Śmierć Hoax Exclusive: Michael Jackson siedzi w Helicopter do kostnicy

29 czerwiec 2009
przez admin


Michael Jackson's ciała został przewieziony do Los Angeles County Morge za pomocą helikoptera. To pokazuje footage ciała "do posiedzenia" w helipcopter jak porusza się.

Skeptics będzie powiedzieć, że jego ciało było "przeniesiona" przez kogoś na strzał, jednak, gdy jest on martwy i strapped dół na noszach, to dlaczego to on musi zostać przeniesiony?

Ten materiał tylko potwierdza to, co tutaj w MJHD już wierzył od początku. Zapoznaj się za siebie i zobaczyć, co można wierzyć.

Najświeższe wiadomości i Internet TV Online na isoftwaretv.com

Uwaga: Chcielibyśmy podziękować Billy za zwrócenie nam uwagi na tę.

UPDATE: W odniesieniu do osób, które zgłosiły uwagi, takich jak "Wyglądał jak worek ziemniaków" oraz "He's dead, to oczywiście jego ciało będzie poruszać na starcie", należy trzymać pod uwagę następujące rzeczy:

W 911 awaryjne połączenie zostało dokonane z Michael Jackson's Mansion na 12:21. To jest pół godziny po Dr Conrad Murray znaleźć Jackson "reagować" na jego łóżko i zaczął rzekomo wykonuje CPR.

Jackson przybył do ciała UCLA Medical Centre w 1.14pm czasu lokalnego, a zespół lekarzy kardiologów i pracowała nad nim ponad godzinę, dopóki nie zrezygnował i wymawia go martwego na 2.26pm.

Michael Jackson's ciała został przewieziony do helikoptera, który następnie przejść do LA County kostnicę innego 35-45 minut później.

Zesztywnienie pośmiertne rozpocznie ustawić w po 3 godziny. Jego ciało nie byłoby jak "Sacka ziemniaków" lub "Poruszanie się na starcie", ponieważ nie jest możliwe.

Chyba, że jeszcze żyje.

Pomyśl o tym.

Tagi: Conspiracy, Conspiracy Theories, Śmierć Hoax, sfabrykowany Śmierć, Media, Aktualności
Posted in Conspiracy Theories, Hoax Śmierć, Media, Sport | Komentarze (111)

111 Odzewy wobec "Śmierć Hoax Exclusive: Michael Jackson siedzi w Helicopter do kostnicy"

 1. Jeanine Says:

  Wygląda mi jak wiatr dmuchanie w koc. Jednak nie sądzę, MJ jest albo martwy. Im nawet jego fanem, ale mocno wierzę, że coś jest nie w porządku z tą całą historię-Wierzę, że to jest właśnie, a "Historia". Znowu, pozwól mi stresu, nie jestem fanem Michaela i nie jest to pobożne życzenie

 2. Jeanine Says:

  Chciałabym, aby drugi komentarz w odniesieniu do tego filmu wideo. Mam od oglądał go ponownie i doszli do realizacji wydaje się, że ciało jest w ruchu, ponieważ tasak był "turning'-kąt kamery, wraz z kierunkiem, w którym zwrócił tasak to wyglądać tak, jakby ciało było Próbujesz się siedzieć.

 3. Rickster Says:

  Cieszę się, że nie jestem jedynym, który widzi wszystko, co ci ludzie powiedzieli .... Moje pytanie jest .... Wheres KRESU DROGI? ... .. Nigdy nie usłyszał od niej kondolencje ... ...!

 4. Diana Says:

  LOL tak, to gdzie do cholery jest Oprah? Anyway, yeah, there's just something "dziwne" o wszystko.

 5. jonn Says:

  W mediach mówi, że nie miał włosów w czasie umarł. Guess what? Wystarczy spojrzeć na ostatnie zdjęcie w karetkę, on rzeczywiście miał długie włosy!

  Ten rodzaj niespójności make you think coś jest dziwne.

 6. oliver Says:

  Dla mnie wszystkiego nie sumować, myślę theres alot być rozliczane i jeden dzień ktoś będzie gdzieś na świecie i zobaczyć króla i rozpocznie rzeczy pochodzących z mycia

 7. Mówi do mnie:

  Nie mogę nawet zobaczyć ciało! Jestem fanem, ale nie jestem pewny co sie stalo. Nie mogę sobie wyobrazić go martwe i nie jestem pewny, że jest rzeczywiście martwy. Mam nadzieję, że nie!

 8. Mówi do mnie:

  omg Widzę to teraz! wow to wyglądać mu się posiedzenia. btw John on nosi perukę, jak on stracił większość jego wspaniałe włosy.

 9. Bob mówi:

  Chłopaki poważnie, jeśli takie były duże MJ fanów I'd have thought you'd mieć trochę więcej niż w tym zakresie. W relacji jego brakuje włosy były schowane, jak oni przyszli z niewiarygodnych źródeł. Droga przechodzi w sposób oczywisty życia-próbie toczenia się bez ruchu nad głową lub broni. Infact on wygląda jak worek ziemniaków. Wydaje się logicznym, dla mnie są one poruszając strecher go za drzwi łatwiejsze. Jeśli żadnego z przyzwoitości shread możesz zaakceptować tylko on poszedł. Spójrz na sposób jego rodziny mają zareagowała. Jeśli były w ich stanowisko chcesz ludzi mówiąc: "It's all just a hoax? Jestem bardzo oburzony przez niektóre z tych uwag.

 10. oxmjf Says:

  Nostradamus - Century II 28

  Przedostatniego na nazwisko Proroka

  Weźmie Diana [czwartek] na jego dzień i odpoczynku:

  On daleko wędrować ze względu na szalony głowy,

  I zapewnieniu wspaniali ludzie z podlegania.

 11. Lis mówi:

  Ludzie - Get a life! Conspiracy już zbyt daleko.
  Ludzie umierają zbyt małymi CODZIENNIE! nie ma powodu, to jest po prostu smutne. Zaakceptuj to!

 12. Katie mówi:

  Kiedy organ ma zmarł mięśni umowy jak powietrze jest zwolnione od ciała, zostały one znane burp, siedzieć prosto, przejść przez długi czas po śmierci nadal.
  Jestem pielęgniarką i widziałem pierwszej ręki wiele razy.
  On jest martwy. Niech spoczywa w spokoju!
  Jestem fanem MJ i czy ich zdaniem jest coś nie tak z całą historię, ale ja wierzę że jest martwy.

 13. Jamie mówi:

  Jest ktoś na strzał i jeśli obejrzeć pełną wideo, po helikopter ląduje zobaczysz go wydają. Być może był podejmowania ciała lub coś bardziej bezpieczne.

  Niemniej jednak, można się spodziewać, sugerując to ktoś inny udając się martwe ciało, ponieważ Michael został Spotted opuszczania kraju. Więc są wszyscy pracownicy szpitala, rodzina, policja, helikopter i koroner personelu itp. na to?

  Myślę, że w teorii spisku idź, niektóre są całkiem możliwe, ale ten nie ma żadnych substancji dla mnie.

 14. Pani Joy Bell Says:

  Dużo jak chcielibyśmy wierzyć, że pan Jackson żyje, że ciało nie porusza się okazać pan Jackson nadal żyje, nawet jeśli ciało było siedzieć w górę.
  Kiedy osoba umiera, jej ciało wypełnia powietrzem, a to powoduje, że ciało w ruch, można spojrzeć na ten fakt w sieci, lub posłuchać utworu o nazwie ją "Siedząc z martwych" na you tube.

 15. Syn Bitch Says:

  Nie rozumiem, dlaczego jego faktycznego wykorzystania siebie, jeśli jest to hoax? na pewno możesz po prostu użyć manican lub summink?

 16. MJ Says:

  Hi guys, just thought I'd let you know that I'm dead faktycznie nie byłem po prostu ogromny planowania powrotu na scenę w moim nadchodzącym koncercie. I tak, zgadzam się, te komentarze są podrobione, ale oni mają pewne prawdy, w rzeczywistości jestem łysy, ale tylko wokół obszaru genitaliów.

 17. DJ Naija Says:

  Jeśli znasz MJ wystarczająco dobrze .... Może to być po prostu innym stunt, ma dzikie i dziwne wyobrażenia i maszyny wyciągnij go jak zawsze.

  Aby wydostać się z mediów, Kontrowersje, zadłużenie i ogromny Comeback, śmierci hoax warto za każdym razem i środków przeznaczanych na to, jak już divident jest ewidentna i nadal montażu.
  Szczerze mówiąc, była to pierwsza myśl, że wszedł do mojego umysłu na aktualności złamać.

 18. Brian mówi:

  He's dead. po prostu zaakceptować to, poruszać się i get a life

 19. Harry Cheeseball Says:

  Michael jest teraz w niektórych mountantop Villa w Brazylii sipping zielonej herbaty z Elvis.

 20. TeddyC Says:

  To ruchome cienie całej bodybag. Worki nie porusza.

 21. Jodie Says:

  I can't believe wszyscy naprawdę myśli MJ jest wciąż żywa.
  Was, którzy są "true" należy przyjąć, że fani MJ poszła do lepszego miejsca, a teraz powinny być dopuszczone do ODP
  Jesteś partii jest Unbelieveable!
  Zostaw człowiek sam!

 22. MS Says:

  To jest smutne, ale musimy pozwolić mu odejść. Nawet jeżeli miałoby to być prawdą, należy pozostawić go w spokoju. On zdobył pokoju ... tu lub tam, gdzie on może być.

 23. Jasmine Says:

  I zupełnie nie zgadzają się z admin o zesztywnienie pośmiertne ..

  Oto co po prostu przeczytać na Wikipedii i WikiAnswers.

  Zesztywnienie pośmiertne jest jednym z rozpoznawalnych znaków śmierci (łaciński MORS, mortis), które jest spowodowane chemicznych zmian w mięśniach po śmierci, powodując kończyn z corpse się sztywny (łaciński rygor) i trudne do przeniesienia lub manipulować. [ 1]

  Zesztywnienie pośmiertne, a zesztywnienie mięśni, zwykle rozpoczyna się odbywać na poziomie około 3 godzin po ktoś z martwych pełnym rygor występujących na około 12 godziny po śmierci. Po 12-godziny oznaczyć rygor i powoli kończy się na około 72 godzin rygor znika.

  Tak więc, zasadniczo, po prostu nie może manipulować lub przenieść organ, który zesztywnienie pośmiertne po ustalonym w 3 godziny. Jednostka będzie ostrej jako pokładzie.

 24. Sascha Says:

  Ok,
  1th: ekranizował tym, którzy z góry? Samego Boga?
  2th: a strecher można podniósł. Jeśli rozejrzysz można wyświetlić strony strecher unosząc do góry. Jeśli znieść upperbody się, pacjent może być w stanie lepiej oddychać. Jednak myślę, że ten film jest prawdziwym hoax

 25. Antoine1975 Says:

  Guys, c'mon, jeśli zwrócić uwagę na pomarańczowy walizka (przypadku lekarzy) po prawej stronie na koc, zobaczysz, że ktoś w czarnym kolorze wybiera go, a tym samym tworząc iluzję, że ciało porusza / siedzi . Nr konspiracji tutaj ....

 26. JC Says:

  I'm sorry, ale on nie żyje folks. On nigdy nie opuszczają swoich dzieci i za przyczyną jego rodziny strapienie.

  On nigdy nie mógł ukryć, ze względu na jego rozległe chirurgii, wygląda on bardzo indywidualne. Jeśli wiesz co mam na myśli.

  Jeśli uważasz, że uczynił to na celu, i chce aby comeback, byłoby rzeczą najbardziej przykry, że każdy może zrobić.

  On jednak nie chciał zrobić z jego fanów.

  Czas przenieść na ludzi, on poszedł do spełnienia Elvis.

  Co? Elvis nie jest martwe albo?

 27. JC Says:

  Jonn,

  Był łysy pod perukę, że nosił. Dlatego miał długie włosy w ostatnie zdjęcie w karetkę.

 28. Flashy Says:

  No proszę! Czy u kidding me?
  Co się zobaczyć?
  Nie ma nic, aby zobaczyć! Nawet pół sekundy. Bardzo chciałbym go niech sfabrykowany własnej dead!

  Jeśli on zrobił:
  Dlaczego w tym helikopterem? Dlaczego nie lalkę lub podwójne i jak czytamy w inne historie?

  Pobierz prawdziwych ludzi!

 29. Annette Says:

  Michael nie jest w organizmie, jeżeli worek był martwy lub zakryte jej nie mieć normalną corpse posiedzenia pionowo na pewno

 30. Tatiana mówi:

  I poważnie chcą tego były hoax ... chociaż preparowania Twojej śmierci jest źle w tak wielu różnych poziomach. Ale chłopaki, on naprawdę odszedł.

 31. Madason Says:

  its a hoax
  i jest on na pewno nie żyje.
  thats all im gonna say.

 32. kanindo Says:

  Jeszcze bardziej skomplikowane dźwięki dla mojego beliefing. Na przykład, część z teorii zakłada, że JackO ojca może nie brzmi zasmucony do śmierci jego syna, który potajemnie wie, że Michael żyje gdzieś. Niezły. Następnie jak odpowiedź na Jackson rodziny są podejrzane otaczającego Michael śmierci? Albo ojciec nie jest jego częścią gry na tym?

 33. brizom Says:

  why dont you all zaakceptować MJ jest martwe, peolpe nie umiera, jego życia. z kwoty narkotyków jest często plumled do ciała na co dzień to tylko kwestia czasu. Jeśli chodzi o hoax, to jest wspólne dla większości bigtime gwiazdki tak szybko, jak jeden jest deklarowana martwych ktoś shout hoax a następnie wyda niewłaściwe ilości czasu z, spójrzcie na to patrzeć w tym, wyjaśnień itp., aby wymienić tylko kilka Elvis, JFK nawet Opera Winfrey, a ona wciąż żyje! pozwala korzystać z wszystkich jego muzykę i pozwól żyć na jego spuścizna nie hoaz. King Brizo

 34. bghoppy Says:

  Co o zdjęcie go w karetkę? Ma żyły popping na jego czole (Julia Roberts, że rzeczą) Czy jest to medycznie możliwe z niedawno zmarłym ciało? A jak dostać nawet zdjęcie jak to? Dlaczego nikt nie zapyta o tożsamości rzeczywistego rozmówcy do 911? A kiedy operator mówi mu, aby uzyskać Jackson na podłodze, on po prostu mówi OK i szybko zmienia temat. Gdyby nie on potrzebę pomocy doc tutaj? I nie słychać doc pochrząkiwanie kiwnąć martwe ciała na podłodze. 120 funtów na martwe ciało nie jest żart dla nikogo, I don't care, jak wielki nie pokładzie kwalifikowany jest kardiolog. On nawet nie oferując medycznych info dla paramedyczny. I nikt nie wydaje się spieszysz lub paniki się umierający król, aby pomóc i aby tego pojazdu z podjazd, nie wspominając o shitty jazdy, minęło więcej niż minutę, aby wycofana. Oni ciągnionymi doc samochód, jak on opuścić? Do szpitala, jak twierdzi jego prawnik? Aby być z rodziną. Tej samej rodziny, który nie zna tego lekarza? Nic nie dodaje się, a nawet Sheryl Crow powiedział to głośno w telewizji, co większość z nas myśli, uważam, że była rozmowa z Larry King, gdy pierwszą rzeczą, mówi się, wiesz, kiedy pierwszy usłyszał myślałem i jest to tylko nadzieja jeden stunt, uciec z jego ogromnego zadłużenia, ale teraz she'd realizuje on nie żyje. Dodatkowo, jeżeli istnieje coroners biuro w świat pracy z stunt na podobny do tego, to byłoby to, że ma on TV show Misji Road. I jak zrobić scenę śmierci dochodzenie w sprawie możliwego ciągu dawki narkotyku, a nie odbioru każdego Advil, ziołowe uzupełnienia, zespół pomocy, bez względu na wszystko nieco medycznych, które powinny zostać wprowadzone do dowodów natychmiast? Jego wydaje się niewiarygodne będą potrzebować, aby wrócić na dwie torby warto dowodów, po przeprowadzce ciężarówki, a co nie? Co się stanie, jeśli ten był morderstwa? Niekompetencji nieuzasadnionych proporcjach. Czy LA naprawdę to przepraszam?

 35. YuRiSiO Says:

  Nie zaprzecza on naprawdę umiera, czy nie, ale jeśli nie umiera MJ Myślę, że jeden i tylko dokładnie wiedzieć it.she 's Lisa Marie Presley elvis'daughter bo jest wyraźnie wiedzieć o jej ojciec naprawdę umiera w 1977 r. lub w innym czasie.

 36. bghoppy Says:

  A dla Rickster, Great question! Herweb witryny mówi ona i jej załogi jest na 2 tygodnie 8 milionów dolarów rejsu do Stambułu, a na jej miejscu, że nie ma uwag, ludzie są na pytanie, dlaczego nie, a otrzymasz Brak wyników wyszukiwania, jeśli micheals nazwisko, można 't nawet znaleźć wywiady z 93. But you do ogłoszenia, że ma takie samo przyjaciółmi robi. Janet, Lisa Marie, Quincy

 37. Hatenessx Says:

  I nigdy nie mógł zobaczyć Michael hoaxing śmierci uciec jego długów. Jego dzieci nie mogą być biologicznie jego, ale on kochał je bardziej niż samo życie. Kochał Boga dla dobra wszystkich. Nie, jeśli była to mistyfikacja, a następnie chciał powrócić.
  Istnieje wiele pytań, niektóre są podejrzane i trzeba odpowiedzieć, aby otrzymać pełny obraz.
  Jednakże, o2 bilety są coraz zwrócone, jego pogrzeb plany NEVERLAND stopniowo postępuje i oglądanie ciała jest planowane.
  Jasne, można się figura woskowa w organizmie, ale jest poza chorymi, a on, że nigdy nie wykracza daleko.

  I love Michael Jackson, i chcielibyśmy go bardziej niż cokolwiek, gdy był żywy. Ale czasami trzeba zapytać, jak daleko chciał iść.
  Chociaż w odniesieniu do rodziny reakcji, mogą być łatwo na to.

 38. vicky86 Says:

  Hi all!

  Kiedy po raz pierwszy dowiedzieli się, że MJ był umarły byłem zdewastowane, ale część mnie zastanawiał się, jakby była Hoax! Ale myślę, że jej wszystkie poszedł za daleko się jej zbyt długo na jednej rzeczy zawsze wierzył, że MJ kochali jego fanów i naprawdę dont pomyśleć, że mogłoby jego fanów (lub jego rodziny) przez tyle serca brzucha!

  W odniesieniu do całości ruchu na noszach rzeczy, to wydaje mi się oczywiste, że ktoś został przeniesiony na noszach rundzie nieco i tak daje efekt hes ruchome!

  Pragnę była Hoax, jak uwielbiam Michała tyle. I nie zgadza się z większością z Was jednak, że okoliczności jego śmierci są nieco podejrzane, ale wciąż jest zbyt wcześnie, dni, a dla niektórych części tabloidy są tylko spekulacje.

 39. jesse Says:

  Po śmierci tego ogłoszenia byłem kinda errmmm. Do następnego ranka, kiedy zacząłem análise czym naciśnij miał do powiedzenia i rzeczywistej reakcji jego rodziny i współpracowników oraz fakt, że wszystko będzie zbyt szybki i pieniądze był w pooring! I zapach ogromny RAT! To samo ogromne szczury smelled I kiedy Brandon Lee zmarł! Które mi się Bruce Lee i dwóch innych na całym świecie celebrity zgonów errrrrmmmmmmm ... ... ..

 40. sobaytransplant Says:

  Nie wiem, czy jest on naprawdę martwy, czy nie (Kinda nadzieję, że nie) widzę agruments po obu stronach muru, though. On mógł być na tyle chory, że zmarł nagle w ten sposób ... ponownie, jego życie było tak dużo, że problem ten może się wydawać jego jedyny sposób jak obecnie. (Nie mam wątpliwości, że chciał wrócić i dostać jego dzieci ... dlatego jego woli było tak, że jego matka adament je.) Muszę przyznać, że preparowania jego śmierci była moja pierwsza myśl, too. I mean, he's pretty szarpanymi niektórych ogromne stunts przed i jeśli ktoś miał środków, aby zrobić to ... kto wie? Może znaleźć się w odpowiednim czasie. Z pewnością byłoby zająć największy w historii muzyki, gdy wrócił z niektórymi return-from-the-dead zwiedzanie czy coś. To DOES sound like him. Ale chciałbym podkreślić, że w dniu dzisiejszym ogłosił, że nie będzie oglądania na NEVERLAND jak wcześniej planowane - i nie będzie również żadnych pogrzebu lub zakopanie tam. Więc nie jestem pewien, co to ma do wzmocnienia hoax teorii. (?) Teraz nie dopuszczę do nikogo ZOBACZ go zamknąć dla siebie? Czy są one ochronę zwłoki i rodziny z throngs kibiców ... czy też coś ukrywał? Oraz o jego woli ... jesteś nam, że MEGA superstar jak Michael Jackson dokonał się w 2002 roku ... i to tylko niektóre z tajemniczo pojawi prawnika plików PO MJ ma prawdopodobnie zmarł? Hej, Madason ... co to znaczy, że jest to naciąganie i to wszystko, co mają powiedzieć? Czy masz wewnątrz info?

 41. sobaytransplant Says:

  Jeszcze jedno ... jeśli on nadal żyje i czyni jakiś triumfalny powrót, będzie on ostatecznie jest winny wszelkiego rodzaju nadużyć opłat czy coś? Czy ktoś może rzeczywiście zrobić i nie może być poważne (prawnej) to problem?

 42. bghoppy Says:

  Kiedy próbował się do jego spokeman Dr Tohme Tohme (Dr. Toh (URT) do mnie?) Cant znaleźć coś więcej, ale tajemnica. następujących od 12/23/08 artykuł o mj zdrowia (Reuter's): Oświadczenie, nadana Jackson's "i jedynym oficjalnym rzecznikiem, dr Tohme Tohme" i wydawane przez Los Angeles firma Scoop Marketing, cytuje wywiad z pisarzem Ian Halperin w brytyjskiej gazety Sunday Express, w którym Halperin powiedział Jackson cierpi z Alpha 1-antitrypsin wada.
  W endocrinologist ze specjalnością w osteoporozie jest twój rzecznik oraz kwestie oświadczenia na temat swojego zdrowia i plotek otaczających go, poprzez firmę o nazwie Scoop Marketing?
  A dlaczego Geraldo wierzyć "nie są tylko 4 możliwości wyjaśnienia michaels śmierci", a najbardziej sensaltionalist, teorii spisku rzecz e-proponant wątpliwości i nie może pochodzić nawet z 5-ci możliwość sfabrykowany śmierci? Naprawdę?
  I Oprah ciszy przemawia wielkości, tym bardziej myślę o tym.

 43. MONij Says:

  Jeśli spojrzysz bliżej widać cień z tyłu i ręcznie wysuwaną pod organizmu, więc nie było kogo się ciała. Jeśli chodzi o Michała jest żywy, to jest moje pobożne życzenie. Ja jestem wciąż czekając na cud stało. Jak o najnowszych spekulacji, że jego pogrzeb odbędzie się w Centrum Staple przez te same osoby MJ rodziny poszukiwanych odpowiedzi dotyczących ich śmierci syna. A bilety są sprzedawane? Tak wiele pytań pozostawia unansered, pozostawiając nas, nas fanów, aby odebrać im jak chcemy, tworząc coraz więcej chaosem i rzuca coraz więcej tajemnicy o faceta. Wow, I just hope z głębi serca, że MJ wróci z martwych na 7 lipca, aby wykonać Infront jego fanów na Staple Centrum. Dlatego tam nie będzie oglądania w piątek jak spekulowali wcześniej, ponieważ nie ma ciała w celu wyświetlenia. Miłą niespodzianką dla fanów żałoby, a może tylko małe grzywny za MJ do zakłócenia spokoju. Moje pobożne życzenie!

 44. bghoppy Says:

  topix.com z 27 grudnia 2008
  Redakcja: dr Tohme i świat Wycieczki To nigdy nie będzie
  Czy zdajesz jeśli dodać "uc" do wacko's Dr 's name, jego nazwisko jest dr Touchme Touchme?
  W rzeczywistości, "Toh" jest Ma'ya dla "wyprostowany". (Ok, ile po prostu screamed? And I'm not talking girly / wacko krzyków, to znaczy prawdziwe głośno, długo, przerażonym krzyków?)

  Czy jest możliwe, że ktoś ciągnie jeden nie-bardzo-opracowanie i dokładnie nieprzyjemny dowcip na jego fanów? Och, dobrze, to nie tak, jak nie będą pożerać je z cukrem na górę i bronić kłam jego śmierci. Oni zawsze. Mimo wszystko, oni nadal wierzą wacko będzie skok z tego wózka i znaleźć backers i ubezpieczycieli i przejdź na huragan podróż dookoła świata w 2009 r. - co chcę podkreślić, jest tylko kilka dni nawet bez podpowiedzi jednego kostium są nakreślone na jednej gazetowego opuszki.
  Nie martw się, dla tych, którzy chcą mi powiedzieć, jak szalony myślę tak, nie jestem pewien jesteś zły, a na pewno nie czuje się dobrze bardziej próby zawijania głowie wokół tematu Wierzę, że wszyscy czują się dotknięte. Wszystkie te nieścisłości, pytania, contadictions, brakuje relavant informacje czynią wszystko, co do mnie pytanie. To samo wolnej prasy, że ma nas ocalić od nieznanego zła, które mogą zatrzymać demokracji w jego utwory, gdy nikt nie zgłasza prawda?

 45. sobaytransplant Says:

  By the way, my friend (który jest medycznym osoby z historii transportu ciał) oglądał ten film wideo. Ona powiedziała, że chociaż jest freaky, jest to złudzenie opitcal i nie siedzieć prosto. Ona powiedziała do niej i wygląda tak, jakby jeden opiekun (lub dwóch opiekunów) wewnątrz śmigłowca są manewrowe ciało, aby móc wyjść z helikoptera łatwiej po ziemi.

 46. dave859 Says:

  przeczytaj ten http://uk.news.yahoo.com/21/20090702/ten-jermaine-jackson-i-wish-it-was-me-5f8abb3.html

  "Chciałem, aby zobaczyć Michała, i chciałam zobaczyć mojego brata, i nie patrz mu życia i zasapany był bardzo emocjonalny dla mnie, ale ja w posiadaniu razem, bo wiem, że to bardzo żywy", powiedział.

 47. Happytomato Says:

  Witaj,
  Thank you very much for you stronie. I będzie post. Byłem w szoku, kiedy czytam wiadomości.
  niż chciałem wiedzieć więcej o Michael Jackson. (I nie był prawdziwym fanem, ale bardzo ciekawy temat tego dziwnego człowieka).

  Więc mam zauważyliśmy coś w odniesieniu do wywiadów znaleźć w Internecie

  Niektórzy twierdzą, że zamknięte znajomego MJ był w dobrej kondycji podczas preseahal i innych dodać, że nigdy nie widział go biorąc narkotyki.
  Ponadto do gry kilku wycieczkach, MJ ma zbyt być w dobrej kondycji, więc ubezpieczenia medycznego ma zdecydowanie zgodzili się, że był ok do zwiedzania (w zależności od tego, który mówi, że bierze narkotyki), to wydaje się bardzo długo czas.

 48. Ali mówi:

  On żyje ... i naprawdę uważam, że

 49. wishful09 Says:

  dobrze, będziemy wszyscy znają prawdę szybko, ponieważ Debbie Rowe poszukuje obecnie areszcie. Nie ma sposobu, by Michael usiądź i pozwól jej dostać custdoy jego dzieci. O ile, wie, nie istnieje żaden sędzia pozwoli jej opiekę. Miss you Michael.

 50. nycscenie Says:

  Dla wszystkich tych, którzy byli rude lub tych, którzy planują być niegrzeczny wzywając wiernych do hoax crazy, lub mówiąc "get a life" to oczywiste, którzy potrzebują życia. Jeśli dont believe it was a hoax lub didnt opieki, a następnie y marnuj czasu i czytać i komentarz w tej sprawie. Jeśli u opuszczają wszelkiego rodzaju uwagi, oczywiście część u (w tym ja) uważa w tym lub zaczyna wierzyć w to.

 51. Happytomato Says:

  Znam komentarz na stronie internetowej, że:
  "Numer seryjny na śmigłowiec, że z lewej NEVERLAND Michael Jackson w nim, i numer seryjny na śmigłowiec, że przybył do szpitala z trupa, bo nie pasują do siebie."
  Czy to prawda?

 52. admin Says:

  We've przeanalizowała materiał zarówno Helicopter, że opuścili szpital UCLA (nie NEVERLAND) i ten, który przybył do LA County kostnicy i doszli do wniosku, że oba są identyczne LA County Sherriff Rescue 5 Śmigłowiec z numerem seryjnym N9500G. Ten numer seryjny jest po obu stronach jednostki z przodu poniżej kokpitu. Tak, to plotka nie jest prawdą.

  MJHD Admin.

 53. OriginalDavid Says:

  ok, do wszystkich ludzi, mówiąc jej cienie lub kąt widzenia ... Pan zauważył, że więcej tabeli / noszach będzie widoczny jako organ rośnie? po prostu spójrz na to ... będę czekać ....

  ok, je? jak można to zrobić cienie lub kąt kamery dokonać jego ramieniu przejrzyste?

  On jest jej preparowania.

 54. OriginalDavid Says:

  również, cnn właśnie ogłosił, że narkotyków nie znaleźli w jego domu może skłonić medycznie śpiączki. tak, tak, że istnieje.

  one ponownie go James Bond stylu, gdyż były one przyjmować, a on tylko usiadł trochę zbyt wcześnie.

 55. Andrea mówi:

  Ja również zgodzić z faktem, że "ostatnie footage 'go wykonujących jest rejestrowane w High Def, wieloużytkowym utworu, itp. jest zbyt wygodne.

  I również zgodzić się z niemal wszystko, co każdy powiedział - do 911 połączeń, w 30 minut od chwili luki Dr Murray znaleźć MJ "umiera" i od kiedy zdecydowała się na "staffer wezwanie 911. Joe Jackson nawet pogrążony w smutku - i jeśli tak, to jakie on i jego syn nigdy nie dostał razem? To był jego syn wciąż możesz się spodziewać, aby pokazać mu trochę więcej niż osierocenie których wykazano, wywiady w telewizji, jak również BET Awards. Wierzę również, człowiek w karetkę zdjęcia może być bardzo prawdopodobne NIE MJ. Jego uszy są zupełnie odmienne. Czy ktoś jeszcze zauważył, że? MJ uszy nie zwinięte jak ten, który jest widoczny na zdjęciu wyraźnie nie. A tak, to jest bardzo możliwe, że rury w oddychaniu, że jego nos jest wokół jego głowy mogłoby stworzyć iluzję jego uszy zwinięte, ale czy ktoś zauważy, że jego bokobrody są znacznie większe niż w ostatnim rehersal zdjęcia, które zostały dopuszczone? Również jego barwnika jest całkowicie wyłączony. Zbyt wiele z żółto-ish odcień.

  I do zawarcia moje spekulacje - I oglądaliśmy wywiad z ubiegłej nocy Matt Lauer i Jermaine Jackson na Dateline NBC, a było kilka wskazówek, że nie jestem pewien czy ktoś na złowionych ale jak go mówiąc: "ja wiedziałem, że jeszcze bardzo żywa ", ale potem natychmiast zatrzymuje i mówi" ducha, mam na myśli "Fishy Fishy ?!?!!? A potem wspomina również "Ja wciąż czuć go, ponieważ wiem, że jest tu gdzieś jeszcze. COME ON!? Czy to nie jest oczywiste? Tak mógłby oznaczać "duchowym", a nie fizycznie, ale wszystko otaczającego jego śmierci jest po prostu zbyt dziwny. Jermaine również wspomnieć, że on i MJ miał rozmów o Jackson 5 Reunion, a one były w drodze, aby wykonać w Londynie. I wygodny sposób, że teraz jest Jackson powiedział, że rodzina jest rzeczywiście się do Londynu, aby zrobić show. Hmmm ... tak naprawdę sprawia, że można się zastanawiać, czy nie? Wystarczy pomyśleć o tym. Jermaine wspomniano również, że niech MJ's Kids zobaczyć jego ciało. NIE lekarza jest dozwolone, aby każde dziecko zobaczyć ich rodziców trupa. Najbardziej mogą zrobić to powiedzieć "tato udał się" lub "He's gone do lepszego miejsca" lub coś w tym kierunku. Kto nigdy nie słyszeliście o nim najlepiej "psychologicznie" dla dzieci, aby zobaczyć ich ojca ciało! Mam na myśli, nie sądzisz nich widząc ciało będzie ich więcej traumatize psychologicznie wtedy nie widać ciała? Mam wrażenie, yeah, maybe dzieci DID uzyskać zobaczyć ich tata po "umarł", ale tylko tak mogą sobie z nim zobaczyć i naprawdę nie był martwy i pożegnać na dziś, ale tata będzie je wkrótce! THINK ABOUT IT!

  Ponadto, tylko moich dwóch groszy - ale wierzę, MJ, jeżeli w rzeczywistości jest nadal żywy, a sfabrykowany jego śmierci, nie byłbym zły ani wywrócić - w rzeczywistości DOBRY dla Niego! I'd dać mu rekwizyty i oklaskiwać go. Był i zawsze będzie THE MAN. Mam wrażenie, jego "powrót" tour ma dużo więcej sensu "comeback" niż każdy myśli!

  Jednym z ostatnich i końcowej refleksji nad tym wszystkim - jego "ogłoszenie" w Londynie powrót w marcu do 02 koncerty .... Które wyraźnie WAS NIE HIM! That is all I'm going to say. Jest oczywiste, jego mannerisms, rozmawiać, chodzić, ruchy, jego ręce były duże, jego uśmiech był różny, jego zębów miała luki, a którzy mogliby nie zauważyć jego ton głosu? KWP, IMPOSTER! Bynajmniej, powiadam wam!

  Ja wyraźnie nie mówiąc, że wszystko, co wydaje się spekuluje mógł hoaxed śmierci, jak to zostało powiedziane wiele razy przedtem. Ale tylko thought I'd niech każdy wie, do wykroczenia poza mediami, a dokładnie na oczywiste i faktów. Jednakże, jeżeli sfabrykowany śmierci i wraca LUB sfabrykowany śmierci i chce pozostać w ukryciu - Mam nadzieję, że otrzyma on kiedykolwiek pokoju, tak na pragnienie.

 56. Happytomato Says:

  Muszę znaleźć inny news. Lepiej sprawdzić
  265. Michael Jackson został zamordowany. Kluczowe dowody w 911 połączeń. Słuchaj go uważnie.

  Oto świadectwem faulowanie

  Michael Jackson został zamordowany. W 911 Call Proves it.The osoby, która dokonała 911 połączeń powiedział Michael ciała został na łóżku, a lekarz był wykonywania CPR na łóżku. Oprócz faktu, że lekarz nie wie, gdzie jest podawany CPR, na podłodze, nie było nigdy CPR podawać na podłodze.

  Słuchaj na 57 sekund do 911 połączeń
  Youtube: Michael Jackson 911 połączeń
  [www.youtube.com]

  911 Dispatcher: "Czy on na podłodze? Gdzie on jest w tej chwili? "
  Wzywajacemu w domu: "Jest na łóżku sir ... on na łóżku."
  911 Dispatcher: "Zabierzcie go do podłogi"
  Wzywajacemu w domu: "Ok"

  STOP Right Here! Rozmówca powiedział: "OK", jak gdyby był jeden CPR podając, kiedy to został lekarzem. Rozmówca nie instrukcją lekarza, aby otrzymać Michael do podłogi. Nie słyszałem, aby sugerować ciało zostało przeniesione. On nawet nie Michael połączenia według nazwy, nie "Michael", "MJ", "Mike". Czy nie sądzi Pan chciał powiedzieć coś takiego "Get Michael do podłogi?"

  Posted at 4:43 PM w dniu 4 lipca 2009 przez MJJMurdered
  http://www.tmz.com/2009/07/05/michael-jackson-doctors-propofol-drugs-billing/18 # comments

 57. MyBelovedMJ Says:

  I love Michael z całego serca i duszy, i jak chciałbym za słodki anioł się żyje, I don `t uwierzyć, że on jest. Dlaczego Michael iść tak daleko? On nigdy nie opuszczają swoich dzieci i wiedzą, że na fakt, umiłował ich bardziej niż samo życie. O rodzinie dooing koncerty, dobrze, że wydaje się nieco dziwne, ale myślę, że oni robią to dla uczczenia Michael wraz ze światem. Widzisz Jermaine w interwiev naprawdę krzyk, z łez, czy naprawdę myślisz, że nieprawdziwy jest? I don `t, a co Janet w BET, była tak zdenerwowany. I have always loved Micheal, not for his Music, but for who he was, and that is why i don`t believe that he would hurt the ones he love, by fakeing his own death. That does not make sence to me. Allthough, you are makeing some very good, points. Even if Michael was alive, i don`t think that we would ever find out. He can`t go anywhere without consieling his face, why would he take that risk of getting “caugt” and be exploded to the world for that. Hmmm, dosen`t really make sence to me. I would like more than anything in this world, to Get Michel back, but as we all know, you cannot “come back rom the Dead” unfortiently . I just hope that my sweet angel, finally have gotten the peace that he has deserved. Rest in peace my love. You will always live in my heart. RIP My beloved. You are greatly missed, and loved.

 58. Yes555 Says:

  Jacko's coffin will be in the centre of the 11000-seat stadium. Tributes will be read out by singing legend Diana Ross and Jacko's brothers and sisters Jermain, Tito, Janet and La Toya.

  http://www.people.co.uk/news/tm_headline=david-guest-banned-from-jacko-s-memorial-service&method=full&objectid=21495577&siteid=93463-name_page.html

 59. bghoppy Says:

  If Michael loved his kids so much, why would he allow himself to succumb to such a tragic end despite ALL these people that claim to have said something to him? I think it's BS to blame doctors and dealers for all the drug problem. The problem itself is one of demand, not supply. If you do not possess the preservation instinct within yourself to find the help needed to stop before you die, that is no one else's fault, and a weakness of your own. He kept these children from having a mother, then dies of drugs, then wills them to Katherine, who at 79 and the stress of this death and her shit marriage to the devil, could die at any minute?
  We have no proof of and I want to see a body before I believe he's gone. And if he is, it's the saddest thing I have ever seen.
  I also think the treatment of Debbie Rowe is the big shame in all this mess. I feel so sorry for her. There is no move she can make without people tearing at her SOUL. So wrong.
  And why cut her out of the will, but let Joe go unmentioned. Since his parents are still married ( I know not living together, but I guarantee she doesn't divorce for religious reasons only) when he bequeths something to her, it is also his by law, no? That makes no sense, not that one single thing about this makes one lick.
  My theory now is that he has been messing with drugs, but more like hormones and different prescriptions that would help him alter his voice and skin, ect, but at this late age it is now medically imperative to stop these actions, and so the “natural” MJ that results would be exteremly shocking (he had 20 years to get to look like this). I think with the help of Deepak and Rabbi Schmuley he has re-evaluated his whole life and has made personal changes for the better spiritually and medically. So what bigger way to totally reinvent yourself to the world that come back to life, at your own f'n funeral.
  I agree with Adrea, when she says she understands why he would do it, and would encorage almost, if that's what was best for him. I'm only going to be pissed about how hard it has been on me emotionally. I am questioning my mental sanity on an hourly basis, but then if I feel i can't be wrong, I go insane watching these people on TV not question anything, the way his family reacts. If he is not dead, the Jackson Family (and all their friends) are without a doubt the largest group of related psycopaths in the world and should be studied by scientists.
  As for Janet, she did not seem appropriately upset to me, and no one seems to notice she talked about him in the present tense. “To you he IS an icon, to us he IS family” That keeps happening alot in interviews, talking about him in present tense. Jermain is a freak one way or the other, and I don't think faking crying is hard at all. It concerns me there was not more crying, if he really is gone.

 60. MyBelovedMJ Says:

  I guess we will see Michel then.

 61. bghoppy Says:

  And surely you can't do enough drugs to kill yourself with, and have NO liver or kidney damage evident at autopsy?

 62. Wish-Tis-True Says:

  Did anyone hear about Michaels 'ghost' supposedly haunting the ranch. I would love if people just laid off his back. If he is still alive (which i would love to believe and I HOPE THAT ITS TRUE) I honestly wish its true. My heart aches for his children and his family. The media are money hungry pigs. They will go to any extent to make money. Urghh makes me sick.Whereever you are Michael we love you dearly and with all our hearts we miss you madly.

 63. bghoppy Says:

  http://men.style.com/details/features/full?id=content_9937&pageNum=2

  Above is a link to an interesting article of Quincy Jones talking about MJ. Certainly a different tone than he has when on CNN.
  Why is it that every story about MJ comes from TMZ and all video is from hollywoodvideo?

  Did you guys see on e-bay someone is selling their ticket for 8G, opening bid, and another freak is selling the soil from where he died, that also contains his ghost.
  My faith in humanity and the future is being tested like no other time in my life. Isreal may launch a bomb at Iran's nuclear sites, VP Biden says the US won't try to stop such a decision, which can mean nothing but destruction for untold innocents. And I can't stop thinking about THIS.

 64. MyBelovedMJ Says:

  I totally agree with BGhoppy on everything. I won`t believe that he is dead either unless we get to see the body. Michael, we all love you so much, and you are greatly missed. I hope you are happy whereever you are our sweet angel. We love you with all our hearts.

 65. wishful09 Says:

  Dziękuję! People are not thinking. There would be immediate evidence of such an voerdose. His liver would be shot to hell. They either already know the answer and are not telling the public, or something fishy is going on.

  As for Joe Jackson, I can not imagine any father “feeling great” after a child has passed. It's not reasonable. No matter how strict he was, he loved his son. Even Michael admitted that. Joe wanted more for them, he just went about it the wrong way. As for people saying Joe was money hungry, that is not true. I think Michael even said Joe never took money from them. He was just too damn controlling. So, for Joe to feel great is odd. Something is wrong here! Even an abusive father would find the passing of a child unbearable. Men who beat their spouses are grief stricken, when they lose them. His reaction is as suspicious as it can get.

 66. wishful09 Says:

  Also, when I lost my father at a young age, I DID NOT see him in the hospital. I did not see my father until the funeral. So….

 67. wishful09 Says:

  bghoppy,

  I also find it difficult to watch people not question anything. Everyone keeps comming forward talking about this and that, and they just accept it.

 68. MyBelovedMJ Says:

  Michael will be burried tomorrow morning in Forest Lawn Memorial park, i Hollywood hils. Jermaine have said so. But they still want to try to get purmission to get Micheal burried at Neverland. So i guess that means, that we wont be allowd to see Michael for the last time, in a public wievieng. But i don`t understand why, they would have him burried at neverland. Michael didn`t want to go back after his last trial . I guess that Michael is really is gone. It will be a hard day tomorrow . Rest in peace Sweet, sweet angel. I will love you for the rest of my life

 69. Andrea mówi:

  I also agree with bghoppy. Too many PRESENT tense talking when referring to MJ. That definitely raises more suspicions as well, for me at least. I guess we will all see on Tuesday at the memorial. Who knows.

 70. Happytomato Says:

  The explaination of Michaels'ghots'
  http://www.youtube.com/watch?v=0laFusN40qc&feature=related

 71. MyBelovedMJ Says:

  Ive just seen the full interwiev with Jermaine Jackson, and what i don`t understand is that he is saying, and i qoute: We gotta remember Michael for who he IS??? Ehh i guess he means for who he was?. And at last he is saying, My Brother IS the king, again, i though he ment, was? Why does they keep saying is?

 72. elde Says:

  Michael has left the building..

 73. Yes555 Says:

  I am afraid Elde is right.

  http://x17online.com/gallery/view_gallery.php?gallery=ParisJacksonFuneral0706_X17&index=1

  ^^ Paris Jackson Leaves Dad Michael's Private Family Funeral In Tears.

  Surely she couldn't have faked that?

 74. MyBelovedMJ Says:

  i have just seen all the rehersels, for last month with Michael, and i have to say, if you are totally on drugs, and sick like they said, he was, there is no way in hell, that you can dance like that. He laughed, talked, made fun, ran around, and danced like he was 25 again.. On all the rehersels. THat is why it has been such a big chok for all of us, that he died so sudden. There is no way you can perform like that, if you are near dying. That is all im gonna say

 75. bghoppy Says:

  is is legally possible to bury a body without a death certificate?
  I don't understand how those pic's “of Paris” prove anything at all. First, why are we to be convinced that is her? Second, who are those people in casual dress leaving a memorial service? Why are her pics the only ones out there? Why whould she not be in the family car?

  But more important, it's disgusting that there are people willing to take such shots, print them, and then view them. What is wrong with you folks interested in such morbidity.
  I also have a huge problem with the claims the kids asked and then were allowed, at the encouragement of the hospital therapist, to see him dead, and so soon. That's what viewings are for.
  I guess all we can do is just wait and see what happens.

  I'm praying for a Miracle.

 76. mysticallymagestically Says:

  So this entire memorial service seems like a promotional event for some, or is it just me?

 77. Andrea mówi:

  I agree with you, mysticallymagestically. The entire thing seemed too thought out and planned to be a 'memorial'. And where the hell was Oprah, Dianna Ross, etc? Chodź. and as I said before, BROOK SHIELDS IS AN ACTRESS. She gets payed to cry, which is exactly what I'm sure she did at the memorial. As for Paris, if ANYONE really thought that her last few words and 'emotional outbreak' was sincere, you have issues, haha. Blanket had an MJ DOLL in his hands, while Prince was chewing gum and really showed no signs of emotion or grieving. And why a closed casket? Things still don't add up to me. I'll believe it when they release either autopsy PHOTOS, or someone signs the death certificate and I actually can SEE the death certificate. And wtf is up with them not even knowing what they're gonna do with his body?! I think it's been disrespectful enough as it is that they waited this long for the 'memorial service' IF he is truly dead.

  Also, didn't anyone else notice how Janet was trying to hold in a laugh at the end after Paris turned away from the microphone and she went to comfort her? Pft. I am still not a believer till I get full proof.

 78. noisehammer Says:

  “she hold in a laugh at the end” ???????

  well, sadly as it is, loosing believe he is alive, thats what ive to watch again…
  can anyone confirm it that it was a real laugh ?

 79. Yes555 Says:

  Andrea, here is Michael's death certificate:

  http://www.aolcdn.com/tmz_documents/0707_mj_deceased_wm.pdf

  And why on Earth would a little girl fake cry over something like this?

 80. MyBelovedMJ Says:

  I saw all 3 kids, chewing gum. Seems kinda normal, their father did it all the time, all day long.. But they didn`t show any emotions, that is right. Exept from Paris. Some is saying that Michael will reveal himself at the jackson 5 reunion, wich some of the family members will do, at some of his concert dates. OMG. who can believe that. He is dead. But why buy a gold Coffin, and do this memorial, if it was all a fake, would the entire family stand behind Michael?? Or, do they even know if he was really dead or what?

 81. MyBelovedMJ Says:

  Ooops, forgot something. I will have to admit, that i also thought it was kinda weird, that we didn`t get to see the body, and the fact that their havent been a 3rd otopsy. Hmmmm

 82. MyBelovedMJ Says:

  The janet thing. She didn`t smile. I seems to me like she tried not to cry, to be there for Paris

 83. bghoppy Says:

  Me too, mystic. Felt like a “comeback” for alot of fading stars, alot of self promoting statements, and the lack of emotional involvement on everyones part is unnerving. Like I said before, whatever has happened the whole Jackson clan should be studied by scientists as the largest known group of related psycopaths and/ or scitzophrenics in the world. Not one tear, until marlon mentions his twin, and Paris “cries”. once again talking about him in the present tense. The two boys looked bored and uninterested the whole time, and I think it's weird too that the youngest has a doll of him. None of these Jackson freaks should be allowed near these kids. They don't seem normal at all to me. Unless they do know he is ok. Still why is Katherine so venerated? She raised 8 kids and married a man who all have serious social and emotional problems. I question the mental health of all of them. Not to mention she could die at any minute, but since this memorial shows just how emotionally attached they all were to MJ, I;m sure her passing wont hurt them much either. If my dad or brother died, there is no way I would have been able to make it thru that whole show without completely breaking down. Especially if congress passed legistlation to honor him forever, and ever. OMG, that didn't move a single one of them.
  The absence of Liza, Oprah, Lisa marie, and diana ross is weird.
  And if he hated Debbie Rowe so much why does his guitarist look just like her, except younger.
  And the weirdest (I hope) thought I have to drop here is, check out the first guy to sing during “we are the world”. Kim jest ten koleś? A former decoy? Or him w/o make up? He's kind of what I am expecting to see, if MJ is ever to return.

  I was moved and disgusted so many times in two hours, I'm still exhausted, still not sure what to think.

 84. sobaytransplant Says:

  I would dearly, dearly love to think that he was still alive. However… I have to say that I don't believe that is true. I think he's really gone. There are LOT of things that are still a mystery and pieces to this puzzle that are absolutely missing. But I didn't see anyone “acting” at the memorial service. (I'ma trained actress of more than 35 years and can usually spot someone acting – even the good ones.) I didn't see Janet holding in a laugh… what I saw was her making a face in reaction to the child's tears. It looked more like “OMG… poor baby” to me. The other kids' demeanor was a bit strange, I agree. Then again, they were raised in a VERY strange environment. The older boy seemed to react to his sister's tears by reaching around Janet when Paris fell into her arms, but the younger one didn't seem to re-act to anything. One thing is almost certain… if he DID fake it, we probably won't ever know about it. If he's trying to start a new life, wouldn't he do just that? Somewhere out of the public eye for the rest of his (natural) life? Potential fraud charges notwithstanding, it seems like a LOT of trouble to go through to get a new life – only to blow the whole thing by showing back up again.

 85. Andrea mówi:

  No matter how believable they tried to make that 'memorial' seem, I didn't buy it. Open-casket, THEN I would have thought he is TRULY dead. There is still so many things that do not add up. Give me some death photos, and I'll be happy. Haha. Till then, I will assume he is alive. Coming back? That is another story.

  If no death/autopsy photos ever emerge, but months go by with no word of him, I will have assumed he either went into hiding or is, in fact, dead. Either way, I'll continue to stick to the facts and everything I have seen so far since DAY ONE of his death and the minute I heard he was in the hospital, with a heart attack, then he died, then he was in a coma, and then he 'died' for real. Since DAY ONE the story has been off. Come on folks, get with the program.

 86. sobaytransplant Says:

  In fact… all of this sounds VERY familiar. I'm old enough to remember the “Paul McCartney is Dead” hoax of 1969 and 1970. http://www.turnmeondeadman.com/index.php?option=com_content&view=article&id=3&Itemid=10
  I also remember the whole Elvis faked HIS death business… which is still going on to this day. All these years later, no one has ever proven EITHER rumor to be true.

 87. Andrea mówi:

  Just so everyone knows, I take back what I said about Janet holding in a laugh when Paris goes to her arms. It's when Marlon is talking and turns around from his 'break down'. TO ME it seems as if she is holding back from smiling. I have re-watched that part over and over, and none of them look sincere. That's just my opinion. Who knows.

 88. MyBelovedMJ Says:

  Sobytransplant. As long as no death sertifacte isn`t beoing signed, or a erd otopsy isent there, it would not be aligal to “FAKE” your when death.

 89. feyaya Says:

  in response to bghoppy…i nearly flipped out when i saw the first guy to sing “we are the world.” not because i thought he was an mj decoy, but his face just stood out so outrageously. but now that you mention it, he very well could have been a decoy. however, i'm pretty sure it's not michael without makeup. i think he really did suffer from skin complications. but even if he didn't, i know his skin was not brown and merely covered up with white makeup almost 24/7. his skin had to have been bleached, vitiligo or not.

 90. feyaya Says:

  oh, and to andrea, i thought the same thing about marlon's speech; it doesn't even seem to be just janet who looks as though they are trying to hold in a laugh. it looks like it's marlon too, and i think jermaine. basically, it looked as if something funny had just happened. it was pretty odd. perhaps they just couldn't keep a straight face with trying to be so sentimental? then the comment about michael hugging brandon (marlon's twin) really took the humor up a notch! kto wie.

 91. heisalive Says:

  To Andrea; I entirely agree with your statements posted and I am convinced 100+% that Michael Jackson staged his own death to escape and go on with a NORMAL live elsewhere … that is what my inner voice has been telling me since the moment his “death” was announced and it keeps quickening me ongoing. I am also a legal professional and am looking at this matter as a “case” and all the elements thereof, like Discovery to name just one. Michael Jackson certainly has the brass bleeps, the contacts, resources, loyals and most of all the MONEY and wherewithall at large to inscene such a “show” like this ! He married Elvis' DNA, Lisa Marie and while married to her, got the goods from her on how Elvis' death was staged and successfully “sold” to the public by the satanic media back in 1977. Based on extensive research and existing evidence by several credible individuals and successful tripup's by journalists of Lisa Marie and Priscilla both, it is VERY clear that Elvis did not die at Graceland and is in all likelihood in hiding via the US Witness Protection Program as a former official Federal Agent.
  No doubt in my mind that Michael Jackson, for his own set of reasons staged his “death” like Elvis did and like him is alive somewhere and is watching this “Event” as his ever greatest encore with the moneymill continually $pinning on and on. If Debbie Rowe does not receive custody of MJ's children (in lieu of cash of course), it remains with Katherine Jackson as stated by MJ's will. This arrangement will ensure 100% easy access for MJ to his kids and will they be surprised once he returns from the “grave” to visit them at some point !
  *Breaking news case update: Starwitness No. 1, Elizabeth Taylor whom MJ loves with his heart and soul and likewise has “declined” to “appear” at the “memorial” shindig at staples center stating she “loves him too much”. Ms. Taylor is the ONE person Michael trusts implicitly and was imaginably the first person to hear about his elaborate escape plan and thus proved her loyalty to him by not “appearing” at this his sendoff which, after Elvis' “death” and funeral, is by far the greatest lie ever told, a lie that billions of people have swalloed whole .. oh yea of little faith !!!!
  * Breaking news case update: Starwitness No. 2, Diana Ross announced via released statement she was not “attending”, speak: she is also in on this ! These 2 individuals, Ross and Taylor both are known to be closest to MJ, are part of his intimate inner circle of confidantes for years. and in all likelihood aided him with his “Getaway” and might admit it on their deathbeds some day, or … not ! The evidence keeps mounting and the case keeps gaining muscle.
  * Breaking news case update: 2 more importants of MJ's inner circle were missing at Staples Center: Uri Geller and Chopra Deepak, 2 more persons in on his well staged “death escape” ?? A likely possibility !
  After the end of the “Memorial Service”, did anyone other than me notice, see and read – at the stage backwall of Staples Center – these words appearing in blue lettering: “I am alive and I am here forever” ???? Did MJ leave a “message” here himself only SOME of the “mourners” caught onto and while the rosedraped, gold coffin, probably empty or with a puppet inside sat there without giving off a single whatsoever vibe that it actually contained a dead body, any “body “at all ? …. Thanks for reading what are your thoughts about this? I'd sure be interested to hear

 92. MyBelovedMJ Says:

  I didn`t see that. It was at the end of the show?? OH MY GOD. I hope he really is alive, i love him so much, not for ehat he can do with his voice or body but for who he is/was. I would give anything to get him back, everything i own. Cholera. Where are you angel? I have to see that. You said at the end of the show, do you mean before the casket was driven anway?

 93. sobaytransplant Says:

  MyBelovedMJ – you are mistaken. When taxpayers have to foot the bill for your memorial service (too say noting of all the other money that has been speant for various police activities and investigations) and it turns out you aren't really DEAD, it IS illegal.

 94. sobaytransplant Says:

  There have been TWO autopsies thus far and that's more than all that's necessary for him to be considered deceased officially. And according to Fox news as of today's date – “The certificate is signed by Los Angeles County Health Officer Jonathan Fielding. Other information has been redacted.”

 95. MyBelovedMJ Says:

  OH MY LORD. OH MY LORD. I just saw those words 2. Co to oznacza? Is it Michael sending us a message? Why did the family cry on the stage then? Would they stand behind Michael in all of this? And the Children, do they no that he is still alive.? I believed yeasterday that he was gone, for real. I believed it, when i saw Marlon, and Paris speak. They were both so upset. But seeing that message just gave me the chills. He must be out there somewhere. He will come back to us if he is, i know it. I wish Michael, could read all of this, so he could see how many of us, who understood, him, loved him, and NEVER judge him. A wise person once said: Do not pass judgement on anyone before you have talked to them one on one, i don`t care what the story is. He was so right. If he is indeed still alive, wich i belive now more than ever, after reading those words, i am pretty sure that he will come back. Probely on one of his concert dates. I don`t know i am about to laugh or cry. If Michael, someday should be able to read this, i hope that he will give us a sign- any sign, of him beeing alive and well. That would for me, bring myself into peace again, and stop thinking about him all the time. Love you Michael

 96. sobaytransplant Says:

  By the way, his name is Deepak Chopra (you had it backwards) and he's a WELL-KNOWN author on spiritual/metaphysical matters. Has been for YEARS, which is why Michael wanted an association with him, I suspect. Doubtful he would help Michael fake his own death. Bad for his own kharma, which he takes quite seriously.

 97. MyBelovedMJ Says:

  I guess i have to find a way to learn how to live with this then . Even if i don`t know if i can. Why have they waited so long to sign teh death satificate?? Was anyone talking about that on the news aswell?? Why the hell, would someone print blue writing on the wall in stapels center with the words: I am alive, and Im here forever? I want to know who did that then, because if it wasen`t Michael, then it is a VERY sick joke. OMG

 98. MyBelovedMJ Says:

  I just have 1 question. What the hell happent to Navi? Michael`s double body, who so often has performed in public for michael, where is that dude? Has anyone heard about what has happent to him? Is that him in the ambulance. He looked so much like michael, that even the fans, thought he was the real deal. Well i guess we will never know

 99. SkylinexBleedsxRed Says:

  I read those words, I missed them on TV yesterday. I believe that is a part of a song? Even if it was part of a song, Why choose those words, “I am a alive”. I looked up that part of the memorial today, And my heart just lit up. My depression went away. I was so down and so upset since I saw the memorial yesterday because I felt he was truly gone. I then come to this site, Found out about his hands and read some of the comments about that “I'm alive” message. I can't believe it. I hope he returns! It would be amazing if he did one last final farewell tour if he doesn't ever want to perform anymore. God, I want to meet him!

 100. Yes555 Says:

  “After the end of the “Memorial Service”, did anyone other than me notice, see and read – at the stage backwall of Staples Center – these words appearing in blue lettering: “I am alive and I am here forever” ???? Did MJ leave a “message” here himself only SOME of the “mourners” caught onto and while the rosedraped, gold coffin, probably empty or with a puppet inside sat there without giving off a single whatsoever vibe that it actually contained a dead body, any “body “at all ?”

  You mean, “I am alive, and I am here forever?” They're lyrics from aa Michael Jackson song he sung with Paul McCartney called “The Man”

  http://www.youtube.com/watch?v=rXgim4YXLXk&feature=related

  LYRICS:

  There's a man
  Who plays the game of life so well
  Ooh, there's such a man
  His thoughts you can never tell, ooh
  And it's just the way he
  Thought it would be
  'cause the day has come
  For him to be free
  I'm alive and I'm here forever

  This is the man
  And it's just the way she
  Thought it would be
  As he says, something has
  Happened to me
  Then he laughs, he kicks
  And rolls up his sleeves
  I'm alive and I'm here forever
  This is the man

  There's a man
  Everybody thought they knew
  Ooh, there's such a man
  He's not like me and you, ooh

  And it's just the way she
  Thought it would be
  As he says, something has
  Happened to me
  Then he laughs, he kicks
  And rolls up his sleeves
  I'm alive and I'm here forever
  This is the man

  And it's just the way she
  Thought it would be
  As he says, something has
  Happened to me
  Then he laughs, he kicks
  And rolls up his sleeves
  I'm alive and I'm here forever
  This is the man

  And it's just the way she
  Thought it would be
  As he says, something has
  Happened to me
  Then he laughs, he kicks
  And rolls up his sleeves
  I'm alive and I'm here forever
  This is the man
  (this is the man)
  Ooh yeah
  (ooh, yeah)
  This is the man
  (this is the man)
  This is the man

 101. MyBelovedMJ Says:

  Yes that was the sentence. Pretty spooky

 102. MyBelovedMJ Says:

  You are complete right. They are lyrics from a song, but why use exactly those words, like you said, and only those. Why not the whole song? These words are telling us something, i am sure of that.

 103. dogolian Says:

  MJ seems really to be still allive. We got information that he hides in germany near berlin in a place he baught in 2006

 104. Sosh Says:

  If he really is alive and hiding in Berlin, he must have left the country before his death was publicly known. Maybe th sightings from him in Mexico are based on true stories.

  I think he most likely needed a private plane from someone to escape the american borders. Also, how did he pass the german borders?

 105. heisalive Says:

  sosh: how did he get past the german borders? For lack of a better phrase: Intricate, intelligent planning and shrewd action, and/or: Money money money .. or both, that's how ! We are talking about THE Michael Jackson here – like ?!?!?!?!

 106. MyBelovedMJ Says:

  Michael is a master in disquses. He could have done that. I am pretty sure he is alive, and we will know soon enough. Dogolian, you are sayiing: We got information”. Who is we?

 107. feyaya Says:

  yeah, who is “we”?

 108. Mojofi Says:

  We do know MJ like to wear white tops but how can we tell if it was really him sitting or maybe the body moved as the helicaptor moved? I did not see his face in that clip it was just a white top. hhmm :-s not sure. But I know he is ALIVE and i have my reasons.

 109. carelesslove46 Says:

  was the body dressed in red?
  I cant make out anything..It's just a blur to me. I dont think Michael is alive, but if he did manage to break away..There's
  no way he will ever make a comeback. I have heard of at
  least 12 sucide's associated
  with Michael's death..He wouldn't be able to come back now even if he wanted to.

 110. flower Says:

  mj is alive cause nothing about this whole story just dont add up nothing from the o2 thing thats not the real mj no way the only true thing about this story is im sure that it is the real mj at the clip from the staples centre the rehersal and i think this is the last time we will see the real mj but as for everything eles its a load of rubbish mj is alive and he had to do this to get away from what was going on around him i hope hes well and happy but its so sad that he had to do this MJ WE LOVE YOU ALWAYS IF THIS IS WHAT YOU FEEL YOU HAVE TO DO TO MAKE THINGS RIGHT FOR YOURSELF WE WILL STICK BY YOU WE LOVE YOU

 111. MyBelovedMJ Says:

  I agree with you flower We will always love you with all our hearts, and we will stand by you no matter what. Like dhe said, if this is what you had to do, to make it right for yourself, then it was the best thing you could do. We love you more Michael. Don`t you ever forget that

Zostawiać pewien Odpowiadać

Musisz być zalogowany, aby opublikować komentarz.
Kopiowanie Chronione przez Chetan 's WP-CopyProtect.