Смерть містифікація Ексклюзив: Майкл Джексон перебуває у вертольоті Морг

29 червня 2009
на адміністратора


Майкл Джексон тіло було перевезено в Лос-Анджелес Morge за допомогою вертольота. Це показує кадри з його тіла 'сидів вгору' в helipcopter як він видаляється.

Скептики скажуть, що його тіло було 'переїхав' кто-то из постріл, однак, якщо він мертвий, і прив'язав вниз на носилках, то чому б йому необхідно перенести?

Цей кадр тільки підтверджує те, що ми тут, у MJHD уже считали з самого початку. Погляньте на себе і бачити те, що ви вважаєте.

Отримати останні новини та інтернет-телебачення на сайті isoftwaretv.com

Н.Б.: Ми хотіли б подякувати Білла за чого це нашу увагу.

UPDATE: У зв'язку з людьми, які виступили з зауваженнями, наприклад, "Він схожий на мішок картоплі" та "Він мертвий, так що, звичайно, його тіло буде переміщатися на зліт ', будь ласка, виконуйте наступні речі до уваги:

911 надзвичайний заклик був зроблений з Майкла Джексона Особняк в 12:21 вечора. Це півтори години після д-р Конрад Murray знайдено Джексона 'не вдається' на своїй постелі і, як стверджується, почали исполняющая КПП.

Джексон тіло прибуло до медичного центру UCLA в 1:14 вечора за місцевим часом, команда лікарів і кардіологів працював над ним протягом години, поки вони не дали і вираженою його мертвим в 2:26 вечора.

Майкл Джексон тіло було перевезено у вертоліт, який буде потім перейти до ЛА повіт Морг ще 35-45 хвилин пізніше.

Трупне задубіння почнуть встановлювати після 3-х годин. Його тіло не було б як 'мішок картоплі "або" Переміщення навколо на зліт', тому що це неможливо.

Якщо він був ще живий.

Подумайте над цим.

Мітки: змова, змова теорій, смерть містифікація, підробили смерть, ЗМІ, новини
Опубліковано в теорії змови, містифікація смерть, ЗМІ, новини | Коментарі (137)

137 Відповіді на "Смерть містифікація Ексклюзив: Майкл Джексон перебуває у вертольоті Морг"

 1. Jeanine Говорить:
  ч.

  Розраховує на мене, як вітер дме в ковдру. Тим не менше, я не вірю, МДж мертвий небудь. Їм навіть не шанувальник його, але я твердо вірю, що щось не так з цим весь розповідь-Я вважаю, що це саме про те, що в "історії". Знову ж таки, дозвольте мені підкреслити, я не Майкл вентилятора, і це не прийняття бажаного за дійсне

 2. Jeanine Говорить:
  ч.

  Я хотів би зробити друге зауваження по відношенню до цього відео. З тих пір я бачив його ще раз, і прийшов до розуміння того, що він, як тіло рухається, тому що був чоппер 'turning'-кут камери, а напрямок, в якому опинилося подрібнювач дозволяє побачити, як ніби тіло було намагається сидіти.

 3. Rickster Говорить:
  ч.

  Я радий, я не єдиний, хто бачить все, що ви людина сказав .... Мій питання полягає в .... WHERES Опра Вінфрі? ... .. Ніколи не чув співчуття від неї ... ...!

 4. Діана Says:

  LOL так, то де, рис ЦЕ? У всякому разі, так, є тільки те 'дивним' обо всем річ.

 5. jonn Говорить:

  У ЗМІ говорять, що він не мав волосся на якийсь час, він помер. Вгадай що? Тільки погляньте на останні фото в машині швидкої допомоги, він насправді були довге волосся!

  Ці роду невідповідності зробити ви вважаєте, щось дивне.

 6. Олівер говорить:

  Для мене все це не додає, я думаю, Theres багато належить доводилося і один день кто-то будет в усьому світі, і побачите, цар, і все почнеться виходу з стирати

 7. Каже мені:

  Я не можу навіть побачити тіло! Я фанат, але я не впевнений, що сталося. Я не можу собі уявити його мертвим, і я не впевнений, що він дійсно мертвий. Я сподіваюся, що ні!!

 8. Каже мені:

  OMG я можу побачити це зараз! WOW це дивитися, як він сидів вгору. BTW Джона, він носить перуку, як він втратив більшу частину своєї дивної волосся.

 9. Bob Says:

  Хлопці серйозно, якщо у вас були такі великі шанувальники МЮ я б міг подумати, що потрібно мати трохи більше поваги, ніж ця. У новинах повідомлення про зниклих без вести його волосся було убирается, як вони прийшли з ненадійної джерела. У шляху він рухається цілком ясно безжизненные ви спробувати себе за повороту без переміщення голови чи зброєю. Фактично він виглядає як мішок з картоплею. Це представляється логічним, щоб мені, що вони просуваються в strecher отримати його двері легше. Якщо у Вас виникли які-небудь shread пристойності потрібно просто прийняти, він зник. Подивіться на те, як його родина відреагувала. Якщо ви були в стані ви хочете, щоб люди говорили "Це всього лише обман"? Я досить відраза до деяких з цих зауважень.

 10. oxmjf Говорить:

  Нострадамус - II століття 28

  Передостанній з прізвища Пророка

  Візьмуть Діана [четвер] в свій час і відпочинок:

  Він буде блукати часу з-за безумной головою,

  А доставляти більше людей з підпорядкування.

 11. Lis Says:
  ч.

  Люди - GET A LIFE! Змова зайшли занадто далеко.
  Люди вмирають занадто молодий КОЖЕН ДЕНЬ! немає ніяких підстав, просто сумно. Прийміть його!

 12. Кеті говорить:

  Коли тіло помер м'язів контрактом у якості повітря в даний час звільнені від тіла, вони були відомі відрижка, сидіти, рухатися протягом довгого часу після смерті ще.
  Я медсестра і бачили це з перших рук у багато разів.
  Він мертвий. Дозвольте йому пухом!
  Я фанат МЮ, і думаю, их что-то не так з усієї історії, але я вважаю, що він мертвий.

 13. Джеймі говорить:

  Існує кто-то из пострілу і, якщо дивитися в повному відео, після вертоліт землях ви побачите, як він. Можливо, він робить тіло більш безпечним или что-то.

  Тим не менш, я сподіваюся, Ви пропонуєте це хтось інший вигляд, як труп, оскільки Майкл був плямистий покинути країну. Тому всі з співробітників лікарні, сім'я, поліція, вертоліт і коронерское персоналу і т.д. У його?

  Я думаю, теорія змови, як йти, деякі з них цілком можливо, але це не має якого-небудь речовини, для мене.

 14. Г-жа Джой Белл говорить:

  Багато що, як я любив би вірити, що пан Джексон жив, той факт, що тіло рухається не доведе, г-н Джексон до сих пір живий, навіть якщо тіло було сидіти.
  Коли людина вмирає, його тіло наповнюється повітрям, і це, що змушує тіло рухатися, ви можете побачити це на чистому, або прослухати пісні про нього називається "Сидіти з мертвими" на вас трубка.

 15. Син Bitch Говорить:

  Я не отримаєте його, тому використовувати його фактичного самоврядування, якщо це помилкова тривога?? безумовно, потрібно просто використовувати manican або summink??

 16. МДж Говорить:

  Привіт, хлопці, подумав я б повідомити вам, що я насправді не помер, я був просто величезний планує повернутися на сцену в моєму майбутньому концерті. І так, я згоден, ці зауваження є підробленими, но они есть истина, я на самом деле лисий, але тільки навколо статевих області.

 17. DJ Naija Говорить:

  Якщо ви знаєте, МДж добре .... Це може бути просто трюк, він дикий та дивні фантазії і техніки тягти її покинути, як завжди.

  Щоб отримати з засобів масової інформації, протиріч, заборгованість і внести Масові повертатися не збираюся, смерть містифікація коштує кожен раз, і ресурси, витрачені на нього, як вже очевидно, дивіденди і, як і раніше наростає.
  Чесно кажучи, це була перша думка, що прийшли на мій погляд на новини перерви.

 18. Брайан Говорить:

  Він мертвий. просто прийняти її, перемістити, і отримати життя

 19. Cheeseball Гаррі Говорить:

  Михайло зараз в деяких mountantop Вілла в Бразилії, потягівая зелений чай з Елвіс.

 20. TeddyC Говорить:

  Це тіні, що рухаються через bodybag. В мішку не рухається.

 21. Jodie Говорить:

  Я не можу повірити, кожен дійсно думає МЮ, як і раніше, живі.
  Ви, які є "справжніми" вболівальники повинні погодитися з тим, що МЮ пішов на краще, і тепер має бути дозволено RIP
  Ви партії unbelieveable!
  Залиште чоловіка в спокої!

 22. MS Говорить:

  Як це не сумно, але ми повинні дозволити йому піти. Навіть якщо це все буде так, ми повинні залишити його в спокої. Він заслужив його світ ... тут або там, де він може бути.

 23. Жасмин Говорить:

  Я повністю згоден робити з адміністратором про трупне задубіння ..

  Ось що я читав на Вікіпедії і WikiAnswers.

  Трупне задубіння є одним з пізнавані ознаки смерті (Латинська морс, mortis), що обумовлено хімічним змінам в м'язах після смерті, в результаті чого кінцівки трупа стати жорсткої (Латинська строгості), і важко рухатися чи маніпулювати. [ 1]

  Трупне задубіння, а ужесточение м'язів, як правило, починає відбуватися на рівні близько 3 годин після кто-то помер з повною строгістю відбувається приблизно в 12 годин після смерті. Після 12-годинного відзначити строгість поступово припиняється, і на рівні близько 72 годин строгості зникає.

  Так що, в принципі, ви просто не можете керувати або переміщати тіло, яке трупне задубіння почалося після 3-х годин. Цей орган буде жорсткою, як дошка.

 24. Саша каже:

  Добре,
  1-й: хто знімав цей зверху? Сам Бог?
  2-х: а strecher можна підняв. Якщо ви подивіться уважно ви можете бачити руку скасування strecher вгору. Якщо знімати upperbody, то пацієнт може дихати краще. Тим не менше, я думаю, цей фільм є реальним містифікація

 25. Antoine1975 Говорить:

  Ребята, c'mon, якщо ви звернете увагу на помаранчевий чемодан (справа лікарів) про право сайті ковдрою, ви побачите, що хто-то в чорному костюмі він обирає, і тим самим створюючи ілюзію, що тіло рухається / сидить . Немає змови тут ....

 26. JC Says:

  Мені дуже шкода, але він помер людей. Він ніколи не залишить його за дітьми і викликати його сім'ї душевна.

  Він ніколи не міг приховати, у зв'язку з його великої операції, він виглядає дуже індивідуальної. Якщо ви знаєте, що я маю на увазі.

  Якщо ви думаєте, що він зробив це навмисно, і хоче зробити повернення, то було б саме отвратительное те, що ніхто не може.

  Він не буде робити це на його вболівальників.

  Час перейти на людей, він пішов зустрітися Елвіс.

  Що?? Елвіс не вмерла небудь??

 27. JC Says:

  Jonn,

  Він був лисий під перуку, які він носив. Ось чому він довге волосся в останні фото в машині швидкої допомоги.

 28. Показної Говорить:

  Ну, будь ласка! Є у мене жартуєш?!
  Що робити вгору бачиш?!
  Існує нічого бачити! Навіть не півсекунди. Буду любити його, щоб він підробили власної мертвий!

  Якщо він:
  Чому в цьому вертольоті? Чому б не лялька чи подвійні, як у наступного в інших історій?

  Отримати реальні люди!

 29. Аннет Говорить:

  Чи не призведе Майкл бути в тілі мішок, якщо він помер або закривати її не нормально мати труп сидів у вертикальному положенні, безсумнівно,

 30. Татьяна Says:

  Я всерйоз хочу це обман ... хоча faking вашої смерті неправильно так багато різних рівнях. Але хлопці, він дійсно зник.

 31. Madason Говорить:

  його обман
  і він, безумовно, не померла.
  Thats усім їм хочу сказати.

 32. kanindo Говорить:

  Але звучить більш складним для мого beliefing. Наприклад, у рамках даної теорії передбачається, що Jacko батько не може звук засмутив смерті його сина, коли він таємно знає, що Майкл ще живий-то. Красиве. Тоді як же ви відповіли на Джексона в родині підозрілих навколишніх Майкл смерті? Або батько не грає його участь у цьому?

 33. brizom Говорить:

  Dont чому вас всіх прийняти МЮ мертвий, peolpe робити вмирає, його життя. з кількістю наркотиків часто plumled на це тіло на щоденній основі, то це лише питання часу. Що стосується містифікація, це є загальним для більшості bigtime зірки, як тільки один оголошений мертвим кто-то крик містифікація, а потім витрачає неналежного кількості часу, подивіться на цю подивитися, що пояснити цей т.д. назвати кілька Elvis, JFK навіть опера місяць, і вона до сих пір живі!! дозволяє користуватися усіма його музику, і нехай його спадщина жити не hoaz. Король Brizo

 34. bghoppy Говорить:
  ч.

  Що можна сказати про запас його в машину швидкої допомоги? Він вену popping на лбу (що Джулія Робертс річ) є те, що з медичної точки можна недавно померлого тіла? А як ти навіть отримати фотографію, як це? Чому ніхто не просимо особистості фактичних абонентів до 911? А коли оператор повідомляє йому отримати Джексона на підлогу, він просто говорить "ОК" і швидко змінює тему. Якщо йому не потрібно, щоб допомогти документ прямо тут? Я не чую документації хрюканье зняти безжизненное тіло на підлозі. 120 фунтів безжизненное тіло це не жарт для будь-якого, я не хвилює, наскільки велика неприєднання ради сертифікованих кардіолог є. Він не вгору, що пропонують медичну інформацію для медпрацівників. І ніхто не в поспіху і паніці дістатися умирающего царя, щоб допомогти, і щоб отримати автомобіль з під'їзної шлях, не кажучи вже про говенний водіння, вона займає більше хвилини, щоб отримати підтримку з. Вони відбуксирував документ у машині, як він залишити? У лікарні, як стверджує його адвокат? Щоб бути з родиною. Ті ж родини, хто не знає цього лікаря? Ніщо не додає, і навіть Шеріл Кроу сказав він вголос по телевізору, що більшість з нас думало, я вважаю, вона розмовляла Ларрі Кінга, коли перше, що вона є, ви знаєте, коли я вперше почув я думав, і висловлює надію на те, це був просто один трюк, щоб одержати від свого величезного боргу, однак, що тепер вона розуміє, він би помер. Плюс, якщо є один Coroners у світі для роботи з на один трюк, як це, було б те, що він має власне телешоу, Місія шляху. А як ти робиш на сцені смерті розслідування з питання про можливе наркотиками за дозу, а не пікап кожному Advil, трав'яні доповнення, пластир, незалежно, або злегка медичні, які повинні були бути введені в доказ відразу? Її здається неймовірним їм доведеться повернутися на два мішка цінність доказів, після переміщення вантажних автомобілів, а що ні? Що робити, якщо це було вбивство? Некомпетентність нерозумних розмірів. Може LA дійсно шкода, що?

 35. YuRiSiO Говорить:
  ч.

  Я не заперечую він дійсно вмирає чи ні, але якщо МЮ не вмирають Я думаю, що одне й тільки буде точно знати, it.she 'S Lisa Marie Presley elvis'daughter, оскільки вона є однією чітко знати про її батько справді вмирає в 1977 році чи в другой раз.

 36. bghoppy Говорить:
  ч.

  А для Rickster, Велике питання! Herweb сайт говорить, що вона та її екіпажу знаходяться на 2 тижня, 8 мільйонів доларів круїз до Стамбула, а також на її сайті, вона не має порядку, люди Є чому немає, і ви не отримуєте результатів пошуку, якщо ви micheals ім'я, ви можете 'т навіть знайти інтерв'ю 93. Але ви помітити вона ж друзями він. Джанет, Ліза Марі, Куінсі

 37. Hatenessx Говорить:

  Я ніколи не міг бачити Майкла hoaxing смерті уникнути його борги. Його діти не можуть бути біологічно його, але він любив їх більше, ніж саме життя. Він любив все для Бога ради. Ні, якщо це була помилкова тривога, то він повернеться.
  Є багато питань, деякі з них підозрілих і необхідно відповісти, щоб отримати повну картину.
  Разом з тим, o2 квитки стають все повертається, його похорон плани на Neverland поступово просувається і перегляду тіла планується.
  Звичайно, ви можете отримати муляж, як тіло, але що це за хвороби, і він ніколи не буде йти так далеко.

  Я люблю Майкла Джексона, і я люблю його більше, ніж що-небудь, якщо він був живий. Але іноді у вас запитати, як далеко він піде.
  Хоча про те, що стосується сім'ї реакції, вони можуть легко бути на ньому.

 38. vicky86 Говорить:

  Привіт усім!

  Коли я вперше почув, що МЮ був мертвий Я був спустошений, але частина мене запитує, якщо це була помилкова тривога! Але я думаю, його все зайшла занадто далеко, зараз його занадто довго одну річ, я завжди вважав, що МЮ любили його прихильники, і я дійсно думаю, Dont, що він поставить його прихильників (або його родиною) через стільки серце болить!

  Що стосується повного переходу на ношах річ, представляється очевидним, что мне кто-то переїхав на ношах круглого трохи і тому вона дає ефект рухається ГЕС!

  Я хотів би це була помилкова тривога, як я люблю Майкла стільки. Я згоден з більшістю з вас, незважаючи на те, що обставини його смерті, дещо підозріло, але це ще рано, і деякі частини бульварні тільки спекулюють.

 39. Єссея Говорить:

  При цьому було оголошено про смерть я був цікавим errmmm. Наступного ранку, коли я приступив до аналізу того, що в пресі було б сказати і про фактичне відповідь його сім'ї та осіб, а також той факт, що все відбувається надто швидко, а гроші в pooring! Я запах A HUGE Криса! Та ж величезна пацюк я пахло, коли Брендон Лі помер! Які мені подивитися на Брюса Лі та двох інших світових знаменитостей errrrrmmmmmmm смерті ... ... ..

 40. sobaytransplant Говорить:

  Я не знаю, якщо він дійсно мертвий чи ні (сподіваюся, не Кінда) Вижу agruments по обидві сторони паркану, хоча. Він, можливо, були хворі, щоб померли раптово, що шлях ... знову, його життя було в так багато неприємностей, що це могло здатися, як його єдиний вихід. (У мене немає сумнівів у тому, що він повернеться, і отримаєте його діти ... і саме тому його волі був настільки adament, що його мати отримати їх.) Я повинен визнати, що faking його смерті була моя перша думка, занадто. Я хочу сказати, що він витягується близько досить величезний трюки до і, якщо хто-то ресурси, щоб зробити це ... хто знає? Можливо, ми знайдемо в свій час. Він, безсумнівно, буде найбільша угода в історії музики, якщо він повернувся з поверненням із самих мертвих екскурсію или что-то. , Що робить звук схожий на нього. Але я хотів би вказати на те, що він оголосив сьогодні, що не буде переглядати на Neverland, як планувалося раніше, - і там буде не похорон або захоронення там. Так що, я не впевнений, що це робить для зміцнення містифікація теорії. (?) Тепер вони не збираються, щоб нікого бачити його ближче до себе? Чи є вони захистити труп і сім'ю від натовпу шанувальників ... або вони ховалися-то? І про його волі ... Ви розповідати нам про те, що мега суперзірки, як Майкл Джексон зробив заповіт у 2002 році ... і це тільки, як загадково деяких адвоката файлів після МЮ імовірно помер? Агов, Madason ... Що саме Ви маєте на увазі, що це обман, і все, що ви хочете сказати? Чи є у вас внутрішня інформація?

 41. sobaytransplant Говорить:
  ч.

  Ще одна річ ... якщо він ще живий і робить свого роду тріумфального повернення, він в кінцевому підсумку винними в здійсненні всіх видів шахрайства, зборів або що-небудь? Может ли кто-то реально зробити, а не в серйозних (юридичні) проблеми для неї?

 42. bghoppy Говорить:

  Коли я спробував подивився його spokeman д-р Tohme Tohme (д-р Тох (URT) мені?) Нахиляє знайти нічого, але більш таємницею. Нижче від 12/23/08 стаття про МЮ Здоров'я (Reuter's): У заяві, пояснити Джексона "офіційним і єдиним представником, д-р Tohme Tohme" і видав у Лос-Анджелесі фірма Scoop Маркетинг, цитує інтерв'ю з письменником Ян Гальперин у британській газеті "Санді Експрес, в якому Гальперин заявив Джексон страждав від альфа-1-антітріпсіна дефіцит.
  У ендокринологів за фахом у остеопорозу ваш прес заяв і питань про ваше здоров'я і чуток навколо нього, через компанію під назвою Scoop маркетингу?
  И почему Жералду вважаю "Є тільки 4 можливості пояснити Міхаеля смерті", і найбільш sensaltionalist, теорії змови користь самої proponant сумнівів, і він не може вийти з 5 можливість підробили смерті? Правда?
  І В ЦЬОМУ мовчання говорить багато про що, тим більше я думаю про це.

 43. monij Говорить:

  Якщо ви подивитеся ближче можна побачити тінь на спину і руки ковзної під тілом, тому хто-то рухомого тіла. Що стосується Михайла в живих, то я бажане за дійсне. Я до сих пір чекають на диво станеться. Як щодо останніх спекуляцій про те, що його похорони пройдуть на штапель Центру той же люди МЮ сім'я хотіла відповіді про смерть їх сина. А квитки продаються? Так багато питань залишилося unansered, залишивши нас, нам фанатів, щоб відповісти на них, як ми хотіли, створюючи все більше і більше хаосу, і пролити більше таємницю про хлопець. Вау, я просто сподіваюся, що від усього серця, що МЮ буде повертатися з мертвих по 7 липня для виконання Infront своїх вболівальників на штапель центру. Ось чому там не буде переглянути в п'ятницю, як припустив раніше, оскільки не існує органу зору. Приємним сюрпризом для шанувальників жалоби, а може, просто невеликий штраф за МЮ за порушення громадського порядку. Моя бажане за дійсне!!

 44. bghoppy Говорить:

  topix.com від 27 грудня 2008
  Редакція: д-р Tohme і світ Тури Це ніколи не буде
  Як ви розумієте, якщо додати "та ін" Wacko до д-ру прізвище, ім'я його д-р Touchme Touchme?
  В самом деле, "Тох" є Ma'ya для "будівництва". (Добре, скільки ви просто кричав? І я не кажу girly / Wacko крики, я маю на увазі реальну голосно, довго, жах крики?)

  Чи можливо, щоб хто-то потягнувши один не дуже детально і ретельно отвратительным анекдот про його прихильників? Ой, ну, це не так вони не будуть жерти з цукром на верхній і оборони знаходяться в його смерті. Вони завжди робити. В кінці кінців, вони, як і раніше, вважаємо, Wacko збирається стрибок з цієї інвалідному коляски і знайти спонсорів, і страховики, і перейдіть на побіжний тур по всьому світу в 2009 році - що я хотів би зазначити, це всього лише кілька днів, навіть без натяку на одного костюм в загальних рисах, з одного газетного майданчику.
  Не хвилюйтеся, для тих, хто хоче розповісти мені, як божевільний, я маю на увазі, як це, я не впевнений, ви не праві, і, звичайно, не відчувають себе добре, чим більше я намагаюся оберніть голову навколо питання я вважаю, що ми всі вважають, тронут. Всі ці неточності, питання, contadictions, зниклих без вести relavant інформації докладають всіх меня вопрос. Це та ж вільна преса, яка повинна врятувати нас від невідомого зла, яке може зупинити демократії в його треки, коли ніхто не повідомляє про правду?

 45. sobaytransplant Говорить:

  До речі, моєму другу (який є особою, з медичної історії перевезення трупів) дивився це відео. Вона сказала, що, хоча він freaky, що це ілюзія opitcal і він не сидіти. Вона говорить, я з нетерпінням її як би супроводжуючий (або два обслуговуючого) всередині вертольота маневри тіло буде в змозі вийти з вертольота легше після того, як вони землю.

 46. dave859 Говорить:

  читати цю http://uk.news.yahoo.com/21/20090702/ten-jermaine-jackson-i-wish-it-was-me-5f8abb3.html

  "Я хотіла, щоб Майкл, і я хотіла б, щоб мій брат, і бачити його там бездиханний і задихаються був дуже емоційний для мене, але я сам провів разом, тому що я знаю, що він дуже багато живих, сказав він.

 47. Happytomato Говорить:

  Здравствуйте,
  Большое спасибо Вам за сайт. Я буду дотримуватися вашої посади. Я був вражений, коли я читаю новини.
  , Чим я хотів би знати більше про Майкл Джексон. (Я був не справжній фанат, але дуже цікаві з приводу цього дивного чоловіки).

  Отже, я помітив, то у зв'язку з інтерв'ю на Інтернет

  Деякі закриті другу сказати, що МЮ був в гарній формі протягом preseahal та інші додати, що вони ніколи не бачили його приймають наркотики.
  Крім того, щоб зіграти кілька турів, МДж занадто бути в гарній формі, так що медична страховка, безсумнівно, згоден з тим, що він був добре для туру (згідно з тим, хто говорить, що він приймає наркотики), здається, буде дуже довго час.

 48. Али Says:

  він жив ... Я дійсно вважаю, що

 49. wishful09 Говорить:

  Ну, ми всі знаємо, правда в скором времени, оскільки Деббі Роу тепер прагнуть під вартою. Існує жодним чином не буде Майкл сидіти склавши руки і дозволити їй отримати custdoy його дітей. Якщо він знає, немає жодної суддя дасть її під варту. Міс ви Майкла.

 50. nycscenie Говорить:
  ч.

  Для всіх тих, хто грубо і тим, хто планує грубіянити закликаючи віруючих на обман с ума, чи сказати "отримати життя" є очевидними ті, хто має потребу в життя. Якщо ви не вважаю, це була помилкова тривога або didn't догляд, а потім і витрачати час і читати і коментувати це. Якщо у будь-якого типу залишити коментар, очевидно, частина U (включаючи мене) вважає, що в тій або починають вірити в це.

 51. Happytomato Говорить:

  Я прочитав коментар на сайті кажуть, що:
  "Серійний номер на вертольоті, які залишили Neverland Майкла Джексона в ній, і серійний номер на вертольоті, які прибули в лікарню з трупа в ньому, не збігаються один з одним".
  Чи це так?

 52. Адміністратор Says:

  Ми проаналізували матеріали обох вертольотів, які покинули лікарні UCLA (не Neverland) і той, який прибув в Ла повіт Морг, і прийшли до висновку, що одні й ті ж Л. повіту Sherriff рятувальної 5 вертоліт з серійним номером N9500G. Цей серійний номер присутня з обох сторін судна на передній трохи нижче кабіни. Отже, цей слух не відповідає дійсності.

  MJHD адміністратора.

 53. OriginalDavid Говорить:

  OK, щоб увесь народ сказав своє тіні або кут зору ... Ви помітили, що кілька з таблиці / ложок стає видимим, як тіло піднімається? Тільки подивіться на що ... Я буду чекати ....

  ОК, побачити його? Як тіні, що робити, або кут камери зробити своє плече прозорим?

  Він faking його.

 54. OriginalDavid Говорить:

  Крім того, CNN щойно оголосив про те, що наркотики вони знайшли в його будинку може спонукати медичної коми. Так, так, є що.

  вони відродили його стилі Джеймса Бонда, як і зліт, і він просто сів занадто рано.

 55. Андреа Говорить:

  Я також згоден з тим, що "останні кадри 'його виконуючих записується до Верховного Def, MULT-трек, і т.д. дуже зручно.

  Я також згоден з практично все остальное все сказал - 911 дзвінків, в 30 хвилинах від розриву, коли д-р Мюррей знайдено МЮ 'вмирання', і з того дня, коли він вирішив мати 'співробітник' зателефонуйте 911. Джо Джексон навіть не горе постраждалих - як і те, що якщо він і його син ніколи не отримали разом? Він був ще син його, що потрібно чекати, щоб показати йому трохи більше, ніж втрата якого було показано в телевізійних інтерв'ю, а також BET Awards. Я також вважаю, що чоловік в машині швидкої допомоги фотографій можна було дуже швидше за все, не буде МДж. Його вуха абсолютно різні. Чи хто-небудь інший, навіть зауважив, що? МДж слух ніколи не курчавий, як той, що видно на фотографії чітко робить. І так, це дуже можливо, що дихальні трубки в ніс, що складає близько голову може створити ілюзію його вуха курчавого, але нікому ще зауважити, що його баки, значно більше, ніж в останню репетицію 'фотографій, які були звільнені? Крім того, його пігмент повністю залишити. Занадто багато на ISH-жовтий відтінок.

  І, на закінчення свого спекуляція - Я дивився вчора ввечері інтерв'ю з Matt Lauer і Джермейн Джексон в Доу NBC, і там було кілька підказок, що я не впевнений, якщо хто-то піймали, але на таких, як йому кажуть: "Я знав, що він, як і раніше дуже живий ", але потім він відразу ж пауз і говорить 'дух його, я имею в виду' Fishy Fishy ?!?!!? А потім він також згадує "Я все ще відчуваю його, тому що я знаю, що він-то тут, як і раніше". COME ON?!? Хіба не очевидна, що?! Так він може означати 'духовно', а не фізично, але і всі навколишні його смерть є просто дуже дивно. Jermaine також згадав про те, що він і МЮ провів переговори наявності возз'єднання Jackson 5, і що вони будуть виступати в Лондоні. А як зручно, що тепер говорять про те, що Джексон сім'ї дійсно збирається в Лондон, щоб зробити шоу. Ммм ... це дійсно змушує вас дивно, не правда ли? Подумайте про це. Jermaine також згадав про те, що вони дозволяють МЮ's Kids бачити його труп. Немає лікаря, допускається, щоб будь-яка дитина, побачити їх батьків труп. В більшості вони можуть зробити, це просто сказати: "Тато пішов за" чи "Він пішов в краще місце" чи щось у цьому напрямку. Хто ніколи не чув про його найкращі "психологічно" для дітей, щоб їх батька труп?! Я маю на увазі, ви не вважаєте їх SEEING тіло буде травмувати їх більш психологічно потім не бачити тіла?! У мене відчуття, так, може бути, діти DID отримати, щоб їх тато після він помер ", але тільки, щоб вони могли зустрітися з ним і розуміти, він дійсно не був мертвий, і прощаємося сьогодні, але тато побачать їх швидше! Подумайте над цим!

  Крім того, лише двоє моїх центів, - але я вважаю, якщо МЮ насправді живі і підробили його смерті, я б не гніватися й не засмучений - в самом деле, добре для його! Я надаю йому реквізиту і вітаємо його. Він був і завжди буде людина. У мене є відчуття його 'повернення' тур має набагато більше сенсу в 'повернення', ніж усі думали!

  І останнє та остаточне думки про все це - його "заяву" в Лондоні ще в березні на 02 концертах ...., Яка явно був не він! Це все, що я збираюся сказати. Очевидно, його mannerisms, розмовляти, ходити, руху, його руки були великими, його посмішка була інший, його зуби були прогалини, і хто міг би не помітити його голосом?! PFT, шахрай! Я кажу вам!

  Я явно не кажучи вже про те, що все інше здається спекулювати, він міг би hoaxed його смерті, як це вже було сказано багато разів до цього. Але я просто подумав я нехай всі знають не тільки в засобах масової інформації, і подивіться уважно на очевидне, а факти. Однак, якщо він підробили його смерті, і повертається, або фальсифікують його смерті і хоче залишитися в ховатися - я сподіваюся, що він отримує світу він все так прагнули.

 56. Happytomato Говорить:

  Я знайшов іншу новину. Краще, щоб перевірити
  265. Майкл Джексон був убитий. Основні докази в 911 дзвінків. Прослухати його.

  HERE'S реальні ознаки нечесна гра

  Майкл Джексон був убитий. 911 Call доводить it.The особи, які скоїли 911 слово сказав Міхаель тіло знаходиться на ліжко і лікар виконує КПП на ліжку. Крім того, той факт, що лікар не знає, де знаходиться у веденні КПП, на підлозі, не було ніколи КПП здійснюється на підлогу.

  Слушать на 57 секунд на 911 викликів
  YouTube: Майкл Джексон 911 викликів
  [www.youtube.com]

  911 Диспетчер: "Чи є він на підлозі? Де він прямо зараз? "
  Caller в початок: "Він в ліжку сер ... він на ложі".
  911 Диспетчер: "Одержати його на підлогу"
  Caller в початок: "Ok"

  STOP прямо тут! Дзвонили сказав: "ОК?" Як якщо б він був одним надання КПП, коли він був лікарем. Викликає абонент ніколи доручив лікарю Майклу отримати на підлогу. Ви не можете почути що-небудь запропонувати тіла було перенесено. Він навіть не заклик Майкла по імені, ні "Майкл", "МЮ", "Майк". Якщо ви не думаю, що він хотів би сказати щось на кшталт цього "Отримати Майкла на підлогу?"

  Додано до 4:43 вечора по 4 липня 2009 по MJJMurdered
  http://www.tmz.com/2009/07/05/michael-jackson-doctors-propofol-drugs-billing/18 # коментарів

 57. MyBelovedMJ Говорить:

  Я люблю Майкла всім серцем і душею, і як я хотів для солодкого ангела бути живі, I Don `T вважають, що він є. Чому б Майкл піти так далеко? Він ніколи не залишають своїх дітей я знаю, что на самом деле, він любив їх більше, ніж саме життя. Про родині dooing концертів, так що здається дещо дивним, але я думаю, що вони роблять це на честь Михайла, разом з усім світом. Ви бачите, Jermaine, в interwiev дійсно крик, сльози, ви дійсно думаєте, що він підробили що? I Don `T, а як щодо Джанет на ставку, вона була настільки засмучений. Я завжди любив Майкла, а не за його музику, але для яких він був, і саме тому I Don `T вважають, що він постраждав ті його любов до fakeing власної смерті. Це не має сенсу для мене. Allthough, ви вона дозволяє дуже добре, моменти. Навіть якщо Майкл був живий, Не думаю, що ми коли-небудь дізнатися. Він може `т нікуди йти без consieling особа, тому він буде вважати, що небезпека отримання" caugt "і вибух у світі за це. Ммм, Дошен `T дійсно має сенс для мене. Я б хотів більше, ніж що-небудь в цьому світі, щоб отримати Мішель назад, але, як ми всі знаємо, ви не можете повернутися ROM Мертвих "unfortiently . Я просто сподіваюся, що мій солодкий ангел, нарешті, отримали у світі, що він заслуговує. Відпочинок у світ моєї любові. Ви завжди буде жити в моєму серці. RIP Мій улюблений. Ви сильно не вистачати, і любив.

 58. Yes555 Говорить:

  Jacko труну буде знаходитися в центрі уваги 11000 місць стадіону. Вираз буде зачитано співом легенди Діани Росс і Jacko братів і сестер Jermain, Тіто, Джанет, Ла Тойя.

  http://www.people.co.uk/news/tm_headline=david-guest-banned-from-jacko-s-memorial-service&method=full&objectid=21495577&siteid=93463-name_page.html

 59. bghoppy Говорить:

  Якщо Михайло полюбив його дітей так багато, то чому б йому дозволити собі піддатися такому трагическом кінця, незважаючи на всі ці люди, які стверджують, що вони щось сказав йому? Я думаю, що BS звинувачувати лікарів та дилерів по всій проблеми наркотиків. The problem itself is one of demand, not supply. If you do not possess the preservation instinct within yourself to find the help needed to stop before you die, that is no one else's fault, and a weakness of your own. He kept these children from having a mother, then dies of drugs, then wills them to Katherine, who at 79 and the stress of this death and her shit marriage to the devil, could die at any minute?
  We have no proof of and I want to see a body before I believe he's gone. And if he is, it's the saddest thing I have ever seen.
  I also think the treatment of Debbie Rowe is the big shame in all this mess. I feel so sorry for her. There is no move she can make without people tearing at her SOUL. So wrong.
  And why cut her out of the will, but let Joe go unmentioned. Since his parents are still married ( I know not living together, but I guarantee she doesn't divorce for religious reasons only) when he bequeths something to her, it is also his by law, no? That makes no sense, not that one single thing about this makes one lick.
  My theory now is that he has been messing with drugs, but more like hormones and different prescriptions that would help him alter his voice and skin, ect, but at this late age it is now medically imperative to stop these actions, and so the “natural” MJ that results would be exteremly shocking (he had 20 years to get to look like this). I think with the help of Deepak and Rabbi Schmuley he has re-evaluated his whole life and has made personal changes for the better spiritually and medically. So what bigger way to totally reinvent yourself to the world that come back to life, at your own f'n funeral.
  I agree with Adrea, when she says she understands why he would do it, and would encorage almost, if that's what was best for him. I'm only going to be pissed about how hard it has been on me emotionally. I am questioning my mental sanity on an hourly basis, but then if I feel i can't be wrong, I go insane watching these people on TV not question anything, the way his family reacts. If he is not dead, the Jackson Family (and all their friends) are without a doubt the largest group of related psycopaths in the world and should be studied by scientists.
  As for Janet, she did not seem appropriately upset to me, and no one seems to notice she talked about him in the present tense. “To you he IS an icon, to us he IS family” That keeps happening alot in interviews, talking about him in present tense. Jermain is a freak one way or the other, and I don't think faking crying is hard at all. It concerns me there was not more crying, if he really is gone.

 60. MyBelovedMJ Говорить:

  I guess we will see Michel then.

 61. bghoppy Says:

  And surely you can't do enough drugs to kill yourself with, and have NO liver or kidney damage evident at autopsy?

 62. Wish-Tis-True Says:

  Did anyone hear about Michaels 'ghost' supposedly haunting the ranch. I would love if people just laid off his back. If he is still alive (which i would love to believe and I HOPE THAT ITS TRUE) I honestly wish its true. My heart aches for his children and his family. The media are money hungry pigs. They will go to any extent to make money. Urghh makes me sick.Whereever you are Michael we love you dearly and with all our hearts we miss you madly.

 63. bghoppy Says:

  http://men.style.com/details/features/full?id=content_9937&pageNum=2

  Above is a link to an interesting article of Quincy Jones talking about MJ. Certainly a different tone than he has when on CNN.
  Why is it that every story about MJ comes from TMZ and all video is from hollywoodvideo?

  Did you guys see on e-bay someone is selling their ticket for 8G, opening bid, and another freak is selling the soil from where he died, that also contains his ghost.
  My faith in humanity and the future is being tested like no other time in my life. Isreal may launch a bomb at Iran's nuclear sites, VP Biden says the US won't try to stop such a decision, which can mean nothing but destruction for untold innocents. And I can't stop thinking about THIS.

 64. MyBelovedMJ Говорить:

  I totally agree with BGhoppy on everything. I won`t believe that he is dead either unless we get to see the body. Michael, we all love you so much, and you are greatly missed. I hope you are happy whereever you are our sweet angel. We love you with all our hearts.

 65. wishful09 Говорить:

  Спасибо! People are not thinking. There would be immediate evidence of such an voerdose. His liver would be shot to hell. They either already know the answer and are not telling the public, or something fishy is going on.

  As for Joe Jackson, I can not imagine any father “feeling great” after a child has passed. It's not reasonable. No matter how strict he was, he loved his son. Even Michael admitted that. Joe wanted more for them, he just went about it the wrong way. As for people saying Joe was money hungry, that is not true. I think Michael even said Joe never took money from them. He was just too damn controlling. So, for Joe to feel great is odd. Something is wrong here! Even an abusive father would find the passing of a child unbearable. Men who beat their spouses are grief stricken, when they lose them. His reaction is as suspicious as it can get.

 66. wishful09 Говорить:

  Also, when I lost my father at a young age, I DID NOT see him in the hospital. I did not see my father until the funeral. Так ....

 67. wishful09 Говорить:

  bghoppy,

  I also find it difficult to watch people not question anything. Everyone keeps comming forward talking about this and that, and they just accept it.

 68. MyBelovedMJ Говорить:

  Michael will be burried tomorrow morning in Forest Lawn Memorial park, i Hollywood hils. Jermaine have said so. But they still want to try to get purmission to get Micheal burried at Neverland. So i guess that means, that we wont be allowd to see Michael for the last time, in a public wievieng. But i don`t understand why, they would have him burried at neverland. Michael didn`t want to go back after his last trial . I guess that Michael is really is gone. It will be a hard day tomorrow . Rest in peace Sweet, sweet angel. I will love you for the rest of my life

 69. Андреа Говорить:

  I also agree with bghoppy. Too many PRESENT tense talking when referring to MJ. That definitely raises more suspicions as well, for me at least. I guess we will all see on Tuesday at the memorial. Хто знає.

 70. Happytomato Говорить:

  The explaination of Michaels'ghots'
  http://www.youtube.com/watch?v=0laFusN40qc&feature=related

 71. MyBelovedMJ Говорить:

  Ive just seen the full interwiev with Jermaine Jackson, and what i don`t understand is that he is saying, and i qoute: We gotta remember Michael for who he IS??? Ehh i guess he means for who he was?. And at last he is saying, My Brother IS the king, again, i though he ment, was? Why does they keep saying is?

 72. elde Says:

  Michael has left the building..

 73. Yes555 Says:

  I am afraid Elde is right.

  http://x17online.com/gallery/view_gallery.php?gallery=ParisJacksonFuneral0706_X17&index=1

  ^^ Paris Jackson Leaves Dad Michael's Private Family Funeral In Tears.

  Surely she couldn't have faked that?

 74. MyBelovedMJ Говорить:

  i have just seen all the rehersels, for last month with Michael, and i have to say, if you are totally on drugs, and sick like they said, he was, there is no way in hell, that you can dance like that. He laughed, talked, made fun, ran around, and danced like he was 25 again.. On all the rehersels. THat is why it has been such a big chok for all of us, that he died so sudden. There is no way you can perform like that, if you are near dying. That is all im gonna say

 75. bghoppy Says:

  is is legally possible to bury a body without a death certificate?
  I don't understand how those pic's “of Paris” prove anything at all. First, why are we to be convinced that is her? Second, who are those people in casual dress leaving a memorial service? Why are her pics the only ones out there? Why whould she not be in the family car?

  But more important, it's disgusting that there are people willing to take such shots, print them, and then view them. What is wrong with you folks interested in such morbidity.
  I also have a huge problem with the claims the kids asked and then were allowed, at the encouragement of the hospital therapist, to see him dead, and so soon. That's what viewings are for.
  I guess all we can do is just wait and see what happens.

  I'm praying for a Miracle.

 76. mysticallymagestically Says:

  So this entire memorial service seems like a promotional event for some, or is it just me?

 77. Андреа Говорить:

  I agree with you, mysticallymagestically. The entire thing seemed too thought out and planned to be a 'memorial'. And where the hell was Oprah, Dianna Ross, etc? Пішли. and as I said before, BROOK SHIELDS IS AN ACTRESS. She gets payed to cry, which is exactly what I'm sure she did at the memorial. As for Paris, if ANYONE really thought that her last few words and 'emotional outbreak' was sincere, you have issues, haha. Blanket had an MJ DOLL in his hands, while Prince was chewing gum and really showed no signs of emotion or grieving. And why a closed casket? Things still don't add up to me. I'll believe it when they release either autopsy PHOTOS, or someone signs the death certificate and I actually can SEE the death certificate. And wtf is up with them not even knowing what they're gonna do with his body?! I think it's been disrespectful enough as it is that they waited this long for the 'memorial service' IF he is truly dead.

  Also, didn't anyone else notice how Janet was trying to hold in a laugh at the end after Paris turned away from the microphone and she went to comfort her? Pft. I am still not a believer till I get full proof.

 78. noisehammer Говорить:

  “she hold in a laugh at the end” ???????

  well, sadly as it is, loosing believe he is alive, thats what ive to watch again…
  can anyone confirm it that it was a real laugh ?

 79. Yes555 Says:

  Andrea, here is Michael's death certificate:

  http://www.aolcdn.com/tmz_documents/0707_mj_deceased_wm.pdf

  And why on Earth would a little girl fake cry over something like this?

 80. MyBelovedMJ Говорить:

  I saw all 3 kids, chewing gum. Seems kinda normal, their father did it all the time, all day long.. But they didn`t show any emotions, that is right. Exept from Paris. Some is saying that Michael will reveal himself at the jackson 5 reunion, wich some of the family members will do, at some of his concert dates. OMG. who can believe that. He is dead. But why buy a gold Coffin, and do this memorial, if it was all a fake, would the entire family stand behind Michael?? Or, do they even know if he was really dead or what?

 81. MyBelovedMJ Говорить:

  Ooops, forgot something. I will have to admit, that i also thought it was kinda weird, that we didn`t get to see the body, and the fact that their havent been a 3rd otopsy. Hmmmm

 82. MyBelovedMJ Говорить:

  The janet thing. She didn`t smile. I seems to me like she tried not to cry, to be there for Paris

 83. bghoppy Says:

  Me too, mystic. Felt like a “comeback” for alot of fading stars, alot of self promoting statements, and the lack of emotional involvement on everyones part is unnerving. Like I said before, whatever has happened the whole Jackson clan should be studied by scientists as the largest known group of related psycopaths and/ or scitzophrenics in the world. Not one tear, until marlon mentions his twin, and Paris “cries”. once again talking about him in the present tense. The two boys looked bored and uninterested the whole time, and I think it's weird too that the youngest has a doll of him. None of these Jackson freaks should be allowed near these kids. They don't seem normal at all to me. Unless they do know he is ok. Still why is Katherine so venerated? She raised 8 kids and married a man who all have serious social and emotional problems. I question the mental health of all of them. Not to mention she could die at any minute, but since this memorial shows just how emotionally attached they all were to MJ, I;m sure her passing wont hurt them much either. If my dad or brother died, there is no way I would have been able to make it thru that whole show without completely breaking down. Especially if congress passed legistlation to honor him forever, and ever. OMG, that didn't move a single one of them.
  The absence of Liza, Oprah, Lisa marie, and diana ross is weird.
  And if he hated Debbie Rowe so much why does his guitarist look just like her, except younger.
  And the weirdest (I hope) thought I have to drop here is, check out the first guy to sing during “we are the world”. Who is that guy? A former decoy? Or him w/o make up? He's kind of what I am expecting to see, if MJ is ever to return.

  I was moved and disgusted so many times in two hours, I'm still exhausted, still not sure what to think.

 84. sobaytransplant Says:

  I would dearly, dearly love to think that he was still alive. However… I have to say that I don't believe that is true. I think he's really gone. There are LOT of things that are still a mystery and pieces to this puzzle that are absolutely missing. But I didn't see anyone “acting” at the memorial service. (I'ma trained actress of more than 35 years and can usually spot someone acting – even the good ones.) I didn't see Janet holding in a laugh… what I saw was her making a face in reaction to the child's tears. It looked more like “OMG… poor baby” to me. The other kids' demeanor was a bit strange, I agree. Then again, they were raised in a VERY strange environment. The older boy seemed to react to his sister's tears by reaching around Janet when Paris fell into her arms, but the younger one didn't seem to re-act to anything. One thing is almost certain… if he DID fake it, we probably won't ever know about it. If he's trying to start a new life, wouldn't he do just that? Somewhere out of the public eye for the rest of his (natural) life? Potential fraud charges notwithstanding, it seems like a LOT of trouble to go through to get a new life – only to blow the whole thing by showing back up again.

 85. Андреа Говорить:

  No matter how believable they tried to make that 'memorial' seem, I didn't buy it. Open-casket, THEN I would have thought he is TRULY dead. There is still so many things that do not add up. Give me some death photos, and I'll be happy. Haha. Till then, I will assume he is alive. Coming back? That is another story.

  If no death/autopsy photos ever emerge, but months go by with no word of him, I will have assumed he either went into hiding or is, in fact, dead. Either way, I'll continue to stick to the facts and everything I have seen so far since DAY ONE of his death and the minute I heard he was in the hospital, with a heart attack, then he died, then he was in a coma, and then he 'died' for real. Since DAY ONE the story has been off. Come on folks, get with the program.

 86. sobaytransplant Says:

  In fact… all of this sounds VERY familiar. I'm old enough to remember the “Paul McCartney is Dead” hoax of 1969 and 1970. http://www.turnmeondeadman.com/index.php?option=com_content&view=article&id=3&Itemid=10
  I also remember the whole Elvis faked HIS death business… which is still going on to this day. All these years later, no one has ever proven EITHER rumor to be true.

 87. Андреа Говорить:

  Just so everyone knows, I take back what I said about Janet holding in a laugh when Paris goes to her arms. It's when Marlon is talking and turns around from his 'break down'. TO ME it seems as if she is holding back from smiling. I have re-watched that part over and over, and none of them look sincere. That's just my opinion. Хто знає.

 88. MyBelovedMJ Говорить:

  Sobytransplant. As long as no death sertifacte isn`t beoing signed, or a erd otopsy isent there, it would not be aligal to “FAKE” your when death.

 89. feyaya Says:

  in response to bghoppy…i nearly flipped out when i saw the first guy to sing “we are the world.” not because i thought he was an mj decoy, but his face just stood out so outrageously. but now that you mention it, he very well could have been a decoy. however, i'm pretty sure it's not michael without makeup. i think he really did suffer from skin complications. but even if he didn't, i know his skin was not brown and merely covered up with white makeup almost 24/7. his skin had to have been bleached, vitiligo or not.

 90. feyaya Says:

  oh, and to andrea, i thought the same thing about marlon's speech; it doesn't even seem to be just janet who looks as though they are trying to hold in a laugh. it looks like it's marlon too, and i think jermaine. basically, it looked as if something funny had just happened. it was pretty odd. perhaps they just couldn't keep a straight face with trying to be so sentimental? then the comment about michael hugging brandon (marlon's twin) really took the humor up a notch! хто знає.

 91. heisalive Says:

  To Andrea; I entirely agree with your statements posted and I am convinced 100+% that Michael Jackson staged his own death to escape and go on with a NORMAL live elsewhere … that is what my inner voice has been telling me since the moment his “death” was announced and it keeps quickening me ongoing. I am also a legal professional and am looking at this matter as a “case” and all the elements thereof, like Discovery to name just one. Michael Jackson certainly has the brass bleeps, the contacts, resources, loyals and most of all the MONEY and wherewithall at large to inscene such a “show” like this ! He married Elvis' DNA, Lisa Marie and while married to her, got the goods from her on how Elvis' death was staged and successfully “sold” to the public by the satanic media back in 1977. Based on extensive research and existing evidence by several credible individuals and successful tripup's by journalists of Lisa Marie and Priscilla both, it is VERY clear that Elvis did not die at Graceland and is in all likelihood in hiding via the US Witness Protection Program as a former official Federal Agent.
  No doubt in my mind that Michael Jackson, for his own set of reasons staged his “death” like Elvis did and like him is alive somewhere and is watching this “Event” as his ever greatest encore with the moneymill continually $pinning on and on. If Debbie Rowe does not receive custody of MJ's children (in lieu of cash of course), it remains with Katherine Jackson as stated by MJ's will. This arrangement will ensure 100% easy access for MJ to his kids and will they be surprised once he returns from the “grave” to visit them at some point !
  *Breaking news case update: Starwitness No. 1, Elizabeth Taylor whom MJ loves with his heart and soul and likewise has “declined” to “appear” at the “memorial” shindig at staples center stating she “loves him too much”. Ms. Taylor is the ONE person Michael trusts implicitly and was imaginably the first person to hear about his elaborate escape plan and thus proved her loyalty to him by not “appearing” at this his sendoff which, after Elvis' “death” and funeral, is by far the greatest lie ever told, a lie that billions of people have swalloed whole .. oh yea of little faith !!!!
  * Breaking news case update: Starwitness No. 2, Diana Ross announced via released statement she was not “attending”, speak: she is also in on this ! These 2 individuals, Ross and Taylor both are known to be closest to MJ, are part of his intimate inner circle of confidantes for years. and in all likelihood aided him with his “Getaway” and might admit it on their deathbeds some day, or … not ! The evidence keeps mounting and the case keeps gaining muscle.
  * Головні новини випадку оновлення: 2 Подробнее importants в МЮ внутрішній коло, пропали без вісті в Staples Center: Урі Геллер і Діпак Чопра, ще 2 людей в його поставив так: "Смерть побег"?? А скорее всего возможность!
  After the end of the “Memorial Service”, did anyone other than me notice, see and read – at the stage backwall of Staples Center – these words appearing in blue lettering: “I am alive and I am here forever” ???? Did MJ leave a “message” here himself only SOME of the “mourners” caught onto and while the rosedraped, gold coffin, probably empty or with a puppet inside sat there without giving off a single whatsoever vibe that it actually contained a dead body, any “body “at all ? .... Thanks for reading what are your thoughts about this? I'd sure be interested to hear

 92. MyBelovedMJ Говорить:

  I didn`t see that. It was at the end of the show?? OH MY GOD. I hope he really is alive, i love him so much, not for ehat he can do with his voice or body but for who he is/was. I would give anything to get him back, everything i own. Прокляття. Where are you angel? I have to see that. You said at the end of the show, do you mean before the casket was driven anway?

 93. sobaytransplant Says:

  MyBelovedMJ – you are mistaken. When taxpayers have to foot the bill for your memorial service (too say noting of all the other money that has been speant for various police activities and investigations) and it turns out you aren't really DEAD, it IS illegal.

 94. sobaytransplant Says:

  There have been TWO autopsies thus far and that's more than all that's necessary for him to be considered deceased officially. And according to Fox news as of today's date – “The certificate is signed by Los Angeles County Health Officer Jonathan Fielding. Other information has been redacted.”

 95. MyBelovedMJ Говорить:

  OH MY LORD. OH MY LORD. I just saw those words 2. Що це значить? Is it Michael sending us a message? Why did the family cry on the stage then? Would they stand behind Michael in all of this? And the Children, do they no that he is still alive.? I believed yeasterday that he was gone, for real. I believed it, when i saw Marlon, and Paris speak. They were both so upset. But seeing that message just gave me the chills. He must be out there somewhere. He will come back to us if he is, i know it. I wish Michael, could read all of this, so he could see how many of us, who understood, him, loved him, and NEVER judge him. A wise person once said: Do not pass judgement on anyone before you have talked to them one on one, i don`t care what the story is. He was so right. If he is indeed still alive, wich i belive now more than ever, after reading those words, i am pretty sure that he will come back. Probely on one of his concert dates. I don`t know i am about to laugh or cry. If Michael, someday should be able to read this, i hope that he will give us a sign- any sign, of him beeing alive and well. That would for me, bring myself into peace again, and stop thinking about him all the time. Love you Michael

 96. sobaytransplant Says:

  By the way, his name is Deepak Chopra (you had it backwards) and he's a WELL-KNOWN author on spiritual/metaphysical matters. Has been for YEARS, which is why Michael wanted an association with him, I suspect. Doubtful he would help Michael fake his own death. Bad for his own kharma, which he takes quite seriously.

 97. MyBelovedMJ Говорить:

  I guess i have to find a way to learn how to live with this then . Even if i don`t know if i can. Why have they waited so long to sign teh death satificate?? Was anyone talking about that on the news aswell?? Why the hell, would someone print blue writing on the wall in stapels center with the words: I am alive, and Im here forever? I want to know who did that then, because if it wasen`t Michael, then it is a VERY sick joke. OMG

 98. MyBelovedMJ Говорить:

  I just have 1 question. What the hell happent to Navi? Michael`s double body, who so often has performed in public for michael, where is that dude? Has anyone heard about what has happent to him? Is that him in the ambulance. He looked so much like michael, that even the fans, thought he was the real deal. Well i guess we will never know

 99. SkylinexBleedsxRed Says:

  I read those words, I missed them on TV yesterday. I believe that is a part of a song? Even if it was part of a song, Why choose those words, “I am a alive”. I looked up that part of the memorial today, And my heart just lit up. My depression went away. I was so down and so upset since I saw the memorial yesterday because I felt he was truly gone. I then come to this site, Found out about his hands and read some of the comments about that “I'm alive” message. I can't believe it. I hope he returns! It would be amazing if he did one last final farewell tour if he doesn't ever want to perform anymore. God, I want to meet him!

 100. Yes555 Says:

  “After the end of the “Memorial Service”, did anyone other than me notice, see and read – at the stage backwall of Staples Center – these words appearing in blue lettering: “I am alive and I am here forever” ???? Did MJ leave a “message” here himself only SOME of the “mourners” caught onto and while the rosedraped, gold coffin, probably empty or with a puppet inside sat there without giving off a single whatsoever vibe that it actually contained a dead body, any “body “at all ?”

  You mean, “I am alive, and I am here forever?” They're lyrics from aa Michael Jackson song he sung with Paul McCartney called “The Man”

  http://www.youtube.com/watch?v=rXgim4YXLXk&feature=related

  LYRICS:

  There's a man
  Who plays the game of life so well
  Ooh, there's such a man
  His thoughts you can never tell, ooh
  And it's just the way he
  Thought it would be
  'cause the day has come
  For him to be free
  I'm alive and I'm here forever

  This is the man
  And it's just the way she
  Thought it would be
  As he says, something has
  Happened to me
  Then he laughs, he kicks
  And rolls up his sleeves
  I'm alive and I'm here forever
  This is the man

  There's a man
  Everybody thought they knew
  Ooh, there's such a man
  He's not like me and you, ooh

  And it's just the way she
  Thought it would be
  As he says, something has
  Happened to me
  Then he laughs, he kicks
  And rolls up his sleeves
  I'm alive and I'm here forever
  This is the man

  And it's just the way she
  Thought it would be
  As he says, something has
  Happened to me
  Then he laughs, he kicks
  And rolls up his sleeves
  I'm alive and I'm here forever
  This is the man

  And it's just the way she
  Thought it would be
  As he says, something has
  Happened to me
  Then he laughs, he kicks
  And rolls up his sleeves
  I'm alive and I'm here forever
  This is the man
  (this is the man)
  Ooh yeah
  (ooh, yeah)
  This is the man
  (this is the man)
  This is the man

 101. MyBelovedMJ Говорить:

  Yes that was the sentence. Pretty spooky

 102. MyBelovedMJ Говорить:

  You are complete right. They are lyrics from a song, but why use exactly those words, like you said, and only those. Why not the whole song? These words are telling us something, i am sure of that.

 103. dogolian Says:

  MJ seems really to be still allive. We got information that he hides in germany near berlin in a place he baught in 2006

 104. Sosh Говорить:

  If he really is alive and hiding in Berlin, he must have left the country before his death was publicly known. Maybe th sightings from him in Mexico are based on true stories.

  I think he most likely needed a private plane from someone to escape the american borders. Also, how did he pass the german borders?

 105. heisalive Says:

  sosh: how did he get past the german borders? For lack of a better phrase: Intricate, intelligent planning and shrewd action, and/or: Money money money .. or both, that's how ! We are talking about THE Michael Jackson here – like ?!?!?!?!

 106. MyBelovedMJ Говорить:

  Michael is a master in disquses. He could have done that. I am pretty sure he is alive, and we will know soon enough. Dogolian, you are sayiing: We got information”. Who is we?

 107. feyaya Says:

  yeah, who is “we”?

 108. Mojofi Says:

  We do know MJ like to wear white tops but how can we tell if it was really him sitting or maybe the body moved as the helicaptor moved? I did not see his face in that clip it was just a white top. hhmm :-s not sure. But I know he is ALIVE and i have my reasons.

 109. carelesslove46 Says:

  was the body dressed in red?
  I cant make out anything..It's just a blur to me. I dont think Michael is alive, but if he did manage to break away..There's
  no way he will ever make a comeback. I have heard of at
  least 12 sucide's associated
  with Michael's death..He wouldn't be able to come back now even if he wanted to.

 110. flower Says:

  mj is alive cause nothing about this whole story just dont add up nothing from the o2 thing thats not the real mj no way the only true thing about this story is im sure that it is the real mj at the clip from the staples centre the rehersal and i think this is the last time we will see the real mj but as for everything eles its a load of rubbish mj is alive and he had to do this to get away from what was going on around him i hope hes well and happy but its so sad that he had to do this MJ WE LOVE YOU ALWAYS IF THIS IS WHAT YOU FEEL YOU HAVE TO DO TO MAKE THINGS RIGHT FOR YOURSELF WE WILL STICK BY YOU WE LOVE YOU

 111. MyBelovedMJ Говорить:

  I agree with you flower We will always love you with all our hearts, and we will stand by you no matter what. Like dhe said, if this is what you had to do, to make it right for yourself, then it was the best thing you could do. We love you more Michael. Don`t you ever forget that

 112. Samantha Says:

  Where ever he is, wouldent someone reveal it? Like if he went to another country and got off the plane or whatever wouldent someone see him?

 113. Samantha Says:

  To MyBelovedMJ
  They had to throw a Memorial, to make it seem more real.

  The family obviously knows, MJ Just wanted to get away, i don't blame him for what his been through.

  I Love you so much Michael, i hope you're Living in peace somewhere. xxx

 114. MyBelovedMJ Говорить:

  Funny how people are saying that he would never come back, if he is alive. MY GOD. The man is not stupid, he has been planning this for a very long time, if you do something like this, and planning to return, you have it all figured out. TRUST me on that

 115. MyBelovedMJ Говорить:

  Im With you samantha

 116. wishful09 Говорить:

  Andrea,

  I have not even came back on this site until now, since the funeral because I wanted to take everything in myself. I too thought they were trying to hold in laughter. I asked my sister, and she said no way! I watched with my sister and she did not notice it at all. We wathced it again and she still did not notice it. I saw it though. I saw Jermaine and I saw Janet. Of course we cant be sure of anything because true emotion is in the eyes and their eyes were hidden.

  Just to balance all of this out though… Why would Marlon mention such a sad situation about his twin, if this was all a fake? I cant comprehend anyone taking it that far.

 117. wishful09 Говорить:

  Also, if this was a real memorial, did anyone else find it tacky to show the title of the tour in the background? I know they were trying to be positive by showing how ready he was for the tour, but the title would be to much for me to take if I was a family member. I dont want to see a big display of “This is it” in the background.

 118. MyBelovedMJ Говорить:

  Wishful09. I totally agrre with you. That was a odd thing to do, i woulden`t have been able to handle that either. There is alot of mystery going on here

 119. bghoppy Says:

  I think the whole thing was generally tacky. Don't get me wrong i couldn't stop crying the whole time, but still a lot of inappropriatness. Even the gospel song refering to the king. I think it's wrong to end a memorial with I am alive, not matter what. I found usher's whole performance out of line. EWWW touching the casket! I know we were all holding our breath for a miracle there tho (precicely why he should not have done that). I love Q Latifa, but she didn't even know him? WTF? I saw the snickers, too. I also noticed Lionel Richie looking PISSED during 'we are the world', shaking his head and rolling his eyes. And am I the only one who thought Sharpton (I did love his speech tho, which is a first for me and big al) took a dig at jesse jackson when he said that jesse had 'stood with the family, until now'? What was that about. But over all, I think if MJ really is gone, this service was a shame. Where were his real friends? Aren't you socially obligated to attend, wheter it is public or not. I just didn't get the feeling people were paying their respect, seemed more like a promotional event for fading stars. And Mariah should apologize.

 120. MyBelovedMJ Говорить:

  I hear yoy. The latest news is that Latoya thinks that Michael wasmurdered. PLEASE GIVE ME A BREAK. She signed the death satificate. HMM WTF, she is not a docter. They said she was close to Michael. BULLSHIT No she wasent. The only sibling Michael was close to is Janet. Why is all of a sudden Latoya who speaks up, and not Janet?

 121. Sosh Говорить:

  to BGhoppy:

  I totally agree with you on that one. Allmost all stars performing at the memorial have (at least in europe) faded away. Brooke Shields didn't make any movies or series that I remember. Last thing about her I remeber she merried that tennislpayer Andre Agassi.

  About Usher and Mariagh Carey, haven't heard from them for a while. What the fu&k where these people doing there?

 122. nyla Says:

  i agree wid you bghoppy. the whole thing was a publicity stunt and was moneymaking. Also did you kno that LA council are launching an investigation on the cost of the memorial, they felt that their being ripped off. I mean the cheek of it!!! MJ isn't dead they may have brainwashed half the world but they aynt brainwashed mine. Seriously people who just readily believe everything they hear on the news really need to get their facts straight. :X

 123. wishful09 Говорить:

  You are absoulutely right bghoppy.

 124. wishful09 Говорить:

  bghoppy,

  I can see how you found the gospel song referring to the king inappropriate. It was a bit wierd simply because this is Michael (King of Pop), but that's the same song my family used for my dad. I think a lot of black families use that song.

 125. GermanLady Says:

  latoya is changing in interviews the Story of the Day of MJs Dead again and again. Somewhere on a German site i read she said that she was at Mjs House to fetch his Children and then were driving to Hospital, and now she said she were at home and called her mother, then was driving to hispital, where katherine was sitting with the children. Then she said Michael died in his bedroom, in this room were a lot of bottles oxygene and medicines, empty pill doses and whatever, but now she said Michael was in dr.murreys bedroom while he died. i think they cannot really lie and the story is gonna change everytime they want to talk about

 126. MyBelovedMJ Говорить:

  IM gonna be so pissed the nest time, someone mentions, that Michael was adicted to drugs. MY GOD. What the hell are thay doing. She has changed her story 4 times now. Wich is it? They have to deside, cause everytime the story changes, there is more to believe that he is alive. DAMMIT, someone knows something. I just wrote that it can take months, to get the toxicoligy report from Michael`s body. OMG. This is getting worse everyday. Why can`t they just come forth? Some of them. Something is really wrong.

 127. bghoppy Says:

  wishful, i hated making that comment, it just seemed off, since he was the KING of Pop and we all want to see him again. Please, i hope no one took that personnally or as against a religious belief.

 128. trinidad Says:

  come on people some one thatcrazy of pain killers and abusing it like that is not likely to live remind you his kids are 7 , 11, and 12 a 7 year old knows but how much do they really know the two older kids know a little prince michael is 12 how much do they really know so what he change in to islam his mother his alive and if she wants to put her son back in to what she raise him thats her business he is dead janet was close to him when some one close to some one they whole inside shut down and plus she is the youngest se she felt it more come on guys he is dead and when god read for you he take you and you can tell his spirit already left his body when he say this is it tour i am a huge michael fan and i miss him a lot may god bless the jackson family and his kids may his soul rest in peace

 129. trinidad Says:

  you guys did not see when he was talking on the this is it tour in london looks can be deceiving you guys think he look strong and healthy
  come one his and and alll them strong pain killer druges he taking come one that shit will shut your whole system down why don;t you guys try taking them same drugs what he had in his house see if you gonna live i miss him so much if he still alive then elvis tupac biggie aaliyah left eye still alive then they on an iland by them self please they only place they is is next to god

 130. He.is.alive Says:

  GermanLady, guten Tag

  “Luegen haben kurze Beine” …. hence the story changes constantly and LaToya probably scored a nice paycheck with the interview she gave. Ich glaube ganz bestimmt dass Michael Jackson lebt, ja, sich sogar irgendwo in Europa aufhaelt. in the Ostblocklaendern, Rumaenien, Polen, da irgendwo.

  Lb. Gruss nach DE

 131. Адміністратор Says:

  The Michael Jackson Hoax Death Forum is now up and running and ready for use. Please feel free to start new topics and continue your discussions there, in an easier to manage environment.
  http://www.michaeljacksonhoaxdeath.com/?page_id=293

  MJHD Admin

 132. wishful09 Говорить:

  I was not offended, bghoppy. I hope no one else was either.

  Mybeloved,

  We are always on the same page. I cant take anymore of these drug stories. Either prove it or sit down. Who are some of these people comming forward? Oh, and you all are patient because I didnt bother to read any of the articles about Latoya. If she aint crazy, I dont know who is! If Michael is reading these posts, he needs to tell his family to get their stories straight or the cat will soon be let out of the bag.

 133. MyBelovedMJ Говорить:

  Wishful, lol i totally agree. I am so pissed about the drugs stories also. It`s all BS. MY GOD. Like you, said, they need to get their stories straigth.

 134. mm04 Says:

  Someone further up said something about the body wearing a white t-shirt in the footage…it isn'ta t-shirt it is the body bag! Hmm is it just me or are body bags usually black? Don't know what to think about all the drugs stuff…I think he's out there somewhere!

 135. GermanLady Says:

  i was looking at google for body bags, ill find them in 4 colors, white, black, Red and grey. So because of the body bag we cannot find another detail for the hoax

 136. Copenhagen Says:

  Samantha: I am sure that MJ can disquise himself so nobody can recognize him. He can wear different wigs clothing etc. You will never know – if he is alive I am sure he already has put on a new identity

 137. MyBelovedMJ Говорить:

  I takk it back. Liz Taylor does not now anything about if Michael “Faked” his dead. She has been comitted to a mental hospital in LA, because she can`t live without him. They were soulmates. Poor Lizzie. I guess that Means, that Michael is really gone. My worst fear just came true. And i can`t stop crying. I feel like writing her a letter or something. Nothing can remove her pain, or mine for that matter. I hope she will recover. But no matter what, they will meet in Heaven

Залишити Відповісти

Ви повинні увійти в систему, щоб залишити коментар.