Michael Jackson mānīšana Death

Vai karaļa Pop tiešām miris?

Jūlijs-5-09

Par

Posted by admin

Michael Jackson mānīšana Death ir izveidots tiem, kas no mums, kurš pirmā doma, kad mēs dzirdējām, ziņas, ka Michael Jackson miris bija "Nr veids, tas noteikti ir mānīšana". Mūsu mērķis ir censties izpētīt un atbildēt daži no daudzajiem jautājumiem, kas ieskauj "Nāve" no karaļa Pop gada jūnijā, 2009.

Mēs vēlētos, lai pārliecinātos, ka mēs neesam die grūti Michael Jackson ventilatori, cerot, ka viņš "faked viņa nāves', tāpēc viņš nāks atpakaļ labāk nekā jebkad. Arī mēs esam "nevar pieņemt patiesību" par viņa nāvi. Vairāk ar punktu, ka ir tas, ko mēs cenšamies atrast šeit ... patiesību. Pastāv pārāk daudz apstākļi, kas nepapildina, un pārāk daudz mainīgos lielumus stāsti, kas ir teicis par mums ar plašsaziņas līdzekļiem par happenings nākamajā dienā Michael Jackson nomiris.

Mēs saprotam, ka daži no mūsu Posts var likties pretrunīgi reizēm, tomēr nekādā ziņā ir visas šīs amata vietas uz šo vietu, mūsu pašu viedokli. Mēs vienkārši vēlas sniegt Jums, lasītāji, visu informāciju, mēs varam atrast vērā aizdomīgiem apstākļiem, kas saistīti ar "Nāve" ir Michael Jackson un possiblity viņa vēl joprojām ir dzīvs. Vai jūs uzskatāt, ka mūsu posteņus, kas ir reāls vai fantastisks Mēs ceram, ka lasīt tos jūs veido savu prātu par to, kas patiešām noticis gada 25. 2009.

Mēs gribētu teikt, lai visi cilvēki, kuri atstāj komentārus, paužot, ka mūsu satura ir "neizjaucot" un "kaitīgs", ka tā ir jūsu izvēle, apmeklējiet mūsu mājas lapā. Jums, protams, ir mūsu lapas, jo kaut ar sevi jūs uzskatāt, ka "kaut tikai nav pievienot up" ... tāpat kā pārējā mums.

Mēs gribētu arī izteikt ar Michael Jackson Ventilatori, kas ir sūtot mums komentārus ubagošanā mums, lai novērstu mūsu portāla un "cieņu mirušajiem" un "let Michael Jackson RIP", ka, ja jūs atradīsiet saturs, radot vai aizskarošu, ka jums vajadzētu atstāt mūsu mājas lapā. Varbūt savas domas un piezīmes būtu labāk dalīta par Michael Jackson Fansite par kādu, kur var maisīt ar citiem, kā jūs, kas uzskata, ka jūsu elks vienkārši "samazinājās miris" no sirdslēkmes vienu dienu.

Visi mēs vēlamies darīt, ir izpētīt patieso notikumi ap "nāve" par šo krāsainiem un talantīgu izpildītāju.

Mēs lūdzam jāpiešķir brīvības domu un runu.

MJHD Administration

 1. heisalive Said,

  Pat pirms atrast jūsu mājas lapā, es biju un joprojām esmu pārliecināts 100 +%, ka Michael Jackson posmveidīgu savas nāves izvairīties arī doties ar parastu dzīvot citur ... tas ir, kāds ir mans iekšējais balss ir spēcīgi mani kopš brīža, kad viņa "nāves" tika paziņots, un tā uztur straujā mani turpinās. Es esmu arī profesionālu juristu un esmu apskatot šo jautājumu, kā "lieta", un visas tās daļas, tāpat kā Discovery nosaukt tikai vienu. Michael Jackson noteikti ir misiņa bleeps, kontakti, resursi, loyals un vairāk par visu naudu un wherewithall pie lieliem, lai inscene šāds "šovs" kā šis! Viņš precējies Elvis "DNS, Lisa Marie un kamēr precējies ar viņas, got preces no viņas par to, kā Elvis nāves bija posmveidīgu un" pārdots ", lai sabiedrībai veic sātanisks media atpakaļ 1977. Tas ir ļoti skaidrs, ka Elvis nav miruši pie graceland un ir ļoti iespējams, ka ASV liecinieku aizsardzības programmu. Nav šaubu, manā prātā, ka Michael Jackson, savām kopumu iemesli posmveidīgu viņa "nāves", bet ir dzīvs kaut kur, un tas ir, skatoties šo "notikumu", viņa kādreiz lielāko encore ar moneymill nepārtraukti $ pinning un on. Ja Debbie Rowe nesaņem apcietinājumu no šiem bērniem, un tā paliek ar Katherine Jackson, kas izveidota ar MJ vēlmi, tas nodrošinātu vieglu piekļuvi MJ viņa kazlēniem un tie būs pārsteigts tad, kad viņš atgriežas no "kapam", lai apmeklētu tās .

  Kas attiecas uz manu "lietu": Pārrāvuma jaunumi!! The "Starwitness", Elizabeth Taylor kuru MJ mīl ar savu sirdi un dvēseli un arī ir "samazinājās" līdz "parādīsies" pēc "memoriāls" shindig pie skavas centrs sakot, viņa "patīk viņam pārāk daudz" Ms Taylor ir viena persona, Michael trestus netieši un viņa ir izrādījusies viņas lojalitāti, ko viņam nav "parādās" t viņa viņa izvadīšana, kas pēc Elvis "nāve" un bēru ir daudz lielāko gulēt kādreiz teicis, par meliem, ka miljardiem cilvēku ir swalloed visa .. oh tiešām maz ticība!!

  * Breaking News Update par manu "lietu": Starwitness Nr.2, Diana Ross paziņoja caur atbrīvo paziņojums neapmeklē, runā: viņa ir arī par to! Šīs 2 indivīdiem, Ross un Taylor abi ir bijuši un ir zināms, ka tās ir vistuvāk Michael Jackson, kas ir daļa no viņa loka confidantes gadiem. Cilvēki: mosties! pierādījumus, saglabā montāža un lieta ir gūt cieto zemi,

  Nākamā Breaking News Update par manu "lieta": Divi vairāk importants par MJ iekšējai aplis trūkst pie Staples Center: Uri Geller un Chopra Deepak, divi vairāk personas par viņa arī posmveidīgu "nāves izbēgt"??

  Pēc tā gada beigām, "Memorial Service, did anyone visos redzēt - uz skatuves backwall no Staples Center - šie vārdi parādās zils uzraksts:" Es esmu dzīvs un dzīvos mūžīgi "???? Vai Michael Jackson sniegt "ziņojumu" šeit sevi, bet rosedraped, zelta zārku, iespējams, tukšs vai ar leļļu iekšā sēdēju nesniedzot uz vienu whatsoever VIBE, ka tā faktiski bija iekļauta iestāde, iestāde, Michael Jackson vai .... kurš .. Paldies par lasīšanu un .. kas? ir ikviens cits domāšana par šo?

 2. Andrea Said,

  Es otrais komentārs iepriekš me! Viņš ir dzīvs, cilvēkiem nepieciešamas, lai mosties!

 3. elde Said,

  Es nav diehard ventilatoru no MJ; I mīlēja dažas viņa dziesmas, hated daži, bet vienmēr ievēro viņam par mākslinieku un perfomer. Par to, vai viņš ir dzīvs vai miris, tā nav īsti jautājumu. Jūsu vietnei ir visas tiesības pastāvēt; cilvēki ievadiet to pēc savas brīvas gribas ... tik daudz, kā es vēlētos, lai varētu viņu dzīvs (I bija biļetes par otro koncertu Londonā, kas tika atlikts līdz marts - un man bija tiešām gaida ka), ja viņš vēl bija dzīvs, es justos betrayed un disrespected tāpēc, ka es esmu patiešām hurting un empathising ar viņa bērniem (nekad prātā kādi krāsu tie ir ..) un radinieki. Bet hey, viss ir iespējams, un viņa meklēt dažas miera un kluso viņš varētu būt vēl dzīvs. Bet tad atkal viņš nekad nespētu veikt vēlreiz tajā pašā laikā meklē tieši acīs visiem, kas ievēro viņu ...

 4. lorihehir Said,

  Paskaties vērīgi attēlu no "Preses konference". Ir liela asinsvada rādīt nosaka centrā, impersonator's piere. Šo pašu asinsvads var redzēt tēlu, personas, kas ambulance. Tagad apskatīt labajā no impersonator, viņam ir cista uz augšu viņa roku tikai agrāk viņa rokas. I nepadoties anybody iekarot foto parādot Michael Jackson ar vienu no šiem marķierus. Arī viens nevar veikt CPR līmenī, kas radīs kuģa uztūkt in galvas, personas, kas ambulance ir dzīvs ar naudas sodu asins plūsmu. Visbeidzot, klausīties līdz 911 lente cieši. Pēc gadiem, tiesībaizsardzības, man nekad nav bijis dispečers nedrīkst jautāt, ja pacientam ir pulss pēc tam, kad viņš / viņa ir teicis pacients "nav elpošana". Šī ir viena no pirmajām lietām, lūdza, un vēl, tas nekad nav lūgts šajā audio.

 5. britishjacksonfan Said,

  hello all,
  Es sevi ir ļoti interesē tas būtu iespējams piemānīt. Man vienmēr ir īpašas sekas aplauzums piemēram, viltotas brūces un sejas protezēšana, tāpat kā micheal izmanto, lai nomaskētu pats ar. Es esmu domājām hasn't jebkurš cits ievērojuši, ka, attēlu, ko izmanto "O2 imposter", ka "imposter" valkā lateksu puses cimdu. Jūs varat redzēt lateksa, šķiet, kas hasn't ir iejaukti ļoti labi visos un obius maiņu ādas toni. arī fingernails dont meklēt reālas un var redzēt lateksa rieva. cilvēki šaubas micheal būtu viltotas viņa nāves, bet kā cilvēks vienmēr interesē burvju un peter pan "bēg uz vietu, kur neviens nevar atrast jums un jūs nekad pieaugs veco", kas būtu vairāk burvju viņam nekā dzīvo viņa sapnis?

 6. Conspire2Me Said,

  Šis portāls ir pārsteidzošs! Neatkarīgi U ir jūsu kaislība un enthusiam atklāt patiesību ir applaudable.I tāpat kā daudzas tikai nedomāju, ka lietām ir pievienot līdz pat gluži tā, kā tās būtu be.The imposters izmanto daudzu gadu laikā ir diezgan acīmredzamas un jums būtu batshit akls nav redzēt šo LOL.MJ varēja tikai velk pie cleveriest burvju triks visu time.I gribētu teikt, ka lielākā daļa no ģimenes locekļiem varētu zināt šīs izņemot one.I am mīlošs šajā lapā, piemēram, daudz cilvēku un baudīt lasījums jaunāko informāciju par katru dienu basis.Keep up pamatīgo darbu jūsu darbs appreciated un respektējamu daudziem.

 7. AngelW Said,

  Joe Jackson kļūst auksti kājām un atvērt ABC Media
  ir Foulplay .. pēkšņi tāpat ka .. un tas remourse? Un Wat??

  http://abcnews.go.com/Entertainment/MichaelJackson/story?id=8047192&page=1

 8. AngelW Said,

  video nozvejas vai redzēt un vairāk

  http://abcnews.go.com/Video/playerIndex?id=8031061

 9. Roxana Said,

  amazing ... es nevaru teikt, es supected tas atrodas no sākuma (i bija braukšanas uz darbu, kad es uzklausīja to radio), bet meklējot info par interneta lika man brīnums tikai Stulbums nav preses domāju, ka mēs esam?? ? Beidz, neviens faktiski ir redzams hsbody, nāves apliecība izlaista 7. jūlija (tie bija tik aizņemta gatavojot cirka-memoriāls-meliem, ka tie aizmirsāt, ka miris cilvēks ir leagally mirušu, ja ir nāves sertifikāts?), tad persona, kas apliecina viņu beigtas, latoya? i am crazy, vai tikai persona, kas var decalre persona miruši ir ārsts?
  un par to, kā iedzeršana ar zārkiem?? i redzēja par tmz 2 dažādas fotogrāfijas, kas ir viens no āra telpā, iespējams, uz jumta, ar melnu zārku, kur viņi teica, ka bija pārliecināts, ka 100% ka michael ķermeņa bija to, kā arī iekšpusē skavas centrs, zelta zārku ... nāk par? Let's say I didn't redzēja attēli labi, bet visu par šo stāstu ir ožamā kā cirks.
  Iespējams, viņš nav faked viņa nāves tikai par naudu, bet par savu mieru, bet es domāju, ka pastāv iespējas, kā to dara mazāk obviuos.
  labi i nevar gaidīt vairākas jūsu rakstiem un pat neskatoties uz to, ka plašsaziņas līdzekļiem ir savas pilnvaras pārdot preci vai slikti, ir labi, ka nekad nevar sadalīt izlūkošanas un loģiku.
  pateicība

 10. truthseeker1002 Said,

  Attiecībā uz video rakstā "michael jackson pie O2 koncerts rehearsals", im pārliecināts, ka michael jackson gada pirmajā pusē video bija faktiski viņa triks dubultā (saukta dimitrie), un ka reālā michael jackson bija otrajā pusē; video darbojas. Video tika noteikti, ko sagriež un līmēšana un rievām kopā.

 11. elde Said,

  ppl PLZ Apskatiet šo http://illuminatimatrix.wordpress.com/40-princess-diana-give-me-liberty-or-give-me-death-paris-rock-pa-rise-pa-ra-dise/ I nevar uzskatīt par to, kas uz neto ... ja Elvis nebūtu pagājis tik drīz, serveriem būtu crash visā pasaulē. MJ & AEG ir p. 40. Jūs esat uz leju visu ceļu ..., bet, OMG, es mīlu labu mystery. CREEEEEEPY nav tā
  Patiesi ceru, ka šis viens ir laba beidzas.
  PS Admin netiktu ir iespējams nosūtīt komentāru pēc tam, kad visi raksti, coz komentārus šeit varētu attiekties arī uz citiem pantiem. Mazliet kā vispārējā atbilde? sveicieni no Beļģijas

 12. nyla Said,

  hi Labi, pirmkārt, es gribētu pateikt paldies Dievam ir cilvēki, kā jūs joprojām dzīvo. Ar prātu, kas ir tālu no anyones control.I vērtējam to, ka jūs varētu apsvērt visas iespējas par Michael Jackson fiasko. Tā taisnība, ka lielākā daļa mediji (CNN FOX NEWS uc) pieder kādam sātanisks grupa illuminati daži var pieprasīt tā i dunno wateva. Tā pati grupa, 2pac pakļauti cilvēki, pirms viņš bija "nogalināts". Es domāju, tas varētu būt tāds pats MJ lietu. I don't really aprūpes vai esmu botherd par Elvis personīgi es nedomāju, ka viņš bija, ka, nav mana veida rock, bet tas ir mans atzinums. Arī es esmu šāda mirst cietā ventilatoru no MJ, i did, mazliet no viņa mūzika un dejas, bet ne viss, kas crazed. Bet anyway Jūsu raksti ir veicinājusi daudzu cilvēku prātos un sniedza ieskatu ar mani Defo. Paldies par šo vietni, un es ceru, ka jūs arī vairāki pierādījumi, kas gaismas. Sākumā es domāju, ka viņš mirst, bet ne pilnīgi pārliecināts kā. Bet tāpēc, ka visi contreversy no autopsijas un bēru un ģimenes, kas neatbilst uz nolīgumiem i tāpat kā daudzi citi esmu sākumā lai man aizdomas. Nedomāju, ka viņš ir miris, un cilvēki, kas ir ļoti tuvas viņam zināt, tas ir arī taisnība. Tās šāda kauns, ka šajā dienā un vecuma cilvēks būtu viltotas savas nāves tikai, lai mēģinātu izvairīties no plašsaziņas līdzekļiem.

  Well thanks again, es ceru lasījumā vairākas jūsu rakstus. arī kurš ir redaktora šo vietni?

 13. littlesuemj Said,

  Man ir tikai skatīties uz documentry par kanālu 4 par michael jacksons pēdējās dienās, tas bija ļoti grūti skatīties, bet gan par ventilatoru Es tikko bija. Šķiet, latoya ir iespaidīgs patiesību par dažām lietām, visa ģimene bija tur prom no michael, ko cilvēki ap viņu, tikai tāpēc, ka viņi vēlējās, lai palīdzētu viņam. Viņi bija gatavojas izmēģināt un saņemt viņam pie narkotikām un michael pats nolēma, ka tas bija laiks, lai pārtraucat lietot tiem. Bet, diemžēl, jo viņš bija detoxing pats viņš bija negadījums laikā rehearsals un ievainots pats viņš bija daudz sāpes viņš devās atpakaļ uz savu la savrupmāju un tika piešķirta shot no demerol ar dr Conrad Murray, lai mūsu lielā saddness pārtrauca Michaels sirds , tad paramedics tika pieprasītais, bet tā jau bija par vēlu michael nokārtoja prom. Pat tagad i dont vēlas, lai tas taisnība, bet, diemžēl, tas ir, i am prātu un izpostīja bet es zināt, mana sirds, ka michael vienmēr būs ar mums. Tāpēc es esmu jautājot visiem cilvēkiem, par šo interneta lapu, lai ignorēt visus no teorijas, kas ir norīkoti un sniedz MJ cieņu un miera viņš ir pelnījis.

 14. wilkesxgurl Said,

  ja jūs varat pierādīt, viņš ir dzīvs Ko jūs ēvelēšana par darot par to?

 15. BeenTown Said,

  Es mīlu jūsu mājas lapā, tas dod man cerību. Ir kaut kas iekšā man saka, ka viņš nav miris. Tad es domāju, ka, lai sevi Michael ir cilvēku, piemēram, visi citi, viņam nav neuzvarams, un pēc tam sākt domāt viņš nav dzīvs.

  Kad es domāju, kas līdzīgs šim, es uzskatu, tas galu galā kļūstot taisnība s bet mājas lapām, piemēram, jums sniegt man cerību.

  Man bija sapnis pašā naktī, ka Michael "nodots" viņš bija dzīvs tajā. (veida divdomīgs viņš vai nu mirst vai tikai ļoti dzīvs, vai kāds bija neapdraudot viņa veselību) Mani sapņi ir kaut kas nopietns tie nav parasts sapņi.

  Es nevēlos skaņu kā riekstu bet es esmu cerot, viņš ir dzīvs.

  Kad es uzklausītiem Michael ir nokārtojis I shed plīsumi. Šī bija mana pirmā reize kaisošo plīsumi 4 gadiem. Pēdējā laikā es cried bija 4 gadus, pirms, kad manas skaisti tanti pagājis.

  Man nekad nav tikušās Michael, bet domāju, ja zaudēt viņam izrādījās tik liels, lai mani, ka es tiešām cried. Ir relatīvais's funerals, ka man nekad cried at.

  Lūdzu, dzīvs Michael.

 16. MJGIRL18 Said,

  http://www.youtube.com/watch?v=hPFAEWxP1bg

  Sešus mēnešus pirms A NEW STATION, ziņo, ka MJ miris PAR NARKOTIKU OVERDOSE.HOW ironiski.
  Tomēr es neticu, ka MJ IS DEAD.BECAUSE NOTHING-I NOZĪMĒ nekas nav pievienojot UP.

 17. MsKadiJ Said,

  Es neesmu pārliecināts, ja man domāt, viņš faked viņa nāves, bet ir istabas šaubām. Viena lieta, kas padara man šķiet, ka iespējams ir attēli Michael. Katru priekšstatu par viņu, ka pēdējo dažu gadu laikā, ir dažādi. Daži ņem dažas nedēļas intervālu. Man vairs nav ko domāt. Es zinu, ka attēlu no skavas centrs un viens no viņa aiziešanas no ārstiem birojs ir divi dažādi cilvēki. Tāpat kā viens no personas, kas ambulance ir cits cilvēks. Nez, ja reālās Michael Jackson bija citur, kad tas viss gāja uz leju pie savrupmāju, ka dienā, un nespēja atgriezties.
  Es biju arī mazliet apjucis laikā memoriāls pakalpojumu. Ne ar Parīzes runas, bet viņa tur meklē uz augšu, piemēram, viņa meklē kādu. Varbūt kāds varētu skatīties, ka no jauna. Prince Michael likās nedaudz atvienots, kas nav ļoti skumjas ievainots, tas ir, lai neteiktu viņš wasnn't, jo bērniem do rīkoties nedaudz savādāki nekā pieaugušajiem.
  Bet, No visas dažādās stāsti, kas ir iespēju tur, un attēlus, man nav ideju, kas attēlu ir patiešām Michael. NO ideja, whatsoever. Vai viņš tiešām shown up jebkurā notikums pēdējo gadu laikā? Es nezinu. Es arī dzirdējusi, ka video no 6 months ago par narkotiku pārdozēšana bija iespēju tam, lai redzētu, kā fani varētu reaģēt.

 18. BelieverAngel90 Said,

  I trešās komentāru iepriekš me! Viņš ir dzīvs, cilvēkiem nepieciešamas, lai mosties!

 19. summer_sc3nt Said,

  Sveiki, es esmu tikai pievienoties šajā vietnē. Lai gan es neesmu par Michael Jackson's ventilatoru Man mīlestība viņa dziesmas. Atbilde uz MsKadiJ, es ievēroju, ka Prince Michael I, Paris Michael un Prince Michael II tur meklē iepriekš. Sākumā es domāju, ka varbūt tas bija pasaulē tiem jābūt piekārtiem virs Staples centrs. Tad atkal varbūt ir kāds cits. Lai gan man domāt MJ būs kaut kas cits. Esmu lasīt visvairāk par to, kas ir rakstīts šeit un man vienoties ar dažiem gan mans viedoklis ir tendence atšķirties ... Gotta skriešanās tagad un nāks ar rīt, lai pēc manas sajūtas par šo jautājumu. Neatkarīgi no tā, iespējams, un varbūt tāpēc, ka es esmu nekad MJ's ventilatoru un nekad justies nolaist (lai gan es zinu, ja man viņa ventilatoru I'd pateikties Lord viņš ir droši, kamēr viņš ir dzīvs ..). Es teiktu labs viņu. Puisis vajadzīgas dažas miera un laiku pats. VAD ir tas, ka viņš varētu būt dzīvo kaut kur citur ar citu identitāti. Tad runājot par ne-ventilatoru .. I'd garām viņam nav viņam pārāk. Catch ya visu vēlāk, un, cerams, atrast laiku, lai manas post. Esmu apmeklēja MJ's Viesu memoriālais vietā un ir to izdarīt, trice jau. JS ~ PG ~ M'sia.

 20. emmie Said,

  http://www.youtube.com/watch?v=2rQZ-L8KC_A
  klausīties

 21. Dievišķo Mrs Jones Said,

  Hi there,

  Now Lūk doma manā vīrs - kas nav rasties domāšana ļoti bieži - LOL

  Kā rīkoties cilvēku slimnīcā zināt tas MJ? Ar ārstiem, medmāsām, paramedics un izmeklētājs tikai ir vārds ģimenē. Par atopsey varēja veikt, kāds ... Mums ir tikai vārds.

  Ievērojama stuff oh vīrs raktuvju ... Viņš domā, es esmu rieksti ar veidā.

  Viņš ir diezgan labi, jo nāves gadījumā, ja ir pozitīvs ID nav reģistrēts, tad tās ir un nosaukumu John Doe's. Ārsts, vai kurš saka uz ģimenes loceklis "Vai šis organisms tik un tā?", Un tās atbilde "jā", tad tas ir, kā ID ir izgatavots ... Viņi iet par šo vārdu, ne to, ka persona ir bijusi slavena. Pat Prince Charles devās uz Parīzi 1997 formāli noteikt ķermeņa Princess Diana.

  Par izmeklētājs nebūtu kādreiz tikās MJ, lai varētu paļauties uz ID, kas formāli tika veikti. ... Ja vien viņš bija arī to .... Nodrošina jums domāt.

 22. kitkat Said,

  i love this site! u guys vienmēr pievienojot jaunas info 4 mums! saglabāt labu darbu! =)

 23. kitkat Said,

  lol u say "Stulbums deva plašsaziņas thinlk mums ir" labi, ja viņi domā, mēs stulba tur labi. Soooo daudz ppl faktiski belive stāsts tt HES miris, un, ja tās uzklausīt lietas, piemēram, "HES dzīvs" viņi domā, mēs esam crazy. Pat tho visus tis evidance ir tiesības priekšā tur sejas!! n nav svarīgi Wat viņi nekad belive viņš faked viņa nāves. Es domāju, pat ja viņš pats teica viņš viņi domāju, ka tā bija n imposter, pat ja viņa ģimenes teica: "oh viņš viltotas to n mums bija uz to" viņi teiktu "savas familys tikai pasakot tt, lai viņi varētu saņemt moiney nost no tis viltotas mj "im sirious! i var bet theyd teikt tt. Par laimi 4 MJ ppl arent kā gudru, kā man, jums un citiem ppl par tis vietā. Iemesls, ja tie viņam NEKAD wód ir gotten prom prāts šo =)

 24. fabii Said,

  Michael vēlas nekad die. viņam bija tik svarīgi, viņa Kinder, un es varētu iedomātā nich viņš sev apkārt ierosināta lieta. Es joprojām uzskatām, ka šīs viņš nonāvē, un tas arī paliks vienmēr, tāpēc Ärtze vienmēr ir viņam daudz pillen gegben, neskatoties uz to, viņš ir skaidri irgenwan atkarīga no tā kļūs kļūtu vienmēr skaidri es nevaru vienkārši iepatikties vēl viņš vairāk tas nav es vienmēr būs meinung viņš bija mord un visiem saq viņš mord bija JACKSON Michael I love you so much.
  Visi leģendas Viņš ir pati 50 reizes oparienen atstāt šo tomēr viss nav melodija visos tik daudz Holivudas zvaigznes atstāt jūs op tikai viņš kļūst par tā angegriefen vai kas nav šīs viss vienkārši fehr un šī baltā arī visiem leute ir jādara pašam uz šo brīdi izskatās, tad var runāt ma tālāk Es uzskatu, ka tikai slikti cik viss think so. in meinsten tuhn man tik un tā viņa Kinder leit tie vienkārši nezinu vairāk tālāk viņiem ir zaudējuši vislabāko vater svītra, un tagad mussen vadīt šo tauta jāvāc paši dažreiz pat uz einge deguns -.- Michael Jackson THE KINQ OF POP I Love JŪS Soo MUSCH x3

 25. fabii Said,

  Man ir micheal Jackson ļoti neticami tiem, belovedly Man ir viņa mūzika belovedly vienkārši viss man ir karalis pop belovedly es nekad neaizmirsīšu viņu. jums bija un ir pirmais melnā mūziķis no pasaules Es mīlu jūsu mūzika tik daudz šo neviens nevar iedomātā I nāk no Vācijas un tur cilvēki nav šādi micheal jackson ventilatoram, tomēr tas nav nozīmes, kas man sūdi. Es vienmēr ar ventilatoru no jums un tas arī paliks vienmēr, lai jūs vienkārši viss man jums ir mani ar jūsu mūzika vienkārši tādējādi palīdzēja šo jūs nedomāju, ka vispār esmu jums vienreiz dzīvot redzams, un tas bija viegli, lai jau Es nekad neaizmirsīšu jūs I love you so much šo jūs nedomāju, ka vispār.

  Jūs Kļūstot vienmēr plašu dzīvi

Pievienot komentāru

Jums ir jābūt pieteicies Lai ievietotu komentārus.

Tēmas, ko sniedz: WordPress tēma - Pirmās Cash