת. אחר כך מדברים כמו שאינו מעריץ .. אני מתגעגעת אליו לא מעוניינת להיות גם אותו. כל לתפוס אותך מאוחר יותר ואנו מקווים למצוא את הזמן לעשות את ההודעה. אני כבר ביקרו MJ ספר אורחים של אתר הזיכרון ואת היה כבר עושה את זה מיד. JS ~ ~ PG M'sia.

 20. emmie סעיד,

  http://www.youtube.com/watch?v=2rQZ-L8KC_A
  להאזין

 21. האלוהי אמרה גברת ג 'ונס,

  שלום לך,

  עכשיו הנה מחשבה שלי בעל - שאינו נוטה לחשוב על לעתים קרובות מאוד - LOL

  איך האנשים בבית החולים יודע שזה MJ? הרופאים, האחיות, paramedics ואת פתולוג יש רק את המילה של המשפחה. את atopsey היה ניתן לבצע אותה על כל אחד ... יש לנו רק את המילה.

  עמוק או בעל הדברים שלי ... הוא חושב שאני משוגע דרך אגב.

  הוא די צודק, במקרה של מוות, אם הוא לא מזהה חיובית שהוקמו לאחר מכן הם לא שם של פלוני אלמוני. הרופא, או מי אומר את משפחה "האם זה בגוף כך וכך?" והם תשובה "כן", כי אז הוא מזהה את האופן שבו מתבצעת ... הם צריכים ללכת על זה מילה, לא את העובדה כי היה אדם מפורסם. אפילו הנסיך צ 'רלס יצא לפריז רשמית בשנת 1997 כדי לזהות את הגופה של הנסיכה דיאנה.

  את פתולוג לא היה אי פעם נפגש MJ, כך היה צריך להסתמך על תעודות כי היה רשמית נעשה .... אלא אם כן הוא היה גם את זה .... גורם לך לחשוב.

 22. kitkat סעיד,

  אני אוהב את האתר הזה! U בחורים תמיד להוסיף מידע חדש 4 לנו! תמשיך בעבודה הטובה! =)

 23. kitkat סעיד,

  LOL U אומר: "איך טיפש מנה התקשורת thinlk אנחנו" גם אם הם חשבו שאנחנו טיפשים יש זכות. Soooo רבים ppl למעשה את הסיפור belive TT hes מת, וכאשר הוא שומע דברים כמו "hes בחיים" הם חושבים שאנחנו משוגעות. גם tho כל tis evidance נכונה מול שם בפנים! N לא משנה WAT הם לעולם לא belive הוא faked מותו. אני מתכוון גם אם הוא עצמו אמר שהוא מעוניין הם חושבים שזה N imposter, גם אם המשפחה שלו, אמר: "אה, הוא עשה את זה זיוף N היינו על זה", הם אומרים מעוניינת "שלו familys TT אז רק אומר שהם יכולים לקבל moiney הנחה של tis מזויפים mj "IM sirious! אני יכול לומר הימור theyd TT. למזלנו 4 MJ ppl arent חכם כמו שאני, אתה ואחרים ppl ב tis האתר. כי אם הם היו צריכים wod הוא לא תלמיד חכם gotten מהמקום הזה =)

 24. fabii סעיד,

  מייקל מעולם לא לרצות למות. לו היו כל כך חשוב לו ילדים ואני יכול לתאר לעצמו nich הוא הביא את עצמו מסביב. אני עדיין מאמין שהוא יהיה זה נהרגו גם להישאר תמיד כך Ärtze תמיד יש לו הרבה pillen gegben, אף על פי כן, הוא ברור irgenwan תלוי זה היה הופך להיות תמיד ברור אני פשוט לא יכול לתאר לעצמו כל עוד הוא עדיין זה לא אני תמיד להישאר meinung שהוא mord וכולם saq הוא mord היה מייקל ג 'קסון אני אוהבת אותך כל כך.
  יש לו כל legends עצמה 50 פעמים oparienen להשאיר את זה, עם זאת, לא כל מנגינה כל כך הרבה כוכבי הוליווד לעזוב את op רק הוא הופך את זה angegriefen או מה לא זה הכל פשוט fehr ואת זה כולם leute לבן גם צריך לעשות את עצמו עבור רגע נראה אז יכול לדבר MA נוספת אני מוצא רק רע כל מה לחשוב כך. ב meinsten tuhn לי בכלל ילדים leit שלו הם פשוט לא מכירים אותם עוד יותר איבדו מיטב vater welt ועכשיו mussen לנהל את זה אנשים צריכים לאסוף את עצמם לפעמים אפילו את einge האף -.- מייקל ג 'קסון על KINQ של POP I Love אתה SOO MUSCH x3

 25. fabii סעיד,

  יש לי ג 'קסון מאוד micheal ייאמן belovedly אלו יש לי את כל מה מוסיקה belovedly פשוט יש לי ב-POP belovedly מלך אני לעולם לא אשכח אותו. אתה והם היו הראשונים שחור מוזיקאי של העולם שלך, אני אוהב מוסיקה כל כך הרבה, אף אחד לא יכול לחשוב את זה אני בא מגרמניה, ויש את האנשים הם לא כך micheal jackson אוהד, עם זאת, זה לא משנה לי חרא. אני תמיד אוהד אותך ואת זה יופיע גם להישאר תמיד כל כך אתה פשוט הכל בשבילי אתה צריך אותי עם מוסיקה שלך פשוט כך עזר זה אתה לא מאמין לי בכלל אתה ראית פעם חי ואת זה כבר היה כל כך קל אני לעולם לא אשכח אותך אני אוהבת אותך כל כך הרבה זה אתה לא מאמין בכלל.

  להפוך את חייהם של תמיד רחב

 26. ishealive סעיד,

  אנא צפה תיעודי על מייקל ג 'קסון בימים האחרונים ב-YouTube. לדעתי זה מוכיח כי מייקל faked מותו. מיכאל דחף את הגב קונצרטים במרץ, קני אורטגה & תאותני פיליפס המשיך ואמר MJ fansite לא לדאוג הכל fab בארץ זהו זה קונצרט. Apparantley התאריכים היו כי דחף בחזרה את ייצור עבור המסע היה להם צורך גדול יותר עם אותו toime קני אורטגה אמר כי הוא בשמחה swith גופים עם מיכאל כי הוא היה כל כך נהדר הצורה - דרך אגב, אני לא לקנות כל זה, קני אורטגה היה כזה חיוך מזויף עליו כל הזמן, אני לא בטוח אם הוא היה מנסה לשכנע את עצמו או אוהדים. עוד בחור טרי הרווי אמר שאם בבריטניה ירדו הרוח כי היה משהו לא בסדר אז בעצם מייקל היה שחוט על ידי המבקרים ועל אוהדים שהיו שילמו עבור כרטיס כדי לראות אותו. מייקל היה מודע היטב שהוא לא יכול לעשות את אלה מציג 50 - כולם יודעים את המגבלות, אני מאמין כי מייקל faked מותו כי אם הוא ביטל את 50 אז הוא מראה היה עד צווארו יותר debth ועל הרבה S ** T. הוא רוצה להישאר המלך של אבא ולהיות נאהב. זה רק לדעתי.

 27. ishealive סעיד,

  (משמאל החוצה דבר אחד אחר) על ידי מיכאל גווע AEG עדיין לעשות הרבה כסף, אם הוא רק ביטל את קונצרטים AEG מכן איבד הרבה כסף ועוד יותר סביר להניח כי היתה תביעה אחרת החוק של מיכאל. אולי זה רק אני, אבל אני חושב שהוא עושה הרבה תחושה.

 28. Fabienne Andrade סעיד,

  אני כל כך אוהב את ג 'קסון micheal מדהימים אלו אני לא כל כך trauig הוא עוד שם אני פוגש את כולם weeps בגללו ראיתי אותו כבר פעמים רבות כל כך חי ועכשיו אני לא מסוגל לעשות את זה בלי יותר חרא, בכל אופן, אני צריך לו כל כך הרבה

 29. gusgonecrazy סעיד,

  אני אבא של 3 ו בן 35 אוהב את מייקל ג 'קסון אבל בכל דרך הומו. עקבתי את הקריירה שלו UPS, downs, אבל כל מה שאנחנו צריכים ללמוד עזוב מיכאל יש נעלם מן העולם, מתוך שלו (פעם אחת) "ארץ לעולם לא אהוב לביתם החדש שלו נמצא foreverland (זכויות יוצרים שלי) עם הכי גדול אלוהים אדירים עצמו. מייקל לא תרגיש יותר כאב (S), בושה, פחד, נדודי שינה וכו ', וכו' וכו ' הוא נח ויהיה אוהב כל אחד millisecond בזה אני בטוח.
  אוהב אותך ואת מייק RESTINPEAC אי ... ... ... .. (מייקל קנה STAIRWAY שלו לגן עדן עם האהבה הוא המוצג על כדור הארץ)

 30. forevermine_mj סעיד,

  גם אני משוכנע לחלוטין כי הוא חי. לא, כי חולה אהבה i'ma מעריץ אבל בגלל שיש כל כך הרבה evidences לצאת עכשיו עם המשפחה מגיבים מוזר. יש כל כך הרבה proofs. אבל אני מאמין שהוא יהיה לבצע התאוששות אם יומן למצוא חבר שלו היא אמיתית אחת אז אני בטוח שהוא יהיה להופיע פעם ב 6-8 חודשים.

 31. Fabienne Andrade סעיד,

  מייקל ג 'קסון היקר אני לא יודע כאילו אני צריך להגיד את זה אני רוצה אותך כבר פעמים רבות כל כך הרבה זמן יש את כל מה שניסיתי, עם זאת, תמיד unsuccessfully שאתה הטוב ביותר בכל überhaubt ואני אפילו לא היה מותר לך לעשות הרבה זמן, גם אם אני רק 16 זה אני יודע רק אחד ישמע את עצמה כעת ב shits, עם זאת, היא בכך שאני אוהב אותך באמת ואת irgenwann אני עומד איתך לחפור ולהיות את כולם להכיר אותך לבקר היא פשוט הכל בשבילי וזה לבן, למרבה הצער, אף אחד ואתה לא יודע כמו כן, אם אתה רק פעם אחת אני יהיה ארוך יכול הייתי אומר לך כל מה שאני רוצה להגיד לך. אני מעוניין להיות לך sterne מ himmel hollen אני אעשה הכל בשבילך אני אומר שאתה צריך להפסיק עם לוחות ולכן הייתי חי את זה, עם זאת, הרבה יותר יפה לעשות את זה עכשיו לא ללכת, למרבה הצער, כל עוד. הייתי בוכה כל היום בגלל שאתה כל כך הרבה שאני צריך זה את לא יודעת, למרבה הצער, האחרונה ב זית למותר לי בשל כך shits אותך כי אני לך כל כך הרבה אהבה אני לא יכול יותר, אני פשוט רוצה להיות איתך אתה לו משקפים ב שלי לא גרים, עם זאת, יש לך כל עוד הוא גם שם אני לא רוצה לחיות יותר בלעדייך כלום אז מגיע יותר. אם אתה פשוט לא יכול להיות לי עם זה יהיה כל כך מבהירה. אני כבר רצונו מאז 15 jahre אתה חי פעם אחת ארוכה, אך אני מעולם לא clapped יש לי גם לשחק קלפים konzert gehollt שלך. אתה צריך רק לדעת, אני אוהב אותך כל כך ואני תמיד יש לך את כל מה שבא אותו אפילו אם אתה לא שם יותר אני אוהב אותך ואת עדיין זקוקה לך כל כך הרבה = (אני אוהב אותך כל כך הרבה

  בשנת meinsten אני לא מצטער, כי הילדים שלך עכשיו כל עוד הם יודעים יותר איבדו את היית וגם להישאר מלך הפופ = (

הוסף תגובה

אתה חייב להיות מחובר כדי לכתוב הערה.

נושאים של שמספק: Wordpress נושאים - ראשון םינמוזמ