Sightings të largoheshin nga SHBA Michael Jackson - konfirmon vdekjen i punoj një rreng

28 qershor, 2009
nga admin

Pakonfirmuara raportet nga Shtetet e Bashkuara të Doganave dhe të Mbrojtjes Kufitare kanë treguar se dy dëshmitarë të cilët dëshirojnë të mbeten anonime për sigurinë e tyre, pashë atë që ata e përshkruan si të pagabueshëm e sighting Michael Jackson dhe një burrë tjetër i cili është ende për t'u identifikuar, të kalimit të California-Meksikë kufitare të enjten natën vonë.

Kur u pyetën për të tyre si siguri e sighting e 'Mbreti i Pop' të parë e dëshmitarëve u citua të ketë thënë,

'Si mund të përballen me një gabim se si? Po, unë jam i sigurtë se ishte Michael Jackson. Flokët e tij u shkurtojë dhe ai ishte i veshur me syze dielli të errëta, por kam nja dy albumet e tij të parë dhe atë në TV dhe çdo gjë, kështu që unë nuk kam dyshim në mendjen time ishte ai se atë '.

Dëshmitar i po ashtu ka thënë se ata nuk kishin asnjë ide se këngëtari kishte vdekur në kohën e sighting si ata kishin punuar një zhvendosje dhjetë orë dhe nuk ka parë apo dëgjuar që të përbashkët titujt e lajmeve ditore.

'Stars ndër kufitare këtu gjithë kohës, që kur jemi kaq pranë për të LA, kështu që ai nuk e kishte ndodhur me mua në atë kohë se ishte e rëndësishme që'.

Vlefshmëria e dëshmitarëve e tregimit është ende duke u verifikuar, por zhvillimet e fundit në rastin e vdekjes së Michael Jackson kanë dhënë Konspiratore Theorists shkaktojë për të besuar se çfarë do të mendohet si 'i sjellë nga larg'.

Me çuditshme që rrethojnë Michael Jackson rrethanat personale të mjekut, e possiblity e një injeksion vdekjeprurës, shtyrjen e autopsinë informacion, vonesa e tij O2 Tour këtij viti sasia e pakuptueshme dhe e tij personale e borxhit, ndoshta një vdekje 'tallem' është e vetmja logjike shpjegim në këtë pikë.

Kush do të ketë më shumë arsye për të tyre të rreme dhe vdekjes ikin në Meksikë praktikisht undetected, përveç Michael Jackson?

Mendoni se ajo.

Tags: Konspiratore, Konspiratore teori, shaka Vdekjes, zërat
Posted në teoritë Konspiratore, shaka Vdekjes, zërat | Komente (16)

16 Përgjigjet për të "Sightings të largoheshin nga SHBA Michael Jackson - konfirmon shaka Vdekjes"

 1. MJ vriten nga Illuminati thotë se:

  Illuminati sigurt e di se si e hedhin njerëzit off track por ata kanë humbur kontakt. Michael Jackson ka vitiligo dhe nuk mund të qëndrojnë në diell për shkak të kancerit të lëkurës. Pse ai do të kandidojë përtej kufirit me fytyra e tij të hapura për rrezet e diellit?

  Kjo më kujton vrasjen e mbretit, që ishte shumë Illuminati brenda një punë. Ju patsy të kishte qëndruar në dritare me armë dhe më pas e kishte atë duke thënë "një burrë i Raul emrin e bëri atë." E gjitha kjo është e demit të hedhin shi.t off kush e bëri atë.

 2. kk593 thotë se:

  dhe mendoj se ky është i demit mut pse është mbi të gjitha lajmet dhe stuff, ata edhe e kanë Pics atë në EMS në rrugën për në spital ata kishin një maskë oxgen mbi atë duke i dhënë atij cpr. ju mendoni për

 3. MJ4ever thotë se:

  Tabloja e MJ në ambulancës mund të jetë një vepër e falsifikuar. nëse e sheh nga afër se dosn't duken si të vërtetë atë, për shembull, hundët, ngjyra e lëkurës dhe vetullat. dëgjohem duket shumë i çuditshëm? MJ person është i përsosur për të rreme e tij me vdekje. Kjo është një dredhi tipike Michael Jackson!

 4. heisalive thotë se:

  MJ4ever .. thats drejtë, unë jam dakord, se është foto ambulancë NUK Michael Jackson at all! MJ fytyrën e kishte rënë në që rrjedhin nga kirurgjinë plastike tepruar dhe dukej i pikëlluar, i sëmurë e lëkurës dhe të gjitha .. të ambulancës foto tregon një person me të rregullt dhe të përballen me normale duke parë se është e lëkurës ... NUK Michael Jackson, JO ... jo në të gjitha edhe nga një bast i vështirë! Përveç kësaj, kjo ishte një zgjedhje e keqe si një 'e dyfishtë' pyetje është .. i cili mori foton se dhe pse?? A dëshironi që MJ foto për të botës për të parë atë .. për të bërë një lloj pikë? Një burrë i verbër mund të shihni se është NUK Michael Jackson??? !!! Pëlqej!

 5. closepaltomj thotë se:

  Copë e ai puzzle janë vetëm sll të bjerë në vend tani. Më duhet të jenë të kujdesshëm se si unë këtë fjalë si unë jam njohur ndërkombëtarisht një mik i ngushtë i Michael's. Unë dua që këtë faqe dhe të anëtarëve të vet dhe të publikut kurioz të dinë se kjo ka qenë e vetmja mënyrë ai mund të dal nga e torturues 50 koncerte dhe të panumërt të njerëzve unscrupously sueing atë.
  Kam biseduar me Michael, e gjatë, vetëm pak muaj më parë dhe e dinte se unë për një fakt ai kishte nevojë për një pushim të mirë nga të gjithë. Ju nuk do të lodhem ofbeing kështu folën për kudo? Exactly. Ai tha NOTHING MBI 02 DHE NUK RRETH edhe udhëtimin e tij në LONDËR po afrohen. I dinte ALOMG TË GJITHA 02 kurrë nuk do të ndodhë.

  Pra .. .. po kjo është një shaka, por unë jam krenare zotësi e tij dhe jam i kënaqur që ai është duke marrë në fund të mirë se ai gjithnjë ka privacy kërkuar.

  Ai mund të jetë e lexuar këtë unë ndoshta do të mbyllet tani për tani.

  Smile .. ai është shumë GJALLE!

 6. Mojofi thotë se:

  Pse do të iknin MJ vend? Ai mund të jetë ende qëndronin ende somehwere në SHBA. Është një vend i madh ju e dini. Por si mund të bëj si budalla e familjes celebs që ishin atje? Steve Wonder, Leon Richie dhe prechers shumë? Mënyra e vetme që ata do të jenë të vërtetë belived MJ ishte i vdekur. Unë nuk shoh se si ata do të duan që të bëjnë një budalla veten e tyre në këtë mënyrë. What do you guys mendoni për këtë? Pas kësaj duke thënë se të gjithë, jam i sigurtë është MJ GJALLE pse.

 7. MyBelovedMJ thotë se:

  Për të Closepalofmj! I don `t know what you vetëm në qoftë se është e vërtetë ka shkruajtur apo jo. Por në qoftë se është me të vërtetë e vërtetë i duan të ju them disa gjëra.
  1. I të gjitha, unë dua që ju të dini se unë don `t shpresën se kjo ishte një shaka atë që e keni vetëm tha, sepse unë woulden t` të jetë në gjendje për të trajtuar se, mendërisht. Kur kam parë e dëgjuar lajme, s `e Michael vdekje, kështu që ishte i devasteded dhe zemërthyer, se unë didn` t edhe hani. Unë wasen t `i aftë për të biseduar me njerëzit, dhe unë fikem tim celular, të cilin e kanë ende. Kur unë wacthed e memoriel martën, ishte i bindur se ai ishte i vdekur, në të gjithë memoriel, derisa këto fjalë në ngjyrë blu shkrim shfaq në ekran pas fazėn: Im gjallë, dhe Im këtu përgjithmonë. Unë totalisht mori të dridhura, dhe i hodhi up. I don `t know why, por disi i pashë se si një shenjë nga Michael, është se stupid? Unë kam qenë i përgatitur për të shkuar në shtete, dhe Michael tim japin zemër, ashtu që të merrni atë përsëri për të pushuar, kur i parë i dëgjuar për vdekjen e tij. Unë do t'i jepte çdo gjë, ashtu si i tha, edhe my heart. I love atë aq shumë, jo vetëm për muzikën e tij, dhe atë që ai mund të bëjë me trupin e tij, por për të cilët ai ishte / është. Edhe pse njerëzit janë duke thënë se i don `t know atij personalisht, ashtu dhe nga një distancë, unë kam për të nuk pajtohen me këtë. Unë t `parajsë kishte një fëmijëri shumë të veten, prindërit e mi, e mori devorced, dhe kur ishte vetëm 10 vjeç, dhe i kishte të kujdeset për të rinj vellai dhe motra ime 2. Unë duhej të rriten pretty fast. Babai im ishte abuziv ndaj meje, të dy psysiclly dhe emotionel, që ishte goxha e vështirë për mua. Pra, kjo është pse disi gjithmonë i kanë ndjerë si i dinte atë në një farë mënyre, unë e di se si ka qenë për të rritur si kjo. Unë kurrë nuk do të fajësojnë Michael, për disa që duan paqe, ASNJEHERE. Krejtësisht të kuptuar se unë, i cili woulden `t. ai ka qenë në qendër të vëmendjes në tërë jetën e tij, nuk është çudi i vetëm donte të ketë disa paqes. Unë kurrë nuk keqkuptuar, 1 singel Michael gjë që e bëri, ASNJEHERE. Dhe everytime njerëzve atë ankesë rreth consieling fytyrat e fëmijëve të tij, SO ÇFARË. Kjo nuk ishte një problem, i coulden t `pajtohem me Mikael më shumë për këtë. E vetmja gjë ai dëshironte, ishte që ata të rriten normale. Nëse ndonjëherë ju duhet të bisedoni me Mikael përsëri, unë dua të ju tregoj diçka për mua atë. Tregoj atij se unë i dua atë më shumë se çdo gjë, dhe nuk mund ta vërë atë në fjalë, në se do të marrë të gjatë, dhe kjo do të jetë në të gjithë page.And i don `t kujdes nëse ai kurrë mbrapa vjen për të kryer, në qoftë se ai dëshiron të të qëndrojnë të fshehur, ai duhet ta bëjë këtë. për aq kohë sa ai është i kënaqur, që është e rëndësishme se gjithçka për mua. Një person i mençur një herë tha: "Mos e kaluar gjykimin mbi askënd para se ata kanë biseduar me një mbi një, i don` t kujdes se çfarë është historia. Boy ai ishte i drejtë. Unë dëshiroj që të gjithë do ta bëjë këtë, dhe të mos kalojë gjykim, vetëm për shkak të asaj që ishte shkruar në tabloids, shkaku se është BS. Michael, I love you more

 8. nansta thotë se:

  dhe gjithashtu mendonin se i panë minutën e ambulancës pic, personi në fytyrë dukej tepër 'freskët' të jetë që të jacksons. Të përballet me të dukej tepër normal, jo si plastik i vjen keq për të thënë, por e vërtetë.

 9. Samantha thotë se:

  Ranë dakord, e copë e puzzle janë të bjerë në vendin e parë dhe dëgjuar titujt "MJ VDEKUR NE 50" vetëm i shpërthyen në lot, dhe u ndje i pagojë tim si thelb do të dal jashtë. Por unë e kam dashur qysh michael i ishte një fëmijë të vogël, I've got bio e cd dhe e shikojnë dhe tregon rreth tij dhe ai dukej goxha e tij me ushqim të shëndetshëm etj Ai didn't like drogës dhe pijshëm, Pra është e qartë pretty bënë, dhe një kohë i ishte në makinë dhe të radiostacionit u folur me atë JETOJNË dhe Michael dukej pretty poshtër radio dhe njerëzit ishin të tilla si "Pra, a jeni duke bërë një replikë?! llafe llafe .. "dhe MJ dukej pretty ah i dont know fjala por ai ishte duke thënë gjëra të tilla si" Po, po, jam i do të jetë e mirë, ajo nuk do të jetë si të tjera "jo të tjera? shihni ju, në fund të saj të bjerë në vend.

  Ne do të shkoj në fund të kësaj, ne e dimë tij atje diku.

  I love you michael xxx

 10. kerwin thotë se:

  ok unë mendoj se ai është planifikuar të, kjo është një shaka dhe mos harroni se edhe unë leximin e fjalëve në ekran Unë jam gjallë. Dhe unë kam shikuar në ambulancë photo Ajo nuk është aq Michael.

 11. MyBelovedMJ thotë se:

  Samantha!!! Keni të drejtë. Majkëll ka qenë për të na treguar disa vjet deri tani se ne "havent shihet akoma asgjë" dhe se ai do të merrte një përgjigje si asnjë tjetër. Kam dëgjuar se 2. Dhe ju jeni plotësisht të drejtë, ai nuk ishte në drogës apo të pijshëm. Dhe ai nuk është vrarë. Ndjehem si ai është gjallë.

 12. thriller777 thotë se:

  njeriu është i gjallë dhe në këmbë! moonwalking do të jetë një fjalë më të mirë, Huh? haha. të gjithë miqtë e mi mendojnë im i pasigurt. i them të gjithë atyre të dyve është në qoftë se ata besuan mua dont vijnë në këtë faqe, dhe po aq i mendimit se do të, ajo bëri një besimtar nga ata. kjo faqe është kaq e madhe e saj e ballines sime! gjithmonë i ri pres updated blogs dhe i gëzojnë të tjerët duke lexuar komentet dhe janë në gjendje të postoni opinionet e mia. shpërblim për këtë faqe interneti. sido që të jetë, në lidhje me kalimin e kufirit gjë, im gjysmë për gjysmë për këtë një të tillë. wouldnt këtë jetë në lajme? dhe ai që ka sëmundje e lëkurës gjë që e bën cant ku ai të hyjë në rrezet e diellit. pse ai do të shkojë në të tilla një vend të nxehtë? wouldnt im i sigurtë se dëshirojnë të jetojnë ditët e tij në një shtëpi gjithë kohën dhe kurrë nuk dalim. por në të njëjtën kohë, kjo mund të jetë vetëm e përkohshme. dhe do të thotë nëse ai e bëri të rreme vdekjes së tij, të cilat ne besojmë se të gjitha, ai është në gjendje të kthehen pa probleme ligjore për sa kohë ai doesnt bëjmë për mashtrim parash, e cila i dyshim thats rastin. ai i falsifikuar vdekjen e tij për paqe, e jo para. kështu që i do fort besojnë se ai do të kthehen, ecspecially ditur ai cant merrni në vështirësi në lidhje me të. si për në Paris "të qarë" në memorialin e tij, që u bënë. u mund të them. im në mënyrë të sigurtë se ai ka diçka në plan për fëmijët e tij. keni për të kujtuar këto janë celebrity fëmijët. ata mund të mësojnë për të vepruar në një moshë të rinj. ka miliona yje fëmijës. michael planifikuar këtë të gjithë jashtë. ai është një njeri shumë i mençur. shumë i zgjuar. ai ka më shumë se një look-a-i pëlqen. ai mund të rreme si vdekja e tij është e lehtë për një gatopard për të kandiduar. mendosh.

 13. MyBelovedMJ thotë se:

  Thriller777: Keni të drejtë. Por për ta konfirmuar dyshim që po e Michael vdekur. Dëgjoni këtë këngë Ajo quhet: Xscape. Po ai është i dha në këtë mënyrë. ai është i thënë të gjitha në këtë. Btw, Ai nuk është parë nga ana e kufirit meksikan, Michael, mund t `të tij në Meksikë me vitaligo. Por pastaj përsëri, se ai është mjeshtër disguses. Mos harroni se. Vetëm për të dëgjuar këngë. Ai është diçka që na tellling

 14. thriller777 thotë se:

  ive just dëgjuan atë, dhe i kanë 2 ur thonë saktësisht të drejtë. i cant thonë se kjo është dëshmi total, por unë mund të them një tjetër shkallë në ngjitje e saj për të provuar hes gjallë. dhe ju keni cant japë dëshmi pa gurë. punë të mirë duke treguar këtë. I really appreciate it

 15. closepaltomj thotë se:

  Kush kujdeset çka mendojnë njerëzit .. ata do të mendojnë ata kutërbim unti. hahahaha

 16. MyBelovedMJ thotë se:

  Very pjekur.