Mirtis Mistyfikacja Išskirtinis: Michael Jackson sėdi į sraigtasparniai į morgą

Birželis 29th, 2009
admin


Michael Jackson kūno buvo išgabentas į Los Angeles County Morge per Sraigtasparnis. Tai rodo, footage jo kūno "sėdi ne" į helipcopter nes persikelia iš karto.

Skeptikai pasakys, kad jo kūnas buvo "perkelta" kažkam iš fotografiją, tačiau, jeigu jis mirė ir aplinkybėmis žemyn ant įvarža, tai kodėl jis turi būti perkeltos?

Šis footage tik patvirtina tai, ką mes čia MJHD jau manoma iš pradžių. Pažvelkite į save ir pažiūrėkite, ką jūs manote.

Atsisiųskite naujausią Naujienos ir interneto televizija internete adresu isoftwaretv.com

Pastaba: Mes norėtume padėkoti Billy už tai mums.

UPDATE: Atsižvelgiant į žmonių, kurie pateikė pastabų, tokių kaip "Jis atrodė kaip maišas bulvės" ir "Jis miręs, todėl, žinoma, jo kūnas galėtų judėti ant kilimo", prašome laikytis šių dalykų į tai:

Į 911 skubios pagalbos skambutis buvo iš Michael Jackson's Mansion at 12:21. Tai pusvalandį PO Dr Konrad Murray rasti Jackson "Nepavyko" ant lovos ir tariamai pradėjo vykdyti CPR.

Jackson kūno atvyko UCLA Medical Center at 1:14 vietos laiku ir komanda Gydytojai ir kardiologija dirbo su juo daugiau nei vieną valandą, kol jie ir ryškus jo negyvi 2:26.

Michael Jackson kūno buvo gabenami į Sraigtasparnis, kuris vėliau perkelti į LA apskritis morgas kitą 35-45 minučių vėliau.

Rigor mortis bus nustatyti po 3 valandų. Jo kūnas nebūtų kaip "Sack bulvės" arba "juda į kilimo", nes neįmanoma.

Nebent jis buvo dar gyvas.

Think about it.

Gairės: conspiracy, conspiracy theories, mirties Hoax, padirbti mirties, žiniasklaida, naujienos
Posted in conspiracy theories, Mistyfikacja mirties, žiniasklaida, Naujienos | Komentarai (100)

100 Atsiliepimai į "Mirtis Mistyfikacja Išskirtinis: Michael Jackson sėdi į sraigtasparniai į morgą"

 1. Jeanine Says:

  Tikisi, kad man patinka vėjas pučia į dangų. Tačiau aš nemanau, kad MJ yra mirę arba. Im net ventiliatorius jo, bet aš tvirtai tikiu, kad kažkas yra ne dešinėn visą šią istoriją, aš manau, tai yra būtent, kad yra "istorija". Vėlgi, leiskite pabrėžti, aš ne michael ventiliatoriaus ir tai nėra pageidautinas

 2. Jeanine Says:

  Norėčiau padaryti antrą pastabų dėl šio vaizdo. Aš nuo stebėjo jį ir vėl atėjo įgyvendinti, kad atrodo kūnas juda nes skeltuvas buvo "turning'-kampas kameros, kartu su kryptimi, kuria skeltuvas kreipėsi daro įspūdį, kad kūnas buvo bando sėdėti.

 3. Rickster Says:

  Aš džiaugiuosi, aš ne vienintelė, kad mato visus, ką žmonės sako .... Mano klausimas .... Kadangi Oprah Winfrey? ... .. Niekada girdėjote Užuojauta nuo jos ... ...!

 4. Diana Says:

  LOL Taip, kai pragarą Oprah? Anyway, yeah, there's just something 'wierd' about the whole thing.

 5. jonn Says:

  Žiniasklaida sako, kad jis neturėjo plaukų metu jis mirė. Guess what? tiesiog pažvelgti į paskutinę nuotrauką į greitosios pagalbos, jis iš tikrųjų buvo ilgi plaukai!

  Šios rūšies nenuoseklumų kad tu galvoji nors yra keista.

 6. oliver Says:

  Man visa tai nėra pridėti, i think Theres a lot apskaitomi ir vieną dieną kažkas bus kažkur pasaulyje ir pamatysite karaliaus ir ko pradės išeiti iš plauti

 7. Man sako:

  Aš negaliu net pamatyti kūną! Aš esu gerbėjas, bet nesu tikras, kas atsitiko. Aš negaliu įsivaizduoti jį nužudyti ir nesu tikras, kad jis iš tikrųjų yra miręs. Tikiuosi, kad ne!

 8. Man sako:

  omg i can see it now! wow ji atrodys jo Sėdinti viršų. Btw, John, jis nešioja PERUKAI kaip jis prarado didžiąją dalį savo nuostabų plaukų.

 9. bob Says:

  Vaikinai rimtai, jei buvo tokie dideli MJ gerbėjai aš jau maniau jūs turite šiek tiek daugiau už nei šis. Naujienų pranešimus apie savo dingusius plaukai buvo įtraukti, nes jie atėjo iš nepatikimų šaltinių. Būdu jis juda yra gana aiškiai bedvasis-spróbujesz tekinimo sau daugiau, be savo galvos ar rankų. Tiesų jis atrodo kaip maišas bulvių. Atrodo logiška, kad man jie perkelti strecher gauti jį iš durų lengviau. Jei turėjo shread iš padorumo Jums tik pritarti jis dingo. Pažvelkite į kelias jo šeima reagavo. Jei savo poziciją norite kad žmonės sako: "It's all just a hoax? Esu gana bjaurėtis kai kurios iš šių pastabų.

 10. oxmjf Says:

  Nostradamas - amžiaus II 28

  Priešpaskutinė ir pavardė Proroka

  Imsis Diana [ketvirtadienis] jo diena ir poilsiui:

  Jis Brody, kiek dėl to, kad pasiutęs galvos,

  Ir užtikrinant žmonių iš Pritraukimas.

 11. Lap Says:

  Žmonės - GET A LIFE! Conspiracy nuėjo per toli.
  Žmonės miršta per jaunas KASDIENIAM! nėra jokios priežasties, tai tik liūdna. Priimkite ją!

 12. Katie Says:

  Kai įstaiga mirė raumenų sutartis su oro yra atleistas nuo kūno, jie buvo žinomi Beknięcie, sėdėti, judėti į ilgą laiką po mirties dar.
  Aš esu slaugytoja ir matėme jį pirmų rankų daug kartų.
  Jis negyvas. Tegul poilsio pasaulyje!
  Aš esu gerbėjas MJ ir ar manote, kad jų yra kažkas negerai su visa istorija, bet Manau jis mirė.

 13. Jamie Says:

  Yra kas nors iš kulka ir jei stebėti visą filmo, po Sraigtasparnis žemių matysite jam atrodo. Galbūt jis buvo padaryti kūno saugesnė ar kažką.

  Tačiau, tikiuosi jums rodo tai kažkas tarsi būtų mirę kūno, nes Michael buvo dėmėtojo iš šalies. Taigi yra visi ligoninės darbuotojai, šeima, policijos, sraigtasparniai ir koroneris personalo tt apie tai?

  Manau, kaip konspiracijos teorijos eiti, kai yra visiškai įmanoma, tačiau šis neturi medžiagos man.

 14. Ponia Joy Bell Says:

  Kiek aš norėčiau tikėti, kad P. Jackson yra gyvas, tai, kad kūnas juda ne įrodyti J. Jackson dar gyva, net jei įstaiga būtų sėdėti.
  Kai asmuo miršta, savo kūną užpildo su oru, ir tai tik, kad sukelia kūno judėti, jūs galite ieškoti šio fakto ant neto arba klausytis dainų apie tai vadinama "posėdis su mirę" jums mėgintuvėlį.

 15. Sūnus Bitch Says:

  I don't get it, kodėl naudoti jo faktinį savarankiškai, jei tai apgaulė? tikrai norite tiesiog naudoti manican arba summink?

 16. MJ Says:

  Hi guys, just thought I'd let you know that I'm faktiškai ne miręs, ir tik planuoja didžiules grįžti į sceną savo artėjančius koncertuoti. Ir taip, aš sutinku, šie komentarai yra padirbtas, tačiau jie turi keletą tiesą, aš tikrai plikas, o tik apie lyties srityje.

 17. DJ Naija Says:

  Jei žinote MJ gerai .... Gali būti tik kitos Wyczyn jis laukinių ir keistam vaizduotę ir mašinos vilkti jį kaip visada.

  Norėdami išeiti iš žiniasklaidos, ginčai, skolos ir masyvi Comeback, mirties Psikus verta kiekvieną kartą, ir lėšų, skirtų kaip jau divident akivaizdi ir dar montavimas.
  Honestly, tai buvo pirmoji mano, kad atėjo mano nuomone apie naujienos pertraukos.

 18. Brian Says:

  Jis negyvas. tik priimti, perkelti, ir gauti gyvenimo

 19. Cheeseball Harry Says:

  Michael dabar kai kuriose mountantop Villa Brazilija egzotišku žalia arbata su Elvis.

 20. TeddyC Says:

  Tai šešėliai juda visoje bodybag. Maišeliai ne juda.

 21. Jodie Says:

  I can't believe kiekvienas tikrai mano MJ dar gyvas.
  Jūs, kurie yra "teisingi" gerbėjai turėtų pritarti, kad MJ perėjo į geresnę vietą ir dabar turėtų būti leidžiama per PTL
  Jūs daug yra unbelieveable!
  Palik žmogų ramybėje!

 22. MS Says:

  Tai liūdna, tačiau mes turime leisti jam išeiti. Net jei tai būti tiesa, mes turime palikti jį ramybėje. Jis gavo taikos ... čia arba ten, kur jis gali būti.

 23. Jasmine Says:

  Aš tai visiškai sutinku su admin apie Rigor mortis ..

  Štai ką aš tik skaityti Mokėjimo ir WikiAnswers.

  Rigor mortis yra viena iš atpažįstama ženklai mirties (lotynų mors, mortis), kuris sukelia cheminių pokyčių raumenyse po mirties, sukelia galūnių ir kūnas tampa standus (lotynų Rigor) ir sunku perkelti ar manipuliuoti. [ 1]

  Rigor mortis, yra sąstingis, raumenų, paprastai pradeda vykti maždaug 3 valandas po to, kai kas nors mirę visiškai dargana vyksta apie 12 valandas po mirties. Po 12 valandų ženklui dargana pamažu nustoja ir maždaug 72 valandas Rigor išnyksta.

  Taigi, iš esmės, tiesiog negali manipuliuoti ar perkelti įstaigą, dargana pomirtinio nustatytos po 3 valandų. Įstaiga turėtų būti standus kaip lenta.

 24. Sascha Says:

  Gerai,
  1-asis: kas filmavo šį iš viršaus? Dievas?
  2th: a strecher galima pakėlė. Jei atidžiai galite pamatyti vertus panaikinti strecher aukštyn. Jeigu liftas yra upperbody ne, pacientas galėtų kvėpuoti geriau. Tačiau, manau, kad šis filmas yra realus Psikus

 25. Antoine1975 Says:

  Ei, c'mon, jei atkreipti dėmesį į apelsinų walizka (gydytojų atveju) dešinėje svetainės į dangų, pamatysite, kad kažkas yra juodas kostiumas picks it up, ir tokiu būdu sukurti iliuzija, kad įstaiga juda / sėdi . Nr konspiracija čia ....

 26. JC Says:

  I'm sorry, bet jis mirė folks. Jis niekada palikti savo vaikams už ir sukelti jo šeimos liūdesys.

  Jis negalėjo paslėpti, dėl jo plačiai chirurgija, jis atrodo labai individualus. Jei žinote, ką aš turiu galvoje.

  Jei manote, kad jis tai padarė sąmoningai, ir nori grįžta, būtų labiausiai bjaurus dalykas, kad kas nors galėtų padaryti.

  Jis nenorėjo daryti savo gerbėjų.

  Metas judėti į žmones, jis atvyko, tenkinti Elvis.

  Kas? Elvis nėra mirę arba?

 27. JC Says:

  Jonn,

  Jis buvo plikas po PERUKAI kad jis wore. Štai kodėl jis buvo ilgi plaukai per pastaruosius foto į greitosios pagalbos.

 28. Bezgaumīgs Says:

  O, prašom! Are u kidding me?
  Ką viršų pamatyti?
  Yra ką pamatyti! Net puse sekundės. Aš myliu jį tegul padirbti savo mirusiu!

  Jeigu jis:
  Kodėl šio malūnsparnio? Kodėl ne lėlės arba dvigubo kaip ir skaityti kitų istorijų?

  Gauti realius žmones!

 29. Annettes Says:

  Ar ne Michaelis būti įstaiga maišą, jeigu jis mirė arba kuriems jos nėra įprasta turėti numirėlis sėdi tiesiai tikrai

 30. Tatjana Says:

  Aš labai linkiu, kad buvo apgaulė ... nors faking mirties yra neteisinga tiek įvairių lygių. Tačiau vaikinai, jis iš tikrųjų dingo.

 31. Madason Says:

  jos apgaulė
  ir jis tikrai nėra miręs.
  Thats visus im gonna say.

 32. kanindo Says:

  Vis dar skamba sudėtingesnis mano beliefing. Pavyzdžiui, dalis teorijos daro prielaidą, kad JackO tėvo negali garso saddened jo sūnaus mirties, nes jis slaptai, žino, kad Michaelis vis dar gyvas kažkur. Geras. Tada kaip tu atsakyti į Jackson šeimos yra įtartinus aplinkinių Michael mirties? Arba tėvas ne žaisti savo ruožtu apie tai?

 33. brizom Says:

  why dont you all priimti MJ yra miręs, peolpe tai miršta, jo gyvenimą. su suma narkotikus dažnai plumled į tai institucijai kasdien buvo tik laiko klausimas. Kalbant apie hoax, tai yra bendros daugumai bigtime žvaigždžių iškart po to, kai yra paskelbiamas mirusiu kažkas šaukiantį Psikus tada išleidžia netinka sumos laiko, pažiūrėk į šį pažiūrėkite, kad paaiškinti šį tt pavadinimą keletą Elvis, JFK net operos Winfrey ir ji vis dar gyvas! leidžia visiems naudotis savo muziką ir tegul jo palikimas gyvena ne hoaz. Karalius Brizo

 34. bghoppy Says:

  Ką apie nuotrauką jį į greitosios pagalbos? Jis veną Popping iš jo pieres (kad Julia Roberts dalykas) Ar tai mediciniškai įmanoma neseniai mirusio kūno? Ir kaip jūs net nuotrauką kaip? Kodėl niekas prašyti tapatybės tikrasis skambinančiojo iki 911? Ir kai operatorius pasakoja jam gauti Jackson ant grindų, jis tiesiog sako Gerai ir greitai keičia temą. Jei ne jis būtinybę padėti doc right here? I don't išgirsti doc Pochrząkiwanie panaikinti bedvasis kūno ant grindų. 120 svarų negyvas organas yra ne juokai bet vieną, I don't care how big ne laive sertifikuota kardiologė yra. Jis siūlo ne jokios medicininės informacijos ir paramedikų. Ir niekas, atrodo per skubėjimą ar panikos gauti miršta karalius padėti ir gauti, kad transporto priemonės iš Driveway, jau nekalbant apie shitty vairuotojo, prireikė daugiau nei minutę gauti kopijos. Jie traukiamuosius doc automobilio, kaip jis palieka? Į ligoninę, kaip jo advokatas teigia? Turi būti su šeima. Tai pačiai šeimai, kurie nežino, šis gydytojas? Nieko priduria viršų, ir net Sheryl Crow pasakė tai garsiai TV, ko daugelis iš mūsų manė, manau ji kalbi Larry King, kai pirmas dalykas, ji sako tai, žinote, kai aš pirmą kartą išgirdo maniau ir tikėjosi, tai buvo tik a Wyczyn, gauti iš jo didžiulės skolos, tačiau dabar jis supranta, kurį jis mirė. Plius, jei yra vienas gydytojų buveinė yra pasaulis dirbti dėl Wyczyn taip, tai būtų vienas, kad turi savo TV šou, misija kelių. Ir kaip jūs darote mirties tyrimo scenos dėl galimo narkotikų per dozės, o ne daviklis kas Advil, žolių papildyti, band-aid, nesvarbu, kas šiek tiek medicinos, kad turi būti išleisti į įrodymus iš karto? Jos atrodo neįtikėtinai jie turėtų grįžti į du maišus verta įrodymų, perkėlus sunkvežimių ir kas ne? Ką daryti, jei šis buvo žmogžudystė? Nekompetencija nepagrįstos proporcijos. Galėtų LA tikrai, kad gaila?

 35. YuRiSiO Says:

  i Neneigiu jis tikrai mirė, ar ne, bet jei MJ neturėjo mirti ir mano, kad vienintelis tiksliai žinoti it.she 's Lisa Marie Presley elvis'daughter nes ji yra viena žino aiškiai apie tėvas tikrai mirė 1977 m. arba į kitą metu.

 36. bghoppy Says:

  Ir Rickster, didelis klausimas! Herweb svetainę sako jis ir jo įgula yra 2 savaitės 8 mln doleris kruizų į Stambulą, o jos vietoje, ji neturi pastabų, žmonės ten klausia, kodėl ne, ir gausite rezultatus, jei paieškos micheals pavadinimą, galite 't net rasti interviu 93. Bet jūs pranešimas ji turi tokį patį draugų jis. Janet, Lisa Marie, Quincy

 37. Hatenessx Says:

  Aš niekada negalėjo pamatyti Michael hoaxing mirties pabėgti savo skolas. Jo vaikai, negali būti biologiškai jo, bet jis myli juos daugiau nei gyvybei. Jis mėgo visiems už dievo vardan. Ne, jei jis buvo apgaulė, tegul grįžta.
  Yra daug klausimų, kai kurie yra įtartinas ir reikia atsakyti, kad gauti išsamų vaizdą.
  Tačiau, o2 bilietus gauti grąžintas, jo laidojimo planus Neverland palaipsniui vystosi ir žiūrėti kūno planuojama.
  Žinoma, galite gauti Panoptikums kaip institucija, bet tai ne tik ligoniams, ir jis niekada eiti, kad toli.

  Man patinka Michael Jackson, ir aš myliu daugiau nei nieko, jei jis gyvas. Tačiau kartais turite paklausti, kiek jis būtų.
  Nors kalbant apie šeimos reakcija, jie gali lengvai būti jame.

 38. vicky86 Says:

  Hi all!

  Kai aš pirmą kartą išgirdo, kad MJ buvo miręs aš nuniokojo tačiau dalis man buvo neaišku, jei ji buvo Hoax! Bet manau, kad jos visos žengė per toli dabar jos buvo per ilgas, kad vienas dalykas, aš visada tikėjo, kad MJ mėgo savo gerbėjų ir I really dont galvoja, kad jis būtų savo gerbėjų (ar jo šeimos narių) per daug širdies skausmas!

  Atsižvelgiant į visa juda į įvarža dalykas, atrodo akivaizdu, kad man, kad kažkas perkėlė įvarža aplink šiek tiek ir todėl suteikia poveikį HES juda!

  Norėčiau kad tai buvo Hoax, kaip aš myliu Michael so much. Aš sutinku su dauguma iš jūsų, nors, kad aplinkybės jo mirties, yra šiek tiek įtartinas, tačiau dar anksti dienų ir kai kurių dalį bulvariniams tik spekuliacijoms.

 39. Jesse Says:

  Kai ši mirtis buvo paskelbta buvau kinda errmmm. Į šį rytą, kai aš pradėjau análise ką paspauskite turėjo pasakyti ir faktinio reagavimo jo šeimos ir bendradarbių ir tai, kad viskas vyksta per daug greitai ir pinigų buvo pooring in! Aš kvapas a huge žiurkė! Tas pats didžiulis žiurkės Aš kvapas kai Brandon Lee mirė! Kuris man atrodo ne Bruce Lee ir kiti du pasaulio garsenybė mirčių ... errrrrmmmmmmm ... ..

 40. sobaytransplant Says:

  Nežinau, ar jis tikrai negyvas, ar ne (Kindijo tikiuosi ne) Matau agruments abipus aptvaro, nors. Jis galėjo būti nedarbingumo pakankamai mirė staiga, kad taip ... dar kartą, jo gyvenimas buvo tiek daug problemų, kad tai galėjo atrodė jo vienintelė išeitis. (Aš neabejoju, kad jis grįžo ir gaukite savo vaikais ... todėl jo valia buvo SO adament kad jo motinos gauti juos.) Turiu pripažinti, kad faking mirties buvo mano pirmoji mintis irgi. Aš turiu galvoje, jis renkamas keletas gana didžiulis stunts prieš ir jei kas nors išteklius, daryti tai ... kas žino? Maybe we'll sužinoti laiku. IT tikrai būtų didžiausia sandorį muzikos istorija, jei jis grįžo su return-nuo-į-mirę kelionių ar kažką. Tai patogu atrodo jam. Tačiau norėčiau pabrėžti, kad ji šiandien paskelbė, kad bus NE žiūrint į Neverland, kaip anksčiau planuota - ir taip pat neturi būti laidotuvių ar laidojant ten. Taigi, aš nesu įsitikinęs, kas tai daro stiprinti Psikus teorija. (?) Dabar jie nesiruošia leisti visiems ŽR. jį uždaryti sau? Ar jie apsaugoti lavonas ir šeimos iš dirbs gerbėjai ... ar jie slepiasi nors? Ir apie jo bus ... tu mums, kad Mega superžvaigždė kaip Michael Jackson padarė bus 2002 ... ir tai tik atrodo mysteriously nuo advokato failų PO MJ buvo tikriausiai mirė? Ei, Madason ... ką jums reiškia, kad tai apgaulė ir kad viskas, ką ketina pasakyti? Ar turite viduje info?

 41. sobaytransplant Says:

  Dar vienas dalykas ..., jei jis vis dar gyvas ir daro tam tikrą pergalingas grįžti, jis galų gale yra kalti dėl visų rūšių sukčiavimo mokesčių ar kažką? Ar kas nors iš tikrųjų, kad ir neturėtų būti rimtai (teisinės) problemų jį?

 42. bghoppy Says:

  Kai aš bandė ieškoti savo spokeman Dr Tohme Tohme (dr. toh (URT) man?) Cant find anything tačiau paslaptis. taip nuo 12/23/08 straipsnis apie MJ sveikatą (Reuter's): Pareiškime, priskirta Jackson "oficialus ir vienintelis atstovas, dr Tohme Tohme" ir išduodami Los Andželas įmonė SCOOP Rinkodara, mini interviu su rašytojo Ian Halperin Britų laikraštis Sunday Express ", kuris Halperin sakė Jackson nepaklausi Alfa 1-antitrypsin trūkumas.
  An endokrinologija su specialybės osteoporozė yra jūsų atstovas ir klausimais pareiškimus apie savo sveikatą ir gandai aplink jį, per įmonę SCOOP Rinkodara?
  Ir kodėl Geraldo tiki "yra tik 4 galimybes paaiškinti Michaels mirtis", ir labiausiai sensaltionalist, konspiracijos teorijos nauda-mail abejonių proponant, ir jis negali parengti 5. galimybės padirbti mirties? Tikrai?
  Ir Oprah nesikreipimą speaks volumes, daugiau manau apie tai.

 43. MONij Says:

  Jei arčiau galite pamatyti šešėlį ne atgal ir rankomis stumdomas po organizmą, todėl buvo kažkas juda kūnas. Kaip Michael buvo gyvas, jis mano pageidautinas. Aš vis dar laukia stebuklas įvyktų. Kaip apie naujausias spekuliacijoms, kad jo laidotuvėse vyks Staple Center tai pačiai žmonių MJ šeimos norėjo atsakymus dėl jų sūnaus mirties. Ir bilietai parduodami? Tiek daug klausimų lieka unansered, o mums, mums ventiliatoriai, atsakyti į juos kaip norime, sukuriant daugiau ir chaosas, ir išskiriama daugiau mysterium apie vaikinas. Wow, aš tik tikiuosi, iš širdies, kad MJ grįžta iš negyvų liepos 7 atlikti Infront savo gerbėjų ne Staple centras. Todėl nebus peržiūrėti penktadienį kaip nespėliojo anksčiau, nes nėra kūno vaizdas. Maloniai nustebinti, kad żałoby gerbėjai, o gal tik mažos baudos MJ už nerimą taikos. Mano pageidaujamo mąstymas!

 44. bghoppy Says:

  nuo topix.com Dec 27, 2008
  Redakcijos: Dr Tohme ir pasaulis Ekskursijos Tai niekada nebus
  Ar jūs suprantate, jei pridėti "ir tt" į Wacko's Dr pavadinimas, jo pavadinimas yra Dr Touchme Touchme?
  Iš tiesų, "Toh" yra Ma'ya už "stačias". (Na gerai, kiek tiesiog screamed? And I'm not talking Girly / Wacko šaukia, aš tai realus garsiai, ilgas, Siaubo šaukia?)

  Ar įmanoma, kad kažkas yra traukiamosios ir ne-labai-parengti ir kruopščiai distasteful anekdotą savo gerbėjų? Oh, gerai, tai ne taip, kaip jie nebus burbuliuoti jį su cukraus viršų ir ginti guli jo mirties. Jie visada darome. Galų gale, jie vis dar tiki Wacko ketina iššokti to vežimėlio ir rasti rėmėjų ir draudikų ir eiti sūkuriai kelionė aplink pasaulį 2009 m., - tai aš noriu pabrėžti, tai tik kelias dienas iš karto, net suprasti vienas Kostiumas yra sketched viename popieriaus bloknotu.
  Nesijaudinkite, tiems, kurie nori man papasakoti, kaip kvailai aš galvoju taip, aš nesu tikras, kad jūs esate neteisus, ir, žinoma jau nesijaučia gerai daugiau Aš stengiuosi wrap mano galva apie dalyką aš tikiu, kad mes visi jaučiasi liečia. Visi išvardinti netikslumus, klausimai, contadictions, dingusių relavant informacija daro mane klausimas viskas. Tai tas pats laisvą spaudą, kuri turėtų išgelbėti mus nuo nežinomo blogis, kad galima sustabdyti demokratijos jis stebi kai niekas pranešimų tiesą?

 45. sobaytransplant Says:

  Beje, mano draugas (kuris yra medicinos darbuotojo istorija pervežimo trupów) stebėjo šį vaizdo įrašą. Ji sakė, kad kol jis keistas, tai yra opitcal iliuzija ir jis negali sėdėti. Ji sakė ir tikisi, kad ją kaip nors palydovas (arba dviejų palydovų) viduje Sraigtasparnis yra Manevravimo įstaiga galėtų išeiti iš malūnsparnio lengviau, kai jos žemėje.

 46. dave859 Says:

  perskaityti šį http://uk.news.yahoo.com/21/20090702/ten-jermaine-jackson-i-wish-it-was-me-5f8abb3.html

  "Aš norėjau pamatyti Maiklą, ir aš norėjau matyti mano brolis, ir pamatyti ten negyvas ir uždusęs buvo labai emocionali man, bet save taip, nes žinau, kad jis labai gyvas, sakė jis.

 47. Happytomato Says:

  Labas,
  Dėkojame už jūsų svetainę. Aš už savo pareigas. Buvau sukrėstas, kai aš perskaičiau naujienas.
  kaip aš norėjau sužinoti daugiau apie Michael Jackson. (Aš ne reali ventiliatorius, bet labai įdomu šią keistą vyras).

  Ir aš pastebėjau, kažką į interviu rasti internete

  Kai uždaryta draugui pasakyti, kad MJ buvo gera forma per preseahal ir kitų pridėti, kad jie niekada jam vartoti narkotikus.
  Be to žaisti keli turai, MJ per būti geros formos, kad medicininį draudimą buvo galutinai sutarta, kad jis buvo gerai, kad kelionė (į vieną, kuris sako, kad jis imasi narkotikų), atrodo, yra labai ilgas laikas.

 48. Ali Says:

  he is alive… i truly believe it

 49. wishful09 Says:

  gerai, mes visi žinome tiesą greičiau, nes Debbie Rowe dabar ieškau globos. Nėra būdų Michael būtų sėdėti, ir tegul ji gauti custdoy savo vaikams. Išskyrus atvejus, kai jis žino, yra niekaip teisėjas duos jos globos. Miss you Michael.

 50. nycscenie Says:

  Nes visi tie, kurie buvo grubus arba tiems, kurie ketina būti grubus ragina tikinčiuosius į Psikus crazy, arba sako: "gauti gyvenimą" yra akivaizdus tie, kuriems reikalinga gyvenime. If you dont believe it buvo apgaulė ar didnt priežiūros, tuomet y eikvoti savo laiką ir skaityti, ir pastabas dėl šio pasirinkimo. Jei ir palikti bet kokios rūšies komentarą akivaizdu dalį ir (įskaitant mane) mano šioje ar pradeda manyti šioje.

 51. Happytomato Says:

  Aš perskaičiau komentarą interneto svetainėje teigiama, kad:
  "Serijos numeris Sraigtasparnis kad paliko Neverland su Michael Jackson į jį, ir serijos numerį Sraigtasparnis, kad atvyko į ligoninę su mirusiam jo, neatitinka vienas kitam".
  Ar tai tiesa?

 52. admin Says:

  Mes išanalizavo footage tiek sraigtasparniai, kad paliko UCLA ligoninėje (ne Neverland), ir vienas, kad atvyko į LA apskritis morgas ir padarė išvadą, kad abu yra tokie patys LA apskritis Sherriff Sanavimo 5 Sraigtasparnis su serijos numeriu N9500G. Šis eilės numeris yra ant abiejų pusių plaukiojančios ant priekinio tik žemiau kabinos. Taigi, šis gandas yra netiesa.

  MJHD Administratorius.

 53. OriginalDavid Says:

  Ok, visiems žmonėms suprantama savo šešėlį arba kampas perspektyvos ... Jūs pastebėjote, kad daugiau iš lentelės / įvarža tampa matomas kaip kūnas padidėja? tiesiog pažiūrėkite, kad ... i will wait ....

  Ok, jį matyti? kaip galima šešėliai tai padaryti, arba kampas kameros pateikti savo pečių skaidriai?

  jis faking ji.

 54. OriginalDavid Says:

  Taip pat, CNN tik pranešė, kad narkotikų jie rado savo namuose gali mediciniškai sukelti komą. taip, taip, todėl, kad.

  jie atgimsta jį James Bond stiliaus kaip jie pakilti į orą, ir jis tik šeštadienis truputį per anksti.

 55. Andrea Says:

  Aš taip pat sutinku su tuo, kad "paskutinis footage" jį atlikti registruojami High Def, mult kelio, ir tt yra taip pat patogu.

  Aš taip pat turiu sutikti su beveik visa kita visi sako - į 911 skambutį, 30 minutę atotrūkį nuo Dr Murray rasti MJ "miršta" ir nuo kada jis nusprendė, kad "staffer" skambinkite 911. Joe Jackson net Pogrążony, smutku - ir taip, kas, jeigu jis ir jo sūnus niekada gavo kartu su mumis? Jis vis dar buvo jo sūnus, Jūs tikitės jį parodyti šiek tiek daugiau Osierocenie negu buvo parodyta televizijos interviu, taip pat BET apdovanojimus. Aš taip pat manau, kad žmogus iš greitosios foto galėtų greičiausiai NE MJ. Jo ausys yra visiškai skirtingi. Ar kas nors dar net pastebėjo, kad? MJ ausis niekada garbanotalapės kaip nors, kas matoma nuotraukoje aiškiai nėra. O taip, labai gali būti, kad kvėpavimo vamzdeliai savo nosies, kuri yra aplink galvą gali sukurti įspūdį savo ausis garbanotalapės, tačiau niekam pranešimas, kad jo šonus yra žymiai didesnis negu kad "paskutinė repeticija" nuotraukų, kurios bus išleistas? Be to, jo pigmentai yra visiškai išjungti. Per daug geltonai-ISH atspalvį.

  Ir, sudaryti mano spekuliacijos - Aš sektų interviu vakar su Matt Lauer ir Jermaine Jackson dėl datos NBC, ten buvo keletas patarimų, kad aš nesu įsitikinęs, jei kas nors sugauti ant bet tokie kaip jam pasakė: "Aš žinojau, jis dar labai gyva ", bet tada jis iškart sustabdo ir sako:" dvasia, aš turiu galvoje "Fishy Fishy ?!?!!? Tada jis taip pat paminėjo "Aš vis dėlto jį, nes žinau, jis kažkur čia, vis dar". Come On!? Ar tai ne akivaizdu? Taip jis gali reikšti "dvasiškai", o ne fiziškai, bet visi aplinkiniai jo mirties tiesiog labai keista. Jermaine taip pat paminėjo, kad jis ir MJ buvo kalbama apie turinčios Jackson 5 Reunionas ir kad jie ketina atlikti Londonas. Ir kaip patogu, kad dabar yra pasakyta, kad Jackson šeimos faktiškai vyksta į Londoną atlikti peržiūrą. Hmmm ... tikrai suteikia jums įdomu, ar ne? Tik pagalvokite apie tai. Jermaine taip pat paminėjo, kad jie tegul MJ's vaikams pamatyti jo kūnas. NE gydytojas gali leisti bet vaikas mato savo tėvų kūnas. Labiausiai jie gali padaryti tai tiesiog pasakyti "Daddy vyko ne" arba "Jis išvažiavo į geresnę vietą" arba kažką palei šių eilučių. Kas kada nors girdėjote, kad jis bus geriausias "psichologiškai" už vaikų norėdami pamatyti savo tėvo kūnas? I mean, don't you think juos pamatyti kūno būtų traumatize juos psichologiškai tada nematau kūno? Turiu jausmas, yeah, gal vaikams PIDB gauti norėdami pamatyti savo tėtį, kai jis "mirė", bet tik kad jie galėtų jį pamatyti ir suprasti, jis tikrai nebuvo miręs ir atsisveikinti dabar, bet tėtis bus greitai! Think about it!

  Be to, tik mano du centai - bet aš manau, jei MJ iš tikrųjų vis dar gyvas, ir padirbti jo mirties, aš ne Gniewać nei nusiminusi - faktiškai GEROS JAM! Norėčiau duoti jam rekvizitai ir pritarti jo. Jis buvo ir visada bus žmogus. Turiu jausmas jo "grįžimas" turas turi daug daugiau prasmės "grįžimas" kaip visi manė!

  Paskutinis ir galutinis mintis apie visa tai - jo "skelbimu" Londone atgal Kovo 02 koncertų .... KAD aiškiai nebuvo JAM! That is all I'm going to say. Tai akivaizdu, jo finansų, kalbėti, vaikščioti, judėjimo, jo rankos buvo DIDELIO, jo šypsena buvo skirtingi, jo dantys buvo spragų, ir kurie negali pranešimas jo balso tonas! PSG, apgavikai! Sakau!

  Aš aiškiai ne kuriuose paminėtas visa kita, kad atrodo Žaisti jis galėjo hoaxed jo mirties, nes buvo pasakyta daug seniau. Bet aš tik thought I'd Tegul visi žino, kad pažvelgti už žiniasklaidą ir atidžiai ne akivaizdus ir faktai. Tačiau, jei jis padirbtas jo mirties ir grįžta, ar padirbtas jo mirties ir nori gyventi slėpimas - Tikiuosi, jis bus taikos jis vis tiek persekioti už.

 56. Happytomato Says:

  Aš rasiu kitą naujieną. Tai geriau patikrinti
  265. Michael Jackson buvo nužudytas. Pagrindiniai įrodymus, kad 911 Skamb. Klausyti jį atidžiai.

  HERE'S REAL ĮRODYMO Faulowanie

  Michael Jackson buvo nužudytas. Porsche 911 skambink įrodo it.The asmuo padarė 911 raginimą sakė Michaelis kūno buvo lovoje ir gydytojas buvo atlikti CPR ant lovos. Be to, kad gydytojas neturėjo žinoti, kur CPR administruoja, ant grindų, be CPR buvo nuolat administruojami ant grindų.

  Audi 57 sekundžių į 911 skambink
  Youtube: Michael Jackson 911 skambink
  [www.youtube.com]

  911 Siuntėjas: "Ar jis ant grindų? Kur jis yra dabar? "
  Skambinantysis Pradžia: "Jis ant lovoje sere ... jis ant lovos."
  911 Siuntėjas: "Gauti jį į aukštas"
  Skambinantysis Pradžia: "Gerai"

  STOP TEISĖ ČIA! Skambinantysis pasakė: "Gerai", jei jis buvo vienas suteikiant CPR, kai jis buvo gydytojas. Skambinantysis niekada nurodė gydytojas gauti Michael ant grindų. Jūs negalite išgirsti ką pasiūlyti įstaiga buvo perkelta. Jis nėra net skambinti Michael pagal pavadinimą, ne "Michael", "MJ", "Mike". Ar ne tu galvoji jis pasakys kažką panašaus "Gauti Michael prie grindų?

  Posted at 4:43 Lie 4. 2009 by MJJMurdered
  http://www.tmz.com/2009/07/05/michael-jackson-doctors-propofol-drugs-billing/18 # comments

 57. MyBelovedMJ Says:

  I love Michael iš visos širdies ir sielos, ir tiek, kiek norėčiau už saldaus angelas būtų gyvas, i don `t, kad jis yra. Kodėl Michael pereiti iki šiol? Jis niekada palikti savo vaikus ir žino, kad dėl fakto, mėgo jų daugiau nei gyvybei. About the family dooing the concerts, well that seems a bit strange, but i think they are doing it to honor Michael, together with the world. You see Jermaine, in the interwiev really cry, with tears, do you really think that he faked that? I don`t, and what about Janet at the BET, she was so upset. I have always loved Micheal, not for his Music, but for who he was, and that is why i don`t believe that he would hurt the ones he love, by fakeing his own death. That does not make sence to me. Allthough, you are makeing some very good, points. Even if Michael was alive, i don`t think that we would ever find out. He can`t go anywhere without consieling his face, why would he take that risk of getting “caugt” and be exploded to the world for that. Hmmm, dosen`t really make sence to me. I would like more than anything in this world, to Get Michel back, but as we all know, you cannot “come back rom the Dead” unfortiently . I just hope that my sweet angel, finally have gotten the peace that he has deserved. Rest in peace my love. You will always live in my heart. RIP My beloved. You are greatly missed, and loved.

 58. Yes555 Says:

  Jacko's coffin will be in the centre of the 11000-seat stadium. Tributes will be read out by singing legend Diana Ross and Jacko's brothers and sisters Jermain, Tito, Janet and La Toya.

  http://www.people.co.uk/news/tm_headline=david-guest-banned-from-jacko-s-memorial-service&method=full&objectid=21495577&siteid=93463-name_page.html

 59. bghoppy Says:

  If Michael loved his kids so much, why would he allow himself to succumb to such a tragic end despite ALL these people that claim to have said something to him? I think it's BS to blame doctors and dealers for all the drug problem. The problem itself is one of demand, not supply. If you do not possess the preservation instinct within yourself to find the help needed to stop before you die, that is no one else's fault, and a weakness of your own. He kept these children from having a mother, then dies of drugs, then wills them to Katherine, who at 79 and the stress of this death and her shit marriage to the devil, could die at any minute?
  We have no proof of and I want to see a body before I believe he's gone. And if he is, it's the saddest thing I have ever seen.
  I also think the treatment of Debbie Rowe is the big shame in all this mess. I feel so sorry for her. There is no move she can make without people tearing at her SOUL. So wrong.
  And why cut her out of the will, but let Joe go unmentioned. Since his parents are still married ( I know not living together, but I guarantee she doesn't divorce for religious reasons only) when he bequeths something to her, it is also his by law, no? That makes no sense, not that one single thing about this makes one lick.
  My theory now is that he has been messing with drugs, but more like hormones and different prescriptions that would help him alter his voice and skin, ect, but at this late age it is now medically imperative to stop these actions, and so the “natural” MJ that results would be exteremly shocking (he had 20 years to get to look like this). I think with the help of Deepak and Rabbi Schmuley he has re-evaluated his whole life and has made personal changes for the better spiritually and medically. So what bigger way to totally reinvent yourself to the world that come back to life, at your own f'n funeral.
  I agree with Adrea, when she says she understands why he would do it, and would encorage almost, if that's what was best for him. I'm only going to be pissed about how hard it has been on me emotionally. I am questioning my mental sanity on an hourly basis, but then if I feel i can't be wrong, I go insane watching these people on TV not question anything, the way his family reacts. If he is not dead, the Jackson Family (and all their friends) are without a doubt the largest group of related psycopaths in the world and should be studied by scientists.
  As for Janet, she did not seem appropriately upset to me, and no one seems to notice she talked about him in the present tense. “To you he IS an icon, to us he IS family” That keeps happening alot in interviews, talking about him in present tense. Jermain is a freak one way or the other, and I don't think faking crying is hard at all. It concerns me there was not more crying, if he really is gone.

 60. MyBelovedMJ Says:

  I guess we will see Michel then.

 61. bghoppy Says:

  And surely you can't do enough drugs to kill yourself with, and have NO liver or kidney damage evident at autopsy?

 62. Wish-Tis-True Says:

  Did anyone hear about Michaels 'ghost' supposedly haunting the ranch. I would love if people just laid off his back. If he is still alive (which i would love to believe and I HOPE THAT ITS TRUE) I honestly wish its true. My heart aches for his children and his family. The media are money hungry pigs. They will go to any extent to make money. Urghh makes me sick.Whereever you are Michael we love you dearly and with all our hearts we miss you madly.

 63. bghoppy Says:

  http://men.style.com/details/features/full?id=content_9937&pageNum=2

  Above is a link to an interesting article of Quincy Jones talking about MJ. Certainly a different tone than he has when on CNN.
  Why is it that every story about MJ comes from TMZ and all video is from hollywoodvideo?

  Did you guys see on e-bay someone is selling their ticket for 8G, opening bid, and another freak is selling the soil from where he died, that also contains his ghost.
  My faith in humanity and the future is being tested like no other time in my life. Isreal may launch a bomb at Iran's nuclear sites, VP Biden says the US won't try to stop such a decision, which can mean nothing but destruction for untold innocents. And I can't stop thinking about THIS.

 64. MyBelovedMJ Says:

  I totally agree with BGhoppy on everything. I won`t believe that he is dead either unless we get to see the body. Michael, we all love you so much, and you are greatly missed. I hope you are happy whereever you are our sweet angel. We love you with all our hearts.

 65. wishful09 Says:

  Ačiū! People are not thinking. There would be immediate evidence of such an voerdose. His liver would be shot to hell. They either already know the answer and are not telling the public, or something fishy is going on.

  As for Joe Jackson, I can not imagine any father “feeling great” after a child has passed. It's not reasonable. No matter how strict he was, he loved his son. Even Michael admitted that. Joe wanted more for them, he just went about it the wrong way. As for people saying Joe was money hungry, that is not true. I think Michael even said Joe never took money from them. He was just too damn controlling. So, for Joe to feel great is odd. Something is wrong here! Even an abusive father would find the passing of a child unbearable. Men who beat their spouses are grief stricken, when they lose them. His reaction is as suspicious as it can get.

 66. wishful09 Says:

  Also, when I lost my father at a young age, I DID NOT see him in the hospital. I did not see my father until the funeral. So….

 67. wishful09 Says:

  bghoppy,

  I also find it difficult to watch people not question anything. Everyone keeps comming forward talking about this and that, and they just accept it.

 68. MyBelovedMJ Says:

  Michael will be burried tomorrow morning in Forest Lawn Memorial park, i Hollywood hils. Jermaine have said so. But they still want to try to get purmission to get Micheal burried at Neverland. So i guess that means, that we wont be allowd to see Michael for the last time, in a public wievieng. But i don`t understand why, they would have him burried at neverland. Michael didn`t want to go back after his last trial . I guess that Michael is really is gone. It will be a hard day tomorrow . Rest in peace Sweet, sweet angel. I will love you for the rest of my life

 69. Andrea Says:

  I also agree with bghoppy. Too many PRESENT tense talking when referring to MJ. That definitely raises more suspicions as well, for me at least. I guess we will all see on Tuesday at the memorial. Kas žino.

 70. Happytomato Says:

  The explaination of Michaels'ghots'
  http://www.youtube.com/watch?v=0laFusN40qc&feature=related

 71. MyBelovedMJ Says:

  Ive just seen the full interwiev with Jermaine Jackson, and what i don`t understand is that he is saying, and i qoute: We gotta remember Michael for who he IS??? Ehh i guess he means for who he was?. And at last he is saying, My Brother IS the king, again, i though he ment, was? Why does they keep saying is?

 72. elde Says:

  Michael has left the building..

 73. Yes555 Says:

  I am afraid Elde is right.

  http://x17online.com/gallery/view_gallery.php?gallery=ParisJacksonFuneral0706_X17&index=1

  ^^ Paris Jackson Leaves Dad Michael's Private Family Funeral In Tears.

  Surely she couldn't have faked that?

 74. MyBelovedMJ Says:

  i have just seen all the rehersels, for last month with Michael, and i have to say, if you are totally on drugs, and sick like they said, he was, there is no way in hell, that you can dance like that. He laughed, talked, made fun, ran around, and danced like he was 25 again.. On all the rehersels. THat is why it has been such a big chok for all of us, that he died so sudden. There is no way you can perform like that, if you are near dying. That is all im gonna say

 75. bghoppy Says:

  is is legally possible to bury a body without a death certificate?
  I don't understand how those pic's “of Paris” prove anything at all. First, why are we to be convinced that is her? Second, who are those people in casual dress leaving a memorial service? Why are her pics the only ones out there? Why whould she not be in the family car?

  But more important, it's disgusting that there are people willing to take such shots, print them, and then view them. What is wrong with you folks interested in such morbidity.
  I also have a huge problem with the claims the kids asked and then were allowed, at the encouragement of the hospital therapist, to see him dead, and so soon. That's what viewings are for.
  I guess all we can do is just wait and see what happens.

  I'm praying for a Miracle.

 76. mysticallymagestically Says:

  So this entire memorial service seems like a promotional event for some, or is it just me?

 77. Andrea Says:

  I agree with you, mysticallymagestically. The entire thing seemed too thought out and planned to be a 'memorial'. And where the hell was Oprah, Dianna Ross, etc? Come on. and as I said before, BROOK SHIELDS IS AN ACTRESS. She gets payed to cry, which is exactly what I'm sure she did at the memorial. As for Paris, if ANYONE really thought that her last few words and 'emotional outbreak' was sincere, you have issues, haha. Blanket had an MJ DOLL in his hands, while Prince was chewing gum and really showed no signs of emotion or grieving. And why a closed casket? Things still don't add up to me. I'll believe it when they release either autopsy PHOTOS, or someone signs the death certificate and I actually can SEE the death certificate. And wtf is up with them not even knowing what they're gonna do with his body?! I think it's been disrespectful enough as it is that they waited this long for the 'memorial service' IF he is truly dead.

  Also, didn't anyone else notice how Janet was trying to hold in a laugh at the end after Paris turned away from the microphone and she went to comfort her? Pft. I am still not a believer till I get full proof.

 78. noisehammer Says:

  “she hold in a laugh at the end” ???????

  well, sadly as it is, loosing believe he is alive, thats what ive to watch again…
  can anyone confirm it that it was a real laugh ?

 79. Yes555 Says:

  Andrea, here is Michael's death certificate:

  http://www.aolcdn.com/tmz_documents/0707_mj_deceased_wm.pdf

  And why on Earth would a little girl fake cry over something like this?

 80. MyBelovedMJ Says:

  I saw all 3 kids, chewing gum. Seems kinda normal, their father did it all the time, all day long.. But they didn`t show any emotions, that is right. Exept from Paris. Some is saying that Michael will reveal himself at the jackson 5 reunion, wich some of the family members will do, at some of his concert dates. GMO. who can believe that. He is dead. But why buy a gold Coffin, and do this memorial, if it was all a fake, would the entire family stand behind Michael?? Or, do they even know if he was really dead or what?

 81. MyBelovedMJ Says:

  Ooops, forgot something. I will have to admit, that i also thought it was kinda weird, that we didn`t get to see the body, and the fact that their havent been a 3rd otopsy. Hmmmm

 82. MyBelovedMJ Says:

  The janet thing. She didn`t smile. I seems to me like she tried not to cry, to be there for Paris

 83. bghoppy Says:

  Me too, mystic. Felt like a “comeback” for alot of fading stars, alot of self promoting statements, and the lack of emotional involvement on everyones part is unnerving. Like I said before, whatever has happened the whole Jackson clan should be studied by scientists as the largest known group of related psycopaths and/ or scitzophrenics in the world. Not one tear, until marlon mentions his twin, and Paris “cries”. once again talking about him in the present tense. The two boys looked bored and uninterested the whole time, and I think it's weird too that the youngest has a doll of him. None of these Jackson freaks should be allowed near these kids. They don't seem normal at all to me. Unless they do know he is ok. Still why is Katherine so venerated? She raised 8 kids and married a man who all have serious social and emotional problems. I question the mental health of all of them. Not to mention she could die at any minute, but since this memorial shows just how emotionally attached they all were to MJ, I;m sure her passing wont hurt them much either. If my dad or brother died, there is no way I would have been able to make it thru that whole show without completely breaking down. Especially if congress passed legistlation to honor him forever, and ever. OMG, that didn't move a single one of them.
  The absence of Liza, Oprah, Lisa marie, and diana ross is weird.
  And if he hated Debbie Rowe so much why does his guitarist look just like her, except younger.
  And the weirdest (I hope) thought I have to drop here is, check out the first guy to sing during “we are the world”. Who is that guy? A former decoy? Or him w/o make up? He's kind of what I am expecting to see, if MJ is ever to return.

  I was moved and disgusted so many times in two hours, I'm still exhausted, still not sure what to think.

 84. sobaytransplant Says:

  I would dearly, dearly love to think that he was still alive. However… I have to say that I don't believe that is true. I think he's really gone. There are LOT of things that are still a mystery and pieces to this puzzle that are absolutely missing. But I didn't see anyone “acting” at the memorial service. (I'ma trained actress of more than 35 years and can usually spot someone acting – even the good ones.) I didn't see Janet holding in a laugh… what I saw was her making a face in reaction to the child's tears. It looked more like “OMG… poor baby” to me. The other kids' demeanor was a bit strange, I agree. Then again, they were raised in a VERY strange environment. The older boy seemed to react to his sister's tears by reaching around Janet when Paris fell into her arms, but the younger one didn't seem to re-act to anything. One thing is almost certain… if he DID fake it, we probably won't ever know about it. If he's trying to start a new life, wouldn't he do just that? Somewhere out of the public eye for the rest of his (natural) life? Potential fraud charges notwithstanding, it seems like a LOT of trouble to go through to get a new life – only to blow the whole thing by showing back up again.

 85. Andrea Says:

  No matter how believable they tried to make that 'memorial' seem, I didn't buy it. Open-casket, THEN I would have thought he is TRULY dead. There is still so many things that do not add up. Give me some death photos, and I'll be happy. Haha. Till then, I will assume he is alive. Coming back? That is another story.

  If no death/autopsy photos ever emerge, but months go by with no word of him, I will have assumed he either went into hiding or is, in fact, dead. Either way, I'll continue to stick to the facts and everything I have seen so far since DAY ONE of his death and the minute I heard he was in the hospital, with a heart attack, then he died, then he was in a coma, and then he 'died' for real. Since DAY ONE the story has been off. Come on folks, get with the program.

 86. sobaytransplant Says:

  In fact… all of this sounds VERY familiar. I'm old enough to remember the “Paul McCartney is Dead” hoax of 1969 and 1970. http://www.turnmeondeadman.com/index.php?option=com_content&view=article&id=3&Itemid=10
  I also remember the whole Elvis faked HIS death business… which is still going on to this day. All these years later, no one has ever proven EITHER rumor to be true.

 87. Andrea Says:

  Just so everyone knows, I take back what I said about Janet holding in a laugh when Paris goes to her arms. It's when Marlon is talking and turns around from his 'break down'. TO ME it seems as if she is holding back from smiling. I have re-watched that part over and over, and none of them look sincere. That's just my opinion. Kas žino.

 88. MyBelovedMJ Says:

  Sobytransplant. As long as no death sertifacte isn`t beoing signed, or a erd otopsy isent there, it would not be aligal to “FAKE” your when death.

 89. feyaya Says:

  in response to bghoppy…i nearly flipped out when i saw the first guy to sing “we are the world.” not because i thought he was an mj decoy, but his face just stood out so outrageously. but now that you mention it, he very well could have been a decoy. however, i'm pretty sure it's not michael without makeup. i think he really did suffer from skin complications. but even if he didn't, i know his skin was not brown and merely covered up with white makeup almost 24/7. his skin had to have been bleached, vitiligo or not.

 90. feyaya Says:

  oh, and to andrea, i thought the same thing about marlon's speech; it doesn't even seem to be just janet who looks as though they are trying to hold in a laugh. it looks like it's marlon too, and i think jermaine. basically, it looked as if something funny had just happened. it was pretty odd. perhaps they just couldn't keep a straight face with trying to be so sentimental? then the comment about michael hugging brandon (marlon's twin) really took the humor up a notch! kas žino.

 91. heisalive Says:

  To Andrea; I entirely agree with your statements posted and I am convinced 100+% that Michael Jackson staged his own death to escape and go on with a NORMAL live elsewhere … that is what my inner voice has been telling me since the moment his “death” was announced and it keeps quickening me ongoing. I am also a legal professional and am looking at this matter as a “case” and all the elements thereof, like Discovery to name just one. Michael Jackson certainly has the brass bleeps, the contacts, resources, loyals and most of all the MONEY and wherewithall at large to inscene such a “show” like this ! He married Elvis' DNA, Lisa Marie and while married to her, got the goods from her on how Elvis' death was staged and successfully “sold” to the public by the satanic media back in 1977. Based on extensive research and existing evidence by several credible individuals and successful tripup's by journalists of Lisa Marie and Priscilla both, it is VERY clear that Elvis did not die at Graceland and is in all likelihood in hiding via the US Witness Protection Program as a former official Federal Agent.
  No doubt in my mind that Michael Jackson, for his own set of reasons staged his “death” like Elvis did and like him is alive somewhere and is watching this “Event” as his ever greatest encore with the moneymill continually $pinning on and on. If Debbie Rowe does not receive custody of MJ's children (in lieu of cash of course), it remains with Katherine Jackson as stated by MJ's will. This arrangement will ensure 100% easy access for MJ to his kids and will they be surprised once he returns from the “grave” to visit them at some point !
  *Breaking news case update: Starwitness No. 1, Elizabeth Taylor whom MJ loves with his heart and soul and likewise has “declined” to “appear” at the “memorial” shindig at staples center stating she “loves him too much”. Ms. Taylor is the ONE person Michael trusts implicitly and was imaginably the first person to hear about his elaborate escape plan and thus proved her loyalty to him by not “appearing” at this his sendoff which, after Elvis' “death” and funeral, is by far the greatest lie ever told, a lie that billions of people have swalloed whole .. oh yea of little faith !!!!
  * Breaking news case update: Starwitness No. 2, Diana Ross announced via released statement she was not “attending”, speak: she is also in on this ! These 2 individuals, Ross and Taylor both are known to be closest to MJ, are part of his intimate inner circle of confidantes for years. and in all likelihood aided him with his “Getaway” and might admit it on their deathbeds some day, or … not ! The evidence keeps mounting and the case keeps gaining muscle.
  * Breaking news case update: 2 more importants of MJ's inner circle were missing at Staples Center: Uri Geller and Chopra Deepak, 2 more persons in on his well staged “death escape” ?? A likely possibility !
  After the end of the “Memorial Service”, did anyone other than me notice, see and read – at the stage backwall of Staples Center – these words appearing in blue lettering: “I am alive and I am here forever” ???? Did MJ leave a “message” here himself only SOME of the “mourners” caught onto and while the rosedraped, gold coffin, probably empty or with a puppet inside sat there without giving off a single whatsoever vibe that it actually contained a dead body, any “body “at all ? .... Thanks for reading what are your thoughts about this? I'd sure be interested to hear

 92. MyBelovedMJ Says:

  I didn`t see that. It was at the end of the show?? OH MY GOD. I hope he really is alive, i love him so much, not for ehat he can do with his voice or body but for who he is/was. I would give anything to get him back, everything i own. Damn. Where are you angel? I have to see that. You said at the end of the show, do you mean before the casket was driven anway?

 93. sobaytransplant Says:

  MyBelovedMJ – you are mistaken. When taxpayers have to foot the bill for your memorial service (too say noting of all the other money that has been speant for various police activities and investigations) and it turns out you aren't really DEAD, it IS illegal.

 94. sobaytransplant Says:

  There have been TWO autopsies thus far and that's more than all that's necessary for him to be considered deceased officially. And according to Fox news as of today's date – “The certificate is signed by Los Angeles County Health Officer Jonathan Fielding. Other information has been redacted.”

 95. MyBelovedMJ Says:

  OH MY LORD. OH MY LORD. I just saw those words 2. What does that mean? Is it Michael sending us a message? Why did the family cry on the stage then? Would they stand behind Michael in all of this? And the Children, do they no that he is still alive.? I believed yeasterday that he was gone, for real. I believed it, when i saw Marlon, and Paris speak. They were both so upset. But seeing that message just gave me the chills. He must be out there somewhere. He will come back to us if he is, i know it. I wish Michael, could read all of this, so he could see how many of us, who understood, him, loved him, and NEVER judge him. A wise person once said: Do not pass judgement on anyone before you have talked to them one on one, i don`t care what the story is. He was so right. If he is indeed still alive, wich i belive now more than ever, after reading those words, i am pretty sure that he will come back. Probely on one of his concert dates. I don`t know i am about to laugh or cry. If Michael, someday should be able to read this, i hope that he will give us a sign- any sign, of him beeing alive and well. That would for me, bring myself into peace again, and stop thinking about him all the time. Love you Michael

 96. sobaytransplant Says:

  By the way, his name is Deepak Chopra (you had it backwards) and he's a WELL-KNOWN author on spiritual/metaphysical matters. Has been for YEARS, which is why Michael wanted an association with him, I suspect. Doubtful he would help Michael fake his own death. Bad for his own kharma, which he takes quite seriously.

 97. MyBelovedMJ Says:

  I guess i have to find a way to learn how to live with this then . Even if i don`t know if i can. Why have they waited so long to sign teh death satificate?? Was anyone talking about that on the news aswell?? Why the hell, would someone print blue writing on the wall in stapels center with the words: I am alive, and Im here forever? I want to know who did that then, because if it wasen`t Michael, then it is a VERY sick joke. OMG

 98. MyBelovedMJ Says:

  I just have 1 question. What the hell happent to Navi? Michael`s double body, who so often has performed in public for michael, where is that dude? Has anyone heard about what has happent to him? Is that him in the ambulance. He looked so much like michael, that even the fans, thought he was the real deal. Well i guess we will never know

 99. SkylinexBleedsxRed Says:

  I read those words, I missed them on TV yesterday. I believe that is a part of a song? Even if it was part of a song, Why choose those words, “I am a alive”. I looked up that part of the memorial today, And my heart just lit up. My depression went away. I was so down and so upset since I saw the memorial yesterday because I felt he was truly gone. I then come to this site, Found out about his hands and read some of the comments about that “I'm alive” message. I can't believe it. I hope he returns! It would be amazing if he did one last final farewell tour if he doesn't ever want to perform anymore. God, I want to meet him!

 100. Yes555 Says:

  “After the end of the “Memorial Service”, did anyone other than me notice, see and read – at the stage backwall of Staples Center – these words appearing in blue lettering: “I am alive and I am here forever” ???? Did MJ leave a “message” here himself only SOME of the “mourners” caught onto and while the rosedraped, gold coffin, probably empty or with a puppet inside sat there without giving off a single whatsoever vibe that it actually contained a dead body, any “body “at all ?”

  You mean, “I am alive, and I am here forever?” They're lyrics from aa Michael Jackson song he sung with Paul McCartney called “The Man”

  http://www.youtube.com/watch?v=rXgim4YXLXk&feature=related

  LYRICS:

  There's a man
  Who plays the game of life so well
  Ooh, there's such a man
  His thoughts you can never tell, ooh
  And it's just the way he
  Thought it would be
  'cause the day has come
  For him to be free
  I'm alive and I'm here forever

  This is the man
  And it's just the way she
  Thought it would be
  As he says, something has
  Happened to me
  Then he laughs, he kicks
  And rolls up his sleeves
  I'm alive and I'm here forever
  This is the man

  There's a man
  Everybody thought they knew
  Ooh, there's such a man
  He's not like me and you, ooh

  And it's just the way she
  Thought it would be
  As he says, something has
  Happened to me
  Then he laughs, he kicks
  And rolls up his sleeves
  I'm alive and I'm here forever
  This is the man

  And it's just the way she
  Thought it would be
  As he says, something has
  Happened to me
  Then he laughs, he kicks
  And rolls up his sleeves
  I'm alive and I'm here forever
  This is the man

  And it's just the way she
  Thought it would be
  As he says, something has
  Happened to me
  Then he laughs, he kicks
  And rolls up his sleeves
  I'm alive and I'm here forever
  This is the man
  (this is the man)
  Ooh yeah
  (ooh, yeah)
  This is the man
  (this is the man)
  This is the man

Leave a Reply

Jūs turite būti prisijungęs ir parašyk komentarą.