Michael Jackson mānīšana Death

Vai karaļa Pop tiešām miris?

Arhīvs augustā, 2009

width=450

Let's veikt ļoti vienkārši apskatīt visu šo sāga. Kā mēs zinām, kas jau ir ievērojams ins un outs, iemeslu dēļ, clues un mājieni par to, kāpēc Michael Jackson varētu būt hoaxed viņa nāves, bet uz brīdi, es tikai gribu veikt vienkāršu apskatīt kaut ko, kas ir tiesības priekšā mūsu acis no paša sākuma.

Šis citāts tika ņemts no rakstu par msnbc datēta 29 jūnijs 2009.

"Chernoff, arī šodien, sacīja viņš nedomāja, ka viņa klients (Dr Conrad Murray), bija" gatavs šāda veida uzbrukums "par viņa pilnvaras un darbības, šajā lietā. Bet viņš teica, ka "tas ir gaidāms, ņemot vērā apstākļus."

Pēc tam, kad pilna izmeklēšana ir pabeigta, Chernoff teica, viņš varētu Murray tiktu atbrīvots un ģimenes varētu justies savādāk.

Jackson vēl bija vāju pulsu un silts iestāde, ja Murray konstatēts viņu gultā un ne elpošana ceturtdiena pēcpusdienā, Chernoff teica AP interviju.

Chernoff teica Murray notika pop ikona ir izīrēts savrupmāju, kad viņš atklāja Jackson gultā un ne elpošana. Ārsts nekavējoties sāka administrējošā CPR, Chernoff teica.

"Viņš tikko notika, lai atrastu viņu savā gultā, un viņš nebija elpošana," advokāts teica. "Mr Jackson vēl bija silts, un tai bija pulsa "."

Tātad, es zinu, ko jūs domāšana ... šo neatšķiras no citu pārskatu aptuveni šajā laikā par to, kā Michael Jackson tika konstatēts Dr Murray, bla bla bla. Jūs esat ļoti labi, tas nav citu, un es domāju, visi ziņojumi ir tās pašas .., kas ir tieši mans punkts!

Let's vairāk uzmanības šo paziņojumu no Dr Conrad Murray, kā kotētas ar savu advokātu.

 

"Jackson vēl bija vāju pulsu un silts iestāde, ja Murray konstatēts viņu gultā un ne elpošana ceturtdiena pēcpusdienā, Chernoff teica AP interviju.

Chernoff teica Murray notika pop ikona ir izīrēts savrupmāju, kad viņš atklāja Jackson gultā un ne elpošana. Ārsts nekavējoties sāka administrējošā CPR, Chernoff teica. "

Tagad, es neesmu pārliecināts, cik daudz no jums ir apmācīts pirmās palīdzības, bet atslēgas vārdiem šeit ir tas, ka Michael Jackson vēl bija vāju PULSE un NOT elpošana. Ja viņš vēl bija vāju pulsu, bet nebija elpošana, kāpēc ellē jūs uzsākt administrēšanu CPR ??????

Vai tu grap a respiratoru vai sākt izdvest viņa muti, lai dotu viņam mākslīgā elpināšana (kaut mēs esam visas redzējis TV daudzas reizes)?

Ja jūs joprojām skeptical tad, lūdzu, ļaujiet man citēt Wikipedia:

 

"The medicīnas terminu attiecībā uz stāvokli, kādā personas sirds ir apstājusies ir sirdsdarbības apstāšanās (sauktu arī par cardiorespiratory aresta). CPR lieto pacientiem, sirdsdarbības apstāšanās, lai oksidēto savienojumu asinīs un uztur sirds darbību, lai saglabātu vitāli orgāni dzīvs . "

Ja to, ko doktors teica tiešām ir taisnība, tad faktu, ka viņš vāju pulss ir viņš nebija sirdsdarbības apstāšanās, kā mēs visi bija rosināja domāt, tas ir, kā Michael Jackson nomiris. Viņa sirds būtu tikusi pārtraukta, ka sirdsdarbības apstāšanās, kas tad ir vajadzīgs CPR, lai asinīs cirkulē visā organismā, un sirds pārvietojas.

Tas ir arī no Wikipedia:

"Ja pacients joprojām ir pulsu, bet tā nav elpošana, to sauc par elpošanas apcietināt un mākslīgā elpināšana ir vairāk vajadzīgs"

Varbūt Jums ir domāšana Esmu kļūst pārāk tehnisks? Padomā par to, lai gan tas ir ārsts, kas citē viņa vārdiem kas ir noticis. Ja viņš zināja, ka Michael Jackson bija Elpošanas apcietināšanas un bija nepieciešams respirācijas, nav viņš saka, ka? Kāpēc, vienkārši, ka viņš sāka CPR?

Pārējās trūkums Dr Murray apgalvojumam ir tas, ka viņš aprakstīja Michael Jackson ķermeņa kā silta. Saskaņā ar Heart Attack / sirdsdarbības apstāšanās simptomi kotētas medicalcenter.osu.edu, ādas pacientam būtu auksti, gaiši un sasvīdis sakarā ar to, ka viņu asinsriti bija severly samazinājās vai bija faktiski nepastāv.

Tas vienkārši tikai nav pievienotu augšu. Kā Michael Jackson ir vāju pulsu, silts ādas, bet ne elpošanu, bet arī tika ziņots, ir miruši no sirdsdarbības apstāšanās?

Par apledojuma uz kūka ir acīmredzamākie fakts visiem. Michael Jackson HAD A kardiologs dzīvo ar viņu, un viņš mira sirds APCIETINĀŠANAS.

Atvainojiet, bet šis ir tas pats, valkājot gumboots un ņemot jūsu kājām iegūt mērcēti, ko lietus. ... Nopietni!

Ja jūsu izredzes pārdzīvojušais sirdslēkmes nav uzlabojas, ja jums ir Kardiologs dzīvo jūsu House, 10 pēdu attālumā no jūsu guļamistaba, tad kāpēc ellē ir viņam tur dzīvojošo visos? Nemaz nerunājot par to, ka viņš nav Defibrilator Machine pieejama, ir Kardiologs un visiem? Ja Michael Jackson patiešām cieš no sirdsdarbības apstāšanās, kas ir tas, ko mēs esam visi ir teicis, tad nebūtu izmantojot Defibrilator ir devis "noģībt pulsa" kā palielināt tā nepieciešama, lai modināt viņam no viņa bezsamaņa, tādēļ, sākot viņa elpošana? Vai nav, ka tas, ko tās iekārtas tiek izmantoti?

Visi varu pateikt, ir, ja Jūsu personīgajai Kardiologs nevar glābt Jums, tad kāpēc pat apnikt zvanīt 911 un Paramedics? Šis ārsts ir cilvēks, kas domājams apmācīts daudzus gadus zināt, viss ir uzzināt par sirds, kardioloģija , sirdsdarbības apstāšanās uc utt ... un viņš nevarēja pat saglabāt savu personīgo pacients pēc noteikta laika?

Mana teorija ir tas, ka Dr Conrad Murray ir Dūmu Ekrāna folks. Lai gan pasaulē ir nopratināšanā vai viņam būs jāmaksā ar slepkavību, jautājums, kas viņš ir, jautājums, to, kas patiešām noticis, ka dienā, Michael Jackson ir ātri pārvietojas uz savu jauno dzīvi, mūsu acu priekšā. Mēs esam pārāk apjucis lai to aplūkotu.

Ja nepiekrītat, tad atbildēt uz šo ...., Kur ir bērni tagad?

Tēmas, ko sniedz: WordPress tēma - Pirmās Cash