Michael Jackson 50 të vdekur në

26 qershor, 2009
nga admin

I mbretit të Pop, Michael Jackson është raportuar të ketë vdekur në moshën 50 nga arreston kardiak. Raportet nga TMZ.com tregojnë se Michael pësoi një kardiak arrestuar në fillim të këtij pasdite në shtëpinë e tij Holmby Hills paramedikeve dhe nuk ishin në gjendje të ringjallë atë. Kur arriti paramedikeve Xhekson nuk kishte puls dhe ata kurrë nuk patën një impuls mbrapa.

Një burim na tregon Xhekson ishte i vdekur kur arriti paramedikeve. Një kardiolog në UCLA tregon TMZ Xhekson vdiq nga kardiak arrestimit.

Pasi në spital, personeli u përpoq të ringjall atë, por ai ishte krejtësisht e që nuk reagon.
Një burim në brendësi të spitalit TMZ tregon se ka pasur "kaos absolut" pas Xhekson arriti. Njerëzit që ishin me të këngëtarit u këlthitës, "Keni për të ruajtur atë! Keni për të ruajtur atë! "

Ne jemi duke u tha një nga anëtarët e stafit në shtëpinë e quajtur Xhekson 911.

Është raportuar se La Toya Jackson konkurroi në spital pas ngashërim Xhekson ishte i theksuar vdekur.

Asnjë zyrtar shkakun e vdekjes do të shpallet deri pas një autopsinë është kryer, por mjekët kanë vënë në dukje se Michael Jackson vërtet vdiqën pasi pësoi kardiak arrestimin këtë pasdite.

"Vëllai im, legjendari Mbreti i Pop, Michael Jackson, vdiq të enjten, 25 qershor, në 2:26" vëllai Jermaine Jackson tha për mediat u mblodhën jashtë Ronald Reagan UCLA Medical Center pak para 6:30 pm

"Ky është ai pësoi besohet kardiak arrestuar në shtëpinë e tij. Megjithatë, shkaku i vdekjes së tij është i panjohur deri në rezultatet e autopsi janë të njohur. "

Xhekson ishte marrë me qera një shtëpi në Los Angeles' upscale Holmby Hills lagje.

Jermaine vazhdoi: "e mjekut personal me atë që ishte në atë kohë u përpoqën të ringjall vëllain tim. Si paramedikeve i cili e bëri atë të transportohet "për në spital.

"Pas mbërritjes në spital në përafërsisht 1:14 pm, një ekip mjekësh, përfshirë phsyicians jashtëzakonshme dhe kardiologë, u përpoqën të ringjall atë për një periudhë prej një orë e ata ishin të pasuksesshme.

"Kërkesat tona familjes se mediat lutemi respektoni rregulloren e privatësisë të ashpra gjatë kësaj kohe, dhe mund të jetë me All-llahu ju Michael, gjithmonë."

Xhekson Trupi sonte u transportuan me helikopter nga UCLA për të USC Medical Center në qendër të qytetit, dhe pastaj të marra nga van në zyrën e mjek ligjor, ku një autopsinë pritet të kryhet sa më shpejt të jetë e premtja.

LA County hetues zëdhënësi i Departamentit të Kreig Harvey tha se shtrirja e plotë e gjetjeve hetues nuk do të jetë në dispozicion për disa javë, kur rezultatet e testeve toksikologji kthehet.

Për shkak se Xhekson nuk ishte nën kujdesin e ndonjë UCLA mjeku për një kusht të veçantë në kohën e vdekjes së tij, puna e nënshkrimit të tij mbi vdekjes shkon tek zyra e mjek ligjor.

Tags: News, Reports
Posted në News | Komente (19)

19 Përgjigjet për të "Michael Jackson vdekur në 50"

 1. Twitter Trafikut Stats thotë se:

  You have a great website here, thanks for sharing

 2. sugarr thotë se:

  Michael Jackson është më e madhe!

 3. MyBelovedMJ thotë se:

  Ai gjithmonë do të jetë.

 4. bexuk thotë se:

  Nuk ka asnjë mënyrë MJ Unë besoj se është ende gjallë, pasi që shikuar përkujtimor, kjo ishte një pasqyrim të vërtetë për çështjen e zemrës për të parë.

  Kushdo që thotë se kanë shfaqur Jacksons pak emocion tani nuk kanë asnjë argument.

 5. MyBelovedMJ thotë se:

  Ju jeni plotësisht të drejtë. Ai është zhdukur. Së pari dhe pse u disa kinda një setup. Por, kur i panë Paris, që pak i ëmbël engjëll kanë një total avari në skenë pas duke folur për të babait të saj. E drejta dhe pastaj atje dhe e dinte se ishte e vërtetë. Dhe zemra ime vetëm ndalur.

 6. noisehammer thotë se:

  i mori lotët në këtë moment tepër .. ishte krejtësisht i gjatë ...! dhe të drejtën tuaj, duket shumë e vërtetë!

  por, pas përkujtimor, i mori infos personale nga një burim i dont dua të them, e vë në lojë në mënyrë që ndoshta është në të vërtetë e vërtetë.
  e saj të vështirë të rendit të cilët po flet të vërtetën, apo jo.
  i thonë se asgjë në këtë pikë çdo më shumë ...

  ndoshta ne vërtet duhet të presin për disa njerëz, kurse ...
  i dont know ...

  michael, ne të gjithë love you !!!!!

 7. MyBelovedMJ thotë se:

  What do you do të thotë nga një scource?? Ju duhet të jenë më të spacific. Dikush që ishte në frekuentimin e memoriel apo çfarë? Don `t Ju duhet të jepni një emër, në qoftë se do të mund edhe të ketë qenë një tifoz

 8. MyBelovedMJ thotë se:

  Unë besoj se tani më shumë se kurrë që ai është me të vërtetë të gjallë. Pas përfundimit të memoriel, në backwall në disa qendra stapels letra në ngjyrë blu appers shkrim me këto fjalë: "Unë jam gjallë, dhe unë` ll jetë këtu përgjithmonë. Kush e shkroi se Xhehennemit. Dua të di. Unë seriozisht mori të dridhura, që për të ishte i mërzitur

 9. MyBelovedMJ thotë se:

  Unë vetëm dëgjuar në lajme, jackson familjes se do të bëjë një Koncert për Michael o2 në fushën e tij të 51. Birthday, me 29 gusht. Aparrently shfaqja do të jetë në mënyrë spektakolare, se bota ka për të parë atë, dhe nuk do të jetojnë një hologramit e Michael në fazë. Çfarë e Xhehennemin që do të thotë kjo?? Çdokush ka ndonjë ide?

 10. Mojofi thotë se:

  Djema sa më shumë që është i mendoj MJ GJALLE, jam duke menduar se pse nuk mund të dalë LAPD të them asgjë? Unë ende nuk e kanë parë në TV asgjë MJ sugjerojnë që është gjallë. Nuk ka patur kontradikta për kalimin e tij, në TV ende. Pra ju lutem mendoni thellë të bëjë në lidhje me këtë b'cos dhe e dimë se mund të jenë konfuze. Në dorë jam atje ishte menduar MJ vërtetë në arkivol në skenë? Apo, pse ata nuk e dinë se ku të fsheh atë është me të vërtetë ai b'cos NUK vdekur:-s?

 11. NoHype thotë se:

  Natën e fundit ka pasur një argëtuese raportuesi i bën "në rrugë intervista." Pyetja ajo vetë ishte e pyeti, "Ku mendoni ju se duhet të jenë varrosur MJ?" Pjesa më e madhe prej tyre thanë Neverland, megjithatë, shumë për të papritur tim, një djalosh tha diçka për të efektin e, "E pra se si ju mund të mbulojë atë kur nuk e tij apo jo e qartë nëse ai me të vërtetë të vdekur. Ka teori konspiracion atje dhe cilat jo. "Kjo është hera e parë që e kam dëgjuar askënd pyetjen e tij" vdekje. "Përfundimisht! Ndoshta tani më shumë njerëz do të flas me zë të lartë dhe të fillojnë të kërkojnë relevante duke marrë disa pyetje dhe përgjigje reale.

 12. MyBelovedMJ thotë se:

  I don `t besoj se ai që ishte në arkivol. sepse në qoftë se ai ishte, ne do të kemi parë atë Unë jam goxha i sigurt se. Rreth haveing ju nuk pashë asgjë në TV, tregon se ai mund të jetë gjallë, wll të mos jetë i vrazhdë, por ai s `e gjërave të vogla. Herën tjetër diçka rreth tij, është në televesion, shoh pak, Im pretty i sigurt që do të shohë se çka do të thotë i

 13. Mojofi thotë se:

  Pra djema nese MJ dal si duhet të jemi ende në confued si moti është GJALLE është apo jo, ai do të jetë suided për FRUD për Faking vdekjes? Unë nuk e di, por dëshiroj me të vërtetë atë këtu me mua.

 14. MyBelovedMJ thotë se:

  I don `t mendoj se Michael do të paditet për asgjë. Ai ka të parave për të zgjidhur atë. Dhe për atë që i kuptojnë, ai ka qenë i planifikimit për këtë disa njerëz, kurse, kështu që ai duhet të jetë në gjendje për të gjetur një zgjidhje për gjithçka. Dhe besojnë Mojofi mua, ju nuk jeni i vetmi, i cili do që atë këtu me ju. So do I. Unë do t'i japë atij edhe mi zemër në qoftë se ajo do ta sjellë atë përsëri në jetë.

 15. wishful09 thotë se:

  MyBeloved

  Unë kam qenë duke u përpjekur për të parë nëse ai do të përballet me probleme ligjore në qoftë se ai vërtet e ka falsifikuar vdekjes së tij. Nuk kam marrë një përgjigje të vërtetën, kështu që nëse ju ose dikush tjetër në këtë faqe e di të ligjit, ju lutem mos ngurroni të japin këtë pasqyrë.

 16. ejay5131 thotë se:

  2 ngjarje u zhvillua në qershor 25/2009. # 1 Michael Jackson, i dashur oue Mbreti i Pop, tona Icone vdiq në 2:26 pm. # 2-Në qershor 25/2009 në OSE rreth 2:27, një jetë të re, të lirë nga vëmendjen e mediave dhe të holla Hungari vultures, lindi!! Shpresojmë që gjithkush që frekuenton këtë faqe do të pajtohen dhe thonë se "ne gjithmonë love you Michael Jackson, qëndrojmë prapa dhe 100% në çdo gjë që nevojitet për të bërë të gëzojë jetën tuaj".

 17. Mojofi thotë se:

  Well jam në MB dhe kështu nuk e di Ligjit në SHBA në lidhje me këtë çështje është suied.

  Unë vetëm të lexojnë se La Toya tij u thotë mumdered.

  ***- Http://entertainment.uk.msn.com/music/news/Article.aspx?cp-documentid=148502922&GT1=61501- ***

  Pra, nëse ai është atje whos organ kanë të corenor mori dhe a mendoni se ata të gjithë pjesë e vë në lojë?

  A është dikush do të ndjekin dokumentarin mbi Channel 4, ditët e fundit Nga Michael Jackson: Çfarë Happed vërtetë?

  Well, it's në 9 MB kohë kështu që nëse dikush ju lutem watches it let me know what you think of it.

 18. MyBelovedMJ thotë se:

  Ejay5131, I totally agree with you. Michael ne mbështetjen me të gjithë ju zemrat tona. You did atë që keni pasur për të bërë, për ta bërë atë të drejtë për veten tuaj, që është e rëndësishme se gjithçka. Majkëll ne dashuri ju më shumë

 19. admin thotë se:

  Michael Jackson i punoj një rreng Vdekja Forumi është deri tani e të punojë dhe gati për përdorim. Ju lutem mos ngurroni të fillojë tema të reja dhe do të vazhdojmë diskutimet tuaj atje, në një ambient më të lehta për t'u menaxhuar.
  http://www.michaeljacksonhoaxdeath.com/?page_id=293
  MJHD Admin