Michael Jackson Hoax Death

Czy King of Pop naprawdę żyje?

Michael Jackson podane 6 miesięcy do życia w styczniu 2009

Ten fragment został zaczerpnięty z Fab Life i został napisany na 7 stycznia 2009. Zobacz link tutaj: http://bit.ly/EgTAc

"Mimo odmów od Michael Jackson, że on cierpi na śmiertelne choroby płuc, Narodowy zapytującego pozostaje" Whacko JackO "śmierci oglądać. Teraz ich źródeł podaje piosenkarka sześć miesięcy życia. "Jego stan jest tak daleko poszedł, byłbym zaskoczony, jeśli trwa sześć miesięcy i ... Painkillers gorzałka mieć dogoniły z nim. Jedynym sposobem był w stanie poradzić sobie ze stresem na płeć skandali i jego roller-coaster życia było maskować ból z nadużywaniem substancji. "

JackO biograf Ian Halperin potwierdziła ich źródła roszczeń rozedma i gastrointenstinal krwawienia z jego źródła. "Michael chce mieć przeszczep płuc, ale z powodu innych chorób, walk on, że jest zbyt słaby, aby poddać taki główne procedury. He's biorąc painkiller jeden po drugim. "To pomóc w wyjaśnieniu, dlaczego na licytacji od jego aktywów, a następnie Jackson został słabych i gotówki zagłodzone lat. Jednak, jeżeli raporty są prawdziwe, Król Pop nie może być około znacznie dłużej ".

Jak ciekawe, że niemal dokładnie 6 miesięcy później Michael Jackson umarł!

Ten artykuł oraz zdjęcie (powyżej) Nasuwa się pytanie, że jeżeli rzeczywiście Michael Jackson był zgłaszany do "słabych" i "tak daleko poszedł" w artykule stwierdza się w styczniu 2009 r., jak na ziemi, był w stanie przejść przez 5 godzin Medyczne badania z "latający kolory", które zostało przeprowadzone w lutym 2009 w oczekiwaniu na Londyn O2 Koncert ogłoszenie?

Być może po raz kolejny miał Media got it wrong, publikując kłamstwa i heresay (która zawsze jest prawdopodobne), choć wyjaśnienie nadal ma problem - nie wyjaśnia się ogromnym zbiegiem okoliczności, że Michael Jackson faktycznie umiera 6 miesięcy później.

Być może numer 1 do clue całego Michael Jackson Śmierć Hoax leży w tym raporcie. Oto teorii:

Styczeń 2009 Michael Jackson zdrowia zajmuje kolei na najgorsze, AEG Live Organizatorzy i Michała Osobiste doktor wiedzieć istnieje żaden sposób możliwe, że on może wykonać 1 koncert, nie mówiąc już o 50. Oni również wiedzą, że już zainwestowali ogromne sumy pieniędzy w "To jest to" comeback tour, jak również rozpoczął kolejną sądowej w odpowiednim czasie. (Organizatorzy planowanej Jackson Five Reunion koncert złożyło $ 40m sądową twierdząc, że Jackson's 50 Londyn daty naruszają warunki ich umowa 2008). Jedynym sposobem Michael będzie odzyskać z jego choroby i AEG zamierzamy dokonywać żadnych pieniędzy za MJ Hoax do jego śmierci. Stan Michael Jackson's zdrowia wyciekły do prasy, wiedząc, że będzie to sprawozdanie. Plany są umieszczane w miejscu, w lutym, Michael Jackson opuścił swoje życie i poszedł do ukrycia, ze wszyscy jednak mądrzejszy.

Osoba, która zdała egzamin medyczny 5 godzin na to jest to wycieczka nie Michael Jackson. Osoba, która uczestniczyła w konferencji prasowej O2 Koncert nie był Michael Jackson. Osoba, która uczestniczyła w audycji dla tancerzy na zwiedzanie nie był Michael Jackson.

Osoba w Ambulans na 25 czerwca nie był Michael Jackson.

Być może pytanie, jak można te wnioski zostaną spełnione? Proszę pozwolić mi wyjaśnić.

Mając na uwadze artykuł z Krajowego zapytującego wspomniano powyżej, wydaje się, że choć "nadmierne użycie leki" historia była bardzo skupienie Michael Jackson's problem zdrowia. Przywołujące ten pozornie mały szczegół powrót w styczniu jest oczywiście bardzo istotną szczegółowo, kiedy spojrzeć wstecz na to teraz po MJ śmierci.

Tych osób w populacji, które są łatwo doprowadziły (a jest ich wiele) będą patrzeć na obecne okoliczności śmierci Michael Jackson z tymi "narkomanii" porozmawiać i podjąć w całej historii nie pytanie, ponieważ "Oh tak było zgłaszane z powrotem w styczniu, że Michael Jackson był nadużywa leki codziennego - nic dziwnego, umarł - to tylko kwestia czasu ".

Gdy Michael ogłasza jego koncerty i rozpoczyna próby w marcu, jego styczniu problem zdrowia zapomnienie, ponieważ wszystkie z buzz z jego comeback. Świat jest zanurzona w szał Michael Jackson po raz kolejny.

Po jego śmierci, narkomanii zarzut jest ponownie zapalić, bo jak wszyscy wiemy, atak serca z wykorzystaniem sporadyczne bóle uśmiercający w okresie kilku tygodni jest bardzo mało prawdopodobne, zwłaszcza, gdy MJ zostało powiedziane jest "zdjęcie zdrowia ", podczas gdy zakończeniu prób. Dlatego sprawozdań nadwyżkowej narkomanii są bardzo ważne, gdyż poparcie jego serca Zatrzymanie było rzeczywiście spowodowanych przez narkotyki.

Przedawkowania narkotyków jest także bardzo ważnym czynnikiem dla AEG Live. Ich roszczenia ubezpieczeniowe milionów dolarów będzie wypłacona, gdy Michael Jacksons Toksykologia sprawozdaniach z autopsji i udowodnić, że narkotyków spowodował jego śmierć. Jest to również część planu. Pozostała część pieniędzy, które mają być dokonane przez AEG Live będzie pochodzić ze sprzedaży końcowego Rehearsal DVD, Tribute Wycieczki, niewydaną pieśni i Merchandise.

Jo Jackson jest również niewątpliwie zapewnienia uczciwego cięte i najprawdopodobniej funneling część jego pieniędzy do Michaela w jego nowego życia.

Dzieci muszą wiedzieć, że to się dzieje od lutego, dlatego też musiały one zostać ujawnione. Gdyby pozostał ukryty, świat byłby wątpliwość, czy zostały one Michała dzieci. Rodzina filmy zostały dopuszczone do dalszej poparcie tego twierdzenia. W ciągu następnych 6 miesięcy dzieci będą ich ojca.

Jo Jackson będzie bogatym człowiekiem, AEG Live będzie dokonane znaczne kwoty pieniędzy, nie wspominając o pociągnięcie off jednym z największych "pokazuje" kiedykolwiek. Michael będzie korzystających spokojnej i zdrowego stylu życia i jego dzieci będą z nim, z dala od centrum za dobre.

... Największe Hoax na świecie nigdy nie widziałem.

 1. mjfan Said,

  hmmm. Myślę o sześć miesięcy przewidywanie jest bardzo wygodne. MJ i był z wizytą w szpitalu / lekarz wiele przed jego śmiercią, tak aby Fueled zbyt. I chociaż nie sądzę, ten facet w O2 został MJ, Myślę facet na próbach było jackson. You're zapominając także zdjęcie jego i jego dzieci, kilka miesięcy przed śmiercią, z Jackson's face niezabezpieczona. Jest to zdecydowanie Michael Jackson. I szczerze chudego więcej zabójstwa wobec teorii niż "żywy" teorii.

  W życiu teoria nie ma sensu dla mnie. Mógł łatwo było cichym życiem prywatnym, jeśli ma tylko przebywał w Irlandii, gdzie to wydawało się być całkiem spokojna i niski klucz do niego. Tylko Anglii i Ameryki prawdziwie harrased niego. Może to z powodu długów, ale naprawdę .. . preparowania Twojej śmierci do zapłaty należności jest ryzykownym przedsięwzięciem. To nadużyć.

  W "MJ powrót z martwych tournee", a jeden świetny pomysł, jest obarczona zbyt wiele nadużyć / więzienia ryzyko.

  Plus MJ LOVED jego fanów. On naprawdę nigdy coś powodować tak wielu ludzi tak bardzo żałoby. Myślę, że człowiek dishonors i kto miał powiedzieć, że chciał zrobić coś takiego. Nie biegnie od rzeczy, a to wydaje się ucieczka.

  W newralgicznych jak MJ był, czy naprawdę myślisz, że będzie w stanie stanąć na jego 12 fanów popełnić samobójstwo?

  I nadal uważam, że prawdopodobnie zmarł, i myślę, że wiele faulowanie jest zaangażowana. Istnieje wiele upiorność, że nie zwiększa się, ale nie sądzę, że coś MJ utworzony.

 2. mbc080709 Said,

  Administrator napisał:
  Michael będzie korzystających spokojnej i zdrowego stylu życia i jego dzieci będą z nim, z dala od centrum za dobre

  Jak on może cieszyć się spokojną i zdrowych "nowego" życia, gdy był (jest) tak painkiller zniszczone ciała ??!!! Bardzo nierealne, chyba że jego warunki zdrowotne nie były tak dramatyczne, nawet 6 miesięcy lub rok temu ... to sens?

 3. Mimi Said,

  il również powiedzieć, że w zasadzie w trakcie każdego z nas są duduś czatować od teorii o spisku na pewno powiedzieć, to:

  BYŁY NA ZIEMI jest Jego Ciałem i Death Certificate

  osób wspólnego! otwórz oczy i zapach kawy gówno nie gówno na prawdziwe były to Michael Jackson mówią pochowano go tutaj pochowano go tam umieścić go wziął go stamtąd i kiedy będziemy znalezienia pochodzą one z niego nigdy nie było wniesiona na pierwszym miejscu.

  Powiedzieli Michael Jackson is dead
  Mówią było i co jest tam są plany
  Karmią opinii publicznej i mediów, czego chcą
  One przez nas na torze, gdy mamy blisko znalezienia czegoś, ale tylko do wyłączenia skiego i wierzą we wszystko to co powiedziałem, jeśli mamy małe dzieci.

  k tak będziemy robić to talk Lingo tam zobaczyć, co obecnie się znajdują, co ludzie mówią i próbują je razem:

  Joe Jacksons
  Latoya
  Janet
  jamine jackson
  oscaryjose
  Prince, Paryż i koc
  Kathrine miss jackson
  Rowe
  LECZ NIE FRIENDS

 4. kto nado Said,

  bardzo dobry i logiczny wersji!
  ale powinien być bardziej massed promocyjny kampanii jego twarde stan zdrowia.
  co trzeci autopsji, który także próbuje znaleźć? Dlaczego więc grać na zwłokę?

 5. lets talk Said,

  Myślę, że jest bardzo podejrzane jak książki autora wiedział chciał umierać w 6 miesięcy. Bardzo chciałbym usłyszeć od swoich źródeł, jak oni się z tym. Czasami odpowiedzi są prawa wynikające z naszego nosa, a my nie możemy go zobaczyć. Jest coś w tym jednak, że był to rozgłos historię pozwala nam dostosować się do tego, co było planowane stało. Jednak jestem przyparty do historii MJ myśli, że jego życie było w niebezpieczeństwie i przy pomocy władz, to wszystko jest objęte podczas ich zbadania. Powiedz mi, dlaczego teraz AEG własnych MJJ Productions, w jaki sposób mogłyby one zrobiły, gdy stanowi ona część jego majątku i musi się poprzez testament. Teraz Colony Capital (część przedsiębiorstwa MJ posiada) chce kupić jego Beatles Katalog. Więc bardzo dziwne coś się dzieje. W odniesieniu do jego chikdren mógł powiedział im przed i po prostu grać, że zniknie na jakiś czas. Mógł być nadal rozmawiać z nimi za pomocą poczty elektronicznej lub komórki my nigdy nie wiadomo. Również on jest bardzo dobry z disguises, kiedy chce być, to nigdy nie było go znać. Jeśli chodzi o kibiców, jeśli jego życie jest w niebezpieczeństwie musisz zrobić to, co masz do
  zrobić, aby przetrwać. Również MJ wewnętrznych zostały sadzenia historie w wielu stronach internetowych, że MJ jest żywa i dobrze. Dlatego, że mówi do swoich fanów najmu im znać w tak wielu nie zabić siebie, wciąż żyje. SO mówię tylko po pieniądze, a dzieci i masz odpowiedź.

 6. Jessie Dai Said,

  Cieszymy się, że patrz Administrator aktualizacji bolg.
  Ta wiadomość jest dla nas niesamowite. Myślałem, że to było tylko dlatego, że Michael chce korzystać z pokoju i relaksujące życia. Ale teraz wydaje się, że udany śmierci z AEG! Wszyscy oni znają ten hoax? I really hope Michael żyje, ale po prostu czują się rzeczy już być tak skomplikowane.

 7. charliechaplin Said,

  Myślę, że jeśli wiele osób (zarówno MJ własnej rodziny, czy też może jego bardzo bliskich przyjaciół) wiedzieć o Grand planu, to związanie się busted szybciej, ponieważ - być może, jakiś-ktoś może dokonać gafa lub uczynić "slip - of-the-języka. Grand systemu musi być ściśle strzeżony, który jest prawdopodobnie dlaczego Jackson rodzina zakazem widząc MJ ukrył przed "śmiercią". A to dlatego, MJ już Paryż, informując, że nie może go Father's Day, a także Paryż nie dostaniesz zły lub zdenerwowany. Kondycjonowanie umysły z "onlookers" lub tych, które nie są zaangażowane w Grand plan został już dawno temu, myślę.

  Myślę, że wszystko od O2 Konferencja prasowa z udziałem "MJ", do dnia aresztowania serca, do przybycia pogotowia itp był zorganizowany przez AEG w komplecie z "aktorów" posing jak paramedyczny, itp.

  By the way, it was MJ's ochroniarza, który wezwał 911. Nie powiem było MJ, który był o atak serca, ponieważ to był jego obowiązek jako organ straży ochrony tożsamości osoby jest on ochronę. Czytałem, że gdzieś. I odnotowali link do witryny, ale potrzeba czasu, aby go szukać.

  Posłuchaj, jeśli MJ musi sprzedać 200 niewydaną kompozycji, wciąż potrzebuje promotora, wiesz.

  Czytałem gdzieś, że hollywoodzkiego filmu funkcji reszty ostatnich próbach MJ. AEG zyska z niej, oczywiście. A ponieważ funkcje MJ, Król Pop otrzyma część pieniędzy za, ale w niektórych innych sposobów, gdyż jest on już "martwe". Nie sądzisz, że to dobry początek? MJ będą nadal zarabiają, może zarabiać więcej teraz, że jest "martwe", że gdy był "żywy", ale bezpieczne z prasy, sejf z detractors, sejf osądów od ludzi, od bezpiecznych ridicules. Ale mamy się spodziewać pewnych stunts reklamowe do promowania swojej muzyki. Tak więc, powinniśmy spodziewać się przesłuchanie kontrowersji jak "On został zamordowany" lub "12 jego fanów popełnić samobójstwo" itp., a następnie co teraz.

  The MJ wiemy, jest geniuszem, jest inteligentny, prawda? I tylko on może pomyśleć o Grand planu, takich jak ten. I tylko on może pociągnąć ją.

  Cheer up, chłopaki. MJ żyje. Przynajmniej dla mnie jest. A jeśli jesteśmy jego fanów, po prostu poparcie swojej decyzji nie chcąc pokazać się w jego własnej starą ponownie. Jest tyle do przodu, aby dla niego i dla nas, aby cieszyć się jego talent.

 8. dirtydiana Said,

  Słyszę wiele osób tutaj mówić o MJ nie będzie to dla jego fanów. Ten człowiek był człowiekiem, tak jak reszta z nas. W drodze musiał żyć większość życia w spotlite z ich hounded przez szalonych fanów, prawo garnitury, decievers, ataki i kłamstwa, ma on prawo jak każdy z nas ma pokoju. Jeśli te osoby faktycznie popełnił samobójstwo ponad MJ śmierć, a następnie nie jest to powód do chcą uciec od tego wszystkiego? On nadal mieszka jeden przygnębiających życia, ponieważ ludzie, którzy czuli, że prawdopodobnie jakiś rodzaj osobistego związku z nim i prawdopodobnie nigdy nie spotkał go chcą się zabić, bo poszedł !!!???? Osoby te najprawdopodobniej miał kilka podstawowych kwestii psychicznego i dlatego MJ powinny pochodzić z ukrywaniem czegoś ponieważ nie może on kontrolować? To szaleństwo jest ogromnym powodem, dla MJ iść do ukrycia. Przez wszystkie lata musimy postrzegać jak szalony i histeryczny MJ fani mogą być. Jest to jedna z przyczyn bardzo chciał fałszywych śmierci. Jeśli wciąż żyje Michael, to zasługują na swoim pokoju. Kocham Cię jako artysta i jako człowiek. I don't love you sposób niektóre z tych kibiców to tak, jakby to wiesz, że osobiście i pewien rodzaj osobistego związku! Należy pamiętać, że to nie jest brak szacunku do osób, które miały ich życie ponad MJ's mijania. Również te osoby prawdopodobnie potrzebna fachowa pomoc. Niech spoczywa w spokoju.

 9. Lou Said,

  Ten post ma sens. I zastanawiał się wiele razy DLACZEGO 6 miesięcy temu ten Ian Halperin że MJ miał tylko 6 miesięcy życia - i naprawdę umiera prawie dokładnie 6 miesięcy później? Sądzę, że trudno uwierzyć, że MJ był śmiertelnie chory, z wielu powodów, głównie z powodu jego rodziny przez cały czas twierdził, że umarł i unexpectadely - dobrze, gdy ktoś jest śmiertelnie chory i umrze, nie trzeba do zbadania przyczyn. Inną dziwną rzeczą jest to, że stacja radiowa ogłosiła, że MJ zmarł w grudniu 2008 r. i później byli reprimended na ten hoax.

  Po jego śmierci, nie było opowieści o narkotykach, później mówił o faulowanie, morderstwa itd., a teraz mówią: "zabójstwo opłat są mało prawdopodobne". Http://www.latimes.com/news/local/la-me -jackson-legal19-2009jul19, 0,6908980. opowieść? toru = rss

  Niestety, nie wiem, czy mogę uwierzyć, że to wszystko hoax, ale musi wyrazić zgodę, że wszystkie te historie dziwne dźwięk ... może jeden dzień fani będą mogli poznać prawdę, kto wie?

 10. blackorwhite Said,

  Po pierwsze nie chciałem, aby sądzić, że umarł. Teraz nie chcę, aby sądzić, że został zamordowany. Moja głowa boli ...

 11. PPF Said,

  Co mi się po tym, wiedział, że tylko około 6 miesięcy pozostałych, w styczniu 2009, AEG ludzi sprytnie zrobił całe nagranie wszystkich prób w HD video, multi-track audio, niektóre fragmenty w 3D .. itp w oczekiwaniu śmierci przed rozpoczęciem wycieczki. Tak by mogły one odzyskać atleast inwestycji poprzez sprzedaż wszystkich DVD / video praw etc .. inaczej którzy zapisy prób w HD na wielu kamer konfiguracji? i niektóre części w 3D ????? are you f *** ing kiddin mnie?
  a teraz są potrzebne, aby wyglądać śmierć była spowodowana narkotykami .. więc kazali mu podjęcie tych leków / leki poprzez swoje osobiste zespołu, jego lekarze przekonujące podjęcie tych (który będzie dobrym wyciętą z zysku oczywiście)
  a może w początkowym autopsji, nie było jasne, co jest powodem jej (lub nie chcą go ujawnić), a teraz toksykologii raporty są przełożone o dwa tygodnie więcej .., tak aby w odpowiednim czasie mogą one pewne, jak fałszowania raportów, aby uzyskać pożądany skutek .. następnie AEG chętnie odzyskali inwestycji z niektórymi przystojny zysku. MJ jest jego umysł jest nieco zwolniony przed śmiercią, że nie całkowicie oszukani i jego kibice mogli oglądać jego atleast próbach. i wszyscy inni zaangażowani dostaje bogaty.

  Ale nie rozumiem, dlaczego wszyscy blisko niego (poza rodziną) był nieobecny na pamiątkę i Oprah nie złożył publiczne oświadczenie jeszcze jednym!

  Również w rehearsal footage zwolnione przez AEG, rutynowych robi na TDCAU i historii pieśni jest identyczny, co uczynił w swojej historii tournée w końcu 90-tych. i nie sądzę, MJ będzie jak robić te same rzeczy w tym ponownie comeback koncerty.

  Ponadto, MJ na "This Is It" konferencji prasowej nie wygląda jak prawdziwe MJ, okres.

  Więc dolnej linii Szczerze czuje w sercu, że MJ jest jakby żywcem (chociaż mój mózg nie jest uzgodnienie z nią całkowicie)

 12. striggity Said,

  Te próby nie są nawet taśmy ostatnich ... Wierzę, że im się od 1997 atleast podczas Historia wycieczki. Ale wszystko, co dodaje się (o konferencji prasowej, pogotowia, itp.)

 13. quesarasara Said,

  Cóż, muszę ręcznie ją Admin. To robi mnóstwo sensu. Wygląda na to, iż podczas jego PR zgasić słonia człowieka kości i hyperberic komory brudu w tych szmat. Uczynili ją na celu iskry intrygę za jego zwiedzanie. To doskonały PR stunt, idealne hoax, FU idealne dla społeczeństwa. Tego samego społeczeństwa, które wkręca się z nim całe swoje życie, a Big Fat FU do gwiazd, które nie mu pomóc, kiedy to potrzebne. I Joe Jackson mogą być stare, ale na pewno nie jest głupi. Po raz kolejny Emotionless, Stark cedzenie, ostępy postawy. He's a pimp, że gra nas wszystkich jak skrzypce. To doskonały burzę.

 14. Dee Said,

  Słyszałem abot tego. Michael PR ludzie twierdzili, że Michael prumors o sobie tam. To on zawsze wiedział, jak zachować się na siebie (np.: zdjęcia z nim spanie w komorze tlenowej, Bubble w chimp i próbuje kupić Elephant Man's kości). PR facet poszedł na powiedzieć, że Michael miał rozwinięte stosunki z kimś na Enquierer, że jego pragnieniem jest częścią grupy firm zajmujących się tabloidy, ponieważ jego dobry przyjaciel Dame Elizabeth była zawsze w szmatławiec ....

  Administrator Onve ponownie pojawi się na torze. MJ umieścić że obecnie sam do swego ludu w Enquierer, w oczekiwaniu na ten hoax. Więcej sztuk idą razem.

 15. emmie Said,

  tak utworu uczynił zwane "Morphine", co było o ... .. I wish he would come dokonać na tej stronie znak, że jest mu po prostu dać nam zamknięcie że jest ok i dobrze, i tak czują się winni, że maleństwo jest martwe i im ERE zakwestionowania go,,,
  Chciałbym coukd pomogły mu i po prostu było mu wierny przyjaciel

 16. SITA Said,

  oraz dobrze wykonane i did it again z sercem.

  Jedno pozostaje pytanie: kto był postrzegany i ciała zmarłego?

  GREAT JOB

 17. SITA Said,

  Pamiętaj pism URI Geller, ostrzeżenie MJ nie nadużycia te leki. Istnieją inne przyjaciółmi, że ostrzegł go przed.
  TWOJA TEORIA jest najprawdopodobniej jeden.

  Ale daje nam bardzo złe perspektywy na przyszłość. JEŚLI MJ był naprawdę słaby Wątpię on zawsze będzie dobrze. IT może być bardzo dobrze w krótkim czasie będzie umierać, ostatecznie. W pokoju. W harmonii ze swoimi dziećmi i ze śmiechem w jego sercu, o zrobione i jest centralnym punktem największych hoax, które miały miejsce.
  Jakoś Czuję się krwawienia haert ..

  LOOK z sercem

 18. Rachel Said,

  Znalazłem tę stronę przez link na Facebook i myśli z ciekawości chciałbym nadać mu wygląd. Do I przyszedł tutaj byłem w 100% pewna, że Michael ma zmarł, ale teraz nie jestem tego pewien. Dla mnie wydaje się, że zbyt wiele rzeczy, które są bez odpowiedzi i nie może zostać wyjaśnione.

  Nie wiem, w co wierzyć, ale już wiem, że będę religijnie sprawdzanie witryny, aby sprawdzić, czy wszelkie nowe raporty przechodzić. Wszystkie moja rodzina uważa, I'm crazy, ale nie szkodzi! Jedną rzeczą, na pewno nie wierzę, że jeżeli to wszystko jest mistyfikacja, że Michael nigdy nie wróci. Myślę, że może dość do centrum i chce mieć "normalne" życie i był to jedyny sposób, że mógł to zrobić. Chociaż jego fanów chcielibyśmy go do powrotu, zbyt wielu ludzi byłoby pissed off, że zostały one wykonane, aby sądzić, takie rzeczy i reakcja byłaby horrendous. Wystarczy jednak moje opinie. Chcielibyśmy wiedzieć, co inni myśleć.

 19. ejay5131 Said,

  W teorii jest dobry, za wyjątkiem dzieci opuszczających się z nim. JAK NA Heck będzie Jacksons wyjaśnienia swojej nieobecności? Z wszystkich brzęczeć o fałszywych śmierci na pewno ludzie będą stawać się coraz bardziej podejrzane raz te dzieci są "brakujące".

 20. VanillaCream Said,

  Jeśli wiedział, musiał ldie w ciągu kilku tygodni, jestem pewien, że rozmawiali ze swoimi dziećmi o śmierci, o tym, co dzieje się po to się stało, jak to się stało, że na pewno udało rzeczy dla jego rodziny i dzieci, i tak dalej. To może być powodem jego dzieci (i rodziny) były tak spokojne na pamiątkę - wszystkie one wiedziały.

 21. Sosh Said,

  To jeden, jeśli nie najbardziej prawdopodobne scenariusze happenend. To wszystko było w th eplanning miesięcy. Cała wycieczka była dla zatuszowania Michael intensywniejszej w peacefull życia i podejmowania mnóstwo pieniędzy z rzeczy admin allready powiedział.

  Admin jest również rację wypowiadając większość ludzi będzie tylko to, co media i kanały go za pewnik. Według nich: Michael zmarł w drodze przedawkowania. Wszystkie inne uwagi mediów, takich jak zabójstwo lub ewentualnie faul play istnieje, aby wyglądać mniej złe. Jednak przypomnienia będą wierzyć w przedawkowania jak dorsz. Ta grupa nigdy nie wierzę żadnych faktów, które są podejrzane lub doubtfull udowodnione.

 22. vargaswife Said,

  Chciałbym w to uwierzyć. Ona sensu, Pamiętam, że Narodowy zapytującego problem i wygodny sposób, że w rzeczywistości śmierć 6 mos później, tuż przed rozpoczęciem swojej podróży. Spójrz, jak MJ kocha swoich fanów, kocha swoje dzieci i jest to najlepszy sposób, aby wydostać się z centrum. Spłacenia swoich długów, get off koncert promotorów plecach, ustawić jego dzieci do życia i wreszcie wyjść z trudnej widzenia mediów. Sprawia, wszyscy zadowoleni. Wątpię, mógł przewidzieć, że fani będą popełnić samobójstwo. Mam na myśli, chociaż wiedział, był insanely umiłował. Osoby, które popełniły samobójstwo, wyraźnie mieli problemy na początku. Byłem strapiony i płacze i ciągle płaczą i kocham go tak bardzo, ale ja nigdy nawet myśleć zabijania siebie, jeśli chodzi o światła, że w rzeczywistości śmierć. Zrobił to dla siebie i dla swoich dzieci, jeśli uczynił fałszywy śmierci. Nikt więcej, opuścił nas dziedzictwo wyjechał więcej nowej muzyki dla nas, a jeśli jest on żyje, może on nadal tworzyć muzykę na pozór tego stare rzeczy nigdy nie został zwolniony. Tak uczynił wystarczająco dużo dla swoich fanów, opuścił nas dużo, a teraz po tych wszystkich latach, jego czas się dla niego w pokoju. Dlatego myślę, że on zrobił fake śmierci było dla niego czas, aby myśleć tylko o tym, co było najlepsze dla niego.

 23. Shauna Said,

  Jego trudne dla mnie, aby sądzić, Michael był uzależniony od narkotyków, takich jak IV mediów prowadzi nam. On zawsze wydawał się zaniepokojony jego zdrowie i pragnących żyć do 150 lat życia. Być może, że było zbyt leży. I szczerze nie wiem co myśleć. Chcę, aby sądzić, że żyje spokojnym życiu jego dzieci, ale ja po prostu nie wiem. Było tak wiele powiedział polega na tym biednym człowieku, który wie, w co wierzyć. Wiem jedno na pewno. Żadne z wydarzeń, które miały miejsce po umarł czyni żadnego sensu. Dlaczego oni jeszcze swojego mózgu? Dlaczego wyniki autopsji nie wróci jeszcze? Dlaczego media zachować mówiąc Diprovan zabił go, gdy nikt nie wie, do toksykologii wyników z powrotem? Dlaczego rodziny podejmują przedmioty z jego domu, ale pozostawić za narkotyki? Albo oni roślin nimi? Dlaczego lekarz działając tak dziwnie? I am so confused. Chcę się, co się dzieje, ale każdy dzień jest coś innego, że sprzeczne, co zostało powiedziane w dniu poprzedzającym. Kto wie?
  I love Michael i mam nadzieję, że wreszcie znaleźć pokoju, gdzie on jest.

 24. hecjosmen Said,

  Chociaż wierzę, że Michael Jackson nas przy życiu, jestem pewien, że fałszywy śmierci z innego powodu i nie ma życia w miejscu, z dala od życia.

  Kluczem jest obraz "go" w karetkę.

 25. Rofibbs Said,

  I całkowicie zgadza się z administratorem, całkowicie. To ten sam wuz KRAJOWE MJ wezwał wnioskodawcę, że tak wiele lat temu, aby podjąć z nim urwanie strzał w "Hyperbaric komory", ponieważ jego przyjaciel LIZ TAYLOR miał reputację zawsze pojawia się w KRAJOWE wnioskodawcy. To wuz później odkrył, że wszystkie wuz jus 4 reklamowych ... nawet buyin z Elephant Man's kości wuz opowieść gotowane na 4 publicznego rozmawiać 'bout. To samo KRAJOWE zapytującego zapowiedział, że jego śmierć ... Jak wygodne ...

 26. terror2k9 Said,

  I you were gonna planu coś takiego to masz do tego planowane przez długi czas, to zawsze powiedział w piosenek dont wierzyć mediów w Tabloid Junkie! powiedział wszystko chcę powiedzieć, że naprawdę nie obchodzi nas! Aby ustawić etapie było to krew na parkiecie album, morfiny i demarol jest piosenka mówi o heartattack w piosenkę, morfina! co? Następnie wszystkie narkotyków zarzutów i po raz pierwszy powiedział, że zmarł na demarol. Naprawdę sądzisz, że to wszystkie planowane, mocno wierzę tym Michael Jackson śmierci hoax jest dla nikogo innego niż MEDIA! Jego rodzina dokonane czy fani wiedzieli, jak bardzo miłował je! artykuły jak ten Narodowy zapytującego jest to, co jest całkowicie zmęczony, może dlatego to zrobił im lekcję! I love mj i czuję że wciąż rozmawia z jego fanów poprzez swoje piosenki. Ja po prostu wierzę wie mediów będzie trzymać się z narkotykami story.Its dużo więcej za smaczne th MEDIA, więcej niż jest on wciąż żyje!

 27. Rofibbs Said,

  MJ ma bin znane pobrać z uwagi dziwne historie, On dostał żoną Lisa Presley udowodnić mu wuznt gay n wuznt dziecka molester, zdobył arried m 2 czas n miał dzieci z Debbie udowodnić światu, że jego pokarm Ojca dzieci umieścić hush n sterilty pogłoski ... DLACZEGO DO U THINK HE wont FAKE JEGO ŚMIERĆ TO GET OUT OF THE MESS MEDIÓW N JEGO PIENIĄDZE MONGERIN FRIENDS HEAPED na niego? Był znany bin utworzyć ripples wheneva istnieje presja wokół niego. I Wish mu NICE LIFE GDZIE EVA HE IS ... naprawdę zasługuje IT.

 28. Helia Said,

  Tak, to jest jakiś podejrzany, jak ten magazyn był w stanie przewidzieć jego śmierci, ale jednak. Sposób Argumentacja preparowania jego śmierci jest absolutnie nieprzekonującym i że podwaja jest najgorszym roszczenia. Przepraszamy, ale to jest gówno. Jest niestety martwe.

 29. Rofibbs Said,

  Chłopaki Take it easy ... Wats tej wiadomości, że ma Psychic rozmawialiśmy z MJ na duchu? OMG! Suma ppl beginnin są do tego żartu MJHD thingy ... Nawet psychics są beginnin zarabiania pieniędzy!

 30. Rofibbs Said,

  Admin .. I envy U U pewno patrz n usłyszeć lotta stuff na tego bloga. Keep on keepin on ...

 31. MariannaB Said,

  Chcę repost moje myśli tutaj:
  Nie ma wątpliwości, po widział zdjęcia, że osoba w O2 konferencji była MJ.
  Ręce są takie same, ale o wiele starszy niż w poprzednich latach - i pokaż się obrzęk stawów palców. Wyglądają bardzo paincausing. Wydaje się, że cierpi z MJ reumatyzm.

  W tym przypadku, fatalny krąg miał uruchomiony.
  Im większy i silniejszy painrelieve lek jest podjęta, mniej pacjent zauważy serca lub problemy z bólami w klatce piersiowej.
  Problem jest, osób cierpiących na reumatyzm jest 2 do 3 razy wyższe w ryzyko wystąpienia ataku serca lub nakazu.

  Powyższa treść jest cytat z badania lekarskie przeprowadzane w clinik Mayo w Rochester, Minnesota w roku 2000 +.

  Spójrz na jego ręce - zwiększyć zdjęcia ..
  http://mjjpictures.free.fr/2009/appearances/o2press/004.jpg
  http://mjjpictures.free.fr/2009/appearances/o2press/060.jpg
  http://mjjpictures.free.fr/2009/appearances/o2press/079.jpg
  http://mjjpictures.free.fr/2009/appearances/o2press/110.jpg

  Jednakże osoba pogotowia 100% nie może być określona jako MJ, biorąc pod uwagę jego twarz wysadzony w porównaniu do MJ's haggard ciała i twarzy w połowie 2009 roku.

  Kto uczestniczył w próbach - do mojego wrażenia na próbach tancerze, widzieliśmy MJ.
  Również guma do żucia sekwencji pokazuje MJ w mojej opinii. The MJ rehersal sekwencja tańca - nie ma pojęcia, kim był, że ta osoba wygląda w jednej pogotowia pic.

  MJ był znacznie więcej wart martwy niż żywy, jeśli spojrzeć na jego zobowiązania wobec AEG, katalog praw i osiedli. Reakcje i zakupy na całym świecie okazały się tym.
  Jeżeli każdy kibic kupił tylko jeden kawałek z hakiem na stracił - co ogromny biznes na świecie.
  Wydaje się, MJ zapisuje jak również płyty z działalności umierają z powodu Internetu pobrać rośnie.
  W ciągu ostatnich lat, niemal nie rejestruje się na publikację czarnej dane. Ze wzrostem legals (i nielegalnych) do pobrania - kto potrzebuje CD anyway? Świat jest na uncontrolable mp3 / 4 - i artystów nie otrzymasz opłacił już.

  Nie są ogromne w prowadzeniu interesów z MJ. Cały świat. Na miliardy dolarów.

  I - muszę uśmiechać się nieco w tej myśli - ten hoax śmierci lub śmierci jest całkowite zaćmienie w
  Tak "jakby" życiu tak wielu z nas żyje.
  Żyjemy na koszt środowiska "jakby" było tu zawsze.
  Żyjemy na koszt trzeciego świata "jak gdyby" nie będziemy wiedzieć na temat głodu i że mogą powodować.
  Spędziliśmy pożyczane pieniądze "jak gdyby" mieliśmy już zarobił.
  Zapisujemy naszego zadłużenia z jednej karty kredytowej z długów na nasz drugi "jak gdyby" mieliśmy pieniędzy w prawdziwe.
  To wszystko hoax a big, big różowe bańki.

  W końcu Mam tylko nadzieję, że wszyscy na tym forum będzie kształcić się - powrót do podstaw, powrót do podstawowych, powrót do prawdy - nawet jeśli to boli. A prawdziwe życie - to, co jest o wszystkim tutaj.

  Aby sędziowie tutaj: weź się z co najmniej dwóch stron.
  Aby policji tutaj: gotować go do faktów, faktów, faktów i dostać się do prawdy.
  Do dokumentów i paramedyczny tutaj: pomagać ludziom, że potrzebujemy Twojej pomocy - a to oznacza nic innego, ale co - a nie z natury.
  Dla menedżerów tutaj: zarządzanie wyzwanie stoi twarzą w twarz i dostawanie rzeczy zrobić, a nie uciekać i oszukują innych.
  Aby znajomych tutaj: wymiana i stojącej talowego w trudnych czasach jest przyjaźń nie randek.
  Do rodzin tutaj: razem, nawzajem pomóc. There's a celem dlaczego są umieszczane razem jako rodzina, to nie przypadek.
  Do finansowania PROFS tutaj: Przyjmuję do wiadomości, że masz do czynienia z fortuną i przyszłości ludzi i troska o nich nie o świadczenie może otrzymać. Czy zasługują na to?
  Dla prasy PROFS tutaj: sprawdzić sformułowań co drugi - może zabijać ludzi życia. Nie to, co zrobić, aby inni nie chcesz żyć samodzielnie. Trzymać się prawdy i bronić go. Ty masz szczęście mieszkać gdzie wolność słowa i myśli jest zapewnione. Większość na tej planecie nie może podzielić tego cennego daru. Dbałość o ten skarb.

  Zmień codzienne i zrobić wszystko, aby się jak najlepiej co drugi Twojego życia. Obudź się, wstawaj, żywe życzenia w opiece nad twoim bratem i siostrą. Niech miłość kierowanego do nich blisko Ciebie - muszą co nieco iskry światła od Ciebie - tak, można. To zabawa na drodze. Żyć w świetle prawdy. W pęcherzyków w życiu będzie odejdę, kłamstwa, z winy podrobionego, na "tak jakby", w poszukiwaniu szczęścia na zewnątrz.

  Szczęście i prawdy znajduje się w środku. Siadaj i słuchaj ich.

  MJ umieścić wszystko, co w jego teksty.

  Mike, jestem wdzięczny za wszystkie swoje prezenty i nie czuć się wstydzić do kości, co zostało zrobione do was aż do dziś.

  I po wszystkim - nie ma znaczenia, czy już MJ jest żywy czy nie. On jest z nami na co dzień i uśmiecha.
  And so do I.

 32. ishealive Said,

  Nie wiem co myśleć, I'm so bloody mylić. Być może cała historia powyżej jest prawdziwe, Leonard Rowe powiedział AEG były kontroli Michael do końca życia być może dlatego, nie wiem - proszę dać mi swoje myśli.

  Co do mnie wątpi ten hoax jest następujący - W Wielkiej Brytanii w marcu'09 Jade smakołyk zmarł na raka, ale około 2 tygodni, lub też przed Zmarła Michael rang ją, ponieważ usłyszał, że był wielkim fanem i wiedziały o jej Big Brother, gdy Jermaine było to w 2007 r. i chciał jej pomóc więc zaprosił ją do swojego koncertu, ale niestety Jade zmarł wkrótce po tym, to wszystko pochodzi od jej faceta PR Max Clifford po Michael zmarł. Dlaczego on zaprosić ją, jeśli nie był on będzie do nich?
  Również Mark Lester Michała bliski przyjaciel również w Anglii powiedział, że rozmawiał z Michael telefonicznie na tydzień przed umarł i Michael Godfather do jednej z córek i Michael poprosił ją, aby wziąć udział w jego koncert na jego utworu Dirty Diana, był bardzo blisko Marka dzieci dlaczego zaprosić ją, jeśli nie był on będzie do nich?

  Proszę mnie źle udowodnić na co mi powiedział powyżej, mam nadzieję, że Michael żyje i dobrze i korzystających z jego życia.

 33. dynamit Said,

  I just dont know what to think więcej im zaczyna myśleć, że może on nie żyje i że został zamordowany, a ja wierzę, że go na rehersals

 34. mrs h Said,

  MJ couldnt właśnie przebywał w Irlandii i żył spokojnym życiem. Był całkowicie połamał i miliony długu, z tego co mam czytać żyjących na innych narodów miłości.
  Nie musiała być pieniędzy w systemie podejmowania przed "umarł".

 35. svangel Said,

  admin .... dnt martwić i będzie miał więcej konspiracji badań wen zakresie toksykologii raporty są obecnie ... jeeze oni naprawdę długo biorąc tho .... oraz u wud zdaniem wud pośpieszyć ... wasnt necole anna nowak toxicolly sprawozdanie wcześniej ....

 36. Ispy Said,

  Znajomi, I'm just wondering o 2 punkty:
  1.too wielu zaangażowanych ppl
  2.LAPD na pewno na miejscu prawdę ciała, jeśli chcą one zarówno próbki DNA i odcisków palców w trial.Is to możliwe, że główny kapitał pomóc Jackson rodziny trick nas?
  Thx a million!
  --- Z Dalekiego Wschodu

 37. MONij Said,

  Zostało to moja teoria całym. Mówiłem to dawno temu na tej stronie, albo MJ został muredered przez AEG zbierać pieniądze ubezpieczenia lub AEG i MJ etapowe tej śmierci, a MJ jest gdzieś umiera jego choroby.

 38. wndrwmn67 Said,

  Inną rzeczą ..., że mały chłopiec z Brittain's Got Talent, że śpiewali na jego pomnika powiedział, że Michael chciał go wykonać z nim w Londynie (na wycieczki), a Michael był gotowy do "przejścia pochodnie" do niego. Widziałem to w wywiadzie po pamięci. Nie wiem co, jeśli istnieją, to znaczenia, ale ...

 39. heavencanwait Said,

  ok I started to believe he was dead..then JOE JACKSON SPEAKS TO CNN…HE HAS NOT SEEN THE BODY (check you tune Cnn Larry king interview) ! he is hesitant in his answers…so who has seen Michael dead? Tito has not, Quincy did not…think about it, when someone died you want to pay your last respect to them,, right?..we the fans travelled miles just to be were he once was and they want us to belive that these people so close to him did not care to do that? …why? nothing adds up!

 40. BeenTown Said,

  I want to beleive Michael is alive and for the longest time I couldn' t get this picture out of my head of him sitting down in a room somewhere watching his memorial live while eating popcorn. I think he was really ill and he needed to see what he meant to people before he passed on.

  I want to beleive he is alive but looking at the rehearsal footage, I think he looked a bit sickly. There are many spaces and holes in this story and I just want to know what happened. Also, the ambulance siren was not on which I heard indicates that the person in the vehicle has expired.

  It would be amazing if he were still alive. I would have loved to be a friend to him, me and him being virgos I think we could have shared a lot together. I look at his life and it is a classic case of irony, and it seems so sad. A man with fame and fortune surrounded by vultures and speculation becomes on of the loneliest men in the world. I just wish I could have been there to hold him tightly through it all.

  This man gave the world so much of him and look what they did to him.

  Please be alive Michael, I love you and there are so many more who love you too.

  Admin you are doing a geat job with this site, thanks much.

 41. MariannaB Said,

  @wndrwmn67
  Every king consideres handing the crown to the next generation one day or the other.
  I am convinced that Mike had to face serious health problems. You can see that in his face, eyes and hands. Either he is currently undergoing a critical treatment in order to save his life or he died / was killed due to his state. I do not buy one second in “drug abuse” and what else is being twittered. Who is that guy that spread the exorbitant result of the exams? Who is paying him? There is one source.

 42. Little_Susie Said,

  MariannaB – i find your post extremely interesting, i hope people would pay more attention to it.
  Michael is a special man. And so are you

 43. MariannaB Said,

  Thanks Little_Susie.

  To all those who don't know anymore what to think:

  a tiger has black and yellow stripes. dlaczego? because only with black and yellow stripes he is save and may hide well in the jungle where light and shadow set patterns of dark and brightness.

  It is clear that now there is a bunch of this and that, truth and lies, facts and theories around. The more, the more the tiger may hide.

  If you want to detect him – get out of the jungle, look from far and reflect where the tiger finds best conditions for surviving.
  Get back exactly there and hide, sit down and wait with patience. Train your eyes to see through the shadows and the beams. He will show up.

  The family is adding a lot to the this and that confusion and acting not normal at all.
  But are they the key ? They are participating. That's all.

 44. Susie + Me Said,

  Well said.
  Jeśli tylko nie było jakiś sposób NIEKTóRE JAK można GET mediów ATTENTION

 45. Samantha Said,

  Bądź tak dobry, jeśli każdy z nas może pomóc przejść Michael (L)

 46. MichaelJacksonIsStillAlive Said,

  Michael żyje ... wierzyć czy nie! MY HEART mówi mi, że jest on żywy ....

  umm i jeszcze ... no offence, ale czy cokolwiek uhh te "kobiety" w Bikinis na okładce z mag to tylko PLAIN DISTURBING! sposób do ruiny czyjejś dni!

  anyways I Love You More MICHAEL!

 47. Narkoza Said,

  Omer Bhatti była w pierwszym rzędzie Pamięci usługi, obok rodziny!
  W 25-letni ma wiele podobieństw z MJ (i Blanket).
  http://images2-telegraaf.nl/multimedia/archive/00643/bhatti_643915d.jpg
  http://pub.tv2.no/multimedia/TV2/archive/00568/Omer-bhatti-liten_568334a.jpg

 48. SJ1983 Said,

  Wszystko czytałem na tej stronie sens w jakiś sposób!
  PO widząc Joe Jackson (Larry King) Wywiad: Michael I NIGDY pobity! On jest niby być idealne rodziny Niezależnie JOE!
  (Joe chce opieki nad dziećmi (pieniędzy) soooo bad to disgusts mnie!)
  I jedno, to co mnie najbardziej:
  JOE mówi: I dont know where Ciała Michael ROGHT teraz, ponieważ Joe twierdził on didnt wanna see Michale martwe ciało, ale wykazywały IT dla dzieci?
  I jakże to możliwe, że Ty dont znać gdzie jest twój syn?!?!
  I Po miesiącu HASN'T MICHAEL JESZCZE NIE BYŁO BURRIED I DEADCERTIFICATE ?!?!!
  Joe mówi: Musisz zadać kilka innych osób, gdy ciało jest: WHO są LUDZIE JOE!

  I znaleźć w Internecie:
  Michael's 4TH SON ?!!!!?!!!!!! HE jest nawet na siedzeniu obok REBBIE JACKSON NA Front Row @ Pamięci! A nawet wygląda bardzo podobnie jak MJ !!!!!!!
  HE nazywa OMER Bhatti I był ostatnim dni nawet obejrzeć na Jacksons Family House !!!!! Dlaczego on prowadził SECRET! Jest on jedynym z MJ'S DNA?!
  I INNYCH what the fuck ten HAIRY DOING FRONTSEATED w Miejscu Pamięci!!

  MY VIEW OF OTHER SUSPICIOUS THINGS:
  the NO emotional AFTER 30 minutes 911call without Jacksons name said in it
  the CPR on the SOFT bed case the Conrad Murray Case and his going away
  securitytapes vanished from Jackson House
  The Jacksons were allowed in the House after it was a crime scene?!
  And then claim that there were for tons of stuff missing?!
  The Elizabeth Taylor/Arnold Klein case especially the condoleance part to Farrah Fawcett and NOT to Michael only for 4 days later?!And only being on twitter since 17th, 8days before MJs death
  The Memorial; the real friends werent there, people that didnt even know him spoke.
  The looking u from the children, without emotions.
  The PERFORMANCE of Paris Jackson, speak up child the JACKSONS said even when she was supposibly crying?!?
  The sentences showed on the screen during memorial.
  The golden caskets; which was known MJ bought several during his life, was this just one of them!?
  The DISSAPEREANCE of the body, how on earth could the body be at Forrest Lawn, while there were 100's of journalist waiting there?!!
  Oprah hasnt said ANYTHING yet?!
  Katherine JAckson files for trust,claiming she didnt know about the “new” trust after it was out on the internet for 4days already, So Joe does read about him beating up MJ on the internet, but the missed the new trust?!!Sure…
  the “new' MJ song place WITHOUT no name, why now, why this song?!
  WHY are the results still not in from the AUTOPSY?! in other cases it only took a few days?!!!!!!

  I think in this complottheorie many things simply just DONT make sense:
  -The Police are in it, because they were sick of the money that MJ cost them during the years for the security when MJ decided to go into the public,
  -The Children; They could not live with masks on, they are teenagers now, the paprazzi would have caught their faces soon enough, Debbie was affraid of this too , now with MJ supposibly death the problem is gone and they can through live without masks
  -The Mj wanted to perform 1 time, not 50 times!! Not even an Olympics attendend could make it to the end.
  -The debtissues
  -The constant bad press about MJ the last years
  -The why would he recorded 200singles over the last few years in secret!?

  ALL VERY CONVENIANT TO ME!!!!
  MJ IS ALIVE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 49. SJ1983 Said,

  AND why did KAtherine Jackson @ the memorial day goes to a salon to get her nails done?!!Sure…
  And what were the Jackson sisters looking like a fashionshow by donnatella!?
  The no tears at all during the whole ceremony
  and the WAY TOO CONVENIANT sunglasses!?!

 50. SJ1983 Said,

  THE dancer thought to be Michael Jackson's secret lovechild was given a seat in the FRONT ROW at the King of Pop's memorial service, The Sun can reveal.
  Devastated Omer Bhatti, 25, sat with head bowed and wearing dark glasses alongside the star's grieving brothers and sisters during the poignant tribute two weeks ago.

  The eyes have it … Jacko and his lookalike 'son' Omer Bhatti

  It will further fuel suspicion that he is Jacko's fourth child. And childhood snaps show an uncanny likeness to Prince Michael II, seven – known as Blanket – the youngest of the star's three “official” children.

  Michael, who died last month aged 50, is said to have told pals in 2004 that Norwegian Omer was born following a one-night stand in 1984. Omer is now believed to be seeking a DNA test to discover the truth.

  And yesterday his family in the Norwegian capital Oslo refused to rule out Jacko as Omer's dad.

  Familiar face … Michael Jackson's son Blanket,
  którzy również wygląda Omer Bhatti

  After the singer's death, Omer's mum Pia cryptically remarked: “He was the King of Pop. But for us he was so much more.”

  Na podobieństwo między Omer i Blanket jest niezwykła. They have the same dark hair, the same eyebrows and the same facial features.

  Significantly, Omer was granted a special place among the Jackson family for the service at the Staples Center, Los Angeles, on July 7.

  Meanwhile, some of the most famous celebs in the world had to make do with seats in rows behind.

  The Sun can also reveal that wannabe star Omer lived at Jacko's Neverland mansion for several years and mixed with the other Jacksons as if he was one of the family.

  A revealing video shows long-haired Omer, then about 14, unwrapping Christmas presents with Michael at Neverland.

  He plays with an infant, believed to be one Jacko's other kids, as if they were siblings.

  In 2003, Omer was snapped at Jacko's birthday celebration and rode in a limo with the Thriller singer. Omer was even in Neverland when cops investigating child abuse allegations swooped in 2003.

  He said last year: “It was totally sick. It was the whole squad from Santa Barbara Police Department.

  “We didn't know why they were there. Michael was not at home.”

  After Omer was born, Jacko sent two employees to Oslo to help his mum raise him.

  On i Omer zgłoszony pierwszy spotkali się w 1996 roku. Omer, then 12, impressed the dance legend with his own dance moves after waiting for him at a hotel in in Tunisia.

  First contact … Jacko with 12-year-old Omer in Tunisia, 1996

  It is thought Omer's family sold their house in Holmlia, Oslo, and moved to Neverland in 1997.

  Od tego czasu powrócił do Norwegii.

  Omer had idolised Jacko since he was a child and has performed as a tribute act across the globe.

  From 1996 he began appearing in public with his idol and even performing with him.

  The young dancer was by Jacko's side when he called in a witch doctor to cure him of pain in Aspen, Colorado, in 2004.

  Omer również powiedzieć, że miał problemy z narkotykami, jak jego domniemanego taty.

  He was arrested for possession of a small quantity of cannabis and fined in Norway in 2004.

  Michael even dedicated his 2001 album Invincible to Omer's best friend Benjamin Hermansen, 15, who was stabbed to death by neo-Nazis.

  Omer and Jacko remained close right up until the Thriller singer's death on June 25 after a long addiction to prescription drugs.

  In an interview in 2008, Omer said: “Loyalty is the most important thing for me.

  “I have contact with Michael, and I think my loyalty to him is the reason we still have our contact.

  Reklama

  “He is an unbelievably good human being.”

  Today Omer is trying to make a name for himself in the world of rap and hip-hop, promoting himself under the stage name O-Bee.

  On pozostał w LA, ponieważ pomnik usługi.

  Wczoraj Sun wezwał w jego rodzinnym domu w Norwegii, ale mama Pia był chory. Jej mąż Riz Pakistanu potwierdził, że siedział w Omer przedniego rzędu w JackO usługi.

  On powiedzial: "Tak, tak, wiem, bo oglądanie. Mówiłem, że moja żona, "Poczekaj, aż prasy to. To nie małe rzeczy "."

  Obie Pia i Riz, w późnych 40s, pracował dla Jacksona w USA. Riz Uważa się, że były kierowca i jeden Pia niani. Obaj odmówili odpowiedzi na pytania na temat gwiazdy.

  Wczoraj Riz byłoby ani potwierdzić ani zaprzeczyć, że jest Omer JackO syna. On powiedzial: "Niech to, co lubisz. Nie chcę niczego do dyskusji. "

 51. SJ1983 Said,

  http://www.youtube.com/watch?v=KGlW0UFvjXY
  ZOBACZ Jacksons 4TH CHILD @ YOUTUBE DANCE
  OMER Bhatti

 52. mbc080709 Said,

  Aby Administrator:
  jeżeli istnieje coś dziwne w śmierci, nie jest to jedna z pierwszych rzeczy, aby sprawdzić, czy DNA zwłok jest taki sam dla MJ's real ciało? i co odciski palców, nie jest to to samo?
  Czy uważasz, że firma ubezpieczeniowa, która będzie musiała płacić coś 50mil $ do AEG Live narkotyków w przypadku śmierci zostanie udowodniona, będzie prosić o więcej szczegółów, takich jak DNA i odcisków palców badań zwłok? Jeśli firma ubezpieczeniowa jest częścią tego BIG HOAX są ponownie ubezpieczone!

 53. SJ1983 Said,

  NOWY TEMAT:

  Lub może być OMER Bhatti BIOLOGICZNIE ojciec Blanket ?!!!!!!!!!!!!!!!!!

 54. nehaheartmj Said,

  i just wanted to get the attention of everybody on this point that is bugging me like hell……see i don't know weather mj is alive or not……i just hope he is alive….but what i want to point out is that……if you pay attention to the death certificate that latoya gave the media as a proof of michael jackson being dead…..the name there is written 'michael joseph jackson'…..now…..i find something terribly wrong here……
  as we all know(all die hard fans of mj) that……michael jackson got converted into islam in november'2008 and changed his name to MIKAEEL….so what i want to ask is why does the death certificate shows the name to be 'MICHAEL JOSEPH JACKSON' AND NOT 'MIKAEEL JOSEPH JACKSON'……..sounds like a big blunder….right?
  and by the way….here are the proves that he converted himself to islam….
  1)http://www.nypost.com/seven/11202008/news/nationalnews/michael_jackson_converts_to_islam_139892.htm
  2) http://ready2beat.com/current-news/general-news/news-michael-jackson-converted-islam
  what are your thaughts on this??????

 55. SJ1983 Said,

  @MBC080709:

  I'm sure AEG is in it, as well as the LAPD and the Jackson Family

 56. Ispy Said,

  No.52 gives a very good question.
  MJ was either murdered or faked his death.

 57. shyone Said,

  I have no doubt that everything was put in place to pull this off early in the eighties. Everyone remember MJ was a world reknown icon. He was the only person on the planet that was recognized worldwide. MJ was a brilliant man, a genuis in his own right. When he had his time away from the studio early in the eighties he studied books on all of the individuals he thought to be genuis and mysterious. He lived an eccentric live because it was the right thing to do as he was postering his disappearance from the world. He got exactly what he set out to get. He wanted to be the biggest Entertainer in the World. He achieved that. He gave to his fans for 30 years. He gave his music,short films and performances. He gave his all. He had no problem walking away with the aching body, those that still hated him from the accusations and backstabbers he had in his life and trusted that failed him. He had the greatest heart. He may have left family members out of his will, but he set them up to prosper from his untimely death. MJ was an amazing man with a great heart. Something our world will never see again. No one will ever reach the magnitude that he reached. His kids will be fine and they will be with there dad again in due season. Of course, there were players from the beginning and players in the end. I am also convinced he would still be with us hadn't people been so mean spirited and unforgiving. God be with you Michael.

 58. Rofibbs Said,

  Who knew Madoff wuz schemin ppl of their monies, huh?? Nikt. Yes, nobody untill the “insiders” (His sons) called the authorities. Why didnt the authorities know all along?? because they are not as smart as we think they are, same applies to MJ's “death” Hoax saga..we wll never know the truth untill an “insider” starts spillin the beans, with the controversy involvin his estate n the greedy fingers that want to make money from the brand name “MICHAEL JACKSON”…i see the walls crumblin especially with news of a new WILL Ian taked 'bout.

 59. Rofibbs Said,

  …wuznt Joe at the private memorial held 4 MJ at forest lawn?? If he wuz, that means it wuznt an open casket 'arrangement'.. else he wudnt hav said wat he said on Larry King. Either that or he's not sayin the truth..n how in Gods green earth did Latoya know 2million n other valuables are missin from MJ's house?? Alotta ppl are tellin allota lies.

 60. Rofibbs Said,

  That Joe guy is surprisinly appallin, his incesant attachment to makin money is so very sad..on a lighter note i think MJ sang “speechless” 4 Pia, i hear shes an EYE CANDY

 61. Mojofi Said,

  ***SJ1983*** i think the family wanted to look good for Mike what ever the case was. Good or bad.
  So does anyone here really belive that Mike had a one night stand? I don't belive it at all . I think Mike was too shy to have a one night stand and even now i don't think he would hehe. What a funny think to say and Mike hehehe . I just can't stop myself. They could have side anything apart from one night stand.It's a silly think to say aboud Mike don't you think so guys?

 62. SJ1983 Said,

  @ SHYONE:
  and what about his obsession with Elvis Presley ?! And even marrying Lisa Marie,
  The dead of MJ and Elvis are exactly the same!!!!
  Lisa Marie once admitted that she talked with Michael about twhe way her father died and that he had many questions about this?!!!!!?!
  I think he planned his escape several years ago already and now that the time wa right MJ did it!!!

 63. Shauna Said,

  If he is hiding somewhere I hope he is never found. Look at all he has been through in his life and all he did to make us think he has died. I have mourned him for a month and if he is found, when he really dies I will have to go through all that pain agian. Maybe he just needed to get away and have some privacy with his family. I don't think people should go out and hunt him down. Let him have peace.
  I agree with most of the articles on this site. The family don't seem upset. I have cried my eyes out and I didn't even know him. Dr. Murray and Arnie Klein are acting very strange. Where are Michael's closest friends? None of them attended their best friend's memorial. That doesn't make sense. If you love someone, you support them. The stories keep changing. Joe and Latoya Jackson don't have a clue what to say when questioned. The most honest Jacksons haven't even said anything. (Katherine, Janet, and Rebbie) Why are they so quiet? The kids that have been out in public without masks look the same as the kids that Michael always protected. I believe they are his children. Little Blanket looks just like Michael. I would like to know if he is alive but I guess we will never know.
  Michael if you are out there, take care of yourself and know that you are loved. The world treated you so unkind and you deserved better. The voices of those that love you never got heard.

 64. Prawda Said,

  I don't take anything serious from the NATIONAL ENQUIRER. Did Michael Jackson teach you nothing?!

  To Helia – It was a wide-known fact that MJ has used doubles. It's just a matter of when and where. And regarding your claim that he is, in fact, dead…..I will support that claim once the death certificate is signed by an official. Until then, people should have the right to speculate that he is alive.

 65. MariannaB Said,

  4 weeks later the office of MJ's doc was raided:
  http://abcnews.go.com/Blotter/MichaelJackson/story?id=8146206&page=1

  How fishy, incompetent and inappropriate.
  Just like the truckwise taken “toys” right after the 25th.
  Such a house is to be sealed and surveyed 24/7.

  Who is responsible for these orders? Get him / her out. Wspaniały.

  You'll see that there will be excuses for the failures in the process and maybe the boss of all those will have to retire. Uważaj na niego.

  Welcome SJ1983 and thx for the information (or disinformation ?) on Omer, are you Omer?

 66. Mojofi Said,

  Ok guys am back. I just watch Jermain on Tv saying that the JACKSONS will be going on tour but not as JACKSON 5 but as the JACKSONS, and he also said Mike will be there.

  Do you think he meant in spirit or in flesh?

  Do you guys think Mike will really stay out of the public for good or do you think we will be seeing Mike in flesh soon? hhmmm

  Jermain looked very sad or is he a good actor? I just confused when i see him confirming Mike is dead all the same i want Mike to be with us.

 67. Perfumy Said,

  All I have to say is this, nothing stays hidden that cannot be revealed what is done in the dark will come out into the light, if his death is truly a hoax then someone is not going to want to keep their big mouth shuts, money will start talking, dollar signs will be flashed before someone and the love of money will cause whoever it is to speak, and then speaking of O[rah Winfrey this was the biggest news break of all times how come she has not breathe a word on her talk show about MJ's death, she was quick to interview him when the accusations arose, how come she has not even had a show that has paid tribute to MJ I find this odd, as Oprah always wants to be the first to air something on her show mmmmmmmm food for thought… I say again if he really “faked” his “death” then kudos to MJ I applaud him if he is really dead then my heart bleeds =(

  To the Admin “well done” keep on researching, keep on digging, the truth is bound to come out sooner or later, there is too much money involved in this at present

 68. Perfumy Said,

  #57 you could not have said it better

 69. Mojofi Said,

  ***nehaheartmj *** if Mike was Muslim, then why did the family conducted a christian funeral for him. If he is really muslim, he should have been buried the same day so i think we should rule that out. So Mike did not convert to Islam though he seemd interested in know much about it.

 70. ishealive Said,

  Dr. Conrad Murray's office is being searched by the DEA. I don't even know what to say about it.

 71. MONij Said,

  Omer Bahti is not MJ's son. His mother stalked Michael Jackson while on tour in Tunisa. She showcased her son to him, and MJ took on to this guy. He even offered his parents jobs on his Neverland Ranch.

 72. MONij Said,

  Can any one please tell me why did Michael Jackson wear bandaids on his fingers?

 73. MONij Said,

  It is true that Omer Bahti looks like MJ, but he does not look like him prior to all the surgeries. Surgeries change the way people look, but not their DNA. Even if we compared the current Michael Jackson's pictures to the Michael Jackson pre-surgeries pictures, we won't find any resemblance. With a bit of make up, anybody can look like MJ, that is why there are so many MJ lookalikes.

 74. persia Said,

  I have to give Number 52 a response: With today's forensic science it would be absolutely impossible to pull a hoax. WE can match a strand of hair or a fiber left on a body to a murderer. There is no way that they would have a wrong Michael Jackson and they wouldn't know it. Unless the whole hospital and the morgue and police are in on it. Which I highly doubt. We are not allowing Michael to have even died. That is how much we assumed we own him. His life was his not ours.
  God bless you Michael in Heavens or Earth!

 75. aseem Said,

  Michael is dead!!! plz don't fool yourself…
  i agree that that the person at the press conference was an imposter..
  i agree that the person that was in the rehearsals was an imposter..
  and he might be doing that to get himself free from the debts..
  but understand one thing if he would'nt have been died then he must have killed someone to replace ..
  and I strongly believe Michael Jackson wasn't killer…by telling he hoax his death you are directly putting the charges of killing to MJ and which can't be true at all … you are michael's admirer and how could you even think that he would do such a vicious act to save himself..
  Sorry but MJ wasn't like that!!!

 76. thelostchildren Said,

  good point bout the Madoff scam; there are many many many more conspiracies that have yet to be known to be public, and preserved that way on purpose. Michael was one of the most well-read and knowledgable talents around, who else would know better of such stuff, and possibly learn a thing or two?

 77. charliechaplin Said,

  “AEG has filed legal papers asking to be part of the Michael Jackson probate hearing on August 3.”

  http://www.tmz.com/2009/07/22/aeg-michael-jackson-probate-money-death/

 78. charliechaplin Said,

  “Michael Jackson the freak is better off dead, says Rupert Everett”

  http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-1201457/Michael-Jackson-freak-better-dead-says-Rupert-Everett.html

 79. Rofibbs Said,

  The Authorities must be kiddin me, are they jus realisin that Dr Murrays offices shud be searched?? What in conspiracy's sake makes them think they can get any information from the search now?? Will Dr Murray leave incriminatin evidence after over 4wks of MJ's “death”?? Are they kiddin?? These guys are jokin with our intelligence,.. sloppy bunch!!

 80. Rofibbs Said,

  AEG…AEG…AEG…wat can i say, they sure are goin for the loot on the other hand SONY is really desperate. Who is more of a freak than Rupett Everett himself??

 81. Rofibbs Said,

  #75..who said MJ killed anyone to hoax his death?? Get ur facts straight bro. First, we've not seen a “corpse” yet to confirm if any1 really died, secondly..it cud be any1 that wuz terminally ill n died naturally, 3rd none of the Family members who have bin interviewed really know where the body is as we speak..n their stories seem to change wit every interview. Get it ??!!

 82. dynamit Said,

  Rofibbs I agree how dare he call mj a freak he should try looking in the mirror who is this guy anyway?? and how can the family not know where his body is? things get weirder by the day

 83. dynamit Said,

  @aseem why are you on this site if u think his dead u most hve your doubts?? and this site is for people who think his alive not dead so take your negativity somewhere else please

 84. STARFISH1 Said,

  He was different and visionary. He taught us how to love and to be a sweetheart. He was a dear and full of love, warmth, and his soul could really see in his eyes.It is easier to see these items …. maybe it's alive? I do not know, maybe! Perhaps in South Africa or Switzerland.
  Only one I know, everyone will miss his presence, he
  was a great, great artist. I do not believe that for a hundred years and maybe more, like him man to walk this planet.

 85. MariannaB Said,

  Thanks to the detailed infos on Omer on this site, European yellow press jumped yesterday on it and published “the” story of the 4th child (which is not true by the way).

  Who else wants to make money and get known in MJ's shade?

  Build and keep a mystery around nothing and the nothing sells well.
  Yellow press is about illusions. Anybody buying such stuff supports lies.
  Yellow press blows everything up from nothing which is sellable.
  We will see Omer being sold as the “new” MJ. Watch out for it.

 86. ishealive Said,

  This could be something or nothing but someone on the forum (sorry can't remember who) brought this to my attention so I looked up Google and the following article was written in 2006:

  Sound Generator has learnt that Michael Jackson is planning a spectacular live return in the New Year with the help of street magician David Blaine.
  A number of Internet news sources are quoting today that the pop superstar plans to silence his critics with a 'dramatic' return to the stage, and has roped in David Blaine for a 'magic and music showpiece'.

  “There is nothing more sacred to Michael than his electricity on stage, press reports claimed he will never sing again like he used to, they are in for a shock,” a source close to Jackson is quoted as saying, reports influential LA gossip site Defamer – which picked the story up from London news insider Pop Revenge.

  “The attacks have personally hurt him, he has always prided himself on his abilities as a live performer. His response will be dramatic and the answer is going to be onstage, it is something nobody else could create.”

  The story goes on to reveal that Jackson spoke to Blaine shortly after his disastrous live return last week at the World Music Awards in London.

  Michael always said “We ain't seen nothing yet”…..

 87. Little Susie 01 Said,

  I must say im tired of the media, there are so many mistakes i have been doing research since he “DIED” i have more evidence to believe he is more ALIVE then DEAD. Explain to me how Janet is On CONCERT and JERMAIN is in Europe?
  What happened to MJ's Body? Hasnt been buried yet and hes brothers are flying around the world. How can they be at peace? Knowing the brother is still not Buried. This is just a big mess.nothing makes sense and the more the days go by the less it makes sense. Now Omer is MJ's son. I highly doubt it Michael doesnt even mention him in he's so Called WILL. Now they go researching dr murrays office and 4 weeks later i mean wow how smart are these ppl. RUPERT. The only nasty freak is you. Im tired of ppl attacking michael im tired of the media. Michael has to be alive….I feel him alive. And hopefully soon will know. And i would want for the true fans who love him to know the rest of the ppl who dont care for him shouldnt know anything. Michael U are the greatest and i love you.!!!!

 88. Little Susie 01 Said,

  Ok GUYs let me poi9nt something out

  JOE Jackson Said he has NOT SEEN MICHAEL”S BODY RIGHT.

  Now they did have a so called VIEWING the morning of the memorial at staples.. and as well they were also caught the night before At a VIEWING.

  Now the KIDS saw MJ'S body right.. Joe Jackson was at the VIEWING as well so how the hell did he not see MJ body?
  They were all there at the VIEWING This doesn't make any sense u Show the Body to the KIDS but the Father or TITO haven't seen the BODY?

 89. aseem Said,

  dynamite… plz check the title of this website given by the admin.. let me remind you… it is
  Michael Jackson Hoax Death… is king of pop really dead?
  its not king of pop is alive… i think you have little confusion in understanding the title….

 90. Hennessy Said,

  MariannaB

  i am impressed….I get it, i think…….:-)

 91. charliechaplin Said,

  Notice this pic on MJ's last rehearsal. MJ doesn't have mangled left ear:

  http://www.michaeljackson.com/ph/photos/one-last-photos-it-3

 92. dynamit Said,

  @aseem i apologise i was just in a mood y-day cause im sick of people coming onto this site sayin he's dead and to get over it and they cant even see that something is fishy about his death whether he's dead or alive something is definetly odd about the whole thing

 93. Rofibbs Said,

  One thing we fail to understand is that the Authorities are not Psychics or seers who can see n tell the future..these guys work with information, how will they ever find the truth or get evidence if the information given to them are not factual or misleadin?? these bunch hav enabled sum conspiracies n there are many more they dont know 'bout.

 94. charliechaplin Said,

  http://www.netglimse.com/news/4992/Michael_Jackson:_Rehearsal_footage_to_be_made_into_motion_pic

  “The treasure trove of material, along with possible insurance
  proceeds and ticket sales to memorabilia collectors, could help benefit the late singer's estate, which has been burdened by an estimated 400 million dollars in debt.

  “He was our partner in life and now he's our partner in death.” Randy Phillips, president and CEO of concert promoter AEG Live, said so in an interview at Staples Center.”

  ... ..

  “Phillips also remarked that the AEG Live is waiting for Jackson's estate to be settled to see who the company will be dealing with. He said that the estate “would get the lion's share” of any profits from the release of the rehearsal footage.

  Insurance is going to help cover any losses on the London shows if the coroner's autopsy shows that Jackson died accidentally including of a drug overdose but not if he died of natural causes.”

 95. charliechaplin Said,

  http://www.netglimse.com/news/4992/Michael_Jackson:_Rehearsal_footage_to_be_made_into_motion_pic

  “Mr Phillips said, “If we all do our jobs right, we could probably raise hundreds of millions of dollars just on the stuff we have worldwide and then the estate could eradicate its debt.”

 96. Little Susie 01 Said,

  i get so frustrated it makes me want to cry i hate when ppl talk about michael, n about lupus and collagen injections he had on he face that made hes nose fall off? i just saw this on tv WTF man im so tired of hearing things ppl DON'T KNOW there just speculating.. They asked Joe if indeed hes sons body was in the casket the day of the memorial, he had a smile in hes face like he wanted to crack up and said yea. I mean come on. I agree hes dad is a A- Hole. But no matter how much of an ass he is… He still has to feel hurt because he's SON is Suppose to be dead. But he smiles. How RARE and ODD is that. he is not morning. And he he said he knows hes son would love to hear hes show will be phenomenal. ( then he said) if he would of performed it. I mean he keeps messing up … and no one seems to be catching on to things. I mean Fans like us DO.. But the MEDIA doesn't. Or does the media Have some what IDEA and know that its better to talk about him being DEAD then rather saying how many weird things are going on. COME on its going to be One MONTH tomm and WE still do not have a CONCRETE story. And where is the BODY? MICHAEL IS ALIVE.

  My name is SuSy and im from miami,and i been researching this since it happened. I need some piece of mind.. Really i get outraged with so much BULL on the News. Guys keep posting ur conclusions just as i will keep posting mines.

 97. Little Susie 01 Said,

  Hey Admin: I was browsing on youtube and found this link http://www.youtube.com/watch?v=hA67QzbBRGw and on Min 2:99 They post Ur website. talking about michael death being a hoax. its a series of news but ur site comes up as well as some other guy who i saw hes video 3 weeks ago bout michael being alive. this is a france tv station the new of michael start at 1:57!!!!
  Ur site has hit the news! how awesome is that

 98. MJSmile4Us Said,

  to Little Susie 01:

  I agree with u in that the media is still preying on dear poor Michael even after his 'death'. When I watch tv or read articles online, I think back on what Marlon Jackson said at the memorial service – 'maybe they will leave you alone now'. Quite the opposite by the loks of things. A swarm of people who called themselves either 'close friends' or 'a part of MJ's inner circle' are giving interviews to state ridiculous and false stuffs about him. Like how Entertainment Tonight show claimed that their 'sources' told them that one of Michael's former employees at the neverland ranch said that he kept a box full of prostheitic noses in his bedroom (like u mentioned above). What a load of bull! I really wated to literally shout into tehir ears till they went deaf that they have no idea what theey are talking about and should stop spreading hurtful and idiotic rumours around.

  Like I posted on other topic, I was so convinced that Michael's family is on MJ's death hoax plan when i watchd Larry King Live in which Joe was interviewed. I looked at his behaviour and facial expression throughout the show. He was a nervous wreck coz he couldn't keep his hands still and he stuttered alot and even dodged some questions. I mean how the heck could a father not know where his son's body is and the most ridiculous answer he gave when asked why he has not demanded to see the private autopsy reports when he was not given one, he replied that it was coz he just assumed that he was going to be contaced some time soon. PLus his eyes looked nercous as he was looking around and Leonard Rowe was not so much of an actor either as he repeated himself when asked different questions. I really believe that Michael is still alive thanx to these two idiots and the way the Jackson family acted in such an obvious way at the memorial to make me believe this way. If I am wrong, then well Joe is nothin but a piece of garbage who couldn't care less about his own flesh and blood and should be sent to a mental facility and locked up! No parent in the world regardless of the turmoil relationship he/she had with his/her children in the past could be so uncaring, ruthless and emtionless at their passings like joe.

 99. Perfumy Said,

  #84 I am South African and even if he is in my country I don't think the media here will hassle him when he visited South Africa in 1997 the media gave him his space, and that is why he said when interviewed that he would love to make South Africa his home cause he noted that the media respects celebrities privacy here and that is a fact, we had the late Princess Diana's brother and his family living in South Africa and I am certain that the media did not hassle them but rather gave them their privacy as much as they needed, I can speak of many international celebrities that has graced our shores and the media know how far to go in an interview as well…just thought I should comment on your post ……South Africans would actually think it was his double knowing that MJ had many body doubles over a period of years

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany, aby opublikować komentarz.

Theme Udostępnione przez: Wordpress Theme - Pierwsze Cash