Michael Jackson Hoax Death

Czy King of Pop naprawdę żyje?

1 MILLION HITS DO Michael Jackson HOAX śmierci w 1 miesiąc!

Doszliśmy Wspaniały krok 1 miliona odwiedzin na naszej stronie w 1 miesiąc, a my na pewno zyskuje dużo uwagi na całym świecie! To tylko po to aby uświadomić, jak wiele nowych osób odkrywają naszą stronę, jak również powrót do naszej witryny, aby zapoznać się z aktualizacji, ustalenia i informacje dotyczące podejrzenia Hoax of Michael Jackson's śmierci. Wszyscy już wiedzą, że tak wiele rzeczy po prostu nie Add Up .... ale co sumować jest zdumiewający liczba osób odwiedzających naszą stronę w poszukiwaniu THE TRUTH!

Będziemy dowiedzieć się prawdy i dołożymy do odpoczynku wszystkie z paskudny, nieprawdziwe i niedorzeczne pogłoski, które otaczają nas informacje były karmione przez media na temat Michael Jackson's Death.

1 Million poglądów przez wszystkich, udowodnić, że jesteśmy na coś ... to tylko kwestia czasu!

Dołącz do dyskusji na forum tego posta - (71) Stanowiska
 1. ejay5131 Said,

  Congrats! I niekończące się godziny spędzają tu i can't wait to nadzieję zobaczyć MJ ponownie. Love you MJ zawsze.

 2. Bubbles Said,

  Administrator Good job!
  Nadzieja, że prawda wkrótce będą panowały ....

 3. SJlovesMJ Said,

  Go for it Admin!

 4. littleEARTHQUAKE Said,

  W Light z Death Note by głosić, tak jak planowano. "

 5. Westin Said,

  To jeszcze jeden dowód! Lot's ludzi są ciekawi i nie wierzę w MJ śmierci !!!!!

 6. MichaelJacksonIsStillAlive Said,

  Teraz thats wat im talking bout! Wszyscy dobrze na 4 nie zrezygnuje!

 7. Nex Said,

  Administrator Great job!

 8. ishealive Said,

  Dobrze, że mówi wszystko 1 milion ludzi podejrzenia, że wszyscy nie mogą być szalony!

 9. STARFISH1 Said,

  Aby Administrator,
  Z całego świata mamy i poszukiwaniu prawdy!
  Mamy więc dużo więcej do powiedzenia i pokazać ... zobaczymy naszego forum?
  Oczywiście, wszystko to razem mamy ludzi, którzy zawsze nas więzi, czasem docieramy do krawędzi, ale wracamy, razem jesteśmy silniejsi!

  Kocham cię

 10. SmoothOperator Said,

  Najlepsze strony ever! Smart pracy Administrator

 11. mordor Said,

  i wszystko to jest dobre dla Michała? Co zrobić, jeśli nie chcesz być? hm ... ... ... ... ... .. lub potrzebuje naszego wsparcia .. thats jedyny sposób, jak go z powrotem, jeśli naprawdę nadal alive .. ja wierzę .. ludzi wokół mnie, że już Im szalonych i potrzebują lekarza Ale uczucia .. intuicji .... bez tego i bez was wszystkich Zdecydowanie myślenia, że Im mad .. Thank you soooo much Admir dla wszystkich ciężkiej pracy, a wszystkie informacje! Dziękuję, że Cię ... Dziękuję, że znalazłem ten czat i że Im not alone którzy nadal wierzą .. i love you all love you Michael !!!!!!

 12. mordor Said,

  ... i to prawdopodobnie już widziałem to dont know, I'm new here, ale tylko w przypadku http://www.petitionspot.com/petitions/m

  jest to petycja mianowania MJ-Nobel cena za pokój 2010 ... jeśli możesz, podpisują go ... to on deserev .. thanks

 13. Cecilia Said,

  DLACZEGO APPLEHEAD'S Twitter STANOWI POWIĄZANE tej strony??

 14. aldix Said,

  Ja jestem wierny i wiem, że Michael żyje i ukryte. Jestem czytania wszystkiego, co powiedzieć na tej stronie i bardzo dziękuję za udzielenie mi nadzieję, że wierzę w to, co jest całkowicie prawdziwe ... dziękuję
  aldix

 15. Lulu Said,

  admin hey! I love you .. witryny i oglądać je na co dzień ..!

  Przepraszam za mój angielski =)

  greetz z Niemiec

 16. dynamit Said,

  Wow thats awesome good job admin

 17. SJ1983 Said,

  CONGRATULATIONS, wszystkie prace opłacił, YOU'VE OTWARTY ludziom oczy, na pewno MINE!
  Dziękujemy za swoją pracę i wszystkie szczegółowe informacje.
  Mam nadzieję, że wszyscy 2GETHER Na tej stronie możesz uzyskać dokładny PRAWDY OUT
  I z pewnością będzie utrzymać śledzić wszystkie aktualizacji!

  1 mln widzów, Z sondażu 55% MÓWI, ŻE NIE WIERZĘ Michael ŚMIERCI!

  Good job, A +

  XOXO SJ

 18. SJ1983 Said,

  znaleźć w Internecie:
  Rowe Powierzchnie Na Dr Klein biurze!
  Wysłano 27 lipca 2009 3:07 PM

  Jak to na ironię? Debbie Rowe tylko pokazała się w Beverly Hills urzędu jej byłego szefa - dr Arnold Klein.

  Nasze źródła powiedzieć Rowe ma odwiedzić Dr David Rish, którzy praktyki w biurze dr Klein. We're powiedział, że ma spotkanie.

  &

  Debbie Rowe często wstrzykuje Michael Jackson z narkotykami, natomiast pracowała dla Jacksona dermatolog, dr Arnold Klein.

  We've uzyskane ścigania dokumentów z 2005 naprzykrzanie procesu. Ujęte w ewidencji jest oświadczenie z Santa Barbara County Sheriff's zastępca który służył wyszukiwania aresztowania na Dr Klein w 1993 r. do uzyskania Jackson's medycznej podczas pierwszego naprzykrzanie dochodzenia.

  W oświadczenie, zastępca napisał w sierpniu 1993, "Pani ... Rowe obserwowane z tyłu Jackson ciała podczas dała mu masaże, aby pomóc mu spać. Pani Rowe także obserwowane Jackson's pośladki przy wielu okazjach, kiedy dał mu zastrzyki przed trądzik leczenia. "

  W oświadczenie nie precyzuje rodzaju narkotyków Rowe podawać. Jak zgłaszane Jackson starał się znieczuleniu i inne środki uspokajające, nawet dla drobnych procedur, w tym trądzik leczenia.

 19. Mjisalive1 Said,

  Congrats Administrator, upto utrzymać dobrą pracę. Twoja uzasadnienie MJ's jest fakt, że żyje nam poczucie, że MJ jest naprawdę żyje. Ale to prawda wyjdzie na jeden dzień. Nie może być ukryty tak długo. and I'm sure you will zdoła udowodnić, że MJ jest żywe.

  bardzo dziękuję za stworzenie tej stronie.

 20. SJ1983 Said,

  I to

  Dr Murray's Storage Brytania - Pliki mogą posiadać Clue
  Wysłano 27 lipca 2009 10:15 przez TMZ Personel

  We've nauczyłem się dwie kobiety, którzy przyjechali do Houston magazynu dnia Michael Jackson umarł i usunąć pola był wynajęty obiektu tylko miesięcy wcześniej, w imieniu pracodawcy - Dr Conrad Murray.

  Właściciele zakładu twierdzą, że dwie kobiety wypełnić kontrakt na 1 kwietnia 2009. One wynajmowane jednostki w imię Dr Conrad Murray w praktyce medycznej. Dr Murray's karty kredytowej został wykorzystany do zapłaty czynszu za jednostkę.

  Urządzenie zawiera pola, meble i inne przedmioty. Dwie kobiety przybył 9:22 AM Los Angeles czas - 3 godziny przed 911 połączenie z Jackson domu.

  Kobiet miało 3 - 5 pól choć nie wiemy, co było w środku.

  Obiekt ma nadzór kamer, ale został on uszkodzony w tym dniu.

  OH COME w aparacie uległ złamaniu?! PFF WHATEVER why not say again the tapes were missing lol omg it goes on and on incredible

 21. Mjiloveu Said,

  GO GO admin my love u too! bardzo ciekawe witryny. CONGRATS

 22. Jessie Dai Said,

  Gratulacje! Bardzo lubię tego forum!
  Dziękujemy za udzielenie nam tak dużo informacji na temat Michael!

 23. Fabienne Andrade Said,

  I nie są w stanie zrobić to jeszcze nie dotykaj micheal ci nie ma więcej
  masz to po prostu nie deservingly do
  zawsze trzymać w kopalni i pozostanie dla mnie będzie na żywo na wszystkich i na tym samym, co jest
  Tak bardzo cię kocham

 24. Hallevy1 Said,

  Hi Administrator, nie można Gloved One? MJHD miejscu jak świeci, nawet "Grand plan wobec mediów & Co! Kochamy cię i mam nadzieję, że do zobaczenia wkrótce Michael!

 25. romanrose Said,

  To pokazuje, że nie są tak głupi, jak myślą, że jesteśmy.

 26. SILVANA Said,

  Well done.
  Nie poddawaj się, dopóki nie będziemy znać prawdę.

 27. Dmitry A. Said,

  To wspaniałe, że istnieje miejsce, podobnie jak gdzie ludzie mogą omawiać kwestie związane z Śmierć największego artysty wszech czasów.
  Ale ja naprawdę dziwnego. Let's Załóżmy na chwilę, że mamy potwierdziła hoax istnieje MJ ukrywając gdzieś. Co dalej?
  Czy naprawdę chcemy wyciągnij go z jego kryjówki i narażać go na wszystkich jego kłopotów był ucieczki od?
  Tak, wszyscy chcą poznać prawdę. Jednak, kiedy już wiadomo, to, mamy problemy, które korzystają z MJ będzie stawić czoła w związku z jego hoax, a on z pewnością będzie, bo to jest przestępstwo: Oszukałeś ma tak wielu ludzi, sfabrykowany śmierci Okłamałeś osób, aw końcu ... zamordowanych podwójnej jego ...
  Jest to, jak to wszystko wygląda w przypadku jest on naprawdę żyje. I dobrze, chcę MJ, że żyje, ale ja nienawidzę idei wiedząc, że ma on stać się delikwent za prawdziwe tego czasu ...
  Jestem skłonny do omówienia wszystkich możliwych kwestiach związanych z tą kwestią, w porządku, więc proszę, Have your say-)
  31000@bk.ru

 28. Perfumy Said,

  WELL DONE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 29. Dmitry A. Said,

  Oto świeże myśli, aby zastanawiać:
  MJ's kasetka, rzekomo został niektórych 25.000 dolarów, okay? Co to powiedz nam? Correct me if I am wrong, ale MJ był millionaireюююру był bardzo bogatym człowiekiem i on wydać sporo pieniędzy na rzeczy, miłości, jest to imię ... Chyba, suma 25.000 dolarów jest śmieszne cena jego miejsce odpoczynku w pokoju ... nie sądzisz?
  Wygląda, że kaseta została tylko część "pokaż", to był tylko pokazać, że istnieje i wygląda, kinda cool, ale w rzeczywistości jego cena jest po prostu śmieszny od tej nazwy MJ!
  Prawdziwy MJ nie będzie pochowany w taki tani polu. To znaczy, Pan widział Rollses na jego pogrzeb? A podługowaty kolejce z nich ... ... tak po prostu porównać z prise kasetka i jeden z tych samochodów .... Teraz uważam go ponownie i własne wnioski ...

  Dlaczego nie mogą one wykazały ciało? To była logicznym krokiem do zrobienia. Mieli wystarczająco dużo zasobów, aby organizm się, to zabalsamowanie lub co ty. Nie jest to problem w ogóle dziś.
  Mogli produkowane kryształ zamkniętych do trumny, tak publicznych mógłby zauważyć, że tam był prawdziwy organ lub przynajmniej niektóre ciała w ogóle. Mówią, że nie chcą mieć wszystko to zamieszanie o ciało i pamięci. Naprawdę? Więc dlaczego oni faktycznie rozpoczął wszystkim pokazać, że, aby rozpocząć z? Nie, panie i panowie, oni chcą mieć uwagę, uwagę całego świata! I got it!
  Mogą być one nie otworzyć kasetka w celu stymulowania wszystkie te pogłoski, że MJ jest nadal alive.It jest zbyt mądry, to będzie impuls do sprzedaży muzyki i rzeczy, to know.Who wie ...

  Co zrobić, zaproponować, jeśli nadal chcą poznać prawdę:
  1. Wynająć prywatnego detektywa, aby znaleźć kilka rzeczy out.Why nie? Fani jego łatwo zrobić, jeśli chcą.
  2. Można przeszukiwać netto na ślady tym przypadku, podobnie jak świergot, na przykład.

  , ale pozwól mi zadać panu jeszcze raz: co będziemy robić z prawdą i nie będzie go zniszczyć to, co jeszcze może być MJ?

 30. tis_ruthy Said,

  You are so right! Aktualności rozprzestrzenia się lotem błyskawicy o tej stronie! Cokolwiek się stanie, śmierci lub zabójstwo ... hoax. Ktoś ustawić całą rzeczą up!

 31. tiux Said,

  A ja jestem jednym z nich cały czas online, 10 razy dziennie, szukając nowych informacji, że jest w ALIVE! I wiem, że jest

 32. Shauna Said,

  Mam odwiedziła kilka razy, ponieważ wierzę, że może być żywe. Jestem wielkim fanem MJ i chcielibyśmy dowiedzieć się, był żywy, ale mam nadzieję, że nigdy nie znaleziono. Jeśli mu się to wszystko zrobić tylko trochę spokoju w życiu, niech go. Spędził całe swoje życie rozrywkowe nas. On zasługuje na niektórych spokoju i prywatności. Ja będę go miłował zawsze i nie obwiniam go bitu. Część mnie myśli, że on rzeczywiście umarł. Mam był płacz moich oczach obecnie. Jej więc trudno mi uwierzyć w to, co mówi mediów. Mają powiedział tak wiele jest w nim. Dobrze trzymać się na dobrą pracę. Artykuły są interesujące. Love you Michael gdziekolwiek jesteś.

 33. Little Susie 01 Said,

  Congrats Administratorzy. Musisz stworzyć wspaniałą witryny. To Pełny Wielkiej Informacje dzięki wam i każdy, kto wydał ich informacja w tym siebie. I tak, że spędza noce i cant catch snu myślenia o tym wszystkim na kilka punktów i nawet krzyk frustracji.
  Czuję Michael opuścił on fanów wiele wskazówek. I tylko tych, którzy naprawdę wierzą będą widzieć.
  Moje przesłanie do Michaela .. Michael chociaż nigdy nie mieli okazję to meet you. Kiedy byłem lil girl I rzeczywiście chciał żyć w ur NEVERLAND RANCH i uczynił w moim umyśle wyobrażenia o życiu i jako przyjaciela. Ale ponieważ jej tak mocno, aby te marzenia. ponieważ i tak sławny. n to jedna z tych rzeczy pragnę. Ale nauczyłem się kochać Ciebie i Doceniamy z mojego domu, który był z dala od ciebie. U było moim wymyślonym przyjacielem i ja rozmawialiśmy ci przez cały czas. Jak mam starszymi Chciałbym obejrzeć ur tańców i je skopiować. Dorastałem z wami. moje pierwsze dziecko było słowo Beat It lol jak dziwne jak się wydaje, ale jest jej n zarejestrowane na taśmie. Moja mama myśli raz na wysłanie go do Ciebie pocztą. ale domyślam się, że myśli ud nigdy nie otrzyma go. Im teraz 26 lat i na początku, kiedy ci ogłoszenia umarł czułem jak Confused .. Byłem tak isnt true. tamtej nocy byłem jak wow it cant be a Ja płakałam po raz pierwszy, ale po 911 połączeń wyszedł i wszystkie historie były ppl mówiąc, jak i dzień po ich ruchome ur dom i jak ur mom został złowiony w cel a także zdjęcia ur rodziny w szpitalu to było tak dziwne dla mnie, że od chwili zacząłem szukasz strony, aby sprawdzić, czy ktoś pomyślał, że istnieje szansa i może być nadal żyje. A i weszła w tę stronę kilka dni później. I hardly slept. I nawet tho czułem u werent odszedł .. tylko myśli, wyobrażając sobie i były bardzo bolesne i jeszcze i zawołał i zawołał na tydzień, ponieważ w tym samym czasie media Trys aby sooo realne, że w rzeczywistości ur umarłych, i twierdzili, ze moja rodzina i znajomi, nawet w obronie, co wierzę staramy się im pokazać, że tak wiele rzeczy dont dodać, ale nikt nie wydawał się do mnie i wierzą, że jedynym sposobem uwolnienia moje myśli jego na tej site.were soo wielu ppl myśleć jak ja. i im taka szczęśliwa, że im nie tylko jedną .. ale teraz jej 1 milion ppl, którzy mają wątpliwości. Michael I naprawdę nie kochać Cię i wiem, że to największe w tym, że u. Nikt w naszej planety miłuje świat jak Ty. Media zawsze zaatakowali was mediów chciał zniszczyć, ponieważ oni zobaczyli opiekuńcze człowiek z wielkim intencje i mediach, aby wszystko, co kwaśne, gorzkie, negatywne. Ale media będą miały co jest dobre. Zachowaj karmienia ppl tak wielu różnych opowieści i spróbuj jeszcze wiele, aby u wyglądają źle. jego obrzydliwe. but i dont care what mediach mówi. U nas tylko dlatego, że nauczył jej na magazynie lub ekranie telewizora it doesnt make it faktycznych. Im patrząc na to, co moje serce mówi mi. A im czekać, aby zobaczyć Wódki Taniec w świetle. I love you Michael będziesz zawsze w moim sercu. A ty zawsze będą największe. Myślę, że i ppl mln jonów tej stronie są zamierza stworzyć największy wypadek w historii świata.
  Hope u are doing well michael. Kocham cię.
  I fala podpisania pokoju w niebie. Jesteśmy wszyscy czekają Michael. <3 I love you.

  I piszę moje ponieważ Michael może odczytywać go. Mam nadzieję. a może jej najbliższego chory kiedykolwiek dostać się do niego, ponieważ ja nigdy naprawdę got my little girl marzenia.

 34. mjforever Said,

  okazuje się, że po prostu wiele osób nie wierzy umarł.
  I love this site, i mam nadzieję, że jeden dzień będziemy patrz Michael ponownie.
  congrats faceci!

 35. Coco Said,

  Słyszałam dziś na wiadomość, że ciało Michała poszedł brakuje ... .. Mam do wyszukiwania więcej .... Ale myślę, że jego kłamstwo, jak również "nosa" Gone too brakuje ... pffff

 36. maria2284 Said,

  Whoohoo !!!!! Ludzie dont wierzyć Michael jest naprawdę żyje. Great website! No i myślę, że to był wosk manekina w karetkę.

 37. elizabethvitale Said,

  Keep up the good work. Bardzo chciałbym, aby upewnić się, że prawdy. PRAWDA Najważniejszym wszystkich o Michała i nikogo innego.

 38. kitkat Said,

  admin hey! i love u, ur robi tak wielkie zadanie na tej stronie. Nie jeden isnt kości w moim organizmie, która uważa, mjs martwy. Hes zdecydowanie żywe, nie wątpliwości. i taką wielką n prawdziwych faktów, i zawsze będzie miłość tej stronie =)

 39. kitkat Said,

  @ Little Susie 01

  omgsh ur msg faktycznie mnie wyrwać, = ") to było naprawdę słodkie i dotykając. Mam nadzieję, że przychodzi do mj tis miejscu i czuje wszystkie miłości mamy 4 go. I czuję się tak samo jak u. Im so glad tt theres innych ppl tt belive tis, n one straight to cus 100% prawdziwe. Hes zdecydowanie żywe, theres znacznie dowód, że on jest. Ad nic, to znaczy NIC mediów lub ktoś mówi nigdy mnie belive kłam tt hes dead. Hope u uzgodnić

 40. Rachel Said,

  Great news guys! Lets keep it up. Będziemy wysłuchane!

 41. ebonyivory mj Said,

  hey everyone
  widzę, że nawet po tzw hotelu mówią Michael Jackson był w trumnie.
  to naprawdę był James Brown z michaels twarz w jego body.they musi myśl byliśmy tak głupi, aby się w ten bałagan!
  nas nie inteligentnych ludzi tutaj wszyscy wiedzieli, że nadal jest tam gdzieś i jest tylko kwestią czasu zanim wszystko ujawniła.
  Chłopiec powiedział, że ludzie nas crazy dla believeing On jeszcze żyje będzie za ohyda gdy jego ujawnił on!
  i cant wait zbyt zobaczyć światy reakcji, kiedy się dzieje.
  I keep coming back tutaj tylko po to, aby codziennie czytać nowe aktualizacje i nowe informacje
  Trzymajcie tak dalej!
  God bless wszystkich
  ebonyivory mj

  ktoś chce napisać do mnie kto miłuje mj jak nas wszystkich i chcielibyśmy usłyszeć od ciebie
  pokoju i miłości

 42. BeenTown Said,

  Administrator, to zasługują na każdy trafienie.

 43. MariannaB Said,

  Cieszymy się, że wiem, że świat troszczy się, spełnia tutaj i jednoczy w wysiłku poszukiwania prawdy.
  To jest tak ważne dla akcji różnymi kątami widzenia, różnych horyzontów wiedzy i ecperience.

  Każdy z nas zachować ślady i analizują je z różnych punktów widzenia.
  Well done i podziękowania dla wszystkich składek do tej witryny i nas wszystkich odwiedzających, a nie tylko admin.

  Bez względu na wiek, kolor skóry, wierzę, religię, pochodzenie, płeć lub wszystkie dni życia.
  To jest ważne: i ducha tolerancji, godności i szacunku i wizji.

  Keep going ale wszyscy pamiętać: co "ja", gdy nie mamy zbliżone do prawdy?

  I wciąż mają wątpliwości, jeśli kiedykolwiek będziemy wiedzieć - nie z powodu naszych incapabilities, ale ze względu na te wszystkie badania messing up. Istnieje spora liczba osób, które nie zrobiła nieszczęśnikami pracy do chwili obecnej.

 44. Hallevy1 Said,

  Do 43. Pyt.: "co" my ", gdy nie mamy zbliżone do prawdy?".
  Pyt. Tylko i zawsze LOVING i opiekuńcze!
  Dziękujemy Administrator i was wszystkich! You're "Wspaniały", MJ powiedział.

 45. Hallevy1 Said,

  Do 43. Pyt.: "co" my ", gdy nie mamy zbliżone do prawdy?".
  A. Tylko i zawsze LOVING i opiekuńcze!
  Dziękujemy Administrator i was wszystkich! You're "Wspaniały", MJ powiedział.

 46. becca26 Said,

  Jestem barmana w śródmieściu disney. Dziś serwowane Mariah Carey i jej mężulek. Są na wakacjach. Była wszystkie uśmiechy! I mimo, że właśnie to było dziwne, że ta sama osoba nieco ponad 3 tygodnie temu could'nt get wyrzucił jej piosenki. Ale jeszcze dzisiaj była śmiechu i uśmiechnięte. Co innego rzecz myślałem było dziwne jak ona się rozmowy z Panem w Londynie i w lewo z jego straży sercurity do łazienki w celu odebrania połączenia. Była tam około 20mins? I just thought it was kinda weriod. MJJ FOREVER.!

 47. charliechaplin Said,

  Po prostu chcesz podzielić się tym:

  http://www.youtube.com/watch?v=9iCK1EfBP2w

 48. Event908 Said,

  yay I'v zostały delegowania rzeczy całego netto o tej stronie, tak rawr

 49. iLove Said,

  Co zrobić, jeśli my wszyscy milion lub więcej osób wspólnie i połączyć się MICHAEL MICHAEL WE LOVE YOU!

 50. LilithBelgium Said,

  Witaj,

  Chciałbym powiedzieć.

  Mam tylko Przyjmujemy książki "Michael Jackson: zdemaskowała (Ian Halperin)" Dziś niemal zakończony, aby ją odczytać. To before it I doubted the death of Michael, since, I do not doubt it any more. Read this book you will understand then why all doubts left.

  I am sad since I read it and I begin understanding certain things since I read this book..

  Sorry for my English but I'm Belgian.

  Have a nice day.

 51. canette Said,

  bravo admin.j'ai recherché ce site à partir du 25 juin 2009 et je l'ai trouvé grace à vous .il faut le faire connaitre encore plus pour avoir beaucoup plus de membres pour que ce site serve de soutien à Michael

 52. thelostchildren Said,

  boycott Ian Harpelin. he's just a celebrity-cash-in-ner. he has written biogrophies and works for other celebrities who in the end slammed his works for discredibility. why is it we only hear bout HIS biography right after the incident? publicity. no one even knew there was a biography in the works till the incident. can't trust this man.

 53. charliechaplin Said,

  Aren't we jeopardizing MJ's grand plan for a new & private life? If the insurance will investigate and find out that it wasn't MJ that died, will they pay AEG? I don't think so. The media will crucify him all the more for trying to pull a hoax. Hhhhhhhhmmmmm….

  I wish we could continue our investigations without being known by others.

 54. Rofibbs Said,

  Great job Admin..i cant stop to look up this site everyday. All i need is an affirmation that MJ's alive n well. The thrills that go thru me wen sumtin positively close comes on this site is beyound me. We'll surely get there. Keep up the gud job!!

 55. nina Said,

  hmmmmm …….dont't you have the filling that the story it is filling the holes as they scored in this site? I have the feeling that we say something… something appears on news…. ex : we said why one single picture of dr.Conrad ? …and bummm … more pictures appears ; or : why paramedics shut up? and statements appear…. this is good , we are helping him )

  admin… I am so proud of us ! I am still shocked that a single soul was able to connect with so many people and between them … but this is Michael Jackson , and he is a gift from God ! He could do that only through love …

  oraz o miłości, Michał powiedział: "Miłość jest jak bar mydła w wannie - masz go w dłoni, aż zostanie zawieszone na zbyt napięty. "Nie trzymaj go na zbyt napięty, let's go nie stracić, co tak ciężko zarobione: wolność ... Wiem, że jest z nami i wiem, że wszystko nie może wyjaśnić, dlaczego masz uczucie, że w waszych sercach, że wiesz On jest wokół nas! Skoncentruj się na tym! To jest ważne! Również Michael powiedział: "Tak długo, jak miłość w moim sercu, jest wszędzie." That's what czujemy: On jest miłością, dlatego też wszyscy wiemy, że jest z nami!

  Michael, drodzy, jeden wniosek: cokolwiek się dzieje, nie puścić nasze ręce! proszę ....

 56. eurekh6700 Said,

  ohh dobroci tats wspaniałe news.keep do prac zespołu. Jestem im naprawdę happy.I, jako INDYJSKIEGO dają pełny support, aby znaleźć prawdę NINIEJSZE. YUP szybko cat s goin 2 jest z worka. realyy congrats admin n mjhd całego zespołu. i zapewniam was przeciwko wil znaleźć prawdę bardzo szybko. yup to tylko kwestia czasu ....

 57. thanameslilixd Said,

  Great job Admin!
  Jest bardzo prawdopodobne, że jeden z członków rodziny lub bliskich przyjaciół Michaela odwiedziłem tę stronę,
  Jest to bardzo dziwne.
  Keep up the good work!
  I mocy Do You Believe?
  Istnieją nowe łącza i pomysły
  należy patrzeć na nich i po więcej.

 58. hecjosmen Said,

  Sprawdzić, czy ten blog codziennie i to świetnie.

 59. Coco Said,

  Ian Halperin jest żart ~

 60. foreverlove Said,

  Oh, I missed him so much .... Nie ma znaczenia, czy też nie robić omeback wycieczki, wystarczy wiedzieć, że on żyje i szczęśliwi, żyć w sposób chciał, że wszystkie sprawy jest dla mnie, aby utrzymać mnie życia również ... Wszelkie pojęcia, gdzie jest? ...

 61. Dmitry A. Said,

  Zastanawiam się, co się stanie jeśli MJ jest naprawdę i naprawdę nie więcej, niezależnie od smutku z faktu,?
  Czy masz na myśli jednego głowami że chap może padły, podobnie jak wszyscy ludzie?
  Tak. Brzmi to niewiarygodne, nawet dla mnie! Ale dlaczego nie? Jeśli tak, to co jeszcze do omówienia? O ile jego życia i pracy.
  Tak, był, ponieważ był w każdym przypadku, nawet jeśli jest on ukrywając się gdzieś był wspaniały aktor, piosenkarz .. co ty ... a on zawsze pozostanie takie w historii naszej planety.
  W rzeczywistości większość z nas już go tylko w telewizji, słuchamy jego piosenek na kasety i płyty, więc to, co heck, jest on wciąż żyje z nami i bez względu na to, co w rzeczywistości is.For przykład, mogę korzystać z jego pieśni i klipy każdym czasie, tak długo, jak żyję. Życie jest tak krótkie i uczynił tak wiele dla świata. Urodził się nasz idol zawsze i to jest wielki, ja po prostu nie potrafię sobie wyobrazić mojego życia bez tej osoby. Jest on integralną częścią to!
  Jak również wszystkich innych wspaniałych artystów! Ludzie, to jest tak miły, że żyjemy i rozmawiać! Let's zapomnieć o bólu i cieszyć się, kiedy mamy umrzeć, ponieważ tylko wtedy będzie to to ....

 62. elizabethvitale Said,

  I właśnie przyszedł z szybką podróż do BH i Hollywood, bo moja córka spadła w LAX. I didn't stop wyjątkiem w Hollywood, aby porozmawiać z niektórych ludzi o Michała. Myślę, że będę go ponownie w październiku i pozostanie kilka dni. Musiałem wrócić do Newport Beach, BH, ale wydawało się, jak to zawsze działa i Hollywood w przeważającej części jest taki sam jak kiedy tam chyba dla wszystkich z rocka (moich znajomych), którzy liniowane ulicach w ciągu dnia, szef sklepów i Michała, gdy miał około zostaną skasowane. Nie był plakat, zabawne, Michaela w mieszkaniu okna w Wilcox gdzie kiedyś żyć. Jest mi smutno i prawdziwe tylko chciał mógłbym zawrócić rąk czasu i wrócić do wszystkich, że zabawa. Myślę, że wydaje mi się ten cały Michael i doświadczeń dotyczących narkotyków w końcu dojść do policji śruby UPS i może kilka plaskanie na ręce. Mogę się mylić, ale gdzie jest autopsji. Mam na myśli już 6 tygodni. Hello!

 63. Bee Said,

  Check this out, może to być podejrzane:
  Ale nie daj się zwieść przez Jacksona deklaracje na temat Beatlesów katalogu. Nawet jeśli on zachowuje 50 procent zainteresowanie Sony / ATV Music Publishing, on, jako źródło wiedzę o firmie na stronie rzeczy Sony mówi: "Wielu z nas długu Sony. Nie mamy żadnego interesu w wykluczenie go na tak długo, jak Michael spełnia warunków jego umowy z nami. He's spłatę odsetek z tego co wiem, i to, co się stało. "

  Innymi słowy: Jackson będzie w lombardzie do Sony na resztę swego życia. I think I've powiedział czytelników tej kolumnie wiele razy, że Sony nie wykluczać ale niech Jackson ma wdzięku wyprowadzenia ze spółki. W celu niedopuszczenia do katalogu byłoby public relations koszmar dla Sony.
  http://www.foxnews.com/story/0, 2933,55539,00. html

  i
  Sony mln $ 60-Michael Jackson Gamble: Creepy eksploatacji lub showstopping trafić?

  http://latimesblogs.latimes.com/the_big_picture/2009/07/sonys-60-million-michael-jackson-gamble-creepy-exploitation-or-showstopping-hit.html

 64. carlotafores Said,

  Michała pośmiertnych szczegóły opóźniony, hmmmmm ... to dziwne, zastanawiam się, dlaczego nigdy nie będzie go do publicznej wiadomości.

 65. maria2284 Said,

  Hey you guys, I just found this video Dr Murray (7-28-09)

  http://www.tmz.com/videos?autoplay=true&mediaKey=fdfe565f-e78f-4dd6-a7be-30d48ddd22c0

  Znalazłem to interesujące, ponieważ zostały czytania całą stronę internetową i wiele osób zostało zastanawiasz gdzie nakręcone Dr Murray był, a teraz nagle mają tego materiału od niego, która nie jest nawet bliska .. , ale nadal ...

  Jak ktoś powiedział na stanowisko .. THEY'RE oglądania tej witryny i ustalania ich FLUBS OPARTE NA NAS!

 66. zaułek Said,

  Proszę cokolwiek zrobić, jeśli ktoś z nas znajdzie swoje whereabout proszę nie ujawniają to dajcie nam kciuk w górę lub coś się z nami, ale dont ujawniają swoje prawdziwe miejsca. Theres musi być dobry powód, dlaczego chciał fałszywych własnej śmierci. Jeśli był zagrożony, jak niektóre media powiedział wtedy powinny respektować jego prywatność i pozwolić mu pozostać ukryte.

  I love you Michael.

 67. maria2284 Said,

  LilithBelgium, książka "zdemaskowała" to książka phoniest tam o MJ. Autor po prostu wziął tabloidy i napisał je razem jako książka. Sprawdź recenzje na Amazon.com na to, że książka jest czysta brud! MJ Lives!

  Jeśli chcesz prawdziwą książkę o MJ albo uzyskać jego autobiografia "Moonwalk" przez Michael Jackson czy "Michael Jackson Conspiracy" przez Aphrodite Jones.

 68. kitkat Said,

  @ ebonyivory mj

  omgsh i agree wit u wszystkich sposób, i także CANT WAIT 2 c tam twarz. Mogę jedynie pic wat myśli pójdę tam thro umysłu, ponieważ stoją tam dowcip nie szczęk droped natomiast skinąć naszymi głowami n uśmiechać. I love mj tyle, jej tak miło porozmawiać ppl tt czują tak samo jak ja. Nadzieję, że może pozostawać w kontakcie
  wiele miłości, kitkat <3

 69. JC.LOVES.MJ Said,

  I LOVE Michael Jackson I miss him!
  sommeone proszę mi pomóc, będzie im bliski insane!

 70. kitkat Said,

  @ Hallevy1

  lol wen tt did he say? = D

 71. Narkoza Said,

  I znowu;
  wyniki oficjalnych zwłok, które były oczekiwane w tym tygodniu zostały przełożone ponownie!
  Niewiarygodne, pięć tygodni po i nadal nic ... uhhuh ...

 72. SJ1983 Said,

  http://www.tmz.com/videos?autoplay=true&mediaKey=fdfe565f-e78f-4dd6-a7be-30d48ddd22c0

  i nagle w murray pracowników wydają
  ta kobieta leży jej ass off
  Ona twierdzi, tylko przeniósł krześle zamiast podejmowania pliki yeah yeah yeah
  Ona sais ona nie robi nawet wiedzieć, czy murray czuje sad za utratę MJ

  http://www.tmz.com/videos?autoplay=true&mediaKey=fdfe565f-e78f-4dd6-a7be-30d48ddd22c0
  a potem ta kobieta odrzuca go ponownie z innym inna historia

  Dla osób, które tutaj, powiedział, że jest to tak oczywiste, że ludzie są oglądania tej strony, z tego, co znajdujemy dziwne i nagle ludzie pojawiają się w wywiadach i pozbawiając go
  Myślę, że jest sooo true TZM jest w to sooo daleko
  Nie były one pierwszym z nich twierdzi, że MJ zmarł kilka minut po tym, "umarł", podczas gdy inne stacje telewizyjne i internetowe zostały czeka na potwierdzenie.
  A jak podejrzanych TMZ, że robi wszystko, aby wyglądać MJ umarł?

  TMZ w niej jest BIG TIME!

 73. SJ1983 Said,

  Rozmawialiśmy z LaQuisha Middleton i jej siostrę, LaQuanda Cena, którzy pracowali dla Dr Murray w czasie. LaQuisha jest kierownikiem urzędu. LaQuanda zostało zwolnione w ciągu ostatniego miesiąca.

  Menedżer z magazynu mówi nam dwie siostry przyszedł do Dr Murray jednostkowe na 9:22 AM Los Angeles czas dzień Jackson umarł i zabierani 3 - 5 pudełek, w uzupełnieniu do innych przedmiotów, które prowadzone przez strony. Kierownik mówi, że osobiście rozmawiał z obu sióstr w obiekcie.

  Ale środa - poza Dr Murray Houston's office - LaQuanda powiedział nam, że przebywał w biurze dzień Jackson umarł i nie udać się do magazynu. Ona mówi, że jej siostra i wyszukane jeden bio niebezpieczne box - wypełnione używanych igieł. Ona mówi dr Murray nie bezpośredniego połączenia i jedną z nich, aby przejść do magazynu. Jak, dlaczego oni podnieść pole używanych igieł i zabrać ją z powrotem do urzędu, LaQuanda mówi były tylko rzeczy ruchomych okolice w biurze.

  LaQuisha powiedział zupełnie inna historia. Ona mówi, że jedyną rzeczą, wzrosła ona była godz. Ona również mówi dr Murray nie bezpośredniego jej, aby przejść do obiektu. Jak, dlaczego szła, ona powiedziała: "Zawsze iść."

  Oni również nie wierzę, Dr Murray podano śmiertelne dawki Propofol do Jackson.

  WHY WOULD SHE uważam, że? BULLSHIT!
  Dlaczego ona jest SAYING NINIEJSZĄ

  Ona mówi, że jej siostra i wyszukane jeden bio niebezpieczne box - wypełnione używanych igieł

 74. shortandsweet Said,

  I zostały oglądanie tego na chwilę wzrok, a teraz mam powiedzieć, jestem pod wrażeniem. Dzień usłyszałem, że Michael zmarł nie czułam jej w sercu, że był martwy. Mam oglądał każdy kawałek wideo mogłem znaleźć i widziałem wiele rzeczy, że każdy ma tutaj wymienione. W jednej rzeczy, które trzymane bugging mi obraz z nich kroczący Michael do szpitala na noszach. Było coś, było mi o tym kłopotać particuler Fotografia i wreszcie figured it out. Szef jest na noszach przy życiu. Niewiele, a jeśli nie jesteś bardzo blisko patrząc na to można nie zauważyć, ale jest. Pochodzę z długą linią EMTs i medycznej tle siebie. You Never unieś głowę, że ktoś próbuje się do CPR i uczynili. Czy ktoś tego ogłoszenia?
  http://www.youtube.com/watch?v=t7BSS-kbyjk&feature=related

 75. lucrecia Said,

  Wy podejmują tak dużo czasu, aby sprawdzić, co mają persone w żołądku? Wy nam dont mieć dowód jego śmierci? Istnieją tylko słowa! i busines w środku. Gdzie są fotografowie i paparatzis w tym wszystkim? Mówimy o Króla Pop! Lek ten sposób pracy, w celu wypowiedzenia się nasz głos! Nadzorczy for my english!

 76. Bee Said,

  Dziś rano na Dzisiaj Pokaż, Michała kucharz Kai Chase został przeprowadzony. Ona był zatrudniony w marcu ubiegłego roku i był puścić za 3 tygodnie w maju, a następnie wrócił na początku czerwca. Ona powiedziała Michael miał wątpliwości i powiedział jej, że chce, aby upewnić się, że pomogłoby "trzymać go zdrowego". Tho Powiedziała również, że w trzy tygodnie była od niego zgarnięte cieńsze.
  Ona powiedziała był podekscytowany i oczekujemy Jego Londyn pokazuje.

  Poniżej znajduje się dziwne rzeczy: Ona powiedziała, że "w ciągu kilku minut" Dr Murray uruchomione w dół schodów krzyczał o Michała, że paramedyczny pokazał. Więc dlaczego nie Murray "screamed", gdy po raz pierwszy odkrył Michaela przed rozpoczęciem CPR?

 77. Prawda Said,

  Congrats na krok. That's a wiele osób myśli MJ żyje.

 78. Shauna Said,

  Zgadzam się z osobą TMZ powiedziała, że jest na tym hoax. (jeśli jest to hoax) W tym miejscu pytania coś w mediach nagle ktoś wyjdzie i wytłumaczyć. Dlaczego oni nie wyjaśni to na początku? Jestem naprawdę zaczyna sądzić, że żyje. Teraz sprawozdaniach z autopsji zostały skwitować innym tygodniu? Dlaczego?
  Katherine dostał opieki dzieciom, które ułatwia Michael aby je zobaczyć. Debbie Rowe tylko wyszła na paliwa mediów. Nie wiem co myśleć o Dr Murray. Albo on będzie spadek i przejdź do więzienia i będzie on miał najlepszych prawników i wyjść z niego. On tylko pokazał ze nigdzie. Jeśli Michael miał do tych wszystkich lekarzy od wielu lat, dlaczego dodać innym? Plus lekarz miał pieniądze problemów i historii sądowych agianst niego. Mógł być wypłacone tylko pionek w całej hoax. I don't think widzieliśmy rzeczywistym Michael for a while. Niektóre zdjęcia z nim w tym roku nie wyglądać niego. I kilka zdjęć w porównaniu z 2006-2008 i spojrzał całkiem tak samo, ale w 2009 roku wyglądała zupełnie inaczej. Być może jeden z jego podwaja.

 79. odpowiedzi Said,

  W odniesieniu do poniżej post ...
  Można również mieć pieniądze spalone .. istnieje żaden sposób nie jestem co do tego 1c pełzanie Ian ..
  Może iść do piekła. On jest kłamcą i tchórz .. każdy próbuje gotówki na MJ.
  Widziałam trochę tego zwierzęcia mówienia w telewizji o MJ's "GAY LOVERS" co obciążeniem crap -
  MJ miał podwaja Imposters i pracy dla niego .. jak to Ian wie, że to nie ich ...

  O proszę wszelkie MJ miłośnicy tam proszę nie kupować książki wypełnione gówno ...
  jest to rodzaj rzeczy, które prowadził od MJ to jest on dreaded .. WSZYSTKIE kłamstwa leży leży.
  Mam nadzieję, że Ian Helperin płonie w piekle, po raz kolejny Ian jesteś szumowiny w puli hellfire !!!!!!!

  # LilithBelgium Said,

  Witaj,

  Chciałbym powiedzieć.

  Mam tylko Przyjmujemy książki "Michael Jackson: zdemaskowała (Ian Halperin)" Dziś niemal zakończony, aby ją odczytać. Aby przed I wątpliwość śmierci Michaela, ponieważ nie więcej wątpliwości. Przeczytaj tę książkę można zrozumieć, dlaczego wszystkie wątpliwości, a następnie w lewo.

  Jestem smutny, ponieważ czytałem i zaczynam zrozumienie pewnych rzeczy, ponieważ czytałem tę książkę ..

  Sorry for my English but I'm belgijskich.

  Have a nice day.

 80. thanameslilixd Said,

  1 sierpnia 2009!

 81. dynamit Said,

  Wat a surprize delayed again lmao i didnt see that coming NOT!

 82. dynamite Said,

  lol and whats up with does sisters names i mean who came up with them, and when are we gonna see murray on video to prove the guy is real cuz i dont think he is

 83. dynamite Said,

  @Maria2284 Ur right that video is bad it could be any one

 84. supernurse1 Said,

  To: Maria2284……you are so right about “The Michael Jackson Conspiracy” What a book! It shows how the media takes things and twists them to suit their purpose. They hurt this kind, gentle man so much and it makes my heart ache. I hope more people read it so they can read the truth of the matter. I hurt so bad for him, and wish I could help in some way. I am four years older than he is, but I have loved and appreciated him for many years. I've always had the desire to discuss metaphysical things with him, as I am really into that, and I feel that he is too. I have found so many answers there to a lot of questions and feel more spiritual because of it…….not religious really….but spiritual….there is a difference. Anyway, thanks for your post…and congrats to admin.

 85. scarecrow58 Said,

  gUeSS wHo? yes I'm alive. Mom, Janet, Latoya, Jermaine, Conrad, and Kai are in on it with me. my dad is not, but I think he knows something is odd. my kids know I'm alright. I love you all and I'll see you soon. **MJ**

 86. Hallevy1 Said,

  @kitkat :”lol wen did he say tt? =D”
  Hi, I red his message 3 days ago.
  Source : “Channeled Message Received From Michael Jackson on July 27, 2009″, http://www.cherokeebillie.com/Blog.html

 87. charliechaplin Said,

  I'm not sure if this has been pointed out already. Is it true that TMZ, who was the first to report MJ's “death”, reported the “death” BEFORE that ACTUAL time of death on the death certificate ?

 88. ladywho Said,

  great job with site

 89. elizabethvitale Said,

  By the way, how many people viewed Michael's body at the private showing and who? Does anyone know?

 90. maria2284 Said,

  They'll NEVER release the “autopsy” results… because there are none. That's the thing, and look at the memorial, why would they have to broadcast it worldwide for free?? Hmmmm maybe so MJ could see it from wherever he is, yeah? I think so. And why such an elaborate event? Sounds like MJ had his hand in this one from the very start, only he would construct such an event… I thought it was great, cried my eyes out… but when I saw that “Im alive and will live forever” through my tears, I knew he was still alive. And the fact that they never opened the casket, I mean.. come on. I think Elvis had a better idea with the air conditioned casket lmao with the wax dummy that started to sweat lol

  I wouldn't worry about out baby Michael though, I think hes doing A-okay.

  LOVE YOU ALWAYS MICHAEL!!!!!

 91. maria2284 Said,

  Has anyone seen the Obituary in their local newspaper or online???

  Is there an Obituary for MJ?

  Just thought I'd bring that up.

 92. SJ1983 Said,

  Jackson Autopsy Delayed
  Posted Jul 30th 2009 5:36PM by TMZ Staff

  Law enforcement sources tell us the LA County Coroner has delayed release of Michael Jackson's autopsy report.

  After meeting for several hours today with the LAPD and LA County DA's office, the Coroner decided to push back the release of the autopsy results … the stated reason — need for continued investigation.

  Present at the meeting today … LA County Coroner Lakshmanan Sathyavagiswaran, Head Deputy DA Bill Hodgman, LAPD Detectives Orlando Martinez and Dan Myers.

  AUTOPSY AGAIN AGAIN DELAYED ?!! OH COME ONE!!!!

 93. SJ1983 Said,

  @ dYNAMITE
  They sisters names sounds more like someone with a bad fantasy to come up with such not original ” black” names….further they look like they have been picked up @ Kentucky Friend Chicken, and being paid a little money for acting, but they still could not get their 2 stories right yeah yeah yeah
  We found it strange that no one seen anything other then 1 photo of Murray and no co workers and pooooof they are all of a sudden excisting yeah yeah yeah
  and then the suspicious video with what would have been Murray, it could have been anyone!!!?!!

 94. Narcosis Said,

  http://www.tmz.com/2009/07/31/michael-jackson-propofol-dr-conrad-murray-died-houston/

  If this is true (and I doubt) why was there NO hart-monitor in the room?

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany, aby opublikować komentarz.

Theme Udostępnione przez: Wordpress Theme - Pierwsze Cash