Death Hoax Ainuõiguslik: Michael Jackson istub üles Helikopter et Morgue

29. juuni 2009
Admin


Michael Jackson keha veetud Los Angeles County Morge kaudu helikopteriga. See näitab, Filmilõigus oma asutuse "istus" all helipcopter sest see liigub kaugusel.

Skeptics ütlevad, et tema keha oli "liikunud", mida keegi välja lasti maha, kui ta on surnud ja jamas allapoole ettevaatlikult kanderaamidele, siis miks peaks ta siis peab hakkama?

See Filmilõigus lihtsalt kinnitab seda, mida me siin MJHD juba uskunud algusest peale. Take a look ise ja vaata, mida sa uskuda.

Get the latest news ja Interneti TV Online on isoftwaretv.com

NB: We thank Billy toomiseks seda meie tähelepanu.

UPDATE: Vastuseks neile, kes on teinud kommentaare, nagu "Ta tundus nagu kott kartulite" ja "Ta on surnud, nii et loomulikult tema keha oleks ringi liikuda kohta startida, siis säilitaksid järgmised asjad meeles:

The 911 hädakutsung oli valmistatud Michael Jackson's Mansion kell 12:21. See on poole tunni pärast Dr Conrad Murray leiti Jackson "ei vasta" tema voodi ja väidetavalt algas tegelik CPR.

Jackson keha saabunud UCLA Medical Center at 1:14 kohaliku aja ja meeskond Arstid ja Kardioloogid töötanud temaga üle tunni, kuni nad loobusid ja kuulutatakse teda surnuks 2:26.

Michael Jackson keha veetud helikopter, mis suudab liikuda edasi LA County Morgue teise 35-45 minutit hiljem.

Kuolonkankeus algab kehtestada pärast 3 tundi. Tema keha ei oleks nagu "Sack kartuli" või "ringiliikumine on startida", sest see ei ole võimalik.

Kui ta oli veel elus.

Mõtle sellele.

Tags: conspiracy, conspiracy theories, Death Hoax, Olevad Death, Media, News
Posted in conspiracy theories, Hoax Death, meedia, Uudised | Kommentaarid (104)

104 Vastused "Surm Hoax Ainuõiguslik: Michael Jackson istub üles Helikopter et Morgue"

 1. Jeanine ütleb:

  Tundub mulle nagu tuul puhub üldine. Kuid ma ei usu, et MJ on surnud kas. Im ole isegi fänn tema kuid ma usun kindlalt, et midagi ei ole õigust kogu see lugu-usun, et see on täpselt seda, mis on "lugu". Jällegi tahaksin rõhutada, ma ei ole michael ventilaatorist ning see ei ole soovunelmatena

 2. Jeanine ütleb:

  Tahaksin teha teise kommenteerima puudutab selle video. Olen sest vaatasin seda uuesti ja on jõudnud realiseerimisest, et see näib keha liigub, sest chopper oli "turning'-nurka kaamera koos millises suunas chopper pöördus see mulje, et asutus on üritab istuda.

 3. Rickster ütleb:

  Ma olen rõõmus, ma ei ole ainus, mis näeb kõik, mida inimesed on öelnud .... Minu küsimus on .... WHERES Oprah Winfrey??? ... .. Kunagi kuulnud surunvalitteluni tema ... ...!

 4. Diana ütleb:

  LOL jah, kus kurat Oprah? Igatahes, jaa, seal on lihtsalt midagi "imelik" umbes kogu asi.

 5. jonn ütleb:

  Meedia ütleb, et tal ei ole juuksed ajal ta suri. Guess what? Piisab, kui vaadata viimase foto on kiirabi, ta tegelikult olid pikad juuksed!

  Seda tüüpi vastuolud teha te arvate, et midagi on imelik.

 6. oliver ütleb:

  Minu jaoks on kogu asja ei lisa üles, ma arvan theres palju arvestamine ja ühel päeval keegi on kuskil maailmas ja näed kuningas ja asjad hakkavad tulevad välja pesta

 7. Mina ütleb:

  Ma ei saa isegi näha body! Olen fänn, kuid ma ei tea, mida happend. Ma ei saa kujutada teda surnud ja ma ei ole kindel, et ta on tegelikult surnud. Ma loodan, et mitte!

 8. Mina ütleb:

  OMG Ma näen seda nüüd! wow see välja näeb ta istus. BTW John, ta kannab on parukas, kui ta on kaotanud suurema osa oma hämmastav juuksed.

 9. Bob ütleb:

  Guys tõsiselt, kui sa selliseid suuri MJ fans ma arvasin, on teil natuke rohkem austama kui see. Uudised aruanded tema kadunud juuksed on tõmmatud, sest need saadi ebausaldusväärne allikas. See, kuidas ta liigub on selgelt Hengetön-you try turning ennast üle ilma liiguvad pea või kätes. Infact ta näeb välja nagu kott kartul. Näib loogiline, et mul neid liigutades strecher saada teda läbi ukse lihtsamaks. Kui teil on esinenud mis tahes shread kohta sündsus you'd just nõus ta on läinud. Vaata, kuidas tema pere on reageerinud. Kui sa olid oma seisukoha soovite inimesed öeldes: "See kõik on lihtsalt hoax"? Ma olen täiesti vihane mõned neist märkusi.

 10. oxmjf ütleb:

  Nostradamus - sajandi II 28

  Eelviimane ja perekonnanimi profeetalta

  Võtab Diana [neljapäev] tema päeval ja ülejäänud:

  Ta rändama kaugele, sest valitseb meeletu pea,

  Ja saatnud suur inimesi allumine.

 11. Lis ütleb:

  Inimesed - GET A LIFE! Conspiracy on läinud liiga kaugele.
  Inimesed surevad liiga noor EVERY DAY! ei ole mingit põhjust, see on lihtsalt kurb. Nõustuda!

 12. Katie ütleb:

  Kui asutus on surnud lihastes, nagu õhk on vabaneb kehast eemal, need on teada, et Röyhtäistä, istuda, teisaldada, mida on pikka aega pärast surma paigal.
  Olen õde ja näinud ta kõigepealt käsi mitu korda.
  Ta on surnud. Lase tal rahus!
  Olen fänn MJ ja kas nende arvates on midagi valesti kogu lugu aga ma arvan, et ta on surnud.

 13. Jamie ütleb:

  On keegi välja lasti maha ja kui sa vaatad täieliku video, pärast seda, kui kopter maandub näed teda näidata. Võib-olla ta teeb keha turvalisem või midagi.

  Kuid ma eeldan olete oletada, see on keegi teine teeskentelen olema surnukeha sest Michael oli täpiliste riigist lahkumisel. Seega on kõik haigla personali-, pere-, politsei, kopteril ja koroner töötajad jne kogus on?

  Ma arvan, et on vandenõu teooriad minna, mõned on täiesti võimalik, kuid see ei ole aine, mida mina.

 14. Pr Joy Bell ütleb:

  Suur nagu ma oleks meelega uskuda, et härra Jackson on elus, et asjaolu, et keha liigub ei tõenda Mr Jackson on elus, isegi siis, kui keha oli istuda.
  Kui inimene sureb, nende keha täitub õhuga, ja see on see, mis põhjustab keha liigutamine, sa vaatad seda asjaolu sisse puhashinna või kuulata laulu sellest nn istus koos surnud "teile toru.

 15. Syn Bitch ütleb:

  Ma ei saa aru, miks kasutada oma tegelikku ise, kui see on hoax? Kindlasti soovite lihtsalt kasutada manican või summink?

 16. MJ ütleb:

  Hi guys, lihtsalt mõtlesin ma, kust sa tead, et ma tegelikult ei ole surnud, mul oli just planeerimise tohutu COMEBACK laval minu tulemas kaarik. Ja jaa, olen nõus, need kommentaarid on võlts, kuid neil on mõned tõde, ma olen tegelikult kiilas, kuid ainult umbes suguelundite piirkonda.

 17. DJ Naija ütleb:

  Kui tead MJ piisavalt hästi .... See võib olla lihtsalt üks reklaamitrikk, ta on looduslik ja imelik kujutlusvõime ja masinaringidele vedama see välja nagu alati.

  Selleks, et saada välja, meedia vastuolusid, Võlgade ja teeb massive Comeback, surma hoax tasub iga aega ja ressursse kulutada seda juba divident on ilmne, ja veel külge.
  Ausalt, see oli esimene arvasid, et tulid mu meelt uudised vaheaega.

 18. Brian ütleb:

  Ta on surnud. lihtsalt heaks kiita, liikuda ja saada elu

 19. Cheeseball Harry ütleb:

  Michael on õigus, nüüd mõned mountantop Villa Brasiilia sipping roheline tee koos Elvis.

 20. TeddyC ütleb:

  See on varjud liiguvad kogu bodybag. Kotid ei liigu.

 21. Jodie ütleb:

  Ma ei suuda uskuda, et kõik tõesti arvab MJ on ikka veel elus.
  Te, kes on "true" fännid peaksid nõustuma, et MJ on läinud paremaks ja nüüd peaks olema lubatud RIP
  Sa palju on unbelieveable!
  Jätke mees rahule!

 22. MS ütleb:

  See on kurb, kuid me peame lase tal minna. Isegi kui see kõik on tõsi, et peaksime lahkuma ta rahule. Ta on teeninud oma rahu ... siin või kus ta võib olla.

 23. Jasmine ütleb:

  Olen täiesti nõus koos admin umbes Kuolonkankeus ..

  Siin on, mida ma just loetud Wikipedia ja WikiAnswers.

  Kuolonkankeus on üks neist äratuntav märke surma (ladina Mors, mortis), mis on põhjustatud keemilise muutuse lihaste pärast surma, mis põhjustab jäsemete ja keha muutub jäik (ladina ranguse) ja raske liikuda või manipuleerida. [ 1]

  Rigor mortis, a kõvendusotstarbelised on lihased, tavaliselt hakkab toimuma umbes 3 tunni jooksul, kui keegi on surnud täie ranguse esinevad ligikaudu 12 tundi pärast surma. Pärast 12-tunnise märkige ranguse aeglaselt lakkab ja umbes 72 tundi ranguse kaob.

  Nii et põhimõtteliselt sa lihtsalt ei saa manipuleerida või teisaldada organ, mis on Kuolonkankeus kehtestatud pärast 3 tundi. Keha oleks tugev kui laevas.

 24. Sascha ütleb:

  Korras,
  1th: kes filmitud seda üle? Jumal ise?
  2th: a strecher võib loobuda üles. Kui sa vaatad hoolikalt näed käsiseadmed tühistamist strecher ülespoole. Kui te lifti on upperbody võib tõdeda, et patsient saaks hingata parem. Kuid ma arvan, et see film on tõeline hoax

 25. Antoine1975 ütleb:

  Poisid, c'mon, kui te maksma tähelepanu oranž kohver (arstid case), mis käsitleb õigust veebilehel üldine, näete, et keegi must ülikond kirkad seda, ning seega luua illusiooni, et keha liigub / istub . Nr vandenõu siin ....

 26. JC ütleb:

  Mul on kahju, kuid ta on surnud folks. Ta ei jäta oma last maha ja põhjustada tema pere südamevalu.

  Ta ei saa kunagi peita, kuna tema ulatuslik operatsioon, ta loodab väga individuaalne. Kui te teate, mida mõtlen.

  Kui arvate, et ta on teinud seda eesmärki, ning soovib teha COMEBACK, siis oleks kõige ebameeldiv asi, et keegi võiks teha.

  Ta ei tee seda tema fänni.

  On aeg liikuda inimesed, ta on läinud kokku Elvis.

  Mida? Elvis ei ole surnud kas?

 27. JC ütleb:

  Jonn,

  Ta oli kiilas all parukas, et tal olid. See on ka põhjus, miks ta pikad juuksed on viimase foto on kiirabi.

 28. Kriiskav ütleb:

  Oh palun! Are u kidding me?
  Mida kuni näed?!
  Miski ei näe! Pole isegi poole sekundiga. Tahaksin meeldib lasta teda Olevad oma surnud!

  Kui ta ei:
  Miks selles helikopter? Miks mitte juba MANNEKEENI või kahekordset like u loe teiste lugusid?

  Get real people!

 29. Annette ütleb:

  Kas Michael olla keha kott, kui ta oli surnud või kaetud üle mitte normaalsed on laip Istungi püstiasendis kindlasti

 30. Tatjana ütleb:

  Ma tõsiselt soovida see oli hoax ... kuigi faking oma surma on vale, nii paljudel erinevatel tasanditel. Aga poisid, ta on tõesti läinud.

 31. Madason ütleb:

  A hoax
  ning ta ei ole kindlasti surnud.
  , at kõik im hakkan öelda.

 32. kanindo ütleb:

  Ikka kõlab keerulisem minu beliefing. Näiteks osa teooria eeldab, et Jacko isa ei saa heli kurbust tema poja surma, kui ta salaja teab, et Michael on veel elus kusagil. Korras. Siis kuidas sa vastuse Jackson pere on kahtlane ümbritseva Mikaelin surma? Või on isa ei mängi oma osa selles küsimuses?

 33. brizom ütleb:

  dont miks te kõik nõus MJ on surnud, peolpe ei sure, tema elu. see summa uimasteid sageli plumled võtta on asutuse iga päev oli see ainult aja küsimus. Mis puutub hoax, see on üldine enamiku bigtime tähte niipea kui üks surnuks keegi Hüüab hoax ja siis veedab sobimatu hulga aega, vaata seda vaadata, et selgitada jne nimetada mõne Elvis, JFK isegi Opera Winfrey ja ta on veel elus! võimaldab kõigil on oma muusika ja lase tema pärand elab mitte hoaz. King Brizo

 34. bghoppy ütleb:

  Aga foto temast on kiirabi? Ta on veeni Poksahdella läbi tema otsmik (et Julia Roberts asja) Kas see on meditsiiniliselt võimalik hiljuti surnud keha? Ja kuidas sa isegi foto, nagu seda? Miks keegi küsida isikut tegeliku helistaja 911? Ja kui operaator ütleb talle, et saada Jackson teemal sõna, ta lihtsalt ütleb OK ja kiiresti muudab teema. Kas ei peaks tal vaja aidata doc siin? Ma ei kuule doc röhkimine tühistada a elutu keha külge korrusel. 120 naela elutu keha ei ole nali ükskõik, ma ei hooli, kui suur mitte-board sertifitseeritud kardioloog on. Ta pakub, ei meditsiiniline info jaoks parameedikud. Ja keegi tundub kiiresti või paanika saada sureb kuningat aidata ja saada see sõiduk välja sõiduteele, rääkimata Jama sõidu võttis ta rohkem kui üks minut, et saada tagatud välja. Nad pukseeritavad DOC auto, siis kuidas ta lahkuda? Et haigla on tema advokaat väidab? Et olla koos perega. Sama perekonda, kes ei tea seda arsti? Miski lisab üles, ja isegi Sheryl Crow ütles, et valjusti televiisorist, mida enamik meist mõelnud, usun, et ta oli rääkinud Larry King, kui esimene asi, mida ta ütleb, on teile teada, kui ma kuulsin esimest ma arvasin ja loodab, see oli lihtsalt a temppu, saada eemale tema tohutut võlga, vaid et nüüd on ta tahaks mõistab ta on surnud. Plus, kui selleks on üks coroners asukoht on maailm töötada kohta temppu niimoodi, oleks see, kes on seda oma filmis, lähetuskulud Road. Ja kuidas te teete surma uurimine stseen on võimalik narkootikumide üle annus, ja mitte pikap iga Advil taimetoidust täiendada, paela abi, olenemata kõike pisut meditsiiniline, mis oleks tulnud võtta tõendeid kohe? See tundub uskumatu, nad peavad minema tagasi kaks kassia väärt tõendite pärast liigub veoautod ja mida mitte? Mis siis, kui see oleks olnud mõrv? Ebapädevusest põhjendamatute proportsioonides. Kas LA tõesti olla, et on kahju?

 35. YuRiSiO ütleb:

  Ma ei eita ta tõesti sureb või mitte, kuid kui MJ ei surnud Ma arvan, et üks ja ainus, teab täpselt it.she 's Lisa Marie Presley elvis'daughter, sest ta on üks teame selgelt umbes oma isa tõesti sureb aastal 1977 või muul ajal.

 36. bghoppy ütleb:

  Ja Rickster, Suur küsimus! Herweb saidi ütleb ta ja tema meeskond on iga 2 nädal 8 miljoni dollari Kruiis Istanbul, ja tema koha, on ta ei kommenteeri, inimesed seal küsivad, miks mitte, ning saate NO tulemusi, kui otsite micheals nime, saate 't isegi leida intervjuud 93. Aga te ei teate ta on sama sõbrad ta teeb. Janet, Lisa Marie, Quincy

 37. Hatenessx ütleb:

  Ma ei saa kunagi näha Michael hoaxing surmariski põgeneda tema võlgu. Tema lapsi ei tohi bioloogiliselt tema, kuid ta armastas rohkem kui elu ise. Ta armastas kõiki jumal huvides. Ei, kui see oli hoax, siis ta tagasi.
  Meil on palju küsimusi, mõned on kahtlased ja vajadus tuleb vastata, et saada täielik pilt.
  Siiski, O2 piletid üha tagastata, tema matuse kavade Neverland on tasapisi edeneb ja vaatate oma keha on kavandatud.
  Muidugi, võid saada vahakuju kui organ, kuid see on väljaspool haige ja ta ei oleks kunagi minna nii kaugele.

  Ma armastan Michael Jackson, ja ma armastan seda rohkem kui midagi, kui ta oli elus. Aga mõnikord on vaja küsida, kui kaugele ta minna.
  Olgugi mõttes pere reaktsioon, võivad nad lihtsalt olla sellest.

 38. vicky86 ütleb:

  Hi all!

  Kui ma kuulsin esimest et MJ oli surnud olin laastatud kuid osa minust küsida, kas tegemist oli Hoax! Aga ma arvan, et selle kõik läinud liiga kaugele nüüd oma olnud liiga kaua üks asi, mida ma olen alati olnud seisukohal, et MJ armastas oma fännidega ja ma tõesti dont arvan, et ta pani oma fännid (või tema pere) abil nii palju südant ache!

  Mis puutub kogu liigub kohta kanderaamidele asja, tundub ilmne, mulle, et keegi on põhjendas kanderaamidele vooru veidi ja nii see annab mõju HES liigub!

  Loodan, et see oli Hoax, nagu ma armastan Michael nii palju. Ma ei nõustu enamik teid siiski, et seotud asjaolusid tema surma on veidi kahtlane, kuid see on veel algusjärgus ja mõnede poolt tabloidilehdet on vaid spekuleerida.

 39. Jesse ütleb:

  Kui see surm oli teada olin Kinda errmmm. Järgmisel hommikul, kui ma hakkasin análise mida ajakirjandus oleks öelda ja tegeliku vastuse oma pere-ja sidusettevõtetesse ning asjaolu, et kõik oli läheb liiga kiire ja raha pooring sisse! I lõhn tohutu RAT! Sama suur rott ma lõhnasid kui Brandon Lee suri! Milline oli minu pilk Bruce Lee ja kaks maailma Julkkis surmade errrrrmmmmmmm ... ... ..

 40. sobaytransplant ütleb:

  Ma ei tea, kas ta on tegelikult surnud või mitte (Kinda loodan, et mitte) Ma näen agruments mõlemal pool tara, kuigi. Ta oleks võinud olla haige piisavalt surnud äkki niimoodi ... siis jälle tema elu oli nii palju vaeva, et see võib olla tundus tema ainus pääsetee. (Ma ei kahtle, et ta tagasi tulla ja saada oma lapsi ... mis on põhjuseks, miks tema testament oli nii adament, et tema ema saanud neid.) Pean tunnistama, et faking surmani oli mu esimene arvasin ka. Ma mõtlen, et ta tõmmatakse mõned päris suur stunts enne ja kui keegi oli ressursse seda teha ... kes teab? Äkki me selgitada välja õigeaegselt. Kindlasti oleks suurim tegelevad muusika ajalugu, kui ta tuli tagasi koos mõnede return-from-the-surnud reisikorraldaja või midagi. See ei kõlavate teda. Aga ma tahan rõhutada, et ta teatas täna, et ei vaadatakse Neverland nagu varem kavandatud - ja seal on ka mingit matuse või matmise seal. Niisiis, ma ei ole kindel, mida see ei toetada hoax teooria. (?) Nüüd nad ei lase kedagi VT ta lähedal ise? Kas nad kaitsevad laip ja pere alates throngs ventilaatorite ... või nad varjamine midagi? Ja tema on ... sa oled meile, et MEGA superstaar nagu Michael Jackson teinud testamendi 2002 ... ja see lihtsalt tundub salaperäisesti mõned advokaadi faile HILJEM MJ on oletatavalt surnud?? Hei, Madason ... mis täpselt sa mõtled, et see on hoax ja see on kõik te öelda? Kas teil on sees infot?

 41. sobaytransplant ütleb:

  Üks asi veel ... kui ta on endiselt elus ning teeb mingi Voittoisa tagasi, kas ta lõpuks süüdi igasuguste pettuste tasusid või midagi? Kas keegi tegelikult seda ja ei ole rasked (juriidilise) vaeva selle eest?

 42. bghoppy ütleb:

  Kui ma proovisin otsivad oma spokeman Dr Tohme Tohme (Dr toh (Urt) mind?) Cant leida midagi, kuid rohkem müsteeriumist. järgmine alates 12/23/08 artikkel MJ tervis (Reuter's): Põhjendusele, omistatud Jacksoni "ametlik ja merikeele pressiesindaja, Dr Tohme Tohme" ja mille on välja andnud Los Angeles ühing Kühvel Turundus, tsiteerib intervjuu kirjanik Ian Halperin Briti ajalehe Sunday Express, kus Halperin ütles Jackson oli kannatavad Alfa 1-antitrüpsiin defitsiit.
  An endocrinologist koos eriala osas osteoporoos on teie pressiesindaja ja küsimuste suhtes oma tervise ja ümbritseva kuulujutud selle kaudu firma Kühvel Marketing?
  Ja miks ei Geraldo uskuda "on ainult 4 võimalused selgitab Michaels surm", ning kõige sensaltionalist, vandenõu teooria tulude-of-the-kahtlust proponant, ja ta ei saa tulla välja 5. võimalus Olevad surma? Tõesti?
  Ja Oprah vaikus räägib mahud, seda ma arvan sellest.

 43. MONij ütleb:

  Kui vaatate lähemalt näete vari juurde tagasi ja käsiseadmed lükandkatus all keha, seega oli keegi liigub organismis. Nagu Michael elus, see on minu wishful thinking. Ma olen endiselt ootab ime juhtuda. Kuidas oleks viimaste spekulatsioonid, et tema matused toimuvad juures laiatarbekaupu keskuse samad inimesed MJ pere tahtis vastuseid nende poja surma. Ja pileteid müüakse? Nii palju küsimusi on jäänud unansered, jättes meile meile ventilaatorid, neile vastata, kui me soovime, luues rohkem ja ebastabiilsus ja kadumas rohkem mõistatus umbes mees. Wow, ma loodan, et alt mu süda, et MJ tulevad lt tagasi surnud 7. juuli täita Infront tema fännid on laiatarbekaupu Keskus. Seetõttu ei ole vaatamise reedel on spekuleerinud varem, sest pole keha vaadata. Kena üllatus, et leina ventilaatorid, ja võib-olla just väikese trahvi MJ jaoks häiriv rahu. Minu wishful thinking!!

 44. bghoppy ütleb:

  alates topix.com 27. detsember 2008
  Juhtkiri: Dr Tohme ja maailm Tours Seda ei saa kunagi
  Kas sa aru, kui sa lisada "uc", et Wacko's Dr nimi, tema nimi on dr Touchme Touchme?
  Tegelikult, "Toh" on Ma'ya jaoks "püstitada". (Okei, kui palju sa lihtsalt screamed? Ja ma ei räägi girly / Wacko screams, ma mõtlen tõeline valju, pikk, appalled screams?)

  Kas on võimalik, et keegi on tõmmates ning mitte-väga-täpsustamiseks ja põhjalikult Ebameeldiv nali tema fännid? Oh, hästi, see ei ole nagu nad ei kulistama seda suhkru peal ja kaitsta peituvad tema surma. Nad alati teevad. Lõppude lõpuks on nad endiselt seisukohal Wacko läheb hüpe välja, et ratastooli ja leida toetajad ja kindlustajad ja minna kohta tuulekeeris tour üle maailma, 2009 - mida ma tahan rõhutada, on ainult mõne päeva kaugusel, ilma et isegi vihje ühe kostüüm on visandas ühe ajalehepaberi pad.
  Ärge muretsege, need, kes tahavad mulle öelda, kuidas hull Mõtlen niimoodi, ma ei ole kindel, et teil on valesti, ja kindlasti ei tunne end hästi enam püüan wrap mu pea ümber teema Usun, et me kõik tunneme puudutanud. Kõik ebatäpsuste, küsimused, contadictions, millel puuduvad relavant teavet teevad mind küsimus kõike. See on sama vaba ajakirjandus, mis peaks päästa meid tundmatu kurja, mis võivad takistada demokraatia it's tracks, kui keegi aru tõde?

 45. sobaytransplant ütleb:

  By the way, mu sõber (kes on meditsiiniline isik, kellel on anamneesis transpordivad surnud organid), vaatasin selle video. Ta ütles, et kuigi on freaky, see on opitcal illusioon ja ta ei istu üles. Ta ütles, et ma ootab teda aga saatjal (või kaks saatjamesilastega) sees helikopter on loovimine keha saaks väljumiseks helikopter lihtsamalt, kui nad maad.

 46. dave859 ütleb:

  Lugege see http://uk.news.yahoo.com/21/20090702/ten-jermaine-jackson-i-wish-it-was-me-5f8abb3.html

  "Tahtsin näha, Michael, ja ma tahtsin näha minu vend, ja vaata, ta on elutu ja hingetu oli väga emotsionaalne minu jaoks, kuid olen leidnud endale koos, sest ma tean, et ta on väga palju elus," ütles ta.

 47. Happytomato ütleb:

  Tere,
  Tänan teid veebilehel. Ma järgima oma ametikohale. Olin šokeeritud, kui lugesin uudiseid.
  kui ma tahtsin rohkem teada Michael Jackson. (Ma ei olnud tõeline fänn, kuid väga uudishimulik see imelik mees).

  Nii et ma olen märganud midagi arvesse intervjuud leiti Internetis

  Mõned suletud sõbrale öelda, et MJ oli hea kuju ajal preseahal ja muud lisada, et nad ei ole kunagi näinud teda võtta narkootikume.
  Lisaks mängib mitmeid ekskursioone, MJ on liiga olla heas korras, nii et ravikindlustuse on kindlasti kokku lepitud, et ta oli ok jaoks tour (vastavalt see, kes ütleb, et ta võtab ravimeid), tundub olevat väga pikk aeg.

 48. Ali ütleb:

  ta on elus ... Ma tõesti usun, et see

 49. wishful09 ütleb:

  Noh, me kõik teame tõde kiiresti, sest Debbie Rowe nüüd otsib vahi. Ei ole nii, Michael oleks istuma tagasi ja lase tal saada custdoy tema lapsed. Välja arvatud juhul, kui ta teab, ei saa kohtunik annab tema vahistamist. Miss you Michael.

 50. nycscenie ütleb:

  Kõigi nende jaoks, kes on ebaviisakas või neid, kes kavatsevad toorutsema helistaja uskovaisia kohta hoax hull, või ütleme "saada elu" on selge, need, kes vajavad elu. Kui te dont usun, et see oli hoax või didn't care, siis Y raiskab oma aega ja lugeda ja selle kohta oma arvamus. Kui u jäta tüüp kommenteerida, ilmselt mingi osa u (mina sealhulgas) usub seda või hakkab usu seda.

 51. Happytomato ütleb:

  Olen lugenud kommentaar veebilehel ütlevad, et:
  "The järjekorranumbri helikopter lahkunud Neverland koos Michael Jackson selles ning järjekorranumbri helikopter, et saabunud haiglasse on surnukeha see ei sobi omavahel."
  Kas see on tõsi?

 52. admin ütleb:

  Oleme analüüsinud Filmilõigus nii Helikopter lahkunud UCLA haigla (mitte Neverland) ja see, kes saabus LA County Morgue ja jõudnud järeldusele, et mõlemad on sama LA County Sherriff Päästesüsteemid 5 helikopterid seerianumber N9500G. See seerianumbri esineb mõlemal pool käsitöö on ees veidi alla piloodikabiini. Nii et see kuulujutuga ei ole tõsi.

  MJHD Admin.

 53. OriginalDavid ütleb:

  Ok, et kõik inimesed ütlevad oma varju või nurga perspektiivi ... olete märganud, et rohkem tabeli / kanderaamidele muutub nähtavaks keha tõuseb? lihtsalt vaatama, et ... ma ootama ....

  ok, vaata seda? kuidas saab varjusid teha, või nurk kaamera avaldada oma õla läbipaistev?

  ta on faking seda.

 54. OriginalDavid ütleb:

  Samuti CNN just teada, et ravim ei leidnud nad oma maja saab tervislikult vallandada koomale. jah, jah, seal on nii.

  nad uuesti teda James Bond stiilis, nagu nad olid õhkutõusmise, ja ta lihtsalt laupäev üles natuke liiga vara.

 55. Andrea ütleb:

  Ka mina olen nõus, et "viimase Filmilõigus" kohta, mida ta täidab dokumenteerides High Def, mult track jne on liiga mugav.

  Ma pean ka nõus peaaegu kõik muu kõik on öelnud - kui 911 helistada, 30 minuti lõhe siis, kui Dr Murray leiti MJ "surevad" ja siis, kui ta otsustas, et "Töötaja" Kõne 911. Joe Jackson isegi mitte murest murtud - ja nii, mis siis, kui tema ja tema poeg ei saanud mööda? See oli veel tema pojale you'd ootavad teda, et näidata veidi rohkem kaotus kui see, mida on näidatud televisioonis intervjuud samuti BET auhindu. Ma usun ka, mees on kiirabi foto võib väga tõenäoliselt Ei MJ. Tema kõrvad on täiesti erinevad. Kas keegi teine isegi märganud, et? MJ korviaan kunagi Curled nagu see on nähtav, kui foto selgelt teeb. Ja jaa, see on väga võimalik, et hingamine Katseklaasid oma nina, mis on umbes peas võiks luua illusioone oma kõrvu Curled, kuid keegi teine teade, et tema põskhabe on oluliselt suurem kui "viimase harjoituksesta pilte, mis on vabastati? Ka tema pigmenditolm on täiesti väljas. Liiga palju kollakasrohelise ishi tooni.

  Ja sõlmida minu spekulatsioonid - Ma vaatasin intervjuud eile õhtul koos Matt Lauer ja Jermaine Jackson on kuupäevaraja NBC, ja seal olid mõned vihjed, et ma ei ole kindel, kas keegi on püütud tuua, kuid nagu ta ütleb "ma teadsin, et ta oli veel väga palju elus ", kuid siis ta kohe paus ja ütleb" tema vaimus, ma mõtlen "Fishy Fishy ?!?!!? Ja siis ta mainib ka "Ma ikka tunnen teda, sest ma tean, et ta on siin kusagil veel." COME ON!? Kas see ei ole nii ilmne? Jah ta võiks tähendada "vaimselt", mitte füüsiliselt, aga kõik ümbritsevad tema surma on lihtsalt liiga imelik. Jermaine ka mainis, et tema ja MJ oli räägitakse, mille Jackson 5 Réunion ning et nad täidavad Londonis. Ja kuidas mugav, et nüüd seda öelda, et Jackson perekond on tegelikult toimub Londonisse teha näidata. Hmmm ... see tõesti sa ei tea, kas pole? JUST THINK ABOUT IT. Jermaine mainis ka, et nad MJ let's Kids vt tema surnukeha. Ükski arst ei ole lubatud lasta TAHES laps näevad oma vanema surnukeha. Kõige nad saavad teha, on lihtsalt öelda "Issi on kadunud" või "Ta on läinud paremaks või midagi mööda neid ridu. Kes on kunagi kuulnud, et oleks parim "psühholoogiliselt" on lapsed näevad oma isa surnukeha? Ma mõtlen, kas sa ei arvan, et neid näha organ sobiks traumeerima neid psühholoogiliselt, siis ei näe keha? Mul on tunne, jah, võib-olla lapsed DID saada näevad oma isa pärast seda, kui ta "suri", vaid just nii, et nad ei näe teda ja mõistame ta tõesti ei ole surnud ja hüvasti nüüd, kuid isa saab näha neid varsti! THINK ABOUT IT!

  Ka lihtsalt minu kaks senti -, kuid ma usun, kui MJ on tegelikult veel elus, ja Olevad surmani, ma ei ole vihane ega häirida - tegelikult hea teda! Ma annan talle rekvisiidid ja rahul temaga. He has been and always will be THE MAN. I have a feeling his 'comeback' tour has a lot more meaning to 'comeback' than everyone thought!

  One last and final thought on all of this – his 'announcement' in London back in March for the 02 concerts….THAT CLEARLY WAS NOT HIM! That is all I'm going to say. It's obvious, his mannerisms, talk, walk, movements, his hands were LARGE, his smile was different, his teeth had gaps, and who could NOT notice his tone of voice?! Pft, IMPOSTER! I TELL YOU!

  I am clearly not mentioning everything else that seems to speculate he could have hoaxed his death, as it has been said plenty of times before. But I just thought I'd let everyone know to LOOK BEYOND the media, and look closely at the obvious, and the facts. However, if he faked his death and comes back, OR faked his death and wants to stay in hiding – I hope he gets the peace he ever so longed for.

 56. Happytomato Says:

  I have found a another news. It is better to check
  265. Michael Jackson was murdered. Key evidence in the 911 Call. Listen to it CAREFULLY.

  HERE'S REAL EVIDENCE OF FOUL PLAY

  Michael Jackson was murdered. The 911 Call Proves it.The person who made the 911 call said Michael's body was on the bed and the doctor was performing CPR on the bed. Besides the fact that the doctor didn't KNOW WHERE CPR is administered, on the floor, no CPR was ever administered on the floor.

  Listen at 57 seconds into the 911 Call
  Youtube: Michael Jackson 911 Call
  [www.youtube.com]

  911 Dispatcher: “Is he on the floor? Where is he at right now?”
  Caller in Home: “He's on the bed sir…he's on the bed.”
  911 Dispatcher: “Get him to the floor”
  Caller in Home: “Ok”

  STOP RIGHT HERE!!! The caller said: “OK?” as if he was the one giving CPR when it was the doctor. The caller never instructed the doctor to get Michael to the floor. You don't hear anything to suggest a body was moved. He doesn't even call Michael by name, no “Michael”,”MJ”,”Mike.” Wouldn't you think he would say something like this “Get Michael to the floor?”

  Posted at 4:43PM on Jul 4th 2009 by MJJMurdered
  http://www.tmz.com/2009/07/05/michael-jackson-doctors-propofol-drugs-billing/18#comments

 57. MyBelovedMJ Says:

  I love Michael with all my heart and soul, and as much as i would like for the sweet angel to be alive, i don`t believe that he is. Why would Micheal go so far? He would never leave his children i know that for a fact, he loved them more than life itself. About the family dooing the concerts, well that seems a bit strange, but i think they are doing it to honor Michael, together with the world. You see Jermaine, in the interwiev really cry, with tears, do you really think that he faked that? I don`t, and what about Janet at the BET, she was so upset. I have always loved Micheal, not for his Music, but for who he was, and that is why i don`t believe that he would hurt the ones he love, by fakeing his own death. That does not make sence to me. Allthough, you are makeing some very good, points. Even if Michael was alive, i don`t think that we would ever find out. He can`t go anywhere without consieling his face, why would he take that risk of getting “caugt” and be exploded to the world for that. Hmmm, dosen`t really make sence to me. I would like more than anything in this world, to Get Michel back, but as we all know, you cannot “come back rom the Dead” unfortiently . I just hope that my sweet angel, finally have gotten the peace that he has deserved. Rest in peace my love. You will always live in my heart. RIP My beloved. You are greatly missed, and loved.

 58. Yes555 Says:

  Jacko's coffin will be in the centre of the 11000-seat stadium. Tributes will be read out by singing legend Diana Ross and Jacko's brothers and sisters Jermain, Tito, Janet and La Toya.

  http://www.people.co.uk/news/tm_headline=david-guest-banned-from-jacko-s-memorial-service&method=full&objectid=21495577&siteid=93463-name_page.html

 59. bghoppy Says:

  If Michael loved his kids so much, why would he allow himself to succumb to such a tragic end despite ALL these people that claim to have said something to him? I think it's BS to blame doctors and dealers for all the drug problem. The problem itself is one of demand, not supply. If you do not possess the preservation instinct within yourself to find the help needed to stop before you die, that is no one else's fault, and a weakness of your own. He kept these children from having a mother, then dies of drugs, then wills them to Katherine, who at 79 and the stress of this death and her shit marriage to the devil, could die at any minute?
  We have no proof of and I want to see a body before I believe he's gone. And if he is, it's the saddest thing I have ever seen.
  I also think the treatment of Debbie Rowe is the big shame in all this mess. I feel so sorry for her. There is no move she can make without people tearing at her SOUL. So wrong.
  And why cut her out of the will, but let Joe go unmentioned. Since his parents are still married ( I know not living together, but I guarantee she doesn't divorce for religious reasons only) when he bequeths something to her, it is also his by law, no? That makes no sense, not that one single thing about this makes one lick.
  My theory now is that he has been messing with drugs, but more like hormones and different prescriptions that would help him alter his voice and skin, ect, but at this late age it is now medically imperative to stop these actions, and so the “natural” MJ that results would be exteremly shocking (he had 20 years to get to look like this). I think with the help of Deepak and Rabbi Schmuley he has re-evaluated his whole life and has made personal changes for the better spiritually and medically. So what bigger way to totally reinvent yourself to the world that come back to life, at your own f'n funeral.
  I agree with Adrea, when she says she understands why he would do it, and would encorage almost, if that's what was best for him. I'm only going to be pissed about how hard it has been on me emotionally. I am questioning my mental sanity on an hourly basis, but then if I feel i can't be wrong, I go insane watching these people on TV not question anything, the way his family reacts. If he is not dead, the Jackson Family (and all their friends) are without a doubt the largest group of related psycopaths in the world and should be studied by scientists.
  As for Janet, she did not seem appropriately upset to me, and no one seems to notice she talked about him in the present tense. “To you he IS an icon, to us he IS family” That keeps happening alot in interviews, talking about him in present tense. Jermain is a freak one way or the other, and I don't think faking crying is hard at all. It concerns me there was not more crying, if he really is gone.

 60. MyBelovedMJ Says:

  I guess we will see Michel then.

 61. bghoppy Says:

  And surely you can't do enough drugs to kill yourself with, and have NO liver or kidney damage evident at autopsy?

 62. Wish-Tis-True Says:

  Did anyone hear about Michaels 'ghost' supposedly haunting the ranch. I would love if people just laid off his back. If he is still alive (which i would love to believe and I HOPE THAT ITS TRUE) I honestly wish its true. My heart aches for his children and his family. The media are money hungry pigs. They will go to any extent to make money. Urghh makes me sick.Whereever you are Michael we love you dearly and with all our hearts we miss you madly.

 63. bghoppy Says:

  http://men.style.com/details/features/full?id=content_9937&pageNum=2

  Above is a link to an interesting article of Quincy Jones talking about MJ. Certainly a different tone than he has when on CNN.
  Why is it that every story about MJ comes from TMZ and all video is from hollywoodvideo?

  Did you guys see on e-bay someone is selling their ticket for 8G, opening bid, and another freak is selling the soil from where he died, that also contains his ghost.
  My faith in humanity and the future is being tested like no other time in my life. Isreal may launch a bomb at Iran's nuclear sites, VP Biden says the US won't try to stop such a decision, which can mean nothing but destruction for untold innocents. And I can't stop thinking about THIS.

 64. MyBelovedMJ Says:

  I totally agree with BGhoppy on everything. I won`t believe that he is dead either unless we get to see the body. Michael, we all love you so much, and you are greatly missed. I hope you are happy whereever you are our sweet angel. We love you with all our hearts.

 65. wishful09 Says:

  Tänan! People are not thinking. There would be immediate evidence of such an voerdose. His liver would be shot to hell. They either already know the answer and are not telling the public, or something fishy is going on.

  As for Joe Jackson, I can not imagine any father “feeling great” after a child has passed. It's not reasonable. No matter how strict he was, he loved his son. Even Michael admitted that. Joe wanted more for them, he just went about it the wrong way. As for people saying Joe was money hungry, that is not true. I think Michael even said Joe never took money from them. He was just too damn controlling. So, for Joe to feel great is odd. Something is wrong here! Even an abusive father would find the passing of a child unbearable. Men who beat their spouses are grief stricken, when they lose them. His reaction is as suspicious as it can get.

 66. wishful09 Says:

  Also, when I lost my father at a young age, I DID NOT see him in the hospital. I did not see my father until the funeral. So….

 67. wishful09 Says:

  bghoppy,

  I also find it difficult to watch people not question anything. Everyone keeps comming forward talking about this and that, and they just accept it.

 68. MyBelovedMJ Says:

  Michael will be burried tomorrow morning in Forest Lawn Memorial park, i Hollywood hils. Jermaine have said so. But they still want to try to get purmission to get Micheal burried at Neverland. So i guess that means, that we wont be allowd to see Michael for the last time, in a public wievieng. But i don`t understand why, they would have him burried at neverland. Michael didn`t want to go back after his last trial . I guess that Michael is really is gone. It will be a hard day tomorrow . Rest in peace Sweet, sweet angel. I will love you for the rest of my life

 69. Andrea Says:

  I also agree with bghoppy. Too many PRESENT tense talking when referring to MJ. That definitely raises more suspicions as well, for me at least. I guess we will all see on Tuesday at the memorial. Who knows.

 70. Happytomato Says:

  The explaination of Michaels'ghots'
  http://www.youtube.com/watch?v=0laFusN40qc&feature=related

 71. MyBelovedMJ Says:

  Ive just seen the full interwiev with Jermaine Jackson, and what i don`t understand is that he is saying, and i qoute: We gotta remember Michael for who he IS??? Ehh i guess he means for who he was?. And at last he is saying, My Brother IS the king, again, i though he ment, was? Why does they keep saying is?

 72. elde Says:

  Michael has left the building..

 73. Yes555 Says:

  I am afraid Elde is right.

  http://x17online.com/gallery/view_gallery.php?gallery=ParisJacksonFuneral0706_X17&index=1

  ^^ Paris Jackson Leaves Dad Michael's Private Family Funeral In Tears.

  Surely she couldn't have faked that?

 74. MyBelovedMJ Says:

  i have just seen all the rehersels, for last month with Michael, and i have to say, if you are totally on drugs, and sick like they said, he was, there is no way in hell, that you can dance like that. He laughed, talked, made fun, ran around, and danced like he was 25 again.. On all the rehersels. THat is why it has been such a big chok for all of us, that he died so sudden. There is no way you can perform like that, if you are near dying. That is all im gonna say

 75. bghoppy Says:

  is is legally possible to bury a body without a death certificate?
  I don't understand how those pic's “of Paris” prove anything at all. First, why are we to be convinced that is her? Second, who are those people in casual dress leaving a memorial service? Why are her pics the only ones out there? Why whould she not be in the family car?

  But more important, it's disgusting that there are people willing to take such shots, print them, and then view them. What is wrong with you folks interested in such morbidity.
  I also have a huge problem with the claims the kids asked and then were allowed, at the encouragement of the hospital therapist, to see him dead, and so soon. That's what viewings are for.
  I guess all we can do is just wait and see what happens.

  I'm praying for a Miracle.

 76. mysticallymagestically Says:

  So this entire memorial service seems like a promotional event for some, or is it just me?

 77. Andrea Says:

  I agree with you, mysticallymagestically. The entire thing seemed too thought out and planned to be a 'memorial'. And where the hell was Oprah, Dianna Ross, etc? Come on. and as I said before, BROOK SHIELDS IS AN ACTRESS. She gets payed to cry, which is exactly what I'm sure she did at the memorial. As for Paris, if ANYONE really thought that her last few words and 'emotional outbreak' was sincere, you have issues, haha. Blanket had an MJ DOLL in his hands, while Prince was chewing gum and really showed no signs of emotion or grieving. And why a closed casket? Things still don't add up to me. I'll believe it when they release either autopsy PHOTOS, or someone signs the death certificate and I actually can SEE the death certificate. And wtf is up with them not even knowing what they're gonna do with his body?! I think it's been disrespectful enough as it is that they waited this long for the 'memorial service' IF he is truly dead.

  Also, didn't anyone else notice how Janet was trying to hold in a laugh at the end after Paris turned away from the microphone and she went to comfort her? Pft. I am still not a believer till I get full proof.

 78. noisehammer Says:

  “she hold in a laugh at the end” ???????

  well, sadly as it is, loosing believe he is alive, thats what ive to watch again…
  can anyone confirm it that it was a real laugh ?

 79. Yes555 Says:

  Andrea, here is Michael's death certificate:

  http://www.aolcdn.com/tmz_documents/0707_mj_deceased_wm.pdf

  And why on Earth would a little girl fake cry over something like this?

 80. MyBelovedMJ Says:

  I saw all 3 kids, chewing gum. Seems kinda normal, their father did it all the time, all day long.. But they didn`t show any emotions, that is right. Exept from Paris. Some is saying that Michael will reveal himself at the jackson 5 reunion, wich some of the family members will do, at some of his concert dates. OMG. who can believe that. He is dead. But why buy a gold Coffin, and do this memorial, if it was all a fake, would the entire family stand behind Michael?? Or, do they even know if he was really dead or what?

 81. MyBelovedMJ Says:

  Ooops, forgot something. I will have to admit, that i also thought it was kinda weird, that we didn`t get to see the body, and the fact that their havent been a 3rd otopsy. Hmmmm

 82. MyBelovedMJ Says:

  The janet thing. She didn`t smile. I seems to me like she tried not to cry, to be there for Paris

 83. bghoppy Says:

  Me too, mystic. Felt like a “comeback” for alot of fading stars, alot of self promoting statements, and the lack of emotional involvement on everyones part is unnerving. Like I said before, whatever has happened the whole Jackson clan should be studied by scientists as the largest known group of related psycopaths and/ or scitzophrenics in the world. Not one tear, until marlon mentions his twin, and Paris “cries”. once again talking about him in the present tense. The two boys looked bored and uninterested the whole time, and I think it's weird too that the youngest has a doll of him. None of these Jackson freaks should be allowed near these kids. They don't seem normal at all to me. Unless they do know he is ok. Still why is Katherine so venerated? She raised 8 kids and married a man who all have serious social and emotional problems. I question the mental health of all of them. Not to mention she could die at any minute, but since this memorial shows just how emotionally attached they all were to MJ, I;m sure her passing wont hurt them much either. If my dad or brother died, there is no way I would have been able to make it thru that whole show without completely breaking down. Especially if congress passed legistlation to honor him forever, and ever. OMG, that didn't move a single one of them.
  The absence of Liza, Oprah, Lisa marie, and diana ross is weird.
  And if he hated Debbie Rowe so much why does his guitarist look just like her, except younger.
  And the weirdest (I hope) thought I have to drop here is, check out the first guy to sing during “we are the world”. Who is that guy? A former decoy? Or him w/o make up? He's kind of what I am expecting to see, if MJ is ever to return.

  I was moved and disgusted so many times in two hours, I'm still exhausted, still not sure what to think.

 84. sobaytransplant Says:

  I would dearly, dearly love to think that he was still alive. However… I have to say that I don't believe that is true. I think he's really gone. There are LOT of things that are still a mystery and pieces to this puzzle that are absolutely missing. But I didn't see anyone “acting” at the memorial service. (I'ma trained actress of more than 35 years and can usually spot someone acting – even the good ones.) I didn't see Janet holding in a laugh… what I saw was her making a face in reaction to the child's tears. It looked more like “OMG… poor baby” to me. The other kids' demeanor was a bit strange, I agree. Then again, they were raised in a VERY strange environment. The older boy seemed to react to his sister's tears by reaching around Janet when Paris fell into her arms, but the younger one didn't seem to re-act to anything. One thing is almost certain… if he DID fake it, we probably won't ever know about it. If he's trying to start a new life, wouldn't he do just that? Somewhere out of the public eye for the rest of his (natural) life? Potential fraud charges notwithstanding, it seems like a LOT of trouble to go through to get a new life – only to blow the whole thing by showing back up again.

 85. Andrea Says:

  No matter how believable they tried to make that 'memorial' seem, I didn't buy it. Open-casket, THEN I would have thought he is TRULY dead. There is still so many things that do not add up. Give me some death photos, and I'll be happy. Haha. Till then, I will assume he is alive. Coming back? That is another story.

  If no death/autopsy photos ever emerge, but months go by with no word of him, I will have assumed he either went into hiding or is, in fact, dead. Either way, I'll continue to stick to the facts and everything I have seen so far since DAY ONE of his death and the minute I heard he was in the hospital, with a heart attack, then he died, then he was in a coma, and then he 'died' for real. Since DAY ONE the story has been off. Come on folks, get with the program.

 86. sobaytransplant Says:

  In fact… all of this sounds VERY familiar. I'm old enough to remember the “Paul McCartney is Dead” hoax of 1969 and 1970. http://www.turnmeondeadman.com/index.php?option=com_content&view=article&id=3&Itemid=10
  I also remember the whole Elvis faked HIS death business… which is still going on to this day. All these years later, no one has ever proven EITHER rumor to be true.

 87. Andrea Says:

  Just so everyone knows, I take back what I said about Janet holding in a laugh when Paris goes to her arms. It's when Marlon is talking and turns around from his 'break down'. TO ME it seems as if she is holding back from smiling. I have re-watched that part over and over, and none of them look sincere. That's just my opinion. Who knows.

 88. MyBelovedMJ Says:

  Sobytransplant. As long as no death sertifacte isn`t beoing signed, or a erd otopsy isent there, it would not be aligal to “FAKE” your when death.

 89. feyaya Says:

  in response to bghoppy…i nearly flipped out when i saw the first guy to sing “we are the world.” not because i thought he was an mj decoy, but his face just stood out so outrageously. but now that you mention it, he very well could have been a decoy. however, i'm pretty sure it's not michael without makeup. i think he really did suffer from skin complications. but even if he didn't, i know his skin was not brown and merely covered up with white makeup almost 24/7. his skin had to have been bleached, vitiligo or not.

 90. feyaya Says:

  oh, and to andrea, i thought the same thing about marlon's speech; it doesn't even seem to be just janet who looks as though they are trying to hold in a laugh. it looks like it's marlon too, and i think jermaine. basically, it looked as if something funny had just happened. it was pretty odd. perhaps they just couldn't keep a straight face with trying to be so sentimental? then the comment about michael hugging brandon (marlon's twin) really took the humor up a notch! kes teab.

 91. heisalive Says:

  To Andrea; I entirely agree with your statements posted and I am convinced 100+% that Michael Jackson staged his own death to escape and go on with a NORMAL live elsewhere … that is what my inner voice has been telling me since the moment his “death” was announced and it keeps quickening me ongoing. I am also a legal professional and am looking at this matter as a “case” and all the elements thereof, like Discovery to name just one. Michael Jackson certainly has the brass bleeps, the contacts, resources, loyals and most of all the MONEY and wherewithall at large to inscene such a “show” like this ! He married Elvis' DNA, Lisa Marie and while married to her, got the goods from her on how Elvis' death was staged and successfully “sold” to the public by the satanic media back in 1977. Based on extensive research and existing evidence by several credible individuals and successful tripup's by journalists of Lisa Marie and Priscilla both, it is VERY clear that Elvis did not die at Graceland and is in all likelihood in hiding via the US Witness Protection Program as a former official Federal Agent.
  No doubt in my mind that Michael Jackson, for his own set of reasons staged his “death” like Elvis did and like him is alive somewhere and is watching this “Event” as his ever greatest encore with the moneymill continually $pinning on and on. If Debbie Rowe does not receive custody of MJ's children (in lieu of cash of course), it remains with Katherine Jackson as stated by MJ's will. This arrangement will ensure 100% easy access for MJ to his kids and will they be surprised once he returns from the “grave” to visit them at some point !
  *Breaking news case update: Starwitness No. 1, Elizabeth Taylor whom MJ loves with his heart and soul and likewise has “declined” to “appear” at the “memorial” shindig at staples center stating she “loves him too much”. Ms. Taylor is the ONE person Michael trusts implicitly and was imaginably the first person to hear about his elaborate escape plan and thus proved her loyalty to him by not “appearing” at this his sendoff which, after Elvis' “death” and funeral, is by far the greatest lie ever told, a lie that billions of people have swalloed whole .. oh yea of little faith !!!!
  * Breaking news case update: Starwitness No. 2, Diana Ross announced via released statement she was not “attending”, speak: she is also in on this ! These 2 individuals, Ross and Taylor both are known to be closest to MJ, are part of his intimate inner circle of confidantes for years. and in all likelihood aided him with his “Getaway” and might admit it on their deathbeds some day, or … not ! The evidence keeps mounting and the case keeps gaining muscle.
  * Breaking news case update: 2 more importants of MJ's inner circle were missing at Staples Center: Uri Geller and Chopra Deepak, 2 more persons in on his well staged “death escape” ?? A likely possibility !
  After the end of the “Memorial Service”, did anyone other than me notice, see and read – at the stage backwall of Staples Center – these words appearing in blue lettering: “I am alive and I am here forever” ???? Did MJ leave a “message” here himself only SOME of the “mourners” caught onto and while the rosedraped, gold coffin, probably empty or with a puppet inside sat there without giving off a single whatsoever vibe that it actually contained a dead body, any “body “at all ? .... Thanks for reading what are your thoughts about this? I'd sure be interested to hear

 92. MyBelovedMJ Says:

  I didn`t see that. It was at the end of the show?? OH MY GOD. I hope he really is alive, i love him so much, not for ehat he can do with his voice or body but for who he is/was. I would give anything to get him back, everything i own. Damn. Where are you angel? I have to see that. You said at the end of the show, do you mean before the casket was driven anway?

 93. sobaytransplant Says:

  MyBelovedMJ – you are mistaken. When taxpayers have to foot the bill for your memorial service (too say noting of all the other money that has been speant for various police activities and investigations) and it turns out you aren't really DEAD, it IS illegal.

 94. sobaytransplant Says:

  There have been TWO autopsies thus far and that's more than all that's necessary for him to be considered deceased officially. And according to Fox news as of today's date – “The certificate is signed by Los Angeles County Health Officer Jonathan Fielding. Other information has been redacted.”

 95. MyBelovedMJ Says:

  OH MY LORD. OH MY LORD. I just saw those words 2. What does that mean? Is it Michael sending us a message? Why did the family cry on the stage then? Would they stand behind Michael in all of this? And the Children, do they no that he is still alive.? I believed yeasterday that he was gone, for real. I believed it, when i saw Marlon, and Paris speak. They were both so upset. But seeing that message just gave me the chills. He must be out there somewhere. He will come back to us if he is, i know it. I wish Michael, could read all of this, so he could see how many of us, who understood, him, loved him, and NEVER judge him. A wise person once said: Do not pass judgement on anyone before you have talked to them one on one, i don`t care what the story is. He was so right. If he is indeed still alive, wich i belive now more than ever, after reading those words, i am pretty sure that he will come back. Probely on one of his concert dates. I don`t know i am about to laugh or cry. If Michael, someday should be able to read this, i hope that he will give us a sign- any sign, of him beeing alive and well. That would for me, bring myself into peace again, and stop thinking about him all the time. Love you Michael

 96. sobaytransplant Says:

  By the way, his name is Deepak Chopra (you had it backwards) and he's a WELL-KNOWN author on spiritual/metaphysical matters. Has been for YEARS, which is why Michael wanted an association with him, I suspect. Doubtful he would help Michael fake his own death. Bad for his own kharma, which he takes quite seriously.

 97. MyBelovedMJ Says:

  I guess i have to find a way to learn how to live with this then . Even if i don`t know if i can. Why have they waited so long to sign teh death satificate?? Was anyone talking about that on the news aswell?? Why the hell, would someone print blue writing on the wall in stapels center with the words: I am alive, and Im here forever? I want to know who did that then, because if it wasen`t Michael, then it is a VERY sick joke. OMG

 98. MyBelovedMJ Says:

  I just have 1 question. What the hell happent to Navi? Michael`s double body, who so often has performed in public for michael, where is that dude? Has anyone heard about what has happent to him? Is that him in the ambulance. He looked so much like michael, that even the fans, thought he was the real deal. Well i guess we will never know

 99. SkylinexBleedsxRed Says:

  I read those words, I missed them on TV yesterday. I believe that is a part of a song? Even if it was part of a song, Why choose those words, “I am a alive”. I looked up that part of the memorial today, And my heart just lit up. My depression went away. I was so down and so upset since I saw the memorial yesterday because I felt he was truly gone. I then come to this site, Found out about his hands and read some of the comments about that “I'm alive” message. I can't believe it. I hope he returns! It would be amazing if he did one last final farewell tour if he doesn't ever want to perform anymore. God, I want to meet him!

 100. Yes555 Says:

  “After the end of the “Memorial Service”, did anyone other than me notice, see and read – at the stage backwall of Staples Center – these words appearing in blue lettering: “I am alive and I am here forever” ???? Did MJ leave a “message” here himself only SOME of the “mourners” caught onto and while the rosedraped, gold coffin, probably empty or with a puppet inside sat there without giving off a single whatsoever vibe that it actually contained a dead body, any “body “at all ?”

  You mean, “I am alive, and I am here forever?” They're lyrics from aa Michael Jackson song he sung with Paul McCartney called “The Man”

  http://www.youtube.com/watch?v=rXgim4YXLXk&feature=related

  LYRICS:

  There's a man
  Who plays the game of life so well
  Ooh, there's such a man
  His thoughts you can never tell, ooh
  And it's just the way he
  Thought it would be
  'cause the day has come
  For him to be free
  I'm alive and I'm here forever

  This is the man
  And it's just the way she
  Thought it would be
  As he says, something has
  Happened to me
  Then he laughs, he kicks
  And rolls up his sleeves
  I'm alive and I'm here forever
  This is the man

  There's a man
  Everybody thought they knew
  Ooh, there's such a man
  He's not like me and you, ooh

  And it's just the way she
  Thought it would be
  As he says, something has
  Happened to me
  Then he laughs, he kicks
  And rolls up his sleeves
  I'm alive and I'm here forever
  This is the man

  And it's just the way she
  Thought it would be
  As he says, something has
  Happened to me
  Then he laughs, he kicks
  And rolls up his sleeves
  I'm alive and I'm here forever
  This is the man

  And it's just the way she
  Thought it would be
  As he says, something has
  Happened to me
  Then he laughs, he kicks
  And rolls up his sleeves
  I'm alive and I'm here forever
  This is the man
  (this is the man)
  Ooh yeah
  (ooh, yeah)
  This is the man
  (this is the man)
  This is the man

 101. MyBelovedMJ Says:

  Yes that was the sentence. Pretty spooky

 102. MyBelovedMJ Says:

  You are complete right. They are lyrics from a song, but why use exactly those words, like you said, and only those. Why not the whole song? These words are telling us something, i am sure of that.

 103. dogolian Says:

  MJ seems really to be still allive. We got information that he hides in germany near berlin in a place he baught in 2006

 104. Sosh Says:

  If he really is alive and hiding in Berlin, he must have left the country before his death was publicly known. Maybe th sightings from him in Mexico are based on true stories.

  I think he most likely needed a private plane from someone to escape the american borders. Also, how did he pass the german borders?

Jäta vastus

Sa pead olema sisse logitud, et kommenteerida.