O

5. Červenec 2009
admin

WordPress databáze chyba: [jste chybu v SQL syntax; zkontrolovat manuál, který odpovídá vaší MySQL server verze pro správné syntaxe pro použití v blízkosti''at line 1]
SELECT ID, user_nicename FROM wp_mjdeathusers WHERE ID = ANY (SELECT user_id FROM wp_mjdeathusermeta WHERE meta_value IN ('a:1:{s:13:\"administrator\";b:1;}', 'a:1:{s:10:\"subscriber\";b:1;}', 'a:1:{s:6:\"author\";b:1;}', 'a:1:{s:6:\"editor\";b:1;}', 'a:1:{s:11:\"contributor\";b:1;}')) ORDER BY user_nicename LIMIT 0,


Upozornění: Dělení nulou v / home/content/39/4604939/html/mjhd/wp-content/plugins/wordpress-users/wp-users.php on line 111

[Strana 1 z 0]

Michael Jackson Hoax Smrt byla vytvořena pro ty z nás, kdo to první myšlenka, když jsme slyšeli zprávu, že Michael Jackson zemřel byl 'Ne, je to určitě Hoax'. Naším cílem je zkoumat a pokusit se odpovědět na některé z mnoha otázek, které obklopují 'smrt' na krále Pop v červnu 2009.

Chtěli bychom zjistit, že jsme Nezemřeš tvrdé Michael Jackson ventilátory, doufali, že on 'zfalšoval jeho smrti' tak bude vracet lépe než kdykoli předtím. Ani jsme ', kteří nejsou schopni přijmout pravdu' o jeho smrti. Více na místě, to je to, co se snaží odhalit pravdu ... tady. Existuje příliš mnoho okolností, které nepřidávají a příliš mnoho proměnných, v příbězích, které bylo řečeno o nás v médiích o dění v den, kdy Michael Jackson zemřel.

Chápeme, že někteří naši změny může znít rozporuplné době, ovšem zdaleka ne všechny jsou z míst na těchto stránkách vlastní názor. Prostě chtějí, aby vám, čtenářům, všechny informace si můžete najít, pokud jde o podezřelé okolnosti 'smrt' z Michael Jackson a možnost jeho stále naživu. Ať jste přesvědčeni, že naše úřady, které mají být realistické či fantastická Doufáme, že v jejich přečtení budete doplňte si vlastní názor na to, co se opravdu stalo 25. června 2009.

Rádi bychom říct všem lidem, kteří odcházejí komentáře vyjadřují, že naše obsah 'znervózňující' a 'bolestivý', že byla vaše volba na návštěvu našich stránek. Máte samozřejmě přijít na naše stránky, protože někde uvnitř sebe si myslíte, že 'něco prostě není sečíst' ... stejně jako my ostatní.

Rádi bychom také chtěli vyjádřit k Michael Jackson ventilátory, které jsou nám zašlete nám připomínky žebrání odstranit naše stránky a 'jde o mrtvý' a 'ať Michael Jackson RIP', že pokud zjistíte, že obsah ruąivých nebo urážlivé, že byste měli opustit naše stránky. Možná, že vaše myšlenky a poznámky by bylo lepší sdílené na Michael Jackson Fansite o nějaké, kde se můžete družit s ostatními, jako jste vy, kdo se domnívají, že váš idol prostě 'spadl mrtvý' od infarktu jeden den.

Všichni chceme udělat, je zkoumat skutečnou událostí kolem 'smrt' této pestré a talentovaný herec.

Žádáme vás, která má být poskytnuta na svobodu myšlení a projevu.

MJHD správy

Komentáře (13)

13 Reakce na "O"

 1. heisalive říká:

  Ještě před zjištěním vašich stránkách jsem byl a stále jsem přesvědčen, + 100%, že Michael Jackson zinscenoval svou vlastní smrt, aby unikl a jít s normální žít jinde ... to je to, co můj vnitřní hlas mi říkal, byl od okamžiku, kdy jeho "smrt" Byla oznámena a stále zrychluje mi probíhají. Jsem také právnické profesní a koukám na tomto ohledu jako "případ" a všechny jeho prvky, jako jsou Discovery, aby jméno jen jedno. Michael Jackson jistě mosaz bleeps, kontakty, zdroje, loyals a ze všeho nejvíce peněz a wherewithall vůbec, inscene takový "show", jako je tohle! Oženil Elvis' DNA, Lisa Marie, a současně s ní oženil, dostal zboží od ní o tom, jak Elvis' smrt zinscenoval a "prodána" pro veřejnost, které ďábelský médií zpět v roce 1977. Je ale jasné, že Elvis nezemřeli na graceland a se vší pravděpodobností v USA pro ochranu svědků program. Není pochyb o tom v mé mysli, že Michael Jackson, pro jeho vlastní soubor důvodů rozfázované jeho "smrt", ale je naživu a někde se dívá této "akce", jak je jeho vůbec největší encore s moneymill průběžně $ připevňování špendlíky a on. Pokud Debbie Rowe neobdrží péče o tyto děti, a je stále s Katherine Jackson zřízený MJ to bude, to bude zajistit snadný přístup k MJ na své děti a budou se divit, že se jednou vrátí z "hrobu" je navštívit .

  Co se týče mé vlastní "věci": aktuality! V "Starwitness", Elizabeth Taylor MJ koho miluje se svým srdcem a duší a podobně má "klesla" na "objeví" na "pomník" párty na skobiček středu řekl, že "miluje ho příliš" Paní Taylor je jedna osoba Michael implicitně důvěřuje a ona se ukázala její loajalitu, které mu nejsou "objevují" v jeho t jeho sendoff, který po Elvis' "smrti" a pohřeb je zdaleka největší lež někdy řekl, je lež, že miliardy lidí swalloed celé .. Ach ano malé víry!

  * Aktuality aktuality na můj "případ": Starwitness č. 2, Diana Ross oznámil prostřednictvím uvolní prohlášení není navštěvují, hovoří: ona je na to! Tyto 2 jedinci, Ross Taylor a jak bylo a je známo, že jsou nejblíže k Michael Jackson, který je součástí jeho kruh confidantes léta. Lidé: vzbuď se! důkazů udržuje a montáž případě získává na pevné zemi,

  Další aktuality aktuality na můj "případ": Dva další důležité z MJ vnitřních kruzích chybí v Staples Center: Uri Geller a Deepak Chopra, další dvě osoby, na své i postupná "uniknout smrti"?

  Po skončení programu "Památníku Service, udělal někdo vůbec vidět - na jevišti backwall s Staples Center - těmito slovy je uveden v modrým písmem:" Já jsem naživu, a bude žít věčně? "? Řekl Michael Jackson dát "zpráva" tady sám, zatímco rosedraped, zlaté rakve, zřejmě prázdné nebo s loutkovým uvnitř seděli tam, aniž by se z jednoho jakékoliv vibrace, že skutečné tělo, tělo Michael Jackson, nebo .... kdokoli .. Díky za čtení a .. co? se všichni přemýšlet o tom?

 2. Andrea říká:

  I druhý komentář výše mi! On je naživu, lidé potřebují probudit!

 3. elde říká:

  Já nejsem zpátečník fanoušek MJ; Miloval jsem některé jeho písničky, některé nenáviděl, ale vždy respektována ho jako umělce a perfomer. Ať už je to živý nebo mrtvý, nemusí to opravdu nezáleží. Vaše stránka má každý právo na existenci, tedy lidí, zadejte ji na své vlastní svobodné vůle ... Stejně jako bych mu, že je živ (Měl jsem lístky na druhý koncert v Londýně, které bylo odloženo až do března - a byl jsem opravdu těší na že), kdyby byl ještě naživu bych se cítí zrazena a disrespected, protože jsem opravdu bolí a empathising se svými dětmi (nevadí, jaké barvy jsou ..) a sourozenci. Ale hej, vše je možné a ve svém hledání nějaké ticho a klid, že by mohl být ještě naživu. Ale pak zase on by nikdy být schopny provádět znovu, zatímco pohled přímo do očí každého, kdo ho respektováno ...

 4. lorihehir říká:

  Podívejte se pozorně na obrázky z "Tisková konference". Existuje velká céva vytékající centru v imitátor čele. To stejné céva může být vidět v obrazu osobu v ambulanci. Podívejte se na pravé straně je imitátor, má cysty na vrcholu svých rukou právě minulost jeho zápěstí. I vzdorovat nikoho zachytit fotografii zobrazující Michael Jackson s některou z těchto značek. Také nelze vykonávat CPR do té míry, že se vytvoří plavidla oteklo do hlavy, je osoba, na ambulance je naživu s jemnou průtok krve. Konečně, poslouchejte na 911 kazetu pečlivě. Po letech v prosazování práva, jsem nikdy neměl dispečer neptá, pokud pacient má impuls poté, co jí řekl, že je pacient "není dýchání". To je jedna z prvních věcí, požádal, a přesto to je nikdy požádal v této zvuk.

 5. britishjacksonfan říká:

  ahoj všem,
  Já sám se velmi zajímá o tento možný podvod. Vždy jsem rád speciální efekty makeup např. fingovanými ran a obličejové protézy, jako Mícheál použity na sebe převlek. Já jsem přemýšlela hasn't kdokoli jiný všiml, že na obrázku použity v 'o2 podvodník', že 'podvodník' je nosí latex ruce rukavici. můžete vidět na latex, který se zdá být hasn't smísena velmi dobře na všech a obius změny na kůži tón. i dont nehty vypadají skutečné a vidíte latex vrásek. lidé by pochybností Mícheál fingovanými svou vlastní smrt, ale jako člověk vždy zájem o magii a Peter Pan 'utíkáš na místo, kde nikdo nemůže najít a vy nikdy zestárnout' co by bylo více, než za něj magickou životní sen?

 6. Conspire2Me říká:

  Tato stránka je úžasné! U Kdo jsou vaši vášeň a enthusiam k odhalení pravdy, která je stejně jako mnoho applaudable.I prostě nemyslím, že věci jsou připočtu poměrně způsob, jakým by be.The imposters používá po mnoho let jsou zcela zřejmé a Vás by musel být slepý batshit není vidět LOL.MJ mohl právě vytáhli z cleveriest magie trik ze všech time.I bych řekl, že většina z členů rodiny by vědět této výjimkou one.I jsem milující tomto místě rád hodně lidí a těšit čtení aktualizované informace o denním basis.Keep až dobrou práci vaší práce, je ceněn a respektován pro mnohé.

 7. AngelW říká:

  Joe Jackson se stále studený nohy a otevřít ABC Media
  existuje Foulplay .. najednou zčistajasna .. je to remourse? A za co?

  http://abcnews.go.com/Entertainment/MichaelJackson/story?id=8047192&page=1

 8. AngelW říká:

  video chytit nebo vidět a více

  http://abcnews.go.com/Video/playerIndex?id=8031061

 9. Roxana říká:

  úžasný ... nemůžu říct, já supected tuto lež od začátku (i jel do práce, když jsem to slyšel v rádiu), ale hledá info na internetu vedl mě k čemu divit, jak je hloupý tisku myslíme, že jsou? ? no tak, nikdo skutečně viděl hsbody, úmrtní list uvolní 7. červenci (byli tak zaneprázdněn přípravou cirkus-památník-lež, že zapomněl, že mrtvý člověk je mrtvý leagally tehdy, existuje-li úmrtní list?), pak osoby, která prohlašuje ho mrtvého, latoya? jsem blázen, nebo pouze osoba, která může decalre osoba mrtvých je doktorem?
  a jak se bout rakve? Viděl jsem na tmz 2 různé fotografie, jeden z venkovního prostoru, pravděpodobně na střechu, s černou rakev, ve kterém řekl, že to bylo 100% jistý, že Michael těla byla v něm, a uvnitř skobiček centra, zlaté rakve ... přijde o? řekněme, že jsem viděla i fotky, ale vše o tomto příběhu je vůně jako cirkus.
  Pravděpodobně neměl zfalšoval jeho smrti jen pro peníze, ale pro jeho vlastní pokoj, ale myslím, že tam byly způsoby, jak to udělat menší obviuos.
  dobře i nemůže čekat na další vaše články, a to i přesto, že média má své vlastní moci prodat dobré nebo špatné lež, dobře, že nikdy nemůže rozbořím inteligenci a logiku.
  díky

 10. truthseeker1002 říká:
  hod.

  Pokud jde o video v článku "Michael Jackson na o2 koncert zkoušek", im přesvědčen o tom, že Michael Jackson se v první polovině videa, byla skutečně jeho kaskadérský kousek dvojité (tzv. dimitrie) a že skutečný Michael Jackson byl ve druhé polovině roku se video výkonem. Video bylo rozhodně provést řez a vkládání a štěrbinový dohromady.

 11. elde říká:

  PPL plz check to http://illuminatimatrix.wordpress.com/40-princess-diana-give-me-liberty-or-give-me-death-paris-rock-pa-rise-pa-ra-dise/ I Nelze věřit tomu, co je na internetu ... pokud Elvis by prošli tak brzy, servery by zhroucení celého světa. MJ & AEG jsou na s. 40. Musíte nalistujte celou cestu ... ale, OMG, miluju dobré záhadou. CREEEEEEPY ne
  Upřímně doufám, že tento člověk musí dobrý konec.
  PS Admin by to bylo možné, abyste mohl psát komentář po všech článků, coz komentáře zde by také mohla týkat jiných článcích. Spíše jako obecnou odpověď? pozdravy z Belgie

 12. nyla říká:

  hi ok, v první řadě bych chtěl říci, zaplať pánbůh, že jsou lidé jako ty, kteří dosud žijí. S mysli, která je daleko od anyones control.I ocení skutečnost, že byste mohli zvážit všechny možnosti k Michael Jackson fiasko. Jeho pravda že většina sdělovacích prostředků (např. CNN Fox News, atd.) je vlastněn a ďábelský skupina ilumináti některé mohou vyžadovat, aby se to i dunno wateva. Stejné skupiny, které 2pac vystaveni lidé, než byl 'zavražděn'. Myslím, že by to mohlo být stejné v MJ věci. I don't really péče nebo jsem botherd o Elvis osobně nemyslím, že to všechno bylo, není můj typ rock, ale to je můj názor. Ani jsem takový tvrdý umírá fanouškem MJ, udělal jsem to, jako někteří z jeho hudby a tance, ale ne všechno, poblázněný. Ale i tak vaše články stimulovanou mnoha myslích lidí a dal pohled se mi defo. Děkuji za tyto stránky a já doufám, že vám přinést další důkazy na světlo. Nejprve jsem si myslel, že jsi zemřít, ale ne zcela jisti, jak na to. Ale proto, že všechny contreversy na pitvu a pohřeb a rodiny, kteří nepřicházejí na dohody i jako mnoho jiných jsem začínají mít mé pochybnosti. Nemyslím si, že je mrtvá, a lidé, kteří byli velmi blízko, aby ho znát je to i pravda. Jeho taková škoda, že v tento den a věk člověka, by musela předstírat svou vlastní smrt právě ve snaze vymanit se z médií.

  No díky, těším se na další čtení vašich článků. také, kdo je editorem této stránce?

 13. littlesuemj říká:

  Právě jsem sledoval documentry na kanálu 4 michael jacksons o posledních dnech, to bylo velmi těžké se dívat, ale jako fanoušek jsem musel. Zdá se, latoya se mluví pravdu o některých věcech, celá rodina byla držena od michael podle lidí kolem něj, jednoduše proto, že chtěl, aby mu pomohli. Šli vyzkoušet a dostat ho na drogách a Michael sám rozhodl, že je čas přestat užívat nich. Ale bohužel, protože on sám byl detoxing měl nehodu při zkouškách a zranil sám byl v hodně bolesti šel zpátky do svého la zámek a získal snímek demerol Dr. Conrad Murray, který na náš velký saddness zastavil Michaels srdce se zdravotníci byli povoláni, ale bylo již příliš pozdě Michael měl pominulo. Dokonce i nyní i dont want to být pravda, ale bohužel je, že jsem rozrušený a zničené, ale vím, v mém srdci, že Michael bude vždy s námi. Takže i Žádám všechny lidi na této stránce nezohledňovat všech teorií, které byly zveřejněny a dát MJ úctu a klid si zaslouží.

Zanech Odpověď

Musíte být přihlášeni, abyste mohl psát komentář.