Widziany z uciekającym USA Michael Jackson - potwierdza Śmierć Hoax

28 cze 2009
przez admin

Niepotwierdzonych raportów ze Stanów Zjednoczonych, Biuro Celne i Ochrony Granic wykazały, że dwóch świadków, którzy pragną zachować anonimowość, dla ich własnego bezpieczeństwa, widząc to, co opisano jako niepowtarzalną widoczność Michael Jackson i inny człowiek, który musi jeszcze zostać zidentyfikowane, przekraczających Kalifornia-Meksyk granicy w czwartek późnym wieczorem.

Gdy zakwestionował pewność co do ich na obserwacji w "King of Pop" pierwszym świadkiem był cytowany mówiąc,

"Jak mogłeś to pomyłka twarz tak? Yes, I'm niektórych był Michael Jackson. Jego sierść była skracać i on miał na sobie ciemne okulary, ale mam kilka jego albumów i widzieli go w telewizji i wszystko, więc nie mam wątpliwości w moim umyśle, że to mu ".

Świadek powiedział też, że nie miał pomysłu, że śpiewak zmarł w czasie trwania obserwacji, ponieważ jeden pracował dziesięć godzin, a zmiany nie widział lub słyszał o doniesienia prasowe, że dzień.

"Gwiazdy granicy tutaj cały czas, ponieważ jesteśmy tak blisko LA, więc nie miała miejsca dla mnie w czasie, że to było ważne".

Ważność świadków historii jest wciąż weryfikowana, jednak niedawne wydarzenia w przypadku śmierci Michael Jackson dały Conspiracy teoretyków spowodować, aby sądzić, co w przeciwnym razie być traktowane jako "daleko fetched".

Z dziwnych okolicznościach Michael Jackson osobistego lekarza, możliwość do śmiertelnego zastrzyku, odroczenia z autopsji informacji, opóźnienie jego O2 Tour w tym roku i jego niezrozumiałe kwoty długu osobistego, nawet śmierci "Hoax" jest jedynym logicznym wyjaśnienie w tej kwestii.

Kto miałby więcej powodów do fałszywych własnej śmierci i uciec do Meksyku praktycznie niewykryte, inne niż Michael Jackson?

Pomyśl o tym.

Tagi: Conspiracy, Conspiracy Theories, Śmierć Hoax, Pogłoski
Posted in Conspiracy Theories, Hoax Śmierć, Pogłoski | Komentarze (16)

16 Odzewy wobec "Sightings Michael Jackson uciekających z USA - potwierdza Śmierć Hoax"

 1. MJ zabitych przez Illuminati Says:

  The Illuminati pewno wie jak rzucać osób poza tor, ale już stracili kontakt. Michael Jackson Vitiligo ma i nie może pobytu na słońcu z powodu raka skóry. Dlaczego on uruchomiony przez granicę z jego twarzy otwarta na działanie promieni słonecznych?

  To przypomina mi o zabójstwie, że król był zbyt Illuminati wewnątrz pracy. Użytkownik miał Patsy stojących w oknie z pistoletem, a następnie miał go mówiąc: "człowiek nazwę Raul zrobił to." Wszystko to byk shi.t do powodować którzy uczynili.

 2. kk593 Says:

  Myślę, że to bull shit dlaczego jest w całej wiadomości i rzeczy, które nawet pics go w SZŚ w drodze do szpitala, nie miał oxgen maska na niego dając mu CPR. sądzisz o

 3. MJ4ever Says:

  Obraz MJ w pogotowia może być sfałszowany. Jeśli dokładnie dosn't to naprawdę wygląda go, na przykład nosa, kolor skóry i brwiami. ucha wygląda zbyt dziwne? MJ jest idealnym osoby do fałszywych własnej śmierci. Jest to zazwyczaj Michael Jackson trick!

 4. heisalive Says:

  MJ4ever .. thats right, Zgadzam się, że pogotowia obraz nie jest Michael Jackson at all! MJ twarz spadła w wynikające z nadmiernego chirurgii plastycznej i spojrzał wychudły, niezdrowej skóry i wszystkich .. pogotowia zdjęciu osoba z REGULARNE twarzy i skóry normalnej patrząc ... To nie jest Michael Jackson, nie na wszystkich ... nawet przez długie ujęcie! Ponadto, był to zły wybór jako "podwójne" jest pytanie .. , którzy brali, że zdjęcie i dlaczego? MJ Czy chcesz, aby obraz się na świat, aby zobaczyć go .. aby jakiś punkt? A Blind Man widać nie jest to Michael Jackson? ! Jak!

 5. closepaltomj Says:

  Kawałki układanki on SLL objęte są tylko na miejsce teraz. Muszę być ostrożny jak słowo jako Jestem znanym zamknąć przyjaciel Michała. Chcę tej stronie i jej członków i ciekawskich publicznych wiedzieć, że był to jedyny sposób mógł wydostać się z wyczerpującym 50 koncertów i mnóstwo ludzi unscrupously sueing go.
  I mówił do Michaela, na długości zaledwie kilka miesięcy temu, a ja wiedziałem, o co on potrzebował dobrej przerwę od tego wszystkiego. Czy nie masz zmęczone ofbeing tak mówił o całym świecie? Dokładnie. He Said Nic o 02, a nawet o podróży do Londynu COMING UP. Wiedziałem ALOMG WSZYSTKIE 02, nigdy nie stało.

  Tak .. tak .. to hoax ale jestem dumna ze swojej pomysłowości i jestem zachwycony, że wreszcie zaczyna się, że dobre prywatności on zawsze chciał.

  On może być czytanie tego może będę blisko do teraz.

  Smile .. jest bardzo ALIVE!

 6. Mojofi Says:

  Dlaczego MJ ucieczki z kraju? Mógł być nadal pozostanie nadal somehwere w USA. It's a big miejsce, które znasz. Ale jak można oszukać w rodzinie celebs którzy tam byli? Steve Wonder, Leon Richie i prechers zbyt? Jedyny sposób, że będą one rzeczywiście belived MJ był martwy. Nie widzę w jaki sposób chcą głupca z nich samych w ten sposób. Co wy o tym myślisz? Po mówiąc to wszystko, jestem pewien, MJ żyje though.

 7. MyBelovedMJ Says:

  Aby Closepalofmj! Nie wiem co, jeśli po prostu napisał, jest prawdziwe czy nie. Ale jeśli prawdą jest, chcę ci powiedzieć kilka rzeczy.
  1 wszystkim, chcę, abyście wiedzieli, że I don `t nadzieję, że to był tylko żart, co powiedział, bo woulden` t być w stanie obsługiwać, że psychicznie. Kiedy po raz pierwszy usłyszał wieści o śmierci Michael `s, i była tak devasteded i ze złamanym sercem, że didn` t I nawet jeść. I wasen `t mógł rozmawiać z ludźmi, a ja wyłączoną mój telefon komórkowy, który jeszcze. Kiedy wacthed w memoriel Wtorek, byłem przekonany, że był martwy, przez cały memoriel, aż do tych słów na niebiesko piśmie pojawił się na ekranie z tyłu sceny: Im życiu i Im tutaj na zawsze. I całkowicie się dreszcze, i wyrzucił w górę. Nie wiem dlaczego, ale jakoś Widziałam, że jako znak od Michała, że jest głupi? Byłem przygotowany, aby przejść do państwa, oraz Michael moje serce, po prostu się do niego ponownie oddech, Kiedy po raz pierwszy dowiedział się o jego śmierci. Chciałbym coś dać, jak powiedziałem, nawet moje serce. Kocham go tak bardzo, nie tylko jego muzykę, a co on może zrobić ze swoim ciałem, ale na który był / jest. Mimo, że ludzie są Nie wiem go osobiście, i tylko z daleka, mam to disagree. I haven `t miał dużo o sobie dzieciństwo, moi rodzice się devorced, kiedy miałem zaledwie 10 lat, a ja musiałem dbać o moje 2 młodsze rodzeństwo. Musiałem bardzo szybko rosną. Mój ojciec był obraźliwych wobec mnie, zarówno psysiclly i emotionel, że był dość twardy na mnie. Więc dlatego, że jest jakiś sposób zawsze odczuwam i wiedział jak go w pewnym sensie, wiem jak to było, że jak dorosną. I nigdy nie obwiniam Michael, chcąc dla niektórych pokoju, nigdy. Całkowicie rozumiem, że kto woulden `t. był w centrum jego całego życia, i nic dziwnego, po prostu chciał mieć spokój. Nigdy nie niezrozumiany, 1 Singel to, że Michael zrobił, nigdy. I za każdym razem ludzie o nim skargę consieling jego twarze dzieci, SO WHAT. To nie był problem, i coulden `t zgodzić z Michaelem w tej sprawie. Jedyne co chciał, był dla nich rosną normalne. Jeśli kiedykolwiek powinien porozmawiać z Michaelem ponownie, chcę ci powiedzieć mu coś dla mnie. Powiedz mu, że kocham go bardziej niż cokolwiek, nie mogę umieścić go w słowa, to zająłby się długo, i będzie na całym page.And I don `t opieki jeżeli kiedykolwiek wróciła do wykonania, jeżeli chce pozostać w ukryciu, powinien to zrobić. tak długo, jak on jest szczęśliwy, że wszystko, co jest dla mnie spraw. A mądre osoby, powiedział kiedyś: Nie przechodzą na nikogo wyroku przed masz mówił do nich w jednym, I don `t care what opowieść jest. Chłopiec był w prawo. Pragnę, aby wszyscy to zrobić, a nie przejdzie wyroku tylko dlatego, że to, co zostało napisane w tabloidy, powodują, że jest BS. Michael, I love you more

 8. nansta Says:

  i również myśli minutę widziałem pogotowia pic, osoba twarz wyglądała zbyt "świeże", aby być z Jacksons. Twarz wyglądała zbyt normalne, ale nie z tworzyw sztucznych do powiedzenia, ale to prawda.

 9. Samantha Says:

  Uzgodnionego, kawałki układanki spada na miejsce, po raz pierwszy usłyszałem nagłówki "MJ martwe w 50" i just broke do łez, i oniemiał czułem jak moje wnętrzności miało wypaść. Ale I've loved michael ponieważ byłem małym dzieckiem, I've got bio i cd i pokazuje zegarek o nim i on wydawał się całkiem zdrowa żywność z jego itp. didnt like narkotyków i picie, więc jest to oczywiście całkiem scenie, a jeden czasie byłem w samochodzie i stacji mówił mu żyć i Michael brzmiał dość podstępne i radio ludzie byli jak "Więc jesteś dokonywania comeback! bla bla .. "i wydawało się dość MJ ah i dont know słowo ale mówił takie rzeczy jak" Tak, tak ja to będzie dobre, to będzie jak nikt inny "żaden inny? widać, jej wreszcie wchodzących na miejsce.

  Skontaktujemy się na dole tej znamy jego tam gdzieś.

  I love you Michael xxx

 10. kerwin Says:

  OK, myślę, że to planowane, to jest naciąganie i zbyt Pamiętam czytanie słowa na ekranie, I am alive. I mam się na pogotowie fotografia Jest tak nie Michael.

 11. MyBelovedMJ Says:

  Samantha! You are right. Michael został nam na kilka lat, że "havent seen nothing yet" i że będzie dokonać powrotu jak nikt inny. Słyszałem, że 2. I jesteś całkowicie w prawo, nie był na temat narkotyków i picia. I nie był zamordowany. Czuję się jak on żyje.

 12. thriller777 Says:

  człowiek żyje i pieszo! moonwalking byłoby lepsze słowo, prawda? haha. wszystkich moich przyjaciół i think im crazy. wszystkich i powiedz im to, jeśli dont wierzyć mi przyjść do tej strony, i tak jak myślałem, że ona się wierzącego z nich. ta strona jest tak wielka, jego mojej stronie! i zawsze z niecierpliwością oczekujemy na nowe i zaktualizowane blogi i cieszyć czytania komentarzy i inne możliwości, aby opublikować moje opinie. Kudos do tej strony. anyway, o przekraczaniu granicy rzeczą, im pół na pół i ten jeden. wouldnt to na aktualności? a on, że ma chorobę skóry rzeczą, która sprawia, że gdzie cant go na działanie promieni słonecznych. dlaczego musiałby przenieść się do takiego kraju na gorąco? im sure he wouldnt chcą żyć jego dni w domu cały czas i nigdy nie wychodzić. ale w tym samym czasie, mogłoby to być jedynie tymczasowe. To znaczy, jeżeli nie fake śmierci, której wszyscy wierzą, że jest w stanie wrócić bez problemów prawnych, tak długo jak on nie robi to zrobić za pieniądze oszustwa, ktore wątpliwości thats sprawy. on sfałszowany śmierci na rzecz pokoju, a nie pieniądze. tak zrobić, mocno wierzę on wrócić, wiedząc, że ecspecially cant get in trouble about it. jak w Paryżu "płacz" w jego pomnik, który był na scenie. u może powiedzieć. im tak pewny, że ma coś w jego planie dla dzieci. Musisz zapamiętać te celebrity dzieci. mogą nauczyć się działać w młodym wieku. są miliony dzieci gwiazd. Michael strugane tym wszystkie obecnie. On jest bardzo inteligentny człowiek. bardzo inteligentny. On ma więcej niż jedno spojrzenie do lubi. może on fałszywy śmierci, ponieważ jest łatwa do gepard bieg. think about it.

 13. MyBelovedMJ Says:

  Thriller777: You are right. Jednak, aby potwierdzić wątpliwości Michaela jest martwy. Posłuchaj tej piosenki Nazywa się: Xscape. Tak jest napisane w taki sposób. On mówi to wszystko w tej sprawie. BTW, nie jest on postrzegany przez mexican granicy, Michael, can `t się w Meksyku ze swoim vitaligo. Ale potem znowu, że jest mistrzem disguses. Pamiętaj, że. Wystarczy posłuchać utworu. On jest nam coś tellling

 14. thriller777 Says:

  ive tylko słuchali go i mam 2 ur powiedzieć dokładnie prawo. i cant powiedzieć, jest to dowód całkowitej, ale mogę powiedzieć jej innym intensywniejszej kamień udowodnić hes żyje. i cant mieć dowód bez intensywniejszej kamienie. good job wskazujące na to uwagę. I really appreciate it

 15. closepaltomj Says:

  Kogo to obchodzi, co ludzie myślą .. będą myśleć unti nie śmierdzi. hahahaha

 16. MyBelovedMJ Says:

  Bardzo Starsza.