Apie

July 5th, 2009
admin

Michael Jackson Mistyfikacja mirties buvo sukurtas tiems iš mūsų, kurie pirmoji mintis, kai išgirdo naujienas, kad Michael Jackson mirė, buvo "No way, it's definitely a Hoax". Mūsų tikslas yra pabandyti ištirti ir atsakyti į kai kuriuos iš daugelio klausimų, kuriuos supa "mirtis", King Pop 2009 m. birželio mėn.

Norime įsitikinti, kad mes ne kapanotis Michael Jackson gerbėjai, tikėdamiesi, kad jis padirbtas jo mirties ", kad jis grįžta geriau nei bet kada. Be to mes negalime priimti tiesą "apie jo mirties. Daugiau iki taško, tai yra, ką mes bandome rasti čia ... tiesą. Yra tiesiog per daug aplinkybių, nieprzydatnych ir per daug kintamųjų istorijas, kad buvo pasakyta apie mums žiniasklaidą apie įvykius dieną Michael Jackson mirė.

Mes suprantame, kad kai kurie iš mūsų Žinutės gali atrodyti prieštaringi kartais, tačiau ne tai yra visas žinutes šioje svetainėje savo nuomonę. Mes tiesiog nori suteikti jums, skaitytojams, su visa informacija, kurią mes galime rasti atsižvelgiant į įtartinas aplinkybes "Death" ir Michael Jackson ir galimybę iš jo vis dar gyvi. Ar manote, kad mūsų pranešimų, kad realus ar fantastinis Mes tikimės, kad skaitant jas jums sudaryti savo galvoje apie tai, kas iš tiesų atsitiko birželio 25. 2009.

Norėčiau pasakyti, kad visi žmonės, palikti komentarus, išreikšdami, kad mūsų turinys "Sutrikimas" ir "skaudus", kad jis buvo jūsų pasirinkimas apsilankyti mūsų svetainėje. Jūs akivaizdžiai atėjo į mūsų puslapį, nes kažkur per save jūs manote, kad "kažkas tiesiog nėra pridėti" ... tik kaip mes.

Mes taip pat norėčiau pareikšti, kad Michael Jackson gerbėjai, kurie yra atsiuntę mums pastabas elgetavimui mus pašalinti mūsų svetainėje ir pagarba mirę "ir" Tegul Michael Jackson PTL, kad jei jums turinio sutrikdydama ar įžeidimas, kad reikia palikti mūsų svetainėje. Galbūt Jūsų mintys ir komentarai būtų geriau bendrai apie Michael Jackson Fansite iš kažkokios, kur galima susilieti su kitais, kaip jūs, kurie tiki, kad jūsų dievaitis tiesiog "krito negyvas" nuo širdies priepuolio vieną dieną.

Visi mes norime tai išnagrinėti tikrąsias įvykiai aplink "mirtis" šį spalvinga ir talentingas atlikėjas.

Mes prašome, kad būtų suteiktas minties ir žodžio.

MJHD Administracija

Komentarai (23)

23 Responses to "Apie"

 1. heisalive Says:

  Dar prieš surasti jūsų svetainę, buvau ir dar esu įsitikinęs 100%, kad Michael Jackson scenoje savo mirties pabėgti ir eiti su NORMALIOJI gyventi kitur ... tai mano vidinis balsas buvo man sakai, nes šiuo metu savo "mirties" Buvo paskelbta ir išlaiko Greitinti mane nuolat. Aš taip pat teisės specialistas ir aš žiūri į šį klausimą, kaip "atvejo" ir visas jos dalis, kaip Discovery pavadinimas tik vienas. Michael Jackson tikrai varis bleeps, kontaktai, ištekliai, loyals ir dauguma visų pinigų ir wherewithall per didelis inscene tokio "parodyti" kaip tai! Jis vedęs Elvis' DNR, Lisa Marie, o žmona jo gavo prekes iš jos, kaip Elvis' mirtis buvo surengtas ir "parduoti" arba jo dalį Szatański žiniasklaidos atgal į 1977. Akivaizdu, kad Elvis ne mirti už Graceland ir yra tikėtina, JAV Liudytojų apsaugos programos. Nėra jokių abejonių, ir mano protas, kad Michael Jackson, savo rinkinį priežasčių Etapais jo "mirtis", bet gyvena kažkur ir stebėti "įvykis", kaip jo amžius didžiausias encore su moneymill nuolat $ pinning ir apie. Jei Debbie Rowe negauna globos vaikus, ir ji lieka su Katherine Jackson įsteigtas MJ valią, tai užtikrintų lengvą prieigą prie MJ su savo vaikais ir jie nustemba, kai jis grįžta iš "kapo" aplankyti jų .

  Kaip mano "atveju": naujienos! Į "Starwitness", Elizabeth Taylor kuriam MJ myli savo širdį ir sielą, taip pat buvo "atmesti", kad "atrodo" ne "memorialinis" shindig į Staples Center tariant ji "myli jį per daug" L. Taylor ONE asmuo Michael tiki, netiesiogiai ir ji įrodė savo lojalumą jam ne "atsiranda" t jo jo Atvadīšanās kuris Elvis "mirties" ir laidotuves yra pats didžiausias melas vis sakė, melas, kad milijardai žmonių swalloed visai .. oh yea mažai tikėjimo!

  * Breaking News Update, mano "atveju": Starwitness № 2, Diana Ross paskelbė per išleido pareiškimą, negali lankyti, sako: ji taip pat apie tai! Šie 2 asmenims, Ross ir Taylor ir buvo ir yra žinoma, kad arčiausiai Michael Jackson, jo apskritimo confidantes metų. Žmonės: pabusti! įrodymai palaiko montavimas ir kai yra gauti tvirtą pagrindą,

  Kitas Breaking News Update, mano "atveju": Du importants apie MJ's vidinės nebuvo ne Staples Center: Uri Geller ir Chopra Deepak, dar du asmenis ant jo gerai scenoje "mirties pabėgti"?

  Pasibaigus "memorialinis tarnyba, ar kas nors ne visi pamatyti - į sceną backwall ir Staples Center - šie žodžiai rodomi mėlynai užrašas:" Aš gyvas ir bus gyventi amžinai "? Ar Michael Jackson pateikia "pranešimą" čia save o rosedraped, aukso karsto tikriausiai tuščia arba su lėlių viduje šeštadienis ten nenurodydamos iš vieno kokia nuojauta, kad ji iš tikrųjų, yra institucija, įstaiga, Michael Jackson ar .... kas .. ačiū už skaitymą ir .. ką? yra visi kiti galvoja apie tai?

 2. Andrea Says:

  I antra komentaro aukščiau manęs! Jis gyvas, žmonės turi pabusti!

 3. Elde Says:

  I'm not a ultrakonservatorius gerbėjas MJ; aš myliu kai jo dainas, nekenčiama kai kurių, bet visada gerbiamas jo kaip menininko ir atlikėjų. Nesvarbu, ar jis gyvas arba miręs, jis nėra iš tikrųjų yra svarbūs. Jūsų svetainė turi teisę egzistuoti, žmonės įveskite savo laisvos valios ... Net Norėčiau jį gyvas (aš bilietus į antrą koncertą Londone, kuris buvo atidėtas iki kovo - ir aš labai laukiu kad), jei jis buvo dar gyvas aš pajusti zdradzić ir disrespected, nes aš tikrai kenkia ir empathising su savo vaikais (Nekenkia ką spalvos jie ..) ir broliai ir seserys. But hey, viskas yra įmanoma ir jo ieškoti keletas ramiai jis gali būti dar gyvas. Bet tada vėl jis niekada negalės atlikti dar kartą žvelgdami tiesiai į akis visiems, kurie gerbiamas jo ...

 4. lorihehir Says:

  Pažiūrėkite atidžiai į vaizdus iš "Spaudos konferencija". Yra didelis kraujagyslę išpeikimas centras, Kūrėjas aplinkybėmis. Ta pati kraujagyslę galima matyti vaizdą asmenį į greitosios pagalbos. Dabar pažiūrėkite į dešinę ranką nuo Kūrėjas, jis turi cistas ant jo rankas tik praeitis jo riešą. Aš Ignoruoti visiems fiksuoti foto parodyta Michael Jackson su vienu iš šių žymenų. Be to, negalima atlikti CPR, kiek tai sukurs laivo bangavimas į galvą, kad asmuo, greitosios pagalbos gyvas su bauda kraujotaką. Galiausiai, pasiklausyti 911 juosta atidžiai. Po metų teisėsaugos, aš niekada neturėjo siuntėjas ne klausti, jei pacientui yra impulso kai jis / ji yra pasakyta pacientas "nėra kvėpavimas". Tai vienas iš pirmųjų dalykų, paprašyta, tačiau tai niekada užduodami šioje garso.

 5. britishjacksonfan Says:

  Sveiki visi,
  Aš tapo labai domina tai įmanoma pasijuokti. Aš visada naudojosi specialiųjų efektų makiažas pvz. klastojate žaizdų ir veido protezavimo, kaip Micheal naudojamas užmaskuoti save. Aš zastanawiacie hasn't niekam kitam pastebėjau, kad nuotraukos naudojamas "O2 apgavikai", kad "apgavikai" yra nešioti latekso vertus pirštinės. Jūs galite pamatyti latekso atrodo kuris hasn't buvo sumaišytas labai gerai visus ir obius pakeisti odos tonas. taip pat nagai dont atrodo realios ir galite matyti latekso raukšlių. žmonių abejonių Micheal būtų padirbtas savo mirtį, bet kaip žmogus visada domisi magija ir PETER PAN "bėga į vietą, kur niekas negali rasti jus ir jums niekada Zestarzeć" kas būtų stebuklinga jo kaip gyvena jo svajonė?

 6. Conspire2Me Says:

  Ši svetainė niesamowite! Kas U jūsų aistra ir enthusiam atskleisti tiesos applaudable.I patiko daugelis tiesiog nemanome dalykų pridedant atrodyti kelią jos turėtų be.The imposters naudojamas daugelį metų yra gana akivaizdūs ir Jums turėtų būti batshit aklai ne norėdami pamatyti šio LOL.MJ galėjo tik iškedentas off cleveriest magija apgauti visų time.I būtų pasakyti, kad didžioji dalis šeimos nariai žino šį išskyrus one.I am loving šioje svetainėje, pavyzdžiui, daug žmonių ir įdomu skaityti atnaujintą informaciją apie dienos basis.Keep up the good work jūsų darbas yra vertinamas ir gerbiamas daugeliui.

 7. AngelW Says:

  Joe Jackson tampa šaltas kojas ir atsiverti ABC Žiniasklaida
  yra Foulplay .. staiga kaip kad .. Jis remourse? Ir wat?

  http://abcnews.go.com/Entertainment/MichaelJackson/story?id=8047192&page=1

 8. AngelW Says:

  vaizdo laimikis arba pamatyti ir daugiau

  http://abcnews.go.com/Video/playerIndex?id=8031061

 9. Roxana Says:

  puikūs ... Aš negaliu pasakyti, kad aš supected šis melas nuo pradžios (ir kodėl važiavo į darbą, kai išgirdau ją radijo), bet ieško informacijos apie interneto paskatino mane stebėtis, kaip kvaila ar spaudos manau mes esame? ? nagi, niekas iš tikrųjų matyti hsbody, mirties liudijimas grąžinamas 7 d. (jie taip užsiėmę rengiant cirko-memorial-melas, kad jie pamiršo, kad miręs asmuo leagally mirę, jeigu yra mirties liudijimą?), tada asmuo, kuris pareiškia juo mirė, Latoya? i am crazy, ar vienintelis asmuo, kuris gali decalre asmuo miręs yra Gydytoja?
  ir kaip bout the karstus? i saw dėl tmz 2 skirtingų nuotraukų, viena iš lauko erdvėje, galbūt ant stogo, su juodu karsto, kurioje jie sako, kad tai buvo tikrai 100% kad michael kūno buvo jos viduje ir Staples Center, aukso karsto ... ateis apie? Tarkime, aš ne matė nuotraukas, tačiau VISKAS apie šį istorija Pachnący kaip Cirkas.
  greičiausiai jis nebuvo padirbtas jo mirties tik pinigai, bet ir savo pasaulio, bet manau, buvo kaip tai padaryti mažiau obviuos.
  gerai i can't wait for more jūsų daiktus ir net žiniasklaida turi savo galią parduoti geras ar blogas yra, gerai, kad niekada negali sugriauti žvalgybos ir logika.
  ačiū

 10. truthseeker1002 Says:

  Dėl vaizdo straipsnyje "Michael Jackson į o2 koncertas repeticijoms", im įsitikinęs, kad Michael Jackson per pirmąjį vaizdo buvo faktiškai jo Wyczyn dvivietis (vadinamas Dimitrie) ir nekilnojamojo Michael Jackson buvo antroje pusėje, vaizdo scenos. Vaizdo buvo tikrai atliktas iškirpti ir įklijuoti ir Padalintą kartu.

 11. Elde Says:

  ppl plz check this out http://illuminatimatrix.wordpress.com/40-princess-diana-give-me-liberty-or-give-me-death-paris-rock-pa-rise-pa-ra-dise/ aš can't believe what's on the net ... jei Elvis nebūtų vyko taip greitai, serveriai būtų katastrofos visame pasaulyje. Mj ir AEG yra p. 40. Turite žemyn visą kelią ... bet, GMO, aš myliu gerą paslaptį. CREEEEEEPY isn't it
  Nuoširdžiai tikimės, kad šis vienas geras baigėsi.
  PS Administratorius nebūtų įmanoma ir parašyk komentarą po visus straipsnius, Coz komentarus čia galėtų būti susiję su kitų straipsnių. Šiek tiek panašus į bendrojo atsakymo? linkėjimai iš Belgija

 12. nyla Says:

  hi ok, visų pirma norėčiau pasakyti, ačiū Dievui yra žmonių, kaip jūs vis dar gyvena. Su proto, kuris yra toli nuo anyones control.I vertina tai, kad galima apsvarstyti visas galimybes dėl Michael Jackson fiasko. Jo tiesa, kad didžioji dalis žiniasklaidos (pvz., CNN, Fox News ir tt) nuosavybės teise priklauso Szatański grupės Intelektualai kai kurie ją vadina i Nežinau wateva. Tos pačios grupės, kad 2pac poveikį žmonėms, kol jis buvo "nužudyti". Manau, tai gali būti tas pats MJ atveju. I don't really care ar esu botherd apie Elvis asmeniškai nemanau, kad jis visa tai, ne mano natūra roko bet thats mano nuomonę. Taip pat esu tokia kapanotis gerbėjas MJ, aš kaip ir kai kurie jo muzika ir šokiai, bet ne visus, kad Zwariowany. Bet vistiek savo straipsnius skatino daugelio žmonių protus ir davė suprasti, kad man Defo. Dėkojame už šią svetainę ir tikiuosi jums suteiks daugiau įrodymų, kad šviesos. Pradžioje maniau jis miršta, bet nėra visiškai tikras, kaip. Tačiau dėl to, kad visi contreversy iš autopsijos ir laidotuvėse šeimos ir ne eina į susitarimus, ir, kaip ir daugelis kitų esu pradžioje turėti savo abejones. Nemanau, kad jis miręs ir žmonės, kurie buvo labai panašus į jį žinote tai tiesa. Jos tokios gaila, kad šios dienos ir amžiaus vyras turės padirbtus savo mirtį tik bandyti pabėgti žiniasklaida.

  Well thanks again, nekantriai laukiu svarstymą daugiau iš jūsų straipsnių. taip pat kurie yra redaktoriumi šią svetainę?

 13. littlesuemj Says:

  Aš tik stebėjo documentry kanale 4 apie michael jacksons paskutinės dienos, buvo labai sunku žiūrėti, bet kaip ventiliatorius ir tiesiog turėjo. Atrodo Latoya sako tiesą apie dalykus, visai šeimai buvo saugomi nuo michael kad žmonės aplink jį, nes tiesiog norėjo padėti jam. Jie ketina išbandyti ir gauti jį nuo narkotikų ir michael pats nusprendė, kad laikas nutraukti jų. Tačiau, deja, nes jis buvo detoxing pats jis avarijos metu repeticijoms ir sužeistas pats jis daug skausmo jis grįžo į savo la savrupmāja ir gavo fotografiją demerol dr Conrad Murray, kurie į mūsų didžiojo saddness sustabdytas Michaels širdies , ir paramedikų buvo vadinamas, bet jau buvo per vėlu michael turėjo przeminal. Net dabar i dont wanna tai tiesa, bet, deja, tai yra, i am Praradęs ir griauti, bet ir žinoti savo širdyje, kad michael visada bus su mumis. Taigi, aš klausia visa tauta šioje svetainėje ignoruoti visus teorijos, kad buvo paskelbti ir pateikti MJ pagarba ir taika jis nusipelno.

 14. wilkesxgurl Says:

  jei jūs galite įrodyti, kad jis yra gyvas, ką jūs planuoja atlikti apie tai?

 15. BeenTown Says:

  Aš myliu savo svetainę, ji man suteikia viltį. Yra kažkas viduje man sako, kad jis nėra miręs. Tada aš manau, kad pats Michael žmogaus kaip ir visi kiti, jis nėra neįveikiamas tada aš pradedu galvoti jis nėra gyvas.

  Kai aš manau taip, aš jaučiu tai galų gale tampa tiesa ai bet svetainių kaip jūsų suteikti man viltis.

  I had a dream, kad naktį, kad Michael "vyko" jis gyvas joje. (sort of dviprasmiai jis arba miršta, arba tiesiog labai gyvas, ar kas nors buvo pavojaus jo sveikatai) Mano sapnai nors jie yra rimti ne paprasti sapnai.

  Aš nenoriu skambėti kaip riešutas, bet aš tikiuosi jis gyvas.

  Kai aš sužinojau Michael's einančioje aš ašaras berti. Tai buvo pirmas kartas, kai barstančių ašaros per 4 metus. Paskutinį kartą Aš šaukiantį buvo 4 metai anksčiau, kai mano graži teta praėjo.

  Aš niekada nesutiktų Michael bet maniau, jei praranda juo įrodyta, kad labai man, kad aš iš tikrųjų šaukiantį. Buvo giminių laidotuves, kad aš niekada šaukiantį metu.

  Prašome būti gyvas Michael.

 16. MJGIRL18 Says:

  http://www.youtube.com/watch?v=hPFAEWxP1bg

  Šešis mėnesius NAUJAS stotis pranešė, kad MJ mirė nuo narkotikų OVERDOSE.HOW ironiška.
  Tačiau aš netikiu, kad MJ yra DEAD.BECAUSE nothing I MEAN NOTHING IS pridėti UP.

 17. MsKadiJ Says:

  Nežinau, ar aš manyti, jis padirbtas jo mirties, tačiau yra pagrindo abejonėms. Vienas dalykas, kad aš manau, kad galima būtų nuotraukas Michael. Kiekvienas vaizdas jam per pastaruosius kelerius metus yra skirtingos. Kai kurių imtasi kelių savaičių pertrauka. Aš daugiau nėra ką manyti. Aš žinau, kad vaizdas iš kabės centro ir vienos iš jo iš gydytojų buveinė yra du skirtingi žmonės. Taip pat kaip ir asmenį, į greitosios yra tas pats asmuo. I wonder if nekilnojamojo Michael Jackson buvo kitur, kai visa tai atėjo į dvarą, kad diena ir negali grįžti.
  Aš taip pat šiek tiek painus per atminti. Ne Paryžius kalbama, tačiau ji nuolat ieško kaip ji žiūri į ką nors. Gal kas nors galėtų žiūrėti, kad vėl. Princas Maiklą atrodė mažai atjungtas, nėra labai pucia ištiktuose, tai nereiškia, kad jis wasnn't, nes vaikams tai veikia šiek tiek kitoks nei suaugusiesiems.
  Bet, iš įvairias istorijas, kad buvo išmestas ten, ir nuotraukų, aš ne idėja, kuri nuotrauka iš tiesų yra Michael. NE idėja, ką. Ar jis tikrai parodė viršų bet kuriuo atveju per pastaruosius kelerius metus? I don't know. Aš taip pat girdėjau, kad vaizdo iš 6 mėn temu apie narkotikų perdozavimo mesti ten pamatyti, kaip sirgaliai būtų reaguoti.

 18. BelieverAngel90 Says:

  Aš trečiųjų komentarą aukščiau manęs! Jis gyvas, žmonės turi pabusti!

 19. summer_sc3nt Says:

  Sveiki, aš tik prisijungti prie šios svetainės. Nors aš ne Michael Jackson's ventiliatoriaus aš myliu savo dainas. Atsakymas į MsKadiJ, aš pastebėjau, kad "Prince Michael I, Paryžius Michael ir Prince Michael II nuolat ieško aukščiau. Iš pradžių maniau, kad galbūt tai buvo pasaulyje, jie turi būti kabančios virš Staples Center. Tada vėl gal tai kažkas. Nors aš manau, MJ bus kažkur kitur. Aš perskaičiau dauguma kas parašyta čia ir aš sutinku su kai kuriais nors mano nuomonę, paprastai skiriasi ... Gotta skubėjimą dabar ir bus iki rytojaus, kad po mano jausmus šiuo klausimu. Koks jis gal ir gali, nes aš niekada MJ's gerbėjas ir niekada jausti Upokarzać (nors aš žinau, jei aš esu jo gerbėjas Norėčiau padėkoti Jums jis saugus tol, kol jis gyvas ..). Norėčiau pasakyti, gerai jam. Šis vaikinas reikia šiek tiek taikos ir laiko sau. Gorkij tai, kad jis galėtų būti, gyvenančių kažkur kitur, pagal kitą tapatybę. Paskui kalbėjo kaip ne ventiliatorius .. Norėčiau praleisti jam nebus jam per daug. Catch ya visus vėliau ir tikimės rasti laiko atlikti savo pareigas. Aš lankėsi MJ's Svečių knyga memorialinis svetainę ir užsiėmė, kad Prilaikantį jau. JS ~ PG ~ M'sia.

 20. Dieviškoji E. Jonesas Says:

  Hi there,

  Dabar čia yra minties mano vyrelis - kurie nėra linkę į mąstymą dažnai - LOL

  Kaip žmonės į ligoninę know it's MJ? Gydytojai, medicinos seserys, paramedikų ir koroneris tik žodis šeimos. Į atopsey galėjo atlikti bet ... Mes tik savo žodį.

  Giliai stuff oh vyrelis mano ... Jis mano, aš riešutų būdu.

  Jis gana teisę, mirties atveju, jei teigiamas ID nėra įsisteigęs tada jie ir pavadinimu John Doe's. Gydytojas, ar tam, kas sako, kad šeimos narys "Ar ši įstaiga taip ir taip" ir jos atsakymas "Taip", tai, kaip tapatybės buvo ... Jie turi eiti, kad žodis, o ne tai, kad asmeniui buvo žinoma. Net princas Čarlzas išvyko į Paryžių 1997 m. oficialiai nustatyti kūno princesė Diana.

  Į koroneris nebūtų niekada susitiko MJ, todėl jie turi pasikliauti ID, kuris buvo formaliai pateikti .... Jei jis jį taip pat .... Makes you think.

 21. kitkat Says:

  I love this site! u guys are visada pridedant naujus info 4 mums! Keep up the good work! =)

 22. kitkat Says:

  Lol ir pasakyti "kaip kvailas dozė žiniasklaidos thinlk mes" ir, jeigu jie galvoja mes kvailas yra dešinėje. Soooo daug ppl tikrai įsitikinę istorija Tt HES miręs, ir kai išgirsite, pavyzdžiui "HES gyvas" jie think we're crazy. Net tho visus tis evidance yra tiesiai prieš jos veidą! N DALYKAS wat jie niekada įsitikinę jis padirbtas jo mirties. Aš turiu galvoje, net jei jis pats sakė jis they'd manymu buvo n apgavikai, net jeigu jo šeimos pasakė: "O ką jis padarė padirbtą ji n mes į ją", jie sakydavo "savo familys tik pasakyti tt, kad jie galėtų gauti moiney pakilimo tis klastojate MJ "im sirious! i can bet theyd pasakyti tt. Laimei 4 MJ ppl ARENT toks protingas kaip ir aš, tu ir kiti ppl dėl tis svetainėje. Priežastis, jei jie buvo jis NIEKADA wod buvo įgytas nuo sumanūs šią =)

Leave a Reply

Jūs turite būti prisijungęs ir parašyk komentarą.