Michael Jackson Hoax Ölüm

Gerçekten ölü King of pop mu?

Michael Jackson 6 ay Ocak 2009 yaşamak için verilen

Bu pasaj The Fab Yaşam ve alınan tarihe yazılmıştır Ocak 2009 7.. Burada bağlantıyı bakın: http://bit.ly/EgTAc

"Michael Jackson kimden inkar ki bir ölümcül akciğer hastalığı sorunum's rağmen, National Enquirer Whacko Jacko" ölüm seyretmek "kalır. Şimdi kendi kaynaklarını şarkıcı yaşamak için altı ay verin. Eğer altı ay ... Ağrı ve alem sürer "Onun durumu sadece şimdiye kadar gitmiş, ben şaşıracaksınız ediyorum onunla yakalanmış olması. Tek yolu o seks skandalları ve silindir ve stres ile baş edebildi-koster yaşam maske için başladı madde kötüye kullanma. "

Jacko özgeçmişimcim Ian Halperin kaynak ile anfizem ve gastrointenstinal kanama kaynak iddialarını onaylamıştır. "Michael akciğer nakli için, ama mücadele diğer hastalıklar nedeniyle, o çok zayıf's gibi büyük bir prosedür geçirmek istiyor. O başka bir sonra bir ağrı kesici alarak's. "Bu yüzden kendi varlıkları kapalı auctioning's açıklayacağız, ancak daha sonra Jackson olarak zayıf ve nakit yardım edeceğini yıldır hasret. Yine de, eğer rapor doğruysa, King of pop çok daha uzun etrafında olmayabilir. "

Nasıl hemen hemen tam olarak 6 ay sonra Michael Jackson öldü ilginç!

Bu yazı ve resim (üstte), soru begs eğer gerçekten Michael Jackson 'hafif' ve 'bugüne kadar' Ocak 2009 makaleyi devletler, nasıl bir 5 saat geçmek mümkün üzerindeki toprak olarak gitti için bildirilen 'ile Tıp testi Şubat 2009 yılında Londra O2 konser duyurusu bekleyen gerçekleştirildi renkler' uçan?

Belki Medya bir kez daha vardı ancak bu açıklama yine de sorun varsa, bu yanlış, yayım yalan ve (her zaman) olasılıkla heresay var - bu, HUGE tesadüf bu Michael Jackson aslında geç 6 ay ölmek mi uzaklıktadır anlatmıyor.

Belki numara tüm Michael Jackson Ölüm Hoax 1 ipucu bu raporun içinde yatıyor. İşte teorik olarak:

Ocak 2009 Michael Jackson sağlığı en kötü bir dönüş alır, AEG Canlı Organizatörler ve Michael's Kişisel Doktor bir şey yoktur ki, tek başına 50 izin 1 konser olabilir biliyorum. Ayrıca bunlar 'Bu Bu dönüş turu, hem de bu arada yeni bir yasa uygun başlatılır para çok büyük miktarda yatırım ettik biliyorum. (Önerilen Jackson Five Reunion konser ve organizasyon) 40 milyon dolarlık bir dava olduğu Jackson's 50 Londra tarihler 2008 sözleşmenin şartlarını ihlal alleging açtı. Michael onun hastalıktan kurtarmak ve AEG gidiyor tek yolu para yapmaya gidiyoruz MJ için Hoax yaptığı ölümdür. Michael Jackson's sağlık durumu basına sızdırılmış olduğunu, bilmeden bu rapor verecek. Planları yerine, koyun ve Şubat göre, Michael Jackson hayatını bıraktı ve gizleme girdi, herkes hiçbiri akıllıca ile.

Kimin için 5 saat tıbbi sınavı geçen kişi ve bu tur olduğunu değil Michael Jackson. Olan O2 Konseri Basın Konferansı katıldı kişi Michael Jackson değildi. Olan Tur için dansçılar için ses katıldı kişi Michael Jackson değildi.

25. Haziran tarihinde Cankurtaran bulunan kişi Michael Jackson değildi.

Nasıl bu sonuçlar bir araya geldi olabilir istiyor olabilir? Lütfen bana açıklayın sağlar.

National Enquirer gelen yazı akılda tutulması yukarıda belirtildiği gibi, bu Michael Jackson sağlık sorunu gibi ağrı kesiciler 'hikaye ve' fazla kullanılan çok odak belirir. Geri Ocak Bu görünüşte küçük detay söz tabii ki çok önemli bir detay zaman geri artık MJ ölümünden sonra bakmak.

Bunu kolayca (ve yürütülen pek çok olan nüfus içinde bu kişi) mevcut durumda tüm 'uyuşturucu kullanımı' ile konuşmak Michael Jackson ölümü çevreleyen ve hiçbir soru ile tüm habere çünkü "Evet bu bildirilen çekmek üzerine görünür Geri Ocak o Michael Jackson Ağrı günlük suistimal oldu - yok öldü wonder - sadece zaman meselesi olduğunu ".

Ne zaman Michael onun konser duyurdu ve Mart ayında Provalar başladığında, onun Ocak sağlık sorunu tüm dönüş ile bir telefon konuşması nedeniyle unuttun mu olduğunu. Dünyanın bir Michael Jackson çılgınca bir kez tekrar dalmış olduğunu.

Ölümünden sonra, uyuşturucu kullanımı iddiaları yeniden-ignited, çünkü hepimiz biliyoruz, birkaç hafta içinde bir süre ara sıra ağrı katil kullanarak kalp krizi son derece zor olduğunu özellikle MJ bir resmi olduğu söyleniyor oldu Sağlık 'süre Provalar tamamlanması. Bu nedenle aşırı uyuşturucu kullanımı ve rapor çok önemli, as they iddiasıyla yaptığı Cardiac Tutuklama gerçekten ilaçların neden olduğu destek.

Uyuşturucu aşırı ayrıca AEG canlı için çok önemli bir faktördür. Milyonlarca dolar Onların sigorta talep zaman Michael Jacksons Toksikoloji ve Autopsy raporlarınızın uyuşturucu ölümüne neden kanıtlamak dışarı ödenecektir. Bu da planın bir parçası. Karşılığı geri kalanı AEG Canlı tarafından genel prova DVD, Tribute Tours Unreleased şarkı ve Ürünler ve satış gelecektir to be made.

Jo Jackson da şüphesiz ve adil bir kesim bulunuyor büyük olasılıkla onun karşılığı bir kısmını funneling olacaktır Michael yaptığı yeni hayatında yaptı.

Çocuklar bu Şubat beri, bu yüzden ortaya gerekiyordu bir olay olacağını bilir. Eğer gizli kaldığı için, dünya da Micheal çocuk vardı veya şüphe olacak. Aile videoları bu iddia yedeklemek daha yayıldığının edilmiştir. Çocukların babaları olacak bir sonraki 6 ay içinde.

Jo Jackson, zengin bir adam olacak, AEG canlı değil, bir kapalı çekerek belirtmek için para önemli bir miktarı yapılmış olacak en büyük 'show' hiç. Michael onunla birlikte olacak, dışarıda iyi için spot bir sessiz ve sağlıklı yaşam ve çocuklar zevk olacaktır.

... Dünyanın her gördü en büyük Hoax.

 1. mjfan, Said

  Hmmm. Ben altı aylık tahmini çok uygundur sizce. Ve MJ hastanede ziyaret oldu / önce ölümü için bir çok doktor bu da yakıt. Ve ben O2 bu adam sanmıyorum MJ, sanırım musun Provalar bu adam Jackson oldu. Ayrıca ölümünden önce, Jackson yüzüne onu ve onun çocuklar ve resmi aylık bir çift unutmadan olduğunuz açık. Bu kesinlikle Michael Jackson olduğunu. Ben gerçekten bu "teori hayatta daha cinayet teorisi doğru daha yalın.

  Bu canlı teorisi bana mantıklı gelmiyor. O kolay sakin bir özel hayat eğer sadece İrlanda, içinde kaldı ediyorum nerede şeyler görünüyordu vardı oldukça barışçıl olması ve düşük olabilir-onun için önemli. Sadece İngiltere ve Amerika gerçekten onu taciz edilir. Belki borçları yüzünden, ama gerçekten .. oldu . ölümünün numara borçları ödemek için riskli bir girişim olduğunu. It's sahtekarlık.

  Bu ölü tur "MJ arka" ise harika bir fikir, çok fazla dolandırıcılık / cezaevi tehlike ile dolu olduğunu.

  Ayrıca MJ onun taraftar sevdi. O gerçekten bu kadar acı bu kadar çok insan neden bir şey yapmak asla. Ben adam dishonors ve o da bunun gibi bir şey söylüyorlar olduğunu düşünüyorum. O şey çalıştırılmak vermedi ve bu uzaklıkta çalışan gibi görünüyor.

  MJ olduğu gibi, var gibi hassas gerçekten o 12 onun hayranları için intihar beklemek mümkün olabilir mi?

  Hala o olasılıkla ölmüş's düşünüyorum ve faul bir çok yer olduğunu düşünüyorum. İşte weirdness bu kadar eklemek değil pek çok şey var, ama bu bir şey MJ oluşturulan sanmıyorum.

 2. mbc080709 Said,

  Yönetici wrote:
  Michael onunla birlikte olacak, dışarıda için spot bir sessiz ve sağlıklı yaşam ve çocuklar zevk olacaktır iyi

  Nasıl) bu ağrı kesici zaman o (bir sessiz ve sağlıklı "yeni" hayat keyfini vücut ??!!! yok Çok gerçekçi, sürece onun sağlık koşulları çok dramatik değildi bile 6 ay veya bir yıl önce ... bu da mantıklı?

 3. Mimi Said,

  iyi de bu hepimizin sırasında temelde olan velet uzaklıktadır hakkında komplo teorisi's sohbet söylemek güvenli olduğunu söylüyorlar:

  WERE ON EARTH Cesedi VE ÖLÜM BELGESİ NEDİR

  insanların ortak! Gözlerinizi açın ve kahve gerçek olduğunu fena fena değil kokusu Michael Jackson onlar burada onlar orada onu koymak onu toprağa gömdüler onu söyleyin var ve onu aldım dışarı onlar kadar o hiç gel biz bulmaya gidiyor İlk yerde getirdim.

  THEY Michael Jackson ölü olduğunu söyledi
  Onlar o ve ne THERE planlarım vardı
  Bunlar, kamu ve ne istiyorsun THEY medya yayın
  Bizi yolun ile zaman zaman bir şeyler bulmak yakın ama sadece kapa çeneni için geçerli olduğunu almak ve iman olarak biz küçük çocukların söyledim her şey.

  K Biz orada Lingo ne gördükleri konuşmak yapacaklar bu insanlar ne demek öğrenin ve birlikte söylemek için deneyin:

  Joe Jacksons
  Latoya
  Janet
  jamine Jackson
  xaima
  Prince, Paris ve battaniye
  kathrine Jackson özledim
  Rowe
  ANCAK BUNLARLA FRIENDS

 4. KTO Nado Said,

  çok iyi ve mantıklı sürümü!
  ancak daha fazla promosyon kampanyası onun sabit sağlık durumu massed yapılır.
  da ne bulmaya çalışır ne olacak üçüncü otopsi,? Neden bu kadar süre için oynar mısın?

 5. Konuşma Said sağlar

  O çok nasıl bir kitap yazar o 6 ay içinde ölür biliyordum şüpheli olduğunu düşünüyorum. Onun kaynaklardan nasıl bu kadar geldi duymak istiyorum. Bazen cevaplar doğru bizim burun altında olduğunu ve bunu göremezsiniz. Burada bize ne için planlanmış uyum sağlayacak bir şey bu ama, bir tanıtım haberi oldu. Ancak ben Hikaye MJ hayatını düşünce doğru eğik pm tehlikede olduğunu ve yetkililerin ise bu soruşturma tüm örtbas ediliyor yardımıyla. Söyle bana neden AEG Şimdi MJJ Productions, nasıl bu kadar zaman onun Stationwagon bir parçasıdır ve veraset yoluyla var gerekir yapmış olabilir kendi yapar. Bir şirketin Şimdi Colony Capital (parça MJ sahibi) onun Beatles Kataloğu satın almak istiyor. Yani çok garip oluyor. Yılında önce sadece birlikte oynamayı onlara olabilir onun chikdren konusunda, onun bir süre gitmiş olacak. Hala onlarla e-posta veya bildiğimiz asla hücre ile konuşuyor olabilir. Ayrıca çok disguises iyi olduğu da olması, bu onu biliyor asla istiyor. Onun hayranları için Sanki hayatını tehlikeye size ne var gerekmektedir
  hayatta kalmak için ne. Ayrıca MJ İçerdekiler bu MJ ve hayatta birçok İnternet sitelerinde hikayeler ekim olmuştur. Böylece onun hayranları onlara izin için konuşuyor çok kendini öldürmek değil çok biliyorsun, o hala yaşıyor. Ben sadece para ve çocuklar takip edin ve size cevabım var söylüyorlar.

 6. Jessie Dai Said,

  Sevindim Yönetici ve Bölg güncelleme görebilirsiniz.
  Bu haber bize inanılmaz. Ben sadece, çünkü Michael bir barış zevk ve yaşam rahatlatıcı istiyor sandım. Ama şimdi onun AEG ile ölüm sahte dene! Hepsi bu oyun biliyor musunuz? Gerçekten Michael hayatta umut, ama sadece bu kadar karmaşık olmaya gitti hissediyorum.

 7. charliechaplin, Said

  Eğer insanlar bir sürü (ister MJ kendi ailesi ya da belki onun çok yakın arkadaş) Grand Planı hakkında, bu's bound erken çünkü - belki, bir baskın için biliyorum düşündüklerim-birisi bir gaf olabilir ya da 'hata yapmak - -the-dil. A Grand Programı sıkı bir ihtimalle neden Jackson ailesinin önce 'saklandık MJ görmeye yasak olduğunu ise korunan gerekir ölüm. Ve bu yüzden zaten o sinirlenmek ve dengesiz için babanın gün ve Paris değil vermeyebilir Paris söylüyorum, MJ was. The 'onlookers' ya da Büyük Planı ile ilgili değildir ve kafasında bir condition zaten uzun bir süre önce kurulmuştur, sanırım.

  Ben ambulans vs gelmesi için kalp tutuklama yapıldığı gün için O2 basın toplantısında MJ "" katıldığı her şeyi, ayarlandığına-up AEG tarafından 'aktörler' Paramedics, vs olarak poz ile komple düşünüyorum

  Bu arada, o MJ's olan 911 koruma çağrısında bulundu. O çünkü vücut koruma olarak görev yaptığı o koruma yükümlülüğü olan kişinin kimliğini korumak için bunu MJ bir kalp krizi sahip olduğunu söylemedi. Ben bir yerde okudum. Ben siteye bağlantının not aldı, ama bunu aramak için zamana ihtiyacımız var.

  Bak, eğer MJ ettiyse 200 Unreleased kompozisyonlar satmak için, hala bir organizatörü ihtiyacı var, biliyorsun.

  Ben bir yerde, burada, bir Hollywood filmi MJ en son Provalar geri kalan özelliği okudum. AEG bundan tabii ki kazanacağım. Ve, çünkü MJ, Kral Pop özellikleri çok, ama para bir pay alacak başka yollarla Kendisi zaten "ölü". Don't bu iyi bir başlangıç olduğunu düşünüyorum? MJ hala, belki daha fazla şimdi de 'o zaman' hayatta ancak basın kasası, detractors gelen judgmental kişilerin güvenli, güvenli güvenli olduğunu ölü ridicules bir kazanç kazanç olacaktır. Ancak, bazı reklam onun müziği tanıtmak için Dublörler beklemek gerekiyor. Yani, biz o öldürülen veya'12 onun taraftarların intihar 'vb her şimdi ve sonra taahhüt gibi işitme controversies olmak bekleyebilirsiniz.

  Bu MJ bildiğimiz bir dahisin, zeki olduğunu, olmak değil mi? Ve sadece o düşün bir Grand Planı bu gibi. Ve sadece o çıkarmak olabilir.

  Teselli etmek, çocuklar. MJ yaşıyor. En azından benim için öyle. Ve, eğer biz onun hayranları olduğunuzda, sadece onun eski öz olarak tekrar göstermek isteyen değil onun karar destek bakalım. İşte bu yüzden ileride onun için ve gelip bizi kendi yetenek keyfini çok's.

 8. dirtydiana, Said

  Burada MJ onun hayranları için yaparım wouldn't bahsediyoruz üzerinde pek çok insan duydum. Bu adam bize geri kalan bir insan gibi oldu. O çılgın hayranları tarafından hounded olma ile spotlite olarak hayatının en canlı olduğu yolu ile, hukuk suit, decievers, saldırılar ve yalan, o bizden biri gibi doğru bir barış olmalıdır. Eğer bu insanlar gerçekten MJ ölümünün üzerinden intihar, sonra Bunu tüm aldığım istediğiniz için bir neden olmaz? Çünkü bu insanlar muhtemelen onu ve kişisel bağlantısı bazı türü olduğunu hissettim bir iç hayat yaşayan devam vardır belki çünkü !!!???? gitmiş onu kendileri öldürmek istiyorum yüzünü bile var Bu insanlar büyük olasılıkla ve bu nedenle bazı temel ruhsal sorunları vardı, MJ de kumanda edemezsiniz şey yüzünden saklandığı çıkması gerekir? Bu delilik neden MJ saklandığına girmek bir HUGE neden. Hepimiz nasıl çılgın ve histerik MJ taraftar gördüm through the years. Bu sahte için ölümü istediğiniz için çok rastlanan nedenidir. Hala hayatta Michael, size barış hak ediyor. Ben bir sanatçı olarak seviyorum bir insan olarak. Seni bu taraftar olarak eğer size personaly ve kişisel bir bağlantı türü var biliyor musunuz şekilde don't love! Unutmayın, bu tutmak hiç bu MJ's geçen üzerinden hayatlarını almış herkese saygısızlık. Yine, bu insanlar muhtemelen profesyonel yardım gerekli. Onlar Barış Rest in May.

 9. LOU Said,

  Bu yazı mantıklı. Neden 6 ay bu Ian Halperin önce birçok kez merak bu MJ yaşamak için sadece 6 ay - ve gerçekten hemen hemen tam olarak 6 ay sonra ölür dedi? Ben bu MJ ölümcül hasta olduğunu düşünür, bir çok nedenleri için çünkü ailesi her zaman onun unexpectadely ve - Şey, birisi ölümcül hasta öldü ve ölür iddia, burada gerek nedenleri araştırmak için zor bulunuyor. Bir başka garip şey, bir radyo istasyonu olduğu MJ, Aralık 2008 yılında öldü ve daha sonra bu oyun için reprimended vardı duyurulur.

  Ölümünden sonra, ilaçlar hakkında hikayeler vardı; daha sonra da ve şimdi diyorlar hakkında faul, cinayet vb konuştu: "cinayet ücretleri gibi". Http://www.latimes.com/news/local/la-me bulunmaktadır -Jackson-legal19-2009jul19, 0,6908980. hikayesi? izlemek = RSS

  Eğer bu bir oyun olduğuna inanıyoruz olabilir Ne yazık ki, bilmiyorum, ama tüm bu hikayeleri tek ... belki bir gün taraftarları kim bilir gerçeği biliyorum izni verilecek ses kabul etmeniz gerekir?

 10. blackorwhite Said,

  Önce öldü inanmak istemiyordu. Şimdi o öldürüldü inanmak istemiyorum. Başım ağrıyor ...

 11. PPF Said,

  Ben ise, sonra o da sadece 6 ay kalan vardı biliyordum, Ocak 2009'da, AEG insanlar akıllıca HD video tüm prova ve tüm kayıt, çok yönlü ses mi ne düşünüyorsun, bazı bölümler .. vb beklentisiyle 3D ölümünden önce tur başlangıç için. Böylece atleast tüm DVD satış yoluyla yatırım geri verebilir / video hakları .. vs başka kim HD çoklu kamera kurulumu hakkında Provalar kayıtları? ve 3 boyutlu ????? bir bölümünü Beni kiddin Ing *** F var?
  ve şimdi bu ölüm gibi ilaçlar yüzünden oldu .. bu yüzden onu bu uyuşturucu / Ağrı kendi ekibi ile yapılan göz yapmak için gereken, onun bu doktor (kimin kar açık bir iyi kesmek olacaktır çekmek için) onu ikna
  İlk otopsi ve belki de, bu gibi ne arkasındaki nedeni açık (veya) ve toksikoloji raporları iki hafta ertelenmektedir bunu ortaya istemiyorum değildi .. böylece bu süre içinde de bazı nasıl İstediğiniz sonucu elde etmek için .. sonra AEG mutlu raporları demirhane bazı yakışıklı kar ile yatırım çıkarıldığını için. MJ fikrini bir parça, ölümünden önce rahatladım ki tamamen kendi taraftarları hile didn't ve atleast onun Provalar izlemek olabilir. ve herkes zengin yer alır.

  Ama neden herkes ona ailesini () yanında yakın anıt için eksik ve Oprah henüz tek bir kamu geldi değil anlayamadım yok!

  Ayrıca, prova görüntüleri AEG tarafından yayımlanan, the o TDCAU ve Tarih şarkılar üzerine bir rutin kesin ki son 90's yılında HIStory gezisi sırasında yaptı aynıdır. ve MJ bu dönüş konserler de aynı şeyi yapmak ister sanmıyorum.

  Ayrıca, MJ ve 'İşte bu' basın toplantısında gerçek MJ, dönem gibi görünmüyor.

  Yani, alt satırda, ben samimi kalp bu MJ bir canlı olduğunu düşünüyorsanız (ama benim beyin ile tamamen) kabul değil

 12. striggity, Said

  Bu prova şerit bile son değil ... Ben 1997 atleast gelen HIStory tur sırasında olmak üzere inanıyorum. Ama herşey kadar ekler basın toplantısında, ambulans, vb () hakkında

 13. quesarasara, Said

  Ben size Yönetici bu el lazım. Bu duygu bir ton var. Bu kendi PR fil adamın kemikleri söndürmek gibi, ve bu elbise içinde hyperberic odası kir geliyor. Bu amaç için kendi turları için entrika kıvılcım için yaptım. Bu mükemmel PR dublör's, mükemmel oyun, toplum için mükemmel FU. Bu onun tüm hayatını vidalanmış ve aynı toplum ve ünlü bir büyük yağ FU kim o gerektiğinde ona yardım etmedi. Ve Joe Jackson eski olabilir, ama emin aptal değildir. Bir kez daha emotionless, sırf ağır ağır, kaba davranış. Bir pezevenk, bütün demir gibi bize oynarken's. Bu mükemmel fırtına's.

 14. Dee Said,

  Bu abot duydum. Michael PR kişi söyledi Michael prumors kendisi hakkında var. İşte o zaman nasıl kendisi üzerinde dikkatini tutmaya biliyordum, (örn: bu onun fotoğrafları uyku oksijen odasında, balonunda şempanze ve fil adamın kemiklerini satın almaya çalışıyorum). PR adam bu Michael, bu onun istek Magazin bir parçası olduğum için de Enquierer birinin bir ilişki gelişmiş olduğunu söylemek için gitti, çünkü onun arkadaşı Dame Elizabeth bir bez her zaman oldu ....

  Onve yeniden Yönetici, bir yoldayız. MJ koymak bu çıkışı kendisi Enquierer Halkından at, bu oyun ve beklentisiyle. Diğer parçaları bir araya geliyor.

 15. emmie, Said

  bu şarkı o denir mi Morfin 'neydi hakkında ... .. Ben bu sitede gelecek bir işareti onu bize bazı kapak olduğunu ve iyi, tamam vermektir yapmak isterseniz,, i, böylece o böceği ölü ve Sohbet evvel, ona şüphe suçlu hissediyorum
  i coukd ve ona yardım etmiştir sadece kendisine sadık bir arkadaşı olarak arzu

 16. SITA, Said

  çok iyi yapılması ve yeniden Your Heart ile mi yapılır.

  Bir soru kalır: eden vücut görüldü ve kim öldü nedir?

  BÜYÜK İŞ

 17. SITA, Said

  Bu ağrı kesici kötüye kullanım MJ değil uyarı URI'si Geller ve yazıları unutmayın. Bu önce onu uyardı diğer arkadaşız.
  SİZE TEORİSİ büyük olasılıkla açıktır.

  Ama bu bize gelecek için çok kötü bir bakış açısı sunuyor. IF MJ gerçekten ben o kadar iyi olacaktır şüphesiz zayıf oldu. BT kısa sürede o uzakta, sonunda geçecek çok iyi olabilir. Barış içinde. Onun çocukları ile uyumlu ve bir kalbi olarak, gülen ve bitmiş olan en büyük oyun ve orta noktası, bu gerçekleşti olmak.
  Bir ben .. bir kanama haert hissediyorum

  LOOK YOUR HEART İLE

 18. Rachel Said,

  Ben on Facebook bir bağlantı üzerinden Bu sitede bulunan ve meraktan ben bakın verecek düşünülmüş. Kadar burada 100% belli bir Michael vefat etti ama şimdi o kadar emin değilim tarihe geldi. Benim için bu ve cevapsız olduğunu açıkladı olamaz için çok fazla şey var.

  Ben artık inanıyorum ama Ben din varsa yeni rapor ile gelen görmek için sitede kontrol edilecektir biliyorum bilmiyorum. Tüm aile oldum ama boşver deli oldum sanıyor! Ben kesinlikle inanıyorum Bir şey, eğer bu bir oyun bu Michael geri geliyor asla olmasıdır. Sanırım belki yeterince spot vardı düşünüyor ve "" normal bir yaşam var ve bu tek yol olduğunu mümkündür oldu istedim. Her ne kadar onun taraftarları bir dönüş yapmak için, çok sayıda kişi de böyle bir şey ve boşluk dehşetli olacağına inanıyorum için yapılmıştır sinirli olur onu seviyor. Sadece görüşler olsa. Başkalarının ne düşündüğünü bilmek istiyorum.

 19. ejay5131 Said,

  Kuramı çocuklar onunla birlikte olmak için terk dışında iyi. NASIL BİR Heck ve Jacksons kendi yokluğunda açıklayacağız? Bir kere bu çocuklar "eksik elbette insanlar giderek şüpheli olacak sahte ölüm tüm vızıltı" grubu.

 20. VanillaCream Said,

  Eğer bir kaç hafta içinde ldie zorunda biliyordum, bu da sonra, nasıl olur happend ne olur hakkında ölümü hakkındaki çocuklar ile konuştum eminim, o emin onun çocuklar, aile ve benzeri şeyler için başardı. Bu nedenle belki de çocuklar (ve aile) bu anıt at sakin olan neden - hepsi biliyordu.

 21. Sosh Said,

  Bu bir ya da en olası senaryo olduğu happenend ise. Hepsi inci eplanning ay için's been. Bütün tur bir kapak-up Michael için bir peacefull hayatına adım olduğunu falan para çok yaparken yönetici allready söyledi.

  Yönetici de doğru zaman insanların çoğu sadece ne medya yayınları ve verilen götürün takip edecek söylediği. Onlara göre: Michael bir aşırı doz alarak öldü. Muhtemelen cinayet veya faul çalma gibi diğer tüm medyanın dikkatini oraya daha kötü görünüyor yapmaktır. Ancak, hatırlatma COD olarak aşırı inanıyorum olacaktır. Bu grup, herhangi bir gerçekler olan şüpheli veya doubtfull kanıtlanmıştır inanıyorum asla.

 22. vargaswife, Said

  Bu inanmak istiyorum. Bu mantıklı da, hatırlıyorum da Ulusal Enquirer sorun ve nasıl ki aslında 6 ay sonra, onun tur başlamadan hemen önce ölmek yaptığı uygundur. Olarak MJ onun taraftar seviyor, kadar Bak, kendi çocukları seviyor ve bu spot kurtulmak için en iyi yolu buydu. , Sırtına kapatma konser rehberleri almak, kendi borçlarını kapatmak ödeyin ömür boyu ve son olarak medya ve sert görüntülemek çıkmak onun çocukları oluşturdu. Herkes mutlu oluşturur. Sanırım bu fanlar intihar edeceğini tahmin olabilir şüpheliyim. Ben bile o o insanely sevdiğini biliyordum demek. Intihar eden insanlar, net ile başlayan sorunları vardı. Ben deli ve ağlamaya ve hala ağlamaya ve ben onu çok seviyorum, ama eğer ki gerçekten ölmek yaptığı ışık gelince ben bile kendimi öldürmekle düşünmek asla. O kendisi için yaptı ve çocuklar için, eğer kendi ölüm sahte yaptım. Kimse daha fazla, bizi, o bizim için, ve eğer hayatta daha fazla yeni müzik sol bir miras kaldı, bu eski şeyleri yayımlanan hiç bir iddiası altında müzik oluşturmaya devam edebilirsiniz. Yani o kadar kendi taraftarları için yaptı, o kadar ile, bu yıl sonra, onun için kendi zaman barış için bize kaldı. Onu sadece ne onun için en iyisini düşünmek Bu yüzden onun ölüm sahte mi sanıyorsun, bu zaman oldu.

 23. Shauna Said,

  Onun için inan bana zor Michael IV uyuşturucu bağımlısı olan medya gibi bize anlatmaya devam ediyor. Hep onun sağlığı endişe edilmesi ve 150 yıl eski olarak yaşamak isteyen görünüyordu. Belki bu çok yatıyor. Ben gerçekten ne düşündüğünü bilmiyorum. Ben kendi çocukları ile barışçıl bir hayat yaşayan, ama ben bilmiyorum inanmak istiyorum. Çok kim ne düşünür bilir bu kötü adama söyledim yalan var olmuştur. Ben kesin bir şey biliyorum. Bu meydana gelen olayların hiçbiri sonra öldü anlamsız geliyor. Neden hala onun beyin var? Neden yok Otopsi sonuçları henüz geri geliyor? Neden medya Diprovan kadar toksikoloji sonuçları geri ne zaman kimse bilmiyor onu öldürdü söyleyerek tutmak? Neden ailenin evine bir öğe çıkar ama bırakmak arkasında uyuşturucu mi? Yoksa onları bitki mi? Neden doktor çok garip hareket nedir? Çok karışık duyuyorum. Ben neler olduğunu takip etmek, ancak her gün bir gün önce de söylediğimiz ne şey çeliştiği farklıdır. Kim bilir?
  Ben Michael sevgi ve Onun son nerede o barış bulundu umuyoruz.

 24. hecjosmen, Said

  Rağmen bu Michael Jackson bize, I am sure olduğunu ve çok yerinde hayatını bir yaşam için başka bir sebepten dolayı ölümü değil sahte hayatta inanıyoruz.

  The key of 'resim ambulans onun' içinde.

 25. Rofibbs Said,

  Ben kesinlikle Yönetici olan, tamamen katılıyorum. Bu aynı MİLLİ ENQUIRER ki MJ Uzun yıllar önce, çünkü arkadaşı Liz TAYLOR daima MİLLİ ENQUIRER görünür bir itibarı olan bir "Hiperbarik oda onu bir görüntüsü almak" gelip adı wuz. Bu wuz daha sonra tüm hak 4 tanıtım wuz ... fil Erkek kemik wuz bir hikaye 4 kamu konuşmak dersin kadar pişirilir ve hatta buyin keşfetti. Bu aynı MİLLİ ENQUIRER bu ölümünden heralded olduğunu ... Nasıl rahat ...

 26. terror2k9 Said,

  Bunun gibi, bu uzun bir süre için planlanmış olması gerekir mi planının bir şey vardı, o her zaman şarkı dont dedi inanıyoruz ve öz esrarkeş, medya! O bana gerçekten hakkımızda don't care söylemek istiyorum dedim!! Bu dans pistinin albüm, morfin ve demarol üzerindeki kan olduğu için sahne ayarlamak için şarkı olan şarkı, morfin bir heartattack he görüşmeler! ne? Sonra tüm uyuşturucu iddiaları ve ilk o demarol öldü söyledi. Gerçekten bu planlanmaktadır düşünüyorsanız, şiddetle bu Michael Jackson ölüm oyun hiç kimse bu MEDYA dışında olduğuna inanıyorum! Ailesi emin fanlar biliyordum yapılmış ne kadar onları sevdi! Bu National Enquirer gibi makaleler ne de tamamen bir, belki de bu yüzden onları bir ders öğretmek için yaptı ise yorgun is! Ben MJ ve i seviyorum hala onun hayranları onun şarkıları ile konuşurken hissediyorum. Sadece o medyanın uyuşturucu ile sopa bilecek inanıyorum fazlasını inci MEDYA için lezzetli story.Its fazla hala hayatta!

 27. Rofibbs Said,

  MJ vardır Bin bilinen O Lisa Presley için evlendi o wuznt eşcinsel n wuznt bir çocuk molester kanıtlamak için garip hikayeler ile spot almak için, o zaman 2. n arried metre var dünyaya onun Baba geviş kanıtlamak için Debbie ile bebekler vardı çocuklar sterilty dedikodular ... Neden U THINK HE FAKE MESS çıkmak ölümüne alışmış bir suskunluk n koymak Media N FRIENDS HEAPED onu MONGERIN parasını? O var Bin bilinen burada Etrafında basınç wheneva ripples oluşturmak için kullanılır. Keşke ona Nis YAŞAM NEREDE EVA O ... HE gerçekten hak ediyor.

 28. Helia Said,

  Evet, bir şekilde bu dergi ölümünden fakat tahmin edebildiğim şüpheli olduğunu. Ölümünden numara ve uslamlama bir şekilde kesinlikle ve şüpheli olduğunu Verdiğim çiftler en kötü talep olduğunu. Özür dileriz, ama bu bir şey. O ne yazık ki öldü.

 29. Rofibbs Said,

  Beyler kolay ... wats Bu haber, bir Psychic MJ ruhu konuştum var mı? OMG! Toplam ppl Bu MJHD thingy bir şaka yapmak beginnin vardır ... Hatta psychics para kazanmaya beginnin vardır!

 30. Rofibbs Said,

  Yönetici .. Emin n bu blogunuza bir Lotta şeyler duymak görmek U, U kıskanıyorum. Keepin üzerinde tutun ...

 31. MariannaB Said,

  Burada benim düşünce repost istiyorum:
  There is no doubt sahip resimleri bu O2 toplantısında kişinin MJ olduğu görüldü after.
  Elinde ama çok önceki yıllarda daha büyük aynıdır - ve şimdi şişmiş parmak eklemleri gösterir. Çok paincausing bak. Bu MJ romatizma sorunum olmuştur.

  Bu durumda, bir kadere daire başlatabilirisiniz vardı.
  Ve ilaç painrelieve daha güçlü, bir hastanın göğüs içinde kalp sorunları ya da ağrı fark edeceksiniz az alınmış olabilir.
  Sorun, insanların romatizma sorunum 2 ila 3 kez kalp krizi veya tutuklama riski yüksek olmasıdır.

  Yukarıdaki içeriği bir tıbbi çalışma Rochester, Minnesota 2000 yılında Mayo clinik çalıştırılacak kimden çağırılır + years.

  Ellerini bak - resimleri .. Büyütmek
  http://mjjpictures.free.fr/2009/appearances/o2press/004.jpg
  http://mjjpictures.free.fr/2009/appearances/o2press/060.jpg
  http://mjjpictures.free.fr/2009/appearances/o2press/079.jpg
  http://mjjpictures.free.fr/2009/appearances/o2press/110.jpg

  Ancak, Mayıs 100% MJ olarak belirlenebilir ambulans olarak kişi, yüzünün verilen kadar MJ's vahşi vücut ve orta 2009 karşısında kıyasla üflenir.

  Kim Provalar katıldı - benim gösterim için dansçılar ve Provalar olarak, MJ gördüm.
  Ayrıca çiğneme sakızı dizisi Bence MJ gösterir. Bu MJ Prova dans dizisi - o kim olduğunu hiçbir fikir, bu kişi ambulans resim olarak çok benzemektedir.

  Eğer AEG yönelik kendi yükümlülüklerini göz MJ çok daha canlı daha ölü değer, hak katalog ve oluşturmuş. Bu tepkiler ve satın almalar dünyada bu kanıtlanmış var.
  Eğer her hayranıyım sadece üzerine bağlamak için bir parça satın aldığım kaybettik - ne dünya üzerinde büyük bir iş.
  MJ de nedeniyle indirmek artırır internete ölüyor kimden kayıt etiket iş kaydeder görünüyor.
  Son yıllarda neredeyse hiçbir kayıt yayın siyah rakamlar girdi. Legals bir artış ile (ve) indirme yasadışı - Bunu zaten CD ihtiyacı vardır? Artık kapalı ödeme yoktur Dünya uncontrolable mp3 açma / 4 - ve sanatçı olduğunu.

  İşte MJ ile iş yapan büyük çıkarları vardır. Dünya çapında. Milyarlarca dolar için.

  Ve - Ben gülümsemek biraz bu düşünce var - bu ölüm veya oyun ölüm toplam bir ay tutulması olduğunu
  "OLDUĞU GİBİ" hayat bu nedenle pek çok IF yaşıyoruz.
  Olarak "Eğer burada sonsuza vardı Biz çevre maliyet" canlı.
  Biz üçüncü dünya maliyeti üzerinde "gibi" biz açlık ve bilmiyor ki bunu neden yaşıyorum.
  Eğer "biz vardı olarak zaten Kazanılan Biz" ödünç para harcadım.
  Biz üzerinde borcu olan bir kredi kartı bizim borçları kaydetmek ikinci "gibi" gerçek bir karşılığı vardı.
  Tüm oyun ve büyük, büyük pembe balonu's.

  Sonuçta ben bu forumda herkesin kendini eğitmek olacak - Geri temelleri, geri, geri gerçeği için temel için umut - bile ağrıyor. Gerçek bir hayat - bu ne's herkes hakkında burada.

  En az iki tarafın bir göz olarak hakim Buraya:.
  Gerçekler, gerçekler, gerçekler için özetlemek burada polis için: ve gerçeği çıkar.
  Bu yardıma ihtiyacı olan insanlara yardım docs ve paramedics buradan için - ve bu ancak vererek - ve almayan şey demek.
  Burada bulunan yöneticileri için: yönetme ve elde şeyler yapılır ve yüz için kaçmak ve başkalarının hile bir sorun karşısında karşı karşıya bulunuyor.
  Bir arkadaş burada için: paylaşımı ve zor zamanlarda uzun ayakta dostluk uzanan değildir.
  Burada aileler için: kalmak birlikte, birbirlerine yardım. Bir amaç neden birlikte bir aile olarak koymak var, bu bir kaza değil.
  To the finance profs in here: accept that you are dealing with the fortune and future of people and care about them not about the provision you may receive. Did you deserve it?
  To the press profs in here: check your wordings every second – it may kill people's life. Don't do to others what you don't want to live yourself. Stick to the truth and defend it. You are lucky to live where freedom of speech and thought is assured. The majority on this planet cannot share this precious gift. Care for this treasure.

  Change everyday and do everything to your best every second of your life. Wake up, get up, live your wishes in caring for your brother and sister. Let love flow to the ones close to you – they need every little spark of light from you – yes, you. It's fun by the way. Live in the light of truth. The bubbles in your life will go away, the lies, the blame, the fake, the “as if”, the seeking for happiness outside.

  Happiness and truth are inside. Sit down and listen to them.

  MJ put everything in his lyrics.

  Mike, I am grateful for all of your gifts and do feel ashamed to the bones of what has been done to you until today.

  And then after all – it doesn't matter anymore whether MJ is alive or not. He's with us every day and smiles.
  And so do I.

 32. ishealive Said,

  I don't know what to think, i'm so bloody confused. Maybe the whole story above is true, Leonard Rowe said AEG were controlling Michael towards the end of his life maybe this is why, I don't know – please give me your thoughts.

  What has me doubting this hoax is the following – In the UK in March '09 Jade Goody died of cancer but about 2 weeks or so before she died Michael rang her becuase he heard she was a big fan & knew of her from Big Brother when Jermaine was on it in 2007 and wanted to help her so he invited her to his concert, but unfortunately Jade died shortly after this, this all came from her PR guy Max Clifford after Michael died. Why would he invite her if he wasn't going to do them??
  Also Mark Lester Michael's close friend also in England said he spoke to Michael by telephone a week before he died and Michael is Godfather to one of his daughters and Michael asked her to be involved in his concert for his Dirty Diana song, he was extremely close to Mark's children so why invite her if he wasn't going to do them?

  Please prove me wrong on what I just said above, I hope Michael is alive and well and enjoying his life.

 33. dynamite Said,

  I just dont know what to think any more im starting to think that maybe he is dead and that he was murdered, and i believe that it was him at the rehersals

 34. mrs h Said,

  MJ couldnt have just stayed in Ireland and lived a quiet life. He was totally broke and millions in debt, from what I have read living on other peoples charity.
  There had to be a money making scheme in place before he “died”.

 35. svangel Said,

  admin…. dnt worry u will have more conspiracy to research wen the toxicology reports are out… jeeze they really taking long tho…. and u wud think the wud hurry up … wasnt anna necole smith toxicolly report sooner….

 36. Ispy Said,

  Friends,I'm just wondering about 2 points:
  1.too many ppl involved
  2.LAPD will surely spot the truth of the body if they want to ,they have both DNA and fingerprint sample during the trial.Is it possible that the chief capital help the Jackson family to trick us?
  Thx a million !
  ——-From Far East

 37. monij Said,

  This has been my theory all along. I mentioned it a long time ago on this site, either MJ has been muredered by AEG to collect insurance money, or AEG and MJ staged this death, while MJ is somewhere dying of his illnesses.

 38. wndrwmn67 Said,

  Another thing…that little boy from Brittain's Got Talent that sang at his memorial said that Michael had wanted him to perform with him in London (on the tour) and that Michael was ready to “pass the torch” to him. I saw this in an interview after the memorial. I'm not sure what, if any, significance this is, but…

 39. heavencanwait Said,

  ok I started to believe he was dead..then JOE JACKSON SPEAKS TO CNN…HE HAS NOT SEEN THE BODY (check you tune Cnn Larry king interview) ! he is hesitant in his answers…so who has seen Michael dead? Tito has not, Quincy did not…think about it, when someone died you want to pay your last respect to them,, right?..we the fans travelled miles just to be were he once was and they want us to belive that these people so close to him did not care to do that? …why? nothing adds up!

 40. BeenTown Said,

  I want to beleive Michael is alive and for the longest time I couldn' t get this picture out of my head of him sitting down in a room somewhere watching his memorial live while eating popcorn. I think he was really ill and he needed to see what he meant to people before he passed on.

  I want to beleive he is alive but looking at the rehearsal footage, I think he looked a bit sickly. There are many spaces and holes in this story and I just want to know what happened. Also, the ambulance siren was not on which I heard indicates that the person in the vehicle has expired.

  It would be amazing if he were still alive. I would have loved to be a friend to him, me and him being virgos I think we could have shared a lot together. I look at his life and it is a classic case of irony, and it seems so sad. A man with fame and fortune surrounded by vultures and speculation becomes on of the loneliest men in the world. I just wish I could have been there to hold him tightly through it all.

  This man gave the world so much of him and look what they did to him.

  Please be alive Michael, I love you and there are so many more who love you too.

  Admin you are doing a geat job with this site, thanks much.

 41. MariannaB Said,

  @ wndrwmn67
  Her kral nesil bir gün veya diğer taç teslim consideres.
  I am convinced that Mike had to face serious health problems. You can see that in his face, eyes and hands. Either he is currently undergoing a critical treatment in order to save his life or he died / was killed due to his state. I do not buy one second in “drug abuse” and what else is being twittered. Who is that guy that spread the exorbitant result of the exams? Who is paying him? There is one source.

 42. Little_Susie Said,

  MariannaB – i find your post extremely interesting, i hope people would pay more attention to it.
  Michael is a special man. And so are you

 43. MariannaB Said,

  Thanks Little_Susie.

  To all those who don't know anymore what to think:

  a tiger has black and yellow stripes. why? because only with black and yellow stripes he is save and may hide well in the jungle where light and shadow set patterns of dark and brightness.

  It is clear that now there is a bunch of this and that, truth and lies, facts and theories around. The more, the more the tiger may hide.

  If you want to detect him – get out of the jungle, look from far and reflect where the tiger finds best conditions for surviving.
  Get back exactly there and hide, sit down and wait with patience. Train your eyes to see through the shadows and the beams. He will show up.

  The family is adding a lot to the this and that confusion and acting not normal at all.
  But are they the key ? They are participating. That's all.

 44. Susie+Me Said,

  WELL SAID.
  IF ONLY THERE WAS SOME WAY,SOME HOW YOU COULD GET THE MEDIA'S ATTENTION

 45. Samantha Said,

  Be so good, if all of us could go help michael (L)

 46. MichaelJacksonIsStillAlive Said,

  Michael is alive… believe it or not!!! MY HEART TELLS ME THAT HE IS ALIVE….

  and umm one more thing… no offence or anything but uhh those “women” in bikinis on the cover of the mag are just PLAIN DISTURBING!!! way to ruin someone's day!!!

  anyways I LOVE YOU MORE MICHAEL!!!

 47. Narcosis Said,

  Omer Bhatti was on the first row of the memorial service, right next to the family!
  The 25-year-old has many similarities with MJ (and Blanket).
  http://images2-telegraaf.nl/multimedia/archive/00643/bhatti_643915d.jpg
  http://pub.tv2.no/multimedia/TV2/archive/00568/Omer-bhatti-liten_568334a.jpg

 48. SJ1983 Said,

  Everything I read on this site makes sense in some way!
  AFTER seeing the Joe Jackson (Larry King) interview: I NEVER beaten Michael! He is pretending to be the perfect family Whatever JOE!!
  (Joe wants custody of the children(THE MONEY) soooo bad it disgusts me!!!)
  AND THEN WHAT BOTHERED ME THE MOST:
  JOE says: I DONT KNOW WHERE THE BODY OF MICHAEL IS ROGHT NOW, because Joe claimed he didnt want to see Michale dead body, BUT YOU DID SHOW IT TO THE CHILDREN?!
  AND HOW ON EARTH IS IT POSSIBLE, THAT YOU DONT KNOW WHERE YOUR SON IS?!?!
  AND AFTER A MONTH MICHAEL STILL HASNT BEEN BURRIED AND NO DEADCERTIFICATE?!?!!
  Joe says: You have to ask some other people where the body is: WHO ARE THOSE PEOPLE JOE?!

  AND FOUND ON THE INTERNET:
  MICHAEL'S 4TH SON?!!!!?!!!!!!HE IS EVEN SITTING NEXT TO REBBIE JACKSON ON THE FRONT ROW @ THE MEMORIAL!!!AND EVEN LOOKS VERY MUCH LIKE MJ !!!!!!!
  HE IS CALLED OMER BHATTI AND WAS THE LAST DAYS EVEN SEEN ON THE JACKSONS FAMILY HOUSE!!!!! WHY IS HE KEPT A SECRET?! IS HE THE ONLY ONE WITH MJ'S DNA?!!
  AND OTHERWISE WHAT THE FUCK WAS THIS KID DOING FRONTSEATED AT THE MEMORIAL!?!

  MY VIEW OF OTHER SUSPICIOUS THINGS:
  the NO emotional AFTER 30 minutes 911call without Jacksons name said in it
  the CPR on the SOFT bed case the Conrad Murray Case and his going away
  securitytapes vanished from Jackson House
  The Jacksons were allowed in the House after it was a crime scene?!
  And then claim that there were for tons of stuff missing?!
  The Elizabeth Taylor/Arnold Klein case especially the condoleance part to Farrah Fawcett and NOT to Michael only for 4 days later?!And only being on twitter since 17th, 8days before MJs death
  The Memorial; the real friends werent there, people that didnt even know him spoke.
  The looking u from the children, without emotions.
  The PERFORMANCE of Paris Jackson, speak up child the JACKSONS said even when she was supposibly crying?!?
  The sentences showed on the screen during memorial.
  The golden caskets; which was known MJ bought several during his life, was this just one of them!?
  The DISSAPEREANCE of the body, how on earth could the body be at Forrest Lawn, while there were 100's of journalist waiting there?!!
  Oprah hasnt said ANYTHING yet?!
  Katherine JAckson files for trust,claiming she didnt know about the “new” trust after it was out on the internet for 4days already, So Joe does read about him beating up MJ on the internet, but the missed the new trust?!!Sure…
  the “new' MJ song place WITHOUT no name, why now, why this song?!
  WHY are the results still not in from the AUTOPSY?! in other cases it only took a few days?!!!!!!

  I think in this complottheorie many things simply just DONT make sense:
  -The Police are in it, because they were sick of the money that MJ cost them during the years for the security when MJ decided to go into the public,
  -The Children; They could not live with masks on, they are teenagers now, the paprazzi would have caught their faces soon enough, Debbie was affraid of this too , now with MJ supposibly death the problem is gone and they can through live without masks
  -The Mj wanted to perform 1 time, not 50 times!! Not even an Olympics attendend could make it to the end.
  -The debtissues
  -The constant bad press about MJ the last years
  -The why would he recorded 200singles over the last few years in secret!?

  ALL VERY CONVENIANT TO ME!!!!
  MJ IS ALIVE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 49. SJ1983 Said,

  AND why did KAtherine Jackson @ the memorial day goes to a salon to get her nails done?!!Sure…
  And what were the Jackson sisters looking like a fashionshow by donnatella!?
  The no tears at all during the whole ceremony
  and the WAY TOO CONVENIANT sunglasses!?!

 50. SJ1983 Said,

  THE dancer thought to be Michael Jackson's secret lovechild was given a seat in the FRONT ROW at the King of Pop's memorial service, The Sun can reveal.
  Devastated Omer Bhatti, 25, sat with head bowed and wearing dark glasses alongside the star's grieving brothers and sisters during the poignant tribute two weeks ago.

  The eyes have it … Jacko and his lookalike 'son' Omer Bhatti

  It will further fuel suspicion that he is Jacko's fourth child. And childhood snaps show an uncanny likeness to Prince Michael II, seven – known as Blanket – the youngest of the star's three “official” children.

  Michael, who died last month aged 50, is said to have told pals in 2004 that Norwegian Omer was born following a one-night stand in 1984. Omer is now believed to be seeking a DNA test to discover the truth.

  And yesterday his family in the Norwegian capital Oslo refused to rule out Jacko as Omer's dad.

  Familiar face … Michael Jackson's son Blanket,
  who also looks like Omer Bhatti

  After the singer's death, Omer's mum Pia cryptically remarked: “He was the King of Pop. But for us he was so much more.”

  The likeness between Omer and Blanket is remarkable. They have the same dark hair, the same eyebrows and the same facial features.

  Significantly, Omer was granted a special place among the Jackson family for the service at the Staples Center, Los Angeles, on July 7.

  Meanwhile, some of the most famous celebs in the world had to make do with seats in rows behind.

  The Sun can also reveal that wannabe star Omer lived at Jacko's Neverland mansion for several years and mixed with the other Jacksons as if he was one of the family.

  A revealing video shows long-haired Omer, then about 14, unwrapping Christmas presents with Michael at Neverland.

  He plays with an infant, believed to be one Jacko's other kids, as if they were siblings.

  In 2003, Omer was snapped at Jacko's birthday celebration and rode in a limo with the Thriller singer. Omer was even in Neverland when cops investigating child abuse allegations swooped in 2003.

  He said last year: “It was totally sick. It was the whole squad from Santa Barbara Police Department.

  “We didn't know why they were there. Michael was not at home.”

  After Omer was born, Jacko sent two employees to Oslo to help his mum raise him.

  He and Omer are reported to have first met in 1996. Omer, then 12, impressed the dance legend with his own dance moves after waiting for him at a hotel in in Tunisia.

  First contact … Jacko with 12-year-old Omer in Tunisia, 1996

  It is thought Omer's family sold their house in Holmlia, Oslo, and moved to Neverland in 1997.

  They have since returned to Norway.

  Omer had idolised Jacko since he was a child and has performed as a tribute act across the globe.

  From 1996 he began appearing in public with his idol and even performing with him.

  The young dancer was by Jacko's side when he called in a witch doctor to cure him of pain in Aspen, Colorado, in 2004.

  Omer is also said to have had problems with drugs, like his alleged dad.

  He was arrested for possession of a small quantity of cannabis and fined in Norway in 2004.

  Michael even dedicated his 2001 album Invincible to Omer's best friend Benjamin Hermansen, 15, who was stabbed to death by neo-Nazis.

  Omer and Jacko remained close right up until the Thriller singer's death on June 25 after a long addiction to prescription drugs.

  In an interview in 2008, Omer said: “Loyalty is the most important thing for me.

  “I have contact with Michael, and I think my loyalty to him is the reason we still have our contact.

  Reklam

  “He is an unbelievably good human being.”

  Today Omer is trying to make a name for himself in the world of rap and hip-hop, promoting himself under the stage name O-Bee.

  He has remained in LA since the memorial service.

  Yesterday The Sun called at his family home in Norway but mum Pia was unwell. Her Pakistani husband Riz confirmed that Omer sat in the front row at Jacko's service.

  He said: “Yeah, yeah, I know because I was watching. I told my wife, 'Just wait until the press see this. It's not a small thing'.”

  Both Pia and Riz, in their late 40s, worked for Jackson in the US. Riz is believed to have been a driver and Pia a nanny. Both have refused to answer questions about the star.

  Yesterday Riz would neither confirm nor deny that Omer is Jacko's son. He said: “Make what you like. I don't want to discuss anything.”

 51. SJ1983 Said,

  http://www.youtube.com/watch?v=KGlW0UFvjXY
  SEE JACKSONS 4TH CHILD @ YOUTUBE DANCE
  OMER BHATTI

 52. mbc080709 Said,

  To Admin:
  if there is anything strange in a death, wouldn't it be one of the first thing to check if DNA of the dead body is the same to MJ's real body? and what about fingerprints, wouldn't it be the same for it?
  Do you think that an insurance company which will have to pay something like 50mil$ to AEG Live in case drugs death will be proven, will ask for more details such as DNA and fingerprints tests of the dead body? Unless the insurance company is part of this BIG HOAX as they are re-insured!!!

 53. SJ1983 Said,

  NEW TOPIC:

  OR COULD OMER BHATTI BE THE BIOLOGICAL FATHER OF BLANKET?!!!!!!!!!!!!!!!!!

 54. nehaheartmj Said,

  i just wanted to get the attention of everybody on this point that is bugging me like hell……see i don't know weather mj is alive or not……i just hope he is alive….but what i want to point out is that……if you pay attention to the death certificate that latoya gave the media as a proof of michael jackson being dead…..the name there is written 'michael joseph jackson'…..now…..i find something terribly wrong here……
  as we all know(all die hard fans of mj) that……michael jackson got converted into islam in november'2008 and changed his name to MIKAEEL….so what i want to ask is why does the death certificate shows the name to be 'MICHAEL JOSEPH JACKSON' AND NOT 'MIKAEEL JOSEPH JACKSON'……..sounds like a big blunder….right?
  and by the way….here are the proves that he converted himself to islam….
  1)http://www.nypost.com/seven/11202008/news/nationalnews/michael_jackson_converts_to_islam_139892.htm
  2) http://ready2beat.com/current-news/general-news/news-michael-jackson-converted-islam
  what are your thaughts on this??????

 55. SJ1983 Said,

  @MBC080709:

  I'm sure AEG is in it, as well as the LAPD and the Jackson Family

 56. Ispy Said,

  No.52 gives a very good question.
  MJ was either murdered or faked his death.

 57. shyone Said,

  I have no doubt that everything was put in place to pull this off early in the eighties. Everyone remember MJ was a world reknown icon. He was the only person on the planet that was recognized worldwide. MJ was a brilliant man, a genuis in his own right. When he had his time away from the studio early in the eighties he studied books on all of the individuals he thought to be genuis and mysterious. He lived an eccentric live because it was the right thing to do as he was postering his disappearance from the world. He got exactly what he set out to get. He wanted to be the biggest Entertainer in the World. He achieved that. He gave to his fans for 30 years. He gave his music,short films and performances. He gave his all. He had no problem walking away with the aching body, those that still hated him from the accusations and backstabbers he had in his life and trusted that failed him. He had the greatest heart. He may have left family members out of his will, but he set them up to prosper from his untimely death. MJ was an amazing man with a great heart. Something our world will never see again. No one will ever reach the magnitude that he reached. His kids will be fine and they will be with there dad again in due season. Of course, there were players from the beginning and players in the end. I am also convinced he would still be with us hadn't people been so mean spirited and unforgiving. God be with you Michael.

 58. Rofibbs Said,

  Who knew Madoff wuz schemin ppl of their monies, huh?? Nobody. Yes, nobody untill the “insiders” (His sons) called the authorities. Why didnt the authorities know all along?? because they are not as smart as we think they are, same applies to MJ's “death” Hoax saga..we wll never know the truth untill an “insider” starts spillin the beans, with the controversy involvin his estate n the greedy fingers that want to make money from the brand name “MICHAEL JACKSON”…i see the walls crumblin especially with news of a new WILL Ian taked 'bout.

 59. Rofibbs Said,

  …wuznt Joe at the private memorial held 4 MJ at forest lawn?? If he wuz, that means it wuznt an open casket 'arrangement'.. else he wudnt hav said wat he said on Larry King. Either that or he's not sayin the truth..n how in Gods green earth did Latoya know 2million n other valuables are missin from MJ's house?? Alotta ppl are tellin allota lies.

 60. Rofibbs Said,

  That Joe guy is surprisinly appallin, his incesant attachment to makin money is so very sad..on a lighter note i think MJ sang “speechless” 4 Pia, i hear shes an EYE CANDY

 61. Mojofi Said,

  ***SJ1983*** i think the family wanted to look good for Mike what ever the case was. Good or bad.
  So does anyone here really belive that Mike had a one night stand? I don't belive it at all . I think Mike was too shy to have a one night stand and even now i don't think he would hehe. What a funny think to say and Mike hehehe . I just can't stop myself. They could have side anything apart from one night stand.It's a silly think to say aboud Mike don't you think so guys?

 62. SJ1983 Said,

  @ SHYONE:
  and what about his obsession with Elvis Presley ?! And even marrying Lisa Marie,
  The dead of MJ and Elvis are exactly the same!!!!
  Lisa Marie once admitted that she talked with Michael about twhe way her father died and that he had many questions about this?!!!!!?!
  I think he planned his escape several years ago already and now that the time wa right MJ did it!!!

 63. Shauna Said,

  If he is hiding somewhere I hope he is never found. Look at all he has been through in his life and all he did to make us think he has died. I have mourned him for a month and if he is found, when he really dies I will have to go through all that pain agian. Maybe he just needed to get away and have some privacy with his family. I don't think people should go out and hunt him down. Let him have peace.
  I agree with most of the articles on this site. The family don't seem upset. I have cried my eyes out and I didn't even know him. Dr. Murray and Arnie Klein are acting very strange. Where are Michael's closest friends? None of them attended their best friend's memorial. That doesn't make sense. If you love someone, you support them. The stories keep changing. Joe and Latoya Jackson don't have a clue what to say when questioned. The most honest Jacksons haven't even said anything. (Katherine, Janet, and Rebbie) Why are they so quiet? The kids that have been out in public without masks look the same as the kids that Michael always protected. I believe they are his children. Little Blanket looks just like Michael. I would like to know if he is alive but I guess we will never know.
  Michael if you are out there, take care of yourself and know that you are loved. The world treated you so unkind and you deserved better. The voices of those that love you never got heard.

 64. The Truth Said,

  I don't take anything serious from the NATIONAL ENQUIRER. Did Michael Jackson teach you nothing?!

  To Helia – It was a wide-known fact that MJ has used doubles. It's just a matter of when and where. And regarding your claim that he is, in fact, dead…..I will support that claim once the death certificate is signed by an official. Until then, people should have the right to speculate that he is alive.

 65. MariannaB Said,

  4 weeks later the office of MJ's doc was raided:
  http://abcnews.go.com/Blotter/MichaelJackson/story?id=8146206&page=1

  How fishy, incompetent and inappropriate.
  Just like the truckwise taken “toys” right after the 25th.
  Such a house is to be sealed and surveyed 24/7.

  Who is responsible for these orders? Get him / her out. Incredible.

  You'll see that there will be excuses for the failures in the process and maybe the boss of all those will have to retire. Watch for it.

  Welcome SJ1983 and thx for the information (or disinformation ?) on Omer, are you Omer?

 66. Mojofi Said,

  Ok guys am back. I just watch Jermain on Tv saying that the JACKSONS will be going on tour but not as JACKSON 5 but as the JACKSONS, and he also said Mike will be there.

  Do you think he meant in spirit or in flesh?

  Do you guys think Mike will really stay out of the public for good or do you think we will be seeing Mike in flesh soon? hhmmm

  Jermain looked very sad or is he a good actor? I just confused when i see him confirming Mike is dead all the same i want Mike to be with us.

 67. Perfume Said,

  All I have to say is this, nothing stays hidden that cannot be revealed what is done in the dark will come out into the light, if his death is truly a hoax then someone is not going to want to keep their big mouth shuts, money will start talking, dollar signs will be flashed before someone and the love of money will cause whoever it is to speak, and then speaking of O[rah Winfrey this was the biggest news break of all times how come she has not breathe a word on her talk show about MJ's death, she was quick to interview him when the accusations arose, how come she has not even had a show that has paid tribute to MJ I find this odd, as Oprah always wants to be the first to air something on her show mmmmmmmm food for thought… I say again if he really “faked” his “death” then kudos to MJ I applaud him if he is really dead then my heart bleeds =(

  To the Admin “well done” keep on researching, keep on digging, the truth is bound to come out sooner or later, there is too much money involved in this at present

 68. Perfume Said,

  #57 you could not have said it better

 69. Mojofi Said,

  ***nehaheartmj *** if Mike was Muslim, then why did the family conducted a christian funeral for him. If he is really muslim, he should have been buried the same day so i think we should rule that out. So Mike did not convert to Islam though he seemd interested in know much about it.

 70. ishealive Said,

  Dr. Conrad Murray's office is being searched by the DEA. I don't even know what to say about it.

 71. monij Said,

  Omer Bahti is not MJ's son. His mother stalked Michael Jackson while on tour in Tunisa. She showcased her son to him, and MJ took on to this guy. He even offered his parents jobs on his Neverland Ranch.

 72. monij Said,

  Can any one please tell me why did Michael Jackson wear bandaids on his fingers?

 73. monij Said,

  It is true that Omer Bahti looks like MJ, but he does not look like him prior to all the surgeries. Surgeries change the way people look, but not their DNA. Even if we compared the current Michael Jackson's pictures to the Michael Jackson pre-surgeries pictures, we won't find any resemblance. With a bit of make up, anybody can look like MJ, that is why there are so many MJ lookalikes.

 74. persia Said,

  I have to give Number 52 a response: With today's forensic science it would be absolutely impossible to pull a hoax. WE can match a strand of hair or a fiber left on a body to a murderer. There is no way that they would have a wrong Michael Jackson and they wouldn't know it. Unless the whole hospital and the morgue and police are in on it. Which I highly doubt. We are not allowing Michael to have even died. That is how much we assumed we own him. His life was his not ours.
  God bless you Michael in Heavens or Earth!

 75. aseem Said,

  Michael is dead!!! plz don't fool yourself…
  i agree that that the person at the press conference was an imposter..
  i agree that the person that was in the rehearsals was an imposter..
  and he might be doing that to get himself free from the debts..
  but understand one thing if he would'nt have been died then he must have killed someone to replace ..
  and I strongly believe Michael Jackson wasn't killer…by telling he hoax his death you are directly putting the charges of killing to MJ and which can't be true at all … you are michael's admirer and how could you even think that he would do such a vicious act to save himself..
  Sorry but MJ wasn't like that!!!

 76. thelostchildren Said,

  good point bout the Madoff scam; there are many many many more conspiracies that have yet to be known to be public, and preserved that way on purpose. Michael was one of the most well-read and knowledgable talents around, who else would know better of such stuff, and possibly learn a thing or two?

 77. charliechaplin Said,

  “AEG has filed legal papers asking to be part of the Michael Jackson probate hearing on August 3.”

  http://www.tmz.com/2009/07/22/aeg-michael-jackson-probate-money-death/

 78. charliechaplin Said,

  “Michael Jackson the freak is better off dead, says Rupert Everett”

  http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-1201457/Michael-Jackson-freak-better-dead-says-Rupert-Everett.html

 79. Rofibbs Said,

  The Authorities must be kiddin me, are they jus realisin that Dr Murrays offices shud be searched?? What in conspiracy's sake makes them think they can get any information from the search now?? Will Dr Murray leave incriminatin evidence after over 4wks of MJ's “death”?? Are they kiddin?? These guys are jokin with our intelligence,.. sloppy bunch!!

 80. Rofibbs Said,

  AEG…AEG…AEG…wat can i say, they sure are goin for the loot on the other hand SONY is really desperate. Who is more of a freak than Rupett Everett himself??

 81. Rofibbs Said,

  #75..who said MJ killed anyone to hoax his death?? Get ur facts straight bro. First, we've not seen a “corpse” yet to confirm if any1 really died, secondly..it cud be any1 that wuz terminally ill n died naturally, 3rd none of the Family members who have bin interviewed really know where the body is as we speak..n their stories seem to change wit every interview. Get it ??!!

 82. dynamite Said,

  Rofibbs I agree how dare he call mj a freak he should try looking in the mirror who is this guy anyway?? and how can the family not know where his body is? things get weirder by the day

 83. dynamite Said,

  @aseem why are you on this site if u think his dead u most hve your doubts?? and this site is for people who think his alive not dead so take your negativity somewhere else please

 84. STARFISH1 Said,

  He was different and visionary. He taught us how to love and to be a sweetheart. He was a dear and full of love, warmth, and his soul could really see in his eyes.It is easier to see these items …. maybe it's alive? I do not know, maybe! Perhaps in South Africa or Switzerland.
  Only one I know, everyone will miss his presence, he
  was a great, great artist. I do not believe that for a hundred years and maybe more, like him man to walk this planet.

 85. MariannaB Said,

  Thanks to the detailed infos on Omer on this site, European yellow press jumped yesterday on it and published “the” story of the 4th child (which is not true by the way).

  Who else wants to make money and get known in MJ's shade?

  Build and keep a mystery around nothing and the nothing sells well.
  Yellow press is about illusions. Anybody buying such stuff supports lies.
  Yellow press blows everything up from nothing which is sellable.
  We will see Omer being sold as the “new” MJ. Watch out for it.

 86. ishealive Said,

  This could be something or nothing but someone on the forum (sorry can't remember who) brought this to my attention so I looked up Google and the following article was written in 2006:

  Sound Generator has learnt that Michael Jackson is planning a spectacular live return in the New Year with the help of street magician David Blaine.
  A number of Internet news sources are quoting today that the pop superstar plans to silence his critics with a 'dramatic' return to the stage, and has roped in David Blaine for a 'magic and music showpiece'.

  “There is nothing more sacred to Michael than his electricity on stage, press reports claimed he will never sing again like he used to, they are in for a shock,” a source close to Jackson is quoted as saying, reports influential LA gossip site Defamer – which picked the story up from London news insider Pop Revenge.

  “The attacks have personally hurt him, he has always prided himself on his abilities as a live performer. His response will be dramatic and the answer is going to be onstage, it is something nobody else could create.”

  The story goes on to reveal that Jackson spoke to Blaine shortly after his disastrous live return last week at the World Music Awards in London.

  Michael always said “We ain't seen nothing yet”…..

 87. Little Susie 01 Said,

  I must say im tired of the media, there are so many mistakes i have been doing research since he “DIED” i have more evidence to believe he is more ALIVE then DEAD. Explain to me how Janet is On CONCERT and JERMAIN is in Europe?
  What happened to MJ's Body? Hasnt been buried yet and hes brothers are flying around the world. How can they be at peace? Knowing the brother is still not Buried. This is just a big mess.nothing makes sense and the more the days go by the less it makes sense. Now Omer is MJ's son. I highly doubt it Michael doesnt even mention him in he's so Called WILL. Now they go researching dr murrays office and 4 weeks later i mean wow how smart are these ppl. RUPERT. The only nasty freak is you. Im tired of ppl attacking michael im tired of the media. Michael has to be alive….I feel him alive. And hopefully soon will know. And i would want for the true fans who love him to know the rest of the ppl who dont care for him shouldnt know anything. Michael U are the greatest and i love you.!!!!

 88. Little Susie 01 Said,

  Ok GUYs let me poi9nt something out

  JOE Jackson Said he has NOT SEEN MICHAEL”S BODY RIGHT.

  Now they did have a so called VIEWING the morning of the memorial at staples.. and as well they were also caught the night before At a VIEWING.

  Now the KIDS saw MJ'S body right.. Joe Jackson was at the VIEWING as well so how the hell did he not see MJ body?
  They were all there at the VIEWING This doesn't make any sense u Show the Body to the KIDS but the Father or TITO haven't seen the BODY?

 89. aseem Said,

  dynamite… plz check the title of this website given by the admin.. let me remind you… it is
  Michael Jackson Hoax Death… is king of pop really dead?
  its not king of pop is alive… i think you have little confusion in understanding the title….

 90. Hennessy Said,

  MariannaB

  i am impressed….I get it, i think…….:-)

 91. charliechaplin Said,

  Notice this pic on MJ's last rehearsal. MJ doesn't have mangled left ear:

  http://www.michaeljackson.com/ph/photos/one-last-photos-it-3

 92. dynamite Said,

  @aseem i apologise i was just in a mood y-day cause im sick of people coming onto this site sayin he's dead and to get over it and they cant even see that something is fishy about his death whether he's dead or alive something is definetly odd about the whole thing

 93. Rofibbs Said,

  One thing we fail to understand is that the Authorities are not Psychics or seers who can see n tell the future..these guys work with information, how will they ever find the truth or get evidence if the information given to them are not factual or misleadin?? these bunch hav enabled sum conspiracies n there are many more they dont know 'bout.

 94. charliechaplin Said,

  http://www.netglimse.com/news/4992/Michael_Jackson:_Rehearsal_footage_to_be_made_into_motion_pic

  “The treasure trove of material, along with possible insurance
  proceeds and ticket sales to memorabilia collectors, could help benefit the late singer's estate, which has been burdened by an estimated 400 million dollars in debt.

  “He was our partner in life and now he's our partner in death.” Randy Phillips, president and CEO of concert promoter AEG Live, said so in an interview at Staples Center.”

  ... ..

  “Phillips also remarked that the AEG Live is waiting for Jackson's estate to be settled to see who the company will be dealing with. He said that the estate “would get the lion's share” of any profits from the release of the rehearsal footage.

  Insurance is going to help cover any losses on the London shows if the coroner's autopsy shows that Jackson died accidentally including of a drug overdose but not if he died of natural causes.”

 95. charliechaplin Said,

  http://www.netglimse.com/news/4992/Michael_Jackson:_Rehearsal_footage_to_be_made_into_motion_pic

  “Mr Phillips said, “If we all do our jobs right, we could probably raise hundreds of millions of dollars just on the stuff we have worldwide and then the estate could eradicate its debt.”

 96. Little Susie 01 Said,

  i get so frustrated it makes me want to cry i hate when ppl talk about michael, n about lupus and collagen injections he had on he face that made hes nose fall off? i just saw this on tv WTF man im so tired of hearing things ppl DON'T KNOW there just speculating.. They asked Joe if indeed hes sons body was in the casket the day of the memorial, he had a smile in hes face like he wanted to crack up and said yea. I mean come on. I agree hes dad is a A- Hole. But no matter how much of an ass he is… He still has to feel hurt because he's SON is Suppose to be dead. But he smiles. How RARE and ODD is that. he is not morning. And he he said he knows hes son would love to hear hes show will be phenomenal. ( then he said) if he would of performed it. I mean he keeps messing up … and no one seems to be catching on to things. I mean Fans like us DO.. But the MEDIA doesn't. Or does the media Have some what IDEA and know that its better to talk about him being DEAD then rather saying how many weird things are going on. COME on its going to be One MONTH tomm and WE still do not have a CONCRETE story. And where is the BODY? MICHAEL IS ALIVE.

  My name is SuSy and im from miami,and i been researching this since it happened. I need some piece of mind.. Really i get outraged with so much BULL on the News. Guys keep posting ur conclusions just as i will keep posting mines.

 97. Little Susie 01 Said,

  Hey Admin: I was browsing on youtube and found this link http://www.youtube.com/watch?v=hA67QzbBRGw and on Min 2:99 They post Ur website. talking about michael death being a hoax. its a series of news but ur site comes up as well as some other guy who i saw hes video 3 weeks ago bout michael being alive. this is a france tv station the new of michael start at 1:57!!!!
  Ur site has hit the news! how awesome is that

 98. MJSmile4Us Said,

  to Little Susie 01:

  I agree with u in that the media is still preying on dear poor Michael even after his 'death'. When I watch tv or read articles online, I think back on what Marlon Jackson said at the memorial service – 'maybe they will leave you alone now'. Quite the opposite by the loks of things. A swarm of people who called themselves either 'close friends' or 'a part of MJ's inner circle' are giving interviews to state ridiculous and false stuffs about him. Like how Entertainment Tonight show claimed that their 'sources' told them that one of Michael's former employees at the neverland ranch said that he kept a box full of prostheitic noses in his bedroom (like u mentioned above). What a load of bull! I really wated to literally shout into tehir ears till they went deaf that they have no idea what theey are talking about and should stop spreading hurtful and idiotic rumours around.

  Like I posted on other topic, I was so convinced that Michael's family is on MJ's death hoax plan when i watchd Larry King Live in which Joe was interviewed. I looked at his behaviour and facial expression throughout the show. He was a nervous wreck coz he couldn't keep his hands still and he stuttered alot and even dodged some questions. I mean how the heck could a father not know where his son's body is and the most ridiculous answer he gave when asked why he has not demanded to see the private autopsy reports when he was not given one, he replied that it was coz he just assumed that he was going to be contaced some time soon. PLus his eyes looked nercous as he was looking around and Leonard Rowe was not so much of an actor either as he repeated himself when asked different questions. I really believe that Michael is still alive thanx to these two idiots and the way the Jackson family acted in such an obvious way at the memorial to make me believe this way. If I am wrong, then well Joe is nothin but a piece of garbage who couldn't care less about his own flesh and blood and should be sent to a mental facility and locked up! No parent in the world regardless of the turmoil relationship he/she had with his/her children in the past could be so uncaring, ruthless and emtionless at their passings like joe.

 99. Perfume Said,

  #84 I am South African and even if he is in my country I don't think the media here will hassle him when he visited South Africa in 1997 the media gave him his space, and that is why he said when interviewed that he would love to make South Africa his home cause he noted that the media respects celebrities privacy here and that is a fact, we had the late Princess Diana's brother and his family living in South Africa and I am certain that the media did not hassle them but rather gave them their privacy as much as they needed, I can speak of many international celebrities that has graced our shores and the media know how far to go in an interview as well…just thought I should comment on your post ……South Africans would actually think it was his double knowing that MJ had many body doubles over a period of years

Add A Comment

Bir Yorum göndermek için giriş yapmış olmanız gerekir.

Tema Sağlayan: Wordpress Tema - İlk Nakit