Michael Jackson Hoax Smrt

Je král Pop opravdu mrtvá?

V týdnu od Michael Jackson úmrtí došlo jeden nekonečný množství připomínky poukazující na skutečnost, že 'důvod', proč Michael Jackson smrti NENÍ Hoax je proto, že by 'nikdy ublížit svým dětem', a protože on 'miloval je příliš daleko '. Rádi bychom říci, že jsme zcela souhlasit s těmito výkazy, a věřte, že to je přesně důvod, proč Michael Jackson smrti byl Hoax. Prosím, dovolte mi to vysvětlit.

Den Michael Jackson smrti, 25. červen, byli jsme téměř okamžitě oznámil, že jeho smrt byla způsobena srdeční zástava. Vzhledem k tomu, že dny po jeho smrti pokročila, pak jsme byli informováni, že jeho srdce Attack byla způsobena nadměrným užíváním drog. Ačkoli výsledky ze dvou, případně tři z pitvy, Michael Jackson těla, mají být uvolněny i toxikologií zprávy z první pitvy, jsme schopni posoudit pouze informaci, že jsme oznámili, které unrelieable zdrojů na Média a tyto stránky jako TMZ.

Nicméně, já bych ještě chtěl zkoumat důvody, proč jsem přesvědčen, jeho děti jsou číslo jedna důvodu je stále naživu.

Pokud se Michael Jackson skutečně přijmout koktejl léků denně, což je to, co zase způsobené jeho srdeční infarkt, jak by mohl udělat to jako otec? Chápu, že je něco addicition, že je velmi obtížné překonat, a zabývají se však s výjimkou několika menších incidentů, Michael Jackson údajně byly vynikající otec s tím, že svým dětem spoustu svého času a všechny ty věci, které může mít někdy chtěli. Pokud prohlášení 'On by nikdy neublížil svým dětem' je ve skutečnosti pravda, kterou jsem si jistý, že je, proč by se mu někdy comprimised jeho zdraví tak, že by mohl ponechat bez otce, a to zejména na takové mladém věku?

Za druhé, bylo hlášeno, že Michael Jackson okamžiků poté, co bylo oznámeno mrtvých na UCLA Medical Center, Katherine Jackson vzal děti vidět svého otce. (I když neexistují žádné důkazy o tom, foto na podporu tohoto tvrzení a Katherine Jackson nebylo vidět s dětmi v nemocnici vůbec.) Jsme také řekli, že na soukromých rodinných pomník před Veřejné památník v Staples Center, Michael Jackson dcera, Paris, umístěné náhrdelník z poloviny srdce svého otce kolem krku, zatímco ona nosila druhé poloviny.

Pokud Michael Jackson je skutečně mrtvý, tak jak by mohla jeho rodina podléhají jeho dětí na traumatické zkušenosti vidí otcové jejich mrtvá těla ne jednou, ale dvakrát? Druhý čas dětí by měli vidět své tělo, že by již mrtvých více než dva týdny. Osobně si nemyslím, že je to něco, že Otec, který miluje své děti, tak by byla oceňována nebo souhlasily s tím, že vůbec.

Byli jsme také oznámili, že z toho důvodu, že Michael je rakev nebyla otevřená rakev na veřejné památníku bylo proto, že jeho tvář byla pohmožděný a poškozených během CPR a resuscitace. A uvědomit si, že tato úvaha je naprosto absurdní přesto, pokud je to pravda, tak proč se na Zemi byste mít člověk děti, aby ho znovu? Prokazující jeho dětí jejich mrtvého otce s bashed do obličeje ani jednou, ale dvakrát? I don't think so ... .. miloval je příliš mnoho, aby jejich prostřednictvím něco tak traumatizující, jak to. Já opravdu věří, že žádné dítě, které by musely snášet něco jako, že by nepochybně poznamenaly na celý život.

Závěrečné úvahy jsem se zpět do mé teorie je to, jak se zdálo, tak děti v klidu unbelieveably při veřejné památníku. Promiňte, že to říkám, ale já bych dokonce tak daleko, jak to říct, že Prince Michael II, nejstarší, a to i vypadalo v době nudit. Vím, že mnozí lidé budou říkat, že všichni se zabývá věci jinak a snad byly jen v šoku (i když bych neměla vinu jim zvažuje, že bych prostě musela snášet vidí svého otce mrtvola již podruhé.) Ale když jsou lidé snaží říct, že tři děti se zabývá jejich otec zemřel ve stejném klidu a zjišťovat způsobem (kromě řeči Paříži, který byl podle všeho velmi nacvičovány a plánovaných a byl také úplně 'dotržení-méně'), pak musíme říci, že tato je směšné tvrzení. Ukaž mi, žádné dítě, které je v klidu, ve složení a 'nudit' během svého otce pomník bez slz nebo vzlykot s rakev před nimi, který se měl držet tělo svého otce ... pochybuji, že byste najít.

Michael Jackson se děti na jeho památník

Upřímně přesvědčeni, že jediný způsob, jak Michael Jackson dítě by mohlo mít to, že v památku tak snadno a 'necitlivý', stejně jako trvalé dva 'zobrazeních' svého otce mrtvola by bylo, pokud by jejich otec byl mrtvý ani začít. Vědí, že jejich otec je velmi živý a dobře, že jste viděli ho živého, protože jeho 'smrti' a oni vědí, že se s ním zase brzy.

Jak by mohl udělat, aby své děti? Jde o člověka, který nevidí nic špatného na klácení své dítě z okna hotelového pokoje, čtyři příběhy nad vozovkou. 'Můj fanoušci chtěli vidět miminko, tak jsem jim ukázal,', Michael Jackson řekl, kdy pochybovali o nehodě. Pokud Michael skutečně nebylo vidět, jak tento incident by mohl být problém, pak by to smysl, že se zřejmě domnívá, že není žádný problém s učinit svět věří, že je mrtvý, zatímco on pokračuje žít dlouhý a klidný život někde jinde ?

Sledujte tyto děti v příštích 2,4 a 6 měsíců. Garantovaná budou zaslány 'internátní škola' nebo žít v zahraničí, aby 'dostat ven z reflektor' nebo nějakou takovou výmluvu. Všichni víme, že se s otcem zase brzy ... miluje jim moc a on by nikdy neudělal nic, aby jim neublížil.

 1. jackoisalive21 Said,

  dohodnuto, 110% dohodnuté. esp posledního bitu i řekl, že na poslední příspěvek, který poté, co se děje médií hovoří o jacksons' smrt 'děti se záhadně zmizí a pokud médií dostat SUS budou jen vracet, aby jim unsus znovu.

  známka má slova. naděje váš šťastný Michael I Souhlasíte s tím, co děláte, a já tě miluji.

 2. dynamit Saida,

  Souhlasím se vším, co jsi řekl nikdo z rodiny chlévě žádné slzy, co tak vůbec,
  Cítil jsem se nesvůj watchin památníku didnt to jen zdá, že právo na mne, a hned na pitevní výsledky jsou uvedeny zpět 2 týdny WTF, což je určitě nahoru, Pravda přijde a dříve nebo později

 3. dynamit Saida,

  lol typo znamenalo i pravdu vyjede dřív nebo později, jsem také slyšel lékaře chlap má sňal jinde zase hmmmmmm

 4. jackoisalive21 Said,

  také jen chtěla říct, vítejte zpět admin, ráda tě vidím zpět pokračovat v práci s velkým této stránce a doufám, že to vidět více místa brzy.

 5. Anxelica Said,

  Gratulujeme k této stránce. Já zcela souhlasím s touto poštou. Děti byly velmi tichý, a když se zdálo nacvičovány Paříži mluvil.

 6. lillina Said,

  ahahahah
  že to není dokázat!
  každý může reagovat na smrt ve velmi různě ...
  Jistě mnozí z nás volají, ale můžu říct, že u některých z mých přátel se nelíbí to, že i jim udržet své emoce uvnitř .. ale můžu říct, že utrpí so much!

 7. AliaX Said,

  Paříž je dobrá herečka. Ona
  dominují veřejnost
  velmi dobře, v 12. To není z běžné. Její otec byl dokonalý umělec, když byl o polovinu svého věku. Dívka hrála důležitou roli v této kresby.

 8. Smiile1929 Said,

  Souhlasím s Všechno U Said Admin .. Mám na mysli Tha Tři děti kde tak blízko Tam otec .. On trávil hodně času s nimi & Jeho Abit Divný Jak Latoya Or Tha členy rodiny Řekni Tha Paříži byl pláč Hodně & Stuff & U Viz Když ji Tha Památník Shes vypadá v pořádku .. = S.
  Myslím tím jsem si jistý Pokud Vaše Opravdu Zavřít S Váš Parent .. Matka nebo otec & U trávíte hodně času Bonding Společně pak Vaši rodiče Průkazy Away .. U Chtěli Oviously cítím unavený Hurt & U & Know Když jsem viděla ty děti Na Tha Památník Jen pohledu pokuty Me .. Oh & Když Paris učinila Její projev začala plakat, ale stále Janet & Tha Ostatní chovaných vyprávějí Její mluvit .. Teda já jsem nechtěl sil A Kid K Stále Speak Když Shes pláč & Stuff U Know ..
  Může to být jenom já Přemýšlíte takhle .. I Don't Know ale Jus Opravdu necítily Právo & Přemýšlel jsem Tha Přesná totéž .. Dej to Dobrý Po několika měsících Everythings Přes ty děti budou ještě Zmizni .. Pak Tha Jacksons by bylo, jako by jste Gone "internátní škola" Whatever .. Docela se zdá zřejmé, že To je tak skvělé .. Hmm.

 9. VanillaCream Said,

  Moje babička zemřela, když mi bylo 10 let. Můj děda mě vzal na otevřenou rakev deatwatch. Viděl jsem moje mrtvá babička bez dýchání, bílá kůže, ústa otevřená a stísněné pozici její namodralá (nehty a prsty) rukou. Pekla jsem nikdy zapomenout na tyto strašlivé scény. Asi po dobu 3 let. Měl jsem noční můry, já ji viděl rakev na záchodě, měl strach: babička v mé posteli Uchopením nohy a tak dále. Ale na všechny: moje babička měla NO zranění vůbec a přesto jsem byl vyděšený.

  Admin: máš pravdu, že děti by poznamenaly na celý život.
  Další možnost: děti dostaly jeden sedativum.

  Paris nosil na náhrdelník na památku, to je modrá skvrna na její šaty, můžete vidět, když je na jevišti. Všiml jsem si, protože jsem si myslel, že je to flek.

 10. VanillaCream Said,

  A Michael miluje své děti vážně, upřímně a hluboce, je to jejich.

 11. MJISALIVEEE Said,

  hi im na tu novou a zcela souhlasím s tebou na 100% budete myšlení rodiny by byl pláč jejich očích se zejména v případech, kdy jste slyšeli mj na konci písně a budou se tam ale nebyl, kdo se jen jakýsi falešný pláč zejména děti uzřevše nudil a byly žvýkačky a neměl žádný emoce vůbec a když mj řekl bolesti jsem šokován i možné, nevěřím, jak mnoho lidí věří, že média a na rovinu, odkud se svými dostání hloupé nyní je mj i KNO naživu, jak mám ten pocit a někdo slyšel jeho píseň unrealeased jeho místo se nazývá žádné jméno jeho velmi podivné, že ji teď už to dává větší smysl, i ten zfalšoval jeho smrti Heres odkazu je-li u havent slyšel http:// www.thesun.co.uk/sol/homepage/showbiz/bizarre/2540324/Michael-Jackson-unreleased-song-found.html poslechu je velmi podivné a přidává až do své smrti hoaxing

 12. emmie Said,

  Chápu, co ur sayin admin, ale myslíte, že u všech thefamily a blízkým, že tam byl ví, že je naživu, protože v případě, že rodina je, že to byl někdo otevřít rakev musela být tam, aby se ostatní lidé vidět . Neumím si všechny z nich jsou na tom. když uživatel proformed on genuinly smutně podíval a křičela.

  co si tenké Katherine řekl děti pak o pohřeb, a proto se museli zúčastnit se?

  Bylo by dobré, kdyby tam byl na fotografii, že někdo mohl vidět ze michael naživu pak by bylo dobré tvrdé důkaz

  ale je to pravda, tam nikdy byl pohled na děti s katherin nebo anyother členem fsmily jít do nemocnice, a někdo whould mít tu fotku s tiskem všech tam bych miss ERM pokud byly schovává.

 13. emmie Said,

  @ lillina
  Ano, všichni lidé reagují různě, ale nikoliv na celou rodinu, myslím, že má být asi o 2 emocí ... Mám na mysli, i když byl jermaine zpěvu 'úsměv' ano vypadal tak smutně, ale žádné slzy

 14. Kodaň Said,

  Já jsem opravdu zmatená o celou věc. Jeden den jsem přesvědčen, že je naživu a příští den jsem believ má zemřel. Nerozumím, co hledali až na na památku? Byly pohledu na něj - hledat v Paříži - to, co je to koukáš? Jeden na této stránce řekl, že infered obrázky byly zohledněny MJ na pam? Neviděl jsem jim - má tu někdo slyšel o tom?

 15. dirtydiana Said,

  Já zcela souhlasím s jejich reakcí na památku. Vím, že každý reaguje jinak na smrt, ale všechny tři? Žádný z nich, včetně rodinných show nepatří slzný pádu. Děláš si srandu? Rakev sedí tam s vámi váš otec věděl lže v tom rakev? Jsem si jistá, že v Paříži a nejstarší pochopit smrt. Vím, že můj neices a synovců by Balling jejich očích se s vědomím, že jen skutečný rodič věděli a byli s jejich životy, je ležící v rakev mrtvého. Měly by být pravděpodobně hysterická.

 16. Girl21GER Said,

  Pohled na mrtvolu svého otce se zdá být fakt divné ... a dělá, že dvakrát ... Souhlasím s vámi, žádné dítě by měl být schopen zvládnout to.

  Myslel jsem, že o školním stravování, a tak já jsem si jist, že budou přijata na tajné místo, stejně jako "tělo", které mají být z reflektor.

  Ale porovnávat s lodžií příběh simulant jeho smrt považuje druh špatně se mi ... to jsou zcela rozdílné věci

 17. momsword Said,

  Admin, vy (a všichni zde) může najít zajímavé:

  Chtěl jsem se po tomto tématu, protože se mi to nedává smysl, proč se to zpozdilo.

  http://momsword.org/index.php?option=com_content&view=article&id=2367:michael-jackson-autopsy-results-delayed-for-2-more-weeks&catid=1:latest-reviews&Itemid=50

  Michael Jackson Pitevní zprávy zpožděné 2 týdny ... a teď, proč to je?

 18. wndrwmn67 Said,

  Byl jsem opravdu doufat, že se ukáže Michael děti na PŘIJATELNÉ speciální s Katherine a Joe Jackson v rodině sloučeniny. Jsou dotazováni Joe a Katherine, ale bylo to většinou Joe, kteří hovořili. Oni dovnitř a ukázat nějaké video z ostatních Jackson vnoučata Katherine, že se zvyšuje a myslel jsem, že by mohli stručně ukázat Paříž, Prince, a přikrývka, pokud ještě na chvíli jen ukázat, že se tam a dělá dobře. Nicméně, oni ne.

 19. dynamit Saida,

  Kolik krát se jim to dát výsledky vypnout, jen si to znovu a udělat s již

 20. jackoisalive21 Said,

  lidé reagují na smrt jinak jo špatně vám, že ne, ale jedna osoba celý rodinný volal, a to i Marlon (nejsou jisti, zda to byl on) volal zatímco mluvíte Michael ... dej mi pokoj!

  Když byly děti na jevišti byli usmíval a zpěv spolu stejně jako jeho bratři a sestry byli. Katherine byl pouze jeden, který vypadal vzdálene smutné.

  Usher ZS JSD! ano, ale i dont think ví o hoax.

  Děti pohledu znuděný a byly Žvýkací guma (chlapci) THROUGHTOUT na celou věc, já vím, já bych určitě nudit AT MY zpropadený taťkové MEMORIAL.

  im jistý Michael sám vysvětlit jim to předem, abyste je připraven

 21. Synthara Said,

  Má někdo vědět, kde je "tělo" (?) Je? Může být mírně neuctivý nemít ho pohřbili po téměř za měsíc a já nevím, co je to opravdu dobrý důvod, proč není s to udělat ještě mohlo být.

 22. ilprincipe Said,

  @ # 11: Slyšel jsem, že píseň .... Ale jsem špatně? Chápu vždy "Vezmi mě na místo, BEZ bez názvu"
  to je divný. Kdo ví, kdy tato píseň skutečně napsal a skládá ... Možná MJ napsal před dvěma týdny, a to v kombinaci s uvedenými melodii z "Amerika" ... nikdo neví ...
  @ Admnin: Děkujeme za váš výzkum a pečlivé sledování a vše, co souvisí s MJS "Smrt"
  @ Momsword: Slyšel jsem o tom ráno. Pokud budete porovnávat MJS případ Anna-Nicole Smith nebo Heath Ledger => oba měli na předávkování drogami / pilulky atd.
  V pitvy udělal jen několik dní a ne více než 4 týdny nebo i déle ...
  Jsem velmi skeptická.
  Ví někdo výsledky z autopsie, která byla provedena v soukromém Jackson rodinu?

 23. Nancy Said,

  Já zcela souhlasím s Vše, co řekl v této teorie!

 24. grecialove Said,

  Viděl jsem moje babička mrtvá v rakve a tam jsou již 3 roky později a já jsem stále strach, nemluvě jsem viděl mé ostatní grandma mrtvých autonehody se zlomeným hlavu .. a bylo to moc bolest .... .

  Souhlasím s tímto post Neumím si žádné dítě beins tak ticho v tomto! Já myslím, že didnt plakat na všech .. na celou noc ...
  Věděl proč,

 25. VanillaCream Said,

  Právo DirtyDiana: "rakev sedí tam s vámi váš otec věděl leží v rakve" - a uslyšíte písně z vašeho otce vám dokonce slyšet vaši otcové milý VOICE řekl: "budete tam ..." (ne-li dříve to by být v okamžiku, kdy začnu plakat)?
  A ještě ne roztrhat?

 26. dynamit Saida,

  Latoya řekl výsledky budou šokující pro všechny, bez ohledu na prostředky, které jí IDK

 27. dynamit Saida,

  Byla také předpokládat, 2 již bylo řečeno měl jehlu značek na jeho ramena a krk, že příběh přišel ze slunce, takže byla asi blbost

 28. Helia Said,

  No, já jsem jeden z těchto lidí, kteří říkají, že je mrtvá, protože nechtěl ať trpí tím jejich otcové předstírat smrt a já jsem ještě udělat, protože tvrzení v tomto textu jsou zcela banální. Je stejně jako někdo se zoufale snaží přesvědčit nás, že je naživu. Nevím, jestli jste sledovali pomník s velkou pozornost, ale Paušální měl slzy na tváři v druhé polovině myslím na památku a Paříži nebyly fázi svého projevu ... bylo to naprosto reálný. A viděli jste Janet oder Michael Matka?? A Marlon Jackson? Jsou lidé, kteří nechtějí volati před celým světem ... Umím si představit, že udělal vše, aby zůstali v klidu. Umím si představit, že Michael řekl, jednou zemře-li, že by neměla plakat pro něj způsobí, že se s anděly.
  Omlouváme se, ale on je mrtvý.

  RIP

 29. emmie Said,

  Dokonce jsem volal, když jsem sledoval, a když se na 2 kamery, když jeho rakve a já jsem jen fan.i znamenat i když můj nan zemřel jsem šel do nemocnice a viděl ji, ona byla stále teplá a studená měl dostat tekutina přichází z její ústa, i couldnt stop pláč, a dokonce i na pohřbu jsem brečela tak jen s vědomím, že tam bylo i WÜD a nikdy ji znovu. tak, jak přicházejí rodiny didnt show emotion

 30. Narkóza Said,

  Více na otázku?
  Podle policejního zdroje, Michael měl rozsáhlý bezpečnostní systém v celém domě, záznam 24 / 7, co se děje. Takže tam musí být video-materiálu v posledních hodinách před MJ zemřel. Nicméně, pásky jsou ztraceny! Také tam jsou černé díry ve video materiál, který byl uložen na počítačích. Policie by se udělat všechno, aby zjistil, kde je materiál zůstal ...

 31. Brooklyn Said,

  Do Kodaně,

  Já si všiml, že i .... Jaké byly všechny z nich se při pohledu?

 32. Sosh Said,

  Jedná se nejen o děti, které nevykazovaly žádné trápení. Také jeho bratři se směje na všechny pamětní whil stojící na scéně se v posledních dvou písních. Als podívat na Brooke Shields, kdy 'taneční' v písních. Nezdá se být tak smutné jako ona byla zároveň mluvení.

  Ale co se fámy, že Michael nebyl neuspořádaný, ale hledají, jako byl spal. Myslel jsem, že děti viděly, že verze těla.

 33. jackoisalive21 Said,

  Verze z těla? ano, protože když lidé umírají existují různé verze, OH CMON!

  MICHAEL IS ALIVE!
  Všechny tyto teorie mají smysl, tisk je krmena nám nic jiného než svinstvo, které tvoří hromady kecy o Debbie Rowe a milosti (dále chůvy), a to vše ostatní haraburdí.

  Neexistuje způsob, jak michael zemřelo jen doesnt sečíst. im ne v popírání im pohledu na fakta!

 34. emo_pinkt Said,

  Poté, co jsem viděl památníku Pamatuju, když mou matku a sestru, že já dont think kdokoliv v memroial zdálo skutečné. Jsou i když jsem byl blázen .. tak jsem docela zapomněl na to.

 35. MariannaB Said,

  Oh výsledky potvrdí na širokou veřejnost, že byl zabit s předávkováním léky. Doc bude mít nejlepší právníky v USA a bude nehoda na konci. Proto je pojištění lze požadovat (pokud to nebylo přirozené smrti) na pokrytí všech měnových očekávání z okolí (rodina zahrnuty). Takže všichni budou splácet.

  Useknout.

  Jak tun neznámé položky byly odstraněny z domu (s názvem "hračky pro děti" před policií kontrolovali domu, tam bude kilometry nevydané písničky, videa a dostatek materiálu k životu na prodej je to navždy a navždy.

  Druhá bitva začne v těchto leftovers.

  Mezitím dětí případ vyřešen a média se uklidnila.

  V jednom roce, vše by mělo být vypořádána pro klidnou budoucnost.

  V pitevních určitě odhalí předávkování drogami.
  Žádný jiný možný výsledek, na kterém se pojistné peníze.

 36. emmie Said,

  když mé nan zemře i vždycky podíval se na oblohu. když je mrtvý, že byl zřejmě vzhlédl v nebe, ne-li i dont ne

 37. ilprincipe Said,

  Souhlasím s většinou z vás. Také jsem viděl můj milovaný babička na rakev. To bylo velmi traumatické pro mě
  btw v této těžké potom jsem byl doprovázen MJS "budete tam" .... pádu bylo 1993 a tato píseň byla velká v německém grafy.
  Pořád to můj závěr. Je to fakt není mrtvej. Pokud se někdy vrátí na cestě jsme se všichni znali ho? Nevím .. ale já ne.
  Tzv. "neuvolněný" písně mohou obsahovat některé indicie pro insidery. Takže pozor na texty!
  Nevěří, všechno, co TMZ, CNN atd. Snažte se, aby vám to věřit.
  Žluté tiskové není evangelium pravdu. Nezapomeňte, že

 38. barnicals07 Said,

  Ahoj, bude to můj první příspěvek, pokud I'ma nového člena. Za prvé děkuji admin pro zakládání
  forum pro tuto disscussion, jakmile jsem slyšela
  Jackson zemřel jsem automaticky myslel 'koule na to, že on je naživu, žijící na ostrově, se všemi miliony ze svého turné vyprodala' tak díky, že jste nás pesimisté průduch naše rozčarování likeminded lidi, mám debaty se svými přáteli, které vidí to, co chtějí vidět, vidím to, co chci vidět taky. Vše, co jste míst (a většinou) mají obrovské množství logických jim tak krmivo můj morbidní facianation. Přestože mám k argumentují někteří z vás bodů, z nichž některé jsou dosud-sehnat (zatím plausable), jako to, co jste říkal, že je tam asi 'původní' mj nichž zemřelo v roce 1984 a byl nahrazen dvojník a pak provádějí na značku mj aby peníze ... plauseable ale stále tak absurdní, mějte na paměti, já nejsem mj obsedantní, kteří se snaží propustit všechny máte nároky, protože většina z nich se zdají být naprosto logický, kromě výše uvedených, já vím neuspořádaný hovno děje, ale tvrdí, že je prostě šílenství. Chodím každý den beliving, že je mrtvá, a pak se něco stane, že mě myslí, že je naživu, souhlasím s někým jiným, že nějaký pevný důkaz je nutný. Nejsou otvory příliš se 'to je' oznámení, byl jsem fasinated s poštou, ale s tím, co jste říkal, že někdo musel plastové surgary podívat totožný s ním, samozřejmě za cenu, co přesně by se tato osoba dělat ? Sedět v interiéru s miliony dollas hledat podobné mj? To se zdá nepravděpodobné, extreamly ... ale s tím, co jste říkal, že mám o nevyléčitelně nemocné osoby získat plastové surgary vyplnit jako jeho tělo ... ti čerpadlo, že osoba, s léky, aby uvrhl poslal? Bylo to, že osoba, stejná osoba jako ten, na to je to oznámení? Nebo multipul lookalikes ... něco pro tebe myslet ...

 39. goslinger1 Said,

  Souhlasím s touto poštou! Dobrá práce!

  Byl jsem pláč mých očích se dívat, že pomník. I don't cry obvykle velmi jednoduše, ale bylo to pro mě tak emotivní. Nemohl jsem se pomoct.

  Byl jsem šokován (a trapně na sebe), že jsem byla více emotivní, než jeho vlastní rodinu! Brooke Shields byl jedinou osobou, která byla jako rozsápáno, jak jsem byla. To není překvapení mě-jako bych nemyslím Michael by udržet starý přítel v jeho dětství, "smyčky", co když to etapa podvod.

  Je v mém přesvědčení, že by Michael neopustí své děti-by snadno zamaskovat sebe nebo mít ordinaci vytvořit nový persona. Tímto způsobem by mohl navštívit své děti, stejně jako on by chtěl, aniž by všimli a uznány. Pokud budete považovat tuto možnost, pak není důvod, proč by mu fázi jeho smrti? On by přesto měly mít možnost vidět svou rodinu a děti v jeho volném čase.

  Na cestě, nechtěl přemýšlet dvakrát asi s chirurgii. On to udělal mnohokrát předtím a miluje převleky a klamání lidí!

 40. jackoisalive21 Said,

  Souhlasíte s poslední příspěvek.

  ** MY převzít AKCE **

  25. červen Michael to velký den, že "umírá" v LA

  Fans v šoku, spekulace o smrti pripojí jako je oznámena příčina smrti není známa

  Týdny průkaz, veřejných a soukromých památníky na stejný den, žádné emoce zobrazeny

  Další týdny pak, máme výsledky ... pitva ukáže, co jsme už vím .. smrti předávkování

  AEG tvrzení pojištění peněz, svět je v šoku více spekulace stoupá

  Magg & čistou puzzes s Michael Jackson novinky měsíce přijde, až se konečně usadí, rodina je ponechána v klidu.

  Děti zmizí se svým otcem, který žádá, aby je po nich řekněte jim, že jim chybí a je v pohodě, Jacksons doplňte výmluva pro děti, které nejsou v okolí

  Michael má normální mírového života ..

  Bude se nevrátí!
  Bylo by příliš neuspořádaný mi věřit.

  myšlenky?

 41. jackoisalive21 Said,

  ** Pravopisné chyby **

  Magg & net buzzes, ne puzzes

  jejich otce celé této výzvy nejsou tyto

 42. SITA Said,

  "I Love You ADMIN, z celého srdce" Michael by se říct.

 43. dora5132 Said,

  mariannaB, shodují i se vším, co je v tvém post.the děti jdou přemístit, a tím Joe Jackson prohlášení o světě tour.while na tomto turné bude veřejnost bude zapracována některá BS o nich bude missing.i nevěříte pro jedna minuta k MJ se dead.why je mu stále není pohřben? proč je tox zprávy trvá tak dlouho? něco není v pořádku! rodiny by neměly být povoleny v michael domu bez LAPD.

 44. dora5132 Said,

  mariannaB, shodují i se vším, co je v tvém post.the děti jdou přemístit, a tím Joe Jackson prohlášení o světě tour.while na tomto turné bude veřejnost bude zapracována některá BS o nich bude missing.i nevěříte pro jedna minuta, že MJ je dead.why je mu stále není pohřben? proč je tox zprávy trvá tak dlouho? něco není v pořádku! rodiny by neměly být povoleny v michael domu bez LAPD.

 45. Narkóza Said,

  Na Jacksons jsou velmi náboženské (křesťané / Jehova 's Svědci Věřím-když byl jeho bratr Jermaine konverzi k islámu-) tak, že všechny' byt 'má co do činění s' žádá' strengh a Pána, a že takovou věc si myslím. (Pamatujte si, všichni tak-zvané Reverends na památku?)

 46. SITA Said,

  a dont zapomenout: PODÍVEJTE SE Vaše srdce

 47. Kodaň Said,

  Ve stejný obrázek LaToya se usmívá pod ní velký klobouk ... jsem také všiml, že byl téměř příliš tmavý na mem ale myšlenka je bylo respektovat lidi smutku, ale jsem si všiml, že nemá za Jackson klanu byli buď pláč. Dvakrát jsem slyšel volání osoba pro Michaela. Jednalo se o stejnou osobu becauce hlas byl stejný ...? Také jsem poznal, že když lidé vyšli ze soukromého mem servis jejich bodylanguage neprokázalo, že byli smutku. Viděl jsem jednu ženu byl větší zájem vykazují jinou ženu, co má v ní shoppingbag ... to bylo velmi divné?

 48. hesalive Said,

  ach jo .. děti budou zaslány někde, im 100% positive.an srdci náramek se připojil znovu

 49. Dita Said,

  Ahoj! Je to poprvé, co píšu, a vždy dodržovat stránkách každý den. Podobně jako mnozí zde, myslím si, že Michael je někde naživu. Vše je velmi podivný a tajemný ode dne 25. června. Přečetl jsem si komentáře a omamné komentoval bezpečnostního systému v domě Michael: Kde jsou pásky z bezpečnostní kamery? Pokud tomu tak je pryč, to je opravdu velmi podivné. Mám mnoho otázek: Proč policie nebyla zpochybňována zaměstnance z domu? První výsledky pitvy vyšel ve stejný den a doktor říkal, že nenašel nic, rodina požádala druhá pitva a to je trvá tak dlouho opustit výsledek? Říká se, že tělo je na hřbitově, jak se domnívám, že tisk je ve službě tam nikdo viděl tento nadcházející rakev? Proč ne policie zakázala domu, když sanitka vlevo dům Michael? Dr. Murray má hovořili s policií a oni říkali, že nebyl považován za podezřelého, ale svědek, nyní policie po něm znovu a dermatolog Dr. Klein. Co se stalo? Je v tom, že policie ještě vyšetřuje? Proč je video z jízdy na ambulanci do nemocnice? To, že tělo bylo převzato z vrtulníku (Proč ne řídit?) Úřad koroner na první pitva? Proč se pitva nebyla provedena v nemocnici? Protože si myslím, že každá nemocnice má koronera a chladničce uchovávat těla. Včera jsem hledal na jedné fotografii Michael "mrtvé", aby obraz zevnitř záchranku a já nebyla jedna osoba na mysli: E'Casanova. Kdo je ten muž, který se zdá být kryt Michael objevuje na obřad? Viděl jsem jeho obraz na některých stránkách. Tento příběh o den Michael je fakt pravda? Bude policie nevěří, že by mohl Michael kované svou vlastní smrt? Kdo věděl, že plán na pomoc Michael a kdo, že? Věřím, že jen velmi málo lidí, a ruce se jim peníze, které mají být umístěny a spolupracovat. Je nám líto, ale ve skutečnosti je velmi matoucí a záhadné na mě a věřím, že pro mnohé zde. Postupně jsme všichni spojující a vyvození závěrů. Omlouváme se za obří post! válet se!

 50. auntygrace Said,

  Já zcela souhlasím s teorii! když jsem slyšel o MJ smrti okamžitě jsem cítil, že tam bylo něco špatně. Teda já opravdu ne jeden z jeho fanoušků, jsem stejně jako jeho hudba, ale přesto jsem měl pocit, že se něco divného ... o několik dní později jsem nakonec připustil, že MJ pominulo. pak jsem se díval na památku, a to bylo pro mě jasné: Michael Jackson není mrtvá! Teda máte naprostou pravdu, když prohlásil, že se děti chovaly v podivný způsob, celá rodina Jackson udělal. Jen jsem tam byl na přední straně TV pláč hodně (a opět, já nejsem fanda!) A jeho děti seděli tam jako kdyby to byly jen myšlení ", když je to všechno skončí, je to sooo nudné, jako matematiku ve škole ! ". Bylo to opravdu divné ... když jsem se o pár věcí a souhlasím s většinou teorií na této straně, a já věřím, že MJ je naživu. ale také všimli, že v případě, že pomník byl jen "show", než opravdu hodně lidí, musí být známo, že MJ je naživu, aby se plán, že všechny a aby byl reálný. Myslím, že to musí být velmi obtížné udržet takové tajemství ... chci říct dřív nebo později někdo musí ztratit slovo a odhalí vše, co si myslíte, že ne? a já nerozumím, protože MJ nemá být pohřben jet. a neprodleně to z výsledků pitvy je taky velmi, velmi divné! I když jak se zdá, že nejsou provedeny plánování dosud. je to prostě blázen, všichni chtějí, abychom se domnívají, že MJ je mrtev, ale veškeré jejich akce jsou prostě podporu našich teorií, že něco musí být špatně. si uvědomit, že ne, že?
  Já myslím, OK, MJ zfalšoval jeho smrti, protože mu nechtěla být v médiích už jen proto, že to nejspíš věděl, že se začíná turné, média by se o něm jen mluvit a tak dále, ale podívejte se na situaci nyní: bez ohledu na kanál, který jsem při sledování, MJ je hlavním tématem, je to jen MJ zde, MJ, a každý den nové příběhy přijít, všechny druhy příběhů a některé jsou opravdu téma osobní a tak dále. Myslím, že když jsem byl MJ, I didn't want médii mluvit o mě takhle a vymýšlejí takové hloupé příběhy, o mně, že jsem gay, a že můj otec mě praštil tak, že jsem se stal sterilní. Jen jsem nemohl zvládnout všechny tyto příběhy, a pokusit se udělat řez. Mám na mysli to, co je MJ přemýšlet o všem, že?
  Nicméně budu pokračovat po zpravodajství a všechno, protože jsem chtěl vědět, co se stane dál, a závěr, ke kterému všichni přijít. I'll počkejte a uvidíte ...

  pozdravy z Německa (a tedy pardon za možná špatná angličtina, ...)
  milost

  ps. někteří z vás se divil, co lidi a zejména děti hledali až na památku: Myslím, že vzhlédl k nebi, symbolicky na místě, kde jeho otec je nyní.

 51. VanillaCream Said,

  Michael domu byl činu, ne? A tak policie musela zachránit činu okamžitě, ale že to není v pořádku? Takže důkazy proti tomuto Doc nejsou vyplatí paperbag dopravy. Mám pravdu?

  Nevím právo slova, naděje unterstand vám, co tím myslím.

 52. charliechaplin Said,

  Zde je obrázek Paris nošení náhrdelníku v Památníku:

  http://www.ok.co.uk/celebnews/view/12159/Paris-Jackson-s-tribute-necklace/

 53. Nancy Said,

  Nepřišel jsem na to, jak vás nebude plakat, pokud víte, že váš otec je ležící v jeho rakev tam .... Ty by se okamžitě začne plakat, když se otočím a podívám se na jeho rakev, protože okamžitě přijde vzpomínky ve vaší hlavě a neexistuje způsob, jak začít plakat ale-Děti nebyly ulomit JAKÝMKOLI Tear !!!!!!!!!

 54. lovelidae Said,

  Admin, jsem přesvědčen, že toto teorii celou cestu. Moje sestra je ve stejném věku jako Prince Michael I & Paris a ona by byla více než schopná pochopit takový komplex plot. Ve skutečnosti má přijít s některým ze stejné teorie, jako vy a Michael studoval tak důkladně, že si může jít prostřednictvím fotografií a místě skutečné Michael z jeho impersonators. Tak jsem se definitivně se domnívají, že děti mají nějaké ponětí o tom, co se děje. Všechny prostřednictvím památníku dětí průběžně vzhlédl. Myslím, že MJ byl na památku a že jim řekl, kde by se v případě, že některé potřebné odvahy k silné (ty nejstarší dva věděli, že táta nebyl daleko). Všechny tyto zprávy o děti viděli své otce těla pocházela z Latoya Jackson, pojď LIDÉ OD KDY SE LATOYA JACKSON byly důvěryhodné ZDROJ MJ INFORMACE. Nemám důvěru jí co můžu vyhodit ji, ona se snažil vyhodit MJ pod příslovečnou autobusu během dítě obtěžování zkoušek (které nikdy jsem byl uznán vinným z). Takže, pokud jste čtení tohoto drahá Michael vím, že tě mám rád a zcela podporu svého rozhodnutí. Máte dostatek levé vodítka pro vaše fanoušky pravda a vím, že jste naživu a dobře. Modlím se, aby všechny tyhle věci rychle zmizí z médií, takže můžete být znovusjednoceného s 3 miluje svého života, vaše děti. Miluju tě a modlit se za vás každodenní. Vždy jsem ocenil vaši odvahu, lásku, laskavost, krásu a statečnost. Miluju tě vždycky MJ!

 55. melia8383 Said,

  Myslím, že je stále naživu, doufejme.
  To neznamená, že od té, které oddálilo pitva za další 2 týdny? Proč? Myslím, že lidi, který přichází na stránkách řekl, že je mrtvý! S tím přestat! To jsou lidé, kteří chtějí dát pochybnost v tvé mysli, že si je na druhou hádat yourself.Any jiné celebrity by se otevřít a zavřít hádat, myslím Anna Nicole test Netrvalo tak dlouho! A pochybuji, že byl závislý na cokoliv, v posledních letech samozřejmě. Existuje mnoho příběhů tam o jeho "smrt" je to blázen!
  Jo, ale já věřím, že když pitevních zprávách vrátit, je to bude hlásit, že se jedná o předávkování drogami, vidím to přišlo, myslím si, že je naživu když.

 56. Martha Said,

  emo-pinkt, aby byl přesně to, co jsem si myslel, že po sledování a řekl jsem velmi totéž se svým přítelem. ale pak jsem si myslel, že něco je špatně se mnou. Teď to vidím já wasn't jen mi ...

 57. Wendy Darling Said,

  Jediným bodem, který se mi ztratit naděje o hoax byl děti na památku, ale možná jediným způsobem, aby byl pozemek belivable všem bylo zobrazující děti.
  V každém případě, s médii, veřejností přítomnosti své vlastní děti, tak i vzdělaní a okouzlující, jak se má vyčistit nějakým způsobem jeho obrazu jako dobrý otec.
  I don't think Paříži jednal, to byla opravdu přestěhovali, protože by věděli, že jeho otec dělá somethig obtížné, a ona byla mluvíš lásky k němu. Je to jen dítě.

 58. Lenora Said,

  Každý den jsem většinou jisté, že MJ je stále naživu. Podle TMZ na pitevních zprávách bude neprodleně znovu Zajímalo by mě, proč? Je orgánem, který byl odvezen do nemocnice a než se opravdu koronera MJ to? Jen nezapomeňte, že před pár lety naše média (Jsem z Slovinsko) oznámilo, že Michael koupil zlatý á rakev, která byla dodána do Země Nezemě-tak, že se mi věřit, že to byl jeho vlastní hoblování mrtvý dávno. A tady je obrázek zprávě o TMZ - MJ drog obrázky - v případě, že některé lékaře používá slova To je ono - to četl, je to zajímavé. Všechno je tak divné.
  Se vší úctě k Michaela roztomilé děti, já musím říci, že vše vypadá, že jsou na baseball hra není na památku svého otce. Některé rodiny Jackson řekl, že Michael tvář byla poškozena v důsledku CPR, kterou dostal, a pak ať děti vidí ho rád. I don't domnívat ji. Bohužel, já nevěřím slovo co latoya řekl. Byla zaplacena, že interwiev, a vypadá to, že je to moc peněz grabber. Michael také obviněn, že je dítě molestor, takže nepotřebujete žádné další připomínky.

 59. feyaya Said,

  Nikdy jsem ztratil někoho velmi blízko ke mně, a cítím s vámi všemi, kteří ztratili blízkého. ale mohu říci se 100% jistotu, že když jsem ztratil svým blízkým, ztratí i to obecně. Já jsem 25, ale i can't fathom viděli někoho i láska v rakev, nechť alose ztrácí, aby byl s nimi. ano, jak daleko tyto 3 děti, všechny mladší 12? to nedává žádný smysl. dokonce jako kníže seděl tam hledají nudit z jeho mysli, paris seděl s takovým vzhled klid, jako by vše v pořádku a ok. Já věřím michael je naživu, a to je právě jedna z věcí, které podporuje myšlenku.

  Není žádným překvapením, že výsledky pitvy bylo odloženo znovu. Myslím, že je to vše v rámci trik; další věci odkládat, tím více času je koupil za podvod. buď to, že ani čas je koupil za případné případ vraždy ale přesto si nejsem ztrácejí naději, že Michael je naživu

 60. fm89 Said,

  Já také souhlasit s tím, na vrcholu této závislosti na C4 Doc, co se stalo v posledních dnech ventilovaný v jiný den, ale malovat obraz, který byl užívat léky na delší dobu, a že zemřel, když se snažil přestat užívat nich dnů před příchodem do Spojeného království.

  V programu je také ukázala mu trénink s Hulk (Promiň, že jsem zapomněl jeho jméno), ale před památník, kdy oblohu novinky byly zpochybňování "Hulk" (jeho osobní trenér, který byl připraven ho dostat na koncerty, ale také ho připraven pro dějiny turné) Říkal, že neexistoval žádný vstřikování značkami atd. a žádné známky mu byl k drogám vůbec.

  tak to byl, nebo byl on není o drogách, vím, že v Hollywoodu velmi časté, ale jak jste říkal, že má rodinu atd., a im AEG Určitě by nemělo být šťastná s ním užívání drog se tak moc peněz a reputace na trati ?

 61. Smiile1929 Said,

  Dobře někteří lidé mohou Považme MJ je mrtvý ..
  Ale jestli myslíte o U Tha Whole Thing Od kdy začala Do teď .. A spoustu věcí Don't smysl .. Somethings Jus Není Právo o tom .. Jo jsem mohla být "Loosing My Mind", ale jeho Pravda Ačkoliv .. Na Tha Památník Jen Byla Něco není v pořádku .. By mohl být právě já, ale když Vaše s památníkem pro někoho .. U obav Každý další Pain & Viz Jak Sad Jsou U Know Ale MJ na pohřeb .. Je Jus pohledu Zcela Fake To Me .. = S.

 62. artisticflare Said,

  Jen jsem rád tuto stránku, myslím, že Michael je příliš živý, ale jak awfull to musím jít tak daleko za trochu klidu a pohody! Chci říct WTF! Byl jsem šokován, když v prvním mém 23 rok starý syn mi řekl, že o půlnoci Michael Jackson byl mrtvý i couldnt jen domnívat, že! Byl jsem tak rozrušený volal i pro dny i průměrná pojď Jsem 56 rok starý fanoušek, který byl 6yrs, když Michaekl narodil, byl jsem koupil na Mowtown žili i spal a jedl ji! Ale jak týdny jdou tím i skutečně domnívat, že je podvod, a já jsem opravdu naději Michael není mrtvá! Myslím, že jsme asi bych uznat Michael všichni přišli, aby poznali a lásku, i bych se divila, kdyby více plastická chirurgie měnit svou tvář úplně! Souhlasím, co jste říkal o předávkování drogami, aby získali peníze pojištění není jiná cesta. , Ale i přání, které by seřadit děti a získat je vyřešena s Katherine nebo Janet už! A teď, co máme na co těšit, je nové písně byly propuštěny na Michaels Birhtday a Christmas1!

 63. Shauna Said,

  Jsem asi 75% jistý Michael není mrtvý. Souhlasím s prohlášením o děti hledají nudit na památku. Myslím, že Paříž byla coached o co říct a udělat. Byla pokutu před a po jejím rozdělení na jevišti. I don't viny mu vůbec k jeho falšování death.I by udělal to lety. Možná, že je konečně trochu klid pro jednou ve svém životě. Miluju Michael a přeji mu nejlépe tam, kde to je.

 64. jpresley Said,

  Na konci dne, jen čas ukáže, je-li naše teorie, spekulace a doufá, jsou skutečně správné. Pokud se děti skončí v 'internátní škola' ze země, nebo jen v podstatě zmizelo úplně. Myslím si také, že to bude velmi důležité, jak se všechny právní věci vyjde. Admin, díky za řešení mého předchozího dotazu znovu děti s vaší poslední příspěvek. Takže, jaký je váš přijmout Conrad Murray (sleazeball že je) a Dr. Klein? Co když skončím čelí obvinění? Také by někdo vysvětlit (nebo nabízejí teorie) o tom, jak člověk, který je 5'11, který váží jen 112 kg (pro ty, čtení této mimo USA - sorry, I don't know konverzi, že na metrický systém, ale věřit, že je považován anorektických jakoukoli definici a já bych nebezpečnosti odhad není daleko od smrti) a injesting nahoru na 50 tablet denně, navíc s ohledem na pravidelné injekce demerol a propofol složil rigorózní 4 nebo 5 hodin fyzické? To prostě není, není, neměl smysl. Myslím, že MJ byl dependancy na předepsané meds, ani se k diskusi, ale no tak! Vážně?!

 65. Nina Said,

  Omlouváme se za mé angličtině, ale já jsem z Rumunska, a ačkoli chápu velmi dobře, mohu 't říkají stejné asi můj písemný angličtina, doufám, že budete rozumět ... Tady je to, co si myslím o důvodech k MJ hoax deth:
  1.What umí vrátit do pozornosti všech, na celém světě? koncertů nebylo dost pozornosti si potřebují.
  2.How mnohem déle, mohl skrýt děti? Jsou to teenageři (2) a zájem o život jejich vlastní ...
  3.He 'je hudba ... skvělé, skvělé ... musí to slyšeli znovu ...
  4.Debts musí být zaplacena ... ..
  5,50 koncerty jsou moc i na něj ..
  6.Then mlčení, které potřebují a nikdy známo ...
  Nyní důkazy:
  -diskursu O2 aréně: \ "To je ono! To je ono! Závěrečná opona! ... Miluji tě, já opravdu ... \ "On chtěl oznámit nám ...
  -tajné, který se konal ve všech přestože celý jeho život byl v novinách ..
  -Absence památných z jeho pohřbu ....
  -delay pohřbu ... ... etc.etc vede ke stejnému závěru: je stále naživu!
  Ale především ...:
  Michael si vždycky říkám: podívejte se vaše srdce ... Naše srdce vidí, pochopit, přijmout a ... miluje. Díky za váš život! Potřebujete odpočinek a zasloužený.
  Dávej na sebe pozor ať jste kdekoli!
  Miluji tě víc!

  Děkuji admin. Pro tuto naději ...

 66. Jessie Dai Said,

  I zcela souhlasit s tím, co jste říkal. Vaše analýza je to rozumné. Po shlédnutí památníku, myslel jsem, že Paris nemůže říct lež. Ale potom se podíváme na vaše slova, začal jsem chápat. Je pravda, princ vypadal dosti odlišný od ostatních a podobně jako on se nudí to.
  Opravdu Michael naděje stále žije!
  Miluji tě!

 67. Dani Said,

  Tyto děti ve veřejných nejsou jeho skutečné děti. Jak to, že jsou všichni tak bílá. Vím, že Mike má Vitiligo, ale že nemá vliv na geny. Tyto děti jsou herci a Mike levé Amerika 3 týdny se svými dětmi, které v reálném světě nikdy neviděli. On by nikdy ukázat své skutečné děti na veřejnosti. Nikdy. On ví, že tyto žraloků by jíst.
  A mimochodem nejstarší kluk vypadá přesně jako já. Žádný vtip. Moje matka řekla stejný!
  Hezký den!

 68. Parfemačních Said,

  Zdravím z Jižní Afriky všechny ... v reakci na jeho děti byly za "smrt hoax" jedna otázka ... děti převýšení udržet tajemství, a pokud jsou v něm pak brzy nebo později bude pravda vyjde ... když už mluvíme o nezobrazuje emocí, když moje máma umřel mi bylo 16 a každý den jsem šel do školy, vrátil se a nikdo nevěděl, že jsem ztratila moje máma, bych přišel domů ze školy očekával ji tam a bude sedět na své posteli pláče mého srdce, každý den se to u dokud její pohřeb se pouze čas jsem plakat, když veřejně byla rakev byla snížena v zemi, která je, když mě praštil Neodvolatelnost její smrti ... .. MJ miloval své děti více než cokoliv jiného v tomto světě, pochybuji, že by z let své děti do tajemství, já jsem nebyl negativní zde dont mě špatně, jen s uvedením zřejmé, myslím, že by někdo řekl, velmi drahá, aby ho o tom, co ho dělat, protože věděl, že média byla láska / nenávidět vztah s ním, ani neznám týdnů po jeho "smrti", které nelze dost o něm, i když to znamená, že jsou falsley poskytování zpráv, které jsou i kopání do starých novinek protože dont mít mnoho říct o něm právě teď, a , ať se mu musí sedět vzadu a křičel smíchem věděl, že média teď je největší blázni ... .. mého pozorování to zvyklý LaToya ať se do něj způsobí, že není třeba věřit, že jeho táta let zvyklý na to, že příčina neměl dobrý vztah, pokud by někoho ať do ní pak by to být buď jeho nebo Janet Mami, zbytek rodiny, já dotírat vidět ho nechat je v největší tajemství svého života ... právě pozorování .... AEG by se na to s vědomím, že budou mít miliony z něj po celý zbytek svého života

 69. loveandpeace Said,

  Velká příspěvek, souhlasím 100%. Ty děti viděl, jak to bylo ve veřejnosti s ním. Když by šlo do toystor, měli by dostat bombardovány s paparazzi venku, a pak jdou dovnitř, dostanou bombardovány s fanoušky, kteří chtějí obraz nebo autogramy. Ani jeden z nich by mohl z líbilo, že byli bez života. Jen chtěl být svobodný, a žít normálně.

 70. danisnow70 Said,

  V čele jsou Jacksons na Jamajku! Http://www.stumbleupon.com/s/ # 1fogaZ/www.tmz.com/2009/07/17/michael-jackson-brothers-jackson-5-jamiaca / /

 71. Funkey Said,

  MJ realeased tuto píseň po své "smrti" Myslím, že slova médiích je smyčkování něco řekne. Vezměte si poslechnout http://www.youtube.com/watch?v=JSg0bbQM7D0&feature=related

  Můj dotaz se všemi hudbu držena pod zámkem, proč se tato píseň?

 72. Bee Said,

  Díky za toto vysílání, je to přesně moje myšlenky byly stejně, že by to udělat přesně tak mohl žít a zvyšovat své děti v relativním klidu a pohody.

  To, co o jeho tvář byla 'příliš Uhodila až' na otevřenou rakev je směšné, všechny domy mají pohřeb Restorativní Umělci, kteří mohou dát i ten nejhorší nehodu obětí zase dohromady ve slušný nápad! Pár modřiny by se nic retušovat.

  Také - jsem zapomněl, kde to bylo, snad v komentář vlákno někde tady, že Michael byl plánování k uvolnění nové hudby s dalšími umělci, a také některé nové hudby pod pseudonymem? Je docela možné, protože to bylo řečeno, že má "více než 200 nevydané písně", že může pokračovat v záznamu a produkovat hudbu, může být propuštěn za zaznamenán před svou smrtí, ale kdo bude vědět?

  Vzhledem k jeho MESS a rodina a všichni si to prošli, nechtěl jsem obviňovat ho jeden bit pro výběr této trasy pro on a jeho děti! Michael, když jste tam, požehnám vaše velká ol 'srdce, přeji vám vše nejlepší na světě.

 73. bubblesthechimp Said,

  podívejte se na tento článek:

  Je to původně od E! on-line "Paris Jackson Impromptu nebo Plánovaný?"

  http://news.yahoo.com/s/eonline/20090709/en_top_eo/133344

 74. hesalive Said,

  Vezmi mě na místo bez žádné jméno .. divné .. možná doesnt to znamená, že místo nemá jméno, možná předmětem píseň chce jít někam s žádné jméno?

 75. roxy101 Said,

  Dobře, souhlasím částečně s některými to. Nejsem zcela určitě chtít. Mám pocit, že na začátku možná jsem jen v popírání ...
  Body, které jste opravdu dobrý, a souhlasím s tím, že je divné, že se neprokázalo trochu vzrušení ... ... jak jsem seděl za můj dědeček pomníkem, přední řady a volali nepotlačitelným .... Také jsem se zúčastnil pohřbu pro lidi, že jsem sotva znal, a to i přesto volali .... ale možná je to jenom mně ...

  Teď už vím, chceme věřit, že pokud by někdo mohl strhnout podvod této velké, Michael mohl, ale není si myslíte, že by bylo skluzu teď?
  A i když děti jsou na tom ... jak si vysvětlit, že právní kroky, které se konají? V soudním řízení, kdo bude dosahovat vazbě na ně ... atd.

  diskuse prosím ..

 76. BeenTown Said,

  Mám rád vaše stránky. Ty teorie jsou dobře promyšlené a dobře napsaná. Vše, co se právě písemné dává smysl.

  Je prostě nezdá, jako on je mrtvý, a všechno, co slyší v médiích nyní je, jak Latoya Jackson chystal všechno. Prostě se zdá velmi podivné.

  Myslím, že pokud by se nám vidět tělo v rakve této spekulací by mohlo být více než (jen trochu).

  Nyní je čas otevřít rakev by bylo hned po všech Jackson opustila jeviště hned po jeho Jermaine, Marlon a Paris' řeči.

  Kdyby to takhle udělal, děti by byly již v té zpět, a tak nebude mít na názor svého otce třetiny času v přední části každého.

  Pokud Jackson rodině by mohla mít tak snadno měl soukromé prohlížení hodinu nebo tak právo před Staples Center památník, pak by mohlo snadno udělat to znovu.

  Pořád se podíváte na fotografii Michael v ambulanci a nose jen vypadá širší a jeho kůže trochu tmavší.

  Něco se určitě tady.

 77. roxy101 Said,

  Také ADMIN .. bych ocenil, pokud byste snad mohla dotknout na E'Casanova teorie sebe? Je to skvělá teorie, nicméně podle jeho myspace stránky, on se zdá být velmi živá, stejně jako velmi zdevastovaný sám ... takže jsem zmatená na celý teorie

  Thoughts?

 78. He.is.alive Said,

  @ @ Mariannna: přesně moje pocity, tak jsem souhlasit se všemi říkáte.

  Vzhledem k tomu, že hlavní proud byl dělá a bude nadále dělat, je krmivo veřejnosti "informace" = 'plnicích informace "pro veřejnost, aby se zaměřily na ve snaze" rozptylovat "z toho, co bylo a stále je opravdu děje v zákulisí.

  Nemůžu připomenout jednu jiných celebrit smrti a složení v minulosti, že je / byl za kontroverzní, protože to je příběh o "smrti" na Michael Jackson, i Elvis Presley měl "veřejné pohřeb", a proto přesvědčen, že veřejnost, že byl opravdu "pryč" ...

  Do každé z těchto pohřbů, tisk musel určitou částku privvy přístup a hlášeny obrázků z akce pro veřejnost, aby získali "uzavření" dne.

  Proč? bylo to, že není s "superstar" Michael Jackson? Jistě, on je daleko a / nebo i výše řad některých některé z nich ... Má Jackson clain REALLY si myslíme, že by se polykat tha Staples Center "Památníku Service" celku? Právo spolu se všemi ostatními "informace" neustále krmí v médiích? Běda! Někteří z nás měli pracovní mozku nad pás a jsou skutečně používáte!

  S Jermaine Jackson nosí tajemný sluchátko? V "budete tam" bolesti faux pas monolog? Queen Latifah, kteří ještě nikdy splněna Michael Jackson a řekl David Letterman show na sebe? Zatímco nejlepší přátelé nikdy ukázalo? A seznam pokračuje a jak ... a na mnoha náročných a podezřelé bloggerů mít tak výmluvně posta, včetně ADMIN'S vysílání, které bolestně nastínit jiné hluboké hledisek "smrt a únikové" Váš milý Peter Pan přítel.

  Čím více času, který uplyne - jako Marianna říká: "v jednom roce od teď". svět se vrátí do normálního stavu, i když mám pocit, že "co Michael Jackson smrti" bude nikdy nekončící zdroj pochybovači a 2. guessers se pokusí odhalili, co se skutečně stalo, stejně jako se to stalo s Elvis.

  ** Pro Elvis: v případě, že jste čtení těchto blogu záznamy, které jsem si jistý, že jsou Víme, že jste naživu, ale pod SVAZOVÁ OCHRANY SMYSLU Musíte zůstat skrývat. I tak, i když jste starouši NOW, nevadí, můžete přijít kdykoliv ven, všichni stále miluje ....

  ** Chcete-li Michael Jackson:

  Michael: zatímco jste čtení poznámek na tomto blogu, doufám, a modlit se vám stalo, na tenhle zejména:

  Ty asi nepamatujete tento incident, ale mám docela dobře, a tak stále jasně! Během vašeho vítězství výletu zpět v roce 1984 jste měl ukázat na RFK Stadium ve Washingtonu, DC, kde jsem byl v účasti na 3. řada sedadel z pódia. Ty nosil pruhovaný, shiney oblek a boty, a po nějaké době, stupňuje OFF jeviště, zatímco zpěv, k pohrdání bezpečnosti, chodil pár nohou do publika. Jsi tak daleko, že jste asi 2 nohy pryč ode mne, když jsem zcela vědom své přítomnosti, všiml vaší naprosto krásné ruce svírání mikrofonu, ale navíc jsme očí a když jsem se díval do očí, vzpomínám si na velmi silný otřes, aby mé srdce, když jsem viděl a prožil nesporný bolest tvoje oči ... bože, já nikdy nezapomenu, že dokud jsem živ, a to je to, že stejný "Pain" (a nikoli bolesti) Mluvíte v mluvené části monolog ve svém "Budete tam" píseň.

  Jsem slyšela říkat "bolesti" v aréně Staples a já si jen představit, že bolesti jsem viděl ve vašich očích zpět na RFK v roce 1984 skutečně vzrostla, tak to, že jste se rozhodli "zemřít", aby svět začal věřit, ale ve teď reality, máte se na Vámi zvolené místo, aby unikl svět, že v některé části způsobil vám to bolest, že stejná bolest, kterou jsem viděl ve vašich očích, navždy složil v srdci svém. Květen nejlepší část svého života nyní před vámi, pro vás a vaše 3 statečné děti, které nejlépe ukázala své lásky k vám jejich loajalitu. Bůh s tebou, ať jsi kdekoli, a uzdravím, že bolest ... bolest, že jsem viděl ve vašich očích před 25 lety ...

 79. ishealive Said,

  Jen pohleděv youtube opět na své tiskové konferenci v Londýně v březnu, neustále s tím, že "to je konečný opona" je to jen ironie nebo to byl jeho smrti plánování celého ?????????? Mimochodem chodil byl mrtvý dát pryč, MJ chodil jako gentleman ne s naparování. Čím víc o tom přemýšlím, vypadá to jako hoax, až mě to vypadá jako by byl čekal 'til byl opět v centru pozornosti a pak zase zemřel věděl myšlení lidí se o něm znovu a věděl, že bych se o hodně peněz, pokud zemřel. Některé chlap na Larry King řekl krátce poté, co zemřel, že Michael umírání byl geniální obchodní tah, ale samozřejmě to byl řekl, že myšlení MJ byl mrtvý. Joe Jackson také řekl MJ by být větší než život ve smrti. Kéž by někdo měl obrázek o něm, nebo v případě, že rodina udělal velkou botu pak bude jasné, že to trochu.

 80. Sosh Said,

  @ jackoisalive21

  Neužívejte ji litterary. Já myslím, že někteří lidé řekl Michael vypadat byl spí whil jiné řekl, že jeho tvář byla prety neuspořádaný. Samozřejmě vím, že pokud je tělo, tam bude pouze jeden. Ale podle jeho příběhy dětí viděl 'good'version těla. Messedup není jedno, jak je uvedeno v článku blog

 81. closepaltomj Said,

  Výborně napsané. Rád bych sponzora této stránky.

 82. Persie Said,

  Ano Rodina jednal divné. Já osobně byl plešatějící mých očích, a já nejsem členem rodiny a já jsem ani obrovský fanoušek. Ale tady je věc: i když zfalšoval jeho smrti bychom měli srovnávat je na programu ochrany svědků. Pokud máte souseda, který je obtěžuje nebo ohrožených a program odstraní ho z oblasti nebo země, a my všichni sousedé vědí o tom, že máme jít a pokusit se ukázat, že ano, a tak je živý nebo pod ochranným vazbě! Jsme, že se jedná o dobrý kamarád a soused nebo jsme pomáhá najít nepřítele našeho přítele.
  Od prvního dne jsem měl Falešná teorie, ale teď myslím, že když je pryč, pokud je mrtvý předstírat bychom měli nechat samostatně se dostat na jeho život. Ale já byla kontrola vašich stránkách každodenní a děkuji za uvedení tohoto dohromady.
  Jako MJ říká: mír

 83. fanatik Said,

  Byl jsem pozorně sledoval video záběrů MJ v ambulanci, stejně jako fotografie ho do sanitky a jsem si všiml zajímavé věci:

  1. Dr. Conrad Murray byl citován, jak říká, že on jel do ambulance s MJ do nemocnice a snaží vzkřísit MJ podáváním CPR celou dobu v ambulanci.

  - Nicméně, nevidím Dr. Murray kdekoliv na této fotografii správy CPR. Nemá dokonce vypadá, že je v ambulanci, pokud je na zadní straně dává MJ masáž nohou, nebo tak něco.
  http://media.ebaumsworld.com/mediaFiles/picture/218923/80678247.jpg

  2. Pozorně sledujte video záběry ze sanitky MJ odchodu domů. V 1:22 minut vidíte obraz (myslím) jednu z zdravotníci z vnitřku ambulance hledá z okna. Pokud MJ byl cardic zatčení proč je zdravotník hledá mimo okno a ne ošetřující MJ.

  -Myslel jsem, že to by mohlo být pouhým odrazem muž stojící za sanitku při dodržení scéně. Ale já jsem se zeptala, proč je jeho reflexe jediný objevil, protože tam bylo hodně lidí v této oblasti, včetně člověka a kamera-standers ale obrázek je pouze jedním odrazem od okna.

  3. Pozorně podívat na 1:33 minut videozáznamu. Jedná se o boční okno ambulance, kde se fotograf Předpokládám, že se na poslední fotografii MJ. Tento názor je trochu rozmazaný, ale zdá se, že zdravotník muž v ambulanci nemá na žádné rukavice. I don't see kyslíku thingy, že byl na MJ tvář. Promiňte, když řeknu, že nemám ani pomyslet MJ je v této ambulanci. Videozáznamu tohoto snap výstřel, není v souladu s fotografii, obrázek, který tvrdí, že chlap vzal z MJ zatímco v ambulanci. Možná, že chlap photoshopped že fotka? Nejsem expert obrazu tak nemohu říci, je-li to reálné fotografie nebo podvodník. Nebo fotografie mohla být přijata v dřívější době, nebo den?

  3. Pozorně dívat z 1:42-1:47 min. MJ byl již v ambulanci a bylo přivezeno do nemocnice. Požáru kamionu na silnici v procesu odchodu ze scény stejně. Nicméně můžete vidět neoznačena ambulance uzavírat MJ domů na pozadí, když se předpokládat, které mají být na své cestě do nemocnice, již.

  - Nejprve jsem si myslel, že snad jsou jen přehrávání záběrů na sanitku, která byla MJ přijetí do nemocnice, ale jsem si všiml, že na sanitku se předpokládat, že se účetní MJ má číslo 71 na něm. Sanitka, která vstupuje do své vlasti po první vlevo nemá číslo na ní. Nejsem obeznámen s LA zdravotníci, ale jsem si myslel, že všechny sanitky musely ID čísel na nich. Pak jsem si myslel, že možná, že sanitka měla problém komunikace a nevěděli, že sanitka už MJ přijata do nemocnice. Nicméně, pokud MJ byl již odvezen v první ambulance, pak proč se bezpečnostní stráže nájem, že sanitka vstoupit do branky? Měly by se říci, že MJ byl již byla přijata a které již potřebují sanitku, ale to není tento případ, ale nechat, že sanitka vstoupit.

  - Možná, že první ambulance byla volavých nebo něco, ale pokud MJ byl opravdu v cardic zatčení mohl dovolit čas na scéně návnadu?

  Zde je odkaz na video:
  http://www.youtube.com/watch?v=QuXRaJFdmKU

 84. MichaelJacksonIsStillAlive Said,

  okk i docela dobře souhlasit s převlekem thingy cuz jste viděl dokumentární "odhalili"? Tak každý zasvěcených uvádí tím či oním způsobem, že Michael byl král převleků a pokud by mohl někdo vytáhnout ho michael mohl .... HE podařilo ošálit nikoho S JEHO převleků! takže si myslím, že je možná šance, že by mohl změnit svůj vzhled, ale pak znovu, možná ne ... kdo ví?

 85. A-zvědavá-mysli Said,

  Mám ralised, že můj poslední příspěvek o těchto teorií nebyl vyslán, ale v anycase jsem tento I'd like to share. Michael Zdálo se, že opravdu bylo addictted na drogách, protože pokud budete pozorně poslouchat, aby tento klip uslyšíte žena mu, když říká, že to není dobře, že si budete vstříkněte mu něco ....

  http://www.youtube.com/watch?v=yG2doMwV4jw

 86. MichaelJacksonIsStillAlive Said,

  Existuje ještě jiná THING! Tak prý Michael Jackson má oficiální youtube kanál "http://www.youtube.com/user/michaeljackson" ... .. je to mohlo být potvrzeno, nebo tak něco ... a také, někdo jasně aktualizace kanálu pravidelně (zkontrolovat 'poslední znak v') ... .. takže ten, kdo je odpovědný za aktualizaci kanálu musí KNO michael, nebo tak něco .... Nevím shoould jsme se podívat na to, nebo něco, lyk zkuste najít oficiální Facebook nebo MySpace nebo něco takového .. Nemyslíte? Možná, že by mohlo nás dostanete další s tímto .. cuz v okamžiku, kdy máme jen myšlenky, které mohou ale nemusí být prokázáno, ... ..

 87. Blanka Said,

  Jak jsem již řekl předtím, než jsem obrovské Michael Jackson Fan ... a jedna z věcí, které nelze pochopit, pokud se zabil sám, a předávkování propofol nebo demerol které způsobují infarkt a před comeback turné měl vzít fyzické testy a byl ve skvělé formě a zdravý, proč lékaři nevidí byl náročný na předpis léků a měl zdravotní problém? je druh matoucí! Že by se měl objevit na zkušební právo?

 88. A-zvědavá-mysli Said,

  Mohu se mýlit, ale určitě to zní jako, že to, co mu řekl, a podívat se na něj ... vypadá úplně medikovaným .... Je to velmi smutné ....

 89. CrAzYiNsAnEbArBiE Said,

  I Stick S Moje teorie. Řekl, že jsme je neviděli nic Přesto A koncert bude Like You nikdy předtím. On je asi všechno tohle Jeho Comeback Tour, tedy Comeback? Plus Im Pretty Samozřejmě, že každý Cant zadržovat slzy. I zvolal Více než kdokoliv na této památky. Im So Confused. I Feel On je naživu a já doufám, že On je v pořádku.

 90. MrsBenjamin Said,

  Mám komentář, ale mohu se mýlit ... im příliš líní, aby si tento článek ... a článek, který LaToya Jackson musel zhasili ne dávno tvrdila, že jí MJ byl zavražděn ... no .. o tom náhrdelníky ... vyjádřila něco, co by měl Paris modré náhrdelníky ... a dala jí táta druhé poloviny .. PROSÍM, PROSÍM správné se mě, jestli jsem špatně asi tohle ... ale myslím, že bylo řečeno, že měl náhrdelníky Paris je náhrdelník, který mění barvu od tělesné teploty nebo tak něco?. . líto im není dobré na vysvětlování věcí ... ale řekla druhá polovina (který měl MJ) obrátil fialové, protože on byl tak studený ... ale Latoya řekl jeho tělo bylo teplé, když tam byl s dětmi, když první odešel v pokoji? ? .... Prosím, se k tomu ... .. Im so-palec dolů-na thins vysvětlit ... promiň!

 91. LadyV Said,

  Viděl jsem Paříž 'po projevu jsem řekl, to bylo naprosto reálné, tak jsem pozoroval, že myšlení bylo skutečné, ale jenom na mě podíval podvrh. Nepochybuji o tom, Paris znamenalo, co říká, ale plakat na konci vypadá zinscenoval.

 92. MrsBenjamin Said,

  a kdokoli, kdo ví, kde se "supermom" šel? prostě zvědavá

 93. charliechaplin Said,

  Souhlasím s jackoisalive21.

  Nemůžeme se na prsty, ale náš instinkt je nám říkal, že MJ je naživu. My nemusíme být schopni dokázat, a ne hned, nebo snad v budoucnu, ale víme, že je tam v bezpečí & začínají mít normální život, že má vždycky chtěla.

  Za to, že bych neměla MJ přání vrátit se do pozornosti a opět se lambasted zase jako dřív. Zaslouží si být šťastná, že by každý z nás rád, už od začátku své kariéry ve věku 5.

  Pokud 'umírání' je jeho cestě do důchodu na 50, pak bychom mohli i podporu mu k tomuto rozhodnutí. Jak jsem řekl, jsme se nikdy nemusí mít důkaz, že je naživu, ale naše srdce nám řekněte, že je.

  Pro mě se způsobem podporovat ho zastává ho co můžeme od těch, kteří ještě flek jeho osobnost i po jeho smrti, které volají jemu pedophile nebo sexuální obtěžovatel dětí nebo úchyl.

  Pojďme si ukázat naši podporu tím, z které země budeme patřit takže MJ to odpůrci budou plně vědom, že nepatřil do své domovské země, ale pro celý svět. A tak, když někdo zmatky s MJ obrazu znovu po smrti, budou muset čelit hněvu svých fanoušků SVĚTA.

 94. charliechaplin Said,

  TYPO opravy chyb:

  Nemůžeme se na prsty, ale náš instinkt je nám říkal, že MJ je naživu.

  By mělo být:

  Nemůžeme umístit naše prsty na to ....

  A

  Pro mě se způsobem podporovat ho zastává ho co můžeme od těch, kteří ještě flek jeho osobnost i po jeho smrti, které volají jemu pedophile nebo sexuální obtěžovatel dětí nebo úchyl.

  By mělo být:

  Pro mě, náš způsob podpory ním ...

 95. Jori Said,

  Díky moc za všechny tvrdé práce a myšlení, která odešla do sestavení této informace tak komplexně a tak rychle. I my jsme měli pochybnosti, dobře, a celá řada otázek, které byly vzneseny má uražený moje zvědavost stejně.

  Četl jsem, že právě dnes Janet rozdělil se svým dlouholetým beau Jermaine Dupri. Jak včas.

  Nevěřím, že Michael je pryč. On je tažen rychlým jeden na ty chamtivých lovečtí psi při AEG Live, všechny zároveň zpevnění jeho bankovní účet, zúčtování jeho pověst, a stává titulní stránku novinky znovu.

  Bloodsucking parazity zřejmě chyba Michaela jemnost a klidné chování za slabost. Velký omyl. Michael byla vždy všímavá a impozantní podnikání muž. To byl asi nejmoudřejší tah se mu to dosud. Klobouky off.

  Všude tam, kde je Michael Doufám, že se těší na klid a pohodu, která poskytuje celkový anonymity. Představuji si, že je to mimo někam na konci země, hluboko v křoví nebo na horách v Nepálu, kde se nikdo nikdy neslyšel o Michael Jackson ... Skvělé!

 96. wildchild Said,

  jackoisalive21, souhlasím s vámi. Nemyslím si, že buď se vrátí. Už jsem napsal, že na jiné místo. Představte si, co by se stalo, když právě vrátil. Ne každý by byl rád, protože většina z nás tady.

  Pomyšlení na další věc. Slyšel jsem, že své děti nikdy neměli vidět ho plnit, a to ani na zkoušku, protože chtěl zachránit tím, že pro to je to show. Překvapení je. Možná je to jen další věc, ke zvýšení důvěryhodnosti o této smrti. Ale jestli je to pravda, je to trochu smutné. Asi nebude nikdy vidět ho provést buď cestou nyní. Není v tomto životě ..

  Co si o tom myslíte?

 97. navyblue62643 Said,

  zatímco sledujete youtube video z památníku služby pro Michael ad zasvítil na obrazovce pro podvodní pamětní park v blízkosti Key Biscayne, FL 3,5 mil pobřeží Je možné, že tělo bylo spáleno a umístěny zde. Název této podmořský hřbitov je "Neptune Památník Reef" Také při sledování památníku jsem pozorovat poměrně málo lidí hledá vzhůru. Mohl by byly hledá někoho "MJ" stojí v jedné z beden připraven výlet označení "I am Alive a tady navždy" na konci Rev Smith projev. Také jsem se zaměřila na fotografii s otevřenou rakev, a je určitě looke Michael ohýbání dolů a líbal mrtvé osoby, zatímco Al a dívat se na Jesse. Ruka na těle určitě vypadá hodně rád Michaela.

 98. Taylor Said,

  Musím se přiznat, že během své služby i pomník byl přemístěn, a zvláště když paris řekl, "že od té doby jsem se narodil táta byl nejlepší táta a já ho miluju tak moc." A pak jsem myslel, že právě mluvil v přítomném čase.

  je téměř automatické, jak v případě, že osoba zemře, že začneme, které se k nim v minulosti nervózní. Já neříkám, že jí slzy byly zfalšoval ... i volal každý den, že moji rodiče byli pryč z jejich 10 dnů dovolené, když mi bylo asi její věk.

  i pečlivě sledovali, jak se zejména paris zpívali všechny písničky a zatleskal rukama a těšil se hold kladen na v otcovském čest.

  byla přesunuta i když lidé hovořili o všechny dobré, že Michael měl udělat pro svět. v mém srdci věřím, že Michael Jackson je stále naživu.

  Neumím si představit svou rodinu úplně disrespecting jeho přání rád, že ... že by ještě pokrytí děti, a proč se na Zemi by mj chtějí zvýšit svou matku jeho dětí, kdyby takový problém s Svědkové Jehovovi.

  Díval jsem se na zábavu a dneska poprvé paní. Katherine Jackson nebude doma školy michael děti budou navštěvují soukromou školu ... Mrs. Jackson má doma schooled každý jiný.

  další věc, o tuto fotografii unikly do tisku, aby byly děti jdou do říše haly. se zvyšuje jako svědek Jehovův i nalézt jejich příliš ležérní oblečení, a pokud paní. Jackson je stejně účinné jako tvrzení ... chlapce by byly v košile a kravaty a Paříž by se v šatech, a obvykle nemají knihu vzhůru nohama a zpátky ... to bylo provedeno tak, aby lidé mohli vidět, že tyto byly svědek Jehovův píseň knihy ...

  které se změnily a odešla do papíru vypadají zády těch tvrdých vázána ... starší modely.
  i nadále přesvědčeni, že Michael Jackson je živý a dobře.

  závěrečné myąlenka mj se těší iluze. Ten vyvolal baru tak vysoké, v hudbě Indy ... co by mohlo být větší než vracím z mrtvých ... NIC!

 99. umožňuje hovořit Said,

  Myslím, že princ 1 vypadá to nuda, nebo jako "Nerad jsem to udělat." mohl jim řekl, budu dál na chvíli, ale stejně to pro mě. Pokud Michael udělal jsem ještě nejsem naštvaná na něj, někdy musíte dělat to, co máte dělat.

 100. umožňuje hovořit Said,

  Zajímalo by mě, proč je Michael byl takový narkoman. Proč did'nt někdo hrozí vystavit ho na dětské ochranné služby, a to se všemi z skandální lidi kolem sebe, to by byl snadný způsob, jak někoho vydírat ho i jeho rodinu, která by byla velkým motivačním faktorem pro něj ukončete pomocí drog.

 101. MyBelovedMJ Said,

  On LOVE převleků. To je správná, a i don `t péče, pokud by se měl někdy vrátit. Chci jen na něm, aby se v klidu a mít život mu to někdy toužil po. To je vše, na čem záleží na mně.

 102. Samantha Said,

  Souhlasím na této, ale i nesouhlasíte, že přijde zpět, svět bude ho nenávidět za to, co udělal. A již 12 lidí, spáchali sebevraždu, nebo v oblasti médií dosahuje až leží jako by vždycky.

  Ale kdo ví, jsem zvyklý ho nenávidím
  Miluju tě michael, pokud jste někdy <3

 103. KARENM14 Said,

  OK Už známe ŽIVÝ FOTO NENÍ HIM. NA INTERNETU Pokud hledáte UP FOTOGRAFIE PRO MICHAEL JACKSON'S EAR má zblízka svého ucha a pak s normálním snímek mu jeden z jeho dětský za ním. PŘEVZATY 10. Červen 2009 patnácti dnů před POTÉ pokud kopírujete ambulance FOTO a otočte obraz HIM vidíte jeho ucha je normální. Sanitka LIDÉ SE NA STARÉM náplastí na buben NEJSOU NOVÉ si jako někdo již dříve uvedené PAK JE MOJE OTÁZKA Kdy byl tento obrázek BRÁT? A pokud k němu 25. června KDO JE CUZ Není MICHAEL? A HE'S not dead. A myslím, že SE VRÁTÍ To je moje stanovisko Nemyslím si chtěl udělat Jako ELVIS STORY. HE vždy něco dělat RŮZNÝCH KAŽDÉHO ví. Teď už nevím, jestli diáře je pravda o něm odpočívá a vrátí zpět na tyto termíny VÁNOCE A NOVÝ roky, ale i on říkal, že by mohly být větší než ELVIS'S comeback zvláštní v roce 1969. HE Někde rovněž řekl, že stále má hodně věcí ještě chtěli udělat. Myslím, že je to snažíte dokázat BOD, že všech těch letech média a noviny RAN jeho jméno PROSTřEDNICTVÍM bahně. A někteří uvěřili. Pokud jde o mne šanci. POKUD I tady to z vlastních úst nebo uvidíš to na vlastní oči MOJE Nic z toho je pravda. SO HIM REAPPEARING BY TO SAY USA je, že média LYED DO USA. Now I'm Vidět HIM HE'S not dead. Pak LYED SE NÁM TENTO celou dobu o všech obvinění o něm. Nevěříte VŠE v médiích, pokud jde o celebrity. GO svého vlastního srdce. Jako Michael má velkou ONE. Když Bůh učinil jemu Určitě prolomil forma. Nikdo HOLD svíčku k němu. A pokud DID VRÁCENÍ I nebude MAD AT HIM A nemyslím si, že A LOT fanoušků by buď bych prostě říct Vítejte zpět WE ALL LOVE vám děkuji a vidím tě prokázán jste POINT.

 104. KARENM14 Said,

  TAKÉ Všimla sis, že když oheň CIZINEC DOLŮ v médiích. Zdá se, že vytvořit něco jiného OUT udržet FLAMES Z chodit. Chtějí zachovat STORY HOT. Žádné připomínky.

 105. svangel Said,

  ADMIN Potřebuji ASK U SOMTHING ... Existuje POSIBLITY ŽE KIDS * * Ukázal BYL návnada ... Nikdo viděli A JEHO pouhých pár dní před jeho smrtí HE ukázal fotky tam FACES HU ... říká, že VÁNOČNÍ PIC s nimi SE TO BE SKUTEČNÉHO ... žvanec BE návnada NEBO JINÝCH děti od NEVR PŮDA RANCH

 106. svangel Said,

  http://www.youtube.com/watch?v=Fcy8N-CYp3M&NR=1
  Podívejte se na to

 107. JC.LOVES.MJ Said,

  jackoisalive:

  Souhlasím, a tak věřím, že je naživu, on prostě isnt typ člověka, aby jeho fanoušci naštvaná, co o náklady na památku a všechny ty řeči, jako isnt on jen horší věci, které pro sebe, a to způsobem ? prosím, aby mi understandd;

 108. itsme Said,

  Důvodem, proč se podívat nahoru, protože tam je velký displej v této hale ... takže ona hledá sama v danou chvíli.

 109. MichaelJacksonIsStillAlive Said,

  Ochh A ještě jedna věc
  ==== PŘEČTĚTE SI ========
  Dobře všichni remebers Macaulay Culkin právo? (dítě doma sám) .... Byl opravdu dobří přátelé s Michaelem a dokonce povstav 4 michael s dítětem obtěžování zkoušek ... ... ale macauley nemá jednou mluvil asi Michaela "smrti" ... .. divný ryt?

 110. momsword Said,

  hovořící o své děti, má někdo viděl tyto fotky? jeho děti jsou krásné .... takové milé a pečovat otec:

  http://momsword.org/index.php?option=com_content&view=article&id=2381:michael-jacksons-life-as-a-dad-photos&catid=1:latest-reviews&Itemid=50

 111. Andrea Said,

  Ví někdo prosím, kde je tělo? Slyšel jsem o tzv. 'tělo' na MJ je stále chybí? Prosím Ví někdo o tom něco? Proč nikdo zdá rozčilený, že jeho tělo je nezvěstné tak dlouho? Je prostě není v pořádku!
  O děti Katherine a Janet se možná dostanu. Rebbie Jackson je krásné matce a ona by mohla vypadat po nich stejně? 'Rebbie' je cool! Joe Jackson chce zase děti do "Jackson 3" Nejsem si jistý, že bude dít? budou pravděpodobně jít do 'internátní škola' zahraničí. Doubt 'Debbie' nebo 'Chůva' nebo 'Diana Ross' dostanou děti. 'Kate' (Katherine), Janet a Rebbie jsou nejlepší sázku! Joe Jackson opravdu neměly dostat děti jako Michael by být narušena, pokud Joe dostal jim! Bože, kdo by chtěl Joe Jackson jako táta? Já bych raději Michael Jackson jako táta, jak je / byl mnohem Kinder!

 112. Mjisalive1 Said,

  Michael ... pls ... přijde bck jsme chybět hodně .... Hudby je neúplná bez tebe ..

  Chceme naše perla zpět ... víme THT ur naživu .... někam ...

  Myslím, že Michael se bude vracet s třesk!

 113. Mjisalive1 Said,

  @ ADMIN-děkuju moc ... ur webových stránkách vždy dělá moje myšlenky, že možná naživu MJ žije yet.Your teorie jsou i písemné a vyjasnění.
  Mějte na dobrou práci ....

  Myslím, že budete držet otevření našich očích široké ... [:)]
  But whatever, I really really want to thank you from the bottom of my heart…

  Bůh ti žehnej.

 114. zealot Said,

  re: paris Jackson mood ring/necklace-

  I believe that paris jackson put the mood ring/necklace on “MJ” at the private memorial which could explain why the color was purple. His “body” was cold by then. However, I remember someone saying that his body was already cold b/f paramedics came to his house. wtf? I forgot the source of info but I think it could have came from the 911 call or something. If that is the case, then Latoya claims of his body being warm at the hospital is inconsistent.

  re: MJ passing physical exam-

  If MJ did have any type of medical illness, he could have paid a doctor to say that he passed it. Although it may seem unethical, for the right price I probably would have said that he passed it with flying colors. Sure, the doctor(s) could risk losing his/her license but the money made from that transaction could surpass the average lifetime earnings for any medical doctor. I think Dr. Arnold Klein knows way more than what he is telling. I find it strange that MJ was going to Dr. Arnold's office like 3 time a week throughout this year. On some days, he would leave Dr. Arnold's office carrying a bag that says skin cancer treatment or something (MJJ Pictures, 2009).

  When Dr. Arnold was on CNN, Larry King said that MJ's entire body was as white as a lily flower. Then, Dr. Arnold' s face became full of confusion, shock, or fear. I thought something was sus. about that.

  I'm still trying to figure out how MJ was bald headed unless he shaved his head within a week or so prior to his alleged death. A wig can be easily spotted and sometime he did wear them, but other times he had to have been wearing weave extensions because I could see his scalp in his hair. In order to wear weave extensions, you have to hair a nice length of hair to attach the weave piece to so being bald just doesn't make sense.

 115. Reflection Said,

  To Nr. 111 Andrea:
  Quote: “Please does anyone know where the body is?? I heard the so called 'body' of MJ is STILL missing??”

  Hello Andrea,
  I don't have any inside information but I would assume that Michael's body would be in a safe place, which is unknown to the public. If you read up on James Brown for example, it seems that he was buried 2 months after his death. This suggests that it is possible for a burial to be delayed for such a length of time.

  -----

  IN THE BEGINNING, after I heard the news I was not doubting that Michael was dead. I didn't want to believe it but I accepted it. Then a couple of days later I noticed that the stories did not add up. I started looking online on June 28th and have been reading here ever since. I was not going to post but I feel it would be better to say something because thinking about this in the quiet of my room isn't helping much.

  I WAS CONVINCED that he is alive.

  A FEW DAYS AGO however I got doubtful again and now I am unsure. I would say that the reasons speaking for and against his death now weigh up about equally.

  I THINK THAT careful reflection is needed when certain claims are made. Yes, there are many irregularities, changing stories and confusing points. On the other hand, claiming that an 11-year old girl is acting at her father's memorial, that the police is involved, as well as the hospitals, ambulance staff, all the entertainers who were close to him, his family and even the government is inappropriate and far-fetched, in my opinion.

  WE SHOULD BE careful not to confuse facts. It would be naive to provide only one answer to an unanswered question. If a question is unanswered that doesn't automatically mean that Michael is alive, or dead.

  FOR EXAMPLE: Paris' necklace
  She could have given her father half of that necklace. She could be wearing the other half beneath her sweater.
  Or she could have damaged the chain and it has to be repaired. Maybe she keeps it in her desk or in a special drawer.

  THE TRUTH IS, we don't know anything for sure.

  I WOULD LOVE it if Michael was here with us. He was a wonderful human being who did so much for this world. He really tried to make it a better place. Sadly many people did not appreciate that fact. Many people did not understand him. They got interested in silly facts like monkeys, facial surgeries and hyperberic chambers.

  In my opinion he wouldn't have needed those surgeries because he was BEAUTIFUL, inside and outside. But he was a very intelligent man and ultimately it was his choice.

  I AM SORRY that Michael seemed to have people around him who gave him bad advice. Who knows where their interests lay. We cannot trust everyone who is now coming out claiming to be Michael's best and long-time friend.

  THE MEDIA RIDICULED him and many people caught on. It is only now that a lot of people are realising what a wonderful person he actually was. But if that is his legacy, so be it.

  WE CAN HONOR MICHAEL'S MEMORY by becoming better, kinder and more patient people. If we all put our energy into becoming better people, then this world WILL become a better place. Have you seen the film “Pay it forward”? Pokud ne, měli byste.

  TO THOSE OF YOU WHO HAVE READ THIS FAR:
  Děkujeme vám. And congratulations.

 116. Reflection Said,

  I HAVE ONE QUESTION THOUGH… There was a poster on here called “IKNOWITALL”. I haven't seen him or her on here for days. Where is he/she?

 117. Subliminal Said,

  Kids get over deaths quickly, the memorial was ages after his death.

  This whole 'because he wouldn't hurt his kids' theory is seriously laughable.

 118. Samantha Said,

  Those children were his children.
  And i don't understand why Debbie is after the Children now, its kind of making me feel he really is gone. But i look at this site everyday and it makes me beleive his alive, I don't want him to do some comeback, i just want to know for sure his alive and happy somewhere which he deserves.

 119. Samantha Said,

  Oh! i kind of get it now… Well in my opinion They want Katherine to have Custody of the 3 Children so that They can send them back to Michael, you know what i mean?.. so Debbie Rowe dosen't have because his still alive (hopefully).
  Well that's what i thinkk…

 120. Samantha Said,

  Does anyone know if People won or payed tickets for the Memorial? Because if they payed, i bet people will be pretty angry to waste it on somthing that wasn't even true. If his alive!!
  <3

 121. Samantha Said,

  & i'm now never going to listen to the media, i now know that Part of this Hoax is to prove to never listen to the Media. Trueeeeee!

 122. Samantha Said,

  ok! last thing ahah.

  There was never a tear actually shed……..Paris is more interested in her pocketbook till Aunty Janet nudges her and she goes into acting like shes sad. The pre Family memorial was not a private memorial at all……it was a practice session to make sure Paris had how to fake cry down……you never see a tear from anyone…….Jermaine did his best but nope.

 123. Samantha Said,

  and i saw when i was watching at the memorial people yelling out “I LOVE YOUU JANETTTT” its like its not a music concert? I know they were fans of her, i know i am but it's a memorial people be quiett! And i saw Prince was laughing on stage. Hmmm ....

  ok! enough from me.

  Thanks Admins! I love you're work.

 124. YouRockMyWorld Said,

  dani,

  I'm totally with you on this. I also think that these 3 kids that are shown to public are not MJ' real kids. Because if Mike would really want to protect his real kids and make sure that noone would ever see them – he could really do it…

  Think about this…

  At the beggining he put some masks and scarfs on their faces to “protect” them from paparazzi… It was done to show off that he is relly concern about them being in public…AND on the other hand – to drag the attention to them….
  Cause please!!! – are the half transparent scarf is so protective????

  And some time before the hoax there were pics of th fake kids all over the Internet without masks….Why??? So the world will concentrate on the them and leave Mike and the real kids alone…

 125. Reflection Said,

  I just read this interesting article about AUTOPSIES: http://health.howstuffworks.com/autopsy.htm

  The article contains some information, which some readers may find disturbing but there are NO disturbing pictures. It just gives you the facts.

  It seems that DNA testing is not done often.

  “We can't do DNA on every case and match up every little thing. Even though it happens on TV, it's not within our capabilities. Very often it's not within the lab's capabilities. Sometimes there are financial constraints on what we can do.”

  Of course in this case it could be different. The truth is we don't know whether it was done in this case and what the result was.

 126. Seekeroftruth Said,

  No… kids do not get over deaths quickly, especially
  a parent's death. I know this to be true first hand.
  My own father transitioned from this life when I was only eight years old. You never get over something like that. My neice's dog got hit by a car and the dog died. Here we are, a couple of years later and it still affects her today.
  My father's passing made me grow up. I would see and hear my mother crying very often. There is nothing quick when it comes to “death”.

 127. Seekeroftruth Said,

  For people who believe MJ is truly gone…why are you here? This website is entitled “Michael Jackson Hoax Death”, right? You must have some doubts or you would not be here. People and the government stage “deaths” more than you realize.

 128. JC.LOVES.MJ Said,

  oh my god, i love the new look !
  and i LOVE MJ !
  hes aliveee, trust me.
  i know these things

 129. MichaelJacksonIsStillAlive Said,

  kool… im luving the new look of the site.. its good that now there is a reply button… keep it up!!

 130. calmz74 Said,

  I agree with everyones comments and i,m confused just as much as anyone else is.I believe that he is alive and somewhere safe and somewhere where nobody will bother him especially the crappy media.BUT look at what happenned to Heath Ledger???? Only 28 not a long time of prescription of drug usuage and the one time he took more than his body could cope it destroyed him….The other side that makes me believe mj is alive is because the way the family have dealt with all this…Jamaine the brother seems to be the main spokesperson for the family .He has done a few interviews (you can see them on you tube) he seems to be the strongest and always keeping it together very well and on each interview always saying the same story word for word its like its been roled played incase he leaks or makes a mistake.The other reason i believe he is alive is we have only seen the same footage on tv and read in the papers over and over but no proof of anything???? Like when he was rushed to hospital who was the doctor that treated him and pronounced him dead? what about the people in the hospital? the staff? knowing there was such an icon in the hospital nobody rushed to take a photo or speak about it on the news? When princess diana died the doctor made a statement and he pronounced her dead on tv…he explianed what they done couldnt save her…etc etc
  I could go on and on i believe he would never resurface he planned this very well and after all this settles he would reunite the kids with him at a place unknow if you listen to his new song it even tells us BRING ME TO A PLACE UNKNOWN…….??????

 131. jackoisalive21 Said,

  PARIS,PRINCE & BLANKET ARE MICHAEL'S KIDS!

  i find it strange that MJ showed their faces before he disappeared too but i think it was part of the plan. Im 100% they arnt random kids who the public thinks are his i am sure that the kids shown are actually his.

  michael could only go so far to protect them from the public who couldnt hind them forever and apparently the kids hated the masks michael made them wear (N).

  michael is alive.

 132. Wendy Darling Said,

  @ Momsword,
  thank you for the pictures. Beautiful family, the children are really lucky to have such daddy. so sweet.

 133. Nina Said,

  what ???? tell us more !!!
  please….

 134. dane86 Said,

  wow! this site really looks great now ADMIN!

  @ADMIN
  I still believe he's alive,..I hope more articles and reliable evidences will be posted in this site. I'm always checking this out everyday, through my laptop or my phone and I noticed that it's taking a long time for a new article to be posted in this site, I hope more clues and proofs will be revealed…

  again, this site is really great and so are the people who still believe that he's alive,happy and safe…

  Michael, wherever you are, I hope you're always happy and fine^^

 135. MJthebest Said,

  how on earth could any member in the family would take a photo during his lifeless and breathless body lying on the hospital during that sadness emotional moment? . Press are not allowed to get in on that private moment. if ever he hoax death which i hope coz i miss him so much singing. wherever he is now hope he finally found happiness and peace

 136. Seekeroftruth Said,

  dane86 that is why I trust this website because they don't post just anything.

 137. mjfan Said,

  To the person way up in the comments who thinks it is unlikely someone would have had plastic surgery to look like MJ to give the O2 announcement, Navi, one of MJ's official body doubles HAD plastic surgery for that purpose. THat is a fact. Many other MJ impersonators have also had plastic surgery to look more like MJ. So the idea that another one could have done it is not far-fetched at all.

  I'm from the “I believe MJ is dead, but find all this interesting” contingent. THough I DO believe the O2 announcement was done by an imposter. That wasn't his voice/accent or walk, or mannerisms, or etc. PLUS, he was in an awful hurry to get out of there. That's not MJ. MJ LOVED his fans. He would have stayed longer. He would have said more. This just wasn't very convincing.

 138. MyBelovedMJ Said,

  To JC.LOVES.MJ.
  If you know things, then you should tell us. Just dont say it to get attention. Some of us, love Michael more than you would know. And i think that we deserve to know the tuth. If you know something, please tell us. This is killing me.

 139. SITA Said,

  starting with an investigation will every time start with the verifycation of the dead one.
  the complete lapd is goint to cheat us?? u all think that? easy going for them to start a dna test. the have the dna result of former years. no easy going for them.
  think over it, cool down and LOOK WITH YOUR HEART

 140. IloveMJ Said,

  He is not dead well time wil tell

 141. louisa Said,

  REGARDEZ

  http://www.dailymotion.com/video/x312bq_navi-sosie-de-michael-jackson_music

 142. dani Said,

  Ahoj kluci!
  I just heard this new song “A place without no name”.
  I am sure he is singing about Liz Taylor. I believe it was her idea to fake his death or to finally do it. I believe Mike wanted to do it a long time ago but it just never was the right time. Even this great website here says that Mrs. Taylor is one of the key figures. He loves her very much and she was or still is a dear friend to him. So I believe that Mike wanted to thank her through this song and he also wanted to inform his fans. He is somewhere maybe in the Middle East in a place that nobody knows util his hype around him calms down.
  Maybe later he is going to find a new place to live and we will be informed later through a “new song”.
  Nashledanou

 143. svangel Said,

  can someone tell me why on e new prince michael hair was black and not blonde…or did they mix it up with blanket…cuz enews showed a pic of michael playing wiht prince michael and the baby had black hair….

 144. jpresley Said,

  Dane86, I agree, seems like it takes forever for comments to post?! How cool is it that all of us are here, from all over the world? US, Europe, South Africa, Phillipines, etc. Michael brought us all together. After all, he wanted to “heal the world, make it a better place”. I hope wherever he is that he knew that impact of his presence and his music. We are all one because of him. Klid.

 145. jpresley Said,

  I love you Michael.

 146. emmie Said,

  the more i stay away from this web site the more i think he is dead but when i come back i think he is alive.. today i wen to the 02 arena and there was people there sitting around a tree crying. there was canddles and teddys and pictures and the hole wall was signed from so manny people.and i started thinking mayb he is dead.
  i just dont no anymore and it is so fustrating…

  i heard that paris sang in a public jehovahwittness place is it tru?

 147. MichaelJacksonIsStillAlive Said,

  ===Another thing that is worth noting====
  Well his staff said he was worried about the London concerts. “He wasn't eating, he wasn't sleeping and, when he did sleep, he had nightmares that he was going to be murdered,” they mentioned he thought he'd die before doing the London concerts.
  This seems like Michael was smart enough to make them think he was going to die soon and btw there is no that Michael could have known that unless the “death” was planned!!! PRÁVO?

 148. she_can Said,

  I wonder what Liza Minnelli is implying

  “All of us who knew him well really know what he was like. [...] I'm sure when the autopsy comes, all hell's going to break loose. So, thank God we're celebrating him now”

  source: http://nymag.com/daily/entertainment/2009/06/liza_foreshadows_michael_jacks.html

  Jakékoliv myšlenky?

 149. Ninanina Said,

  I was 11 when my mother died.
  At her memorial, I played with my best friend and giggled about the pastor – and I didn't cry one tear. Only the music at the end of the ceremony made me feel the sadness again in this very strange place.
  By the way: look at Blanket's face after Paris' speech…

 150. atchou45 Said,

  i read that micheal jackson have cancer and is terminal 6 mouth to live ok but my cousin is dieying of cancer it been one month that she cannot talk or sing in bed all the time so if it true his was diying he s in great shaps dansing sing eating gum making hi 5 wow that guy is very strong so i do t believe that he was that sick because cancer eat you fast and make you very hill with the drug that they gave you so i believe he s alive that mj is very intellegient i do t feel is dead so thing not right excuser mon anglais je suis de quebec merci

 151. lovelidae Said,

  How close are you to MJ?

 152. CrAzYiNsAnEbArBiE Said,

  Thats The Only Thing That Matters To Me As Well. Disguises Was His Passion. if He Does Return, Its Gonna Be The Biggest Thing In History.

 153. acullen21 Said,

  Dead or alive…The Michael Jackson we've all known as the King of Pop is dead and forever gone. Now Michael Jackson the man apart from the music maybe alive somewhere and I hope hes happy and at peace thats all that matters in the long run.

 154. CrAzYiNsAnEbArBiE Said,

  The World Would Not Hate Him. People Miss Michael More Than Anything In This World Right Now. He Was What Held The World Together, Wether People Wanna Believe It Or Not. Everyone Would Understand. Plus If 12 People COmmited Suicide, Why Didnt They Say The Individuals Names? Plus 12 people Were The Dancers That Won The Contest To Be Backup Dancers. Odd Thing Ya Know. If 12 People Committed Suicide, Im Pretty Sure, They Would Tell Us The Names ANd Show Us Photos Of These Individuals. Dont Listen To The Media. Michael Jackson Even Told Us That.

 155. CrAzYiNsAnEbArBiE Said,

  I Completely Agree, With Everything You Stated. Michael Jackson Will Be Back And The Comeback Will Be The Biggest Thing In History. He Wanted To Direct Movies, He Wanted To Play In Movies. He Wanted To Sing With His Kids. Media Is Full Of Shit, Thats Why I Research On My Own.

 156. CrAzYiNsAnEbArBiE Said,

  Souhlasím. There Has To Be A Reason Behind That.

 157. CrAzYiNsAnEbArBiE Said,

  Yes Those Children Is His. We Saw Them In The Bashir Report, They Are His, They Had Their Masks Off Before He Died As Well. They Were Getting Older, So They Gonna Do What They Wanna Do ANd Im Pretty Sure They Didnt Wanna Wear Those Masks Anymore.

 158. CrAzYiNsAnEbArBiE Said,

  Thanks For The Link.

 159. CrAzYiNsAnEbArBiE Said,

  Michael Jackson Had Alot Of Money. Just Because He Was In Debt Didnt Mean He Didnt Have Money. Im Pretty Sure He Would Do This For A Reason. Although He Hurt His Fans, His True Friends WOuld Forgive him And Understand And He Would Let Us Know Why He Did It. Alot Of People Could Be Behind This. No He Is Not Making Things Worse, He Will Let Us Know Why He Did It.

 160. CrAzYiNsAnEbArBiE Said,

  Alot Of His So Called Best Friends Werent There. It Didnt Make Any Sense.

 161. MJSmile4Us Said,

  Nazdar! I am new here but have been kwwping up with all of the posts ever since MJ'S tragic news broke out.

  THe more I read the more confused I get about the truth behind Michael Jackson's death. I really wish he was faking hid death – it's such a shame how the media showered him with so much praise and loving words after his death b4 the whole despicable rumours started circulating again (eg his sexuality and plastic surgery issues, MJ did not suffer from vitiligo but bleached his skin etc..).

  like many of you here, I couldn't eat or sleep properly when i first heard the news. When I talked to my family and friends about his death and the possibility of his death being staged, they all looked at me as if I was out of my mind. I felt like I was talking to a brick wall.

  When I watched the memorial service again, I still felt there was something weird and I still stand by ny initial belief that the emotions expressed by the Jackson family and especially Paris was not genuine. I also read an article online that infact Michael's daughter was forced to make a public speech despite her hysterical reaction to the idea. Or maybe it's just another hearsay – it was a planned act for Paris to fool us into thinking that Michael has indeed passed away..

  On the other hand, it seem very doubtful for the Jackson family and Michael to fool the police, coroner department, the hospitals and the celebrities who attended his public memorial services..there are too many people involved here. wasn't the police who raided his Neverland ranch back in 2003 during his trial and publicly humiliated him by cuffing him for the whole world to see, not to mention such a despicable treatment it gave to poor dear Michael? In my opinion, the police wanted to to destroy him and I doubt that they would support Michael's hoax death play..

  Also when an autopsy is carried out on a deceased, DNA test to identify the body is one of the first things the coroners do. If Michael did pay them off to report that the body is him when it isn't , wouldn't their jobs be on the line. Some may argue that they would be far better off woth how much Michael could afford to pay, but wouldn't they face jail time if the truth gets revealed?

  When Janet Jackson spoke at the BET awards shortly afte his death, she seemed so emotional and appeared to be fighting back tears. In fact, seh seemed the only family member of MJ's that showed genuine emotion. It was so obvious Marlon Jackson was faking his crying. If ur so emotional there bound to be SOME tears at least. I cried more than the Jackson family combined during the memorial service! I mayb wrong coz I don't know Jackson clan personally but it coudl be possible that they are that much cruel and ccouldn't care less that their brother and son has just passed away – look at the Jackson brothers for example (they couldn't waste another minute b4 taking off to Jamaica for a concert). LaToya Jackson just realeased her song dedicated to Micahel (what a load of rubbish!).

  what do u guys think?

  I love you wherever ur Michael – just aches so bad to think that u had to go to this kind of extreme to get a bit of peace and quite..damn those paparazzis!!

 162. thelostchildren Said,

  I really do not support this view. if so, please explain the home videos. they were already released back in 2001. we aren't sure what their roles in this matter are, but it is safe to say those are his biological kids.

  btw dr arnold klein's self-proclaimed former lover spoke out saying he was told by dr klein that dear Michael Jackson was physically abused by his father, kicking him in sensitive areas and leaving him infertile. cannot believe there are such blood-sucking money-prioritising-and-sucking leeches around.
  wait, the media.

 163. thelostchildren Said,

  stáří? it's a few weeks. even if the fastest-planned memorial were to be organised, do you expect it to be a few days after to keep that trauma of losing your father 'raw' and 'fresh'?
  death is where someone is gone and you have no idea where the person is, what's the status of the person, how're they doing etc. all the more excruciating is when you love the person, you want to know how they are. when they're dead, that curiosity is never gonna be fulfilled, leaving a permanent gap in you.
  people who have not even met the person, or the deceased might have been before their time, but someone people can still be affected and struck by it. death is never gotten over quickly, even with kids (who by the way might be the most affected; this is a defining moment in their lives. your life being shaped by death of a loved one? ouch.); in fact it'll never be over.
  even if you do not endorse this theory, or others, have the respect for others' work.

 164. dynamit Saida,

  Exactly why are they here if they think he's dead, did they just happen to come across this site by accident

 165. dynamit Saida,

  Loving the new look but im finding it hard to post in forums using my mobile, does anyone know how to?

 166. charliechaplin Said,

  Here's a nice article about MJ. Left me teary-eyed:

  http://ebmpublishing.com/articles/09july/jackson.html

 167. thelostchildren Said,

  cannot. agree. více. hope, and some parts of objectivity and observation on the provided information, has relished in me the possibility he might still be alive. supposed 'reality' (ie do you REALLY think such a large-scale affair can be convincingly pulled off) and on my part a lil of skeptism has always drawn me back. I'm 50/50 on this, but 100% hoping he is alive.
  however, we need to distinguish facts from fictitious factuality, if not won't we be like the blasted media who draws reports from 'undisclosed'/'related to the'/'long-lost' family/friend/employee sources and reportedly/supposedly/apparently hands us the infomation that we are supposed to take according to their supposed authority? what will separate us, and hence make our case as convincing as it is, from the media is that we separate hypothesises and assumptions that can be decevingly convincing from the hard cold truth. let's do this for truth's sake.
  whereever he is, he is def gone for the moment; let's continue his life by living it, the exemplary way he did (X

 168. charliechaplin Said,

  Here's a nice blog about MJ.

  http://ebmpublishing.com/articles/09july/jackson.html

  Left me teary-eyed.

 169. sutranovia Said,

  MJ knows what to do to get people to belive he is gone and that thru media ma nipulation. who knows what this man has gone thru and is going thru maybe he was threaten to point where he had to do this hoax for his own good and the good of his family. maybe its a big joke like the old war of the world.,or MJ wants to see how this situation can be played out by introduceing bits and pieces of fact and fiction and making it into its own big reality of media truth.

 170. JC.LOVES.MJ Said,

  well my cousin who lives in Cali, is a pilot, and he said down at the offices, people have been saying MJ booked his private or one of the companies jets a week before, so he can be flown outta the country 2 days after his death. The plane was indeed used. I dont think anyone else but MJ is gonna use it. I have my doubts over iy, but then again we are talking about THE Michael Jackson, he has a history of doing such things. Wat are peoples thoughts on this?

 171. Samantha Said,

  As they say, “good things come for those who wait”.

 172. JC.LOVES.MJ Said,

  LOL. dont worry i know how you feel, and trust me, if i did kno more, this is the first place id tell. I love MJ sooo muchh, i cried soo much, i swear on the sun and moon that i havent listened to a full song by anyone else since the day he died. so dw, if i do find anything out, i would tell you all. And its killing me too. We all deserve to know the truthh

 173. MJSmile4Us Said,

  I think one of the main reasons for many of us to believe that Michael Jackson is still alive is that his body was never shown. I know that he is a high profile celebrity (but to me he semed like a regular guy who was mistreated and misunderstood – he was so caring and not obnoxious like so many so-called celebrities today) and maybe that's one of the reasons why the Jackson family kept the whereabouts of the body a big secret. Or maybe there is no body coz MJ is alive somewhere?
  James Brown's body was opened for display and the photo of his body at his memorial service was shown for the world to see, allowing his fans to get some closure. But I really hope there is no body and that MJ is alive somewhere!!

  I just read online on yahoo news that LAPD will not consider MJ's death (if it is true) as a homicide. This made me think twice about its involvement in MJ's death unlike my last post. Or maybe AEG paid the LAPD and the police officers prinarily involved in the case to keep quiet coz they were guilty of killing MJ and making it look like an accidental drug overdose or even suicidal?? Is it possible that AEG was planning to kill MJ (if he is dead of course) for insurance media from the very beginning by paying the doctors who passed MJ's medical tests. I mean how could Michael have passed the tests “with flying colours” and end up dead showrtly after the last rehearsal during which all of his backup dancers thought he danced better than most 20 year olds???

  I think it's not impossible to pay the judge or those involved with the juridical system. I can't remember which state in the US but there was this judge who put minors who committed small crimes (meaning no murder or other serious ones – of course every crime is bad and should be punished) like stealing a bike were sentenced to some months in juvenile prison for money.

  It still bugs me that Michael Jackson's best friends (Dame Elizabeth Taylor, Mac and Liza Minnelli) did not attend his meemorial service. Some articles state that it may be because of Katherine Jackson – MJ's mother was the one who decided everything from what songs to be sung to who whould be invited to attend. It's claimed that she did not approve who MJ hung out with. From looking at the guest list I believe that MJ might still be alive coz why on earth would u ever invite the first-class loser Corey Feldman to MJ's memorial service? After MJ was acquitted of all charges during his 2003 trial, he had to deal with yet another drama from the media coz Feldman started claiming that MJ used to act inappropriately around him when he was a teenager. And why was Queen Latifah invited, someone that MJ never spoke to in his life? This also got me thinking that Joe may have caused this – he wanted a controversial memorial service by inviting these people? Or maybe as some of u guys pointed out it was because MJ's best friends knew about Michael's 'death' plan from he very beginning?

  The main reason for the delay in the autopsy report is because the coroners want to make sure they haven'e missed anything, that it is easy for the minute quantity of chemicals in MJ's 'body' to be undetected. But Anna Nicole Smith's autopsy result managed to be released wks after her death?

  Also I think it's another hearsay that MJ was seen crossing the border towards Mexico (I think it was), provided by those who are trying to cash in – no surprise there.

  Ian Halperin is another vulture who's trying to cash in by stating a whole lot of ridiculous stuffs about MJ. I will never read and certainly NOT buy his crappy book even if they are the last books left on earth!!!

 174. she_can Said,

  Concerning the autopsies and the fact that there are several medical people implicated in a possible hoax death, my understanding is that there are no need to make DNA testing during autopsy if not necessary. In other words, several people brought him in the hospital screaming that it is MJ and that they have to save him + the family arrived = the coroner didn't need to find the identity of the body. DNA testing is used in sexual crimes, confirm paternity etc…Maybe they will have to perform one to prove that MJ is the biological father of the kids…

  http://www.exploreforensics.co.uk/performing-an-autopsy.html

  Another interesting point, in the following interview about the toxicology results: if it's confirmed as a death by overdose of several pills = doctor will not be held responsible (since MJ had several doctors, they could not know all the prescriptions he has been given) and AEG can get their payout from the Lloyd's insurance company.

  http://www.youtube.com/watch?v=eJdPlYN22Z0&feature=channel

 175. she_can Said,

  concerning MJ's friends not attending his memorial

  http://www.express.co.uk/posts/view/114840/Best-friends-are-snubbed

 176. MJSmile4Us Said,

  I read that Michael's kids will no longer be home schooled but will attend private school soon – something Katherine Jackson never did for her children when they were starting out as the Jackson 5. Wouldn't this be against what Michael believed – he tried so hard to shield his kids from the media by covering them up with masks and home schooling them? But then again he revealed their faces shortly b4 his 'death'. BUt I found out that as soon as he realized they were being photographed, he quickly covered them up again with masks. But I am sure he knew that there is no way he wouldn't be followed wherever he went. Anyways, if MJ was alive, wouldn't he be opposed to his mother's idea of sending the kids to school? But the more I think about it, he may have realized that he couldn't hide his kids' identities from the public 4eva and they may have got sick of hiding behind the masks (how uncomfortable would it be to walk around with either a mask or a veil over your face wherever u went?).

  In my opinion, Janet Jackson is the second most popular Jackson after her brother Michael of course. She has stated that she is more than happy to become a legal guardian of Michael's children if that's why they want. But if she does, how will Michael be reunited with them in the future when the media circus around him dies down? Being a high profile entertainer herself, it would be difficult to take the children to her brother without being noticed..Although Michael is a master of disguise, wouldn't people get suspicious and track her every move?

  Somebody posted on other topic that there was a report of MJ's deeath hoax 6 months prior to June 25th. Is that true and if so could u please post the link for the article?

  Michael I love u regardless of your death hoax (if it's true) – please reveal urself and give us your fans some kind of hint to tell us that ur alive and well:-) To be honest, it's killing me not knowing the truth!!!

 177. dane86 Said,

  @seekeroftruth
  ok, now I get it, but still I hope that more evidences and articles will be posted here soon. thanks for the reply.

  @jpresley
  you're right, he's like a magnetic force field who gets us all here, ONE and UNITED.

  - I would like to share something to all of you:

  : Latoya said on one of her interviews that when she first knew that Michael was rushed to the hospital she called her mother, but her mother's assistant was the one who answered the phone, Latoya said that he was not talking on the phone that's why her mother shouted to him, “why don't you just tell her?!” and then she grabbed the phone and told Latoya “he's dead!”
  -now, was that a natural reaction for a mother who loves her son dearly? it's like she can't wait to tell her daughter Latoya that her brother died…

  : Latoya also stated there that a nurse told her that Michael was still alive, when she arrived in the hospital, that's why she ran hurriedly only to find her mother and her niece and nephews crying because Michael was 'dead'
  -that's quick!from one moment he's alive and after a nanosecond he's dead? and why would the nurse tell her that he's still alive if she saw that he's dead?

  : Watch the video of the memorial carefully, when Marlon was done talking he told the audience that Janet would like to say something but his sisters and brothers told him that Paris was the one who will speak, and when they were arranging the microphone all of the other Jacksons were talking to Paris like they were giving her some instructions on what to say, and contrary to what Janet said on her interview, “while we were sitting there Paris told me that she would like to say something about her daddy”, on the video, you would notice that it's like they were the one who gave her the instructions on what to say.
  – and it's really strange that they're always telling her to “speak up”?

  –What if Latoya was not informed about this hoax because Michael doesn't trust her because of what she did to him before?

  I just wanna share some of my insights, let's not lose all our hopes! I BELIEVE HE'S STILL ALIVE HAPPY AND SAFE!

 178. Kodaň Said,

  Has anybody read the passus “Why did the body look different ?” on the Forum post here?

  There are 2 videos – one were the body is taken from the hospital to the helicopter and the one from the helicopter to the coroners office. The first video shows a kind of volumenus body and the other shows a flat and thin body – that is really really strange..

 179. MyBelovedMJ Said,

  Hello guys!

  I dont`t believe that Michael is dead. NOTHING adds up. Nic. I love him so much, i cannot put it into words, and you wouldent know. But i can tell you this much. You are NOT allowed to get your lovedone, and to burry that person, withour the otopsy showing what killed them. NOONE knows what killed Michael. No death satificate has been sigend, by others than Latoya, well it isent really her job, to sign it, last time i checked she wasent a doctor. And how the hell can you not know where to burry your lovedone? It has been over 3 weeks now. I will NOT believe that Michael is dead, unless i get to see his body, or some realible prove that it is real, and so far i havent. Michael loves disgueses, and he belives in Magic, he can be anywhere. he can stand right next to you in a supermarket withour you even notice. But i believe that he will come back, he just needs to rest. The damn media and papparazis destroyed him, stupid moreons, how much can one person take? No wonder he needed a break. And by the way. Everone can buy those badges, to put on your close, so you look like a peramedic. Hell i was a nurse at halloween, and i looked exactly like one for real lol. Remember what Michael always tod us, do NOT believe in anything the media is saying, look at the facts. Do not pass judgement on a person, before you have talked to them one on one, i dont care what the story is. REMEMBER THAT! And as long as the cause of dead is “Deffered” On the death satificate, (wich i believe is false) No charges can be made against him, when he desides to come back. I totally support him in all of this. I always have, and i have always defended him, whenever people were saying something about him, that will never change, i will always do that. Im not in denail trust me on that. Im not ready to let Michael go yet, I will never be ready for that. But i want people to look at the facts in all of tthis, and not belive what the media are telling us, cause that is pure BS

 180. CrAzYiNsAnEbArBiE Said,

  I Believe He Hoaxed His Death And Believe Me It Was Needed. Why Do People Come On Here, If You Believe He Is Dead? Dont Compare This Site To The Media. We Are No Where Near The Media. We Actually Research For Ourselves, The Media Just Makes Up Lies. As You Can See, Some Individuals Are Still Ignorant.

 181. ejay5131 Said,

  @#116- I believe that username was changed to “Ella”

 182. emmie Said,

  to JC LOVE MJ
  i think it could be possible. and if he did get causgt out then he could again use an imposter and let the imposter say it was him who booked it. do u no where michael wanted to go??

 183. Seekeroftruth Said,

  People who believe that MJ has departed this life have a right to their feelings, after all that would be the point in faking ones death.
  I love MJ very much. He is like a father figure to me. I believe people know each other on a spiritual plain. The King of all Kings saved my life through MJ's music more than once. I personally do not believe MJ
  will make a return to the world stage (at least as the
  living breathing Michael Jackson) I think he will treasure his new peaceful life. We have over 40 years of stellar entertainment from him. Its all about him and his three kids now. We will hear new music very soon. Michael, I want to say
  I love you forever and I support whatever you do like always. I couldn't help it if I wanted to!

 184. jpresley Said,

  Latest news is that Katherine is contesting the executors MJ named in his will. Any thoughts as to why she's doing this given that Michael gave her 40%, plus wanted her to have custody of the kids? As with everything else, something just seems 'off'.

 185. ishealive Said,

  Just a thought but did the family stage an intervention??? Is this how they intervened, for him to recover and stop self destructing fake his death so he could escape from his fame.
  Just another part of this puzzle! I agree that the whole family didn't look upset,Marlon wasn't very convincing when he was apparantley crying, hope that doen't sound too harsh! I don't think Brooke Shields was very convincing either, it was nice to hear her speak about their friendship but I felt alot of it was acting.

 186. artisticflare Said,

  Why the hell is Arnold Klein saying he is the father of Michaels 2 children and wants to fight for custody??? I feel so sorry for those children, how the hell are they expected to turn out normal now after everything they have been through? I dont think Michael would want this for his children if he were alive! I dont think we will ever know the truth about what really happened to Michael Jackson, I have felt really sad believeing he died from caric arrest just 2 days before he was due to go on tour, but now i am confused. I love you Michael xxx

 187. emmie Said,

  http://images.eonline.com/eol_images/Entire_Site/20090629/300.jackson.michael2.062909.jpg

  has any1 seen any recent pics of michael jackson, coz i dunno if this is really him just because of the hair???

 188. MariannaB Said,

  @zealot
  There are more videos of the ambulance story, look:
  http://www.youtube.com/watch?v=sxOq8wK8HhE

  There are 2 black vans following the 71 ambulance – maybe Dr. Murray was in one of them but certainly not in the ambulance.

  This is the enlarged pic of the persons in the ambulance:
  http://www.youtube.com/watch?v=jAm3NDJiMds

  The paramedic on the right was looking outside – no wonder when the mob arrives.

  From watching the videos, there is no doubt that Ben Evenstad, a paparazzi from National Press Group ,took the picture from the side window when the ambulance backed out into the street.

  However: why is there a second ambulance in the yard and the gates are getting closed after it entered, why are there two black vans just like the ones at the memorial day following the 71 ambulance?

  And yes, the large picture reveals two paramedics in the ambulance:, but not so active as if it were about life or death. The one in the back is standing aside and not giving CPR. Which means either the person in the ambulance was dead or breathing. The mask doesn't mean that the person is not breathing. Any docs out here to help further with CPR?

  By the way, the ambulances usually are so narrow that more than 2 persons are not allowed in the back. So Doc Murray could not be there.

  And: I am absolutely convinced that from the very start several people from Michael's entourage drag and tear the whole thing back and forth for their profit and are by all means hooked on messing everything up. I do not trust a single person in his family circle.

  We have a saying her: the family are the only persons you may not choose in your life. I would have sent them all to dust and if I couldn't, I would go to the desert myself.

  This is where I think Mike has gone. The desert is just wonderful, a place of sudden miracles and constant surprises, a place to fall in love with and never escape.
  I believe he's in a big sand box right now and hey, don't chase the camels around, they are so sweet…. Enjoy the heavens and the incredible milk street of stars there, best wishes from good old Europe.

  Remember Cat Stevens? Have to think of him a lot recently. Great guy taking his rest and coming back when HE decided to do so.

 189. MichaelJacksonIsStillAlive Said,

  http://www.youtube.com/watch?v=Fcy8N-CYp3M

 190. MichaelJacksonIsStillAlive Said,

  http://www.youtube.com/watch?v=UvIicezeXxg

 191. MichaelJacksonIsStillAlive Said,

  http://www.youtube.com/watch?v=Q7_NgP0gYVM&feature=related

 192. ishealive Said,

  Regarding Arnold Klein seeking custody I hope to god that's not true they need to be with Katherine. His so called friends and family are like vulchers trying to make money out of him look at La Toya with her tribute song, where's the money for that going and his brothers going to Jamica for some concert, seems like his fans were the only ones who actually cared.

 193. bradrach321 Said,

  I don't think that Michael realised the extent of the danger he was in in taking such drugs, especially if he was surrounded by the type of money sucking leeches that are drawn to superstars; I'm sure they will have cut him off from anything that would make him question what was happening to his body. Also, although Michael was questionably one of the most.. expuisite men alive, if someone is addicted to something they cannot see sense. I know that if he thought for a second that by taking these drugs he was endangering his kids of losing him, he would have stopped instantaneously.

  Also, a program on Channel4 looked at his 'Last Days' and suggested that Michael was trying to ween himself off of the drugs as to prepare himself for the concerts, and thats why when he took the Demerol or whatever, the dosage wasn't apt since he had been using less than usual and thats why it caused him to suffer Cardiac arrest.

  On the (DISGUSTING) Martin Bashir Document Michael said that he would live forever- maybe he just refused to think about death? Including when he was taking drugs?

  Having said this, I really hope he's alice. Opravdu.

 194. bradrach321 Said,

  alive*

 195. danisnow70 Said,

  I keep going back to the post on the forum “Why did the body look different ?” and can't explain why one body (taking “MJ” from hospital to helicopter) looks soooo different from the other body (taking “MJ” from copter to coroner van)… doesn't make sense at all!

 196. MichaelJacksonIsStillAlive Said,

  omg!!! help me, im falling towards the side that he may be dead cuz i just watched entertainment tonight (i kno.. i shudnt believe media) but apparently katherine jackson is really upset over michael's death and “now it's her turn to grieve”. And also, brooke shields was really emotional during the interview aswell.. is this part of the hoax.. or am i just not wanting to take in the facts??? OMG HE CANNOT BE DEAD… I LOVE YOU SOO MUCH MICHAEL AND PLEASE SHOW YOURSELF SOON…. I CAN'T WAIT ANYMORE… IM GONNA DIE WITHOUT YOU….

 197. ishealive Said,

  Just found this on Google News – don't know how true it is but anyway read below:

  Michael Jackson advised Britney Spears but could not help himself!.
  A few weeks before his death, Michael Jackson reportedly advised Britney Spears to retire from the music industry to focus on life with her family.
  The late 'Thriller' star – who died of a suspected cardiac arrest on June 25 – reportedly telephoned the 'Toxic' hitmaker and warned her not to 'end up' like him. “Michael told her, 'Don't end up like me.' His warning was eerie, like he was trying to tell Britney he was going to die,” Contactmusic quoted a friend of Britney as saying
  He thought she should retire after the 'Circus' tour so she could focus on the things that mattered – her sons and family.

  What do ye think?

 198. MJSmile4Us Said,

  to jpresley:

  I think Katherine Jackson is contesting the executors in order to protect her son's estate – no one has the best interest of her son and his wealth as much as her (his own flesh and blood). I bet that Michael was tricked into naming those two men in his will.

  To ishealive:

  Tito Jackson said on his inyerview that he and his sibilings (Randy, Janet, Rebbie and LaToya) went to Michael's house once to confront about his drug use which his little brother denied. They talked with him for hours trying to get through to him to quit using them but Michael brought his doctor in to explain to his sibilings that he was fine. After that day the Jackson tried again to contact Michael but the security guards made sure they were not allowed in Michael's house.

  I just saw ET online and found out that some so-called close friends of the Jackson family claimed that the reality of Michael's death (if he is dead of course) had hit Katherine now adn breaks down every time her son's name is mentioned. But of course it's difficult to believe what anyone says, especially the media and these unverified sources.

 199. MJSmile4Us Said,

  Check this site out. It's 'Moonwalk' by Michael Jackson if u haven't read it yet:-)

  http://www.scribd.com/doc/16954508/Moonwalk-Book-by-Michael-Jackson

 200. MJSmile4Us Said,

  i guess it's very possible for Michael Jackson to stage his death as he is the master of disguise. To be honest, I did not realize that Michael played the aged man in his 'Ghost' video until I read an info on it. I was dumbfounded and couldn't believe he looked and sounded so different to the extent that I had no idea tht it was him! If he did stage his death then I guess it would be three cheers for sweet revenge to the media and all of those who harrassed and ridiculed him throught his life!:-) Who's laughing now right?

  I love u Michael. Hope ur well and resting that has been so overdue. Remember ur fans will not judge or hate u for staging ur death if u decide to comeback:-)

 201. MyBelovedMJ Said,

  That man Arnold klein. He is one big PIECE OF SHIT: (Sorry again for swearing, i have to control myself, and sorry Michael i know you dont like that but i just had to ) Prince, Paris and Blanket IS Michaels children that will NEVER change. When is people gonna get that. And even if they werent, that man would be alloed in 10 feet of them, they have never known him lake that. The Children is going to stay with Janet, just watch. A Judge would NEVER put them though this, They will be stying with their family

 202. MyBelovedMJ Said,

  That is Michael

 203. CrAzYiNsAnEbArBiE Said,

  http://www.popeater.com/music/article/katherine-jackson-custody/576961?icid=main |compaq-laptop|dl2|link2|http%3A%2F%2Fwww.popeater.com%2Fmusic%2Farticle%2Fkatherine-jackson-custody%2F576961

 204. MJSmile4Us Said,

  to she_can:

  thank u so much for the links!1:-) I really wish that Michael is alive. After all 90% of what the media feeds us is a load of rubbish right? I love MJ's song Xscape – like he said on the song, all the media cares about is selling a story at whatever cost. I don't know if any of u guys heard but a magazine company (can't remember which one though sorry..) hacked into the voice mails of some celebrities including Gwneth Paltrow.

  I think if Michael's parents didn't invite his close friends to his memorial service was out of line. After all, the event was 4 Michael not them. THose closest to him should have had the time to say good bye. But mayb it was a way for the Jacksons to make us believe that Michael did die when infact he isn't. What baffles me the most is the timing of his death. From what I know it was 2 days b4 he was to fly out to London for the shows. And the fact that Sony was aiming to buy MIchael's share of the music catalogues. I feel sick thinking that mayb he was a target and was murdered like LaToya said. BUt then I read on TMZ.com that she was paid to say that.

  Michael I love u and wich the truth comes out really soon!!

 205. monij Said,

  Michael Jackson wanted to live forever, he was fascinated by both immortality and death (he spent 5 hours at James Brown's funeral home all by himself with the casket!!! http://www.nydailynews.com/news/2009/06/28/2009-06-28_fascinated_by_death_spent_5_hrs_with_james_body_had_many_questions.html.)
  His fascination with death can only be explained by his desire to challenge death, maybe even cheat death. If I wanted to live forever, I would do everything to keep healthy. MJ was clever; he surely knew what pain killers and drugs can do to your body. And for someone who wanted to live forever, I doubt it very much he would go near them. My theory is, MJ was not an addict. Whether he is dead or alive, I cannot really tell. Maybe he invested all his money in science to find a way to live forever (maybe that is why he is half a billion in debt), maybe they made a breakthrough in their research, and it was time for MJ to be away temporarily. If higher authorities are involved in this hoax, then it would make sense that everyone else is in on it, whether they know about the hoax or not.
  This has all been a cover up.

 206. MJSmile4Us Said,

  After watching the following video on YouTube, I am more convinced than b4 that Michael is still alive and that his 'death' has been staged. please share ur thoughts on this

  http://www.youtube.com/watch?v=g91YGe5ouqs

 207. MariannaB Said,

  I forgot to mention one thing:
  don't believe what you see and hear!

  This is essential!

  The first video of hollywood.tv is cut together. The first sequence shows the “more important”, the ambulance backing out. The second sequence shows there is still an ambulance in the yard. Actually the reality began with this second sequence.

  Proč? If you look at the private video of one of the tourists in the bus (the TMZ video), you'll find that the bus arrived BEFORE the ambulance backed out, not after. And two vans are following the ambulance and when on the street, everybody hurries and gets into pace. There is one black van still in the yard but no ambulance.

  Beware from the pics that media distribute. They are cut, put together in a new sequence and point to things that want to be seen as important.
  The pics and stories you get over the media are artificially modified in order to get a “good story”.

  From Europe to the folks in the US and especially in CA: I always wondered how crazy press has gotten over there. We also have a yellow press but you can avoid it easily and you can laugh about it because you know that these guys are lying. There are enough law suits going on from celebrities where the newspapers had to pay enormeous sums just because the published a certain photo.

  Looking at the internet sites of the yellow press of the US, I cannot stop from shaking my head. Are there really people out there who want to get fed with such stupid stories? And the worse: believe them?

  When I saw the video of Mr. Bashir, I only said: I would have thrown him out the first second he started his psycho attacks. Michael was just too kind of a person. I would have stopped immediately and have kicked him out.
  Just the fact that he was authorized that kind of interview makes me shake my head.
  Just the fact that helicopters are allowed with paparazzi on board makes me shake my head as well.
  What has happened with the Americas I used to see 20 years ago?

  I mean this whole development is unbelievable and shows a deterioration in moral and respect that is hard to believe from the outside.

  It's just like artificial cheese on a pizza – who the hell would buy such a thing? But everybody does and does not speak out.

  Maybe it's time now to speak out what we want and what we don't accept.

  I don't accept the whoopla at the Memorial which was a pure shame and I understand every close friend of Michael to not participate in such “fake” and “do as if”.

  For you having grown up with all these circumstances, it may appear normal. From the outside, they are weird.

  This does not mean that we don't have to deal with lies, missing respect and moral and values that go over Jordan. I just was shaking my head over what I saw the last couple of weeks.

  Just wished MJ had not choosen to live in this surrounding. Any way, he's better off now.

 208. JC.LOVES.MJ Said,

  @ emmie.

  no im sorry, my cousin said hes not allowed to get a hold of imformation like that seeing as it has noting to do with him. Guys just be patient, i for one are not a patient person at all, and im scared to death even if/tho MJ is alive, we will never see him again.
  But we will find out soon, hopefully.

 209. MJSmile4Us Said,

  curious_george posted this link which shows Katherine Jackson at the hospital as well as Jermaine Jackson and LaToya. Does this mean that Michael Jackson has indeed passed away? OMG my heart felt it was breaking into pieces all over again! let me know what uu guys think of the photos..

  http://bbad.forumotion.net/latest-news-f38/michael-jackson-rushed-to-hospital-suffers-cardiac-arrest-and-dies-t398-10.htm

 210. MJSmile4Us Said,

  there are ridiculous reports of the possibility of MJ being assassinated by the US CIA. it's a hoax right? people will fabricate any stories to get money…

 211. kitkat Said,

  @MichaelJacksonIsStillAlive

  i hope u get to c my reply cause i couldnt fine a reply button so i could reply directly 2 u,but im so glad theres someone out there tt is going thro wat im going thro. I NOE mjs alive but the media keeps makin me lean towards the other side. Me nu gota stick 2gether n help each other never lose hope. N i seen tt of her griving it really made me think “damn he might be dead” but then i realiazed she got be part of the hoax!! n 4 those of us tt r saying “tts crazy they'd never do allll this just to fake a death” well actually ppl tts WAT THEY WANT US TO THINK. I noe hes alive cus of that emotionless speeech paris gave n the emotionless family makes me noe hes alive. Cause a family wod never not give a damn. Also ofcourse brook sheilds wod be crying,shes not in on the hoax thing. Shes fooled just like so many other ppl. Im happy tt hes alive n im thankful 4 tt, but im sad cus after i heard his mom pretend to grive (cus hes really alive) i realized tt maybe he wont come bak. I mean y go thro all tis work just to reveal urself? but we never noe. Mj loves his fans. Maybe he'll do it 4 us. Or maybe he can find a way of emailing us or somthing. I mean the press would neva noe cause we wodnt rat em out. Oh n 1 more thing sometimes wen the media is geting convincing tt he cod be dead, i remeber mjs words on his interview wit oprah, he said “if a lie is told enough,u begin 2 belive it” n he said tt more then once. Hes so right,so everytime i start to belive it i just think of that. He also said “never belive the media” i feel he was flinging clues out to his fans so tt we wod noe in our hearts tt he faked his death. Not to mention at the end of the memorial it said “im alive and here forever” could he be flinging us another clue? i think so. Oh n not to mention we never saw his body!! hes the first celeb tt never had his body shown! theres to much evidance hes alive. Its actually more logical to belive tis then to belive he died. Cus tooooo many things just DONT add up. On the other hand so many things add up that he indeed faked his death. WE LOVE U MJ!!!!! pleaz dont hide from us 4eva!!!!

 212. MJSmile4Us Said,

  as ishealive mentioned earlier, I don't get why that Arnold Klein suddenly decided to publicly announce that he is the biological father of Michael's two eldest kids when in fact it was not so long ago that he denied the claim on Larry King Live. I believe that he is teaming up with Debbie Rowe to strengthen their case against Katherine Jackson – two biological parents VS grandmother. But I am confident that Katherine will win for two main reasons: the kids will get to have their say on who they wish their legal guardian should be; Michael specifcally pointed out in his will (legally bound and signed on every paragraph by MJ) that he wanted Debbie no part whatsoever in his children's lives. Hra skončila!

  check out the following video – Michael looks so adorable as he always does !

  http://www.youtube.com/watch?v=QHqHH4RJA5s&NR=1

 213. Samantha Said,

  He better not be dead.
  I'll be crushed to pieces. </3

 214. Ispy Said,

  Just a question:
  If the autospy had cover the fingerprint match

  Thanks a million !

 215. kjmj Said,

  Hej.

  Check out E´Casanova on twitter.. interesting.. Going to Germany to meet with someone special – at a castle!! Wasn´t it mentioned in a post, that he was hiding and restitute?

  Keep the faith

 216. kjmj Said,

  Forgot the link… here it is:

  http://twitter.com/ecasanovaMJ

 217. Samantha Said,

  I was watching a ET today, and there was this guy I think he was the author of a book he was writing about michael. And he was saying that Michael had a cocaine addiction and alcohol problem.. and it looked like he was reading off a screen. Is this true that he had a cocaine addiction & alcohol? Because Michael said once he hated Drugs & Alcohol, i really hate this guy… He was a fat jerk i don't beleive him tho. >.<

 218. kjmj Said,

  Samantha – I think it´s Ian Halperin You are thinking of.. He also claimed i december 2008 that mj had 6 more months to live, due to serious lung-infections….

 219. jazzlvr66 Said,

  Sorry if this picture has been posted here already — but I think there is a SLIGHT chance that Blanket looks a little like Michael. I know it's been said that none of the kids were biologically his, but there's just something about the little one's face. I dunno…

  http://a.abcnews.com/images/Entertainment/spl_blanket_jackson_090717_ssh.jpg

 220. ishealive Said,

  Just went into E`Casanova's Twitter, very interesting “He's been invited to dinner in Germany with a special guest and he hopes it is who he thinks it is”
  What's that all about I wonder?

 221. dane86 Said,

  hey people!

  Listen to what E'Casanova said on his Myspace account…

  ” I'd like to thank you all for your continued support and your messages and comments of goodwill, I have alot of great plans for the 09 and I hope to see you all there, also, I ask that you please support my new song 'What's wrong with your mind' DON'T GIVE UP THIS TIME, it's for a great cause SO UNTIL WE MEET IN PERSON, YOU GUYS STAY STRONG,HANG IN THERE AND I HOPE TO SEE YOU SOON…”

  -there's something about his statement and I don't know what it is…something weird I guess ~?

  also, pay attention on how he delivered those lines, there's something in it…something DEEP… or I'm just being paranoid?

  what do you think? http://www.myspace.com/ecasanovafansite

 222. dane86 Said,

  and by the way, take a closer look on his picture there, the one wherein he's wearing a red jacket,

  -the picture of 'MJ' in the ambulance and his picture kinda look the same? jo?

  http://www.myspace.com/ecasanovafansite

 223. dane86 Said,

  I forgot to say, the title of the message is 'PERSONAL MESSAGE FROM E'CASANOVA' it's on his music player.. http://www.myspace.com/ecasanovafansite

 224. Lyn Said,

  arnold klein father or michael's kids?? and is fighting for custody??
  is it like in the media or something?

  come on… michael has said that the children are his…..

  why are they doing this??

  did arnold klein said that himself or it was reported by the media??

 225. ishealive Said,

  Dane86 thanks for this, it is really odd to hear this, in my opinion it's Michael.

 226. Nina Said,

  http://www.youtube.com/watch?v=8ByMffQo114&feature=PlayList&p=854E51A01EFD98EB&playnext=1&playnext_from=PL&index=13

  he is the biological father !!!!

 227. MyBelovedMJ Said,

  MICHAEL WAS NOT IN THAT AMBULANCE. GRRRR sorry.

  I like Seekeroftruth, belive in soulmates in spirit, and in my spirit Michael is mine. I love him so much, and i mis him more, and more each day. I will not go into details about my love for Michael, it will take to long. But trust me, I love him more than words can say.

  I believe that Michael is still alive, something in my heart tells me. I have a feeling, a very weird feeling.
  All The media is bullshit. Nesnáším to. I dont watch TV these days, i stopped it, cause im sick and tired of hearing all the bullshit, they are talking about, and how they are trasching Michael`s name. Most of us st this site, are doing our own invastigations, and we can se above the media, and look at the facts.
  I dont really care if we ever see MIchael Perform again, thats not why I love him. I just want him to be happy, and have the life he so ever longed for, with his children.

  ARNOLD KLEIN is NOT The father of Michel`s children. ITs all bullshit. And even if he was so what? He never had anything to do with them that way. As far as i see it, Michael is their ONLY father, that will never change. I belive that you are not a parent of name, but a parent of what you áre to your children. Michael is everything to them, and so are they to him. He loves them more than life itself.

  No matter what, no judge would never take children away from their family. I dont believe in ANYTHING the media is saying, as far as I know, its all crap.

  Sorry if I sounded to upset, I just had to let it out.

  Děkujeme vám

 228. LilithBelgium Said,

  Nazdar!

  First : Excuse me if my English's not perfect but I'm from Belgium.

  Like you I think Michael Jackson isn't dead.. Because, there are very strange things.

  I would like to show something :

  Jermaine Jackson's Interview on France 2 TV (French TV)

  Watch it (Interview translate in French Language)

  http://www.dailymotion.com/relevance/search/Jermaine+jackson+/video/x9wvcz_interview-jermaine-jackson-integral_news

  What do You think about it ?

  Jermaine seems very sad, and he's crying on it.

 229. Perfume Said,

  Just checking in to see if there is any further developments, I am curious, and why is the ADMIN so quiet.:) I log in here everyday to read the updates as well as comments

 230. edenmalfoy Said,

  @jazzlvr66

  If Blanket looks like anyone, I think it's Miko Brando.

 231. eurekh6700 Said,

  hy im one of mj's fan frm India. MY NAME IS SUREKHA.i jus want to sy tat he is alive.tho i hav not personally seen or i do not hv muc proof of him aliv nw bt thes r some info evidences i found to support your forum to prove he is alive

  okk…first of all lets start from the beginning. gues u pepl will rembr the time wen thy tok up michael's body in the helicopter…1
  http://www.youtube.com/watch?v=DSNQCK6xN…
  c this video u can c mj's body moving up n tryg to sit up after one of the media copter's accidently caught this video.whc the otr copter caryg the dead body (haa) is not aware off.
  2 the 911 cal was made casually .the person did not mention any name wen he cald up.jus said the man is uncnscious n pls cme n attend. while he cud hav very well said it was michael jackson

  3 the gap in the cal was just to shift up the body double.if u dnt knw mj wanted to pul up tis stunt for a long time. he usd 2 writ suicidal notes n tear them up.but kept 1 always safe n read it continuously.nv al knw hw muuc he admired elvis.he had 2 muc pressure n work lif n his social life so 4 d past 16months thy hunted and found a guy atlast who was in verge of his death bed n gav him exact mj's nose replica operation n to beliv he had heart attack ,paramedics evn gave him shots of adrenalin injs .watevr that double was a dying man already n he was promised if he cud help n this fake death, his family wil be taken care off,.
  4 yup. the casket was empty. as u cn cc mj is 5ft 10.n if u hv seen living wt mj videos mj says he nevr wantd 2 be buried n wantd 2 always be alive — rembr the oxygeated bed?!nc this video 2 confirm it
  http://www.youtube.com/watch?v=pZdBNtC5i…
  5 it seems his family members were not up for this idea of mj n evn his close frnds for that matter. rembr debbie rowe (ex wif) n elibth taylr did not cme 4 d memorial.

  — many websistes hv released pics of mj –alive afte his death
  http://www.michaeljacksonsightings.com/
  mj wantd his fans 2 knw this bcos he herd that aftr his death news 12 pepl al ovr the world mj's fans have committed suicide so mj nevr wants anytg bad for his fans to happen.

  6 pepl say that he is now presently found in hungry in e.europe. n has changed his face completly n cut his hair very short.one cud nt recognise him nw.unless u take a vey clos look

  7 initially mj had signd only for ten concerts bt some ppl forced him 2 tak up 50 concerts in a row. come on ppl watevr our moonwalking star is 50yrs old hes not the before always young mj. he can dance nly up to his energy. acceptg for a 10 was more than enough. but apparently d money frm thos cud not covr up his debt of 500millions. tats cruel 2 force mj 2 take up tat.whc he was not informed

  8 http://www.youtube.com/watch?v=Xj0q7wC4l…
  c tis video.tis a dupe.hes not real michael. c lok at the mannerism.mj nevr walks lik tat. c the hair nc closely the nose .it looks like he was born with tat. wher as in d real mj v can c his grafting clearly nd skin tone

  9 navi – tis is mj's official double he uses to get past the paparazzi or heavy crowds tis video proves it – decoy mj
  http://www.youtube.com/watch?v=RdSTg9rMr…
  agree wt the points of his first kid of mj chewing gum n fathers funeral, prince mj the 2nd givn d mj doll, the gold casket being small, parents of mj didnt utter a word nd mike , al d pepl stars who attended hardly knw mj lik maria carrey, usher, etc,.

  yup michael changed into Islam in 2007-08 chgd name into ”micheel jackson”
  2day mj's neverland cctv cameras are being searchd..it seeems wen the heart attack inccidnt whc pepl say d reason y mj died it sems d cctv has captured the whloe seen. but d tapes were missing? pepl,pepl plsss it was wholly plannd 4 d past ten yyrs nu tink thy wil lev al thes evidencs out.

  d press imagine b4 evn a smal news abt mj usd 2 host it up for abt 6months or so,but nw c his death news not evn a month thy hav started 2 lev it out. mj was harassed by the press bt at d same time pepl pepl its all money ..thy say press s also coverup in this. dnt knw whtr tru
  it seems mj s watching all this wt his tv hooked up n laughing .recently it was said that mj bursted ot laughing hearg wen d mad comments d media made again esp his ghost in neverland video shown by cnn.
  rembr pepl mj trid to do this during his hbo show in 1995 he fainted fakely n went away of the concert.
  mj more thn a tour he wanted to direct a movie cald ”thriller”wt al his songs featured in it,
  finallyy mj is alive n well. is n good contactt wit his kids. mj's family n close frnds knw abt this trick .mj is not cmg back as mj. he has startd a new life. the non celebrity life whr he cud do all he wantd 2 do as a normal person. watevr a tru mj fans we mus all accept his privacy vr happy if he is happy.

  ALL WE NEEDED TO KNOW WAS HE IS ALIVE, BELIEVE ME HE IS. AS A TRUE MJ FAN I AM HAPPY JUST TO KNOW THAT MY HERO IS ALIVE IN THIS PLANET..
  remember mj hated the press but always welcomed his fans. so pls stop commentg bad abt him.
  let him live, …he needs rest…give him time,,,,..”and this is it” i guess i have proved most of the evidences., will be really happy if you people could put this up in your webpages.
  děkuji ti
  s.surekha – India

 232. emmie Said,

  its reported by the media LYN they are just trying to feed us false info…
  im starting to believe heis dead because now jermaine and tito are questioning the docter about things..im so sad if he has died…
  i cant wai to watch the uri gellar documentary on ITV in london. on sunday at 8. then we can see if he shows any new clues….

 233. MyBelovedMJ Said,

  I have a question to all of you. Feel free to comment. You`d might find this question weird. But im asking for 1 reason. Michael believed in magic. Everything can happen when you believe in magic. I do believe in it. A ty?

  Do you believe in Magic?

 234. kitkat Said,

  i went to tt myspace account u guys were talkin about ni almost went insain!!!! i couldnt tell which one was mj in the pic.

 235. He.is.alive Said,

  Information is now forthcoming very sparingly, and MJ's “death” hysteria has quieted down. All we are now getting is legal matters mambo jambo and delays, delays, delays.

  ** Where is the body ? The dead man's body who died in in place of MJ ?

  ** Why is there not one single word on “Michael Jackson was cremated, ashes strewn here/there/someplace and/or has been buried at an undisclosed location.

  ** HSN just now reported that “murder” was not in the picture at all, while LaToya in$i$ted to a british rag that it WAS and as the dollar signs in the word “insisted” indicate, received compensation for the interview as the editor of that rag on the Larry King show said that “information like that” was not being “disclosed” ? What's LaToya gonna use as more “floating” now, if any ? I bet she'll quiet down and put it off on the “LAPD investigation”, a legal excuse to keep mum about it ???

  ** “Michael Jackson dead at 50″ hysteria has died down considerably and will die a natural death, if you pardon the pun !

  In consideration of all the foregoing, plus the enormous input from other bloggers, speculation on the “death” speak HOAX of Michael Jackson will only gain more momentum because this “lack” of forthcoming information makes wider room for more speculation. My conviction is this: Michael KNEW the global mass hysteria his “death” would cause, hence made off clandestine and timely, is/has been watching it from afar whereever he is and in all probablitiy is glad this is all over, that he is finally free and is praising God for his safety and peace.

  “let noone deceive you ….” Jesus Christ in Matthew 24:4

 236. zealot Said,

  If Michael really did faked his death, I find it odd that his brothers, Tito and Jermaine, are saying that they do not want their brother's death to become a mystery. They want the truth about Michael's death to become manifest. If I knew that my brother faked his death, I would try to let the whole thing die down with new developing stories hoping people would forget about it soon rather than keeping the death story alive. Then, if there were a body I would quickly have it cremated to rid any further evidence from emerging. Also, it seems like Michael should have had his affairs in order, if he's been planning this, so his mother Katherine would not have to battle over control of his estate. It all seem so strange and it's making me to believe that he really is gone too soon but I hope he is not.

  I am still questioning the validity of the last photo taken of Michael in the ambulance. Maybe, we can do an experiment with a high quality camera and the exact paramedic ambulance to see if we can produce a photo that is clear and visible. Someone who has access to a high quality camera and access to the exact ambulance that Michael was in should take a picture through the side window to see if the results of Michael's ambulance photo can be replicated. Then, we can put to rest all doubts regarding the validity of the photo and focus more attention on other aspects leading up to his alleged death.

  Oh yeah, someone replied to one of my comments; thanks for taking heed to my observations regarding Michael's alleged death.

  “Tourist bus arrived before ambulance 71 backed out the drive way”

  -Yes, the tourist bus in fact arrived before ambulance 71 began backing out of the driveway. However, the tourist bus is stopped further in the back to allow room for ambulance 71 to back out of the driveway. The tourist camera recorded only what was viewable from that angle at the time, which was mostly the side road. On the other hand, the person with the hollywood camera was on foot, I assume, and he was more focused on capturing a close up of the ambulance leaving Michael's home, thus missing the two black vehicles departing behind the ambulance. Since the hollywood camera was on foot, he was positioned in a better position to see the gates at that moment, thus capturing the second ambulance entering the gates. Whereas, the tourist camera was still in the back and making it's way forward toward the gate view, thus missing the view when the second ambulance enters the gate and makes its way toward the back. The cameras gives us different views of the scene, one objective and the other more subjective maybe, but when the footages are combined we can get a better interpretation of what happened.

 237. kitkat Said,

  well actually them keeping the case alive is part of the plan to make us think “if he really did fake his death theyd remain quite” which is EXACLY y ther not remaining quite

 238. emmie Said,

  i believe is magic,not card magic but some kind of magic,its good to believe in something and its good to live in a dream world sometimes,to get away from the crap in this world, i live in london in UK and i know i would liketo get away fromm all the knife and gun crime.. all the people getting killed just for going in a different area, i wish i could where michael is now if his not dead…

 239. she_can Said,

  Blanket at the memorial

  http://www.mirror.co.uk/celebs/news/2009/07/21/michael-jackson-s-son-blanket-asks-godfather-heart-breaking-question-where-s-my-daddy-gone-on-holiday-115875-21535855/

 240. He.is.alive Said,

  I read in the european press that this Dermotologist Dr. Arnie Klein has admitted in an interview that he is IN FACT the biological father of Michael Jackson's children ….. as if that wasn't bad enough, but this guy is ………..a HOMOSEXUAL ~ holy cow …. what a shocker … my heart goes out twice as far now to Prince Michael and Paris and I will have them added to as many prayer lists I can find that they both grow up with NORMAL and natural sexual orientations …. God bless and protect you Prince Michael and Paris … … ….

 241. shell12 Said,

  How does anyone knows what Michael's face looked like if they were not there at the viewing.Michael would never put his children through such pain and misery.Michael did not intentionally try to kill himself he just wanted to rest and he trusted that his so called doctors would watch him sleep I guess somebody messed up,but that still does not mean that Michael did not love his children,again Michael just made a bad choice.Nobody knows the inner pain and hell those children are going through since the death of their father,and maybe they didn't want to share that with world.However I applaud Paris for being unscripted when she humanized her father,rest in peace Michael,these people stil won't leave you alone,not even in death.

 242. MyBelovedMJ Said,

  She-Can.
  Little blanket baby, is to young to understand why his Daddy had to do this. I think he dosent know. But he will..

 243. MyBelovedMJ Said,

  He.Is.alive.

  They are Michael`s children. NO MATTER WHAT OTHER PEOPLE ARE SAYING. He is/was there father, nothing will ever change chat. And they will not be taken away from there family

 244. MichaelJacksonIsStillAlive Said,

  @kitkat
  heya thnx 4 dat.. i read ur reply : ) I really think i needed that…. i didnt watch entertainment tonight at all today and im just staying away from all that bullshitting media…. im literally addicted to this site…. i can't really talk to my friends or family and stuff… they honestly think im fukin retarded (in fact my brother told me to go see a doctor)… anywayz… michael has to be alive.. i honestly cannot express in words how much i love him… im lyk 17 and i know hes old enuf to be my father.. but i feel that michael is the only person i have felt that way about (he is the perfect human being)….. he is alive, i know it…..

  michael please show urself soon…. i miss you soo much!!!

 245. mjfanfromfar Said,

  I agree with this account. Coz first of all into my idea, the memorial wasnt that good for a real presenter, MJ. He organised his musical shows such a grand scale & for his death, no one could do it for him better.
  Accept few, others who participated in the memorial were not that close to him.
  And I agree that no one in the memorial showed a real tear for this most beloved man. I, my self cried so hard; cried several times; and still make me cry when i think about him. I live far away from USA, but He effected poeple all around the world, like myself.

  By the way, what my first problem, acutally who is behind this web site? With lots of infor and links, whats the main reason to prove that he is alive? Even after few weeks, still this site is in a big scale & whats ur relation to michael?

  Michael jackson is the most talented musician even for more thousand years.

 246. Samantha Said,

  BLANKET IS SO CUTEEEE

 247. Lyn Said,

  Thx emmie 4 the info….:)
  I've been staying away from the media too…
  Practically, they have been BS-ing…they have no consistency in what they are writing…they twist and turn the stories and get people confused…and they write really stupid stories that when you read you will ROTFL…

  ok, to the media, he has passed away….
  when someone dies, you shouldn't write all the nasty things about them..
  no respect at all..
  but i guess that's what the media are good at…
  gossiping from a to z….
  they are willing to do anything for money, attention, whatever…
  and they have forgotten the human values!
  dissapointing…

  WHY CAN'T THEY JUST LEAVE HIM ALONE???

  I believed that Michael is still alive…
  I hope that he is safe and is leading a peaceful and quiet life…
  away from blood-sucking 'leeches'…

  i love u michael…:)

 248. Samantha Said,

  @MichaelJacksonIsStillAlive
  omg, same i tried talking to my family and there jst like “his gone, his not coming back” and i'm just like “you wait and see” But it's so hard to explain it and whenever i try to i start crying
  It's so good i get to talk to people on this site and share things that people beleive his hopefully still alive, which seems pretty true with all the points and facts, nothing sums up his death. Only a few things do, and when i read them i feel like his actually gone for example when i watch things on tv (even tho i shouldnt because its probably all lies) but it makes me feel like his actually gonee But i think they're only trying to make us beleive his gone, like They made us beleive he was a child molester! Maybe part of this HOAX is to make the family come out with the truth, i don't really know if they have already because i never payed attention to that story, because i know it wasnt true anyway, but yeah it maybe part of it. this site is the only one i trust I read it everyday and the comments . Michael also has a quote “If you enter this world knowing you are loved and you leave this world knowing the same, then everything that happens in between cant be dealt with”. 2001 .
  MJAAAY i love youu, i hope you're still out there xx

 249. CrAzYiNsAnEbArBiE Said,

  If You All Haven't Noticed, Ever Since This Site Has Been Put Up And We Have Been Expressing Our Doubts About Michaels Deaths. His Family, The Media ANd Everyone Has Been CHanging Their Storys Around. Im Pretty Sure they Are Following This Site And Since This Site Makes People Think We Should All be Put In An Insane Asylum, Im Pretty Sure Noones Gonna Really Believe Anything We Say, Except The People That Actually Know The Truth. Just Watch More Closely. I Havent Been Wanting To Follow The Media But I Know They Are Bullshit, But Theres No Way You Can Avoid It, Michael Jackson's Death Is Everywhere.

 250. JC.LOVES.MJ Said,

  I BELIEVE IN MAGIC ! I ALWAYS WILL. MICHAEL JACKSON HELPED US BELIEVE !

 251. MJSmile4Us Said,

  I can't believe that an 80 minutes long movie will be released at the end of the year which will show Michael's last reheardal footage at Staples Centre.

  http://news.yahoo.com/s/afp/20090720/ennew_afp/entertainmentusmusicjackson_20090720172952

  This made me feel so frustrated at AEG as well as the whole media in general for exploiting MJ (again!) after his 'death' – why didn't they love and show appreciation of his work when he was alive? They are playing with MJ's fans like us who are confused and crushed at his sudden passing (if it's true but I believe he's alive!!) to make big bucks. From looking at the interview that LillithBelgium posted earlier, I still believe Jermaine was faking his emotions – those tears don't look genuine. Maybe he shed a tear or two.

  If MJ did really die, I strongly believe the police are despicable and as bad as the media for finding excuses like lack of evidence to bring murder charges against Michael Jackson.

  What dou guys think? Please refute any of the ideas I pointed out – I really wish and pray that Michael is still alive..I really need answers. It's been so hard to get proper sleep as millions of questions run thu my mind constantly!!

  I love u Michael – please be safe and let us know or give hints that ur alive and well

 252. kitkat Said,

  @MichaelJacksonIsStillAlive

  ok good i was scared u wouldnt get it, and dont try n convince ur fam 4 some reason certian ppl refuse to belive things no matter how much evidance ther is. My parents n grandparents belive he did after i told em all the things ive gathered from these sights. I talked to my thearipist about it n even she belived me,so tt proves were noit crazy lol. But ppl such as my moms bf refuse to belive it,i guess because of the medias constant lies that they always think are tru 4 sum reason. n yea im 15 ni wod totally spend the rest ofg my life wit em, hes so sweet,u dont meet ppl like tt everyday. Hes my role model n we'd live in such a great world if every1 was like him. Anyway trust me he's alive cause theres way 2 much evidance

 253. Samantha Said,

  :'( http://www.hoax-slayer.com/michael-jackson-dead.html is that true? Or just another load of bullshit?..

 254. MichaelJacksonIsStillAlive Said,

  @samantha
  yaay lol so u know exactly wat im talking bout aswell right… i guess the best thing we can do is just stick together and make sure that we dont let the media get to us cuz i know that lotsa ppl have already been fooled (lol i can hear my family's voices telling me that im the actual fool haha but i aint gonna let that get to me)…. yes michael is alive cuz like there is just too much evidence telling us that hez alive rather than dead…..

  I LOVE YOU MICHAEL .. AND I KNOW I ALWAYS SAY THIS BUT PLZ COME OWT SOON!!! IM WAITING… ILL WAIT AS LONG AS YOU WANT ME TO!!! I LOVE YOU MORE THAN ANYTHING!!!

 255. MJSmile4Us Said,

  It is weird like Joe Jackson said that why on earth would a cardiologist was on payroll to be with Michael 24/7 when he passed all of the medical tests 'with flying colours'? I think AEG was behind it all and it would be a lie to believe what they said – that Michael INSISTED the doctor be with him.

 256. MJSmile4Us Said,

  the link for the article is;

  http://www.etonline.com/news/2009/07/76602/index.html

 257. MJSmile4Us Said,

  hope, one of the members of this site just posted this link (thank u for posting it – someone who was at UCLA medical centre at the time of Michael's 'passing'. I feel like crying coz stuffs like this make it real that MJ is really gone. But I am hoping that the fire alarm that went off during his stay was a way to give time for MJ to escape?? I hope he is alive.

  What do u guys think?

  http://jenellesjourney.blogspot.com/2009/06/very-interesting-follow-up-at-ucla.html

 258. mjfan Said,

  In response to number 209: So clearly people were INSIDE the hospital snapping photos. If this is true, then WHY did no one get a photograph of Dr. Conrad Murray who was also supposedly at the hospital. None of this washes for me. The more weird things that don't line up the more I think there is a conspiracy of SOMETHING. Whether it's murder, or a death hoax, this certainly isn'ta normal situation.

 259. charliechaplin Said,

  Could it be that the Jackson family are really under the belief that MJ is 'dead'? Could it be that the 'death' of MJ is part of a grand scheme made by AEG? Could it be that it's AEG that's hiding the living MJ right now? Could it be that AEG is behind the conspiracy of MJ hoax death?

  Dead or alive, AEG will gain from MJ's concert because of the backing of the insurance. AEG owns Staples Center where MJ allegedly last rehearsed and where his Memorial was held.

  It's a win-win situation for AEG & MJ if they successfully pull off the 'death'. AEG will get it's money while MJ can go on and have the private life that he has always longed for. MJ can still participate in the music business under a new name or persona. He still can make hit songs but not be bothered anymore by the press or ridiculed by his detractors. His 3 kids will not be starving because of his 200 yet unreleased compositions.

  Maybe AEG & MJ are just waiting for the right time to tell the truth to the Jackson family.

  Click the video link below. Watch it carefully. It's how I was able to come up with my theory.

  Listen to what Rowe is saying that MJ was being 'controlled' by AEG. I think that AEG 'controlling' MJ is just part of the facade. Maybe, the fact is: MJ's 'death' was a collaboration of MJ & AEG.

  http://www.youtube.com/watch?v=QNmWXPUMVQ0

 260. charliechaplin Said,

  The 'MJ' at the O2 arena press conference has a bump ( or is it 2? ) on his smallest finger of his left hand:

  http://www.zimbio.com/pictures/vWehKSURT4m/Michael+Jackson+Announces+Plans+Summer+Residency/FwxP6eFyHwy/Michael+Jackson

  http://www.zimbio.com/pictures/vWehKSURT4m/Michael+Jackson+Announces+Plans+Summer+Residency/HJf7XMgsLQs/Michael+Jackson

  And why was his left palm dirty? Probably stained by his constant touching of his make up.

 261. charliechaplin Said,

  This could have been the 'MJ' at O2 conference:

  http://www.tmz.com/2009/03/24/jacko-faces-the-cameras-turns-kid-blue/2

 262. mo2kidzs Said,

  What bothers me is no hospital official or doctor who worked on MJ came out to say a word about him. Almost in every case of sudden death and high profile case a spokes person for the hospital or doctor who treated the person comes out with a statement. A family member came out to tell the world MJ is dead????Also on Larry King live last night with Joe Jackson. Larry asked him if he said goodbye to mj, joe replied I said goodbye to up in.. well I said goodbye to him at the memorial??? It's like he caught himself just as he was about to say something wrong? AND with all these media whores coming out to say something about MJ.. Not one single person who works at that hospital had a comment?So much of this story don't add up.

 263. MyBelovedMJ Said,

  If the Jackson family is under that believe something is VERY wrong.

  Yeasterday Joe Jackson was asked in an Interwiev where his sons body was, and the answer was ” I dont know”. WTF. how can you not know where your babys body is, I know they werent on that good terms, but comeon its his son.

  CharlieChaplin I think you are on to something. Michael could have fooled his family, They havent seen him for a while before he “Died”.

 264. charliechaplin Said,

  Could thishave been the 'MJ' at O2 conference?

  http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-1160101/Wacko-Jacko-Michael-Jackson-mobbed-takes-children-Oliver.html

  http://www.tmz.com/2009/03/24/jacko-faces-the-cameras-turns-kid-blue/2

  If so, the impostor might have been practicing us or making us get used to seeing him as the real MJ. We've been conditioned to believe what was in fact a grand plan which started by him 'dying.'

 265. charliechaplin Said,

  @ MyBelovedMJ

  I'm thinking if a lot of people ( whether MJ's own family or maybe his very close friends ) know about the Grand Plan, it's bound to get busted sooner because – maybe, somehow- someone might make a blunder or a make 'slip-of-the-tongue. A Grand Scheme needs to be tightly guarded which is probably why the Jackson family were barred from seeing MJ before hid 'death'. And that's why, MJ was already telling Paris that he may not make it to father's day and also Paris not get angry or upset. The conditioning of the minds of the 'onlookers' or those not involved in the Grand Plan was already set a long time ago, I think.

  I think everything from the O2 Press conference attended by “MJ”, to the day of the cardiac arrest, to the arrival of the ambulance etc was set-up by AEG complete with 'actors' posing as Paramedics, etc.

  By the way, it was MJ's bodyguard who called 911. He didn't say it was MJ who was having a heart attack because it was his obligation as a body guard to protect the identity of the person he is guarding. I read that somewhere. I took note of the link to the site, but I need time to look for it.

  Look, if MJ has to sell his 200 unreleased compositions, he still needs a promoter, you know.

  I read somewhere here that a hollywood film will feature the rest of the last rehearsals of MJ. AEG will earn from it, of course. And, since it features MJ, the King of Pop will get a share of the money too, but in some other ways since he is already “dead”. Don't you think that's a good start? MJ will still be earning, maybe earning more now that he is 'dead' that when he was 'alive' , but safe from the press, safe from detractors, safe from judgmental people, safe from ridicules. But, we do have to expect some publicity stunts to promote his music. So, we should expect to be hearing controversies like 'he was murdered' or '12 of his fans to commit suicide' etc every now and then.

  The MJ we know is a genius, clever being, right? And only he can think of a Grand Plan such as this. And only he can pull it off.

  Cheer up, guys. MJ is alive. At least, for me he is. And, if we're his fans, let's just support his decision of not wanting to show up as his old self again. There's so much ahead to come for him and for us to enjoy his talent.

 266. Samantha Said,

  Dohodnuto.
  Why did they only get 1 Picture of Dr. Murray, does he even exist to be Michaels real doctor?
  Why no real live footage, theres only 1 picture…

 267. emmie Said,

  no matter what michael is there father even if his isnt the biological father he brought them up and made them who they are today. rowe and klien are nothing to them children and i do not think they should getthe kids.michael taught them all they no.he loved them more them life its self and he was the best thing that could happen to the children…

 268. emmie Said,

  isnt it weird how the youngest child 'blanket' thinks herfather is on vacation??
  this way they are not lying to the child so no harm is done

 269. Little Susie 01 Said,

  Just like all of you on this site. I also believe he is Alive. So many things dont add up Especially he's memorial. I had said in another of ur Posts Jermaine's Had reversed the lyrics to a line in Smile oddly enough it makes sense. Lighten up ur face with sadness hide every trace of gladness Bascially they have to show to be sad and hide away the gladness. When i heard it i was like whoa wtf u just switched the the words. Another thing i dont understand is how did ppl know that the person in the ambulance was michael jackson? the tour bus knew they said Michael. And when ur rushed to a hospital.. u usually have sirens and when taken into the hospital there always a mass of ppl everywhere, ppl that are sick waiting around in bed or docs and nurses walking around.. I mean none of these ppl talked about what they saw? Is like no one saw michael except for hes family and dr murray?: Everything is just not making sense.Those pictures of him at the staples center shows this is it n the backround. I mean was the staples center staged up just for rehersals? or that was photoshoped Cuz the actual footage of hes video doesnt show THIS IS IT in the back round. and i also believe he should of been in londin by then practicing at the actual arena where he was soppose to perform. I even dream with all of this since June 25 sometimes i cant catch sleep because of it.because im trying to come up with my own conclusion. In fact they change the story everytime. I dont understand how Liz taylor who loved michael couldnt attend to the memorial. And where is Oprah? i dont understand so many things… the closest people to michael is silent. I saw a video on u tube when michael was going through the trial and Janet says she was her studio singing.. and all of a sudden she started to cry in there because she felt her brother not because something would go bad at the trial but just because of what her brother was going through. She seemed very moved by this. But when Michael “died” she was the most coldest person ever i mean it doesnt even look like she was mourning. so many things are just off. And indeed i believe the family has to be aware the many ppl believe this is a hoax. And im pretty sure they have done the research on the internet to see what ppl believe i dont doubt that have come across this site. But i want them to know. That we s stand behind michael all the way. And to Michael if he ever come across this site. Michael i love u very much. And just like me many ppl wont hold anything against you. We know what the media has done to you. And its about time that we prove how sick the media is. Everyday is a new story some talk good n others bad. But in our hearts michael we know the truth. i love you michael.
  And JOE jackson How the hell do u not know where UR SONS “body” is ?
  To all of MJ's fans who believe in him keep up with ur conclusions and thoughts and research just like u im doing the same. because i know michael is alive. And to the admin. Thanx for giving us a site where we can express our thoughts. since many ppl want to believe we are crazy.

 270. ishealive Said,

  Yeah I saw that interview with Larry King, Joe was acting very strange. I know he and Michael weren't on the best of terms but to not know where Michael's body is and also he didn't see Michael's body – he wants to remember him as he was while alive i'm sorry but that's BS, fair enough if it's a friend or relative but not your son, jesus was he that cold hearted?? I think there's more to it than that. Rowe was saying Michael was being controlled by AEG that's a big statement to make, AEG won't be too impressed with that, I wonder how they'll react to it.
  This story is getting very weird, going back to Joe he isn't behaving like a grieving father, I know everyone deals with things differently but it's like he's grieving someone else's son, I can't put my finger on it but he's not very convincing.

 271. Little Susie 01 Said,

  Guys watch this Video.

  I mean this is so confusing.. Are they Changing the Story again, are they drifting the story now to AEG manipulating michael? I mean WHAT is going on.

  Joe says He doesnt know about the autopsy Ask someone who knows. WTF

  http://www.youtube.com/watch?v=alMMwGYFsGQ

 272. Seekeroftruth Said,

  Yes mo2kidzs, usually the attending physicians would report
  a celebs death to the media and fans. Not one of the hospital
  representatives said a word. How did Dr Murray disappear
  for 30 hours without his car? Some people actually believe that
  MJ was murdered…what the heck? You will never get me to believe that
  Michael Jackson overdosed himself. If an angel came and told me that I would
  look at him cockeyed. Please listen to his song Xscape and read the lyrics while
  you do so. It is not impossible for MJ to pull this big of a hoax off but I feel there is more
  than meets the eye here. Please be open minded everybody. These are the times
  of great miracles and mind blowing wonders. No matter what side of opinion
  you fall on, peace and love to all!

 273. Seekeroftruth Said,

  To MybelovedMJ: The world abounds in love, hope, mystery and
  magic (I call it miracles and wonders) Nothing is out of reach
  for the spirit person. We catch a glimpse of what shall be when
  we dream. The natural world is a product of what takes place on the
  spiritual realm of reality. Keep dreaming and hoping. We need people like
  you on this earthly plain, for it is you who shall manifest OUR CREATOR'S
  vision for his children.

 274. Seekeroftruth Said,

  I am so full right now…. I could write all day!

 275. gabyan2001 Said,

  http://www.youtube.com/watch?v=7uxiNKMRHvg

  Check this out, for the people that have not seen this video.
  It's Navy (Michael's impersonator) he says in the interview that he used to work for Michael, that when they needed him to prentend to be Michael, he would do it..Like going in a hotel, go to public places while Michael was dissapearing of public places.

 276. kitkat Said,

  its in his will tat wod be efed up 2 go against tt. n lol opps maybe blanket shod have spoken wen the cameras were off (he must noe bout the plan n thats y he asked his grandpa tt) poor lil guy almost gave his dad away,but the worlds stupid so they didnt even catch on 2 tt lol. But if these arent just actors n these really r the children mj has been caring 4 then hes def gonna come bak.

 277. MyBelovedMJ Said,

  How the hell can people fall for that, Navi is so cool, but WILL never be Michael. There is only one Michael. Even though navi is a good dancer, No doubt aboutt hat) but nody moves like Michael. I would have spotted that miles away, trust me, i know exactly how Michael moves, and walk, but mostly his eyes, oh his beautyful eyes. And Navi is wearing the strip at the letf arm. WRONG!!! Michael always has it on the right arm. Like Nvi said. Michael will always surprise us. HMMMM

  But i still think its cool that Navi would go in places for Michael, so Michael could have some space.

 278. danisnow70 Said,

  does anyone know if AEG filed an insurance claim on the cancelling of the shows??

 279. Alfaomega Said,

  OK,# emmie Said,

  @ lillina
  Ano, všichni lidé reagují různě, ale nikoliv na celou rodinu, myslím, že má být asi o 2 emocí ... Mám na mysli, i když byl jermaine zpěvu 'úsměv' ano vypadal tak smutně, ale žádné slzy

  Yes, and Jermain was telling those who know that they also had to look sad, but he did it in a very discrete way:
  Interchanging 2 sentences in the son “Smile”

  Instead of:
  Light up your face with gladness
  Hide every trace of sadness

  Jermaine sang:
  Light up your face with sadness
  Hide every trace of gladness

  This is a message to all those who where really MJ very close friends.

  The rest of the public there and those ho watched the memorial on TV or Internet wouldn´t take notice, because it was done in a very subtle manner and the public was listening and watching the whole.

  Interesting post admin!

 280. MJSmile4Us Said,

  To Alfaomega:

  I couldn't agree with u more about such little emtions that they showed at Michael's meemorail service. Although I am not a family of Michael's but I cried till I was tired to talk – after watching the service it was impossible for me to get anything done.

  Somebody here posted earlier a photo of Blanket with a tear on his face at the memorial service. Some may say that this is an evidence that MJ did really die but I think it was another ploy to make us the fans as well as the rest of the world to believe the lie. He especially looks convincing with his little adorable eyes just like his father !!! And there is a report on TMZ.com which claims that Blanket asked his godfather whether his dad was on holiday making MJ's 'death' even more real. But come on – how many child actors out there? Kids these days cathch things on pretty quickly, more than we would ever expect. Although Blanket is merely 7 years old, he is a smart cookie! And Paris's performance at the end of the service was a dead give away. while watching the service, I knew that something was not right – not just emtionless Jackson family but because to me it was so strange for a 11 year old girl who just lost her nly parent to be so together and strong. PLus, none not even one family member shed a tear except for BLanket- how is that possible – ok maybe the children coz they may be still to young to understand and grasp the concept of death yet, but what about Michael's grwn up sibilings??

 281. JC.LOVES.MJ Said,

  @ Alfaomega :

  I noticed when mixed up the words straight away, but i thought it was an honest mistakee..
  can someone please explain wats going on wid AEG? like i have no idea wats going on, no single clue..

 282. MJSmile4Us Said,

  Also I think another clue that was given by Joe Jackson that coudl prove that MJ is still alive. During his recent interview, I noticed the movement og his mouth and his hand gestures (he couldn't keep them still). He stuttered alot and was stuck on words on many of the questions that Larry asked. HIs eyes looked nercous. To me he was a nervous wreck!! Also what father regardless of his turmoil relationship with his son in the past could be so calm. Although he did express his anger about the way MJ died but in my opinion if my son had presumably died in an 'unnatural' way with some particular group of people to blame for it, I would show more anger and frustration at the doctor or somebody else. Ok maybe accusing either of them without solid evidence could end him up in court by the hell with lawsuit! HIs son's life is involved here for goodness sake! and a father with such great love for his son as Joe openly expressed on the show would do whatever it takes to bring justice and punish those involved in his death and stand up for his son till the end.

 283. ishealive Said,

  Yeah my thoughts exactly, something isn't right with Joe he isn't behaving like the grieving father, at one point Rowe said “if Michael was in good health then why would he have a personal doctor living with him, he said I don't have a doctor living with me & asked Larry if he had” Joe then laughed at this, there's something not right. Joe said he said gooodbye to Michael at the memorial but before that he said something like “I said goodbye to him up at…….. and then said I said goodbye to him up at the memorial” sounded like he was correcting himself. I found myself laughing at some parts of his interview, I know that sounds bad but Joe was like a comedian at times!! And why the hell would Joe not know where Michael's body is??? I know he lives in Las Vegas but come on it's not like he's living in Mars. WTF is going on??????

Přidat komentář

Musíte být přihlášeni, abyste mohl psát komentář.

Téma poskytl: Wordpress téma - První Cash