Michael Jackson Mistyfikacja Mirtis

Ar karalius Pop tikrai mirė?

Archyvas August, 2009

width=450

Leiskite priimti labai paprastas požiūris į visą šį saga. Kaip žinome, jau yra didelė Tajniki, priežastis, clues ir patarimų, kodėl Michael Jackson galėjo hoaxed mirties, bet dėl momento, Aš tik noriu būti paprasta ieškoti ką nors, kuris buvo tiesiai prieš mūsų akis nuo pat pradžių.

Ši ištrauka buvo paimtas iš straipsnio apie MSNBC nuo 29 Bir 2009.

"Chernoff, taip pat šiandien, sakė, kad jis ne mano, kad jo klientas (dr Konrad Murray) buvo paruošta tokio užpuolimo" dėl jo įgaliojimų ir veiksmų atveju. Tačiau jis sakė, kad "laukiama, atsižvelgiant į aplinkybes."

Po visą tyrimą, yra išsamus, Chernoff sakė, jis tikėjosi, Murray bus atleistas ir šeimos galėtų jaustis kitaip.

Jackson dar buvo silpnas pulsas ir šiltas įstaiga Murray rado jį lovoje, o ne kvėpavimo ketvirtadienio popietę, Chernoff sakė AP interviu.

Chernoff pasakė Murray buvo pop piktogramos nuomojamos savrupmāja kai jis sužinojo Jackson lovoje, o ne kvėpuoti. Gydytojas iškart pradėjo administruoti CPR, Chernoff pasakė.

"Jis atsitiko rasti jo lova, ir jis negali kvėpuoti," advokatas sakė. "P. Jackson dar buvo šilta ir turėjo impulsų "."

 

Taigi, aš žinau, ką jūs dabar galvoju ... tai nesiskiria nuo bet kurio kito pranešimo apie to laiko dėl to, kaip Michael Jackson buvo dr Murray, bla bla bla. Jūs visiškai teisingai, tai ne kitaip, ir aš tikiu, kad visos ataskaitos yra tas pats .. kuris yra tiksliai mano taškas!

Let's išnagrinėti šį pareiškimą Dr Konrad Murray, kaip jį cituoja savo teisininko.

 

"Jackson dar turėjo silpnas pulsas ir šiltas įstaiga Murray rado jį lovoje, o ne kvėpavimo ketvirtadienio popietę, Chernoff sakė AP interviu.

Chernoff pasakė Murray buvo pop piktogramos nuomojamos savrupmāja kai jis sužinojo Jackson lovoje, o ne kvėpuoti. Gydytojas iškart pradėjo administruoti CPR, Chernoff pasakė. "

Dabar, aš nesu įsitikinęs, kiek esate apmokytas pirmosios pagalbos, bet raktinių žodžių čia yra tai, kad Michael Jackson dar A FaiNt impulso, o ne kvėpavimo. Jei jis vis dar buvo silpnas pulsas, o ne kvėpuoti, kodėl pragarą būtų pradėti administruoti CPR ??????

Ar ne Jūs grap yra respiratorius, arba pradėti iškvėpti į savo burną, kad suteikti jam dirbtinį kvėpavimą (kas mes visi matė per TV daug kartų)?

Jei vis dar skeptiškai prašome leiskite citata Wikipedia:

 

"Medicinos termino su sąlyga, kurioje asmuo širdis nustojo yra širdies (taip pat vadinamą cardiorespiratory arešto). CPR naudojamas pacientų širdies siekiant oksigenato kraujyje ir palaiko širdies produkcijos išlaikyti gyvybiškai svarbių organų gyvas ".

Jei ką daktaras pasakė, buvo tiesa, tai, kad jis yra silpnas pulsas, jis nebuvo Širdies arešto, kaip mes visi buvo verčiami manyti, tai yra, kaip Michael Jackson mirė. Širdis turėjo jau nustoja būti Širdies arešto, kuris tada būtų reikėję CPR siekiant išlaikyti kraujyje cirkuliuoja po visą kūną, ir širdį juda.

Tai taip pat iš Wikipedia:

"Jeigu pacientas dar impulso, bet nėra kvėpavimo, tai vadinama kvėpavimo sustojimas ir dirbtinį kvėpavimą yra labiau tinkama"

Galbūt jūs manote aš gaunu per techninę? Pagalvokite apie tai, nors tai yra mokslų daktaras, nurodant savo žodžiais, kas atsitiko. Jei jis žinojo, kad Michael Jackson buvo Kvėpavimo arešto ir buvo reikalinga ventiliacija, nebūtų jis sako, kad? Kodėl valstybė tiesiog, kad jis pradėjo CPR?

Kitas trūkumas dr Murray pareiškimą, kad jis aprašė Michael Jackson kūno kaip šilta. Pasak Heart Attack / Širdies arešto simptomai išvardyti medicalcenter.osu.edu, odos pacientui būtų šalta, blyški ir lipnus dėl to, kad jų kraujotaką buvo severly sumažėjo arba buvo faktiškai nėra.

Tai paprasčiausiai tik nėra įtraukti. Kaip būtų galima Michael Jackson turėjo silpnas pulsas, šiltą odą, bet ne kvėpavimas, tačiau taip pat buvo pranešta, kad mirė nuo širdies arešto?

Dėl Sergio yra akivaizdžiausias faktas visiems. Michael Jackson turėjo kardiologės GYVENIMO su juo ir jis mirė širdies AREŠTO.

I'm sorry, bet tai kaip dėvėti gumboots ir jūsų kojos įžliugti iš lietaus .... Rimtai?

Jei jūsų šansai išgyventi širdies priepuolis nėra pagerėjo, kai jūs turite kardiologija gyvena jūsų namas 10 metrų nuo savo miegamąjį, tai kodėl po velnių, kad jis ten gyveno ne visi? Jau nekalbant apie tai, kad jis neturėjo Defibrilator Aparatas yra, yra kardiologija ir visi? Jei Michael Jackson buvo tikrai kenčia nuo širdies arešto, kuris yra tai, ką mes visi sako, tada nebūtų naudojant Defibrilator davė jo "silpnas pulsas" ir paskatinti jį reikia pažadinti jį iš savo sąmonės netekimo, todėl pradedant jo kvėpavimas? Ar ne tai, kas tos mašinos yra naudojami?

Viskas, ką aš galiu pasakyti, jei savo asmeninį kardiologija negali išgelbėti jus, tada kodėl net nerimauti skambinti 911 ir paramedikų? Šis gydytojas yra žmogus, kuris tariamai mokyti daugelį metų žinome viską, ką galima sužinoti apie širdies, kardiologija , širdies ir tt ... ir jis negali išsaugoti net savo asmens paciento atėjus laikui?

Mano teorija yra tai, kad dr Konrad Murray yra Dūmų Ekrano folks. Nors pasaulis yra abejojama, ar jis bus, kaltinamų nužudymų, sužinoti, kas yra įdomu, kas iš tikrųjų nutiko tą dieną, Michael Jackson sparčiai juda į savo naują gyvenimą, mūsų akyse. Mes tiesiog per atitraukė jį pamatyti.

Jei nesutinkate, tai atsakyti į šį ...., Kai yra vaikų dabar?

Theme Provided By: Wordpress Theme - Pirmasis Pinigai